Strona 4 z 5 < 1 2 3 4 5 >
Opcje tematu
#4830340 - 05/08/2011 04:03 Re: MLB - sezon 2011 [Re: lupus]
Baqu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/09/2004
Postów: 26931
Skąd: ‎Mindfields
udał się tym razem tekst Sarze, także polecam grin

http://www.covers.com/articles/columns/articles.aspx?theArt=242029

Do góry
Bonus: Unibet
#4836837 - 08/08/2011 15:03 Re: MLB - sezon 2011 [Re: Baqu]
Baqu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/09/2004
Postów: 26931
Skąd: ‎Mindfields
Co by było, gdyby nie dwie wojny?



Tomasz Frankowski znów strzela w ekstraklasie gola za golem. Ma już ich 150 i wielu gdyba, co by było, gdyby superstrzelec z Białegostoku tyle lat nie tułał się za granicą. W sumie Frankowski stracił aż osiem ligowych sezonów. Gdyby strzelał w nich choć po 5 goli, byłby lepszy od najskuteczniejszego w historii Ernesta Pohla (186 goli).

Takie rozważania od razu przywodzą na myśl jedną z moich ulubionych kwestii - czy Ted Williams uzyskałby więcej home runów w karierze niż Babe Ruth, gdyby nie stracił niemal całych pięciu sezonów w armii - najpierw podczas II wojny światowej, potem wojny koreańskiej.

Ruth, który karierę skończył w 1935 r., w 21-letniej karierze zaliczył 712 home runów. Wtedy ten rekord był uważany za wieczysty. Tak bardzo przewyższał dokonania wszystkich jemu współczesnych. Ruth do dziś jest ikoną amerykańskiej kultury.

Ted Williams jest postacią o wiele mniej znaną. Zaliczył jedynie 521 home runów, co daje mu na liście wszech czasów dopiero 18. miejsce. W tym roku jest szczególnie wspominany w baseballowym świecie z powodu 60. rocznicy sezonu, w którym jako ostatni w MLB odbijał piłkę z 40-procentową skutecznością (dokładnie 40,6). W owym 1941 r. zaliczył 37 home runów, rok potem - gdy już trwała wojna - 36. Kolejnego sezonu już nie było, bo MLB zawiesiła rozgrywki, a 24-letni wówczas Williams poszedł do wojska. Właściwie mógł uniknąć powołania, bo miał na utrzymaniu samotną matkę. Ustanowił jednak dla niej fundusz powierniczy i wstąpił do armii. Ukończył kurs lotniczy, potem szkolił pilotów, a gdy miał już dołączyć do sił powietrznych na Pacyfiku, wojna się skończyła.

Gdy wrócił do gry w sezonie 1946 r., zaliczył 38 home runów.

Karierę musiał przerwać jeszcze raz. W 1952 r. jako rezerwista został powołany na wojnę koreańską. Uczestniczył w 39 misjach bojowych, pilotując myśliwca. W lutym 1953 r. niedaleko Pyongyang w Korei Północnej jego samolot został trafiony pociskiem przeciwlotniczym. Musiał lądować awaryjnie na lotnisku tuż za linią frontu. Za swoje dokonanie tego dnia został odznaczony (Air Medal).

Do gry wrócił w sierpniu 1953 r. i zdążył jeszcze zagrać 37 meczów, w których zaliczył 13 home runów - gdyby taką średnią miał w całym sezonie, miałby ich na koncie ponad 50, czyli ustanowiłby rekord swojej kariery.

Kwestię, ile stracił Ted Williams przez służbę wojskową w najlepszych latach kariery, postanowiła rozstrzygnąć firma Elias Sports Bureau, która od 90 lat prowadzi oficjalnie statystyki dla MLB. Jest ona dla kochających liczby kibiców baseballa czymś w rodzaju Stolicy Apostolskiej dla katolików. Po przeprowadzeniu skomplikowanych analiz w 1999 r. Elias Sports Bureau orzekło, że gdyby nie służba wojskowa, Williams skończyłby karierę z dorobkiem 712 home runów - o dwa mniej niż ma ich na koncie Babe Ruth.

źródło

Do góry
#4875626 - 26/08/2011 15:28 Re: MLB - sezon 2011 [Re: Baqu]
Baqu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/09/2004
Postów: 26931
Skąd: ‎Mindfields
historia tworzy się na naszych oczach

3 grand slamy w jednym meczu !

http://mlb.mlb.com/mlb/gameday/index.jsp?gid=2011_08_25_oakmlb_nyamlb_1&mode=video#

Do góry
#4900889 - 07/09/2011 08:33 Re: MLB - sezon 2011 [Re: Ghost]
gregorinho Offline
addict

Meldunek: 22/07/2009
Postów: 559
Skąd: Poznań
Typ konkursowy

Oakland Athletics - Kansas City Royals
Bardzo prawdopodobny typ na gospodarzy w tym meczu. W Oakland rzucac będzie Gio Gonzalez z bilansem 12-11 , a u gości Danny Duffy ze słabym bilansem 3-8. Stawiam na gospodarzy bo są po pierwsze lepszym zespołem, mającym lepszych pitcherów oraz zaufam formie Gio który w ostatnich tzrech meczach gdy zaczynał rzucac jego ekipa wygrywała mecze!


Typ:1
Kurs:1.51

Do góry
#4902351 - 08/09/2011 05:56 Re: MLB - sezon 2011 [Re: Ghost]
Danielsan Offline
tkliwy nihilista

Meldunek: 18/06/2006
Postów: 19492
Skąd: Bednary / Poznań
Typ konkursowy

LA Angels vs Seattle Mariners

Trzeci mecz z rzędu między obydwoma ekipami i co ciekawe, po jednym zwycięstwie na koncie mają obie ekipy. Wczoraj po zaskakującej porażce 2:1 Anioły z Los Angeles powinni się gładko zrewanżować.
Angels to druga ekipa w dywizji zachodniej American League, ze średnią 0,542 i bilansem 77-65, bilans domowy 41:30. Seattle drużyna znacznie słabsza, z gorszym bilansem 59:82 zajmująca ostatnie miejsce w tej samej dywizji. Mariners zdobywają punkty przede wszystkim na wlasnych śmieciach, ich bilans wyjazdowy: 27-46 mówi sam za siebie.
W tym sezonie obie ekipy spotykały się już 9 razy, z czego Aniołowie schodzili pokonani tylko 2 razy. Myślę, że jedna wygrana Mariners na gorącym terenie w LA to i tak wystraczająco i liczę na przekonującą wygraną, których prawdopodobnie poprowadzi pitcher Jerome Williams (w tym sezonie 2:0, ERA 4.58)

typ: Home win
kurs: 1,49

Do góry
#4936578 - 24/09/2011 04:02 Re: MLB - sezon 2011 [Re: Ghost]
Ludwiczek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 27/08/2007
Postów: 2004
http://mlb.mlb.com/news/article.jsp?ymd=...lb&c_id=mlb

http://www.baseball-reference.com/blog/archives/15294

Jutro mecz numer 200 000 w historii MLB.
Pierwszy mecz rozegrano 22 Kwietnia 1876 roku w Sobotę między drużynami z Bostonu i Philadelphii. Był to mecz w ramach ligi National. Liga American powstanie około 35 lat póżniej.

Do góry
#4940150 - 26/09/2011 15:53 Re: MLB - sezon 2011 [Re: Ludwiczek]
Ghost Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2003
Postów: 9371
Przed nami ostatnie 3 dni sezonu regularnego i jest to bardzo często okazja na podłapanie ciekawych typów. Sytuacja pokrótce wygląda tak, że 6 drużyn jest już pewnych awansu i walka o 2 pozostałe miejsca trwa już tylko między 4 drużynami, tj. Red Sox vs Rays i Braves vs Cardinals.

Tak się kalendarz ułożył, że Braves i Rays grają ostatnią serię u siebie z najlepszymi drużynami czyli Phillies i Yanks (które mają już pewne pierwsze miejsce w swoich ligach), a Red Sox i Cards grają na wyjazdach z jednymi z najgorszych drużyn czyli Orioles i Astros. Sytuacja naprawdę bardzo ciekawa bo manager Phillies już zapowiedział, że środowy mecz będzie "bullpen-only game" czyli zagra kilku pitcherów po 1 - 2 inningi max. Można się raczej spodziewać, że Carlos Lee dziś i Oswalt jutro też nie będą się zbyt długo męczyć, bo po co im ryzykować kontuzje. Ciekaw jestem czy jakiś buk odważy się wystawić linie na o/u inningów dla starterów.

Wygląda na to, że paradoksalnie jednak Rays i Braves będą mieć łatwiejsze zadanie, ale czy dadzą radę to inna sprawa. Historia przecież zna setki przypadków gdzie drużyny w ostatnich dniach psychicznie nie wytrzymywały sytuacji "must win", mimo że wszyscy wokół im to ułatwiali.

Jeszcze o podejściu Yankees w meczu z Red Sox (a jakby nie było to przecież arcyrywal!):
Cytat:
The Red Sox defeated the Yankees 7-4 in 14 innings, thanks to the Yankees bringing in arguably the worst pitcher in baseball, Scott Proctor.

The Yankees could have won it in the bottom of the 9th, but with bases loaded two outs Joe Girardi decided not to pinch hit for Austin Romine with Alex Rodriguez.

Simply put, Girardi did not seem to manage for the win in this one, but instead to preserve the health of his players.


Cytat:
The Yankees tried for seven innings, then they saved their health.



Warto śledzić informację i szukać buków, które się nie dostosują, choć nie wiem czy się tacy znajdą w dzisiejszych czasach. Na razie nie ma kursów na mecz Atlanty co już o czymś świadczy.

Do góry
#4941427 - 27/09/2011 18:51 Re: MLB - sezon 2011 [Re: Ghost]
Ludwiczek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 27/08/2007
Postów: 2004
B-Ref Blog prowadzi od niedawno podusmowania meczów po każdym dniu.
Troche statów , ciekawostek , zagadek
http://www.baseball-reference.com/blog/archives/15370 => ostatnia nocka
http://www.baseball-reference.com/ -> po lewej odnośik do blogu

Wczoraj Ellsbury dał ciała przy catchu , po którym Orioles zdobyło inside-the-park HR.
W tym roku coś dużo Inside-the-parków IMHO.

Fister tylko się marnował w Mariners. Z takim run support jak wczoraj to wraz z JV będzie ciekawie w Postseason.

Do góry
#4945062 - 29/09/2011 14:10 Re: MLB - sezon 2011 [Re: Ludwiczek]
Ghost Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2003
Postów: 9371
Niesamowite wydarzenia wczoraj: Yankees prowadzą 7-0 do 8 inningu, a w tym czasie Boston prowadzi 3-2. I nagle Rays w parę minut doprowadzają do wyrównania a Papelbon niespodziewanie załatwia Soxom porażkę. Później Jankesi wprowadzają "niezawodnego" Proctora i Rays mogą się cieszyć zwycięstwem i awansem. Ładnie ich załatwili laugh

Oczywiście Soxi są sami sobie winni, podobnie jak Atlanta, która jeszcze miesiąc temu miała 10 meczów przewagi. Roztrwonić taką przewagę i jeszcze nie potrafić wygrać w tych ostatnich meczach, to normalnie brak słów. Największe cipy tego sezonu, mówiąc wprost.



AL Division Series
Gm 1 DET @ NYY Fri Sep. 30
Gm 2 DET @ NYY Sat Oct. 1
Gm 3 NYY @ DET Mon Oct. 3
Gm 4* NYY @ DET Tue Oct. 4
Gm 5* DET @ NYY Thu Oct. 6

AL Division Series
Gm 1 TB @ TEX Fri Sep. 30
Gm 2 TB @ TEX Sat Oct. 1
Gm 3 TEX @ TB Mon Oct. 3
Gm 4* TEX @ TB Tue Oct. 4
Gm 5* TB @ TEX Thu Oct. 6


NL Division Series
Gm 1 STL @ PHI Sat Oct. 1
Gm 2 STL @ PHI Sun Oct. 2
Gm 3 PHI @ STL Tue Oct. 4
Gm 4* PHI @ STL Wed Oct. 5
Gm 5* STL @ PHI Fri Oct. 7

NL Division Series
Gm 1 ARI @ MIL Sat Oct. 1
Gm 2 ARI @ MIL Sun Oct. 2
Gm 3 MIL @ ARI Tue Oct. 4
Gm 4* MIL @ ARI Wed Oct. 5
Gm 5* ARI @ MIL Fri Oct. 7


Choćbym chciał to nie potrafię znaleźć żadnego argumentu przeciw Phillies w lidze NL. Są teamem kompletnym, mają doświadczenie i asów w składzie. Pokonać ich może tylko zespół z AL. Ale jak wiadomo, życie pisze różne scenariusze, już kiedyś Pujols i Carpenter we dwóch załatwili Cardsom mistrzostwo wink
W AL uważam, że sprawa jest całkowicie otwarta.

Do góry
#4948667 - 01/10/2011 00:10 Re: MLB - sezon 2011 [Re: Ghost]
Ludwiczek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 27/08/2007
Postów: 2004
2.20 na Detroit ??
Oni chyba zgłupieli totalnie.

Rouzmiem , że gramy w New York i oczywiście wszyscy miejscowi sezonowcy się zlatują , ale gramy w Postseason.
Tutaj zasada brzmi graj dogi [finał Tampa - Arziona/Cardinals ??]
Rok temu faworytem było Phillies do World Series i co ?? Przegrali z ekipą , którą główną bronią było miotanie

Verlander w PO grał w 2006 roku zaraz na początku kariery i opis jego umiejetności tam nic nie da. W tym sezonie z NYY widział się 2 razy , obydwa mecze skończyły się linią 6 IP i 3 ER , ale mecze te były na początku sezonu , kórego to JV nie ma udanego [zazwyczaj szczyt formy osiaga na przęłomie Maja i Czerwca]

Pomijając sezon w którym to NYY wygrało MLB , czyli 2009 to jakoś nie widzi mi się jego gra w PO.
2007 ALDS 1-0 , 5.40
2007 ALCS 0-2 , 10.45
2008 NLDS 0-1 , 12.27
2010 ALDS 1-0 , 4.50
2010 ALCS 1-0 , 6.30

Obydwoje w ostatnim czasie miotali przyzwoicie , tylko jak fan Detroit wiem , ze minimum dwa mecze to ofensywa uratowała mu decyzję i zwycięstwo w meczu.
W ostatnim meczu w sezonie verlander sie wyszalał i ofensywa musiała gonić wynik w końcówce meczu.

Skusze się na doga , bo taki kurs i przejśc obok niego obojętnie ??

Jeszcze jedna sprawa - rotacja się zmniejsza do 4-ech starterów i istanieje także coś takiego jak ilość dni odpoczynku miotacza między grami [rest day]
Niektórzy o wiele lepiej graja przy tzw. short rest , czyli 4 dniami miedzy grami niż 5-cioma.

Verlander grał w Sobotę ostatni mecz , Sabathia jak widzę 21 Września.

Tigers @ 2.20
Tigers -1.5 @ 3.05

Do góry
#4950208 - 01/10/2011 21:12 Re: MLB - sezon 2011 [Re: Ghost]
Ludwiczek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 27/08/2007
Postów: 2004
0-0-1 za Postseason

Dzisiaj mamy 4 mecze

Na Miller Park sądze , że Milwaukee ogarnie , mimo że Kennedy jest nominowany do Cy Young Award , którą pewnie zgranie Kershaw.
Milwaukee w domu miało najlepszy bilans w lidze i jako jedyna ujemny bilans na wyjazdach.
Patrzmy dalej W Arizonie najbardziej wartościowym graczem był Justin Upton , póżniej Montero i Chris Young. Tylko że Upton zebrał -0.9 dWAR co onacza , że w defensywie nie błyszczał w tym sezonie.
U miotaczy Kennedy zebrał 5.5 WAR i ERE+ 137 co jak na taki bilans troche kuleje. Kennedy jest jednym z tych zawodników , którzy brali udział w trejdzie Yankees-Tigers-Arizona w 2009 roku.
W tym roku jeden mecz z Milwaukee w domu , jego linia 7 IP , 4 H , 2 BB , 0 ER.
W ekipie Brewers główną robotę robią Braun oraz Fielder. 71 HR razem oraz 231 RBI. Prince w dodatku zebrał 32 IBB. OPS kolejno .994 dla Brauna i .981 dla Fieldera.
Korpus relief wygląda tu przyzoicie w dwójce K-Rod i Axford
Mam wrażenie , że Miller Park dzisiaj będzie głośno huczał. Braun liczy się do nagordy NL MVP i co jeszcze - moim zdaniem Kennedy nie wygląda na miotacza , kóry ogarnie dzisiaj mecz. Tak jak wczoraj CJ Wilson.
Popatrzyłem na spotkania Kennediego i widze , że ma problem z ekipami mającymi lepszy offens

Mecz Phillies - Cardinals odpuszcze ,bo raz ze Doc i Phillies jak pamiętam ma pod górę z Cardinals i dzisiaj Kanarki moga napsuć sporo krwi ekipie z Philladelphi.
LaRussa >> Manuel
W 2006 roku tez Cardinals było ekipą dobrze grająca i nie porywającą tłumów , w tym roku jest to samo.
Dodajmy do tego ze mimo rewelacyjnej formacji starterów u Phillies raz na jakiś czas zdarza się wtopa lub offensywa nie jest w stanie ogarnąc wyniku.
Zasadę o underodgach pamiętam i kurs poniżej 1.50 w Postseason lepiej omijać

Tampę chyba dzisiaj zagram , bo 2.13 na Shieldsa i praktycznie mogą sobie zapewnić dzisiejszą wygraną awans do ALCS

Milwaukee + Tampa na wieczór w singlu oczywiście

Ghost , Feher , inni - co sądzicie o dzisiejszych meczach ??

Do góry
#4950443 - 01/10/2011 22:12 Re: MLB - sezon 2011 [Re: Ludwiczek]
Ghost Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2003
Postów: 9371
Warto tylko przypomnieć, że dzisiejszy mecz DET-NYY jest dokończeniem wczorajszego i zacznie się od stanu 1-1. Natomiast starterami będą Ivan Nova i Doug Fister. Jutro Fredy Garcia vs Scherzer. Nova ma super bilans, ale szału nie robi, miał natomiast bardzo dużo wsparcia od ofensywy. Nie wiem czy buki dadzą jakieś kursy, bo nie widzę teraz ale Detroit można by pograć.

Co do pozostałych meczów, to sam nie wiem. Phila po kursie 1.5 nie do grania, mimo że rzuca Doc. W baseballu się takich kursów nie gra.
Texas wczoraj pobity, Tampa na fali po "niesamowitym" comebacku ostatniego dnia sezonu. Może faktycznie warto zagrać. W sumie zgadzam się z Tobą Ludwiczek grin

Do góry
#4952291 - 02/10/2011 18:59 Re: MLB - sezon 2011 [Re: Ghost]
Ludwiczek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 27/08/2007
Postów: 2004
Milwaukee wygrało i oglądałem mecz i najważniejszym wyzwaniem u nich będzie pierwszy wyjazd i ewentualnie drugi w Arizonie.
Dopóki dwójka Braun-Fielder pracują to wyniki sa , a czuje ze jak trafia na jakiegoś lepszego miotacza lub ktoś będzie miał dzień konia to z Milwaukee nie będzie co grać.
Gallarado wczoraj nie wyglądał jakoś rewelacyjnie i powiedzmy sobie , ze w Arizonie nie ma kto odbijać.

Dzisiaj pierwszym mecz w Postseason Zacka Greinke.
Rok temu jak Doc jaki i Timmy w pierwszych meczach zagrali rewelacyjnie.
Zobaczymy co dzisiaj pokaże Zack

Do góry
#4961890 - 08/10/2011 01:36 Re: MLB - sezon 2011 [Re: Ghost]
Ludwiczek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 27/08/2007
Postów: 2004
No i najbardziej przepłacona ekipa w MLB odpadła.
Fister zagrał poprawnie , ale i tak na Yankee Stadium nie będąc miotaczem gospodarzy zagrac poprawnie to spora sztuka
W dodatku jest to bardziej hitting stadium.
Oczywiście komentatorzy pół transmij na TBS w każdym meczu poświęcali Yaneesom. Teraz FOX i Joe Buck - pewnie tam także wspominek o Yankees o Red Sox będzie z 50 % transmiji meczu grin
Dwa pierwsze mecze będzie koemntował Terry Francona , więc o meczu wszyscy zapomną grin

Do rzeczy.

Mając tyle bases loaded i zdobyć punkt z tego poprzez walk to laugh .

Sporo robota Benoit , który narobił się sporo i chwała mu za to.
Valverde co dziwne zagrał 1-2-3 inning i aż mnie zadziwił bo często zdarza mu sie narzucić BB.

Dzisiaj kolejne sudden death games [jak nigdy w ostatnich latach aż 3 serię skończą sie wynikiami 3-2] i czuję doga dzisiaj kolejny raz.
Tylko nie bardzo wiem gdzie.
Milwaukee jest mocne at home , na wyjazdach nie potrafią grac co pokazali w Arizonie.
Gallardo mimo że to ich najlepszy miotacz obok Greinke ma pewien minus - często zdarza mu się dawać sporo runów.
Z drugiej strony amjąc w line-upie Prince;a i Brauna to nie taki problem.
Tylko , że limit szczęścia w domu sie kiedyś skończy , a Brewers kompletnie nic nie pokazało na Chase Field.

Drugi mecz to pojedynek Doca , który na dzień dobry ostatnio dał 3R-HR.
Ale czemu oni ?? Abo ich offesnywa jest moim zdaniem słaba jak nigdy.
Nie czuję tego , w tym roku sporo mogli podziękowac panom Halladay-Lee-Hamels-Oswalt.
Cardinals ma widzę preferencję w Postseason , że grają nie przyjmenie dla oka , ale są skuteczni.


Kursy 1.55 i 1.65
Dziękuje
Phillies mi bardziej śmierdzi wtopą

I rozwalił mnie wczoraj na pwnym foprum taki temat
Cytat:
Your an Idiot if you dont go HUGE on YANKS...

laugh laugh

i to

[img]http://t.co/EjlZBarW[/img]

Do góry
#4980663 - 17/10/2011 19:26 Re: MLB - sezon 2011 [Re: Ludwiczek]
Baqu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/09/2004
Postów: 26931
Skąd: ‎Mindfields
Jeżeli ktoś jest fanem baseballa amerykańskiego to szykuje się w kinach dla niego
nie lada gratka. Pod koniec tego miesiąca do kin wchodzi film Moneyball:

Historia managera klubu baseballowego Oakland Athletics Billy'ego Beane'a, który postanowił wykorzystać w swojej pracy analizy komputerowe. Dzięki temu, jego drużyna ma lepsze wyniki i może zmagać się z lepszymi zespołami, mimo złej sytuacji finansowej.

http://www.filmweb.pl/film/Moneyball-2011-490838

http://www.imdb.com/title/tt1210166/

Sam oczywiście się nań wybieram, dam znać po seansie jakie są moje reakcje.

Polecam jeszcze artykuł na ten temat w NY timsie
http://www.nytimes.com/2011/09/25/magazine/for-billy-beane-winning-isnt-everything.html

Do góry
#4980717 - 17/10/2011 20:08 Re: MLB - sezon 2011 [Re: Baqu]
Ghost Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2003
Postów: 9371
No to znamy już skład World Series. Zaskoczeni kursami?

World Series Price - Best of Seven
Texas Rangers 1.654
St Louis Cardinals 2.380

Bo ja trochę jestem. Spodziewałem się raczej wyrównanych kursów, nawet biorąc pod uwagę zaniżanie kursów na drużyny z AL.
To na co trzeba zwrócić uwagę to bardzo dobra forma pałkarzy Cards. Właśnie sprawdzałem statystyki i Pujols niszczy system jak zawsze (.AVG 419 w 11 meczach!), Holliday nie jest wiele gorszy (.375), a wszystkich niespodziewanie przebił David Freese (.AVG 425 i 14 RBI).

Ogółem obie drużyny mają dość podobne statystyki w tych playoffach, ale jednak w .AVG jest dość duża różnica (.288 do .259) na korzyść Cards.

Statystyki nie grają, ale kursy to powinny być wyrównane bo szanse są w mojej opinii 50/50.

Do góry
#4982180 - 18/10/2011 19:01 Re: MLB - sezon 2011 [Re: Ghost]
Baqu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/09/2004
Postów: 26931
Skąd: ‎Mindfields
Ja kibicuje mojemu drugiemu po Chicago White Sox teamowi, czyli Kardynałom z St. Louis. Zawsze wielbiłem Księcia Alberta, a to jak dyryguje swoim teamem Tony La Russa ( szczególnie w tych PO ) jest czymś wielkim dla mnie. Trzeba przyznać, że koniec sezonu jest dla nich fantastyczny. Matt Holliday , Lance Berkman, Jon Jay, Rafael Furcal a w szczególności David Freese grają jak w transie. Wiem, że Texas to niebywale ofensywna ekipa, stąd minn. bardzo ich również lubie, aczkolwiek kardynałowie są w niebywałej formie i myślę, że to oni zdąbędą puchar, tym bardziej, że starterzy Rangers 'wywinęli' w ALCS ERĘ 6.59, która okazuje się drugą najgorszą w całej historii ( dla drużyny która wygrała serię )!

oto lekcja historii:
http://espn.go.com/blog/dallas/texas-rangers/post/_/id/4874212/numbers-starter-era-in-the-alcs

o dziwo każda z tych drużyn zdobywała później World Series !

zapowiadają się kolejne niezapomniane finały : )))

Do góry
#4982192 - 18/10/2011 19:04 Re: MLB - sezon 2011 [Re: Baqu]
Baqu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/09/2004
Postów: 26931
Skąd: ‎Mindfields
btw Scott Williamson ( Boston Red Sox 2004 ) sprzedaje swój mistrzowski pierścien - są chętni ? ;-)

http://www.ebthauctions.org/cgi-bin/mndetails.cgi?ebth13

Do góry
#4985352 - 20/10/2011 07:11 Re: MLB - sezon 2011 [Re: Baqu]
Baqu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/09/2004
Postów: 26931
Skąd: ‎Mindfields
no to zaczynamy Panowie

go Cards !

http://www.youtube.com/watch?v=sk0vDEoTTEc

Do góry
#4989587 - 23/10/2011 01:24 Re: MLB - sezon 2011 [Re: Baqu]
Baqu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/09/2004
Postów: 26931
Skąd: ‎Mindfields
Jeżeli jeszcze nie wszyscy wiedzą to Allen Craig pobił jeden z rekordów
w World Series. Drugi raz z rzędu wchodząc jako pinch-hitter zanotował
RBI, o mały włos byłoby to RBI, które drugi raz z rzędu daje wygraną,
wtedy zapisałby się w annałach Cardinals jako legenda.



Cytat:
"I couldn't believe that it was the same exact situation against the same guy," said Craig, who lined outside fastballs to right field in each at-bat. "I kind of had to snap out of it and refocus a bit because that doesn't really happen that often in baseball, that it's the same situation, coming up with the same guys getting on base, the same guys coming in."

"You know," said Craig, "I'm just going to do whatever they tell me to do. I want to play and I'll do whatever it takes to play. I don't really care where it is."

Do góry
Strona 4 z 5 < 1 2 3 4 5 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
11 zarejestrowanych użytkowników (akagi, Akhu, Lukasz111, ANZELMO, Sensei, kemp, forty, igea23, VVega, Górnik_Wałbrzych, burbon), 3317 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45050 Tematów
5584600 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07