Strona 2 z 3 < 1 2 3 >
Opcje tematu
#482594 - 19/01/2006 19:31 Re: Australian Open
who let the dogs out?? Offline
a.k.a. "sebolo no name"

Meldunek: 07/06/2005
Postów: 987
Skąd: 3city
ja tez sie zgadzam co do formy sereny.. mysle ze egzamin zdala w meczu z li, pokazala pazur.. co najwazniejsze, pokazala ze ta nadwaga mimo ze uroku jej nie dodaje, na pewno jej nie przeszkadza zeby panowac nad swoja gra na calym korcie.. li musiala grac dokladne i szybkie pilki zeby ja zaskoczyc... nie nie.. daniela dzisiaj nie da rady, zreszta jej mecze ktore do tej pory obstawialem kosztowaly mnie troszke nerwow, zwlaszcza w pierwszej rundzie..

Do góry
Bonus: Unibet
#482595 - 19/01/2006 20:48 Re: Australian Open
Gregov Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/02/2004
Postów: 5949
Skąd: Sosnowiec
Kusiło mnie zagrac dzis na Daniele z Sereną ale kursy z 3.5 drastycznie pospadały do granicy około 2.8, więc raczej odpuszcze .

Razzano (+7.5 hc) - Henin 1 1.8 --- 4.5/10

Uważam że ten handicap jest mozliwy do pokrycia przez Francuzkę , wystarczy 5 ugranych gemów. Henin nie gra jeszcze na swoim najwyższym poziomie, przydarzają się proste błędy, a także podwójne błędy serwisowe ( 9 w meczu ze Sromovą ). Zresztą Belgijka nie musi za wszelką cenę wygrywać w jak najwyższym stosunku, siły trzeba oszczędzać na mocniejsze rywalki.

Do góry
#482596 - 20/01/2006 14:05 Re: Australian Open
redson19 Offline
old hand

Meldunek: 28/01/2005
Postów: 1132
HANT/SUG-NALI/PENG 1.50 2.26
dośc wysoki kurs w profie 1,50 czemu chyba dlatego iż ostatnio para han/sug odpadła w 1 rundzie szukając w rankingu nie mogłem znaleść pary peng /na li więc swą grą nie olśniewają a występy pary hant/sug w turniejach wielkiego szlema nigdy praktycznie zbyt szybko się nie kończyły i jeszcze daniela podbudowana ograniem hot doga

Do góry
#482597 - 20/01/2006 14:31 Re: Australian Open
Goget Offline
Tenis Trader

Meldunek: 09/02/2003
Postów: 21438
Skąd: Bahamy
S.Arvidsson (+4,5 hc) - A.Myskina 1 @1.85 Gamebookers

Arvidsson tutaj przez pierwsze dwie rundy przeszła jak burza najpierw oddając tylko 3 gemy Vento-Kabchi a później pokonała będącą w niezłej formie od początku roku Safine 6:4 6:0, na Hopmanie też nie przyniosła wstydu. Myskina tutaj nie zadziwia, nie pokazała się też przed AO w żadnym oficjalnym turnieju. W I rundzie pokonała słabiutką Fedak 7:6 (8-6), 6:1 w którym Myskina popełniła aż 42 niewymuszone błędy (rekordzista Norman zrobił ich 90 w 5-setowym pojedynku). W II rundzie Myskina też nie za rewelacyjnie, w meczu z przeciętną Amerykanką Jacskon wygrała z "małymi" problemami 7:6(7-4),0:6,6:3. W tym meczu dla odmiany popełniła 50 niewymuszonych i 7 podwójnych serwisowych. W meczu z Safiną Arviddson popełniła zaledwie 14 niewymuszonych i Rosjanka tylko raz złamała jej serwis (przy 5 bp). Z kolei Myskina w meczu z Fedak dała się złamać 3 razy (przy 10 bp) a w II rundzie Jacskon złamała ją aż 8 razy (przy 20 bp). Myślę,że Szwedkę spokojnie stać na ugranie conajmniej jednego seta, co przy tak nieregularnie grającej Rosjance jest dość prawdopodobne. Zagram też za drobne na Arviddson. W h2h 2:0 dla Rosjanki więc czas coś w końcu ugrać Sofia !.

Do góry
#482598 - 20/01/2006 17:18 Re: Australian Open
who let the dogs out?? Offline
a.k.a. "sebolo no name"

Meldunek: 07/06/2005
Postów: 987
Skąd: 3city
widzial ktos z was jak gra kim clijsters?? przyjechala by powalczyc o zwyciestwo, czy gra od niechcenia...?? mam do niej uraz po turnieju mistrzyn, gdzie stwierzila ze troche jej frajdy jzu tenis nie przynosi... :/
no ale dzisiaj, z pania vinci to nie powinna miec problemow... chyba..??
jak sadzicie?

a hingis?? wymiata?? bo tez nie widzialem jej meczy i formy i stylu gry...

Do góry
#482599 - 20/01/2006 17:43 Re: Australian Open
KRAJAN Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/03/2004
Postów: 15586
Skąd: Lublin
Na dzisiejszą nockę dwa typy (UD):
M. Krajicek - A. Mauresmo 1 (3.35) 3/10
Holenderka od poczatku roku w wyśmienitej dyspozycji (10-1) - począwszy od Hopmana przegrała tylko jedno spotkanie - o dziwo z niezbyt wymagającą (ale będącą również w wyśmienitej formie Benesovą. Dziś naprzeciwko zawsze groźna ale grająca nierówno Momo. Uważam, że kursy przeszacowane - wg mnie powinno być 1.60/2.20 dla bardziej doświadczonej Francuzki. mecz pewnie będzie obfitował w sporą ilość przełamań - ale liczę, że Holenderka uczyni to więcej razy.

Arvidsson, S - Myszkina, A 1 /2.90/ 4/10
wczoraj kursy były o ponad 0,5 wyższe - i to mówi samo za siebie. Szwedka bardzo stabilna - mocna psychicznie - gra równo i jej forma jest chyba życiowa *gładkie pokonanie Safiny - ma swoją wymowę), a drobna Rosjanka - ciężko cokolwiek powiedzieć - narazie przeciwniczki niezbyt wymagające - a słaba Jackson urawała seta i to do 0??? Czyżby coś nie grało z psychiką. ten mecz będzie weryfikacją formy Myszki??? Liczę że dziś w nocy zakończy swój udział w AO.
Tu stworzyłem dubla z Hass-em /1.12/ - Piotrusiowi mówimy stop - i już ostrzymy zęby na pojedynek z Ferdkiem - będzie to mój typ konkursowy (UD) - spodziewam się kursu koło 8-10.
Jest to obecnie jeden z 3 zawodników który może powstrzymać Freda - ale czy jest ktokolwiek kto potrafi zatrzymać ROBOCOPA???

Do góry
#482600 - 20/01/2006 23:39 Re: Australian Open
Fozzie Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/03/2004
Postów: 5934
Skąd: http://fozzie.blogabet.com/
heh...widze, ze dzisiaj Mycha pociągnie nie jednego po kieszeni.... moim zdaniem szwedka nie wytrzyma presji, jak dla mnie Mycha win.

Do góry
#482601 - 20/01/2006 23:40 Re: Australian Open
Arod Offline
member

Meldunek: 05/02/2005
Postów: 180
Skąd: Kraków
K. Clijsters - R. Vinci - 2 7.00

Myślę, że czas najwyższy pożegnać Kim z występem na Australian Open. Belgiujka od samego początku ma poważne porlbmey z plecami i w kązdym meczu była masowana. Gdyby nie to, że miała słabiuteńkie rywalki to przegrałaby nawet w 1 rundzie. Roberta Vinci to rywalka o conajmniej klasę lepsza od dotyczasowych przeciwniczek Kim. Obawiam się, że dzisiaj plecy Clijsters nie wytrzymają i albo podda mecz, ale po prostu przegra.

PS: KRAJAN jakich 3 tenisistów miałeś na myśli, którzy obecnie mogą pokonać Feda ?

Do góry
#482602 - 22/01/2006 12:32 Re: Australian Open
Goget Offline
Tenis Trader

Meldunek: 09/02/2003
Postów: 21438
Skąd: Bahamy
N.Vaidisova (+2,5 hc) - A.Mauresmo 1 @1,85 Fonbet

Licze tutaj na 3-setówkę i pokrycie handi przez Czeszkę, która napewno ma szanse w pojedynku z Francuzką. Obie spotkały się w półfinale Philadelphi w końcówce zeszłego roku i wtedy górą była Mauresmo wygrywając 7:5 7:5. Vaidisova grała jednak wtedy czwarty turniej z rzędu (3 wcześniejsze w Azji wygrywając). Pani Mauresmo był jednak wtedy w bardzo dobrej formie, wygrywając tydzień później turniej o mistrzostwo WTA. W tym roku Mauresmo po słabej grze w Sydney przegrała z inną młodą strzelbą,podobnie grającą jak Czeszka, Serbką Anią Ivanovic 3:6 5:7. Nicola doszła w Sydney do półfinału i przegrała tam po słabszej grze z bardzo dobrze dysponowaną wtedy Schiavone. Tutaj na AO bez problemu pokonywała kolejno Yakimovą, Chekwatadze i Pannette. Mauresmo tak na dobrą sprawę jeszcze nie miała się z kim sprawdzić w Melbourne. W I rundzie w 3-setach wygrała z Chinką Sun, w II rundzie ze swoją słabiutką rodaczką Loit a w III rundzie jej rywalka Holenderka Krajicek skreczowała po I secie. Myślę, że Nicola łatwo skóry nie sprzeda i jak nie da rady Mauresmo to jednego seta urwie, a kolejne dwa nie przegra zbyt wyraźnie.

J.Henin-Hardenne - L.Davenport 1 @1.54 Pinnacle

Belgijka to moja faworytka do wygrania całego AO więc naturalnie gram ją również z Amerykanką. W h2h 5:4 dla Henin. Co ciekawe pierwsze 4 pojedynki wygrała Amerykanka (ostatnio w 2002 roku kiedy ona była w kwiecie wieku, a Henin jeszcze nie osiągała takich sukcesów) a ostatnie 5 spotkań wygrała właśnie Henin. Amerykance stuka już 30-stka a w Australii upały i mimo, że spotkanie i tak będzie pewnie w sesji nocnej to granie w takich warunkach nie należy do łatwych. Belgijka zapewne będzie brała to pod uwagę, a jako że jest bardzo dobrze przygotowana pod względem kondycyjnym regularnie będzie wciągała Davenport w bieganie wzdłóż linii. Łatwiejszą drabinkę miała napewno Henin, która z żadną rywalką nie miała żadnych problemów każdy mecz wygrywając różnicą conajmniej 6 gemów. Davenport zaliczyła 3-setówkę z Kirilenko i dosyć łatwo ograła w 1/8 Kuznetsovą. Belgijka to jednak inna pułka, widac, że jest w formie a Davenport pewnie znowu zaliczy spotkanie podobne do tego z US Open gdzie ograła ją Dementieva. Reasumując -> gram na Henin.

Do góry
#482603 - 22/01/2006 12:41 Re: Australian Open
KRAJAN Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/03/2004
Postów: 15586
Skąd: Lublin
Quote:

K. Clijsters - R. Vinci - 2 7.00

Myślę, że czas najwyższy pożegnać Kim z występem na Australian Open. Belgiujka od samego początku ma poważne porlbmey z plecami i w kązdym meczu była masowana. Gdyby nie to, że miała słabiuteńkie rywalki to przegrałaby nawet w 1 rundzie. Roberta Vinci to rywalka o conajmniej klasę lepsza od dotyczasowych przeciwniczek Kim. Obawiam się, że dzisiaj plecy Clijsters nie wytrzymają i albo podda mecz, ale po prostu przegra.

PS: KRAJAN jakich 3 tenisistów miałeś na myśli, którzy obecnie mogą pokonać Feda ?




Haas, Lijuba i walczak z Argentyny - David - który może w tym turnieju okazać się Goliatem???

PS. sory za off topic i że w temacie kobiecym.

Do góry
#482604 - 22/01/2006 16:45 Re: Australian Open
PioKing Offline
MaSha Lover

Meldunek: 24/03/2005
Postów: 5848
Skąd: Warszawa
Quote:

N.Vaidisova (+2,5 hc) - A.Mauresmo 1 @1,85 Fonbet

Licze tutaj na 3-setówkę i pokrycie handi przez Czeszkę, która napewno ma szanse w pojedynku z Francuzką. Obie spotkały się w półfinale Philadelphi w końcówce zeszłego roku i wtedy górą była Mauresmo wygrywając 7:5 7:5. Vaidisova grała jednak wtedy czwarty turniej z rzędu (3 wcześniejsze w Azji wygrywając). Pani Mauresmo był jednak wtedy w bardzo dobrej formie, wygrywając tydzień później turniej o mistrzostwo WTA. W tym roku Mauresmo po słabej grze w Sydney przegrała z inną młodą strzelbą,podobnie grającą jak Czeszka, Serbką Anią Ivanovic 3:6 5:7. Nicola doszła w Sydney do półfinału i przegrała tam po słabszej grze z bardzo dobrze dysponowaną wtedy Schiavone. Tutaj na AO bez problemu pokonywała kolejno Yakimovą, Chekwatadze i Pannette. Mauresmo tak na dobrą sprawę jeszcze nie miała się z kim sprawdzić w Melbourne. W I rundzie w 3-setach wygrała z Chinką Sun, w II rundzie ze swoją słabiutką rodaczką Loit a w III rundzie jej rywalka Holenderka Krajicek skreczowała po I secie. Myślę, że Nicola łatwo skóry nie sprzeda i jak nie da rady Mauresmo to jednego seta urwie, a kolejne dwa nie przegra zbyt wyraźnie.






Zupelnie sie nie zgodze
Momo w phili byla a wabrdzo slabej formie, a Nicole poki co grala wtedy zyciowke

Jesli przypomnimy sobie co z nicole zrobila regularnosc schiavone to weyborazny sobie co zrobi z nia regularnosc momo w polaczeniu z techniką, topspinami i slasjami francuzki. Nicole nie gra tak dobrze jak pod koniec zeszlego roku, dla mnie zwyciestwo Amelie

Do góry
#482605 - 23/01/2006 13:53 Re: Australian Open
PioKing Offline
MaSha Lover

Meldunek: 24/03/2005
Postów: 5848
Skąd: Warszawa
Moja wizja cwiercfinalowa

Petrova to beat Sharapova

Najzwyczajniej w moim odczuciu Nadia prezentuje sie lepiej w tym turnieju od mlodszej rodaczki. Przy calej mojej sympatii dla Marii, jest ona daleko od swojej najlepszej formy a i przygotowanie fizyczne pozostawia wiele do zyczenia. Petrova w tym turnieju wyglada bardzo solidnie, niestety po raz kolejny los dal jej mashe w 1/4 turnieju ale tym razem jej szanse na wygrana sa przynajmniej w moich oczach bardzo duze A czym nawierzchnia wolniejsza tym szanse Sharapovej maleją...

Schnyder to beat Mauresmo

Po meczu z Vaidisovą zastanawialem sie czy amelie zagrala tak jak zagrala bo od poczatku spoktania zalozyla sobie, ze gra balony i wytraca z rytmu nicole co by sie nie dzialo, czy moze byla to jeszcze raz bojazliwa gra i burza w glowie w dalekiej fazie turnieju... mysle , ze jednak to drugie. Kursy na Patty 3,5 na pewno warte ryzyka tym bardziej, ze Mauresmo wycofala sie w sesji wieczornej z gry deblowej z powodu kontuzji pleców.... Schnyder jak zawsze grozna, potrafi grac na nerwach jak niewiele innych zawodniczek w tourze...

Clijsters to beat Hingis

No coż Martina wydarła zwyciestwo Stosur i po dwoch slabszych wystepach znowu pokazala niezly tenis Ale to na co od poczatku turnieju zwracam uwage - przygotowanie kondycjne kuleje mocno. Po paru przebiezkach w meczu z australijką martina bardzo gleboko lapala powietrze i popelniala sporo bledow, szwajcarka musi sobie zdac sprawe , ze mecz z Kim pomimo urazu belgijki bedzie jedną wielką przebieżką Belgijka fizycznie wykonczy Szwajcarke, poza tym drugi serwis Martiny to smiech na sali

Henin to beat Davenport

Mecz jak kazdy inny zapowiada sie szlagierowo ale moze sie skonczyc nawet przed czasem bo amerykance dokucza coraz mocniej bol w kostce. Juz z Kirilenko byly klopoty, z Kuznetsova bylo blisko powtorki z us open 04 ale z JuJu taki numer juz nie przejdzie Belgijka z meczu na meczu gra coraz lepiej, coraz wiecej w niej energii i jest coraz regularniejsza a bardzo duzym atutem bedzie to na co wszyscy zwracaja uwage - wolna nawierzchnia czyli krolestwo belgijki

Do góry
#482606 - 23/01/2006 17:19 Re: Australian Open
Goget Offline
Tenis Trader

Meldunek: 09/02/2003
Postów: 21438
Skąd: Bahamy
K.Clijsters - M.Hingis 1 @1,461 Pinnacle

Widziałem obie zawodniczki w akcji podczas meczów 1/8 i jednak solidniej prezentowała się Belgijka. W meczu z Schiavone Clijsters z trudnych sytuacji wychodziła obronną ręką i mimo aż 15 bp dla Włoszki tylko 3 razy Schiavone udało się złamać Clijsters. Przy całej sympatii do Martiny to nie miała na swojej drodze wymagających rywalek. Poza tym jej gra nie jest zbyt regularna, wspaniałe zagranie przeplata z prostymi błędami i myślę, że to nie jest jeszcze ta forma, której sama by sobie życzyła. Myślę, że Clijsters ją pogoni po korcie i wygra w dwóch setach.

Do góry
#482607 - 23/01/2006 17:39 Re: Australian Open
Goget Offline
Tenis Trader

Meldunek: 09/02/2003
Postów: 21438
Skąd: Bahamy
Bym zapomniał

N.Petrova (+4,5 hc) - M.Sharapova 1 @1,7 Fonbet

Nadia przeszła jak burza przez kolejne rundy oddając rywalkom maksymalnie 5 gemów w meczu (inna sprawa, że grała z kelnerkami). Maria nie straciła jeszcze seta, ale nikt specjalnie jej nie przetestował. W meczu z Danielą Hantuchovą miała lekkie problemy i Słowaczce niewiele zabrakło żeby urwać seta Rosjance. Z Petrovą Szarapova zawsze się męczyła i w 4 pojedynkach (stosunek 3:1 dla Marii) nigdy nie udało jej się wygrać w 2-setach i róznicą większą jak 5 gemów. Do końca też nie było wiadomo czy Szarapova wogóle przyjedzie do Melbourne, więc nie mogła się w pełni do tego turnieju przygotować. Myślę, że Petrova jak nawet przegra to niezbyt wyraźnie...

Do góry
#482608 - 23/01/2006 18:06 Re: Australian Open
Macias Offline
veteran

Meldunek: 18/11/2004
Postów: 1436
Skąd: Szczecin
Goget zgadzam sie:) w GB +4 1.85 jest, 5/10 razem z Bagha+4.5;]


Mam nadzieje ze Masha przejdzie dalej, ale glowa podpowiada, problemu, wielkie problemy(odciski...;/)

Do góry
#482609 - 23/01/2006 20:24 Re: Australian Open
KRAJAN Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/03/2004
Postów: 15586
Skąd: Lublin
Na dzis dubelek - win Dawida - tu kurs mizerny i:
N.Petrova - M.Sharapova 1 /3.60/ Unibecie
(na 2-0) jest 7.00 - szkoda tylko że ranking nie obejmuje tego buka?
Sporo juz napisano o tym meczu - kursy u róznych bukuff bardzo zroznicowane (od. 3.00 e Expie do 3.60 w unibecie) - czyli nie do końca wszyscy są pewni spokojnego win-a Maryśki. Wg mnie szanse rozkładaja sie 55/45% - dla młodszej z Rosjanek, a kursy są do tego nie adekwatne - po kursie 2.00 na Nadię - meczu nie brałbym pod uwagę.
Dlaczego prawie wyrównane - H2H dla Szarapowej, forma w turnieju na remis (obie grają nieźle), nawierzchnia preferuje Petrovą (wystarczy spojrzeć na staty na ziemi) - tu dominacja Nadi jest niepodważalna. Być może zadecyduje dyspozycja dnia - a przy tak wyrownanych zawodniczkach wszystko jest mozliwe. Biorę tą na ktorą jest zdecydownie zawyżony kurs - a jak bedzie przekonamy sie dzisiejszej nocy.

Do góry
#482610 - 23/01/2006 20:38 Re: Australian Open
kuerten Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/04/2004
Postów: 2633
Skąd: Mazowsze
Henin - Davenport 1

Złapałem kurs 1.70 na Belgijke w Toto-mixie i jestem bardzo szczesliwy.. dodajac do tego 1.22 na Nalbandiana, wychodzi mi kurs prawie @2. Do rzeczy.. Belgijka to moja faworytka do zwyciestwa w tegorocznym turnieju. Davenport musialaby przejac inicjatywe, zeby miec szanse. Henin na pewno bedzie starala sie przejac inicjatywe i rozporwadzic swinke po korcie, Jej problemy zdrowotne i koorydynacyjne na pewno nie wróżą w powodzenie..

Clijster - Hingis 1

Bardzo wykrystalizowaly sie nam mecze na AO kobitek Clijsters wiadomo jakie ma atuty, nie trzeba zbytnio pisać.. Chodzi jednak o Martine, ktora technicznie wypada bardzo dobrze, tylko te przygotowanie fizyczne o ktorym juz pisali przedmowcy. Kim jest jak sciana, wszystko przebija, czasami przywali, a ambitna jak cholera.. Siłowo na pewno Martina nie ma co szukać, a wiadomo jak jest, jeżeli chce sie powalczyc nawet z narzekajaca na uraz Belgijka trzeba mieć żelazne płuca i talent.. na razie Hingis ma tylko te drugie..

Do góry
#482611 - 23/01/2006 21:08 Re: Australian Open
Ojro Offline
Na pełnejjj kurrr...

Meldunek: 02/04/2004
Postów: 29915
Nie zamierzam kopiować tego co napisał Piomil. Bo w całem szerokości i długości jego posta zgadzam się co do spotkań ćwierćfinałowych.

Dziś zagram z kobiet J. Henin Hardenne. Jak pisało na eurosporcie Davenport ma jakąs kontuzję. W takim wypadku można nawet zaryzykować set betting 2-0 dla Henin Hardenne.

Do góry
#482612 - 24/01/2006 05:43 Re: Australian Open
Macias Offline
veteran

Meldunek: 18/11/2004
Postów: 1436
Skąd: Szczecin
Analiza na goraco po 1 secie:

Petrova po raz n-ty udowadnia, ze nie ma glowy zeby byc "Gwiazda" tenisowa z NAJWYZSZEJ polki! Podwojne bledy w najwazniejszych momentach u niej czescie wystepuja niz u Melzera;D.


Natomiast Masha znakomicie psychicznie, wytrzymala w najwazniejszych momentach ale... gdyby zabrac z trybun tate, to mam nieodparte wrazenie, ze Maria rozsypala by sie i jej tenis bazuje wielce na sile i wiezi trener(tata)-zawodniczka!!!

Zapraszam do dyskusji:)

Do góry
#482613 - 24/01/2006 14:15 Re: Australian Open
Goget Offline
Tenis Trader

Meldunek: 09/02/2003
Postów: 21438
Skąd: Bahamy
J.Henin - M.Sharapova 1 @1,667 Pinnacle

Mecz Sharapovej z Petrova miałem nieprzyjemność oglądać i muszę przyznać, że starsza z Rosjanek wpełni udowodniła, że z powodu kiepkiej psychiki wyżej niż poziom wiejskich turniejów raczej nie przeskoczy. Nie wiem do jakiego towarzystwa charytatywnego wstąpiła, ale tylu prezentów to nawet św.Mikołaj nie rozdaje. W meczu z Mashą a szczególnie w pierwszym secie praktycznie cały czas prowadziła (dwa razy złamała serwis Marii), w TB miała 2 piłki setowe przy stanie 6:4 ale i tak przegrałą 6:8. W II secie po festiwalu nieudolnej gry z obu stron wygrała Maria 6:4. Sharapova popełniła w tym meczu 8 podwójnych serwisowych i 36 niewymuszonych (Petrova dla odmiany 12 podwójnych i 46 UE). Mecz Henin z Davenport też nie był za ciekawym widowiskiem, zawodniczki popełniały masę błędów (w podwójnych serwisowych pobiły nawet wyczyny Rosjanek) jednak lepsza okazała się Belgijka w 3 secie spokojnie kontrolując przewagę. Myślę, że gdyby Amerykanka nie robiła tyle błędów to i Henin grałaby lepiej. W każdym bądź razie nawierzchnia nie za szybka w Australii a wiadomo im wolniej tym lepiej dla Henin. W h2h 2:1 dla Belgijki (wszystko rok temu). Sharapova dokońca niepewna występu tutaj półfinał napewno uzna za spory sukces i myślę,że poraz kolejny odpadnie w półfinale tak jak na zeszłorocznych AO, Wimbie i US Open.

Raymond/Stosur - Shaughnessy/Gronefeld 1 @1,37 Fonbet

Debel Raymond/Stosur to ścisła światowa czołówka i zwyciężczynie ostatniego US Open i nie przez przypadek są rozstawione w tym turnieju z jedynką. Cały zeszły rok obie panie grały razem i wychodziło im to znakomicie. Raymond ogólnie od wielu lat to jedna z najlepszych deblistek, ze Stosur znakomicie się uzupełniają i obie panie są moimi faworytkami do końcowego zwycięstwa. Stosur dodatkowo na własnych śmieciach a z singla już odpadła i pozostaje jedyną zawodniczką gospodarzy, która została w turnieju. Tutaj do półfinału przeszły jak burza tracąc tylko jednego seta w I rundzie i w pełni kontrolując każde ze spotkań. Debel Gronefeld/Shaugnessy rozstawiony z numerem 6 miał łatwą drabinkę w drodze do połfinału i dopiero w ćwierćfinale sprawiły małą niespodziankę ogrywając debel nr.3 na tym turnieju Kuznetsova/Licha. Raymond/Stosur to jednak inna półka a Gronefeld od początku roku w kiepskiej formie co w deblach też może mieć znaczenie. Shaugnessy zresztą często zmienia deblowe partnerki i brak pełnego zgrania i zrozumienia z Niemką też nie przemawia na ich korzyść.

Do góry
Strona 2 z 3 < 1 2 3 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
4 zarejestrowanych użytkowników (Irek, alfa, Sensei, igea23), 3234 gości oraz 11 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45050 Tematów
5584639 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07