Strona 3 z 3 < 1 2 3
Opcje tematu
#482614 - 24/01/2006 17:28 Re: Australian Open
Gregov Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/02/2004
Postów: 5949
Skąd: Sosnowiec
Goget, pewnie chodziło Ci o debel Zvona/Licha , ale to szczegół . Natomiast co do zgrania Gronefeld i Shaughnessy to myślę ze nie będzie z tym problemu. Występowały ze sobą już w kilkunastu turniejach ( 2004, 2005 ) i zgrane napewno są na wystarczającym poziomie. Niemka może nie jest w najwyższej dyspozycji, ale w grze podwójnej cięzar gry rozkłada się na dwie zawodniczki , poza tym kort jest większy, więc trudniej o pomyłkę , także jej mocne uderzenia napewno sprawiają sporo kłopotu rywalkom. Jedynie pod siatką Niemka nie prezentuje się jeszcze najlepiej , ale skoro pojechały w miare gładko Liche i Zvone , to moze być róznie.

Wczoraj zawiodłem się na Black/Stubbs , ale w sumie mam nauczkę bo jednak kursy były troszke zaniżone ( w moim mniemaniu ) ,a mimo to zagrałem i to się zemściło. Dzis podobny kurs ( 1.38 ) jest na Raymond/Stosur i raczej tego nie ruszę , chociaż są faworytkami, ale za kurs w granicach 3 zagram Gro/Shau 2/10 ( grałem je także wczoraj )

Do góry
Bonus: Unibet
#482615 - 25/01/2006 16:42 Re: Australian Open
Goget Offline
Tenis Trader

Meldunek: 09/02/2003
Postów: 21438
Skąd: Bahamy
A.Mauresmo(+ 3 hc) - K.Clijsters 1 @1,8 Fonbet

Mauresmo przeszła jak burza do półfinału. Popełnia mało błędów, serwis też funkcjonuje jak trzeba. Niestety nie miałem okazję oglądać jej w akcji podczas tego turnieju, ale 6:1 6:1 z Vaidisovą i 6:3 6:0 ze Schnyder robi wrażenie. Mecz Clijsters z Hingis z kolei widziałem i muszę przyznać, że to był zdecydowanie najładniejszy ćwierćfinał kobiet tutaj w Melbourne. Clijsters jednak nie jest taka mocna jak podczas US Open, Hingis po wygraniu 6 gemów z rzędu napewno napędziła jej strachu. Widać, że Kim doskwiera kontuzja jakiej nabawiła się przed AO i która mogła ją nawet wyelimować z tego turnieju. W H2H 8:3 dla Belgijski ale ostatni i bodaj najważniejszy mecz wygrała Mauresmo podczas ubiegłorocznych Mistrzostw WTA w Los Angeles. Triumf tam pozwolił Momo uwierzyć w siebie. Myślę, że seta Francuzka spokojnie ugra i pokryje handi.

Do góry
#482616 - 25/01/2006 22:26 Re: Australian Open
PioKing Offline
MaSha Lover

Meldunek: 24/03/2005
Postów: 5848
Skąd: Warszawa
Były predykcje to i wrazenia po meczach 1/4

Przed wszystkim rozczarowanie z kazdej ze stron

Petrova - Sharapova,po pierwszych paru gemach pomyslalem sobie - Nadia bierze mashe na przetrzymanie, dobra mysl , kiedys sie masha wystrzela i wtedy trzeba bedzie przycisnac - ale gdy doszlo do tb wiedzialem juz, ze to nie zaden plan a paraliz mozgu Uderzenia kompletnie bez sily, bez wiary w zwyciestwo, kompletny zawód a Maria byla jak najbardziej do ogrania...

Schnyder - Mauresmo

Amelie kolejny mecz w turnieju nie pokazuje praktycznie nic a jej przeciwniczki oddaja jej spotkania w prezencie, Momo ga caly czas balony, bez sily przebija jedynie na druga strone liczac na bledy rywalki i dziwnym trafem kazda wyrzuca 3/4 pilek , ktore mozna spokojnie przebic Nie wiem czy to nowy styl mauresmo czy tylko taktyka na ten turniej ale mnie taka gra rozczarowauje ale skoro przynosi powodzenie to w sumie bez sensu cos zmieniac Ogólnie mowiac momo nic nie grajac zawitala w spacerowym tempie do polfinalu

Henin - Davenport, w sumie JuJu mnie najmniej zawiodla, gra z pasja , pelna silą i wyglada najbardziej realnie na dzisiaj jako zwyciezczyni calej imprezy, Allez JuJu

Hingis-Clijsters

normalnie skandal mecz powinien zakonczyc sie po 3 kwadrnasach a szwajcarka powinna ugrac 2, moze 3 gemy a tym czasem prawie ja mielismy w polfinale Szwajcarka jak przez wieksza czesc turnieju nie pokazala praktycznie nic stanowiac tylko tlo dla Kim, ktora jak grala na swoim poziomie to wygrywala a jak psula to przegrywala gemy seryjnie Wystarczy tylko wspomniec, ze Ponad Polowa punktow "zdobytych" prez martine w tym meczu to byly niewymuszone belgijki

Co do polfinalow to nie wyobrazam sobie innego rozwiazania jak belgijski final Jak Momo z balonikami ogra Kim to skacze z okna...

Do góry
#482617 - 26/01/2006 22:26 Re: Australian Open
mikey2spikey Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/05/2005
Postów: 4679
Skąd: ZDROYE CITY
Henin - Mauresmo

Mo-Mo ma farta, ale prawdą jest, że w całym turnieju popełniła jak na razie najmniej błędów ze wszystkich zawodniczek. Serwi również bez większych zastrzeżeń. Dodatkowym atutem są na pewno łatwe wygrane, czyli mniej czasu spędzonego na korcie. Żu- Żu w dwóch ostatnich meczach nie zachwyciła. Popełniła dużo prostych, niewymuszonych blędów i ... było sporo nerwówki
Pojawiają się też błędy serwisowe.

kurs 1,4, jaki oferują buki to trochę mało, polecam: liczba setów w meczu 3 po kursie 1,91 (betandwin), lub handi +1,5 seta dla Mo- Mo po kursie 1,6 (Bet-at-home).

Zapraszam do polemiki

Do góry
#482618 - 27/01/2006 03:08 Re: Australian Open
dluuugi Offline
newbie

Meldunek: 30/11/2004
Postów: 36
MOIM SKROMNYM ZDANIEM TO HENIN TO MOZE I WYGRA ALE NIE W TAKIM STYLU JAK PRZESZLA POPRZEDNIE RUNDY NAPEWNO STAC JA NA LEPSZA GRE KTORA NAPEWNO BEDZIE WYMAGANA ABY POKONAC FRANCUZKE! MAURESMO GRA MOZE MALO WIDOWISKOWO ALE TRZEBA PRZYZNAC ZE ROZSADNIE I BARDZO SKUTECZNIE! JAK DLA MNIE 5/10 MAURESMO Expekt kurs 3.0

Nie krzycz, wszyscy Cie usłyszą (czyt. nie używamy CAPS LOCKA)


Edited by Schranzer (27/01/2006 14:24)

Do góry
#482619 - 27/01/2006 12:59 Re: Australian Open
PioKing Offline
MaSha Lover

Meldunek: 24/03/2005
Postów: 5848
Skąd: Warszawa
Pomijajac fakt, ze momo zagra w finale, to najsmutniejsze jest to, ze Kim nie zagra minimum 2 miesiace

Sharapova postawila JuJu maksymalnie trudne warunki , czym musze przyznac mnie troszke zaskoczyla , ale belgijka i z tej opresji wyszla zwyciesko. Z reszta ten mecz byl najlepszy w calym turnieju patrzac na to co bylo transmitowane, szkoda ze turniej nie byl tak dobry jak chociazby rok temu kiedy pomimo, ze byl to dopiero poczatek sezonu to AO okazal sie najlepszą pod wzgledem poziomu spotkan imprezą wg mnie

Co do finału to stawiam oczywiscie na Justine
Wg mnie prezentuje tu ona nieporownanie wyzszy poziom niz Amelie. Ostra i pewna gra, swietna defensywa i mocna psychika to atuty na przeciwko ktorym stanie Mauresmo z balonami, trzesaca sie reka i panicznym strachem

Co prawda kurs raczej nieoplacalny ale na finale trzeba miec emocje

plus J.HENIN HARDENNE WINS 3 GAMES FIRST @ 1.800

Momo zawsze wychodzi na poczatku usztywniona, nawet w normalnych spotkaniach zajmuje jej sporo czasu wejscie w spotkanie a JuJu zapewne zacznie od najmocniejszych armat jak zwykle.

Do góry
#482620 - 27/01/2006 19:08 Re: Australian Open
Goget Offline
Tenis Trader

Meldunek: 09/02/2003
Postów: 21438
Skąd: Bahamy
Miałem dylemat gdzie wrzucić, padło na WTA

Hingis/Bhupathi - Nestor/Likhovtseva 1 @1,5 Gamebookers

Dobrze wszystkim znana Martina Hingis powrót do zawodowego tenisa może sobie osłodzić wygraną w finale mixa w parze z Hindusem Bhupathim. W drodze do finału Hingis i Bhupathi stracili zaledwie jednego seta w wygranym spotkaniu z deblem rozstawionym z nr.2 Raymond/Bjorkman. Tak w dwóch setach wygrywali wspólnie z parą nr. 8 Perry/Stubbs oraz deblem nr.5 Hanley/Stosur. Nestor/Licha mogą mówić o niesamowitym szczęściu. W drodze do finału 3 z 4 spotkań z ich udziałem para ta wygrywała w TB w III secie (z Paes/Dechy 10-4,Djokovic/Ivanovic 10-5, Knowle/Jankovic 13-11). O tym, że Martina potrafi grać w deblu pokazała za najlepszych czasów kiedy w 1998 wygrała wszystkie imprezy Wielkiego Szlema a w Australian Open między 1997 a 2002 rokiem zawsze tu dochodziła do conajmniej półfinału 4 razy wygrywając. Mix i debel za wiele się nie różnią więc nie powinno być problemu z przestawieniem. Nestor i Licha w deblu tutaj nic nie pokazali, więc myślę, że w finale Mixa górą będzie Martina ze swoim kolegą z Indii.

Do góry
Strona 3 z 3 < 1 2 3

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
7 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, burbon, Sensei, alfa, forty, 11kera11, akagi), 3515 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45050 Tematów
5584419 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07