Strona 8 z 12 < 1 2 ... 6 7 8 9 10 11 12 >
Opcje tematu
#525971 - 22/04/2006 11:39 Formuła 1- GP San Marino
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
GP San Marino - Kwalifikacje


Nick Heidfeld - Jacques Villeneuve @2.10 (Nordicbet)

Nick od wczoraj ma dośc poważne problemy z żołądkiem i to one spędzają mu głównie sen z powiek, a kręcenie dobrych czasów odeszło w tym momencie na 2-gi plan. Przez moment pojawiły się nawet pogłoski jakoby Nick miał zostać zastąpiony w GP San Marino przez naszego Roberta ale te plotki można już włożyć między bajki. Nick dzisiaj jeździł po torze niewiele a jego czasy były naprawdę bardzo słabe.
Tymczasem Jacques pierwotnie tak niechciany w BMW z wyścigu na wyścig się rozkręca i pokazuje się z coraz to lepszej strony.
Jeżeli Nickowi się nie poprawi to Villeneuve dośc łatwo powinien go objechać.


Poza tym każde kolejne okrążenie na Imoli coraz bardziej potwierdza jak mocne będzie podczas tego weekendu Ferrari.
Wczoraj myślałem nad zakładem Oba Ferrari na miejscach punktowanych po kursie @2.20. Niestety ostatecznie nie zagrałem tego typu i teraz mogę sobie jedynie pluć w brodę. Takiego kursu już mi nie dadzą...

Do góry
Bonus: Unibet
#525972 - 22/04/2006 13:23 Re: Formuła 1- GP San Marino
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
No to zaliczyłem mały falstart na Imoli - Ralfik kręcił aż miło, Fisi kręcił jakby mu się w głowie popier...

Tylko Heidfeld pojechał tak jak należało - czyli do bani. A zwieńczeniem całości było efektowne rozwalenie bolidu.

Ogólnie dzisiaj gorzej niż lepiej, ale mam nadzieję że jutro będzie odwrotnie


P.S. Ładniutko pojechała dzisiaj Honda, tylko że to pewnie znowu tylko taki straszak, a McLaren jak stał w miejscu tak stoi dalej.

Do góry
#525973 - 22/04/2006 14:39 Re: Formuła 1- GP San Marino
JiroJiro Offline
1

Meldunek: 21/05/2003
Postów: 5189
Skąd: niestety jeszcze EU
Czas na przebudzenie i pierwsze w sezonie zwycięstwo Ferrari !!!

Michael był zdecydowanie najszybszym kierowcą na treningach i podczas kwalifikacji. Tor wyjątkowo mu pasuje, co pokazywał w poprzednich latach. Mam wielką nadzieję że Ferrari wygra ten wyścig (prawdopodobnie GP San Marino nie pojawi się kalendarzu na rok 2007). Dodatkowo dużą pracę na starcie wykona dla Schumachera Janson "Nigdy nie wygram wyścigu" Button, który zapewne swoim piorunującym startem skutecznie przyblokuje resztę stawki .

Wygląda na to że Fernando Alonso nie jest tak szybki jak na początku sezonu a przynajmniej jego bolid nie prezentuje się już tak dobrze w porównaniu do innych.


Zapowiada się ciekawy wyścig, również ze względu na tor i jego nawierzchnię.

Do góry
#525974 - 22/04/2006 22:53 Re: Formuła 1- GP San Marino
host Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/04/2004
Postów: 2696
Witam, chciałbym się dowiedzieć czy zakład na:

MONTOYA (MCL) SKL (będzie SKL)
i M.SCHUMACHER (FER) SKL (także będzie SKL)

jest w miarę pewne? Nie znam się an Formule 1 i chciałbym dowiedzieć się jakie jest zawsze zdanie...

zakłady są z TOTO-MIXA...

Pozdrawiam

Do góry
#525975 - 23/04/2006 08:02 Re: Formuła 1- GP San Marino
buli1500 Offline
member

Meldunek: 09/04/2005
Postów: 121
Skąd: Sosnowiec
Odradzam tobie granie na sklasyfikowany/niesklasyfikowany.Kursy sa mocno zanizone w stosunku do ryzyka.Jest to po prostu loteria.

Do góry
#525976 - 23/04/2006 09:48 Re: Formuła 1- GP San Marino
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
Zgadzam się z przedmówcą, a nawet jakby mi już ktoś kazał to grać to napewno nigdy w życiu nie wybrałbym Montoyi.

Do góry
#525977 - 23/04/2006 10:30 Re: Formuła 1- GP San Marino
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
Fernando Alonso /miejsce 1-3/ @1.363
Jenson Button / miejsce 1-8/ @1.40
AKO @1.91 (Sportingbet)

Ferdek mimo iż startuje z nienajwyższej (jak na niego) pozycji to dzięki niezwykle szybkiemu bolidowi oraz własnym umiejętnościom nie powinien mieć problemów ze wskoczeniem na pudło. Raikkonen I Montoya w obecnej dyspozycji McLarena raczej mu niespecjalnie zagrożą, obie Hondy wraz z upływającym dystansem powinny tracić do Ferdka kolejne sekundy i prędzej czy później Alonso oba te bolidy bez większych problemów powinien wyprzedzić, Massa może się stawiać ale na mój gust to i on w końcu pęknie (choć tu bym nie dał sobie głowy uciąć), jedynie o pokonanie Schumachera będzie niezwykle trudno. Jakby na to nie spojrzeć to mi wychodzi spokojne miejsce na podium.
Button jak zwykle dobrze w kwalifikacjach i jak zwykle w wyścigu straci pewnie ze 2-3 pozycje, ale jeżeli na przeszkodzie nie stanie jakaś awaria czy wypadek to spokojnie i bez problemów wywalczy miejsce punktowane tak jak to robi niemal w każdym wyścigu. Ja osobiście widzę go dzisiaj gdzieś w okolicach 5-6 miejsca.



Fernando Alonso - Jenson Button @1.40
Ralf Schumacher - Nick Heidfeld @1.30
AKO @1.82 (Bet24)

O Ferdku i Buttonie napisane jest wyżej więc nie ma sensu się rozwodzić - całość sprowadza się do tego, że Alonso jest lepszym kierowcą i ma do dyspozycji lepszy bolid. W związku z tym jeżeli nie na starcie to z pewnością na dystansie prędzej czy później objedzie Buttona tak jak ma to miejsce praktycznie w każdym wyścigu.
Ralfik i jego Toyota z dnia na dzień radzą sobie coraz lepiej a zainwestowane miliony jakby zaczęły z wolna przynosić efekty. Już w Australii zajął świetne 3 miejsce i to pomimo nałożonej na niego kary przejazdu przez 'Pit Lane'. Także tutaj na Imoli obie Toyoty prezentują się bardzo pozytywnie, czego efektem są dobre pozycje startowe a i sam wyścig w żadnym wypadku nie powinien być gorszy. Heidfeld od samego początku jeździ tutaj źle i choć po części było to spowodowane problemami żołądkowymi, które ponoć już odeszły to ja nie wróżę mu dzisiaj dobrego występu. W starciu z Ralfem jest według mnie bez szans.



Jenson Button - Felipe Massa @2.10 (Betandwin)

Po raz kolejny z uporem maniaka gram przeciwko Guzikowi, który jest świetny w kwalifikacjach, ale gdy przychodzi do wyścigu to coś jakby w nim pęka i nie jest w stanie utrzymać świetnych pozycji startowych.
A wybrałem go do gry z Massą ponieważ ten tutaj jeździł przez ostatnie 2 dni bardzo dobrze, a samo Ferrari choćby było w katastrofalnej formie to na Imoli i tak dobrze się spisze. Pozycję startową Brazylijczyk ma jedynie nieznacznie gorszą i jak Button znowu nie rozbudzi się na czas to już praktycznie od linii startu będzie musiał Massę gonić a nie przed nim uciekać. A nawet jeśli się nie da od razu to w trakcie wyścigu powinien ulec znacznie szybszemu Ferrari. I nieważne czy to wszystko się rozegra w boksach czy też będą się kąsać bezpośrednio na torze to według mnie znacznie większe szanse na dojechanie do mety jako pierwszy z tej pary ma Felipe Massa.
Warunek jest jeden - Massa musi wreszcie pojechać rozważnie, a nie jak wariat.

Do góry
#525978 - 23/04/2006 11:42 Re: Formuła 1- GP San Marino
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
Michael Schumacher /zakład na zwycięstwo/ @2.15 (Bet24/Unibet)

Wczoraj przez całe popołudnie i wieczór a także jeszcze dzisiejszego poranka byłem bardzo sceptycznie nastawiony do tego typu, ale ...zmieniłem zdanie.
Schumacher od początku weekendu na Imoli jeździ fantastycznie i z olbrzymią regularnością wykręca najlepsze czasy. Wczoraj po raz kolejny zaprezentował się świetnie i z dziecinną wręcz łatwością wywalczył 66 w swej karierze Pole Position bijąc tym samym rekord legendarnego Senny (co ciekawe tamten rekord też został ustanowiony na Imoli). Również jego partner z zespołu Felipe Massa spisuje się tutaj bardzo dobrze, a to znak, że bolidy sprawują się tutaj wyśmienicie - i nawet Bridgestony wydają się tu być sprzymierzeńcem a nie przeszkodą.
W zasadzie jedynego konkurenta do wygranej widzę w osobie Alonso. Jest jednak kilka znaczących przeszkód na jego drodze po zwycięstwo. Ferdek startuje do wyścigu z 5 miejsca mając tuż przed sobą Massę oraz dwie ślimaczące się na starcie Hondy. Button i Barichello na początku wyścigu skutecznie powinny uniemożliwić mu pościg za Schumacherem, a Massa może zostać celowo oddelegowany do roli hamulcowego. W ten oto prosty sposób Schumacher przez nikogo nie zatrzymywany już na dzień dobry powinien zyskać jakąś konkretną przewagę, która potem dla jeżdżącego tutaj na podobnym poziomie i z bardzo zbliżoną prędkością Alonso powinna okazać się niemożliwa do odrobienia.
Poza tym do znudzenia będę powtarzał, że Ferrari może być słabe, ale gdy przyjdzie co do czego i będą jechali u siebie w domu to i tak pokażą się z dobrej strony



Michael Schumacher - Felipe Massa @1.30
Ralf Schumacher - Jarno Trulli @1.50
AKO @1.95 (Nordicbet)

Odnośnie pierwszej pary nie ma się co rozwodzić - Michael jest lepszy, szybszy, bardziej doświadczony, startuje z lepszej pozycji, a jakby coś szło nie pomyśli to juz szefostwo zrobi tak, że i tak na mecie wyląduje przed Massą.
Co do drugiej pary to Ralf jest zdecydowanie lepszym kierowcą wyścigowym od Trulliego i zdecydowanie lepiej wykorzystuje możliwości tkwiące w Toyocie. Próbkę swoich umiejętności dał już w Melbourne i w dniu dzisiejszym powinien tą dobrą dyspozycję potwierdzić. Do wyścigu startuje z lepszej pozycji i o ile nie nawali na starcie to od samego początku będzie mógł zacząć uciekać swojemu koledze z zespołu.

Do góry
#525979 - 23/04/2006 11:56 Re: Formuła 1- GP San Marino
JiroJiro Offline
1

Meldunek: 21/05/2003
Postów: 5189
Skąd: niestety jeszcze EU
Również postawiłem na zwycięstwo Michaela Schumachera. Jeśli nie będzie miał problemów technicznych powinien bez większych problemów wygrać wyścig.

Zgadzam się Tomo, Alonso będzie szybki ale wg mnie groźniejszy na tym torze będzie Raikonen (ze względu na umiejętności, nie samochód) ale może dużo stracić na samym początku jeśli na starcie odrazu nie przebije się do przodu (startuje dopiero z 8 miejsca).

Do góry
#525980 - 28/04/2006 17:58 Re: Formuła 1
JiroJiro Offline
1

Meldunek: 21/05/2003
Postów: 5189
Skąd: niestety jeszcze EU
Mam pytanie, skąd można wziąć wyniki wszystkich okrążeń kierowców w danych wyścigu.

Czy są gdzieś publikowane takie dane ?

Do góry
#525981 - 29/04/2006 20:02 Re: Formuła 1
Lord Devastator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/03/2006
Postów: 7490
Czesc wszystkim
odnosnie obstawiania par czy mozna postawic taki akumulator?
Zalozmy ze Kimi Raikkonenowi przydarzy sie jakies nieszczescie - np nie zadziala silnik. Czy mozna ustawic taku akumulator:
1. Raikkonen przegra z kierowac A
2. Raikkonen przegra z kierowca B
.....
k. Raikkonen przegra z kirowca K?

I wszystko bedzie elegancko mnozone?
Czy w takim wypadku jesli Raikkonen nie wystartuje bo nie zapali samochodu wygrywa sie nawet jesli wszyscy pozostali kierowcy rozbija sie na drugim okrazeniu?? Z gory wielkie dzieki

Do góry
#525982 - 29/04/2006 20:05 Re: Formuła 1
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
Żaden normalny buk nie pozwoli Ci obstawić na jednym kuponie kilku zakładów z udziałem tego samego zawodnika.

Do góry
#525983 - 03/05/2006 09:30 Re: Formuła 1
spiwoor Offline
veteran

Meldunek: 21/02/2005
Postów: 1556
Skąd: Częstochowa
Dzsiaj przeglądałem ofertę STS-u i natrafiłen na dość ciekawy zakład.Otóż mozna obstawić zwycięstwo M.Schumachera w zbliżającym sie GP Europy.Kurs wynosi aż 4,5

Zastanawiam się czemu kurs jest tak wysoki.Schumacher w ostatnim GP pokazał że nie składa w tym roku broni i będzie walczył o jak najwyższą pozycje.Chyba Kubica powiedział że jeżeli Schumacherowi marzy się w tym seoznie tytuł,to musi on zacząć zwyciężać na europejskich torach.I na torze w San Marino wielokrotny mistrz świata pokazał że jest w stanie wygrywać.Do tego dochodzi sam tor Nuerburgring,który jest świetnie znany i lubiany przez Schumachera.Po takim kursie grzechem byłoby nie zagrać,choćby za drobne.

Do góry
#525984 - 04/05/2006 10:08 Re: Formuła 1
frees Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 14/03/2005
Postów: 1987
Skąd: opolskie
Orientuje sie ktos czy w stsie, profie lub toto-mixie mozna laczyc typy na zostanie sklasyfikowany/nie zostanie sklasyfikowany??

Do góry
#525985 - 04/05/2006 10:37 Re: Formuła 1
mlodyGKS Offline
member

Meldunek: 25/04/2005
Postów: 132
Skąd: słupsk
Z tego co wiem, to najczesciej nie mozna w ogole dac tego samego zawodnika na kupon.Blokada jest jak system wyktyje to samo nazwisko.

Do góry
#525986 - 04/05/2006 10:54 Re: Formuła 1
frees Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 14/03/2005
Postów: 1987
Skąd: opolskie
Quote:

Z tego co wiem, to najczesciej nie mozna w ogole dac tego samego zawodnika na kupon.Blokada jest jak system wyktyje to samo nazwisko.




Tzn nie chodzi mi o tego samego zawodnika, ale o "dolozenie" do kuponu zdarzenia ze Schumacher zostanie sklasyfikowany. Wiem ze u netowych bukow mozna takie cos grac jedynie jako single i dlatego chcialbym sie dowiedziec jak jest u naziemnych.
Sowja droga to nie ozumiem dlaczego netowi blokuja mozliwosc laczenia tego zdarzenia z jakimkolwiek innym.

Do góry
#525987 - 04/05/2006 11:56 Re: Formuła 1
de lear Offline
member

Meldunek: 27/04/2006
Postów: 102
witam.
w zeszlym roku postawilem w sts ze wszyscy zawodnicy dojada w GP Włoch i tak sie stalo .kurs ogolny byl okolo 250,rozbilem go na 8 i 2 zl i zarobilem niezla sumke.mialem czutke i szczescie mi dopisalo.w tym sezonie jeszcze nic nie wtrafilem hheheeh ale nie poddaje sie mam pewna pogresje ktora sie trzymam ,zobaczymy jak bedzie:)
pozdrawiam i poodzenia

Do góry
#525988 - 04/05/2006 12:28 Re: Formuła 1
JiroJiro Offline
1

Meldunek: 21/05/2003
Postów: 5189
Skąd: niestety jeszcze EU
Quote:

Dzsiaj przeglądałem ofertę STS-u i natrafiłen na dość ciekawy zakład.Otóż mozna obstawić zwycięstwo M.Schumachera w zbliżającym sie GP Europy.Kurs wynosi aż 4,5




Kurs napewno nie jest za wysoki i realnie oddaje szanse Schumachera na wygraną (np w Nordicbet wynosi 5.00).

Do góry
#525989 - 04/05/2006 12:43 Re: Formuła 1
frees Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 14/03/2005
Postów: 1987
Skąd: opolskie
Quote:

witam.
w zeszlym roku postawilem w sts ze wszyscy zawodnicy dojada w GP Włoch i tak sie stalo .kurs ogolny byl okolo 250,rozbilem go na 8 i 2 zl i zarobilem niezla sumke.mialem czutke i szczescie mi dopisalo.w tym sezonie jeszcze nic nie wtrafilem hheheeh ale nie poddaje sie mam pewna pogresje ktora sie trzymam ,zobaczymy jak bedzie:)
pozdrawiam i poodzenia




Mi wlasnie po glowie tez chodzi taka mala progresja, ale nie na wszytskich zawodnikow, lecz tylko na wybranych. jesli ktos moglby dac link do strone ze statystykami ile jaki zawodnik razy zostal skalsyfikowany (na wszystkie starty), albo moze ktos wie ile procentowo w danym wyscigu odpadam zawodnikow? Dzisiaj chce sie pobawic jeszcze troche rachunkiem prawdopodobienstwa i zoabczymy co z tego wyjdzie.

Do góry
#525990 - 04/05/2006 16:32 Re: Formuła 1
o.O_V Offline
addict

Meldunek: 01/10/2005
Postów: 464
Mam pytanie odnosnie zakladow na F1 w expekcie, moze ktos z Was sie orientuje co i jak...

European Grand Prix 2006 - Race H2H
European Grand Prix 2006 - Pole H2H
Will X. Xxxxx be Classified in the race?


Wszystkie maja czas zamkniecia 5.05 o 10:55 i tu moje pytanie. Sa to zaklady na wyscig glowny (a czas zamkniecia taki bo po kwalach dadza nowe kursy) czy na kwalifikacje?

Z gory dziekuje za pomoc

Do góry
Strona 8 z 12 < 1 2 ... 6 7 8 9 10 11 12 >

Moderator:  Green Arrow, rafal08 



Kto jest online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, burbon, akagi, igea23, wHiTe_StAr, Sensei, Igor, VVega, Zaixi), 3523 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45048 Tematów
5583367 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07