Strona 4 z 7 < 1 2 3 4 5 6 7 >
Opcje tematu
#590671 - 31/05/2006 22:49 Re: Roland Garros 2006 - 28.05 - 11.06
Nicki Pedersen Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 20/02/2006
Postów: 1681
Skąd: Odense
Tim Henman - Dimitry Tursunov 1 5,85 Betandwin 4/10

Czuje że jutro karta sie odworci , mecz zaczyna sie od nowa i Tim
pokaze jutro ze jest w stanie wygrac z Tursunovem po takim kursie
grzechem jest tego nie zagrac.

Do góry
Bonus: Unibet
#590672 - 01/06/2006 07:00 Re: Roland Garros 2006 - 28.05 - 11.06
Boubson Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/04/2006
Postów: 22227
Skąd: Warszawa
Gael Monfils - Dick Norman - kurs 3.15 w profku, to trzeba wykorzystac! ... moze wielu uzna ze zwariowalem ale widzialem mecz Francuza z Murray'em ... i nadal nie rozumiem jak Brytyjczyk tego meczu nie wygral... dla mnie Monfils zupelnie bez formy, z kolei Norman zaskoczyl w meczu z Massa, wspaniale funkcjonowal mu serwis a takze lamal co chwila.... jak dla mnie to dzisiejsza niespodzianka dnia

Do góry
#590673 - 01/06/2006 07:13 Re: Roland Garros 2006 - 28.05 - 11.06
Adik Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 13/12/2003
Postów: 2462
D. Hrbaty - I. Karlovic - spotkanie dwoch drwali. Ivo bardzo dobrze zaprezentowal sie na turnieju druzynowym, w meczu z Waske w tiebreak'u w decydujacych momentach wygrywajace returny, w chwilach zagrozenia przy 0-30, 15-40 serwisy, po ktorych nie bylo co zbierac. H2H 2-0 na korzysc Ivo, dzis niewykluczone 2-3 TB. Pierwsza runda klopoty Slowaka z Roitmanem 117. na liscie ATP, Ivo gładkie 3 sety. Karlovic @2.16

Do góry
#590674 - 01/06/2006 07:44 Re: Roland Garros 2006 - 28.05 - 11.06
Goget Offline
Tenis Trader

Meldunek: 09/02/2003
Postów: 21438
Skąd: Bahamy
N.Almagro - J.Blake 1 @1,4 Pinnacle

Typ dnia i ja mam do nich słabość i również zagrałem. Wstyd się przyznać ale jeszcze nie widziałem Almagro w akcji w tym roku ale wyniki mówią same za siebie. Wygrany turniej w Valencii, wyrównane spotkania z Nadalem i Federerem praktycznie bez wpadki ze słabszym rywalem aż do turnieju w Austri przed tygodniem, który najwyraźniej odpuścił. Blake zdecydowanie bardziej lubi hard, ostatnio na cegle nie błyszczał przegrywając z Serrą, Ancicem i Ljubą. Almagro zmotywowany, głodny zwycięstw myślę, że się nie wykolei już w II rundzie i awansuje dalej.

R.Nadal to win French Open @1,847 Pinnacle

Nie wyobrażam sobie, żeby tegorocznego Rolanda wygrał ktoś inny. Niepokonany od ponad roku na cegle, największego swojego rywala - Federera w tym roku ograł już 3 razy. Pozostali zawodnicy nie mają chyba na tyle mocnej psychiki, żeby oswoić się z myślą wygranej z młodym Hiszpanem. Nadal nie ma zbyt wymagającej drabinki. Na drodze do finału w swojej połówce ma Gonzaleza, Almagro i Ferrera ale dwóch pierwych już w tym roku pokonał dość łatwo a Ferrer mimo wszystko nie jest na tyle mocny. Federera już widziałem na tym turnieju i z taką grą raczej nie ma co szukać w pojedynku z Hiszpanem. Typ trochę ryzykowny bo do końca turnieju daleko ale jakby grać co rundę Nadala to i tak nie skleimy takiego kursu.

Do góry
#590675 - 01/06/2006 07:54 Re: Roland Garros 2006 - 28.05 - 11.06
czuczu1910 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/12/2005
Postów: 3734
Witam
A.MARTIN-KINDLMANN 1 1,2
Kurs malo zachecajace ale mecz jaki dla mnie pewny widzialemmeczz roddickiem i gral napraawde dobrze mysle ze moze zawedrowac dosc daleko w tymterniejujesli nie trafina kogos naprwde konkretnego
HRBATY-KARLOVIC 1 1,61
Dominik todla mnienie jest drwal tak jakto powiedzial kolega 2 posty wyrzej moze ni8e jest jakims zajebistym graczemale jest solidny i dzis powinien odpasc ivo ktory ma tylko serwis a jesli choc troche hrbaty bedzie mu przebijal pilke to spokojnie wygra przewiduje 4 sety
ALMAGRO-J.BLAKE 1 1,42
Dla mnie to jest w tym momencie 3-4 najlepszy zawodnik na clayu i gra z zawodnikiem walecznym ale zawodnikem nie lubiacym tej nawierzchni i nie bardzo radzacy sobie na niej dla mnie kurs na almagro zawyrzony ale to lepiej dla nas
FYRS/MATK-PASH/REY 1 1,22
Polska para gra z laikami deblowymi a wiec spokojnie rozniosa ich moim zdaniem odpadna nasidopiero w 3 rundzie stykajac sie z borkmanem i mirnym
pozdrawiam
iz niespodzianek kusi kurs na:
HEWITT-MONTCOURT 2 3,45 prof 4,00 baw
Zawodnik gospadarzy mierzy sie z leytonem ktory powraca pokontuzji i to nie na swoja najlepsza nawierzchnie mysle ze bedizeto ciezkiale zwycieski dla francuza meczyk

Do góry
#590676 - 01/06/2006 08:03 Re: Roland Garros 2006 - 28.05 - 11.06
nalewkaOGN Offline
stranger

Meldunek: 18/05/2006
Postów: 22
Monfis - Norman 2 3.20


Dzisiaj proponuje nie grac na Monfisa. Ja wręcz zagram na Normana. Francuz dla mnie to taki cyrkowiec na korcie zeby nie powiedziec pajac. Przewiduje ze 1 set padnie lupem Monfisa który bedzie latał za kazda piłka dopoki sie nie zmeczy i pozniej coraz bardziej Norman bedzie miał przewage w meczu.Monfis bedzie znacznie wiecej biegał Norman bedzie wygrywał pilki dosyć łatwo Nie przez przypadek Norman pokonał juz 4 przeciwników nie serwuje moze tyle asów jak Karlovic ale servis tez masz dobry i na dzień dzisiejszy podobnie radzi sobie z głębi pola Moze byc znowy 5 setowka ktorej Monfis nie wygra bo opadnie z sił. Jakby nie grali do 3 wygranych setów to tylo wtedy nie stawiałbym na Normana.

Do góry
#590677 - 01/06/2006 09:02 Re: Roland Garros 2006 - 28.05 - 11.06
Marcel Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/06/2003
Postów: 34895
Skąd: Wrocław
Almagro - J.Blake
doświadczenie gry na ziemi , kondycja i regularność - to wszystko przemawia za Almagro . Nie od dziś wiadomo , że wygrywa ten kto robi mniej błędów . Blake aby wygrywać wymiany z Almagro będzie musiał sporo ryzykować bo nie jest w stanie grać większosc wymian po 30-40 piłek a ryzkowana gra na ziemi niezbyt się opłaca . Ciężko mi znalezc coś co przemawiałoby na korzyśc Jamesa . Może to , że umie grać w tenisa i meczu bez walki nie odda ale wg.mnie wygrać może tylko Almagro

F.Gonzalez - Djokovic
Fernando gra w tym sezonie świetny tenis , to już nie jest tylko ten byk walący z całą siłą . Jego nowy trener wpoił mu , że samą precyzją i regularnym przebijaniem też jest w stanie wygrywać spotkania . Djokovic to wielki talent , świetny serwis , mocne płaskie piłki , nie lubie grać przeciwko niemu jednak w tym meczu także wszystko przemawia na korzyść Gonzaleza . W ddodatku Gonzo miał solidną rozgrzewke z Safinem a Djoko za długo sobie nie pograł i tego czucia kortu i piłek może mu dziś brakować

Do góry
#590678 - 01/06/2006 18:57 Re: Roland Garros 2006 - 28.05 - 11.06
madmax1897 Offline
journeyman

Meldunek: 02/11/2005
Postów: 61
zagrajmy coś:

Ferrero - Gaudio (1) - spójrzymy na dotychczasowe spotkania obu bo oboje są uważani za specjalistów ziemii. Ferrero w pierwszym meczu traci seta z Del Porto mając dodatni stosunek wygranych piłek ale słabą skuteczność serwisów. Gaudio pierwszą runde niby przechodzi jak burza ale zagrywa tylko 28 piłek wygranych i 18 błędów. W drugiej rundzie Ferrero ogrywa dobrze grającego ostatnio Kohlschreibera będącego w wysokiej formie co widziliśmy ostatnio w Dusseldorfie (w I rundzie ograł równierz niezłego Maracha) a Gaudio męczy sie w 5 setówce z wymęczonym po pierwszej rundzie Korolevem który w I rundzie ogrywa Seppiego. Myśle że kurs dość zachęcający na Juana a podkreślić trzeba także fakt że Ferrero grał dotychczas słabo i wydaje mi sie że on dopiero sie rozkręca a Gaudio grał bardzo w kratke ogrywając gładko Alberto Martina i przegrywając z byle kim.

Federer - Massu - tu chyba nie musze mówić na kogo postawie i czemu - Massu to zawodnik bardzo humorzasty i po pierwszym przegranym secie już raczej nie powalczy...

Nalbandian - Tursunov - 1 - po tym co Nalbandian pokazał z nadzieją francuzów Gasquetem to ja nie mam pytań - po prostu rozbił młodego Richarda na korcie. Jednak rosjanin nie gra niby źle - 3 sety z wracającym Novakiem i 4 sety z Henmanem ale !! ale co mnie zastanawia to że przy gładkim wyniku z Novakiem zagrywa straszną ilość niewymuszonych - podobnie z Henmanem choć w obu meczach ma minimalnie dodatni bilans wygranych nad błędami - tu upatruje szanse Davida który taką przewage myśle będzie potrafił wykorzystać. David w I rundzie pokonał bez straty seta groźnego Wawrinke.

Robredo - Dlouhy -(1) - to co robi czech w tym turnieju mnie zdumiewa - najpierw ogranie Vliegena a później można powiedzieć spacer z Acasuso. Ale Robredo to jednak 2 klasy wyżej a jego obecna forma - rozbice Ziba i 4 sety z Serbem Bozoljakiem wskazują że Robredo może w tym turnieju odegrać ważną role. Mam nadzieje że eurosport pokaże ten mecz. Trzeba zauważyć że Acasuso coś nie pasowało w 4 secie meczu z Lukasem bo swoje serwisy praktycznie oddawał za darmo.

Berdych - Kiefer 1 - kolejny czech tyle że tym razem upatruje go jako zwycięsce - niesamowity serwis i forheand - świetna forma w ostatnich tygodniach i ostatni pojedynek w którym zmiótł Nicolasa (przed tygodniem) stawiają go w roli faworyta. Kiefer zagrał fatalnie z Gicquelem - powienien skończyć mecz w 80 minut a męczył sie z chalengerowcem cały dzień - w piątym secie mając fatalny procent 1 serwisu.

Ancić - Montanes (1)- hiszpan co prawda dysponował ostatnio przebłyskami formy ale gra jaką prezentował z przeciwnikami w I i II rundzie daje wiele do życzenia - najpierw stracił seta ze słabiutkim na ziemi Gineprim a później męczył sie nie zmiernie z kwalifikantem Galvanim. Ancić w Dusseldorfie grał jak marzenie choć te zwycięstwa dotychczasowe na Rolandzie dość ciężkie. Powinien zaważyć serwis

Sharapova - Molik 1 - bardzo mnie cieszy że Alicja zaszła tak daleko z racji jej polskich korzeni ale uważam że wymęczone zwycięstwa z Zanetti i Perrariu to troche mało. Sharapova można powiedzieć że rozegrała w tym turnieju 4 świetne sety poza tym jednym z MashonąWashington.

Vaidisova - Rezai -1- jedyne co przemawia mi za Rezai to to że jest reprezentanką gospodarzy. Czeszka świetna na ziemi i narazie dwa krótkie pojedyni z Domachowską i Sun a Rezai dwa ciężkie pojedynki ze słabą na ziemi i w ogóle jużwszędzie Sugi i Brianti.

Kuznecova - Li -1- Svetla rozniosła Granville i pokonała bardzo groźną Santangelo a oba pojedynki w dwóch setach natomiast Li owszem nie jest zła ale mecz z Frazier i słabiutką ostatnio Chakvetadze nie wróżą jej za dobrze.

Do góry
#590679 - 01/06/2006 21:31 Re: Roland Garros 2006 - 28.05 - 11.06
Bullet Offline
Marat Safin


Meldunek: 14/05/2005
Postów: 6982
Skąd: TORY H16 rz.13 m.9
No coz panie i panowie pora coa skrobnac . Dziwny jest ten tegoroczny RG. Duzo niespodziewanych wynikow, beznadziejna pogoda i rzeka na quasi .
Na jutro to co pewnie wiekszosc zagra:

Nikolay "walek" Davydenko - Carlos "podupcze Flavie" Moya

Wiadomo, ze H2H moze odstraszac w tym meczu bo jest 4-1 dla Carlosa ale ostatni mecz wygral juz Denko przelamujac w ten sposob kompleks Hiszpana. Rusek dosc slabo wszedl w sezon na clayu przegrywajac z graczami pokroju, ktorych zazwyczaj szybko, latwo i przyjemnie rozjezdza na ziemi. Byly to porazki z Ivo, Hernychem i Soderlingiem. Potem jednak zdecydowana zwyzka formy i zwyciestwa w kolejnych turniejach z Safinem, Nieminenem, Massu, Verdasco czy wlasnie Moya a w ostatnim turnieju przed RG zdemolowal rywali. Forma wiec obecnie jak najbardziej na plus.
Carlos na 5 turniejow na kortach ziemnych w tym roku az 4 razy odpadal w 1 rundzie . Tylko raz osiagnal polfinal w Estoril a wlasnie tam polegl z jutrzejszym rywalem. Nie ma sie co oszukiwac - Moya to juz glownie nazwisko bo z dawnych umiejetnosci zawiele nie zostalo.
Biore dosc pewnie Rosjanina po 1.44 w GB. Warto wziac tez chyba handi -1,5 seta jak sie pokaze w ofercie.

Tomas Berdych - Nicolas 69 Kiefer

Tu tez kieruje sie obecna forma. Grali niedawno ze soba i skonczylo sie porazka Kefira na wlasnych smieciach. Dodatkowo mialem ta watpliwa przyjemnosc ogladac "popisy" Niemca w meczu z Gicquelem. 6-0, 6-1 i ... stanal. Naprawde niewiele brakowalo aby Francuz, ktory przeciez do tuzow nie nalezy pogonil Nicolasa do domu.
H2H 2-0 do tego oba mecze na ziemi. Berdych zaimponowal forma w Duesseldorfie i sadze, ze utrzyma ja choc do jutra . Moze byc to dlugi mecz bo Niemiec lubi 5 setowki ale dla mnie mocnym faworytem pozostaje Czech. Kursy w granicach 1.35 - 1.4.

Z pozostalych meczow sklaniam sie ku Verdasco i mam nadzieje, ze Robredo gladko odprawi w koncu tego szmundaka co tylu chlopakom zawalil kupony /w tym mi z Vliegenem /, beznadziejnego do czasu RG - Dlouhego.

Pozdrawiam i powodzenia .

PS. To co dzis wyprawial na korcie gibajacy sie jak kunta kinte ŻEL to jest skandal. Jak nic powinno byc ostrzezenie i mam nadzieje, ze Almagro /ew. Blake/ skoncza popisy tego pozal sie Boze "artysty" .

Do góry
#590680 - 02/06/2006 06:01 Re: Roland Garros 2006 - 28.05 - 11.06
Bezdomny Offline
AVE LAZIO

Meldunek: 18/05/2006
Postów: 21516
Skąd: Leicester City
Ja proponuję na dziś o ile pogoda nie przeszkodzi to takie mecze:

Federer-Massu 1
Rogera widzę w tym roku w finale w Paryżu.Federer chociaż nie jest specem od cegły to dośc dobrze mu idzie a dodatkowo ma motywacje oraz rywala wymagającego i wygra ten mecz.Kurs nie rzuca na kolana ale można dac na dobitkę.

Berdych-Kiefer 1
Według mnie gładkie zwycięstwo Berdycha.Berdych jest w formie i pokazał to gromiąc Volandriego.Nicolas Kiefer ostatnim mecze rozwiał moje nadzieje na dobrąś grę i jak można było męczyc się z Gicquelem prowadząc 2-0 w setach i w 5 secie wygrac fuksiarsko.

Ancic-Montanes 1
Ancic mnie zaskakuje swą grą na cegle.Ostatnio jest w formie i jak tak dalej będzie to zawodnik ten zawodnik może ostro namieszac na trawie ,którą kocha.Montanes jest przyzwoitym zawodnikiem ale nie wystarczająco silnym by pokonac Ancicia.

Robredo-Dlouhy 1
Tommy nieźle gra na cegle i dodatkowo widac że jest w formie i ogra bez problemu Dlouhego.

Ferrero-Gaudio 1
Hiszpan wreszcie zaczyna grac na swoim poziomie i gładko ogrywa rywali.Gaudio nie jest w formie i ma tylko szczęscie ogrywając zawodników a dodatkowo w turnieju Dusseldorfie spisywał się słabo i niczym nie zadziwył i dziś zejdzie z kortu pokonanym.

Nalbaldian-Tursunov 1
Nalbaldian fenomenalnie gra w tym turnieju i może w tym trurnieju daleko zajśc a przecież na cegle mu się wyśmienicie gra.Tursunov nie jest za mocny na Nalbaldiana.

Do góry
#590681 - 02/06/2006 06:14 Re: Roland Garros 2006 - 28.05 - 11.06
Bezdomny Offline
AVE LAZIO

Meldunek: 18/05/2006
Postów: 21516
Skąd: Leicester City
Z debli proponuję na dziś:
Bryan/Bryan-Auckland/Murray 1
Bracia nieźle grywali ostatnio na cegle i mają za słabych przeciwników by zrobic niespodziankę.

Fyrstenberg/Matkowski-Haehnel/Sidorenko 1
Strawia na "patriotyczną jedynkę".Muszą Polacy muszą zacząc gra na swoim poziomie bo ostatnio mieli problem ze słabą parą deblistów.Teraz za rywali mają gospodarzy.

Hanley/Ullyett-Parrott/Spadea 1
Czołowy debel kontra zbieranina.Hanley/Ullyett potrafią grac na cegle a ich rywale tylko potrafią grac na szybkich nawierzchniach i dlatego stawiam 1.

Co sądzicie o moich typach?

Do góry
#590682 - 02/06/2006 07:24 Re: Roland Garros 2006 - 28.05 - 11.06
italodisco70 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 18/11/2004
Postów: 1642
zaua propos zbieraniny,zauwaz ze standardowe deble to arthurs/hanley i black/ullyeta parrot z Kerrem gral chyba kiedys

Do góry
#590683 - 02/06/2006 07:26 Re: Roland Garros 2006 - 28.05 - 11.06
grajek17 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/12/2004
Postów: 2712
Skąd: Toruń
Quote:

zaua propos zbieraniny,zauwaz ze standardowe deble to arthurs/hanley i black/ullyeta parrot z Kerrem gral chyba kiedys



tyle ze ullyet z hanleyem zaczeli juz dosc dawno razem ze sobą grac

Do góry
#590684 - 02/06/2006 07:53 Re: Roland Garros 2006 - 28.05 - 11.06
pszek Offline
veteran

Meldunek: 05/04/2005
Postów: 1364
Skąd: Warszawa/Poznań/Wilno
Czytałem na forum Bettingadvice, że wczoraj w meczu deblowym skreczował Gaudio.
Czy ktos może potwierdzić lub zaprzeczyć tą informację.

Z góry dzięki

Pozdro

Do góry
#590685 - 02/06/2006 08:15 Re: Roland Garros 2006 - 28.05 - 11.06
!zari Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/08/2005
Postów: 8048
Gaudio G. - Ferrero J.C. ---2---
Gaudio w tym roku nie prezentuje wysokich umiejetnosci, choc wiemy ze potrafi duzo zdzialac na korcie, ale nie w tym roku. JCF gra w tym roku na rownym poziomie i moze nie bedzie tu latwego 3-0, ale mysle,ze wygra. W baw faworytem jest Gaston, ale juz w Profku sytuacja jest inna, to JCF jest faworytem.

Oprocz tego Ancic, ktory jest dobrze dysponowany, ladnie zmienia tempo gry, biega do siatki i ma dobry serwis. Nasz debel, mimo, ze sie wczoraj meczyl z jakimis przecietniakami, ale myslac o mastersie musza wygrywac z takimi przeciwnikami.

Vassalo Arguello M. - Sluiter R. ---2---
Vassalo pokonal Groszka, ale jakos nie przekonuja mnie to zwyciestwo. Groszek przegral na wlasne zyczenie, robiac mnostwo niewymuszonych bledow. Jak dobrze licze to juz bedzie szosty mecz tego zawodnika w tym turnieju (z kwalami). I w tym upatruje jego porazke. Kurs powyzej 2.00, mysle,ze jest wart ryzyka.

Do góry
#590686 - 02/06/2006 08:44 Re: Roland Garros 2006 - 28.05 - 11.06
striker Offline
addict

Meldunek: 24/05/2006
Postów: 545
Nie weim co myśleć o tym Berdychu,niby wygrał z Kefirem ostanio w Niemczech(wtedy to też Kiefer pokonał gładko Gaudio ),obaj osiągali ostanio podobne wyniki,po ostanim długim boju z Gicqelem Kiefer już chyba wypoczął także trudny mecz do wytypowania,chociaż wieksze szanse daje Berdychowi.Co ciekawe Kiefer jest wyżej rozstawiony .
Ancic-Monteanes-1
Zdecydowane zwyciestwo Ancica w tym meczu.Monteanes juz dawno powinien odpaść.Dla mnie 10/10
Davydenko-Moya no bet.W tym przypadku trzeba sobie postawić pytanie,kiedy Denko wałka puści w tym meczu czy trzeba poczekać do następnego

Do góry
#590687 - 02/06/2006 08:51 Re: Roland Garros 2006 - 28.05 - 11.06
solidny_gracz Offline
old hand

Meldunek: 17/10/2005
Postów: 797
ostatnia meczarnia niemca raczej byla spowodowana tym ze ciagle przerywali mu mecz.. tez nie jestem przekonany do tego typu.. przy swoim serwisie jest bardzo mocny.. sporo asow lub wygranych zaraz po serwisie..

Do góry
#590688 - 02/06/2006 09:11 Re: Roland Garros 2006 - 28.05 - 11.06
Goget Offline
Tenis Trader

Meldunek: 09/02/2003
Postów: 21438
Skąd: Bahamy
N.Davydenko - C.Moya 1 @1,465 Pinnacle

Ten mecz trochę mnie niepokoi, ale jednak gram Rosjanina. Davydenko tak jak przed rokiem złapał formę w idealnym momencie i po przetarciu w turnieju w Austri gdzie wygrał bez straty seta i grał naprawdę znakomicie tutaj jest dla mnie jednym z faworytów do awansu do półfinału. Gra Moyi mnie nie przekonuje, nigdy zanim nie przepadałem, często potrafi zagrać katastrofalne spotkanie z przeciętnymi zawodnikami i lata jego świetności na cegle chyba przeminęły. Pewnie będzie to ciężkie spotkanie ale liczę, że zakończy się tak jak w półfinale w Estoril gdzie wygrał Davydenko.

D.Nalbandian - D.Tursunov 3:0 @1,775 Pinnacle

Nie widzę innej możliwości jak gładkie zwycięstwo Argentyńczyka. Tursunov jest w 3 rundzie głównie dzięki frajerskiej drabince. Przed Rolandem wygrał tylko jedno spotkaniem z 15-latkiem w Estoril a tak ogrywali go kolejno Ferrero,Cuadrado,Gil,Starace,Gonzo i Monaco. Seta ugrywał tylko z Cuadrado i Gilem, którzy są poza pierwszą setką w rankingu. Nalbo w kolejnej rundzie będzie miał trudniejszych rywali i tu nie powinien przeciągać sprawy tylko załatwić Tursunova w 3 setach.

Do góry
#590689 - 02/06/2006 09:36 Re: Roland Garros 2006 - 28.05 - 11.06
włodar Offline
Hard-hitter

Meldunek: 25/06/2005
Postów: 3114

Do góry
#590690 - 02/06/2006 09:54 Re: Roland Garros 2006 - 28.05 - 11.06
Adik Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 13/12/2003
Postów: 2462
Quote:

Davydenko-Moya no bet.W tym przypadku trzeba sobie postawić pytanie,kiedy Denko wałka puści w tym meczu czy trzeba poczekać do następnego




Czyzby kolega sugerowal, ze bedac w wysmietniej formie w najwazniejszym turnieju na tej nawierzchni Denko odpusci i gładko przegra? Jesli tak to gratuluje

Do góry
Strona 4 z 7 < 1 2 3 4 5 6 7 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
16 zarejestrowanych użytkowników (burbon, VVega, pacyfista, 11kera11, Akhu, Huberthg, Lukasz111, Sensei, Sony, armado1, alfa, wHiTe_StAr, forty, Ojro, igea23, ANZELMO), 3273 gości oraz 12 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24775 Użytkowników
97 For i subfor
45061 Tematów
5585900 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07