Strona 19 z 46 < 1 2 ... 17 18 19 20 21 ... 45 46 >
Opcje tematu
#5968644 - 15/08/2013 02:39 Re: Bieganie [6] [Re: marzano]
lupus Offline
antimadrista

Meldunek: 06/01/2005
Postów: 26258
Skąd: Fenway Park, Boston, MA
Originally Posted By: marzano
a co miałem powiedzieć? standardowo: zmywam, piorę, gotuję, wyprowadzam fretkę na spacer i wyrzucam śmieci do 2017 roku wink


Wycofaj sie szybko ze sprzedazy i wez model 910 xt gwizdek

Do góry
Bonus: Unibet
#5968672 - 15/08/2013 02:49 Re: Bieganie [6] [Re: Platini]
marzano Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/10/2002
Postów: 7474
Skąd: (L)
taaaa za tą cenę to w 2027 dopiero połowę "rat" bym spłacił smile

Do góry
#5968702 - 15/08/2013 03:00 Re: Bieganie [6] [Re: Platini]
lupus Offline
antimadrista

Meldunek: 06/01/2005
Postów: 26258
Skąd: Fenway Park, Boston, MA
W 2027 to juz biedziesz na emeryturze tongue

Jutro Ci tak tego nie wysla, wiec dorzuc se licznik kadencji wink

Do góry
#5968756 - 15/08/2013 03:17 Re: Bieganie [6] [Re: Platini]
fechu Offline
I love mecz.pl

Meldunek: 12/03/2003
Postów: 51170
Skąd: ze wsi
A co miał powiedzieć...

A kto bogatemu zabroni?

Do góry
#5968771 - 15/08/2013 03:22 Re: Bieganie [6] [Re: lupus]
marzano Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/10/2002
Postów: 7474
Skąd: (L)
Originally Posted By: lupus
dorzuc se licznik kadencji wink


tego nie potrzebuje...

Do góry
#5968786 - 15/08/2013 03:26 Re: Bieganie [6] [Re: Platini]
lupus Offline
antimadrista

Meldunek: 06/01/2005
Postów: 26258
Skąd: Fenway Park, Boston, MA
Ale ja potrzebuje laugh

Do góry
#5968793 - 15/08/2013 03:30 Re: Bieganie [6] [Re: Platini]
marzano Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/10/2002
Postów: 7474
Skąd: (L)
znajdź sobie żonę i gadaj z nią - może Ci zafunduje smile

Do góry
#5968797 - 15/08/2013 03:33 Re: Bieganie [6] [Re: marzano]
radeke Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 08/01/2008
Postów: 2211
Skąd: LRY/WWA
Originally Posted By: marzano
zamówiony: http://www.eazymut.pl/nawigacja-sportowa/42-forerunner-310xt-hrm.html hura

dzięki lupus za podpowiedź piwo

jutro o 13tej dyszka w Mrągowie, raczej treningowo, bez parcia na wynik - trasa pełna walorów estetycznych wink


wow, zaszalałeś.... a dziś widziałem takie promo:

Przy zakupie zegarka treningowego
Forerunner 610HRM
w prezencie otrzymujesz buty
Puma FAAS 500


za 1,2k widziałem że można wyrwać, nie chcę nic pisać ale może lepsza opcja, zwłaszcza że te butki dorzucają, a fajnie wyglądają.

Powodzenia w Mrągowie !

Do góry
#5968815 - 15/08/2013 03:38 Re: Bieganie [6] [Re: Platini]
lupus Offline
antimadrista

Meldunek: 06/01/2005
Postów: 26258
Skąd: Fenway Park, Boston, MA
Ta reklama na maratonach wisi juz drugi raz wink
A 610 ladna, wyglada juz jak normlany zegarek, ale dotykowa.

Do góry
#5968824 - 15/08/2013 03:40 Re: Bieganie [6] [Re: radeke]
marzano Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/10/2002
Postów: 7474
Skąd: (L)
Originally Posted By: radeke
Originally Posted By: marzano
zamówiony: http://www.eazymut.pl/nawigacja-sportowa/42-forerunner-310xt-hrm.html hura

dzięki lupus za podpowiedź piwo

jutro o 13tej dyszka w Mrągowie, raczej treningowo, bez parcia na wynik - trasa pełna walorów estetycznych wink


wow, zaszalałeś.... a dziś widziałem takie promo:

Przy zakupie zegarka treningowego
Forerunner 610HRM
w prezencie otrzymujesz buty
Puma FAAS 500


za 1,2k widziałem że można wyrwać, nie chcę nic pisać ale może lepsza opcja, zwłaszcza że te butki dorzucają, a fajnie wyglądają.

Powodzenia w Mrągowie !


te same strony z lupusem oglądacie, też mi proponował ten zestaw smile

Ten, który zamówiłem od jakiegoś czasu już chodził mi po głowie, nie byłem tylko pewny czy ma wszystko czego potrzebuje, ale jak się okazało dyżurny endomaster mecz.pl lupus na takim śmiga to może i u mnie szaraka się sprawdzi wink

Do góry
#5968940 - 15/08/2013 04:19 Re: Bieganie [6] [Re: Platini]
podstawek Offline
wieczny student

Meldunek: 08/12/2006
Postów: 6133
marzano tylko nie równaj z czasami do lupusa tongue

też rozważam zakup 310XT, jak wrócę do treningów to zapewne kupię skoro lupus tak zachwala

szkoda, że nie dorzucają tych butów do 310XT, bo wtedy bankowo bym kupił wink a buty wyglądają na solidne

Do góry
#5968946 - 15/08/2013 04:23 Re: Bieganie [6] [Re: Platini]
fechu Offline
I love mecz.pl

Meldunek: 12/03/2003
Postów: 51170
Skąd: ze wsi
podstawek jak zdrowie?

Do góry
#5968950 - 15/08/2013 04:26 Re: Bieganie [6] [Re: Platini]
marzano Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/10/2002
Postów: 7474
Skąd: (L)
a co się stało podstawek? coś poważnego czy jakaś delikatna kontuzja?

Do góry
#5969026 - 15/08/2013 04:59 Re: Bieganie [6] [Re: Platini]
podstawek Offline
wieczny student

Meldunek: 08/12/2006
Postów: 6133
Typowy ból piszczeli. Z USG wyszło:
- umiarkowany obrzęk okostnej i powięzi przedniej w przyczepie do piszczeli PL
- wysięk w pochewce mięśnia piszczelowego tylnego w okolicy przyczepu do kości łódkowatej P
- obrzęk ścięgna piętowego P
- obrzęk ościęgna, obraz odczynu zapalnego P
- obrzęk błony maziowej w stawach MTP PL
- przebudowana blizna po zerwaniu więzadła skokowo-strzałkowego, blizna gruba i stabilna P

Wg RTG i RMI kość jest cała. Tego zerwania więzadła w ogóle nie czułem. Po krótkim rozeznaniu okazało się, że miałem to rok temu. Czasem odczuwałem tylko drobny ból, ale w życiu bym się nie spodziewał, że było to zerwanie więzadła (generalnie mam zaburzone odczuwanie bólu tongue ). Zimą się zrosło.

Zrobiłem sobie we wtorek biomechanikę, czyli testy skoczności, chodu, truchtu i biegu na bieżni boso i w butach. Wszystko było filmowane i miałem podłączone jakieś czujniki. Wnioski z tego będę miał w poniedziałek i wtedy zobaczymy, co dalej. Jak Was to interesuje to mogę skrobnąć po wynikach, jakie będzie dalsze postępowanie. Mam nadzieję, że wyrobię się przed Biegnij Warszawo (6 października) i jakoś się przygotuję, bo już opłaciłem start grin Wystarczy, że opuszczę wrześniową połówkę w Olsztynie/Augustowie

Podszedłem do tego poważnie, bo nie mam przyjemności w bieganiu z bólem. Albo robieniu przerw po miesiącu treningów. A plan jest, żeby jesień i zimę mocno przepracować, żeby zbierać plony na wiosnę smile Już się wkręciłem na nowo więc nie ma mowy o odpuszczaniu grin

Do góry
#5969047 - 15/08/2013 05:07 Re: Bieganie [6] [Re: Platini]
fechu Offline
I love mecz.pl

Meldunek: 12/03/2003
Postów: 51170
Skąd: ze wsi
podstawek boks piwo

Do góry
#5969201 - 15/08/2013 13:44 Re: Bieganie [6] [Re: podstawek]
radeke Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 08/01/2008
Postów: 2211
Skąd: LRY/WWA
Originally Posted By: podstawek

Zrobiłem sobie we wtorek biomechanikę, czyli testy skoczności, chodu, truchtu i biegu na bieżni boso i w butach. Wszystko było filmowane i miałem podłączone jakieś czujniki. Wnioski z tego będę miał w poniedziałek i wtedy zobaczymy, co dalej. Jak Was to interesuje to mogę skrobnąć po wynikach, jakie będzie dalsze postępowanie.


Pewnie, że interesuje także napisz co i jak.
Tak myślę, że fajna sprawa z taką biomechaniką i sam po dojściu do siebie z chęcią sobie coś takiego bym zrobił w celu sprawdzenia w ilu % noga zdrowa jest sprawniejsza od operowanej i ile czasu jeszcze potrzeba aby usprawnić się w 100%. Dlatego jak możesz to napisz gdzie robiłeś te badania, jaki koszt i ile czasu zajmują, ile na nie czekałeś od zapisu i czy potrzebne jakieś przygotowanie ?

Zdrowia! przede wszystkim podstawek.

Do góry
#5969344 - 15/08/2013 17:50 Re: Bieganie [6] [Re: radeke]
Vendetta Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/01/2006
Postów: 5368
Skąd: Szczecin
zdrowia podstawek piwo

ja tez osttanio praktycznie na kazdym treningu( czy wolnym czy szybkim) oczuwam jakis dyskomfort. Dzisiaj tez mnie tak zakuła ldyka jaky ktos mi przez sekunde igłe wbił w srodek miesnia smile
No i czesto boli mnie z tylu kolana w miejscu przez ktore w kwietniu mialem dluzszą przerwe. Cos czuje ze to jakis moj slaby punkt i tego do konca nie wylacze.
Po dzisiejszym bieganiu zdecydowalem ze ostatecznie odpuszczam maraton. Troche szkoda formy bo byloby to fajne zwieczenie dobrego sezonu ale szkoda mi zdrowia wink Poza tym psychcznie tez mnie meczą te mocne treningi i coraz mniej mam z tego przyjemnosci tongue Jak teraz sobie pomysle ze mialbym to jeszcze ciagnac do polowy pazdziernika to mi sie slabo robi hehe.
Sezon zakoncze jakimis spokojnymi zawodami we wrzesniu. Moze to bedzie bieg górski a moze jakas dyszka. Zobacze jeszcze.
Teraz sie juz calkiem koncentruje na tej polowce. Jeszcze tylko dwa mocniejsze treningi i juz regeneracja smile
Trzymajcie kciuki zebym dociagnal bez kotnuzji i dal rade jakos sie zregenerowac to 25-tego padnie gruby rekord wink laugh
Vamos!

Do góry
#5969930 - 16/08/2013 00:27 Re: Bieganie [6] [Re: Platini]
marzano Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/10/2002
Postów: 7474
Skąd: (L)
podstawek powodzenia, wracaj do zdrowia piwo

Krótka relacja z dzisiejszego startu w ramach II Mrągowskiego Biegowego Pikniku Wojskowego (co to za nazwa w ogóle?? smile )

Biuro zawodów jak i start wszystkich biegów (coś dla maluchów, 1500m, 4km i 10km) zlokalizowane w centrum Mrągowa, na Placu Unii Europejskiej.

Na miejscu byłem ok 10.30, odebraliśmy z żoną pakiety startowe (biegła na 4km) - jej pakiet bez historii - numer startowy plus bon na żurek laugh w moim poza tym jakieś ulotki, banan, izotonik, żel i breloczek/otwieracz.

O biegu na 4km nie ma co pisać - niewiele osób wystartowało, nawet część tych, którzy później biegli dyszkę - chyba potraktowali to jako mocniejszą rozgrzewkę.

Bieg główny rozpoczął się o 13.00, było dosyć ciepło, ok 20 stopni, słońce i lekki wiatr. Na starcie chyba nieco ponad 200 osób. Trasa prowadziła początkowo uliczkami miasta - ok 2km po czym odbiliśmy nieco w las nad Jeziorem Czos.

Tuż po drugim kilometrze rozpoczął się ostry podbieg, który ciągnął się około 2km w większości po ubitej ziemi.

Nie znałem wcześniej trasy, źle rozłożyłem siły i właśnie na tym podbiegu, po moim zbyt szybkim starcie (miało być treningowo, a dałem się ponieść tłumowi), dopadła mnie kolka, z którą walczyłem niemalże do końca biegu.

Jak tylko skończył się podbieg było kilkadziesiąt metrów "odpoczynku" na płaskim i stolik z wodą. Wody użyłem żeby się schłodzić, nie piłem bo jakoś strasznie gorąco nie było a kolka wciąż dawała o sobie znać.

W połowie piątego kilometra trasa poszła ostro w dół jednak cały czas trzeba było uważać na masę dziur, kamieni i innych niespodzianek jakie można spotkać na leśnych i polnych ścieżkach, poza tym było bardzo wąsko.

Dopiero na ok 7km trasa się "uspokoiła" i już praktycznie do mety było w miarę płasko.

Jako, że duża część trasy prowadziła po chodnikach nad jeziorem non stop mijaliśmy spacerowiczów, rowerzystów i innych "cywilów".
Obyło się chyba bez kraks, a przy okazji można było rzucić okiem na niebrzydkie Mrągowianki wink

Na mecie szybko wręczony medal - dla części uczestników zabrakło!!! woda i kto miał ochotę mógł się udać na wspomniany żurek.

Czas wg endo 49.02...

Impreza przyciągnęła również "gwiazdy" czy jak kto woli "celebrytów". Ja rozpoznałem tylko Joannę Jabłczyńską, z którą już drugi raz spotkałem się na imprezie biegowej (wcześniej podczas dyszki szlakiem Krutynii w czerwcu). Była jeszcze podobno córka prezydenta/elektryka i jakieś inne "sławy". Z tego co zdążyłem się zorientować to promowali oni wszyscy markę Under Armour.

Ogólnie impreza na plus, podobała się zarówno mnie jak i mojej żonie. Większych zgrzytów organizacyjnych nie zauważyłem aczkolwiek postronni ludzie na trasie to nie jest to czego biegacz/zawodnik chce doświadczać w trakcie zawodów.

Do góry
#5969991 - 16/08/2013 01:06 Re: Bieganie [6] [Re: Platini]
lupus Offline
antimadrista

Meldunek: 06/01/2005
Postów: 26258
Skąd: Fenway Park, Boston, MA
Żurek jest spoko piwo

Gratuluje, poczatek naprawde miales mocny smile

Do góry
#5970509 - 16/08/2013 17:47 Re: Bieganie [6] [Re: Vendetta]
lupus Offline
antimadrista

Meldunek: 06/01/2005
Postów: 26258
Skąd: Fenway Park, Boston, MA
Originally Posted By: Vendetta
zdrowia podstawek piwo

ja tez osttanio praktycznie na kazdym treningu( czy wolnym czy szybkim) oczuwam jakis dyskomfort. Dzisiaj tez mnie tak zakuła ldyka jaky ktos mi przez sekunde igłe wbił w srodek miesnia smile
No i czesto boli mnie z tylu kolana w miejscu przez ktore w kwietniu mialem dluzszą przerwe. Cos czuje ze to jakis moj slaby punkt i tego do konca nie wylacze.
Po dzisiejszym bieganiu zdecydowalem ze ostatecznie odpuszczam maraton. Troche szkoda formy bo byloby to fajne zwieczenie dobrego sezonu ale szkoda mi zdrowia wink Poza tym psychcznie tez mnie meczą te mocne treningi i coraz mniej mam z tego przyjemnosci tongue Jak teraz sobie pomysle ze mialbym to jeszcze ciagnac do polowy pazdziernika to mi sie slabo robi hehe.
Sezon zakoncze jakimis spokojnymi zawodami we wrzesniu. Moze to bedzie bieg górski a moze jakas dyszka. Zobacze jeszcze.
Teraz sie juz calkiem koncentruje na tej polowce. Jeszcze tylko dwa mocniejsze treningi i juz regeneracja smile
Trzymajcie kciuki zebym dociagnal bez kotnuzji i dal rade jakos sie zregenerowac to 25-tego padnie gruby rekord wink laugh
Vamos!


A mowia, ze sport to zdrowie smile

Zrezygnuj z pilki i tenisa na jakis czas, bo tylko dodatkowo obciazasz nogi.
Widac, ze Ci zalezy, bo duzo trenujesz i sie starasz, wiec nie ma sensu zrobic sobie kuku przez jakas pierdole.
Forma coraz wyzsza, pytanie czy za rok tez bedzie taka.

Moze warto po zawodach chwile odpoczac, przygotowac sie na Poznan, a pilke i tenis zlac wink

Do góry
Strona 19 z 46 < 1 2 ... 17 18 19 20 21 ... 45 46 >

Moderator:  Biszop, rafal08 



Kto jest online
0 zarejestrowanych użytkowników (), 1294 gości oraz 2 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45050 Tematów
5584220 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07