Strona 17 z 18 < 1 2 ... 15 16 17 18 >
Opcje tematu
#6179303 - 06/03/2014 04:59 Re: Adam Nawałka & Reprezentacja Polski [Re: Tom182]
bitnap Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2007
Postów: 40246
a jak dla mnie to kolejny mecz w ktorym nasi nawet sie nie poca - gra na alibi, w zolwim tempie, podania bez ryzyka, zero wyjscia na pozycje

tak jak ktos w studio powiedzial - w kadrze sie gra na 110% a nie 90 czy 80

to jest szczanie na leb tym co kupuja bilety i siadaja przed tv i wmawianie, ze deszcz pada - przynajmniej ja tak to odebralem

kopacze za bardzo sie przyzwyczaili, ze nad kazda kolejna porazka kibice przechodza do porzadku dziennego i teraz mamy taka oto lewizne

jednemu sie chce pieciu nie wiec nie ma mowy o wynikach

Do góry
Bonus: Unibet
#6179333 - 06/03/2014 05:52 Re: Adam Nawałka & Reprezentacja Polski [Re: bitnap]
Irek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/03/2003
Postów: 5629
Skąd: Chrzanów
Zmiana pewnie żeby zaliczyć występ laugh Wygraliśmy ze Szkotami w jednym...mieliśmy więcej żelu na włosach laugh Polscy kopacze to straszliwe dno. Trenerzy nie lepsi. Żyjemy w jakimś chorym kraju.

W grudniu byłem na kursokonferencji w Krakowie. Kosztowała 30zł (wcześniejsze były bezpłatne). Było ponad 600 trenerów. Jak łatwo obliczyć zarobili grubo ponad 18tys. W zamian można było usłyszeć żeby się kształcić, doszkalać itp. A potem pracuj za 600zł wink

Do góry
#6179413 - 06/03/2014 16:08 Re: Adam Nawałka & Reprezentacja Polski [Re: Bzyku]
Ezquerro Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 28/11/2002
Postów: 2151
Skąd: Glasgow/Głowno/Łódź
Originally Posted By: Bzyku
Aha. I jeszcze ta zmiana w 90min Brzyskiego na Komorowskiego to jakiś kabaret był.
Żeby jeszcze Komor poszedł w pole karne szukać główek, to jeszcze bym zrozumiał, że ma wejść pomóc w grze na aferę.
Ale nie, on zostawał z tyłu.
To po ch** taka zmiana?


gra na czas

Do góry
#6179417 - 06/03/2014 16:55 Re: Adam Nawałka & Reprezentacja Polski [Re: Tom182]
connor Offline
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill


Meldunek: 12/08/2002
Postów: 32174
ogladalem naszych orlow z trybun, pomijajac watpliwe zaangazowanie, moze oprocz 'prawdziwego polaka' czyli obraniaka bo ten gosc przynajmniej walczyl piwo widac ze taktycznie nawalka nawet nie probowal tego poukladac, w tv moze tego az tak nie widac ale z trybun bylo widac ze druzyna dalej jest rozpierdolona po calym boisku.

szkoci jak na moje oko wypadli jeszcze gorzej niz my, dosc farciarska bramka, ale to mega slaba druzyna wyronbnikow ktorzy tylko potrafia przeszkadzac.
dobrze ze nasi tego nie wygrali bo okazji mieli kilka i zamydlilo by to wrazenie, a tak nawalka niech pracuje bo poki co od poprzedniego trenera niczym sie nie rozni

Do góry
#6179433 - 06/03/2014 17:46 Re: Adam Nawałka & Reprezentacja Polski [Re: Ezquerro]
Ghost Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2003
Postów: 9371
Originally Posted By: Ezquerro
Originally Posted By: Bzyku
Aha. I jeszcze ta zmiana w 90min Brzyskiego na Komorowskiego to jakiś kabaret był.
Żeby jeszcze Komor poszedł w pole karne szukać główek, to jeszcze bym zrozumiał, że ma wejść pomóc w grze na aferę.
Ale nie, on zostawał z tyłu.
To po ch** taka zmiana?


gra na czas


82'

Teodorczyk L. Klich M.

88'

Jodlowiec T. Sobota W.

88'

Maslowski M. Krychowiak G.

90+2'

Kowalczyk M. Brzyski T.


Trzeba przyznać, że te zmiany w końcówce to prawdziwy błysk geniuszu taktycznego. Cel został z łatwością osiągnięty i bezpiecznie dowieźliśmy jednobramkową przegraną. Szkoci nie mogli już nic zrobić, tylko smętnie patrzeć na kolejne uciekające sekundy. Brawo nasz sztab szkoleniowy hura

Do góry
#6179437 - 06/03/2014 18:01 Re: Adam Nawałka & Reprezentacja Polski [Re: Tom182]
ssaczu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/05/2007
Postów: 32677
Skąd: Częstochowa
Polska mysl szkoleniowa.

Tak maja zakodowane, ze zmiany robi sie w ostatnich 10 minutach nie patrzac na to jaki wynik, jak i o co sie gra i z kim.

Zmiany to zbedny przymus dla nich. Pokazywal to Smuda, pokazuja to inni genialni polscy szkoleniowcy.

Do góry
#6179453 - 06/03/2014 19:10 Re: Adam Nawałka & Reprezentacja Polski [Re: Tom182]
Tom182 Offline
rzut rozny

Meldunek: 10/05/2005
Postów: 19877
Dramat Panowie dramat przez duże D !!!
Po objęciu kadry, Nawałka powiedział, że mecz ze Szkocją w marcu będzie ostatnim etapem selekcji, że w tym meczu zagrają głównie zawodnicy którzy będą walczyć o punkty. Jak dla mnie ten mecz był taki sam jak pierwszy Nawałki, jak nei najgorszy.
Niezrozumiałe zmiany, brak jakiejkolwiek taktyki, brak powtarzalności schematów.
Jak ja słyszę po meczu, że zawodnicy ćwiczyli schematy na treningach i ciężko było je wprowadzić w trakcie meczu to mnei krew zalewa.
To była Szkocja a nie genialna taktycznie reprezentacja Niemiec czy Hiszpanii grin
W ogóle mnie nie zdziwi jesienny remis z Gibraltarem, zakładam męczarnie nawet z nimi, ta reprezentacja idzie sukcesywnie w dół, i ciężko teraz mówić co zrobić !
Zawodników niby mamy w kadrze najlepszych jakich można aktualnei powołać, zmiany ternera nei ma się co spodziewać, także wszystko idzie w kierunku braku awansu do ME - bo niby dlaczego mamy się spodziewać walki w eliminacjach ...

Do góry
#6179456 - 06/03/2014 19:19 Re: Adam Nawałka & Reprezentacja Polski [Re: ssaczu]
Tom182 Offline
rzut rozny

Meldunek: 10/05/2005
Postów: 19877
Originally Posted By: ssaczu
Mialem cos skrabnac ale nie ma sensu bo moge sie dwoma rekoma podpisac pod tym co Bzyku napisal.

Z Gruzja powalczymy o 4 miejsce. A Nawalka to wyleci jeszcze w trakcie eliminacji.
Też mi się tak wydaje aczkolwiek będzie musiał spierdolic koncertowo 3-4 pierwsze mecze smile
Sam chciałem żeby wywalić WF ale to co widzę teraz to już jest totalne dno i biję się w pierś,że Fornalik powinien zostać tylko powinno się u niego powymieniać sztab szkoleniowy i doradców.
Teraz oczywiście można gdybać tongue
Po pierwszym meczu Nawałki pomyślałem sobie `` Leo też miał słaby start``..... ale tutaj zamiast isć do przodu idzie do tyłu wszystko.

Do góry
#6179493 - 06/03/2014 21:12 Re: Adam Nawałka & Reprezentacja Polski [Re: Tom182]
majner Offline
2fast 2furious

Meldunek: 06/11/2001
Postów: 6024
Skąd: Jaworzno
A ja mam nadzieję, że długo nie zobaczymy w kadrze Glika smirk To, co ten gość robił wczoraj w obronie (ustawienie, asekuracja, krycie) wołało o pomstę do nieba frown Albo zacznijmy grać pięcioma obrońcami, albo Glik out. I bardzo dobrze, że spartolił tą zajebistą okazję do zdobycia bramki w końcówce, bo "eksperci" wychwalaliby go w niebiosa, gdyż pewnie ta bramka przysłoniłaby im tragiczny obraz gry Glika w obronie.
Sobota - totalne dno smirk Przecież on chyba nawet jednego dobrego zagrania nie miał przez cały mecz ?!?
Dopóki treneiro będzie kazał Krychowiakowi rozgrywać, dopóty będzie tak słabo jak wczoraj.
Klich - jakby na boisku był tylko ciałem, a jego głowa była zupełnie gdzie indziej.
Obraniak, Milik, Piszczek i jak dla mnie jeszcze Peszko - przede wszystkim chcieli coś zrobić. Z różnym skutkiem, ale przynajmniej próbowali.
Albo brakuje naszym orłom jaj, albo one są, tylko za ciężkie smirk A może dostali w pizdę od Nawałki i już zaczynają grać przeciwko niemu ? grin

Do góry
#6179499 - 06/03/2014 21:19 Re: Adam Nawałka & Reprezentacja Polski [Re: Tom182]
Gaske Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/08/2006
Postów: 22997
Skąd: Miami, FL
Patrząc teraz, prawie dwa lata po zakończeniu naszego EURO to kadra Smudy było czymś o czym możemy teraz marzyć. Z Fornalikiem było bardzo źle, ale to co jest teraz, czyli mecze ze Szkocją, Słowacją i Irlandią to jest panowie, jedno, kurwa, wielkie nieporozumienie.

Zwolnijmy Nawałkę zanim będzie za późno..

Do góry
#6179509 - 06/03/2014 21:28 Re: Adam Nawałka & Reprezentacja Polski [Re: Tom182]
ssaczu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/05/2007
Postów: 32677
Skąd: Częstochowa
Szpakowski w trakcie spotkania twierdzil, ze Glik to ostoja defensywy i od niego na stoperze buduje sie blok defensywny laugh

Do góry
#6179519 - 06/03/2014 21:33 Re: Adam Nawałka & Reprezentacja Polski [Re: Tom182]
Kameleon Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/01/2003
Postów: 21969
Skąd: Gdynia
Glik wyróżnia się w lidze dużo mocniejszej niż nasza, i teraz pytanie...jak to kurwa możliwe?

Do góry
#6179529 - 06/03/2014 21:44 Re: Adam Nawałka & Reprezentacja Polski [Re: Tom182]
ssaczu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/05/2007
Postów: 32677
Skąd: Częstochowa
Tak samo jak w Bundeslidze wyrozniaja sie Lewy, Bileter i łapowkarz a w kadrze graja kiche smile

Tacy trenerzy sie sa dla nich autorytetami, kasa w klubie wazniejsza niz durne wystepy w kadrze bo pokazywali juz to postawa na boisku, w wywiadach i samym zachowaniem wiele razy ( bilety na ME, Lewy straszacy wszystkich ze chce kase od orange itd itp).

Sorry ziomale ale takie rzeczy poza boiskowe wlasnie swiadcza o zawodnikach i ich podejsciu do tego wszystkiego.

Poki im sie nie ukruci smyczy, poki nie przyjdzie ktos z autoryttem co bedzie mogl sobie pozwolic zeby takiemu Lewemu powiedziec dosadnie ze ma zapierdalac i robic to co ja trener chce a nie to co on sobie wymysli to nic z tego nie bedzie.

Nie takie reprezentacje byly rozpierdalane wlasnie poprzez podejscie zawodnikow do wystepow w kadrze - przypomnijcie sobie nie tak dawne jazdy w kadrze Francji smile

Do góry
#6179537 - 06/03/2014 22:25 Re: Adam Nawałka & Reprezentacja Polski [Re: Kameleon]
Akhu Offline


Meldunek: 12/10/2003
Postów: 36599
Originally Posted By: Kameleon
Glik wyróżnia się w lidze dużo mocniejszej niż nasza, i teraz pytanie...jak to kurwa możliwe?


Zaryzykuje stwierdzenie, że ma tam lepszego trenera, albo inaczej, trenera, który wie jak ustawiać defensywę.

Do góry
#6179539 - 06/03/2014 22:45 Re: Adam Nawałka & Reprezentacja Polski [Re: Akhu]
kazow Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/11/2004
Postów: 7331
Skąd: Warszawa
Originally Posted By: Akhu
Originally Posted By: Kameleon
Glik wyróżnia się w lidze dużo mocniejszej niż nasza, i teraz pytanie...jak to kurwa możliwe?


Zaryzykuje stwierdzenie, że ma tam lepszego trenera, albo inaczej, trenera, który wie jak ustawiać defensywę.


a ja zaryzykuje ze jest sianko to jest granie
w reprze sianka nie ma, a kontuzja odetnie sianko klubowe

jak widac orzelek na piersi nie wystarczy zeby chlopakom pojechac po ambicji


a zreszta ... mowicie o trenerach, ja sam mowie o ambicji oszukujac sie chyba

tak na serio to sa kiepscy jak sik pajaka i z gowna nic nie ukrecisz, ot cala diagnoza

Do góry
#6179554 - 07/03/2014 00:08 Re: Adam Nawałka & Reprezentacja Polski [Re: Tom182]
Stoin Offline
Profesor

Meldunek: 19/08/2005
Postów: 28891
Skąd: ॐ नमः ...
Dno i metr mułu to i tak chyba za mało powiedziane odnośnie repry bo tak ...

Mecz w czape, nie strzeliliśmy bramki, nie ma pomysłu na gre czyli trener do dupy a może piłkarze do dupy ? pewnie jedno i drugie, zmiany w ostatnich 10 minutach meczu kompletnie bez sensu chociaz paradoksalnie taki Masłowski przez 2 minuty pokazał więcej niż Sobota przez 88 smirk jednym słowem marność.


"Z gówna bata nie ukręcisz" tu bym się nie zgodził ... wczoraj ogłądałem lige argentyńską Boca - Olimpo pomijam atrakcyjnośc meczu pod kątem czysto piłkarskim ale ... jak oni tam zapierdalają smirk , podejrzewam że taki Szukała to by ich na rowerze nie dogonił ale komentarz zszedł na reprezentacje Argentyny, zawodników mają naprawde klasy swiatowej ale co oni zdobyli przez ostatnie kilka lat ? NIC czyli gwiazdy bez trenera nic nie osiągną ,z drugiej strony przypomnijcie sobie FC Porto pod wodzą Mou ... zawodnicy bardzo przeciętni a potrafili wygrać LM

W/g mnie nasi reprezentanci są po prostu przeciętni a dwa i to jest chyba najważniejsze nie mają charakterów do bycia dobrymi piłkarzami. Wczoraj często odnoszono się do kadry Engela czy Wójćika, zawodnicy nie byli super piłkarzami ale przynajmniej charakterni. Takie chyba czasy już nastały że młodzież jakaś pizdowata bez ambicji bez chęci wygrywania jacyś tacy nijacy ( nie wszyscy oczywiście ale wiekszość patrząc przezpryzmat klas które ucze ) a podejrzewam że będzie jeszcze gorzej frown

Do góry
#6179565 - 07/03/2014 00:51 Re: Adam Nawałka & Reprezentacja Polski [Re: Akhu]
majner Offline
2fast 2furious

Meldunek: 06/11/2001
Postów: 6024
Skąd: Jaworzno
Originally Posted By: Akhu
Originally Posted By: Kameleon
Glik wyróżnia się w lidze dużo mocniejszej niż nasza, i teraz pytanie...jak to kurwa możliwe?


Zaryzykuje stwierdzenie, że ma tam lepszego trenera, albo inaczej, trenera, który wie jak ustawiać defensywę.
W Torino gra na środku 5-cio osobowej defensywy. Zupełnie inne zadania ma do wykonania w takim ustawieniu. Tylko, że my nie możemy grać 5-tką w obronie, bo przecież pozostałe nasze asy z defensywy na co dzień grają w bloku 4-ro osobowym i gdyby przyszło by im się przestawiać na ustawienie 5-cio osobowe, to dopiero mielibyśmy cyrk podczas meczu wink

Do góry
#6179572 - 07/03/2014 01:11 Re: Adam Nawałka & Reprezentacja Polski [Re: Tom182]
vindom Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/03/2006
Postów: 24366
a w jednym z wywiadów Glików mówił, że w Torino grają trójką w obronie

Do góry
#6179584 - 07/03/2014 01:32 Re: Adam Nawałka & Reprezentacja Polski [Re: Tom182]
Goget Offline
Tenis Trader

Meldunek: 09/02/2003
Postów: 21438
Skąd: Bahamy
Z obroną nie ma tragedii przecież ostatnimi czasy. Ukraina nam jedną szczęśliwie wbiła, Anglia też się trochę musiała namęczyć, ze Słowacją był eksperymentalny skład to się nie liczy, z Irlandią na zero i teraz Szkocja też jedna akcja i piękny strzał. Czasem to i Bayern bramkę straci albo Hiszpania. Ten Glik i Szukała od biedy mogą być, niech już grają razem na stałe jak farbowany Perquis odpada. W każdym razie żadnych wynalazków z ekstraklapy.

Prawdziwy dramat to jest przednia formacja, zero pomysłu na rozmontowanie drużyny broniącej się 7-8 zawodnikami, a w grupie to tylko Niemcy będą z nami grali otwartą piłkę smile

Do góry
#6179601 - 07/03/2014 02:03 Re: Adam Nawałka & Reprezentacja Polski [Re: Akhu]
Jose Offline
Io sono Interista

Meldunek: 11/07/2005
Postów: 28278
Originally Posted By: Akhu
Originally Posted By: Kameleon
Glik wyróżnia się w lidze dużo mocniejszej niż nasza, i teraz pytanie...jak to kurwa możliwe?


Zaryzykuje stwierdzenie, że ma tam lepszego trenera, albo inaczej, trenera, który wie jak ustawiać defensywę.


Grają tam innym systemem w obronie i Glik wyraźnie lepiej się w nim czuje, ma zupełnie inne zadania, a w reprezentacj gra jako drugi środkowy i widać, że trochę tego nie ogarnia wink

Do góry
Strona 17 z 18 < 1 2 ... 15 16 17 18 >

Moderator:  Biszop, rafal08 



Kto jest online
5 zarejestrowanych użytkowników (burbon, 11kera11, pacyfista, forty, Emilio), 3304 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45049 Tematów
5583594 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07