Strona 2 z 14 < 1 2 3 4 ... 13 14 >
Opcje tematu
#612653 - 14/07/2006 12:18 Re: Liga Światowa 2006 cz.1
Logan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/12/2003
Postów: 14507
Skąd: Lublin
Quote:

ja osobiście twierdze ze polacy spokojnie ywgraja jeden meczyk w stanach....a który trudno powiedziec ale wcale sie nie zdziwie jesli to bedzie mecz numer 1!!moim zdaniem stawka na polaków nie powinna przekroczyc 2 zł!wkoncu bez przesady to ze wyszła im jedna impreza i jakies dwa inne mecz nie znaczy ze sa potęga!uważam ze powinnie sie mimo wszystko od nas jeszcze wiele nauczyc!!




Moze i na siatkowce sie znasz, tego nie wiem, ale na bukmacherce to raczej nie.

Do góry
Bonus: Unibet
#612654 - 14/07/2006 12:31 Re: Liga Światowa 2006 cz.1
Kreczmer Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 24/02/2005
Postów: 1718
Skąd: Ulica Sezamkowa
chinczyki nie radza sobie z japania i korea na swoim podworku wiec mysle ze bedzie im ciezko z wlochami.

Do góry
#612655 - 14/07/2006 12:58 Re: Liga Światowa 2006 cz.1
_Lider Offline


Meldunek: 14/02/2002
Postów: 829
Witam może ktoś napisać o której naszego czasu są dzisiejsze mecze? Dzieki z góry

Do góry
#612656 - 14/07/2006 13:01 Re: Liga Światowa 2006 cz.1
Luc Nilis Offline
too much love will kill you


Meldunek: 21/10/2005
Postów: 10159
co myslicie o 1 meczu Rosja - Francja ??? Jak sie patrzy na kadrę Rosji to sie ciepło robi, co zawodnik to gwiazda, Francja może im zagrozić? wprawdzie maja finał w kieszeni ale chyba nie powinni odpuszczac bo to przeciez kasa i prestiz. warto grac sborną ???

Do góry
#612657 - 14/07/2006 13:17 Re: Liga Światowa 2006 cz.1
Mieczyslaw007 Offline
member

Meldunek: 13/07/2006
Postów: 177
Skąd: POLAND
Quote:

Witam może ktoś napisać o której naszego czasu są dzisiejsze mecze? Dzieki z góry



FIN - POR 17:30
USA - POL 3:00
KOR - CUB 7:00
JAP - SER 7:30

Do góry
#612658 - 14/07/2006 13:52 Re: Liga Światowa 2006 cz.1
LART Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 09/12/2005
Postów: 1757
Quote:

Quote:

Witam może ktoś napisać o której naszego czasu są dzisiejsze mecze? Dzieki z góry



FIN - POR 17:30
USA - POL 3:00
KOR - CUB 7:00
JAP - SER 7:30





Dokładnie dodam tylko że tak jak jest tutaj. Dziś tylko Finlandia gra o 17,30 później o 3,00 naszego czasu Palacy a cała reszta jest jutro. Także mówienie o dzisiejszych meczach to lekka przesada oczywiście żart. Ale poważnie dziś jest tylko jeden, a jak ktoś wcześnie chodzi spać a koniecznie chce postawić na USA musi to zrobić dzisiaj

Do góry
#612659 - 14/07/2006 14:33 Re: Liga Światowa 2006 cz.1
Wojtas_ Offline
Wodzirej

Meldunek: 02/07/2004
Postów: 10395
Witam,

Liga Światowa
rusza pełną parą, a więc wypadałoby coś "mazgnąć".Gdyby była taka możliwość to chciałbym obejrzeć wszystkie mecze a nie tylko Naszych Orłów i FF, ale to oczywiscie nie mozliwe, dlatego mozna będzie opierać swoje typy głownie na statystykach i opiniach no i oczywiscie własnemu doświadczeniu ...

Patrząc na kursy jakie wystawiły buki faworyem LŚ są Brazylia i Włochy, Polska na 4 ;d Ja mam cichą nadzieję że powtórzymy osiągnięcie z tamtego roku a moze nawet będziemy walczyć o złoto - wszyscy chyba pamietają mecz z Serbią i Czarnogórą który wygrywaliśmy 2-0 w setach i 23-19 w 3 secie i Guma zagrał 4 piłki z rzędu do Świderskiego który nie mogł skończyć nic i przegraliosmy nieszczęsliwie 2-3
Ale było minęło, teraz naszym celem są Mistrzostwa Świata, LS to tylko przygotowania, ale miło by było je wygrac - troche kaski by wpadło no i oczywiscie respekt przed Orłami;)
Ok, koniec "lania wody", pora napisać coś konkretnego o meczach


a więc ...



Finlandia v Portugalia

Dla mnie zdecydowana 1, patrzyłem na składy i wydaje mi się że Portugalia nie ma szans, ale to sport.Kilku zawodników z Finlandii gra we Włoszech - to naprawdę daje duzo doświadczenia a pozniej dobrą grę w reprezentacjii, Finowie z roku na rok grają co raz lepiej, mozna to zauwazyć nawet patrząc na PLS gdzie Skra chciała Fińskiego środkowego czy rozgrywający Jastzębskiego Węgla. Skandynawowie przewyzszają fizycznie Portugalczyków, wyzsi - a co za tym idze wyzej łapią piłkę w ataku, wyzszy blok. Hietanen i Olli polkazą Portugalczykom, kórzy teraz nic nie grają, co to znaczy rozwijający się zespół. Vamosss

========================================================]



USA v Polska

Tutaj postawiłem grubo na USA, jest to druzyna która moze nawet wygrać tę edycję LŚ, z roku na rok co raz lepiej, ostanio nawet zwycięstwo z Brazylią. Postawiłem grubo na USA, jednak wierzę w anszych i liczę na 5 setowy ładny mecz. Mam nadizeję że Poalcy wygrają drugi mecz, bo pierwszego nie dają rady, byle gra była skałdna i wychodziły załozenia taktyczne Raulka Lozano. USA bez swojego najlepszego rozgrywającego - to moze osłąbić druzynę, ale myslę że jest jego gpdny następca i będize to dobry mecz

===========================================================]


South Korea v Kuba


Jak to ktoś juz napisał Korea to 2 liga światowej siatkówki.Dla mnie zdecydowane 3-0 dla kubańczyków którzy są jedna z najlepszych druzyn na świecie, objawienie poprzedniego sezonu, skoczni elastyczni szybcy i ambitni.
Patrząc na zasięg w ataku Korei a Kuby to łapię sie za głowę ( najskoczniejszy z Korei 335 cm - nie umiem nawet napsioać nazwiska i najskoczniejszy z Kuby Garcia 362 cm, dodam jeszcze ze najmniej z Kuby łapie Bastida 342 - to i tak jest lepszy wynik niz cała Korea, zasięg w ataku Kuby od 342 - do 362 - robi to piorunujące wrazenie), lecz z wałsnego doswiadczenia wiem ze wyskok to nie wszystko wierzcie mi, gdyby wyskok był najwazniejszy to Brazylia nie byłaby tak silną ekipą jak jest
Ciudad Habana !

=========================================================]



Jaonia v Serbia i Czarnogóra

Dla mnie "no bet", pamiętam Japończyków z tamtego roku, walczeni jak zadna z innych druzyn LŚ. Świetna gra w obronie. Patrząc jednak na sklad S&Cz nasuwa się jedno zdanie "Japońska masakra serbską piłą "Ivan"". Chciałbym aby Japonia wygrała ale będize to ciezkie, lecz trzynmam kciuki, moze jakiś hc+ na nich postawię. Serbia faworytem ale nie musi faworyt zawsze wygrać, to jest sport wkocu Dodam jeszcze że Japońce są bardzo skoczną druzyną równiez .


==========================================================]


Chiny v Włochy

Znowu dla mnie "no bet", z tego względu ze kurs na Włochów słabiutki.Po drugie pewnie popili po mundialu - zart. Po drugie podstawowa 12 miała urlop dopiero teraz wracają do gry. Śa napewno po ciezkich trenigach przygotowawczych- moze być im w pierwszych meczach ciezko. Chinczycy walczeni, dobzi w obronie, moze coś ugrają.Jednak mimo wszystkiego co napisałem jeśli miałbym stawiać ten mecz, czego nie uczyniłem , to postawiłbym na Włochów - róznica klas

===========================================================]


Rosja v Francja

Niby Ruscy mają juz awans, ale według mnie będą chciali pokazać że nawet jakby go nie mieli juz w kieszeni to i tak by awansowali. Plejada gwiazd w skałdzie Rosjii : kruglov, Abramov,khtey, Kazakov, Tetyukhin , Poltavsky, Ushakov, Baranov, Vebov , kuleshovi mozna by było jeszcze wymieniać Francja jakby słabsz, ale nie mozna jej nie doceniać, jednak dla mnie silniejszą ekipą są Rosjanie i myślę ze to oni dziś pokażą kalsę i wygrają 3-0 lub 3-1 ale Granvorka to Granvorka i moze być róznie



Bułgaria v Egipt

No coment, sałby kurs, ale mozna do combo dorzucić np. na podatek jak ktoś gra w naziemnych Plamen pokaże klasę


==================================================

I na deser Południowo - Amerykański pojedynek:



Argentyna - Brazylia

Dla mnie zdecydowana 2, lecz Argentyna dosyś silna u siebie, są to pierwsze mecze na tak wysokim siwatowym poziomie w tym roku Jeszcze nei wiadomo jak z formną itp ale jednak Brazylia - we wszystkim przewaza, Argentyne moze tylko uratować ambicja walka wiara i miłosc do siatkówki


===========================================================]

No to by było na tyle pierwszych meczów LŚ...


na deser:


Cubaa @ 1,70 - ze wygra grupę - według mnie promocja

Włochy @ 2,10 - wygrają grupę




Pozdrawiam

PS. Moze ktoś skorzysta z moich analiz i przemysleń, życzę udanych typów, dodam jeszcze dwa dubelki które sam zagrałem

Cuba x USA

oraz

Finlandia x Rosja


Do góry
#612660 - 14/07/2006 15:07 Re: Liga Światowa 2006 cz.1
Mieczyslaw007 Offline
member

Meldunek: 13/07/2006
Postów: 177
Skąd: POLAND
Amperek wszytko ladnie , pieknie ale po co dopisujesz bajki :

Tutaj postawiłem grubo na USA, jest to druzyna która moze nawet wygrać tę edycję LŚ, z roku na rok co raz lepiej, ostanio nawet zwycięstwo z Brazylią


Powiedz mi czy widziales chociaz jak graja czy tylko zobaczyles wynik z Brazylia i na tej podstawie to oceniasz?

Darujmy sobie bo ktos jeszcze uwierzy.

Co do meczu USA - POLSKA to no bet , poniewaz zasiadam przed TV z browarem i kibicuje naszej reprezentacji z kim by nie grala i w co by nie grala.

Ale lekko na naszych napewno zagram , bo wedlug mnie szanse to 60 - 40 , 55 - 45 %,

Do góry
#612661 - 14/07/2006 15:09 Re: Liga Światowa 2006 cz.1
Giertyszek Offline
Inwestor

Meldunek: 07/12/2004
Postów: 7747
Skąd: Warszawa
Witam ponownie,

Jeśli idzie o pierwsze mecze to ostatecznie zdecydowałem sie na triplę USA + Kuba + Bułgaria. Miałem grać jeszcze Włochów ale kurs mizerny do ryzyka (spotkanie wyjazdowe) toteż odpuszczam.

Sadze ze w spotkaniach Kuby i Bułgarii różnica klas będzie na tyle widoczna że pojedyncze osłabienia nie zaważą na wyniku.

Typ na Bułgarię oczywiscie na "podatek" u naziemnych, w necie za 1,03 nie polecam.

Co do typu na USA zgadzam sie z Amperkiem (tylko moze nie max stake).

Pozdrawiam

Do góry
#612662 - 14/07/2006 15:47 Re: Liga Światowa 2006 cz.1
rafako Offline
a.k.a. "typer 1986"

Meldunek: 12/05/2004
Postów: 1612
macie moze live do meczy ligi światowej? bo na oficjalnej stronie nie moge znaleźć

Do góry
#612663 - 14/07/2006 16:07 Re: Liga Światowa 2006 cz.1
szczakiel Offline
newbie

Meldunek: 05/09/2005
Postów: 46
kilka spotkan bedzie live na BAW (aktualnie Finlandia - Portugalia, USA - Polska, Japonia - Serbia) ...
nic lepszego narazie nie udalo sie znalezc ...

Do góry
#612664 - 14/07/2006 17:13 Re: Liga Światowa 2006 cz.1
Qubi Offline
veteran

Meldunek: 29/04/2005
Postów: 1384
Skąd: Konin
http://www.fivb.org/EN/Volleyball/Competitions/WorldLeague/2006/Scorebox/Scorebox.asp?sm=120

Klikamy powyższy link a następnie po prawej linki do poszczególnych spotkań LIVE.

PS. Prosze nie zasmiecac tematu osobistymi polemikami, do tego służy priv. (to uwaga do kolejnych postów które musiałem posprzątać - nie do przemol13 )


Edited by Giertyszek (14/07/2006 19:30)

Do góry
#612665 - 14/07/2006 19:38 Re: Liga Światowa 2006 cz.1
Misiek Offline
Didżej

Meldunek: 06/10/2002
Postów: 9548
Skąd: Wieluń
Teraz... ja coś od siebie, na temat pierwszych spotkań

A więc tak...

Usa - Polska

Tutaj jak dla mnie typowy mecz nie do grania... Nie jesteśmy znowu takimi słabeuszami żeby odrazu kursy były na nas z rzędu @2.9 bo to jak dla mnie lekka przesada... Usa, bardzo silna ekipa... wśród fachowców nawet typowana do wygrania naszej grupy... Ale mnie tam jakoś nie przekonują... I myślę że będziemy coś w stanie dziś ugrać...

Zaniepokoiła mnie bardzo ta informacja:

Sebastian Świderski nie wystąpił w sparingowych spotkaniach z Kanadą ze względu na ból barku. Jego udział w pierwszym spotkaniu Ligi Światowej nie jest przesądzony. W wyjściowym składzie może zabraknąć także Michała Winiarskiego

Teraz jest już lepiej, Sebastian na treningach atakuje, ale nie wiadomo, jak będzie się czuł przed godziną zero - mówi o stanie zdrowia Świderskiego drugi trener reprezentacji Polski Alojzy Świderek.


Wszyscy chyba wiemy ile dla drużyny znaczy Sebastian, jeżeli go zabraknie, będzie o wieeeele ciężej... Mam nadzieję jednak że to nic groźnego i będzie dziś Sebastian 'latał'

____________________________________________________________

Korea - Kuba

Tak jak napisali już u góry... wszyscy.. I potwierdzam... Korea 'II liga siatkarska' , Kuba nie może sobie pozwolić na porażkę... tutaj, może ich to drogo kosztować... w dalszym rozrachunku...
____________________________________________________________

Japonia - Serbia

Odmłodzona troszkę drużyna Serbii może mieć troszkę problemów z Japońcami... Jak zawsze bardzo nie wygodna drużyna...zwłaszcza na swoim terenie... po @1.25 raczej radziłbym odpuścić...

____________________________________________________________

Chiny - Włochy

Właśnie nie wiadomo jak z tą formą kondycyjną Makaroników... Wracają po urlopach, mieli pewnie ciężkie treningi i... Ale myślę że jest to na tyle doświadczona drużyna że poradzą sobie z przeciętnymi Chińczykami @1.15 w sam raz, bez przesady...

____________________________________________________________

Rosja - Francja

Ruscy obok Brazyliczyków i Włochów, główni kandydaci do wygrania całej edycji LŚ... Jako jedyni mają już zapewniony awans do FF, mogą odpuszczać? Hmm... Nie no jakoś nie widzi mi się żeby jutro odpuścili spotkanie, bo tam premie uciekną

____________________________________________________________

Bułgaria - Egipt

Tutaj komentarz zbędny, lecz jednak -2.5 @1.3 ... nie warto moim zdaniem... , @1.1 chyba w profie, to sam raz na 0.9%

____________________________________________________________


Argentyna - Brazylia

Tutaj jak dla mnie również sprawa jasna jak słońce... Brazylia bez problemów powinna sobie poradzić z 'takąsobie' Argentyną. Jednak to klasa... i tutaj możemy zadawać sobie lepiej pytanie, czy ktoś będzie ich w tej grupie, pyknąć?

____________________________________________________________


Osobiście polecałbym zagranie:

Kuba @1.4
Włochy @1.15
Brazylia @1.15

Bardziej ryzykowne...

Kuba -1.5 @1.85
Usa - Polska over 46.5 1 set @1.85
Brazylia 3:0 @1.85


Mam nadzieję że I mecze będą bez niespodzianek i każdy będzie chodził z uśmiechem na twarzy


Pozdro





Po raz 3 wysyłam, uda się?

Do góry
#612666 - 15/07/2006 08:34 Re: Liga Światowa 2006 cz.1
solo24 Offline
veteran

Meldunek: 02/01/2006
Postów: 1522
witam panów cyrkuluS i logan347......!!USA-POLSKA 1:3!!!zalecam troche pokory i rachunku sumienia bo teraz wychodzi kto tak naprawde ma pojęcie o siatkówce!!to jest forum i każdy wypowiada swoje opinie i jeśli są sprzeczne z waszymi nie trzeba odrazu mówic ze człowiek sie nie zna!!i kto to mówił,ze polska jest prwie bez szans??hehe śmiechu warte i juz 1szy mecz pokazał ,ze jak to nazwał jakiś chłopek "gwiazy amerykańaskie" jakoś sobie nie radziły a billings walił po autach,ze aż miło!!!no cóz brawo POLSKA!!! a panom zalecam troche skromności i nabierania wiadomości i doświadczenia!!!

Do góry
#612667 - 15/07/2006 09:25 Re: Liga Światowa 2006 cz.1
wariot22 Offline
veteran

Meldunek: 25/03/2006
Postów: 1392
Skąd: Bielsko-Biała
No solo24 masz racje ale to nie powod by odrazu sie wywyzszac wystarczylo zobaczyc sklad USA no tak po za tym to ci USA to takie cwaniaczki wyszli na mecz i to ich zgubilo. Troche mnie zaskoczyli Polacy zagrali bardzo dobry mecz troche w przyjeciu im nie szlo ale potem bylo wszytsko OK dobrze ze live zdjeli bo bym utopil troche $$$ na USA. No coz moje szczescie. Byl to dopiero 1 mecz zobaczymy jak sie sprawy dalej potacza ale mysle ze dalsze inwestowanie na Polakow moze przyniesc zyski.

Do góry
#612668 - 15/07/2006 09:32 Re: Liga Światowa 2006 cz.1
Wojtas_ Offline
Wodzirej

Meldunek: 02/07/2004
Postów: 10395
Witam,



No to Orzełki sprawiły mi bardzo miłą niespodziankę, tak jak mówiłem pieniądze nie są najważniejksze i bardzo się cieszę ze wygrali, oglądałem cały mecz i musze przyznać, ze graliśmy dobrze taktycznie i technicznie, jedyną słabą stroną wczoraj były końcówki- czy to w 2 secie z 20-13 Clayton zdołał kilkoma asami zrobić 20-19 czy to w 3 secie z 16-9 zrobiło się nagle 17-17 ale naszczęscie wygraliśmy - ale było gorąco - wkońcu zawsze Orły dostarczaja Nam tylu emocji - odkąd pamiętam

Drugie spotkanie USA - Polska - juz raczej nie ruszam - niewidomo jak zagra Stanley Clayton - który wczoraj stanowił 40% druzyny;) (do połowy 2 seta oczywiscie- a pozniej złapał doła i zszedł) Myślę że Nasi zagrają również dobrze jak wczoraj - wszystko zaeleży od postawy Amerykanów.
Myślę ze dzis będzie tie-break - i to my wygramy drugi mcz, byłbym wielce zadowolony z takiego obrotu sprawy, szczególnie dlatego że Japonia(tak jak zresztą wyzej pisałem i przewidywałem) ograła Serbów, jesli poiwtórzą to samo dziisaj to Polska będzie blizej awansu. Bo nie sądze żeby USA prz naszej wspaniałej publicznosci wygrali z nami u NAs


========================================================]


Cuba tak jak wszyscy myśleli 3-1 - tylko jakis przestój w 3 secie i przegrana do -21, dzis drugi mecz i myślę że warto znowu postawić na Kubańczyków, nie chce juz pisać argumentów "za" bo wszyscy je dobrze znają Dizś powinno być 3-0 easyy według mnie. Ciudad Habana !


=======================================================]


Finowie równiez tak jak oczekiwałem wygrali łatwo z Portugalią 3-0, tylko 2 set był zacięty którego FInowie wygrali do -27. Dzis kurs na Finów w okolicach @ 1,45-1,50 myślę ze wart zagrania w jakimś combo Finowie będą chcieli rozpocząć LS dwoma zwyciestwami, a Portugalia nie ma tylu "dział" aby sie przeciwstawić


=======================================================]


Japonia, o Japończykach nic nie będe pisał, stało się tak jak miało się stać, hc jak w masło ;p prawda ze nie grał Ivan Milijkovic oraz Nicola Grbić ale to i tak respekt przed Japonią. Dzis będzie o wiele trudniej, ale moze powalczą o drugie zwycięstwo tak jak Orły !


=======================================================]


Na dziś taki tripelek:

Finlandia + Brasill + Cuba

oraz

Bułgaria -2,5

Usa - Polska over 188 pkt(ryzykowne ale prawdopodobne)




=======================================================]



Wczoraj zmieniłem troszke zdanie co do Rosjan, nie zagrałem ich bo sie bałem - poszedł tylko singiel na Finów, jest to grupa śmierci, Włochów i Freancózów widziałbym w FF, Ruscy moze ich pusczą i zajmą 3 miejsce w grupie, ale nie sądze, i to włąsnie ta " niewiedza" sprawiła ze nie zagram ich. No bet. Chociaz jakby ktoś mnie pytał o zdanie to poweidziałbym ze 3-0 3-1 Rosja dzis wygra

Co do Włochów podtrzymuje swoje zdanie, mogą być przemęczeni tak jak Polacy w pierwszych meczach memoriału Huberta Wagnera gdize ta gra się nie kleiła wcale i az zle mi się oglądało NAszych. jEdnak to roznica klas, i nawet na tym przemęczeniu mogą gładko wygrać ze słabymi Chinami. Makaroniarze tak jak to juz pisałem wczesniej sa po ciezkich treningach przygotowawczych i moze być roznie, a kurs niziutki, chociaz mając takich przeciwników w grupie jak Rosja czy Francja, napewno nie powzwola sobie na przegraną z Chinamii stratę cennych punktów , zastanawiam się czy grać Ich czy nie , troszke się boję, ale na podatek jak ulkał , to samo Bułgaria Ale Włosi to moi faworyci na zwyciestwo tegorocznej LŚ tak jak i Brazylia


======================================================]



No napisałem sie tyle z rana i zgłodniałem, idę na sniadanie.


Pozdrawiam


Życze udanych typów



Do góry
#612669 - 15/07/2006 11:31 Re: Liga Światowa 2006 cz.1
Wojtas_ Offline
Wodzirej

Meldunek: 02/07/2004
Postów: 10395
Po krótkiej analizie i przemyśleniach doszedłem do wniosku, że jednak zagram Włochów .;) Przeciez oni muszą wygrywać takie mecze,aby awansować do FF, a więc nie ma o czym gadać w ogóle


Rzucił mi się w oczy tez inny mecz, a mianowicie Japonia - Serbia i Czarnogóra, w Serbii tak jak wcozraj zabraknie Nicola Grbica - który leczy kontuzję o raz Ivana Milijkovica - który ma urlop - odpoczywa po ciezkim sezonie.
To daje duze szanse na drugie zwycięstwo Japonii - która jest bardzo waleczną i swietnie poukładaną w drugiej linii drużyną.
Patrząc na kursy brałbym w ciemno:



Japonia +1,5 seta @ 1,60 około


japonia @ 2,05



Myślę, że powinno wejsć jak "w masło"

Pozdrawiam

Do góry
#612670 - 15/07/2006 12:27 Re: Liga Światowa 2006 cz.1
cyrkluS Offline
addict

Meldunek: 01/01/2004
Postów: 556
Skąd: Warszawa
Jestem pełen zaskoczenia, że Polacy poradzili sobie ze Stanami Zjednoczonymi, jednocześnie uznają tą wygraną za totalny przypadek. Po prostu nie rozumiem, jak jedna z najlepszych drużyn świata na własnym parkiecie przegrywa z Polską. Oczywiście nie skreślam naszej reprezentacji, bo mamy wspaniały i wielki potencjał, ale nie sądziłem, że przełoży się to na szanse w tym meczu. Przy okazji zwracam honor, ale mocno podkreślam, że kurs na Polskę powyżej 2 był na pewno adekwatnym, jeśli nie zaniżonym. Dzisiaj linia wygląda 1.65 na 1.95 z uporem grałbym USA... Jeśli wygramy dwa mecze to wtedy nabiorę większej pewności, że być może coś się zmienia w Polskiej siatkówce.

Pozdrawiam

Do góry
#612671 - 15/07/2006 13:03 Re: Liga Światowa 2006 cz.1
Rafik 25 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/09/2005
Postów: 13934
Skąd: Klazienaveen
Quote:

witam panów cyrkuluS i logan347......!!USA-POLSKA 1:3!!!zalecam troche pokory i rachunku sumienia bo teraz wychodzi kto tak naprawde ma pojęcie o siatkówce!!to jest forum i każdy wypowiada swoje opinie i jeśli są sprzeczne z waszymi nie trzeba odrazu mówic ze człowiek sie nie zna!!i kto to mówił,ze polska jest prwie bez szans??hehe śmiechu warte i juz 1szy mecz pokazał ,ze jak to nazwał jakiś chłopek "gwiazy amerykańaskie" jakoś sobie nie radziły a billings walił po autach,ze aż miło!!!no cóz brawo POLSKA!!! a panom zalecam troche skromności i nabierania wiadomości i doświadczenia!!!




Kolego skromności! Nabierania wiadomości ! Doświadczenia !

O czym ty piszesz? Przewidziałeś wygraną Polaków!
Gratuluję ale nie podniecaj się za mocno bo szybko upadniesz na ziemię. Forum jest po to by wygłaszac swoje opinie przed meczem i każdy tak uczynił. Ktoś musiał wygrac a ktoś przegrac. Ale żeby takimi tekstami wyjeżdżac do forumowiczów. Może kolega jest nieomylny.
Trochę pokory !!!


Co do meczu Polacy miło zaskoczyli. Grali dośc dobrze.Amerykanie troszkę osłabieni, jednak nasi wygrali zasłużenie ten mecz. Zobaczymy czy powtórzą wczorajszy sukces. Pozdrawiam

Do góry
#612672 - 15/07/2006 13:17 Re: Liga Światowa 2006 cz.1
Logan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/12/2003
Postów: 14507
Skąd: Lublin
Quote:

witam panów cyrkuluS i logan347......!!USA-POLSKA 1:3!!!zalecam troche pokory i rachunku sumienia bo teraz wychodzi kto tak naprawde ma pojęcie o siatkówce!!to jest forum i każdy wypowiada swoje opinie i jeśli są sprzeczne z waszymi nie trzeba odrazu mówic ze człowiek sie nie zna!!i kto to mówił,ze polska jest prwie bez szans??hehe śmiechu warte i juz 1szy mecz pokazał ,ze jak to nazwał jakiś chłopek "gwiazy amerykańaskie" jakoś sobie nie radziły a billings walił po autach,ze aż miło!!!no cóz brawo POLSKA!!! a panom zalecam troche skromności i nabierania wiadomości i doświadczenia!!!




Widac nie zrozumiales o co mi chodzilo. Mylisz stawke z kursem, ktorego nie podaje sie w walucie. Tylko o to mi chodzilo. A pieniadze postawilem na Polske, co widac w moim temacie.

Do góry
Strona 2 z 14 < 1 2 3 4 ... 13 14 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
7 zarejestrowanych użytkowników (11kera11, igea23, latajaca_holenderka, Sensei, Irek, Lukasz111, alfa), 3495 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45050 Tematów
5584359 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07