Strona 10 z 15 < 1 2 ... 8 9 10 11 12 14 15 >
Opcje tematu
#616947 - 15/07/2006 22:19 Re: p*k=100 co to jest ?
stanley151 Offline
member

Meldunek: 26/05/2005
Postów: 189
ale powstala sprzeczka z tego tematu nic z niego nie wiadomo, a ja se bede gral moje typy i walic kursy, tez na nie nie patrze i swierdzam ze liczenie pk to lipa

i mam takie pytanie, co oznacza zakład na remis w Handicapie 0:1?

czy to oznacza ze jesli gospodarz wygra jedną bramke to oznacza ze wygrywam?tak mi sie wydaje na 99% ale wole miec sto

Do góry
Bonus: Unibet
#616948 - 15/07/2006 22:47 Re: p*k=100 co to jest ?
pixies Offline


Meldunek: 16/05/2003
Postów: 3062
Olek Grom - ja naprawdę nie mam ochoty z nikim się licytować. Ty wiesz, które to buki, ja nie wiem, Ty grasz 200 zakładów jak leci, ja 2, Ty grasz 10/10 a ja nie, Ty wiesz, że na pewno trafisz iles tam % typów z 3.85, a ja nie wiem, Ty jesteś profesjonalistą a ja nie, jesteś doświadczony a ja gram 2 miesiące więc wybacz, Ty jestes na zamkniętych forach a ja nie.

Jeżeli tak chcesz myśleć, to mi to jest tak obojętne jak p*k.
I dlaczego próbujesz mi sugerować, że gram wyłącznie 1.15 ? Jak trzeba to gram i co ? To moja sprawa.

A na przyszłość miej odwagę pisać pod swoim stałym nickiem.

pozd

Do góry
#616949 - 15/07/2006 23:12 Re: p*k=100 co to jest ?
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
Quote:

Olek Grom - ja naprawdę nie mam ochoty z nikim się licytować. Ty wiesz, które to buki, ja nie wiem, Ty grasz 200 zakładów jak leci, ja 2, Ty grasz 10/10 a ja nie




Bardzo ładnie tutaj Pixies napisał. Podobnie jak Olek Grom grałem kiedyś 20 typów na weekend i tak naprawde nie wiedziałem zbytnio kto zagra w tej drużynie, jaka forma jest w tym zespole, czy grali jakieś mecze w środku tygodnia. Jednak po jakimś czasie zrozumiałem swój błąd. Teraz staram się wybrać sześć meczy przed weekendem i śledze kto zagra czy jest to osłabienie czy nie. Ostatecznie wybieram dwa spotkania, które mnie zainteresowały. Ja stawiam w bukmacherce na wiedze i znajomość danej ligi. Dlatego ja wam osobiście proponuje stawiajcie na ligi, które znacie lub się nimi interesujecie. Zyski powinny przyjść także zainteresujcie się mniejszą ilością spotkań, abyście mogli zgromadzić jak najwięcej informacji na temat drużyn, które wystąpią w tym spotkaniu. Każdy przed meczem robi p*k>1 tak jak Tomo wspomniał robimy to nie wiedząc o tym. Ja jak już zdecyduje się na typ to normalną rzeczą jest, że siadam i szacuje ryzyko wiem już kto nie zagra, znam sytuacje w obydwu drużynach, patrze na kurs proponowany przez buka i na swój budżet, który aktualnie mam. Wtedy podejmuje decyzje. Przykładowo dzisiaj na Slovan miałem 7/10 a jutro na Odd Grenland mam 6/10 na zwycięstwo i 4/10 na remis w tym spotkaniu.

Pozdrawiam

Do góry
#616950 - 16/07/2006 09:01 Re: p*k=100 co to jest ?
Olek Grom Offline
newbie

Meldunek: 14/07/2006
Postów: 34
pixies

Po pierwsze ja nie Tobie staram sie udowodnić jakie zakłady i jak wyglądają są tymi o których mowa w tym temacie. Chciałeś przykładu dostałeś przykłady, ale to za mało. Bo musiałbyś przyznać że nie masz racji ale to nie o to w tym chodzi kto ją ma, tylko że można w ten sposób zarabiać bezstresowo.

Zauważyłeś (bo musiałeś, każdy musiał zauważyć tą różnice) że grając zakłady jakie podałem NIEZALEŻNIE OD WYNIKÓW JAKIE PADNĄ ZAWSZE BĘDZIESZ DO PRZODU. U Ciebie z kolei najważniejszą rzeczą jest to czy Twoje najbliższe zakłady wejdą czy nie. Ja w ten sposób mogę grać długie lata i wiedzieć ile jestem w stanie zarobić Ty liczysz na szczęście które w prostej matematyce nie istnieje. Jeśli mimo dowodów dalej chcesz twierdzić że to nie tak mimo że tego nie próbowałeś nawet dotknąć, to tak jakbyś twierdził że po bułki powinnismy chodzić na pocztę. Szkoda że entuzjasci lub praktykanci się juz pochowali, bo młodzi userzy mogli by dostać prawdziwy obraz gry na zakładach a tak zaciemnienie dalej będzie panować. Pozdrawiam.

Do góry
#616951 - 16/07/2006 10:06 Re: p*k=100 co to jest ?
Logan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/12/2003
Postów: 14507
Skąd: Lublin
Prawie nigdy nie bede miec sprawdzonych informacji nt skladow, kontuzji etc zespolow z nizszych lig skandynawskich, islandzkiej, z lig azjatyckich, australijskiego rugby itd. Nie potrzebuje tych informacji, bo jesli uwazam ze dany zaklad ma odpowiednie szanse wejsc i buk oferuje kurs ktory mi odpowiada to gram to. Kiedys tez sledzilem z duzym zaangazowaniem zagraniczne fora, serwisy informacyjne w ktorych podawali informacje ze np 3 zawodnikow z pierwszego skladu nie zagra. BBC najczesciej daje takie kwiatki, podaje ze nie zagra polowa druzyny, ludzie stawiaja przeciwko niej, a ona potem wygrywa. W przeszlosci sam sie na to dawalem nabrac

Do góry
#616952 - 16/07/2006 10:09 Re: p*k=100 co to jest ?
pixies Offline


Meldunek: 16/05/2003
Postów: 3062
Olek

Proszę, nie udowadniaj mi wyższości Świat Bożego Narodzenia nad Świetami Wielkiejnocy.
Zarzuciłeś mi brak czytania ze zrozumieniem, a więc polecam przeczytanie ze zrozumieniem tematu topicu. Temat nie dotyczy sposobu grania ani Olka ani Bolka, tylko p*k.
Ja chcę jedynie pokazać, ze nieuprawniona i nieprawdziwa jest teza, jakoby granie p*k gwarantowało uzyskanie zysku. Nie ma jednej mniej lub bardziej prostej metody i nikt nikomu nie może nic zagwarantować.
Przykłady, które podałeś, to kursy z jakiegoś dziwnego buka, który zawyża je o średnio 20% (i nie bierze się to ze zmniejszonej marży). Ponieważ nazwy buka nie chcesz podać, więc sąd taki dowód w całości odrzuca.
Również niczym nie poparta jest teza, bo nie można jej udowadnic, że grając liniowo kurs 3.85 (i każdy inny) nie możesz pomylić o powiedzmy 50%.
Kolejna teza : "grając zakłady jakie podałem NIEZALEŻNIE OD WYNIKÓW JAKIE PADNĄ ZAWSZE BĘDZIESZ DO PRZODU". To w całości dotyczy surebetów, a nie p*k. P*k jest uzależnione od wyniku spotkania, surebet nie. Ale surebetów za duzo nie pograsz, bo w każdej chcwili buk moze wycofac Ci zagrany zakład. A na pewno nie pograsz w tej skali, o której piszesz.
Skąd Ty wiesz, co u mnie jest najważniejsze ? Wysuwasz jakieś dziwne wnioski, nie mając bladego pojęcia co i jak gram. Nostradamus jakiś się narodził cy cuś ?
Jeszcze słowo na temat buków, którzy "lepiej" się znają, i które Ty znasz a pół świata łącznie z wszystkimi pozostałymi bukami nie zna. A może te "lepsze" buli mają po prostu mniejszą marżę i w zwiazku z tym wyższe kursy ? (np. Pinnacle)
Puszczasz hurtowo 200 zakładów, stawka 10/10 - No comment. Ja wolę puścić dwa i koniec.

Ujawnisz swój prawdziwy nick ? Czy jednak trochę się wstydzisz ?

pozd

Do góry
#616953 - 16/07/2006 10:12 Re: p*k=100 co to jest ?
pixies Offline


Meldunek: 16/05/2003
Postów: 3062
Quote:

Prawie nigdy nie bede miec sprawdzonych informacji nt skladow, kontuzji etc zespolow z nizszych lig skandynawskich, islandzkiej, z lig azjatyckich, australijskiego rugby itd. Nie potrzebuje tych informacji, bo jesli uwazam ze dany zaklad ma odpowiednie szanse wejsc i buk oferuje kurs ktory mi odpowiada to gram to. Kiedys tez sledzilem z duzym zaangazowaniem zagraniczne fora, serwisy informacyjne w ktorych podawali informacje ze np 3 zawodnikow z pierwszego skladu nie zagra. BBC najczesciej daje takie kwiatki, podaje ze nie zagra polowa druzyny, ludzie stawiaja przeciwko niej, a ona potem wygrywa. W przeszlosci sam sie na to dawalem nabrac




No dokładnie. Dlatego szacowanie p w p*k jest zawsze obarczone błędem i nie można stawiać tezy, że pk daje jakiekolwiek grawancje. Szacowanie - i to mówię z pełną odpowiedzialnością - to nic innego jak opieranie się w 50% na tzw "czuju".

pozd

Do góry
#616954 - 16/07/2006 10:22 Re: p*k=100 co to jest ?
Olek Grom Offline
newbie

Meldunek: 14/07/2006
Postów: 34
Quote:

Jeszcze słowo na temat buków, którzy "lepiej" się znają, i które Ty znasz a pół świata łącznie z wszystkimi pozostałymi bukami nie zna. A może te "lepsze" buli mają po prostu mniejszą marżę i w zwiazku z tym wyższe kursy ? (np. Pinnacle)





Mozesz to rozwinąć? Chciałbym wiedzieć czy wiesz o czym piszesz. Co oznacza ze mają "po prostu niższą marże" ?

Do góry
#616955 - 16/07/2006 10:28 Re: p*k=100 co to jest ?
pixies Offline


Meldunek: 16/05/2003
Postów: 3062
Quote:

Quote:

Jeszcze słowo na temat buków, którzy "lepiej" się znają, i które Ty znasz a pół świata łącznie z wszystkimi pozostałymi bukami nie zna. A może te "lepsze" buli mają po prostu mniejszą marżę i w zwiazku z tym wyższe kursy ? (np. Pinnacle)





Mozesz to rozwinąć? Chciałbym wiedzieć czy wiesz o czym piszesz. Co oznacza ze mają "po prostu niższą marże" ?




Proszę bardzo

W Pinnacle kursy na linię (np pkt w koszu) ustalone są na poziomie 1.98/1.98, inny buk 1.85/1.85.
Jest jakaś różnica w określeniu szans zajścia zdarzenia (czyli p)?

pozd

Do góry
#616956 - 16/07/2006 10:32 Re: p*k=100 co to jest ?
Olek Grom Offline
newbie

Meldunek: 14/07/2006
Postów: 34
Nie.

Chodziło mi konkretnie dlaczego moga sobie pozwolić na tak niska marże a inni nie ? Dlaczego Pinnacle mimo tak niskiej marży zarabia a inni musza ją zwiększać by sie zabezpieczyć.
Liczyłeś to kiedyś? Ja tak

Do góry
#616957 - 16/07/2006 11:23 Re: p*k=100 co to jest ?
pixies Offline


Meldunek: 16/05/2003
Postów: 3062
Odchodzimy od tematu. Jeśli na to samo zdarzenie będę miał 1.98 i 1.85 to chyba nie masz wątpliwości gdzie zagram ?

Dlaczego Pin zarabia ? Bo to jest bardzo mobilny buk, bardzo szybko zmieniający kursy i linie. W ten sposób też można się zabezpieczyć. Pin zarabia, inni też zarabiają (niedawno widziałem wynik finansowy SB, i z punktu widzenia akcjonariuszy wygląda to całkiem całkiem). Taka jest strategia firmy - niska marża, więcej Klientów. Zarabiamy na obrocie.

pozd

Do góry
#616958 - 16/07/2006 11:53 Re: p*k=100 co to jest ?
Olek Grom Offline
newbie

Meldunek: 14/07/2006
Postów: 34
Quote:

Odchodzimy od tematu. Jeśli na to samo zdarzenie będę miał 1.98 i 1.85 to chyba nie masz wątpliwości gdzie zagram ?




A jeśli będziesz miał 2.30 jeszcze gdzie indziej? Tu doszlismy do wspnych wartości.

Quote:

Dlaczego Pin zarabia ? Bo to jest bardzo mobilny buk, bardzo szybko zmieniający kursy i linie. W ten sposób też można się zabezpieczyć. Pin zarabia, inni też zarabiają (niedawno widziałem wynik finansowy SB, i z punktu widzenia akcjonariuszy wygląda to całkiem całkiem). Taka jest strategia firmy - niska marża, więcej Klientów. Zarabiamy na obrocie.

pozd




Wkońcu cos rzeczowego. Napisałeś inni też zarabiają bardzo trafnie (o ile prawidłowo spiszą od nich kursy). Co się dzieje z graczem który gra zdarzenia na którym buk zarabia (oczywiście wiele wiele zdarzeń, nie 2 typy na miesiąc, bo to nie jest granie) jest ogrywany.
Dlatego tych dobrze zarabiających można wykorzystać w grze.
Kiedys policzyłem bukom zajmujacym się tenisem jak na tym wychodzą, chciałem ustalić który buk najlepiej ustala P dla ponad 1000 zakładów. Pinnacle mimo swoich 2% marży przy tylu zdarzeniach wynik dla gracza był -1% od obrotu, inne buki były daleko z tyłu i tylko u nich można było wykazać zysk dla grającego. Zamiast szukać właściwego P w stogu siana trzeba szukać tego u źródeł, to proste. Dobry buk zawsze uwzględni wszystkie za i przeciw i można to wykorzystywać. Tak jak w życiu jeśli szukasz adwokata do poważnej sprawy pójdziesz do takiego który da Ci największe szanse na wygraną, nie do takiego który czyta jedynie tygodnik mleczarski
Pozdrawiam.

Do góry
#616959 - 16/07/2006 11:57 Re: p*k=100 co to jest ?
Mr_Andrew Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/03/2006
Postów: 3082
hmm...kolega Grom ciagle stara sie tutaj dowartosciowac i probuje zrobic na innych wrazenie, jakoby posiadl sekret " jak grac i ogrywac bukow ze 100% pewnoscia ", a do tego z wyzszoscia podkresla, ze zna od podszewki metody pracy firm bukmacherskich (tych, ktore istnieja i tych, o ktorych istnieniu tylko on ma pojecie)...smierdzi mi to nieudolna proba autoreklamy, dzieki ktorej ma zamiar przyciagnac na priv potencjalnych klientow swojego sklepiku z typami . No, ale w sumie: wisimito...jaki kon jest - kazdy widzi.

PS
Podasz w koncu swoj wlasciwy nick(i)? Bo inaczej, to jestes/bedziesz tak samo wiarygodny, jak Lepper z Giertychem razem wzieci

Do góry
#616960 - 16/07/2006 12:11 Re: p*k=100 co to jest ?
Olek Grom Offline
newbie

Meldunek: 14/07/2006
Postów: 34
Mr_Andrew, swoja wartość znam, mogłbym przeciez też pisac podobne pierdoły jak Ty i nikomu to nie pomoże. Ale mogę napisać cos prawdziwego i parę osób z tego skorzysta. Mozesz zrobic to samo nikt Ci nie zabroni, tylko czy masz coś od siebie do zaoferowania innym?

Do góry
#616961 - 16/07/2006 12:50 Re: p*k=100 co to jest ?
Mr_Andrew Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/03/2006
Postów: 3082
Quote:

Mr_Andrew, swoja wartość znam, mogłbym przeciez też pisac podobne pierdoły jak Ty i nikomu to nie pomoże. Ale mogę napisać cos prawdziwego i parę osób z tego skorzysta. Mozesz zrobic to samo nikt Ci nie zabroni, tylko czy masz coś od siebie do zaoferowania innym?




Ok Ok Ok...coś prawdziwego, pod nickiem stworzonym tylko dla tego tematu...Czemu nie chcesz podac tego wlasciwego? I czemu nie podasz na przyklad nazwy tego buka, ktory został stworzony tylko do tego, aby go ogrywac? Zaczales, to dokoncz, bo inaczej to jest cos takiego "wiem cos, ale wam nie powiem"...No chyba, ze zaplacicie...

No dobra - kontynuujcie swoja dyskusje, a ja, jako ze nie mam nic do zaoferowania, to ide na zimne piwko. Wasze zdrowie

Do góry
#616962 - 16/07/2006 22:05 Re: p*k=100 co to jest ?
Monity Offline
journeyman

Meldunek: 09/04/2006
Postów: 71
A na huja wam ta wiedza, kto to jest?Może jeszcze przedstawić się z imienia i nazwiska?Szanujcie wartościowe osoby,bo inaczej bedzie tu pusto jak na Dnie.Tyle cennych punktów odniesienia zostało przedstawionych. Rzeczywiście to kwestia doświadczenia.

Do góry
#616963 - 16/07/2006 22:40 Re: p*k=100 co to jest ?
Radek_89 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/01/2006
Postów: 8920
Skąd: Ciechanów/Toruń
Quote:

A na huja wam ta wiedza, kto to jest?Może jeszcze przedstawić się z imienia i nazwiska?Szanujcie wartościowe osoby,bo inaczej bedzie tu pusto jak na Dnie.Tyle cennych punktów odniesienia zostało przedstawionych. Rzeczywiście to kwestia doświadczenia.


Tata Olka się zarejestrował

Do góry
#616964 - 17/07/2006 08:39 Re: p*k=100 co to jest ?
WhyDuck Offline
enthusiast

Meldunek: 15/06/2005
Postów: 292
Olek Grom podał nam ręke, ale tylko od naszej decyzji zależy czy jego próbe pomocy uznamy za plecenie andronów czy za drogę, którą warto obrać.

Piszesz:

Quote:


Zaczales, to dokoncz, bo inaczej to jest cos takiego "wiem cos, ale wam nie powiem" ...




Spróbujmy zrozumieć że Olek Grom nie chce wyjawić całej wiedzy, powiedział on pierwsze zdanie i tylko od chęci i zaangażowania wyniknie czy poszczególnej osobie uda się je dokończyć.

Do góry
#616965 - 17/07/2006 09:20 Re: p*k=100 co to jest ?
pixies Offline


Meldunek: 16/05/2003
Postów: 3062
Quote:

Quote:

Odchodzimy od tematu. Jeśli na to samo zdarzenie będę miał 1.98 i 1.85 to chyba nie masz wątpliwości gdzie zagram ?




A jeśli będziesz miał 2.30 jeszcze gdzie indziej? Tu doszlismy do wspnych wartości.




Ja rozumiem, lato, słońce przygrzewa, niektórym krew się gotuje.
Zastanowiłeś się, co w ogóle napisałeś ? Przy zdarzeniu dwudrogowym 1.98/1.98 Twój wspaniały buk wyjeżdża z kursem 2.30 na jedną stronę. Od ręki masz sura 6.40%. Kto mu zagra drugą stronę i co robi buk kiedy wszyscy grają to samo ?

Ale zaraz mi napiszesz że nic rozumiem i jakie Ty masz ogromne doświadczenie. OKI. Proponuję Ci więc zakład. Ty masz 2.30 na takie zdarzenie. Ja Ci oddaję go po 2.15, Ty sobie sprzedasz po 2.30, masz czysty zysk. Mi zapłać 2.15 - będę naprawdę szczęśliwy. Zaczynamy od powiedzmy 50 tys zł, ale Ty ponosisz wszystkie negatywne konsekwencje, czyli anulowanie Twojego zakładu przez buka. Daję Ci kasę za darmo, nie czekaj tylko bierz, bo taka okazja rzadko się trafia. Nie angazujesz swojej kasy.

A zanim naciśniesz "wyślij" wylej sobie na głowę kubeł zimnej wody.

pozd

Do góry
#616966 - 17/07/2006 10:47 Re: p*k=100 co to jest ?
Olek Grom Offline
newbie

Meldunek: 14/07/2006
Postów: 34
Nie wiem w jakim celu piszesz o surebetach, ale zastanów się jak kiedyś kiedy już ściągniesz okulary jakie nosił stępień w 13 posterunku, może dostrzeżesz w ofertach zakłady które na tym forum się nigdy nie pojawią. Swoje zdanie opierasz na niczym. Osoby które również są za opłacalnymi zakładami pisały w podobnym tonie do Ciebie rok temu, dziś jak widać nie widza nic po za tym, dorosły po prostu i utrzymuja sie kolejne lata w grze, może za rok i dla Ciebie przyjdzie pora by zrozumieć sprawy dla dorosłych. Nie mam Ci za złe że nie rozumiesz, bo to przychodzi wraz z coraz większą ilością grania takich zdarzeń. Ty tego nie grasz więc możesz sobie jedynie teoretyzować, a na to szkoda mi czasu.

Cześć.

Do góry
Strona 10 z 15 < 1 2 ... 8 9 10 11 12 14 15 >




Kto jest online
3 zarejestrowanych użytkowników (igea23, VVega, wHiTe_StAr), 3471 gości oraz 2 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45050 Tematów
5584220 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07