Strona 2 z 6 < 1 2 3 4 5 6 >
Opcje tematu
#627929 - 10/08/2006 06:53 Re: Puchar UEFA 2 -ga runda wstępna
tyszanin Offline
old hand

Meldunek: 18/09/2005
Postów: 915
Skąd: sarajevo
a co myslicie o meczu start-drogheda? Start w lidze norweskiej miał słaby początek sezonu natomiast teraz wygrywa swoje mecze, Drogheda jak dobrze widziałem zajmuje 3miejsce w swojej lidze i nie gra przekonywująco na wyjazdach choć też nie przegrywa. Ja mam takie typy za 400pln:

D.Bukareszt
Start
CSKA
Twente

jak ktoś ma sugestie na temat tych spotkań to proszę pisać

Do góry
Bonus: Unibet
#627930 - 10/08/2006 07:35 Re: Puchar UEFA 2 -ga runda wstępna
max74 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/04/2006
Postów: 2823

Roeselare/Bel/ - Ethnikos Achnas /Cypr/

Konfrontacja belgisko-cypryjska juz sam ten fakt wskazuje zdecydowanego faworyta w tym meczu.Cypryjczycy zajeli w lidze 9 miejsce i przebijali sie do uefa poprzez intertoto.Wyeliminowali po drodze Tirane,Osijek I Maccabi P.T.
Belgowie spokojnie ograli Vardar Skopje 2-1w/5-1d a w weekend pokonali w lidze FC Brugge 3-2 co dobrze swiadczy o ich formie.Mysle ze dzis potwierdza swoja dobra dyspozycje i pokonaja cypryjczykow roznica 2 bramek.

Kurs w sts 1,45

Do góry
#627931 - 10/08/2006 07:56 Re: Puchar UEFA 2 -ga runda wstępna
PJ_8 Offline
2 x Playoff Winner

Meldunek: 22/12/2004
Postów: 1639
Skąd: Sulechów, POLSKA
Quote:

Odessa-Wisła Płock 1 lub under 2.5
Odessa od kilku lat należy do ścisłej czołówki.Początek sezonu mają słaby.U siebie są bardzo groźni.Płock to słaby zespół.W europejskich pucharach zawodził nas już.Odszedł Jeleń najskuteczniejszy strzelec.Brakuje im napastników.Obrona to prawie sami obcokrajowcy.Płock słabiutki jest na wyjazdach.Ja wierzę w siłe ukraińskiej ligi i coś mi się zdaje,że skończy się mecz wynikiem wczorajszego spotkania Szachtara z Legią.
Z innych meczy pewniakami zdają się być :
Cska Sofia-Hajduk Kula 1
Brann-Atvidaberg 1
Hertha-Ameri 1
Odense-Llaneli 1
Twente-Levadia 1
Basel-Vaduz 1
Dinamo Bukareszt-Beitar Jerozolima 1

Mattersburg-Wisła Kraków 1 lub 1X
Mattersburg sensacyjnie rozpaczął sezon w lidze austriackiej.Na własnym stadionie potrafią walczyć i pada na nim dużo bramek.Wisłą jest słaba.Brakuje im napastnika.Nie ma kto strzelać bramek w drużynie.Okno transferowe się kończy więc powinni jeszcze jakiegoś zawodnika sprowadzić.Jednego napastnika kupili ale on się nabawił kontuzji.Kryszałowicz jest bez formy.Coś mi się dodatkowo zdaje że Petresc dostanie bilet do domu.




Mam pytanie czy ogladales jakis mecz Wisły Płock w tym sezonie??? Po tym co napisałeś wydaje mi sie ze nie. PIsząc że Płock nie ma napastników mijasz sie z prawda. W bardzo dobrej formie znajduje się Sobczak, oprocz niego jest Dosek umiejacy sie zastawic, zagrac z obronca na plecach. Nowym nabytkiem jest Michalek ktory zagrał kilka minut z Korona ale zdazył pokazac ze ma potencjał.

Blizszy prawdy jestes odnosnie Wisły z Krakowa. Gra ofensywna w pierwszych meczach sezonu jest kiepska. Słabo spisuje sie i Paulista i Kryszałowicz, słabiej graja skrzydła. Wyglada na to ze brak im swiezosci ale jeszcze mecz, dwa i powinni grac tak jak oczekuja tego kibice. Dla Wisły dobrze że pierwszy mecz jest na wyjezdzie gdzie nie beda musieli grac ataku pozycyjnego tylko szybkie kontrataki. Wisła jest teoretycznie zespołem lepszym i WIERZE w to że pokażą to na boisku.

Do góry
#627932 - 10/08/2006 08:01 Re: Puchar UEFA 2 -ga runda wstępna
Patricu$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/07/2001
Postów: 8615
Skąd: Bulvarre_de_la_Rava

18:00 Roeselare - Achnas (UEFA CUP) 1@1,40
20:00 Dinamo Bukareszt - Beitar Jerusalem (UEFA CUP) 1@1,25


DWIE SOLIDNE DRUZYNY (typical home)
BARDZO DOBRE STARTY W TYM SEZONIE:

------------------------------------------------------------

Hibernians FC Paola - FC Dinamo Bucuresti 0:4
FC Dinamo Bucuresti - Hibernians 5:0
National Bucharest - FC Dinamo Bucuresti 1:2
FC Dinamo Bucuresti - Pandurii 1:0
Marseille - FC Dinamo Bucuresti 2:2

FK Vardar - Roeselare 1:2
Roeselare -FK Vardar 5:1
KVC Westerlo - Roeselare 2:1
Roeselare - Club Bruges 3:2

------------------------------------------------------------

RYWALE PRZED ROZPOZECIEM SEZONU
SŁABI RYWALE POPRZEDNICH RUND

TYPY:

Roeselare 3:1
Dinamo Bukareszt 4:1


DZIEX

Do góry
#627933 - 10/08/2006 08:14 Re: Puchar UEFA 2 -ga runda wstępna
Wahi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 22/09/2003
Postów: 3930
Skąd: gdzies
Powaznie zaczynam sie zastanawiac nad zagraniem x2, (lub samego X) w meczu Wisly Plock. Nigdy ich nie lubilem, ale maja naprawde slabego rywala - cos na swoim poziomie, ktory skonczyl ostatni sezon wprawdzie na 3. miejscu, ale z 30 punktami straty do 2. Dwa poprzednie starty przegrali roznica goli strzelonych na wyjezdzie... moze faktycznie do 3 razy sztuka i ten klub ma najwieksze szanse na awans z polskich?

Do góry
#627934 - 10/08/2006 08:22 Re: Puchar UEFA 2 -ga runda wstępna
TTomi Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 03/09/2005
Postów: 1748
Quote:

Powaznie zaczynam sie zastanawiac nad zagraniem x2, (lub samego X) w meczu Wisly Plock. Nigdy ich nie lubilem, ale maja naprawde slabego rywala - cos na swoim poziomie, ktory skonczyl ostatni sezon wprawdzie na 3. miejscu, ale z 30 punktami straty do 2. Dwa poprzednie starty przegrali roznica goli strzelonych na wyjezdzie... moze faktycznie do 3 razy sztuka i ten klub ma najwieksze szanse na awans z polskich?




Mam dokładnie takie same przeczucia co do tego meczu. Poza tym widziałem obydwa mecze Wisły Płock w naszej lidze i trzeba powiedzieć (pomijąc ostatnie minuty meczu z Lechem i fatalne ale INDYWIDUALNE błędy obrońców) że Wisła Płock prezentuje się o wiele solidniej niż ta Wisła Płock z poprzednich sezonów. Przede wszystkim grają bardzo dobrze z tyłu - Korona Kielce nie znalazła na nich sposobu, co więcej Wisła Płock miała długie momenty przewagi w tym meczu i groźnie atakowała. Niestety nie znam poziomu Czernomorca, ale nie wydaje mi się, by był to zespół silniejszy od Lecha czy Korony Kielce - wg mnie X2 po kursie prawie 2.0 jest do zagrania.

Do góry
#627935 - 10/08/2006 08:24 Re: Puchar UEFA 2 -ga runda wstępna
Boczek1986 Offline
member

Meldunek: 09/08/2006
Postów: 153
Dziś dokończenie pierwszych meczów 2 rundy kwalifikacyjnej PUEFA. Warto kilku z nich się bliżej przyjrzeć.

Chernomorets v Wisła Płock - wszystko przemawia za drużyną zza naszej wschodniej granicy. Sezonu nie zaczęli w imponującym stylu i mają bilans 0-2-1. W ostatniej kolejce ulegli zespołowi Dynama Kijów 4:1. Piłkarze Wisły jadą do Odessy z zamiarem wywiezienia korzystnego wyniku a zapewne za taki uznają jakikolwiek remis (najlepiej bramkowy). Jednak piłkarze Odessy przy wsparciu 30 tysięcy kibiców będą chcieli sprawić piłkarzom Wisły piekło na ziemi. Tak więc wydaje mi się ,że o wygranej dziś Płotczanie mogą zapomnieć a remis będzie dla nich wielkim sukcesem.
Mój typ 1X - 10/10 1.16 , 1 - 8/10 1.75


SV Mattersburg v Wisla Krakow - Będzie to mecz na neutralnym terenie w Wiedniu, chociaż i tak wielu kibiców zespołu z Mattersburga pojawi się na stadionie. Mattersburg sezon rozpocząl bardzo udanie po 4 meczach mają bilans 3-0-1
w tym wygrane dwa mecze na wyjeździe. Na uwagę zasługuje ostatnie zwycięstwo z Rapidem Wiedeń na własnym boisku 1:0. Natomiast Wisła sezon w naszej ekstraklasie zaczęła słabiutko. Wygrana u siebie 1:0 ze słabiutkim Górnikiem Zabrze, a później remis w Gdyni nie wskazują na nic optymistycznego w dzisiejszym meczu. Do tego ze składu wypadł Radosław Sobolewski podstawowy pomocnik wicemistrza Polski. Ponadto brak wartościowych napastników (Brożek nadal kontuzja) sprawia że dziś Wisła nie będzie faworytem w dzisiejszym spotkaniu. Zapewne Wisła dziś zwróci większą uwagę na obronę dlatego sugeruję under 2.5.
Mój typ under 2.5 - 1.70 8/10

SV Roeselare v Ethnikos Achnas FC - Ten mecz wydaje się mieć jednego faworyta i będzie nim zdecydowanie Roeselare. Po zwycięstwie w niedzielę w lidze nad FC Brugge 3:2 piłkarze są na fali i nie pozwolą dziś Litwinom dojść do głosu. Różnica pomiędzy tymi zespołami jest przynajmniej dwóch klas. Do tego drużyna z Belgii zagra przed własną publicznością przed którą spisuje się jak na razie znakomicie. Przypomnę w pierwszej rundzie pokonali Vardar Skopje 5:1.
Mój typ 1 - 10/10 1.45

Hertha Berlin v FC Ameri Tbilisi - tutaj chyba nic za dużo nie trzeba pisać. Zespół z Berlina o kilka klas lepszy chociaż jeszcze nie rozpoczął sezonu. Także nie wiadomo jak sobie poradzą bez najlepszego zawodnika w ostatnich latach Marcelinho , który się przeniósł do Turcji do Trabzonsporu. Mimo wszystko piłkarze Herthy powinni zaaplikować kilka brameczek Gruzinom.
Mój typ 1 - 1.15 10/10 -1,5 - 9/10

OB v Llanelli AFC - Ten mecz chyba jest dla mnie najpewniejszym z tak zwanych pewniaków z dzisiejszego dnia. Klub z Odense jest w środku tabeli duńskiej SAS League z bilansem 1-2-1. Natomiast piłkarze walijskiego Llaneli jeszcze nie rozpoczęli sezonu a poza tym są drużyną o wiele słabszą od Odense. Wynik może być tylko jeden.
Mój typ 1 - 1.25 10/10 -1.5 - 9/10

Ventspils v Newcastle United - Drużyna Newcastle jedzie na Łotwę po zwycięstwo. Jeszcze nie zaczęli sezonu , ale powiini już być dobrze przygotowani gdyż za tydzień zaczynają potyczkę w Premierschip. Ponadto Newcastle przebrnęło już przez puchar Intertoto pokazując dobrą grę na wyjazdach. Dla Ventspils będzie już dużym sukcesem możliwość pokazania się na tle takiej drużyny jak Newcastle , jednak uważam że nie mają dziś szans na osiągnięcie dobrego rezultatu.
Mój typ 2 - 1.40 9/10

Suduva Marijampole v Club Brugge - Klub z Brukselii nie powinien mieć dziś kłopotów na Litwie. Suduva w pierwszej rundzie męczyła sie z Walijskim FC Rhyl wygrywając pierwsze spotkanie u siebie 2:1 i remisując na wyjeździe 0:0. Te wyniki na pewno nie przynoszą chluby litewskiej drużynie. Club Brugge podrażnione ostatnią porażką w lidze nad Roeselare pojedzie sobie poprawić humory i pewnie ustrzeli kilka bramek. Ponadto mecz będzie rozegrany w Kaunas na stadionie mogącym pomieścić 7.262 widzów. Przewidywany skład Brugge to : Stijnen; De Cock, Maertens, Clement, Klukowski; Englebert, Vermant, Blondel, Daerden; Salou, Yulu-Matondo. Na Litwe nie pojechał Bosko Balaban.
Mój typ 2 - 10/10 1.40

PS.proszę o jakieś komentarze dotyczące tych analiz i jakieś uwagi które mogłybymi jeszcze pomóc. Pozdro4all

Do góry
#627936 - 10/08/2006 08:26 Re: Puchar UEFA 2 -ga runda wstępna
Boczek1986 Offline
member

Meldunek: 09/08/2006
Postów: 153
Przepraszam za pomyłkę Ethnikos Achnas FC to oczywiście zespół z Cypru a nie Litwy:>

Do góry
#627937 - 10/08/2006 08:40 Re: Puchar UEFA 2 -ga runda wstępna
Wahi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 22/09/2003
Postów: 3930
Skąd: gdzies
na wstepie zaznaczam, ze byc moze ponownie ponosi mnie optymizm.

Mattersburg vs Wisla Krakow


Zaczne od tego, ze Mattersburg to nie jest czolowa druzyna ligi. Klub ten w poprzednim sezonie bronil sie przed spadkiem, a do UEFA awansowal dzieki uczestnictwu w finale Pucharu Austrii (ktory defakto przegrali). W ich skladzie gra 33 letni Ratajczyk, ktory nie znalazlby miejsca w Wisle ani Legii.
Teraz wprawdzie wygrali trzy mecze, ale nie byli to jacys swietni rywale. ze Sturmem pokazal na co ich stac. Innymi slowy w miare uplywu sezonu zespol ten bedzie stopniowo spadal w tabeli - taki nasz GKS Belchatow

Fakt, ze sa faworytem upatruje tylko i wylacznie w pladze kontuzji w zespole wiceMistrza Polski. Jednak moim zdaniem Petrescu to naprawde swietny szkoleniowiec, ktory nie boi sie robic tego co chce i mysle, ze zdola przepchnac Wisle do nastepnej rundy. Typowanie tego spotkania jest ciezkie bowiem Austriacy moga wygrac 1:0 lub 2:1 by odpasc w dwumeczu. Polecam typowanie na awans Wisly. lub dla bardziej odwaznych X2 w dzisiejszym meczu.

Do góry
#627938 - 10/08/2006 08:58 Re: Puchar UEFA 2 -ga runda wstępna
solo24 Offline
veteran

Meldunek: 02/01/2006
Postów: 1522
a jakos nikt nie pisze o druzynach lokomotiwv sofia oraz rapid bukareszt....a stawki bardzo zachęcające 1.9 i 1.8....lokomotiw gra na neutralnym terenie z bnei yahuda i mysle ,ze bez większych problemów dadzą soebie radę jednak lokomotiw to oslidna bułgarska drużyna ...to samo rumuński rapid gra na wyjezdzie z drużyna Sarajewo...nie znam za bardzo tej drużyny ale mysle,ze rumuni juz w pierwszym mecz beda chcieli rozstrzygnąc awana...co sądzicie??pozdrawiam

Do góry
#627939 - 10/08/2006 09:01 Re: Puchar UEFA 2 -ga runda wstępna
Rooney88 Offline
old hand

Meldunek: 01/01/2006
Postów: 848
Quote:

a jakos nikt nie pisze o druzynach lokomotiwv sofia oraz rapid bukareszt....a stawki bardzo zachęcające 1.9 i 1.8....lokomotiw gra na neutralnym terenie z bnei yahuda i mysle ,ze bez większych problemów dadzą soebie radę jednak lokomotiw to oslidna bułgarska drużyna ...to samo rumuński rapid gra na wyjezdzie z drużyna Sarajewo...nie znam za bardzo tej drużyny ale mysle,ze rumuni juz w pierwszym mecz beda chcieli rozstrzygnąc awana...co sądzicie??pozdrawiam




Rapid przed tym sezonem rozsprzedal swoich podstawowych graczy

Do góry
#627940 - 10/08/2006 09:54 Re: Puchar UEFA 2 -ga runda wstępna
live99 Offline
addict

Meldunek: 07/06/2005
Postów: 526
Skąd: Płock
Mattersburg SV - Wisla Krakow
Qrwa czasami to mnie dobija oprogramowanie tego 4um nichcacy podczas pisania pieknej analizy na posl strony z uwzg stylu gry rywala ncisnalem inny klawisz i wszytsko poszlo sie... :S
Trudno chce powiedziec tylko jedno w analizie na poprzedniej stronie przewartosciowalem rywala i jest on duzo slabszy niz mi sie na poczatku wydawalo a moja propozycja na dzis to under 2,5
ehh.. szkoda tyle pracy

Do góry
#627941 - 10/08/2006 10:13 Re: Puchar UEFA 2 -ga runda wstępna
pixies Offline


Meldunek: 16/05/2003
Postów: 3062
Paweł Kryszałowicz (wypowiedź po drugiej kolejce ligowej):

"Jesteśmy przemęczeni przygotowaniami do sezonu. Musimy trochę odpocząć".

Do góry
#627942 - 10/08/2006 10:19 Re: Puchar UEFA 2 -ga runda wstępna
Poetik Offline
addict

Meldunek: 16/08/2005
Postów: 571
Rapid Bukareszt? Nie, trener powiedział, że jadą po bramke, po remis.
Dynamo Bukareszt? Nie, Beitar to bogaty klub, który sprowadził wielu dobrych piłkarzy, kurs na Dynamo jest za mały,

Do góry
#627943 - 10/08/2006 10:24 Re: Puchar UEFA 2 -ga runda wstępna
Paweł Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2003
Postów: 3061
ktoś wie może coś więcej na temat meczu GRETNA - Derry? wcześniej byłem większym optymistą jeśli chodzi o gospodarzy, ale jakoś mam coraz większe wątpliwości..

Do góry
#627944 - 10/08/2006 10:35 Re: Puchar UEFA 2 -ga runda wstępna
Boczek1986 Offline
member

Meldunek: 09/08/2006
Postów: 153
Moim zdaniem Gretna i Derry to dwi porównywalne drużyny. I liga szkocka ( odpowiednik naszej drugiej ligi) wydaje mi się, że nie jest dużo lepsza o ile jest lepsza od I ligi irlandzkiej. Trzeba wspomnieć że na 8 ostatnich meczów Derry ta drużyna żadnego nie przegrała i tylko jeden zremisowała:
2006-08-04 A Bray Wanderers W - 2:3
2006-07-30 H Waterford U. W - 4:0
2006-07-27 H IFK Gothenburg W - 1:0
2006-07-21 A Drogheda D - 0:0
2006-07-16 H Longford W - 1:0
2006-07-13 A IFK Gothenburg W - 0:1
2006-07-07 A Bohemians W - 1:2
2006-07-04 H Drogheda W - 4:0
i trzeba do tego dodać dwa zwycięstwa nad IFK Goteborg po 1:0. A tu chyba nikt nie ma wątpliwości czy Gretna jest lepsza od IFK Goteborg. Natomiast Gretna rozegrała w tym sezonie tylko jeden mecz wygrywając u siebie 6:0 z Hamilton jakby nie patrzeć 3 drużyną ubiegłego sezonu I ligi szkockiej (odpowiednik II ligi polskiej). Gretna przez 2 sezony przeszła jak burza wywalczając co roku awans z 4 ligi do 2 deklasując przy tym rywali.
Także patrząc na powyższą skromną analizę uważam że ten mecz jest dla mnie NO BET bo wszystko jest możliwe. Chyba najodpowiedniejszym typem byłby underek:>

Do góry
#627945 - 10/08/2006 10:59 Re: Puchar UEFA 2 -ga runda wstępna
dAnTeCh Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/08/2005
Postów: 3499
Skąd: Stalowa Wola
Dziś Puchar Uefa (jak ja go nie lubię ), ale nic trzeba grać to co jest

Roeselare-Ethnikos 1-1,45
Typ ten jest trochę masowy(więc się o niego obawiam) , ale co poradzić trzeba grać. Szczególnie że w niedziele potrafili wygrać u siebie z mocną w tym sezonie Bruggią. Ethnikos to dla mnie nie wiadoma i czekają na rozpoczęcie ligi.

Petrzałka-D.Mińsk 1-1,55
Artmedia nie jest tak silna jak w poprzednim sezonie, ale na pogromce naszego Zgłębia powinno wystarczyć umiejętności piłkarskich.

Basel-Vaduz over2,5 - 1,4
Coś czuje że może być tu grad bramek i to raczej więcej strzelonych przez gospodarzy. Basel gra narazie nie przekonywująco, ale w końcu musi się obudzić, faza grupowa PU to chyba plan minimum tego zespołu.


Do góry
#627946 - 10/08/2006 11:04 Re: Puchar UEFA 2 -ga runda wstępna
Patricu$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/07/2001
Postów: 8615
Skąd: Bulvarre_de_la_Rava
Quote:

Quote:

... - wg mnie X2 po kursie prawie 2.0 jest do zagrania.




Wygrac raczej tego nie wygraja (Płock) ,wiec po co dodajesz ta x2 (czujesz sie bezpieczniejszy?) czy nie lepiej zagrac czysty X za 3,50 ?


3mka

Do góry
#627947 - 10/08/2006 11:14 Re: Puchar UEFA 2 -ga runda wstępna
phantom Offline
old hand

Meldunek: 08/04/2003
Postów: 752
Skąd: kozi gród
wg mnie swoje mecze u siebie powinny wygrac:
rubin,roeselare,cska,brann,hertha,bazylea,twente i odense.
na wyjezdzie newcastle,brugge i nie przegrac x2(moze wygrac)slavia,grasshopers,metalurg w ich slady pwinny pojsc tez kayseri i rapid.
we ww. meczach roznica klasy zespolow i potencjal znacznie rozniacy sie ale podobnie bylo miedzy ofk a auxerre i jak sie skonczylo we wtorek nie musza przypominac.

Do góry
#627948 - 10/08/2006 11:19 Re: Puchar UEFA 2 -ga runda wstępna
dAnTeCh Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/08/2005
Postów: 3499
Skąd: Stalowa Wola
Quote:

wg mnie swoje mecze u siebie powinny wygrac:
rubin,roeselare,cska,brann,hertha,bazylea,twente i odense.
na wyjezdzie newcastle,brugge i nie przegrac x2(moze wygrac)slavia,grasshopers,metalurg w ich slady pwinny pojsc tez kayseri i rapid.
we ww. meczach roznica klasy zespolow i potencjal znacznie rozniacy sie ale podobnie bylo miedzy ofk a auxerre i jak sie skonczylo we wtorek nie musza przypominac.




No to wytypowałeś prawie wszystkie spotkania Powodzenia i dużo kasy życze

Do góry
Strona 2 z 6 < 1 2 3 4 5 6 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
15 zarejestrowanych użytkowników (pacyfista, Sony, akagi, VVega, poozon, Sensei, Kretol, rafal08, igea23, alfa, kemp, Fantômas 44, kokorocco, ANZELMO, Akhu), 3407 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45049 Tematów
5583652 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07