Strona 5 z 6 < 1 2 3 4 5 6 >
Opcje tematu
#627989 - 24/08/2006 11:35 Re: Puchar UEFA 2 -ga runda wstępna
striker Offline
addict

Meldunek: 24/05/2006
Postów: 545
Quote:

Wydaje mi się czy Sts już zablokował CSKA Sofia?
W toto też tego nie mogę znaleźć...
Jakieś info odnośnie tego meczu?



Lokomotiv Sofia też,Bułgarzy dziś szaleją .Lokomotiv sofia jeszcze mnozna grac w profie (Ostatnia aktualizacja13:29:43). smierdzi mi ten mecz x2 @2.83

Do góry
Bonus: Unibet
#627990 - 24/08/2006 11:36 Re: Puchar UEFA 2 -ga runda wstępna
rafako Offline
a.k.a. "typer 1986"

Meldunek: 12/05/2004
Postów: 1612
Quote:

Na dzis polecam zagrac Wisła P - Chornomorets X2. Nie sadze zeby dla Wisly ten mecz byl spacerkiem - tak jak niektorzy uwazaja. Do tego kursy oferowane przez bukmacherów wg. mnie sa zanizone i nie warte ryzyka. To samo tyczy sie typowania u/o. Widze, ze wiele osob sklania sie ku pierwszej opcji i rzeczywiscie moze tak byc tyle, ze grac to po 1.5-1.7 jest lekka przesada. Choc ja rowniez typuje tu wynik underowy 0-0, 0-1. Ale wole zagrac Chornomorets +0.5 po 1.78 w Pin. Dla mnie jest to najlepsze rozwiazanie w tym meczu..




W zespole Wisły Płock jest kilku zawodników z urazami. Pawłowi Sobczakowi po meczu z Pogonią Szczecin założono na twarzy pięć szwów, ale już we wtorek uczestniczył w zajęciach. Nie wiadomo, czy będzie mógł zagrać Żarko Belada, który leczy kontuzję i nie jest w pełni sił. Na wtorkowym treningu zderzyli się głowami Marco Colakovic i Paweł Magdoń. Ten pierwszy został zniesiony z boiska i ma lekką kontuzję.

Do góry
#627991 - 24/08/2006 11:38 Re: Puchar UEFA 2 -ga runda wstępna
Air7 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 28/04/2005
Postów: 2103
Quote:

Wydaje mi się czy Sts już zablokował CSKA Sofia?
W toto też tego nie mogę znaleźć...
Jakieś info odnośnie tego meczu?



Toto zablokował, w stsie stawiałem ten mecz przed 2 godz. - nie wiem jak teraz. Dla przykładu w betway kurs spadł o 30 gr. z 1.95 na 1.65 Mecz zostanie rozegrany w Belgradzie, ponieważ stadion Hajduka nie ma licencji. "Gospodarze" ostatnie 2 mecze w lidze, po fatalnej grze przegrali. Awans CSKA 9/10, win 6/10

Do góry
#627992 - 24/08/2006 11:49 Re: Puchar UEFA 2 -ga runda wstępna
max74 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/04/2006
Postów: 2823


widze ze w ostatniej chwili udalo mi sie postawic na cska sofia /o godz 13:09/ i obym sie radowal po zakonczeniu meczu.

Do góry
#627993 - 24/08/2006 11:53 Re: Puchar UEFA 2 -ga runda wstępna
chris Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/04/2006
Postów: 3565
Skąd: Kraków
Quote:



widze ze w ostatniej chwili udalo mi sie postawic na cska sofia /o godz 13:09/ i obym sie radowal po zakonczeniu meczu.





kurs strasznie leci, ale czesto tak bywalo, a nie zawsze byl wynik taki jakby wszyscy chcieli. Zreszta jesli teraz jest 1.6 i nawet mozna go gdzies zlapac to uwazam, ze bez sensu to jest. Jak poleci jeszcze w dol to lepiej zagrac 1x

Do góry
#627994 - 24/08/2006 11:59 Re: Puchar UEFA 2 -ga runda wstępna
buldog Offline
Sparta Wrocław

Meldunek: 01/05/2005
Postów: 17991
Skąd: Wrocław To Ja Stary Karabin !
Właśnie wrociłem z Profa i CSKA Sofia jeszcze jest do zagrania za 1.91

Do góry
#627995 - 24/08/2006 12:01 Re: Puchar UEFA 2 -ga runda wstępna
Orbit Offline
journeyman

Meldunek: 21/01/2005
Postów: 63
FBK Kowno - Randers

zainteresowalem sie tym meczem nie ze wzgledu na to ze sledze ligi w ktorych graja obydwa zespoly, ale przyciagnal mnie kurs proponowany na awans litwinow... co ciekawe naziemne buki (a w takich wylacznie gram) na zajscie takiego zdarzenia poczestowaly nas kursami oscylujacymi w granicach 3,00-3,20 !! druzyna z Litwy rozegrala w swojej lidze 23 spotkania, z czego 20 z nich zakonczyly sie zdobyciem 3 punktow, 1 podzialem punktow i tylko w 2 poniosla porazke !! stosunek bramek to 58:17.
Randers natomiast w swojej rodzimej lidze rozegral jak narazie jedynie 5 spotkan, z ktorych 1 zakonczyl pomyslnym dla siebie wynikiem, 2 podzialem punktow oraz doznal goryczy porazki w 2 spotkaniach... w sumie nie znam skladow tych druzyn ale patrzac na osiagane wyniki to prawie wszystko wskazuje za wygrana Litwinow (oprocz pierwszego spotkania oczywiscie, ktore zakonczylo sie 3:1)

jezeli gracze z Kowna szybko strzela bramke to maja bardzo duza szanse na pomyslne rozstrzygniecie tego dwumeczu (potrzebuja wyniku 2:0)...

i moim zdaniem zagranie takiego zdarzenia za NIEWIELKA STAWKE moze przyniesc nam korzysci o wiele wieksze niz istniejace ryzyko zagrania takiego typu...



Beitar J - Dinamo B.

mecz bedzie rozegrany na neutralnym terenie wiec szanse na zwyciestwo Beitaru mozna powiedziec dosyc drastycznie maleja... pierwsze spotkanie zakonczylo sie wynikiem 1:0 dla druzyny Dinama i sadze ze sa w stanie osiagnac podobny wynik w zblizajacym sie spotkaniu (jezeli ktos ogladal ich pierwszy mecz moglby powiedziec jak wygladal pierwszy mecz, a w szczegolnosci druzyna Beitaru...) moim zdaniem kurs na zwyciestwo gosci jak na te zaserwowane nam przez bukmacherow na runde rewanzowa jest zachecajacy i warty chocby zastanowienia sie nad zagraniem 2 !!


no i na koniec nie bede sie jakos specjalnie rozpisywal, ale nie wyobrazam sobie dzisiaj innego wyniku niz pewne zwyciestwo krakowskiej Wisly na wlasnym obiekcie (choc w rodzimej lidze im nie kibicuje !!

Do góry
#627996 - 24/08/2006 12:02 Re: Puchar UEFA 2 -ga runda wstępna
chris Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/04/2006
Postów: 3565
Skąd: Kraków
Quote:

Właśnie wrociłem z Profa i CSKA Sofia jeszcze jest do zagrania za 1.91




a jesli mozna spytac, czemu grasz w tym meczu CSKA?

Do góry
#627997 - 24/08/2006 12:08 Re: Puchar UEFA 2 -ga runda wstępna
buldog Offline
Sparta Wrocław

Meldunek: 01/05/2005
Postów: 17991
Skąd: Wrocław To Ja Stary Karabin !
Quote:

Quote:

Właśnie wrociłem z Profa i CSKA Sofia jeszcze jest do zagrania za 1.91




a jesli mozna spytac, czemu grasz w tym meczu CSKA?




Z moich informacji które otrzyamłem w pierwszym meczu CSKA miała potężną przewage , nie umieli wykorzystywać 100% przewagi (Gra toczyła się praktycznie tylko i wyłącznie na połowie gości.) Mam nadzieje ze ten Pierwszy mecz CSKA był tylko wypadkiem przy pracy ... Pozdrawiam ...

Do góry
#627998 - 24/08/2006 13:37 Re: Puchar UEFA 2 -ga runda wstępna
live99 Offline
addict

Meldunek: 07/06/2005
Postów: 526
Skąd: Płock
Quote:

W zespole Wisły Płock jest kilku zawodników z urazami. Pawłowi Sobczakowi po meczu z Pogonią Szczecin założono na twarzy pięć szwów, ale już we wtorek uczestniczył w zajęciach. Nie wiadomo, czy będzie mógł zagrać Żarko Belada, który leczy kontuzję i nie jest w pełni sił. Na wtorkowym treningu zderzyli się głowami Marco Colakovic i Paweł Magdoń. Ten pierwszy został zniesiony z boiska i ma lekką kontuzję.



Wrocilem na 4um po problemach z komputerem nie mam juz zbytnio czasu sie rozpisywac wiec krotko:
Co do kontuzji
1)Sobczak - rozcieta skora na policzku gral tak caly mecz z Pogonia wiec powiedzialbym ze to taka "polkontuzja"
2)Belada- pewno zagra choc czy tak sie stanie czy nie duzej roznicy nie bedzie gdyz jego umiejetnosci stawiam na rowni z zastepujacym go Pekoviciem
3)Colakovic- i tak nie ma miejsca w skladzie bo slabo...
4)Magdon - tu moze byc problem choc licze ze zagra... Podobnie bylo przed finalem pp chyba Kazimierczak dostal na przedmeczowej rozgrzewce z korka w glowe i mimo iz mial zawroty glowy gral 45min Magdon dostal we wtorek do dzis pewno jest juz wszytsko ok

A teraz szybko co do formy zespolu.. Wg mnie jest to chyba najwyzsza dyzpozycja w jakiej sie ten klub kidykolwiek znalazl... kraja zupelnie inna pilke niz kiedys i sa o klase lepszym zespolem... Cyz wystarczajacym na Odesse? Wydaje mi sie ze tak , juz rok temu zostalismy skrzywdzeni odpadajac z Grashoopersem... Co do kursow czy sa za niskie? i tak i nie bo: Wisla powinna sobie poradzic z rywalem gdyz gra bardzo agresywnym pressingiem i widac bylo w 1 meczu jak siadla na rywau w pierwszych min... Pod koniec 2 polowy co prawda oddala inicjatywe ale trenerzy tlumacza to psyhika... Bardzo mozliwe wiec iz strzeli bramke na poczatku 1 polowy ale czy sie diametralnie cofnie ? raczej nie. Rywal z Ukrainy jest w Polsce niedoceniany gdyz niedoceniana jest liga Ukrainska poza Szachatarem i Dynamem... ale ja sie nie zgadzam iz jest slaba bo np legia bedac duzo slabsza od szachtara nie gromi przeciwnikow w lidze po 5-0... wiec... wg mnie kurs na to spotkanie powienien oscylowac w granicach 1,80- 1,85
i to na tyle sorrki ale musze lecec pozdrawiam

Do góry
#627999 - 24/08/2006 13:56 Re: Puchar UEFA 2 -ga runda wstępna
darekdarecki Offline
old hand

Meldunek: 25/04/2005
Postów: 968
Quote:

Quote:

W zespole Wisły Płock jest kilku zawodników z urazami. Pawłowi Sobczakowi po meczu z Pogonią Szczecin założono na twarzy pięć szwów, ale już we wtorek uczestniczył w zajęciach. Nie wiadomo, czy będzie mógł zagrać Żarko Belada, który leczy kontuzję i nie jest w pełni sił. Na wtorkowym treningu zderzyli się głowami Marco Colakovic i Paweł Magdoń. Ten pierwszy został zniesiony z boiska i ma lekką kontuzję.



Wrocilem na 4um po problemach z komputerem nie mam juz zbytnio czasu sie rozpisywac wiec krotko:
Co do kontuzji
1)Sobczak - rozcieta skora na policzku gral tak caly mecz z Pogonia wiec powiedzialbym ze to taka "polkontuzja"
2)Belada- pewno zagra choc czy tak sie stanie czy nie duzej roznicy nie bedzie gdyz jego umiejetnosci stawiam na rowni z zastepujacym go Pekoviciem
3)Colakovic- i tak nie ma miejsca w skladzie bo slabo...
4)Magdon - tu moze byc problem choc licze ze zagra... Podobnie bylo przed finalem pp chyba Kazimierczak dostal na przedmeczowej rozgrzewce z korka w glowe i mimo iz mial zawroty glowy gral 45min Magdon dostal we wtorek do dzis pewno jest juz wszytsko ok

A teraz szybko co do formy zespolu.. Wg mnie jest to chyba najwyzsza dyzpozycja w jakiej sie ten klub kidykolwiek znalazl... kraja zupelnie inna pilke niz kiedys i sa o klase lepszym zespolem... Cyz wystarczajacym na Odesse? Wydaje mi sie ze tak , juz rok temu zostalismy skrzywdzeni odpadajac z Grashoopersem... Co do kursow czy sa za niskie? i tak i nie bo: Wisla powinna sobie poradzic z rywalem gdyz gra bardzo agresywnym pressingiem i widac bylo w 1 meczu jak siadla na rywau w pierwszych min... Pod koniec 2 polowy co prawda oddala inicjatywe ale trenerzy tlumacza to psyhika... Bardzo mozliwe wiec iz strzeli bramke na poczatku 1 polowy ale czy sie diametralnie cofnie ? raczej nie. Rywal z Ukrainy jest w Polsce niedoceniany gdyz niedoceniana jest liga Ukrainska poza Szachatarem i Dynamem... ale ja sie nie zgadzam iz jest slaba bo np legia bedac duzo slabsza od szachtara nie gromi przeciwnikow w lidze po 5-0... wiec... wg mnie kurs na to spotkanie powienien oscylowac w granicach 1,80- 1,85
i to na tyle sorrki ale musze lecec pozdrawiam




Czekałem na wpis tej osoby na temat Wisły Płock no i się doczekałem , upewnił mnie co do wygranej Wisły a kurs 1,90 (betsson) warty grania .

Do góry
#628000 - 24/08/2006 14:24 Re: Puchar UEFA 2 -ga runda wstępna
kamasss Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/08/2004
Postów: 9866
Skąd: Poznań
nikt nie gra pierwszego z dzisiejszych meczy

Ethnikos Achnas - Roeselare


ostatnio wszyscy grali na Belgów i się nie zawiedli... dzisiaj wyższy kurs... i ja znowu gram na nich...

2-1 wygrali i to powoduje, że nie mogą sobie odpuścić tego meczu tylko muszą powalczyć... a potencjał mają... i mogą spokojnie wygrać...

2,4 takiego kursu nie przeoczę...

mecz o 17:00

Do góry
#628001 - 24/08/2006 14:28 Re: Puchar UEFA 2 -ga runda wstępna
YaReK84 Offline
journeyman

Meldunek: 07/12/2005
Postów: 55
Skąd: Szczecin
Quote:

Quote:

Quote:

Właśnie wrociłem z Profa i CSKA Sofia jeszcze jest do zagrania za 1.91




a jesli mozna spytac, czemu grasz w tym meczu CSKA?




Z moich informacji które otrzyamłem w pierwszym meczu CSKA miała potężną przewage , nie umieli wykorzystywać 100% przewagi (Gra toczyła się praktycznie tylko i wyłącznie na połowie gości.) Mam nadzieje ze ten Pierwszy mecz CSKA był tylko wypadkiem przy pracy ... Pozdrawiam ...




Orientuje się może ktoś dlaczego ten mecz wycofali z STSu?? w ofercie na ich stronie nie ma podanych kursów

Do góry
#628002 - 24/08/2006 14:34 Re: Puchar UEFA 2 -ga runda wstępna
Maxi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/08/2005
Postów: 3034
Skąd: BTM/Cz-wa
Także myśle że te kontuzje w Płocku nie są jakieś bardzo poważne. Przed tak ważnym meczem ci ważniejsi powinni zagrać tak jak chociażby wczoraj Choto. Wisła odpadała już dwa razy pechowo z pucharów z Ventspilsem co było sporą porażką i z Grasshopersem co było bardziej wkalkulowane. Teraz zespół z Płocka trafia na przeciwnika prezentującego piłke taką pomiędzy Ventspilsem i Szwajcarami, choć bliżej im do Szwajcarów. Jak to się mówi do trzech razy sztuka.
Wisła w meczu z Pogonią mogła wygrac z 4-1 a skończyło się tylko 2-1 przez nieskuteczność. Od odejścia Jelenia grają o wiele lepiej ale o tym to każdy już wie.
Ponadto na dziś warte uwagi może być Artmedia x lub x2 bo po tym co zespół z Mińska pokazał z Zagłębiem nie liczyłbym na ich długi pobyt w pucharze UEFA. Artmedia to cały czas dobry zespół i powloli wracający do formy po słabym początku sezonu. Innym ciekawym meczem jest spotkanie Metalurga z Zimbru gdzie zdecydowanym faworytem są gospodarze. Zimbru to jednak przeciętny żeby nie powiedzieć słaby zespół a jak bramki nie strzelił u siebie to na wyjeździe będzie im ciężko coś strzelic i na dodatek nic nie stracić. Dzisiaj także wygraywają Sion, który prezentuje ofensywną piłke a ich rywal obecnie bez formy, słabo na wyjazdach i zespół jest nieco rozbity. Wygrywa też Litex, który już pierwsze spotkanie powinien zakończyć zwycięstwem ale brakło szczęścia. Jak ktoś szuka niespodzianki to może awans OFK Belgrad które u siebie uzyskało bardzo kożystne 1-0 i na wyjeździe ewentualna bramka może im ustawić spotkanie a Auxerre ostatnio 0-3 z Marsylią co nie przekonuje mnie do tego zespołu. Pozatym powinni wygrywac faworyci tacy jak Broendby, Brugge(zespół z Belgii powinien zmazać plame Reprezentacji z Kazachstanem i jednak wygrać mimo zaliczki 2-0), Wisła K czy też Newcastle. Uważałbym także na Domzale bo mimo wszystko goscie to doświadczony zespół.

Do góry
#628003 - 24/08/2006 14:52 Re: Puchar UEFA 2 -ga runda wstępna
czajos Offline
journeyman

Meldunek: 24/11/2004
Postów: 59
Skąd: Wrocław
Takim postom dziekujemy


Edited by Biszop (24/08/2006 15:33)

Do góry
#628004 - 24/08/2006 15:14 Re: Puchar UEFA 2 -ga runda wstępna
Logan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/12/2003
Postów: 14507
Skąd: Lublin
Rosna kursy na Plock w Expekcie z 1.95 na 2.15

Do góry
#628005 - 24/08/2006 15:27 Re: Puchar UEFA 2 -ga runda wstępna
grzesol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/08/2005
Postów: 7541
Pewnie przez to,że podali,że Płock nie zgra w nasjilniejszym składzie.
Ja stawiam dzisiaj,że w tym meczu po 1 połowie będzie remis:
Wisła Płock-Odessa x (1połowa) kurs 2 TOTO-MIX

Ci co oglądali to zapewne widzieli co zaprezentowały nam obie drużyny w meczu na Ukrainie,podsumowując wolną piłkę,bez składnych akcji i małą ilością sytuacji bramkowych nie mówiąc już o 100 %.Myślę,że w Płocku do 1 połowy będzie podobnie bo żadna drużyna nie będzie się chciała otworzyć.Grają ze sobą 2 ligowe średniaki,a to nie wróży dobrego widowiska celem numer jeden dla obu drużyn będzie zabezpieczenie bramki.

Do góry
#628006 - 24/08/2006 15:50 Re: Puchar UEFA 2 -ga runda wstępna
otnoka Offline
journeyman

Meldunek: 12/12/2005
Postów: 83
Quote:

Quote:

Wczoraj Bułgarzy z CSKA i Holendrzy z Twente nie potwierdzili swojej teoretycznej wyższości nad t.zw. słabeuszami.
Poziom bardzo się wyrównał i ja w tym momencie już kończę ze składaniem kombi z kursami po 1.2 - 1.3.
za duże ryzyko, bo zawsze trafi się jakaś oferma i zakład nie wchodzi.




Dlaczego twierdzisz ze Hajduk Kula to slabeusze. Zajeli 3 miejsce w lidze za crvena i partizanem. Wedlug mnie obecnie liga serbska jest duzo silniejsze niz liga bulgarska. Dla mnie osobiscie bede stawial na Hajduk w rewanzu




Tak jak napisalem wczeniej tak tez zagram kurs 5,5 obecnie w Bwin na hajduk. Takze ktos znasz Panowie sie myli z typami tylko czy ja czy Wy? Okaze sie po meczu

Do góry
#628007 - 24/08/2006 17:58 Re: Puchar UEFA 2 -ga runda wstępna
Maarcell Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 01/08/2006
Postów: 1709
Skąd: Gdynia
Quote:

nikt nie gra pierwszego z dzisiejszych meczy

Ethnikos Achnas - Roeselare


ostatnio wszyscy grali na Belgów i się nie zawiedli... dzisiaj wyższy kurs... i ja znowu gram na nich...

2-1 wygrali i to powoduje, że nie mogą sobie odpuścić tego meczu tylko muszą powalczyć... a potencjał mają... i mogą spokojnie wygrać...

2,4 takiego kursu nie przeoczę...

mecz o 17:00




5-0 !!

Do góry
#628008 - 24/08/2006 18:25 Re: Puchar UEFA 2 -ga runda wstępna
_Way_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/08/2006
Postów: 3681
Skąd: Krosno / Kraków
No i Wisła Płock popłyneła... Człowieka salg trafia jak patrzy w stronę ukrainy . I jak ma nie trafiać jak ukraińcy mają dwa zespoły w Lidze Mistrzów (Dynamo i Szachtar- ciekawe jakt bardzo teraz odstawią inne zespoły w Wyższej Lidze) a polacy mają mniej zespołów w Pucharze UEFA (piszę ten post przed meczem Wisły Kraków, ale bez względu na wynik i tak jesteśmy duuużo gorsi). Co do meczu Wisły z Czernomorcem to trzeba przyznać, że klub z Płocka mógł to spotkanie wygrać, tylko zabrakło oczywiście wykończenia (może nie mieli tego za dużo, ale jak sie ma to trzeba wykorzystywać!). Zaprezentował się dużo lepiej niż Legia, bo to co zrobiła Legia to jest po prostu tragedia.

Trochę mi ulżyło, ale i tak chce mi sie klnąć!(Jeżeli jakiemuś polakowi sie nie chce, to chyba niezłą kasę skosił u buka)

Do góry
Strona 5 z 6 < 1 2 3 4 5 6 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
11 zarejestrowanych użytkowników (forty, Huberthg, Sensei, alfa, akagi, rafal08, 11kera11, wHiTe_StAr, kamil#15, Igor, pacyfista), 3543 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45050 Tematów
5584502 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07