Strona 7 z 12 < 1 2 ... 5 6 7 8 9 11 12 >
Opcje tematu
#628739 - 09/08/2006 15:51 Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa
LART Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 09/12/2005
Postów: 1757
Nawet gdybym był z Madagaskaru i oglądałbym Legię w meczach z FH no i dwóch popisach ligowych wiedziałbym że faworytem jest tylko i wyłącznie Sachtor Doneck !!

Sachtor - Legia
typ: AH -1 Sachtor
GB daje za to 1,88

nie ma innej opcji

Sachtor ograł w LM min: Barcelone i Celtic ten ostatni 3-0

Do góry
Bonus: Unibet
#628740 - 09/08/2006 15:53 Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa
AnJay Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/10/2003
Postów: 3523
Quote:

FC Shakhtar Donetsk - Legia Warszawa x2 @2.50
Tak oplacalnego zakladu nie spotkalem od jakiegos miesiaca.


]
Popieram i zagrałem właśnie tak samo.

Ludzie co grają Szachtar po kursie 1.42 chyba poszaleli. Chyba zapomnieliście z jakimi drużynami Legia wygrywała w sparingach we Francji.

A patrzenie na ostatnie wyniki Legii w ogóle nie ma sensu. Po co niby mieli się wysilać z Groclinem czy Harnarfjordurem? Słaby przeciwnik = słaba motywacja. Mocny przeciwnik = maksymalna motywacja.

Do góry
#628741 - 09/08/2006 15:58 Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa
fart? Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/12/2003
Postów: 12888
Skąd: Zielona Gora
Quote:

Quote:

FC Shakhtar Donetsk - Legia Warszawa x2 @2.50
Tak oplacalnego zakladu nie spotkalem od jakiegos miesiaca.


]
Popieram i zagrałem właśnie tak samo.

Ludzie co grają Szachtar po kursie 1.42 chyba poszaleli. Chyba zapomnieliście z jakimi drużynami Legia wygrywała w sparingach we Francji.

A patrzenie na ostatnie wyniki Legii w ogóle nie ma sensu. Po co niby mieli się wysilać z Groclinem czy Harnarfjordurem? Słaby przeciwnik = słaba motywacja. Mocny przeciwnik = maksymalna motywacja.




sorki Anjay ale ten mecze sparingowe z silnymi ekipami z Francji maja sie tak samo jak te mecze w lidze Legii wiec niema sensu o nich pisac dzis zobaczymy czy polska pilka siegnela dna czy jeszcze jest szansa

Do góry
#628742 - 09/08/2006 16:22 Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
Quote:

Quote:

FC Shakhtar Donetsk - Legia Warszawa x2 @2.50
Tak oplacalnego zakladu nie spotkalem od jakiegos miesiaca.


]
Popieram i zagrałem właśnie tak samo.

Ludzie co grają Szachtar po kursie 1.42 chyba poszaleli. Chyba zapomnieliście z jakimi drużynami Legia wygrywała w sparingach we Francji.

A patrzenie na ostatnie wyniki Legii w ogóle nie ma sensu. Po co niby mieli się wysilać z Groclinem czy Harnarfjordurem? Słaby przeciwnik = słaba motywacja. Mocny przeciwnik = maksymalna motywacja.




Jesli na cos patrzec w kontekscie LM to jednak sa to predzej mecze ligowe ze "slabymi" druzynami niz friendliesy z "mocarzami" , niestety.

Do góry
#628743 - 09/08/2006 16:29 Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa
andreosw Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/04/2005
Postów: 3353
Skąd: RP
Quote:

Quote:

FC Shakhtar Donetsk - Legia Warszawa x2 @2.50
Tak oplacalnego zakladu nie spotkalem od jakiegos miesiaca.


]
Popieram i zagrałem właśnie tak samo.

Ludzie co grają Szachtar po kursie 1.42 chyba poszaleli. Chyba zapomnieliście z jakimi drużynami Legia wygrywała w sparingach we Francji.

A patrzenie na ostatnie wyniki Legii w ogóle nie ma sensu. Po co niby mieli się wysilać z Groclinem czy Harnarfjordurem? Słaby przeciwnik = słaba motywacja. Mocny przeciwnik = maksymalna motywacja.




Nie rozśmieszaj mnie i wielu innych ludzi.
Sparingi, a walka o CHL. Takiego argumentu już dawno nie słyszałem.
A odnośnie motywacji Legii też nie będę się wypowiadał.
Najpierw trzeba mieć minimum umiejętności piłkarskich.
Wszyscy widzieli jak Legia potrafi "prowadzić" grę - ŻENADA.

Zaraz mecz więc zobaczymy.
Jeżeli Legia chociaż zremisuję, to zwrócę honor.


Do góry
#628744 - 09/08/2006 17:38 Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa
crossmen Offline
old hand

Meldunek: 29/05/2006
Postów: 1043
ten sędzia qrwa chyba jest od "fryzjera" a fryzjer postawił wysoko na szachtar - jak widzę takiego ćwoka z gwizdkiem to jestem za aborcją.
jescze legia nie zginęła

Do góry
#628745 - 09/08/2006 17:43 Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa
lupus Offline
antimadrista

Meldunek: 06/01/2005
Postów: 26258
Skąd: Fenway Park, Boston, MA
Widze, ze jak zwykle przy okazji wystepow polskich druzyn w pucharach, znow gora sa emocje.

Panowie uszanujcie to, ze ktos chce zagrac przeciwko Legii, tu nie powinno byc sentymentow.
Argumenty w stylu, ze ten ktos nie jest jej kibicem, to nie jest patriota sa smieszne po prostu.

Ja tez mam swoje ulubione druzyny, ale czasem zagram przeciwko nim, bo czuje, ze typ wejdzie.

W bukmacherce nie ma sentymentow.


Jesli chodzi o Legie, twierdze, ze odpadnie, i nie mowie tego dlatego, iz mecz trwa, bo o tym mowilem juz zaraz po losowaniu.
Jestem sceptykiem, wielokrotnie nasze druzyny sie bily o rozne puchary, i kazdy wie jak to sie konczy...obiecuja walke, a zaczyaja juz odpadac z druzynami ze wschodu

Do góry
#628746 - 09/08/2006 18:22 Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa
kris_nh Offline
veteran

Meldunek: 30/05/2006
Postów: 1234
Skąd: Real Madrid
jeszcze jeden taki tekst i bedzie ostrzeżenie


Edited by Bzyku (09/08/2006 18:38)

Do góry
#628747 - 09/08/2006 18:26 Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
No i gdzie wasze handicapy?!
Gdzie wasze 3:0?!
Gdzie ten wasz pogrom?!

Ot cała polska mentalność, a żeby nie belgijski drukarz to 90% z was pewnie teraz by płakało z przerypania ostatniej kasy


Wiem, że Legia zagrała fatalnie w pierwszej połowie, ale nie zmienia to faktu że sami są sobie winni za tego karnego bo jest to tylko i wyłącznie ewidentny bład sędziego, a w rewanżu Mistrz Polski wcale nie jest bez szans !!!

Do boju Legio !!!

Do góry
#628748 - 09/08/2006 18:30 Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
P.S. Jeśli mnie znacie to pewnie wiecie, że ja nie mam w zwyczaju pisania takich komentarzy ale tym razem po prostu musiałem na pisać co myślę o tych wszystkich polaczkach grających tylko i wyłacznie dla zasady, że przeciwko Legii trzeba zagrać nawet nie patrząc na fakt, że jest to Reprezenrant Polski na arenie międzynarodowej.

A potem trzymanie kciuków za Szachtar oraz płącz i zgrzytanie zębami na Quasi...


Rewanż jest nasz, ten rewanż do Legii należy !!!

Do góry
#628749 - 09/08/2006 18:31 Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa
connor Offline
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill


Meldunek: 12/08/2002
Postów: 32174
Szkoda Legii, +1,5 wchodzi, +1 zwrot, nie jest zle.
Co do meczu karny za faul pol metra przed linia pola karnego, sedzia sie pomylil? Czy mial juz kase w kieszeni? Kompromitacja sedziego. Szkoda setek w 2 polowie, ale Legia u siebie spokojnie moze cos strzelic i wtedy kto wie.
W kazdym razie nie sprawdzily sie prognozy ekspertow odnosnie pogromu.

oj ta neostrada

Do góry
#628750 - 09/08/2006 18:37 Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa
Bzyku Offline
Blade Runner

Meldunek: 04/05/2004
Postów: 27145
Skąd: Szczecin
No i "miało być jak nigdy, wyszło jak zawsze"


Co prawda boli, że jedyna bramka meczu padła po ewidentnym błędzie sędziego (mam wątpliwości co do samego faulu, a to że było to poza polem karnym to już sprawa bezdyskusyjna), ale nie oszukujmy się - Szachtar wygrał zasłużenie.

Niestety Dariusz Wdowczyk, na którego warsztat wielu z nas liczyło nie potrafił odpowiednio nastawić zespołu na taki mecz. I nie chodzi mi tylko o rozpaczliwą obronę w 1 połowie, ale o psychikę generalnie. Legia wyszła na mecz na miękkich nogach, ze strachem w oczach i to było widać. Nie było też pomysłu na grę - a jak go nie ma, to pozostaje tylko desperacka obrona.

Tak więc w sferze psychika Legia wciąż tkwi w zaścianku - tak jak i cały polski futbol. Na przestrzeni lat jedynym zespołem, który walczył jak równy z równym z każdym i bez kompleksów jest Wisła z czasów Kasperczaka. Legia niestety takim zespołem nie jest, a bez tej cechy nie ma czego szukać w Europie.

A te 1-0 to najniższy wymiar kary, bo z przebiegu gry Szachtar zasłużył na conajmniej 3 gole. Tylko szczęściu, Fabiańskiemu i Choto legia zawdzięcza to, że jeszcze ma jakieś nadzieje przed rewanżem.

W 2 połowie było już nieco lepiej, ale większa w tym zasługa tego, że Szachtar udobruchany prowadzeniem szanował piłkę i mniej się kwapił do ataków, niż dobrej gry Legii. I szkoda dwóch znakomitych sytuacji (pech Legii, że w pierwszej kończącym akcję był Włodarczyk - każdy inny by to pewnie strzelił).

Słabi byli Hugo, często przegrywający pojedynki 1 na 1, a zwłaszcza Szala, z którym Brandao robił co chciał.

Reasumując - Legia i tak może mówić o wielkim szczęściu. Gdyby się to skończyło tak, jak wyprawa sprzed kilku lat do Valencii (1-6), nikt nie mógłby mieć pretensji.

Do góry
#628751 - 09/08/2006 18:41 Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa
Stoin Offline
Profesor

Meldunek: 19/08/2005
Postów: 28891
Skąd: ॐ नमः ...
Tomo

Sądząc po tym co napisałeś jest kibicem Legi i nie bardzo teraz rozumiem twoje zachowanie!

Pisząc że rewanż jest Nasz (czyli Legii) chcesz przez to powiedzieć że zagrasz na Legie w rewanżu ?

Tylko nie wiem dlaczego bo ponoć Legia zagrała fatalnie w 1 połowie ( której nie oglądałem ) a w drugiej nie pokazali nic takiego co pozwalało by sądzić że Legia wygra na Łazienkowskiej.
Zatem zagrasz na nich dlatego że jesteś kibicem Legii ?

Do góry
#628752 - 09/08/2006 18:43 Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa
Stoin Offline
Profesor

Meldunek: 19/08/2005
Postów: 28891
Skąd: ॐ नमः ...
A co do rewanżu to myśle że Szachtar jest jeszcze blizszy awansu do fazy grupowej niż był przed meczem i nie tylko dlatego że ma w zapasie 1-0

Do góry
#628753 - 09/08/2006 18:43 Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa
GregVeB Offline
veteran

Meldunek: 15/08/2004
Postów: 1355
Skąd: Warszawa
hehe, rzadko zgadzam sie z Experto, ale teraz to bym mu wodki lal ile by chcial

Do meczu wracajac to naprawde szkoda, ze:
-sedzia zwalil totalnie ta sytuacje z karnym
-Wdowczyk za pozno wyrzucil z boiska -nie wiem jak sie powinno napisac to nazwisko-'wukowicia'
-Legionisci nie wykorzystali tego co mogli wykorzystac
-trenerowi gospodarzy ptak na lep nie nasral

Do góry
#628754 - 09/08/2006 18:43 Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
Quote:

Tomo

Sądząc po tym co napisałeś jest kibicem Legi i nie bardzo teraz rozumiem twoje zachowanie!

Pisząc że rewanż jest Nasz (czyli Legii) chcesz przez to powiedzieć że zagrasz na Legie w rewanżu ?

Tylko nie wiem dlaczego bo ponoć Legia zagrała fatalnie w 1 połowie ( której nie oglądałem ) a w drugiej nie pokazali nic takiego co pozwalało by sądzić że Legia wygra na Łazienkowskiej.
Zatem zagrasz na nich dlatego że jesteś kibicem Legii ?



Nie chcę i nie mam zamiaru obstawiać rewanżu w żadną ze stron.

Jestem Polakim i kibicuję Mistrzowi Polski!


Do boju Legiunio !!!

Do góry
#628755 - 09/08/2006 18:44 Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa
andreosw Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/04/2005
Postów: 3353
Skąd: RP
Quote:

P.S. Jeśli mnie znacie to pewnie wiecie, że ja nie mam w zwyczaju pisania takich komentarzy ale tym razem po prostu musiałem na pisać co myślę o tych wszystkich polaczkach grających tylko i wyłacznie dla zasady, że przeciwko Legii trzeba zagrać nawet nie patrząc na fakt, że jest to Reprezenrant Polski na arenie międzynarodowej.

A potem trzymanie kciuków za Szachtar oraz płącz i zgrzytanie zębami na Quasi...


Rewanż jest nasz, ten rewanż do Legii należy !!!



Panie tomo, nie obrażaj innych ludzi, w tym mnie. Ja też grałem na Szachtar, ale nie dla zasady, żeby zagrać przeciwko Legii, tylko poprostu uważałem, że na tym zarobie.
Dlatego nie używaj wobec mnie słowa "polaczek", bo bardzo mnie to wkurwia.
Widzę, że już napisałeś ogromną ilość postów, ale jeżeli były takiej wątpliwej jakości i tak chamskie jak ten osotatni to już czas najwyższy, żebyś się zastanowił nad swoimi bredniami.

Mimo wszystko pozdrawiam.
andreosw.

P.S.
Fakt, że karny był z kapelusza, ale gdyby mecz skończył się 0-3 to też nikt, kto oglądał mecz, nie były zdziwiony.

Dla tych, co czują różnicę między profesjonalnym klubem, a pseudo zawodowym

Do góry
#628756 - 09/08/2006 18:44 Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa
ziomal-111 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 22/04/2004
Postów: 3525
Skąd: Wielkopolska
Quote:

. Szkoda setek w 2 polowie, ale Legia u siebie spokojnie moze cos strzelic i wtedy kto wie.
W kazdym razie nie sprawdzily sie prognozy ekspertow odnosnie pogromu.






O jakie setki ci chodzi ? Chyba nie o setki legi bo ja takowych niezauwazyłem Jezeli uwazasz ze sytuacja Włodarczyka i wślizg Tymoszczuka to setka to gratuluje

Do góry
#628757 - 09/08/2006 18:45 Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa
GregVeB Offline
veteran

Meldunek: 15/08/2004
Postów: 1355
Skąd: Warszawa
*leb

Do góry
#628758 - 09/08/2006 18:46 Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
Wyraźnie napisałem "...90% z was..." co jest równoznaczne z tym, iż moja wypowiedź nie dotyczyła wszystkich.

Do góry
Strona 7 z 12 < 1 2 ... 5 6 7 8 9 11 12 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
0 zarejestrowanych użytkowników (), 3357 gości oraz 5 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45048 Tematów
5583314 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07