Strona 2 z 3 < 1 2 3 >
Opcje tematu
#631881 - 12/08/2006 07:05 Re: Orange Ekstraklasa - 3 kolejka
darekdarecki Offline
old hand

Meldunek: 25/04/2005
Postów: 968
Zagłębie Lubin - Cracovia Kraków



Tak oceniam szanse w tym meczu:
1 - 60%
x - 30%
2 - 10%


Poprzednie spotkania:
Cracovia przegrywa 1:3 z Legią w Warszawie choć była szansa na remis w tym spotkaniu. Humory jednak poprawiła wygrana z Odrą Wodzisław 1:0 na własnym terenie . Mecz należał do przeciętnych a wygrana była zasłużona.
Byłem w Wodzisławiu na meczu z Odrą przegranym 1:0 i Zagłębiu brakło dokładności w wykończeniu akcji. Oddali wiele strzałów i stworzyli kilka dobrych sytuacji jednak brakło szczęścia. Kolejny mecz to pojedynek na własnym stadionie z Lechem , którego obecnie prowadzi Franciszek Smuda jeszcze niedawno trenujący Zagłębie . Więc dobrze znał nasz zespół i rozpracował Lubinian taktycznie. Pojedynek zakończył się bezbramkowym remisem co można uznać za dobry wynik patrząc jaką ekipę ma teraz Lech. Gra w meczu z Odrą a z Lechem, dużo się poprawiła i jestem dobrej myśli przed dzisiejszym meczem.
Przygotowujący się do sobotniego spotkania ligowego z Cracovią piłkarze Zagłębia Lubin rozegrali grę kontrolną z Prochowiczanką Prochowice.
Mecz zakończył się wygraną Zagłębia 5:2. (3:0)
Bramki dla Zagłębia: Chałbiński 2, Łobodziński, Piszczek, Banaczek. Po kontuzji do składu powrócił Mateusz Bartczak.Spotkanie miało na celu odblokowanie się snajperów Zagłębia i się udało.

Sparingi "Pasów":
Górnik Zabrze 0:0
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3:1 (Bojarski, Bania, Szczoczarz)
MLKS Żabno 9:0 (Moskała, Drumlak, Giza, Szwajdych, Cebula, Suchan, Niemczyk, Szczoczarz 2)
KS Paradyż 3:1 (Wiśniewski, Bania 2)
Stal Rzeszów 3:1 (Karwan, Kurowski 2)
Piast Gliwice 1:1 (Bania)
Stal Stalowa Wola 1:0 (Bojarski)
ŁKS Łódź 1:0 (Karwan)
GKS Bełchatów 1:1 (Moskała)

O składzie Zagłebia :
Jeśli ktoś widział chociaż urywki z meczu z Lechem na pewno zauważył nowego bramkarza Vaclavik , który został wybrany do "11" kolejki . Z takim bramkarzem i na prawdę dobra obroną którą udanie dyryguje Arboleda jestem spokojny o wynik z Cracovią. Główna siłą napędową jest trio Łobodziński - Iwański - Chałbiński jeśli oni są w dobrej dyspozycji to potrafią przeprowadzać bardzo szybkie i skuteczne akcje . Szkoda tylko że ostatnio troche ciężko z tym . Mam jednak nadzieje że po sparingu chłopaki przypomnieli sobie jak grali w poprzednim sezonie.

O składzie Cracovi:
Cracovia obecnie gra systemem dwóch napastników wspieranych czterema pomocnikami.Zarazem grają ostrożnie z tyłu.W bramce stoi świetny jeszcze nie dawno Marcin Cabaj , który wskoczył do składu za kontuzjowanego Sławomira Olszewskiego.Marcin to utalentowany bramkarz lecz po kilku kompromitujących błedach usiadł na ławie.W obronie ostatnio zagrała para stoperów Magiera i Karwan, a na ławce usiadł etatowy defensor Łukasz Skrzyński. Do składu powróci już na mecz z Zagłębiem Wiśniewski , chociarz nie wiadomo czy zagra bo trener zarzucał mu w brak zaangażowania .Na skrzydłach obrony ustawieni są Radwański i Nowak bardzo szybcy i dynamiczni ofensywnie grający piłkarze. W środku gra Baran , który przedewszystkim ma czyścić pole dając tym samym więcej miejsca dla Gizy by ten mógł spokojnie rozgrywać ataki. Nastepnie dwa zawsze groźne skrzydła prawe Bojarski i lewe Pawlusiński .W ataku znajdujący się w dobrej dyspozycji Moskala oraz Bania


Świetna passa:
Zagłębie to zdecydowanie drużyna własnego boiska . Na dziesięć ostatnich pojedynków w lidze wygrała aż 9 i raz zremisowała tracąc w tych meczach zaledwie 2 gole. Dlatego też na b&w zdecydowałem się zagrać dokładny wynik 1:0 @ 7 2:0 @ 9.

Bezpośrednie pojedynki:

1 2006-05-13 Cracovia - Zagłębie Lubin 0:0 1 Liga
2 2005-11-26 Zagłębie Lubin - Cracovia 3:1 1 Liga
3 2005-04-19 Cracovia - Zagłębie Lubin 1:0 1 Liga
4 2004-07-30 Zagłębie Lubin - Cracovia 2:5 1 Liga
5 2004-05-03 Zagłębie Lubin - Cracovia 1:0 2 Liga
6 2003-09-20 Cracovia - Zagłębie Lubin 3:0 2 Liga


Przypuszczalne składy:

ZAGŁĘBIE: (1-4-2-3-1) Vaclavik , Filipe, Stasiak, Arboleda, Visević , Jackiewicz,
Szczypkowski , Łobodziński, Iwański, Mierzejewski - Chałbiński
Trener: Edward Klejndinst

CRACOVIA: (1-4-4-2) Cabaj , Radwański, Magiera, Karwan, Nowak , Bojarski,
Baran, Giza, Pawlusiński , Bania, Moskała
Trener: Stefan Białas


Arbiter Grzegorz Gilewski

Dotychczas arbiter z Radomia sędziował Zagłębiu w piętnastu spotkaniach (6 zwycięstw, 5 remisów, 4 porażki). Po raz ostatni pan Gilewski prowadził mecz z udziałem lubińskiej jedenastki 1 kwietnia 2006 roku. Wówczas to Zagłębie zagrało na remis w Kielcach z Koroną (1:1). Warto dodać, że to był pierwszy oficjalny mecz na nowym obiekcie przy ulicy Ściegiennego.

Kibice Cracovii pamiętają Grzegorza Gilewskiego z II ligowego meczu Cracovii z Pogonią w Szczecinie w październiku 2003 roku.
W tym meczu Gilewski w ciągu kilkudziesięciu sekund rozstrzygnął losy spotkania podejmując dwie bardzo kontrowersyjne decyzje. Najpierw wyrzcił z boiska Tomasza Wacka, a chwilę później podyktował rzut karny.



Osiągnięcia klubów:

ZAGŁĘBIE:
1990 Wicemistrzostwo Polski
1991 Mistrzostwo Polski

CRACOVIA:
Mistrz Polski ( 5 razy) 1921, 1930, 1932, 1937, 1948
Wicemistrz Polski (2 razy) 1934, 1949


Transfery przedsezonowe

ZAGŁEBIE LUBIN

Przychodzą: Dawid Banaczek (N - rezerwy), Mateusz Bartczak (P - Amica Wronki), Marko Jovanović (N - FK Vojvodina (Nowy Sad)), Sebastian Olszar (N - Górnik Zabrze), Marcin Pietroń (P - Lechia Zielona Góra), Michal Václavík (B - 1.FC Brno), Tomislav Višević (O - NK Posušje), Mateusz Żytko (O - Polonia Warszawa)

Odchodzą: Sunday Ibrahim (P - ?), Robert Kłos (O - Widzew Łódź), Danijel Mađarić (B - ?), Paweł Primel (B - koniec kariery), Paweł Pytlarz (N - rezerwy)

CRACOVIA KRAKÓW

Przychodzą: Karol Kostrubała (N - junior), Sebastian Kurowski (N - junior), Jacek Magiera (P - Raków Częstochowa), Damian Niemczyk (P - Stal Sanok), Marek Pączek (B - Bocheński KS), Paweł Szwajdych (P - Kmita Zabierzów), Jacek Wiśniewski (O - Górnik Zabrze)

Odchodzą: Wojciech Okińczyc (N - rezerwy), Krzysztof Przytuła (P - Arka Gdynia), Łukasz Szczoczarz (N - Stal Rzeszów), Kacper Tatara (N - Stal Rzeszów)


Ostateczny projekt nowego stadionu Pasów

Do góry
Bonus: Unibet
#631882 - 12/08/2006 08:10 Re: Orange Ekstraklasa - 3 kolejka
Tom Krus Offline
veteran

Meldunek: 11/03/2006
Postów: 1353
Darecki w swej wspaniałej analizie zapomniałeś o jeden ważnej sprawie, o ile nie najważniejszej - Edward Klejndinst, myślę, że pierwszy trener, który zaliczy out w tym sezonie, na razie nie postawiłbym na Zagłębie złamanego grosza.

Do góry
#631883 - 12/08/2006 08:12 Re: Orange Ekstraklasa - 3 kolejka
craax Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/04/2006
Postów: 26275
Skąd: miasto królewskie
darek darecki , nie zgadzam sie z Twoja analiza w 100% ! cos dorzuce od siebie ! druzyna Pasów jedzie do Lubina w pelnym skladzie , wszyscy sa zdrowi , nawet z ekipy "meczowej" wylecial swietnie sie spisujacy w meczu z Legia wychowanek Cracovii Pawel Szwajdych , ktory wrocil w tym sezonie do nas z Kmity Zabierzow ! wiec widac ze rywalizacja w druzynie i niezla dyspozycja wszystkich zawodnikow pozwalaja myslec optymistycznie ! w obecnym sezonie Cracovia rozegrala 2 dobre spotkania , Odra oprocz koncowki nie miala nic do powiedzenia w Krakowie , a trzeba podkreslic ze Cracovia nie zagrala na 100% mozliwosci , widac bylo ze pilkarze czuja sie mocni i raczej oszczedzali sily na nastepne , o wiele trudniejsze potyczki , jaka na pewno jest dzisiejszy mecz , w warszawie bledy poszczegolnych zawodnikow pozbawily nas punktow , ale to byl pierwszy mecz wiec moze sie zdarzyc ! po drugie raczej NIE MOZLIWYM jest zeby w skladzie tak jak napisales wyszedl i Moskala i Bania , oboje graja na srodku , spelniaja podobna role , wiec raczej NIGDY ze soba nie graja , zagra Tomek bo jest w swietnej formie , i jeszcze dorzuce ze Cracovii zawsze dobrze sie gra z Zaglebiem ,spotkanie rok temu , gdzie do 45 min grajac 11 na 11 byl to bardzo wyrownany mecz , az do KARDYNALNEGO bledu arbitra ktory nieslusznie wyrzucil Wacka z boiska ,wtedy wszystko sie posypalo , bo Zaglebie u siebie to mocna bron , ale czy w tym sezonie jeszcze ukasi ? po tym co pokazuja jak narazie nie bardzo ! wiec ja bym szanse ocenil nastepujaca :
Zaglebie 40% - atut wlasnego boiska to w ich przypadku 80% sukcesu , a w koncu cos trzeba strzelic
Remis 40% - coraz lepiej rozumiejaca sie obrona Pasow powinna dosc dobrze sobie dzisiaj radzic , Cabaj da z siebie wszystko bo wie ze pewny miejsca w skladzie byc nie moze !!
Cracovia 20% - to jednak wyjazd , ale mentalnosc druzyny od przyjscia trenera Bialasa sie zmienila , na wyjazdach gramy o zwyciestwo i coraz czesciej to wychodzi , za Stawowego bylo inaczej ,ciezki teren , jezeli Smuda z taka paka zawodnikow nie potrafil tam wygrac ... to daje tylko 20% !! POZDRO

Do góry
#631884 - 12/08/2006 09:18 Re: Orange Ekstraklasa - 3 kolejka
Logan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/12/2003
Postów: 14507
Skąd: Lublin
Wie ktos moze co to za "wzgledy poza sportowe" wplynely na odsuniecie Eltona od pierwszego skladu?

Do góry
#631885 - 12/08/2006 09:21 Re: Orange Ekstraklasa - 3 kolejka
latajaca_holenderka Offline


Meldunek: 01/01/2005
Postów: 24305
Skąd: KRAKAGRÓD
został złapany po pijaku jak zwiedzal swoim autem Warszawe ale ponoc był grzeczny

Do góry
#631886 - 12/08/2006 09:22 Re: Orange Ekstraklasa - 3 kolejka
pitus Offline
enthusiast

Meldunek: 16/11/2005
Postów: 207
Elton Brandao został w piątek odsunięty od pierwszego zespołu Legii Warszawa. To efekt pozasportowego przewinienia Brazylijczyka, który minionej nocy został złapany na jeździe samochodem pod wpływem alkoholu.
Władze i biuro prasowe klubu odmówiły komentarza w sprawie odsunięcia Eltona. Incydent z jego udziałem wyjaśniła natomiast rzeczniczka komendy rejonowej policji VI, obejmującej Pragę Płn., Białołękę i Targówek.

"Piłkarz został około trzeciej rano zatrzymany do rutynowej kontroli. Okazało się, że w organizmie miał 1,4 promila alkoholu. Jego samochód został odholowany na policyjny parking. Natomiast sam zawodnik, zachowujący się bardzo grzecznie, został zwolniony do domu" - powiedziała sierżant Agnieszka Hamelusz.
Więcej w "Przeglądzie Sportowym"
żródło onet.pl

Do góry
#631887 - 12/08/2006 09:37 Re: Orange Ekstraklasa - 3 kolejka
timeek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 21/01/2005
Postów: 1781
Skąd: Fotel (raczej wygodny)
Polska liga mnie ani ziebi ani parzy bo jest beznadziejna, czego dowod mamy w pucharach od wielu lat, ale patrzac na mecze Lubina mam zaklad 9/10 o kursie 1.45 w STS:

czyli CRACOVIA strzeli gola !!!!!! a dlaczego:

bo Lubin nie stracil gola u siebie od maja tego roku, a rozegral przeciez juz (hehehehe) 9 meczy...a Cracovia jest idealnym przeciwnikiem na przerwanie tej passy...zreszta wszyscy widza jaka forme ma teraz Lubin..

Do góry
#631888 - 12/08/2006 10:11 Re: Orange Ekstraklasa - 3 kolejka
Podroznik Offline
veteran

Meldunek: 16/06/2003
Postów: 1534
Skąd: Laskarzew
Quote:

Co do meczu Legi .
W tym typie się z Toba nie zgodze. Legia nie jest aż takim faworytem w tym meczu by kurs wynosił 1,45 . Wydaje mi się że moga odpuścić go. Skupiajac się na rewanżowym meczu w eliminacjach LM. Predzej postawił bym x2 na Bełchatów który bardzo dobrze jak narazie się prezentuje.




Jak już ktoś napisał jesli juz odpuszczą to nastepny mecz z ŁKS-em co nie zmienia faktu ze granie tego meczu po takim kursie jest ryzykowne ponieważ Bełchatów jak do tej pory przegrał wszystkie spotkania z Legia przy Łazienkowskiej(chyba 9)i kiedyś ta passa musi zostac przerwana .Nie jest powiedziane ze nastapi to akurat w tej kolejce ale jeśli Legia nawet wygra to nie więcej niż jedna bramka dlatego najlepiej grać na Bełchatów w handicapie +1,5 kurs 1,7 (STS) lub jak ktos gdzieś znajdzie na remis w handicapie +1

Do góry
#631889 - 12/08/2006 10:18 Re: Orange Ekstraklasa - 3 kolejka
Toledo Offline
journeyman

Meldunek: 01/08/2006
Postów: 54
Dzien Dobry


Odra Wodzislaw - Groclin Grodzisk Wlp X2
Groclin w tym sezonie powinien walczyc o pierwsza piatke.
Swietny ruch Drzymaly z odmlodzeniem kadry.Tacy pilarze jak Kazimierowski czy Zahorski to przyszlosc klubu.Jestem zdzwiony jak wszyscy krytykowali Legie po meczu z Groclinem.Powiedzmy sobie szczerze,ze tylko raz zdarzyla sie wpadka Groclinu z Legia na swoim bosiku,gdzie przegrali 4:0,ale to byl cien dobrego Groclinu,wczesniejsze mecze 3:2
dla Groclinu po swietnym meczu Sikory.Legia zagrala tak sobie,lecz Groclin tez na wiele nie pozwolil.Kolejny swietny ruch to sprowadzenie do Groclinu Swierczewskiego.
Brakowalo pilkarza,walczacego przez cale 90 minut.
Odra to typowy polski sredniak ale za to solidny.Jest to dobre miejsce dla pilkarzy do wypromowania sie.Jednak uwazam ze w meczu z Zaglebiem mieli duzo szczescia.To ile sytuacji zmarnowali podobieczni Klejdinsta wola o pomste do nieba.Kursy zaskakujaco wysokie

Do góry
#631890 - 12/08/2006 12:32 Re: Orange Ekstraklasa - 3 kolejka
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
Czy widział ktoś u buka handi +1,5 lub asian +1 na Bełchatów?

Jeżeli tak to prosze zapodac u jakiego buka i po jakim kursie.

Dzięki.

Do góry
#631891 - 12/08/2006 12:39 Re: Orange Ekstraklasa - 3 kolejka
Tom Krus Offline
veteran

Meldunek: 11/03/2006
Postów: 1353
Quote:

Czy widział ktoś u buka handi +1,5 lub asian +1 na Bełchatów?

Jeżeli tak to prosze zapodac u jakiego buka i po jakim kursie.

Dzięki.




http://www.betexplorer.com/soccer/poland...section=ah-odds

Do góry
#631892 - 12/08/2006 12:40 Re: Orange Ekstraklasa - 3 kolejka
Podroznik Offline
veteran

Meldunek: 16/06/2003
Postów: 1534
Skąd: Laskarzew
Przecież podałem że +1,5 na Bełchatów jest w STS kurs 1,7 dzisiaj grałem przed południem natomiast +1 jest na pewno w bet 24 kurs 3,5 na remis w handicapie

Do góry
#631893 - 12/08/2006 12:44 Re: Orange Ekstraklasa - 3 kolejka
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
Quote:

Przecież podałem że +1,5 na Bełchatów jest w STS kurs 1,7 dzisiaj grałem przed południem natomiast +1 jest na pewno w bet 24 kurs 3,5 na remis w handicapie



Nie chodzi mi o remis w handicapie tylko o asiana +1 - to zasadnicza różnica.

1.7 w STS na +1,5 do tego podatek to dla mnie jednak nieopłacalny kurs.

Do góry
#631894 - 12/08/2006 13:07 Re: Orange Ekstraklasa - 3 kolejka
Logan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/12/2003
Postów: 14507
Skąd: Lublin
Fonbet ma +1,5 na Belchatow @1.62

Do góry
#631895 - 12/08/2006 13:35 Re: Orange Ekstraklasa - 3 kolejka
JuN Offline
ATP & WTA Tour

Meldunek: 28/10/2004
Postów: 49339
Skąd: fotel
Pogoń - Arka

Zdecydowanie na Pogoń, z wlasnych informacji, i po rozmowie z trenerem wiem ze pilakrze sa bardzo zmobilizowani, przyjechali pierwszy raz do Szczecina, chca sie pokazac szczecinskim kibicom, nastawienie jest bojowe, i nie beda odkladac nogi.
Wiekszych kontuzji w zespole nie ma, wiekszosc gotowa do gry,

krotka moze analize, ale na temat, i dla mnie "1"

troszke zainwestowalem, czy dobrze zainwestowane pieniazki ?
Okaze sie o 21

Pozdrawiam,

Do góry
#631896 - 12/08/2006 14:56 Re: Orange Ekstraklasa - 3 kolejka
kibuc Offline
addict

Meldunek: 22/10/2005
Postów: 472
Legia - Bełchatów

Legia wciąż nieskuteczna, teraz dodatkowo osłabiona brakiem Edsona (przesunięty do rezerw za jazdę na podwójnym gazie) co oznacza, że ciężar (nie)zdobywania bramek spadnie na barki Włodarczyka. Nie trzeba chyba tłumaczyć, co to oznacza... Goście przyjadą do Warszawy po punkt i prawdopodobnie ustawią zasieki przed polem karnym. Według mnie znakomita okazja do zarobienia na typie under 2.5 za 1.83 w Gamebookers.

Do góry
#631897 - 12/08/2006 15:28 Re: Orange Ekstraklasa - 3 kolejka
live99 Offline
addict

Meldunek: 07/06/2005
Postów: 526
Skąd: Płock
Odra - Groclin
Odra dla mnie jest bardzo solidnym zespolem, ma dobrych zawodnikow ale... tylko defensywnych a ofensywa w tym zespole mocno kuleje do tego gra systemem 4-5-1. Zespol z Wodzislawia w poprzednim sezonie zajal 3 pozycje w lidze pod wzgledem straconych bramek. Najczesciej zespol ten remisuje 0-0 lub wygrywa skromie 1-0... ale tym razem rywalem bedzie coraz silniejszy groclin ktory jak narazie prezentuje sie naprawde dobrze, ale rowniez zbyt duzo bramek nie strzela w Lodzi strzelil jedna- przegral ale nie wydaje mi sie aby Odra byla w stanie strzelic w tym meczu wiecej niz 1 bramke- w meczu z Legia stracil bramke ze stalego fragmentu gry i strzelil po nieporozumieniu miedzu graczami Legi w obronie...
Tu takze spodziewam sie dobrej postawy Odry w defensywie i niezbyt otwartej gry gosci. Zreszta sami zerknijcie na H2H:
2006-04-11 18:30 Groclin Grodzisk 0-0 Odra Wodzislaw
2005-10-02 17:00 Odra Wodzislaw 1-0 Groclin Grodzisk
2005-05-08 19:15 Odra Wodzislaw 1-2 Groclin Grodzisk
2005-03-24 16:15 Groclin Grodzisk 2-1 Odra Wodzislaw
2005-03-16 18:00 Odra Wodzislaw 1-2 Groclin Grodzisk
2004-10-02 15:30 Groclin Grodzisk 1-0 Odra Wodzislaw
2004-03-20 18:15 Odra Wodzislaw 0-2 Groclin Grodzisk
2003-08-17 19:15 Groclin Grodzisk 4-0 Odra Wodzislaw
2003-04-13 15:00 Groclin Grodzisk 3-0 Odra Wodzislaw
2002-09-14 15:00 Odra Wodzislaw 3-1 Groclin Grodzisk

TYP: UNDER 2,5
Jedyne czego obawiam sie w tym typie to to iz w jedenj jak i w drugiej druzynie graja naprawde solidni ligowcy i jesli znajda sie w naprawdej dobrej sytuacji strzeleckiej to moga ja wykorzystac ale mysle ze mimo wszytsko bedzie under i jestem co do tego mocno przekonany



Korona - Lech
Lech wyglda coraz lepiej jednak mam wrazzenie ze czegos tej druzynie jeszcze brakuje... Troche to potrwa az zaczna grac rowno i solidnie. Teraz przyjdzie im sie zmierzyc z Korona ktora w zeszylm tygodniu po dosc wyrownanym meczu zremisowala z Wisla Plock 0-0. Mimo remisu gospodarze mieli wtedy sporo okazji do zdobycia bramki jednak brakowalo precyzji. Akcje Kilczan coraz bardziej sie zazebiaja co jest sporo zasluga szybkich: Bonina i Robaka ktory w zeszlej kolejce sprawial sporo problemow Magdoniowi. Takze w coraz wyzszej dyspozycji jest powolany przez Leo do kadry Golanski- jego interwencje sa bardzo pewne i skuteczne. W druzynie Lecha zabraknie Reissa co jak wiadomo jest sporym oslabieniem choc bez przesady . Wydaje mi sie ze Kolejorz nie jest jeszcze tak silna druzyna jak Legia czy Wisla i polegnie z bedaca w wysokiej formie Korona. Jesli tak sie stadnie bedzie to 1 porazka w tym sezonie poznianiakow. W dotychczasowych meczach mnie nie zachwycili ledwo uratowali punkty w 1 kolejce z Wisla P pozniej bezbramkowo zremisowali z bedacym w dolku Zaglebiem- zadna rewelacja. Korona "rozgromila" (przynajmniej w sytuacjach bramkowych) Arke i zremisowala z bedaca naprawde w szczytowej formie Wisla P (po dobrym spotkaniu).
TYP: 1




Wisla Krakow-Wisla Plock
Wisla naprawde dobrze zagrala w Austrii- widac ze tak jak mowi Zienczuk Wislacy odzyskuja swiezosc. Dotychczasowymi slabymi wystepami w lidze beda chyba chcieli odkupic swoje grzechy, a jesli chca aby Legia znow nie odjechala im na 7pktow to musza wygrac. W spotkaniu w p UEFA podobala mi sie postawa defensywy biorac pod uwage problemy Legii chyba najmocniejszej w lidze gdyby jeszcze mogli grac Baszczynski i Thwaite... Wisla P znajduje sie naprawde w wysokiej formie chyba w najwyzszej w historii klubu- widac ze forma nie jest przypadkowa, pilkarze graja zupelnie inaczej niz na wiosne o klase lepiej inny pressing(krycie strefowe z domieszka indywidualnego) inne ustawienie itp... Napewno Nafciarzy stac na sprawienie niespodzianki w Krakowie ale z drugiej strony zawsze gralo nam sie tam trudno a rywali mimo slabszej formy jest naprawde silny i ciezko tam o zdobycie gola... Wszystko zalezy jaka Wisle P ujrzymy w niedziele czy grajaca b ofensywnie wierzaca w sukces, czy szwedajaca sie po boisku bez wiary w przelamianie "Krakowskiej niemocy"... A dodam jeszcze ze bramke moze zdobyc praktycznie tylko ktos z 2 Sobczak Geworgian (bycmoze zagra w napadzie) Sedlacek Doszek gra slabo a reszta bardziej martwi sie o zabezpieczenie tylow. Ja po takim kursie zaryzykuje (2,10)
TYP: Wisla Plock nie strzeli
mozna tez pomyslec o underze ale kurs juz nie taki... pozdro

Do góry
#631898 - 12/08/2006 16:10 Re: Orange Ekstraklasa - 3 kolejka
rafi914 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 08/08/2006
Postów: 2094
Legia - Bełchtów zastanawiam się tutaj nad under 2.5 bramki myślę, ze Legia będzie miała bardzo ciężki mecz do tego są podmęczeni po Szchtarze. W legii nie ma bardzo komu strzelac bramek Elton odsunięty od drużyny, zaś Włodarczyk zablokował się niestety. Jakoś nie sądze ze GKS może strzelić gola Legii Fabiański jest dobrze dysponowany i myślę, że Legia zagra na 0 z tyłu ale ile strzeli GKSowi ? wydaje mi się, ze wygrają 1-0

p.s Warto to puścić za 100 zł ?

Do góry
#631899 - 13/08/2006 11:30 Re: Orange Ekstraklasa - 3 kolejka
smokehobby Offline
newbie

Meldunek: 14/09/2005
Postów: 34
czy ktos wie gdzie leci eksraklasa w tv a moze w internet tv

Do góry
#631900 - 13/08/2006 12:47 Re: Orange Ekstraklasa - 3 kolejka
buster Offline
addict

Meldunek: 16/08/2005
Postów: 474
na sopcast, kanał mksport

Do góry
Strona 2 z 3 < 1 2 3 >

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 



Kto jest online
5 zarejestrowanych użytkowników (igea23, Sony, Sensei, Zaixi, Akhu), 3407 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45049 Tematów
5583429 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07