Strona 3 z 3 < 1 2 3
Opcje tematu
#663005 - 22/11/2006 11:07 Re: LM - Grupa B - Bayern,Inter,Sporting,Spartak
Jose Offline
Io sono Interista

Meldunek: 11/07/2005
Postów: 28278
Wiecie cos o tym że Kowalewski nie zagra?

Mam takie dwie informacje co do składów:

#1

Chomicz - Jiranek, Geder, Stranzl, Szyszkin - Mozart, Kovac - Bystrow, Titow, Bojarinczew - Pawluczenko

#2

Aleksei Zuev; Roman Shishkin, Geder, Martin Jiránek, Martin Stranzl; Vladimir Bystrov, Mozart, Yegor Titov, Radoslav Kováč, Denis Boyarintsev; Roman Pavlyuchenko.

Skład numer dwa z oficjalnej strony UEFA

Do góry
Bonus: Unibet
#663006 - 22/11/2006 11:58 Re: LM - Grupa B - Bayern,Inter,Sporting,Spartak
bolo_lacznik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/12/2004
Postów: 6382
Quote:

Wiecie cos o tym że Kowalewski nie zagra?


Polski bramkarz spartaka nie jest jeszcze w pełni sił po tym ,jak kilkanascie dni temu został kopniety w głowe, przez co jakis czas musiał spedzic w szpitalu.

przeglad sportowy
wybaczcie ze sie posiłkuje tym "dziwnym" tworem

Do góry
#663007 - 22/11/2006 12:02 Re: LM - Grupa B - Bayern,Inter,Sporting,Spartak
jarkow Offline


Meldunek: 06/12/2004
Postów: 2961
Quote:

Wiecie cos o tym że Kowalewski nie zagra?




Coś takiego znalazłem na bettinadvice:
Quote:


Spartak have both keepers injured. Wojciech Kowalewski is long-term injury and young Khmich got injury during last game vs. Rostov (4-3). So Alexey "validol" Zuev will be in the net. He is one of the worst keepers I've seen.




http://forum.bettingadvice.com//viewtopic.php?t=55771


Wygląda więc na to, że w bramce prawopodobnie zagra Zuev.

Do góry
#663008 - 22/11/2006 12:35 Re: LM - Grupa B - Bayern,Inter,Sporting,Spartak
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
Witam,

Mnie skusił kurs na mecz Spartak - Bayern over 2,5 gola . Obrona piłkarzy z Moskwy jest fatalna traca mnóstwo bramek a na domiar złego nie zagra jeszcze Kowalewski. Spartak jeszcze ma o co walczyć, natomiast Bayern już zapewnił sobie awans do kolejnej rundy LM.
Do Moskwy nie przyjechało kilku zawodników (m.in Lucio, Lahm - obrońcy) Na soperze zagra dobrze nam znany Van Buyten. Pomimo, że w Moskwie w LM rzadko są overy to moim zdaniem teraz są ku temu sporę przesłanki a i kurs jest godny zagrania GB - 2.25
Pozdrawiam

Do góry
#663009 - 22/11/2006 15:33 Re: LM - Grupa B - Bayern,Inter,Sporting,Spartak
vegos00 Offline
enthusiast

Meldunek: 23/08/2005
Postów: 219
Znalazłem fajny wdg mnie kurs na under w spotkaniu zapowiadającym się właśnie na under ; )
W sportingbet za poniżej 2.5 w meczu Inter - Sporting za postawione 10 zł dają 18 ; )


Oto kilka najważniejszych argumętów zmojej strony.

Bezpośredni pojedynek w walce o awans do nast. rundy. Napięcie i motywacja po obu stronach zwiastuje zacięty pojedynek i walkę o każdy cm boiska. Obydwaj trenerzy uważają to spotkanie za decydujące starcie. Do tej pory wszystkie mecze w grupie z udziałem Sportingu i Interu zakończyły się underami. Napastnik Mediolańczyków Julio Ricardo Cruz doznał kontuzji i nie wystąpi dziś na San Siro. 1.8 to świetny kurs jak na under przy tych wszystkich okolicznościach.

Do góry
#663010 - 22/11/2006 16:15 Re: LM - Grupa B - Bayern,Inter,Sporting,Spartak
Kylo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/09/2005
Postów: 14202
Skąd: Lublin
Quote:

Znalazłem fajny wdg mnie kurs na under w spotkaniu zapowiadającym się właśnie na under ; )
W sportingbet za poniżej 2.5 w meczu Inter - Sporting za postawione 10 zł dają 18 ; )


Oto kilka najważniejszych argumętów zmojej strony.

Bezpośredni pojedynek w walce o awans do nast. rundy. Napięcie i motywacja po obu stronach zwiastuje zacięty pojedynek i walkę o każdy cm boiska. Obydwaj trenerzy uważają to spotkanie za decydujące starcie. Do tej pory wszystkie mecze w grupie z udziałem Sportingu i Interu zakończyły się underami. Napastnik Mediolańczyków Julio Ricardo Cruz doznał kontuzji i nie wystąpi dziś na San Siro. 1.8 to świetny kurs jak na under przy tych wszystkich okolicznościach.




Zgadzam sie, Sporting juz z Bayernem na wyjezdzie pokazal jak dobrze potrafia sie bronic. Gradu bramek sie nie spodziewam.
Under 4/10

Do góry
#663011 - 04/12/2006 21:21 Re: LM - Grupa B - Bayern,Inter,Sporting,Spartak
cartino Offline
stranger

Meldunek: 06/10/2006
Postów: 10
05.12 20:45
Bayern Monachium - Inter Mediolan
Sporting Lizbona - Spartak Moskwa

Bayern Monachium - Inter Mediolan
Dwie drużyny które grają underowo tak w swoich ligach, jak i w LM, nie przypuszczam żeby rzuciły sie na siebie w meczu o nic /obie mają już zapewniony awans/.

Moj typ :
under 2,5
kurs 1,65 Expekt
stawka 6/10

Do góry
#663012 - 04/12/2006 23:07 Re: LM - Grupa B - Bayern,Inter,Sporting,Spartak
necrolust Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/04/2006
Postów: 5991
Sporting Lizbona - Spartak Moskwa

Druzyna z Lizbony zajmuje w grupie III miejsce z dorobkime 5 punktów (4 pkt straty do Interu). Spartak ma 2 punkty po 2 remisach w Moskwie. Troche mnie zaskakuje kurs na gospodarzy 1.6-1.5. Sporting w I kolejce na własnym boisku pokonał Internazionale 1-0, następnie nie sprostał Bayernowi przegrwajać 0-1 (w rewanzu w Monachium 0-0). W meczu oby drużyn w Moskwie padł remis 1-1. Sporting ma zaledwie mały kroczek do pucharu UEFA bo wystarczy im remis. Niewiem, czy to co napisze sie zgadza, ale jeśli Spartak powalczy o zwycięstwo w tym meczu zrówna sie punktami ze Sportingiem, a mając bilans h2h lepszy wejdzie do EUFA. Nie sądze zeby gracze ze stolicy Portugali grali na remis bo gol dla Moskwy moze ich pozbawic dalszych gier. Do bramki Spartaku wraca Wojtek Kowalewski co jest w pewnym sensie wzmocnieniem ale co wyczynia defensywa to na pewno kazdy widział. Sportig nie zagrał źle na wyjeździe z Interem, wynik 0-1, mimo iż niekorzystny jednak pokazuje ze to wymagająca drużyna, według mnie, dla świętego spokoju i pewności a także na pożeganie sie z LM w tym sezonie Sporting wygra na własnych śmiecach, rehabilitujac sie kibicum za porazke z Benficą 0-2 i ost. mecz w domu w LM tj z Bayernem 0-1.
Typ: Sporting Lizbona 1.6 (ziemniaki)

Do góry
#663013 - 05/12/2006 15:00 Re: LM - Grupa B - Bayern,Inter,Sporting,Spartak
gnacik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 22/03/2006
Postów: 4718
Bayern Monachium - Internazionale typ:2 kurs:3,2

Jako kibic AC Milan nie przepadam za Internem, i zawsze życze im jak najgorzej i uważam ich za wiecznych nieudaczników, to jednak dzis stawiam na nich Od ostatniego przegranego meczu z Bayernem 0-2 nieźle się rozpędzili, nawet przypadkiem (:P) udało im się wygrac z AC Milan, niestety tego samego nie mozna owiedzieć o Bayernie, który wg. nmnie w tym sezonie jest cieniem samego siebie, fakt może i też często wygrywają mecze, ale sprawia to im zbyt wiele trudnu, po ostatniej przegranej ligowej widac, że nie są w dobrej formie, co do składów, wprawdzie brakuje Crdoby i Adriano (chodziaż co do Adriano to moze i nawet dobrze, że go nei ma), ale za to powraca Recoba no i fantastyczny atak Ibrahimović i Crespo (do dzis nie mogę przeboleć, że Milan go nie zatrzymał) ...mecz o prestiz i pierwsze miejsce w grupie, które Mancini bardzo bedzie chciał miec aby nie wylecieć ze swojego stanowiska, na którym i tak już było gorąco ..wprawdzie Barawczycy mówią, że beda chcieli to wygrać, chociaz wystarczy im remis, chcą także pierwy raz od sezonu 01/02 chcieliby wyjsc z grupy na pierwszym miejscu, mi osobiscie wydaje sie ze przy atakach crespo, viery, stankovica i ibrihamovicia bedzie to bardziej obrona czestochowy po tym jak straca pierwszego gola i tak bedzie do konca wg. mnie wygraja 0-2 ewentualnie 1-2

Bayern: Kahn; Sagnol, Lucio Ismael, Lahm; van Bommel, Demichelis, Schweinsteiger, Ottl; Podolski, Pizarro

Inter: J. Cesar; Maicon, Burdisso, Materazzi, Grosso; Zanetti, Cambiasso, Vieira, Stankovic; Crespo, Ibrahimović

Do góry
#663014 - 06/12/2006 12:13 Re: LM - Grupa B - Bayern,Inter,Sporting,Spartak
gnacik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 22/03/2006
Postów: 4718
Quote:

Bayern Monachium - Internazionale typ:2 kurs:3,2

Jako kibic AC Milan nie przepadam za Internem, i zawsze życze im jak najgorzej i uważam ich za wiecznych nieudaczników, to jednak dzis stawiam na nich Od ostatniego przegranego meczu z Bayernem 0-2 nieźle się rozpędzili, nawet przypadkiem (:P) udało im się wygrac z AC Milan, niestety tego samego nie mozna owiedzieć o Bayernie, który wg. nmnie w tym sezonie jest cieniem samego siebie, fakt może i też często wygrywają mecze, ale sprawia to im zbyt wiele trudnu, po ostatniej przegranej ligowej widac, że nie są w dobrej formie, co do składów, wprawdzie brakuje Crdoby i Adriano (chodziaż co do Adriano to moze i nawet dobrze, że go nei ma), ale za to powraca Recoba no i fantastyczny atak Ibrahimović i Crespo (do dzis nie mogę przeboleć, że Milan go nie zatrzymał) ...mecz o prestiz i pierwsze miejsce w grupie, które Mancini bardzo bedzie chciał miec aby nie wylecieć ze swojego stanowiska, na którym i tak już było gorąco ..wprawdzie Barawczycy mówią, że beda chcieli to wygrać, chociaz wystarczy im remis, chcą także pierwy raz od sezonu 01/02 chcieliby wyjsc z grupy na pierwszym miejscu, mi osobiscie wydaje sie ze przy atakach crespo, viery, stankovica i ibrihamovicia bedzie to bardziej obrona czestochowy po tym jak straca pierwszego gola i tak bedzie do konca wg. mnie wygraja 0-2 ewentualnie 1-2

Bayern: Kahn; Sagnol, Lucio Ismael, Lahm; van Bommel, Demichelis, Schweinsteiger, Ottl; Podolski, Pizarro

Inter: J. Cesar; Maicon, Burdisso, Materazzi, Grosso; Zanetti, Cambiasso, Vieira, Stankovic; Crespo, Ibrahimović




no i masz Ci los 1-1 ..chociaż nie jest mi zal straconych pieniędzy

Do góry
Strona 3 z 3 < 1 2 3

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
3 zarejestrowanych użytkowników (kamil#15, Huberthg, poozon), 2993 gości oraz 16 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45050 Tematów
5584507 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07