Strona 1 z 3 1 2 3 >
Opcje tematu
#663015 - 11/09/2006 08:21 LM - GRUPA C - Liverpool,Eindhoven,Bordeaux,Galatasaray
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
12.09, wtorek 20:45 Atatuerk Olimpiyat
Stambuł Galatasaray Stambuł 0:0 Girondins Bordeaux
- -
20:45 PSV Stadion
Eindhoven PSV Eindhoven 0:0 Liverpool FC
- -
27.09, środa 20:45 Anfield Road
Liverpool Liverpool FC 3-2 Galatasaray Stambuł
- -
20:45 Chaban-Delmas
Bordeaux Girondins Bordeaux 0-1 PSV Eindhoven
- -
18.10, środa 20:45 Chaban-Delmas
Bordeaux Girondins Bordeaux 0:1 Liverpool FC
- -
20:45 Atatuerk Olimpiyat
Stambuł Galatasaray Stambuł 1:2 PSV Eindhoven
- -
31.10, wtorek 20:45 Anfield Road
Liverpool Liverpool FC 3:0 Girondins Bordeaux
- -
20:45 PSV Stadion
Eindhoven PSV Eindhoven 2:0 Galatasaray Stambuł
- -
22.11, środa 20:45 Chaban-Delmas
Bordeaux Girondins Bordeaux 3:1 Galatasaray Stambuł
- -
20:45 Anfield Road
Liverpool Liverpool FC 2:0 PSV Eindhoven
- -
05.12, wtorek 20:45 Atatuerk Olimpiyat
Stambuł Galatasaray Stambuł -:- Liverpool FC
- -
20:45 PSV Stadion
Eindhoven PSV Eindhoven -:- Girondins Bordeaux
- -



1. Liverpool FC 5 4 1 0 9:2 13
2. PSV Eindhoven 5 3 1 1 5:3 10
3. Girondins Bordeaux 5 1 1 3 3:6 4
4. Galatasaray Stambuł 5 0 1 4 4:10 1




Edited by Biszop (04/12/2006 13:09)

Do góry
Bonus: Unibet
#663016 - 11/09/2006 13:19 Re: Liga Mistrzow - Grupa C - Faza Grupowa
vindom Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/03/2006
Postów: 24366
PSV Eindhoven -:- Liverpool FC

Grupa C chyba najbardziej wyrównana grupa skupiająca drużyny, z kórych każda ma realne szanse na awans. Odnoszę wrażenie, że wyniki będą underowe choć kluby te grają w większości ofensywną ładną piłkę. Co do omawianego meczu, jest niezwykle trudny do typowania i najlepszym rozwiązaniem mogłoby być jego odpuszczenie, ale zawsze jakiś ciekway tp mozna wychaczyć. We wtorkowy wieczor spotykają się 2 drużyny, które nie najlepiej rozpoczęły zmagania ligowe w swoich krajach. PSV wygrał 2/3 rozegranych meczy, które wygrywał wysoko po 3-1 i zanotował niespodziewaną porżke. Mimo sporego bilansu bramkowego nie zachwyca swoją grą. W sobotę musieli odrabiać szybko straconego gola. Widac odejście Hiddinka niejako pogoryszyło jakość gry PSV. Nowy trener stosuje inna filozofie gry i upłynie jeszcze troche czasu zanim jego współpraca z zawodnikami wpełni zazębi się. Z drugiej strony jest Liverpool, który znajduje się w lekkim kryzysie od pczątku seoznu. Na dowód męczarnie z Maccabi Hajfą w 3 rundzie eliminacji do LM, szybka strata gola w meczu z West Hamem, ale w koncu wymeczone 2-1, remis z Sheffield no i ostatni popis w debach Liverpoolu przegrana z Evertonem 3-0 jakby było mało to podopiecznych Beniteza pogrążył gol kuriozum strzelony w doliczonym czasie gry prze Johnsona po błędzie Reiny. Zatem jutrzejszy mecz powinien być dobrą okazją do przełamania i wyjścia z kryzysu dla gości. Coiekawie prezentują się statystyki dotyczące potyczek pomiedzy PSV a klubami angielskimi. Na sześć ostatnich potyczek Eindhoven przegrał 3 mecze i tyle samo zremisował. Ostatnie zwycięstwo nad klubem z wysp odnotował w 2002 roku pokonując Leeds United na ich obiekcie w 4 rundzie Pucharu UEFA. Passa bardzo niekorzystna mozna by rzec, gospodarze licza na Koemana, który w poprzednim sezonie LM jako trener Benficii wyelimniował Liverpool. Miałby on dokonac podoobnej sztuki ze swym nowym zespołem. Z kolei Liverpool także nie ma się czym pochwalić. Anglicy nie odnieśli zwycięstwa w 4 kolejnych meczach w ramach LM, nie dotyczy elminacji. Warto nadmienic, iż jest to dopiero pierwsze spotkanie miedzy tymi drużynami w historii LM. Parę słów o składach w ekipie gości zabraknie kontuzjowanego w sobtę Johna Arne Riise, po za tym wszyscy inni zawodnicy beda dostępni. Również gospoarze przystąpia do spotkania bez wiekszych osłabień. W podsumowaniu, uażam że wieksze szanse na odniesienie zwycięstwa mają przyjezdni, którzy do tego meczu przystąpia niezwykle zmotywowani, głónie poprzez chęć zmazania plamy na honorze po upokorzeniu przez lokalnego rywala, wtorkowy mecz bedzie także próba generalną przed niedzielną potyczka z Chelsea, więc już teraz musi przyjść i dobra forma i wygrana poprawiająca podupadłe morale. Nie spodziewam się gradu bramek na satdione Phillipsa, gra będzie ciężka ostra, do jednej bramki. W tym meczu strzelec pierwszej bramki powinien zotać zdobywcą 3 punktów. Jednakże remis takze możliwy i chyba było by to najsprawiedliwsze rozwiazanie. Kursy w Profie bardzo wyrównane 2.55 3.05 2.55. Jednakże tak wysoki kurs na Anglików kusi i postawić warto.

Moje typy

UNDER 2,5 6/10

Liverpool 2 7/10

Liverpool x2 8/10

Do góry
#663017 - 11/09/2006 15:17 Re: Liga Mistrzow - Grupa C - Faza Grupowa
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Quote:

... wtorkowy mecz bedzie także próba generalną przed niedzielną potyczka z Chelsea, więc już teraz musi przyjść i dobra forma i wygrana poprawiająca podupadłe morale. Nie spodziewam się gradu bramek na satdione Phillipsa, gra będzie ciężka ostra, do jednej bramki...




Mogłbys wyjaśnić, do której bramki będzie gra, bo ja spodziewam się wyrównanego spotkania

Nie wiem, dlaczego nagle musi przyjśc dobra forma, skoro Reds grają katastrofalnie jak na razie

Do góry
#663018 - 11/09/2006 15:31 Re: Liga Mistrzow - Grupa C - Faza Grupowa
AnJay Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/10/2003
Postów: 3523
Quote:

Quote:

... wtorkowy mecz bedzie także próba generalną przed niedzielną potyczka z Chelsea, więc już teraz musi przyjść i dobra forma i wygrana poprawiająca podupadłe morale. Nie spodziewam się gradu bramek na satdione Phillipsa, gra będzie ciężka ostra, do jednej bramki...




Mogłbys wyjaśnić, do której bramki będzie gra, bo ja spodziewam się wyrównanego spotkania



pewnie chodziło o grę do jednej bramki w sensie jednego gola. Na gola mówi się bramka i to jest mylące
mecz na pewno będzie wyrównany, raczej na remis

Do góry
#663019 - 26/09/2006 22:59 Re: Liga Mistrzow - Grupa C - Faza Grupowa
Zabielany Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/02/2005
Postów: 5727
Skąd: Bytom
Na wielu forach ludzie mieszkajacy w Turcji wypowiadaja sie krytycnie w kierunku Galaty. Slaba gra w lidze, a ponadto problemy kadrowe, glowie z defensywa. Liverpool po slabym poczatku zlapal bakcyla...i gra to, do czego przyzwyczail nas na przestrzeni ostatnich lat. Kuyt..material na tegoroczna gwiazde The Reds. Po dziwanczych decyzjach Beniteza w pierwszym meczu, pool tylko zremisowal z psv... pora na zwyciestwo. Liverpool w tym seoznie na Anfield 3 zwyciestwa...i najwyzszy czas na 4, tym razem w europejskich pucharach. Kurs nie rozpieszcza, jednak w obliczu slabej dyspozycji i problemów kadrowych przyjezdnych, 1.45 w bukach naziemnych nie wyglada zle.

Drugie spotkanie dość kontrowersyjne. Widzialem ostatni mecz psv... no i wrazenia na mnie nie zrobili, delikatnie mowiac. Jak dla mnie to juz nie ten sam zespol. Jestem przekonany, o tym, iz jezeli trenerem psv bylby hiddink to gralbym jutro grubo psv... nie patrzac na opinie innych. Fakt, iz trenerem jest Ronald, a ja Ronaldów, donaldów i innych kaczorów nie lubie, nie ruszam tego spotkania. Farfan - Kone.. najlepszy atak w eredivisie, ale srodek pusty...psv bez Cocu. Nie ruszam tego, ale spodziewam sie remisu.

Do góry
#663020 - 27/09/2006 07:43 Re: Liga Mistrzow - Grupa C - Faza Grupowa
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Poniewaz dostalem pytania na priv dlaczego powyrzucalem nowe tematy dotyczace LM odpowiadam,
niektorzy pozakladali kilka tematow na ta kolejke i zrobil sie galimatias, byly tematy osobno dla kazdej grupy, pomiedzy nowe tematy, czesc pisala w jednych czesc pisala w drugich i wyszukac cos konkretnego bylu utrudnione.

Sa pozakladane tematy dla kazdej z osmiu grup na cala faze grupowa, na pierwszej stronie jest tabela ktora aktualizuje po kazdej kolejce,
Na ta chwile jest to rozwiazanie optymalne, mozna sobie wyszukac co dany user pisal o wczesniejszej kolejce i mamy chociazby punkt odniesienia.
Sens zakladania tematow mieszanych jest znikomy przy tej ilosci wpisow ktora ostatnio sie mocno obnizyla.

Nie twierdze ze jest to rozwiazanie idealne ale zakladanie w trakcie rozgrywek grupowych nowych tematow niczemu nie sluzy, a wrecz utrudnia robiac niepotrzebny balagan.
W tej chwili zostaje tak jak jest i prosze o nie zakladanie nowych tematow.


Do góry
#663021 - 27/09/2006 08:10 Re: Liga Mistrzow - Grupa C - Faza Grupowa
vindom Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/03/2006
Postów: 24366
Liverpool - Galatasaray

Faworytem zdecydowanym w tym spotkaniu jest zespół angielski, który po bardzo słabym początku sezonu w końcu przebudził się i zaczął wszystkich przeciwników golić równo z trawą, w dzisjeszym spotkaniu nie powinien mieć dużych problemów z pokonaniem Turków. Galatasaray o czym już zostało wspomniane ma poważne problemy kadrowe z linią defensywną przedewszystkim, ci zawodnicy, kótrzy grają popełniają wiele prostych błędów dlatego też Galata traci sporo bramek. Obie drużyny spotykały się tdotyhczas dwuktrotnie oba spotkania zakonczyły sie remisami 0-0 i 1-1, zosatły rozegrane w sezonie 2001/02. Spodziewam się ze w środowy mwieczór na Anfield Road padnie kilka bramek w sam raz na pokrycie overu i Liverpool wygra, jeśli chodzi o dokładny wynik to powinien on oscylowac w granicach 3-1 lub 3-0. Za małą kwote mozna spróbowac, postawić że obie drużyny strzelą a takze prowadzenie The Reds do przerwy.


Girondins Bordeaux - PSV Eindhoven Dość dziwny mecz, wydaje mi się taki typwo underowy i remisowy, nie zdziwie się jeśli zakończy się 1-1. Jednakze wystawianie tak dużego kursu na PSV 3,45 to lekkie nie porozumienie, no cóż mozna zarzucic że PSV nie gra dobrze w tym sezonie, ale co by nie mówić to jednak nie kopciuszek a bardzo doświadczony zespół, który nie raz nie dwa gra w LM. Zaryzykuje i postawie na x2 i że każada drużyna strzeli bramkę.

Do góry
#663022 - 27/09/2006 08:21 Re: Liga Mistrzow - Grupa C - Faza Grupowa
Łuki Offline
stranger

Meldunek: 27/09/2006
Postów: 6
vindom myślisz że psv coś dzisiaj strzeli?

Do góry
#663023 - 27/09/2006 08:31 Re: Liga Mistrzow - Grupa C - Faza Grupowa
mtudor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2004
Postów: 7011
Skąd: Lublin
Quote:

vindom myślisz że psv coś dzisiaj strzeli?




jak dla mnie mecz no bet jesli chodzi o 1x2. PSV bez Farfana Cocu i Kluiverta jak juz miałbym grac to under 2.5 i tak raczej zagram.

Do góry
#663024 - 27/09/2006 08:38 LM - GRUPA C - Liverpool,Eindhoven,Bordeaux,Galatasaray
rOdziu. Offline
addict

Meldunek: 01/10/2003
Postów: 682
Skąd: Szczytno
podobnie, tez w meczu PSV widze under


Edited by Biszop (27/09/2006 08:45)

Do góry
#663025 - 27/09/2006 08:49 LM - GRUPA C - Liverpool,Eindhoven,Bordeaux,Galatasaray
vindom Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/03/2006
Postów: 24366
Quote:

vindom myślisz że psv coś dzisiaj strzeli?




pomimo osłabień powinni strzelić potencjał mają


Edited by Biszop (27/09/2006 08:51)

Do góry
#663026 - 27/09/2006 09:09 Re: LM - GRUPA C - Liverpool,Eindhoven,Bordeaux,Galatasaray
AnJay Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/10/2003
Postów: 3523
Zastanawiam się jak dziś zagra PSV bez Farfana i Cocu... przecież to 50% wartości tej drużyny. Nie dadzą rady wygrać.

Chyba trzeba grać Bordeaux.

Do góry
#663027 - 27/09/2006 09:49 Re: LM - GRUPA C - Liverpool,Eindhoven,Bordeaux,Galatasaray
Łuki Offline
stranger

Meldunek: 27/09/2006
Postów: 6
A ja mam jakieś przeczucie że wygra psv choć to tylko przeczucie ale wczoraj miałem podobne jeżeli chodzi o MAN U i Lyon(byłem niemal pewny że wejdą).Z drugiej strony to lepsze zespoły jednak Psv radzi sobie o wiele lepiej w lidze niż Bordeaux!a poziom tych lig uważam za porównywalny!ja gram 2 zobaczymy jak będzie

Do góry
#663028 - 27/09/2006 12:50 Re: LM - GRUPA C - Liverpool,Eindhoven,Bordeaux,Galatasaray
Namop Offline
journeyman

Meldunek: 30/07/2006
Postów: 61
bordeaux-psv -ja bym zagrał na under 2,5.w poprzednich meczasch w tej grupie było 2 x 0:0.bordeaux ma silną obronę a PSV gra bez Farfana a Kone sam jak wiadomo marnuje stuprocentowe okazje na potęgę.

Do góry
#663029 - 27/09/2006 13:13 Re: LM - GRUPA C - Liverpool,Eindhoven,Bordeaux,Galatasaray
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Bedzie numer jak czerwoni zremisują z Galatą, a w dwóch dotychczasowych meczach właśnie były remisiki.
Ja zagram, że Galata strzeli
Liczę na Reinę, który jest w "formie"

Do góry
#663030 - 27/09/2006 16:36 Re: LM - GRUPA C - Liverpool,Eindhoven,Bordeaux,Galatasaray
B00kEr Offline
stranger

Meldunek: 16/09/2006
Postów: 17
liverpool jest w gazie szczegolnie dobrze spisuja sie w domu nie widze innej opcji jak 1 i gram to

Do góry
#663031 - 27/09/2006 16:38 Re: LM - GRUPA C - Liverpool,Eindhoven,Bordeaux,Galatasaray
vegos00 Offline
enthusiast

Meldunek: 23/08/2005
Postów: 219
Hyh ja myśle, że nie będzie niespodzianki

Mała analiza z mojej strony Może kogoś zaciekawi


Levski - Chelsea 2 @ 1.33
Liverpool - Galatasaray 1 @ 1.33

@ 1.76

Dziś młay doubelek na zespoły ligi angielskiej. Premiership jest aktualnie naprawde silną ligą na arenie międzynarodowej o czym świadczy forma drużyn takich jak: Liverpool (zwycięzca LM 03/04), Chelsea (n/c), Arsenal (finalista LM 04/05), przy czym włączając Man U wszystkie nadal zakwalifikowały się do tegorocznej LM, nie przegrywając do tej pory żadnego meczu! w tych rozgrywkach. Miałem okazje oglądać mecze Liverpoolu jak również Chelsea i bez wątpienia żadne z nich nie zapomniało jak się gra wysoki poziom. Rozmyślanie o jakiejś zadyszce po ubiegłorocznych dobrych sezonach to niewątpliwa pomyłka. Levski Sofia być może zrobił 2 kroki w przód jeżeli chodzi o poziom, ale by zatrzymywać najlepsze zespoły z najlepszych, to jednak o kilkanaście kroków za mało. Liverpool na własnym stadionie to przeciwnik dla Barcy? Realu? Milanu? przy czym ostatnio The Reds są na fali a to bardzo ważny czynnik. Nie na fali niewątpliwie jest Galatasaray, który w domowej lidze spisuje się po prostu słabo (6 poz. 2/4/1) Podsumowując, niesądze by dziś którakolwiek z angielskich drużyn straciła pkt na słabym Galatasary lub klubie z niskiej półki - Levskim w najwazniejszm dla siebie turnieju.


źródło: http://vegos.republika.pl

Do góry
#663032 - 27/09/2006 17:51 Re: LM - GRUPA C - Liverpool,Eindhoven,Bordeaux,Galatasaray
wybierz-nowego-nicka Offline
stranger

Meldunek: 04/08/2006
Postów: 13
Grupa C

Liverpool - Galatasaray

Jest to chyba najbardziej wyrównana grupa ze wszystkich. W tym meczu faworytem jest Liverpool, która nie zwykł przegrywać na własnym stadionie. Zespół turecki jest groźny, ale zdecydowanie lepiej radzi sobie na własnym stadionie. Liverpool niesiony dopingiem wspaniałych kibiców wygra dzisiejszy! Nasz typ: 1

Bordeaux - PSV Eindhoven

Klub z Holandii jedzie do Francji osłabiony brakiem kilku zawodników. Odczuwalny będzie przede wszystkim brak podstawowych napastników Jeffersona Farfana oraz Patrika Kluiverta. Francuzi natomiast chcąc awansować muszą wygrywać mecze u siebie. Nasz typ: 1x

(źródło: www.pajacyk.pl )

regulamin forum:

3. Zasady forum, których złamanie grozi natychmiastowym banem (...)
b) Reklamowanie innych polskojęzycznych for dyskusyjnych o tematyce bukmacherskiej.


Edited by Bzyku (27/09/2006 17:59)

Do góry
#663033 - 18/10/2006 12:31 Re: LM - GRUPA C - Liverpool,Eindhoven,Bordeaux,Galatasaray
MARSHALL213 Offline
addict

Meldunek: 04/10/2006
Postów: 675
Skąd: Toruń

Bordeaux-Liverpool under 2,5
Liverpool jedzie do Francji bez swojego podstawowego zawodnika jakim jest Steven Gerrard. Uważam, że stać Bordeaux tutaj na remis, a nawet na niespodziankę w postaci zwyciestwa 1:0, chcoiaz nie zdziwie sie z drugiej strony jak Liverpool wygra np. z 0:2. Innymi słowy ten mecz to typowy under 2,5.

Do góry
#663034 - 18/10/2006 17:44 Re: LM - GRUPA C - Liverpool,Eindhoven,Bordeaux,Galatasaray
Gaske Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/08/2006
Postów: 22997
Skąd: Miami, FL



Patrzylem na oferte i znalazlem tylko jeden fajny typ ...


Bordeaux - Liverpool


Under 2.5 1 @ 1.50


Bordeaux w 2 pierwszych meczach strzelilo 0 bramek, tracac tylko 1 !!! W lidze Francuskiej jest podobnie. Bordeaux bardzo malo traci ale takze za wiele nie strzela ... Liverpool gra troche odwazniej jednak do Francji jada bez 2 kluczowych graczy, a dokladniej Gerrard'a i Kuyt'a !!! Mysle ze mecz zakonczy sie bezbramkowym remisem ale ja tyuje under ...

Prawdopodobne sklady: (www.UEFA.com)



Bordeaux: Rame; Henrique, Jurietti, Marange, Jemmali; Faubert, Micoud, Wendel, Mavuda; Chamakh, Darcheville.



Liverpool: Reina; Finnan, Hyypia, Carragher, Riise; Garcia, Alonso, Sissoko, Pennant; Crouch, Bellamy



Moj typ:


Under 2.5 @ 1.50





_____________________________________________________

Wczoraj LM 4/4 ...

Do góry
Strona 1 z 3 1 2 3 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
10 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, wHiTe_StAr, Akhu, VVega, burbon, 11kera11, alfa, igea23, akagi, forty), 3490 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45048 Tematów
5583374 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07