Strona 4 z 5 < 1 2 3 4 5 >
Opcje tematu
#663197 - 01/11/2006 21:58 Re: Liga Mistrzow - Grupa E - Faza Grupowa
kris_nh Offline
veteran

Meldunek: 30/05/2006
Postów: 1234
Skąd: Real Madrid
Quote:

Quote:

REAL DZIS WIN !!!

A co słychać w obozie rywali? Narzekania raczej, gdyż trener gości nie będzie mógł skorzystać z aż pięciu zawodników. W samolocie, który przywiózł graczy Steauy do Madrytu, zabrakło Rădoia, Iacoba, Cristocei, Neşu i Izraelczyka Sabana - wszystkich wyłączyły z gry kontuzje. W tak niesprzyjających okolicznościach raczej trudno o cud, prawda? I niewiele tu pomoże fakt, że Olăroiu - na prośbę prezesa klubu, Gheorghe Becaliego - praktycznie wyrzucił z drużyny podstawowego do niedawna golkipera, 27-letniego Portuglaczyka Carlosa Fernandesa. Starszy o trzy lata, ale nie mający na koncie nawet dziesięciu meczów w barwach Steauy Cornel Cernea wcale nie musi się okazać lepszy, gdy przyjdzie do powstrzymywania strzałów takich legend futbolu jak Ronaldo, Roberto Carlos czy Raúl.

Statystyki również przemawiają na naszą korzyść. W pięciu poprzednich domowych meczach z rumuńskimi ekipami Real Madryt odniósł komplet zwycięstw, strzelając przy tym aż 21 goli. Na ogólną liczbę jedenastu spotkań z drużynami z naddunajskiego kraju przegranych Królewskich było zaledwie dwie. Jedynym pocieszeniem dla fanów Steauy może być fakt, iż poprzednia wizyta ich ulubieńców w Hiszpanii, przy okazji 1/32 finału Pucharu UEFA, zakończyła się pięknym, trzybramkowym zwycięstwem nad sewilskim Betisem. Gole strzelali wówczas młody Bănel Nicoliţă (dwie; piłkarz na zdjęciu po prawej w czerwonym stroju) i Victoraş Iacob; pierwszego zapewne zobaczymy jutro na murawie Estadio Santiago Bernabéu





No to wszystko fajnie...ale nietrudno się domyślić, że Real ma większe szanse na zwycięstwo. Chodzi o to jakie kursy wystawiają na Real mianowicie oscylujące w granicach 1.15

Jak już to zaproponuj jakiś handicap czy coś w tym stylu






Ty mi nie mow co mam proponowac!!! masz Handicap , REAL 1-0 WIN

Do góry
Bonus: Unibet
#663198 - 02/11/2006 12:53 Re: Liga Mistrzow - Grupa E - Faza Grupowa
vegos00 Offline
enthusiast

Meldunek: 23/08/2005
Postów: 219
Powiedziałem żebyś TY zaproponowal coś od siebie... a w przykladzie podalem "Handi czy coś w tym stylu..." No wiec widzisz że ledwo wygrali tak wiec po kursie 1.15 napewno to sie nie opłacało...


Swoją drogą że zawiodłem się faktycznie na Realu no ale nobody's perfect

Do góry
#663199 - 19/11/2006 18:40 Re: Liga Mistrzow - Grupa E - Faza Grupowa
kwachol_chorzow Offline
stranger

Meldunek: 19/11/2006
Postów: 9
21.11, wtorek 20:45 Stadionul Ghencea
Bukareszt Steaua Bukareszt -:- Dynamo Kijów
- -
20:45 Santiago Bernabeu
Madryt Real Madryt -:- Olympique Lyon



1. Olympique Lyon 4 4 0 0 9:0 12
2. Real Madryt 4 3 0 1 10:4 9
3. Steaua Bukareszt 4 1 0 3 5:9 3
4. Dynamo Kijów 4 0 0 4 2:13 0


Na moje oko to Real - Lyon bedzie remis ... nie tak jak rok temu Real powoli sie podnosi i nie da sobie wyrwac punktów ... czysty X

Drugi mecz to ewentualnie albo Steaua albo remis ... z drugiej strony Dynamo nie ma nic do stracenia ...

Poprosze o Wasze opinie:)

Do góry
#663200 - 20/11/2006 12:41 Re: Liga Mistrzow - Grupa E - Faza Grupowa
solo24 Offline
veteran

Meldunek: 02/01/2006
Postów: 1522
moim zdanie Real wygra z Lyonem gdyz bedzie chciał udowodnic ,ze jest lepszy i zając 1 miejsce w grupie...tym bedziej,ze Lyon ostatnio strasznie sie męczy w lidzę więc lekki spadek formy widze!!mysle,ze Real 1!!

Do góry
#663201 - 20/11/2006 12:50 Re: Liga Mistrzow - Grupa E - Faza Grupowa
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Quote:

moim zdanie Real wygra z Lyonem gdyz bedzie chciał udowodnic ,ze jest lepszy i zając 1 miejsce w grupie...tym bedziej,ze Lyon ostatnio strasznie sie męczy w lidzę więc lekki spadek formy widze!!mysle,ze Real 1!!




Czasem lepiej nic nie pisac
Moglbys sie wysilic troszke,
nie neguje typu ale taka argumentacja to zadna argumentacja.

Real owszem gra niezle, Ruud sie odnalazl, sa bramki, sa wyniki ale to nie swiadczy jeszcze o tym ze wygraja,
po drugiej stronie bedzie hegemon Ligue 1, nie ma drugiej druzyny w Europie ktora seryjnie kolekcjonuje tytuly mistrzowskie,
Lyon z taka lawka jaka posiada moglby wystawic druga druzyne ktora utrzymalaby sie w pierwszej czesci tabeli i to nie sa puste slowa, druzyna praktycznie kompletna od pozycji bramkarza do ostatniego napastnika.

Wiec zanim napiszesz kolejnego posta pomysl czym uargumentowac swoje zdanie bo to co splodziles jest marnej wrecz nijakiej wartosci.

Do góry
#663202 - 20/11/2006 13:02 Re: Liga Mistrzow - Grupa E - Faza Grupowa
solo24 Offline
veteran

Meldunek: 02/01/2006
Postów: 1522
czekja czekaj a co uważasz ,ze liga francuska to jakis potentat??!!a Loyn ostatnio wygrał ze słabiutkim Sedan 1:0 i to po bramce samobójczej oraz przegrał 1:0 w Rennes....mówiąc o wyjazdach oczywiscie...więc nie mów,ze słaba argumentacja bo jak dla mnie to twoja jest mierna mówiąc,ze to hegemon ligi!napewno tak jest tylko co to za liga1Lille które jest wiceliderem ledwo przędzie w lidze mistrzów z sezonu na sezon...wię cty pomyśl zanim skrytykujesz kolejna osobę!

Do góry
#663203 - 20/11/2006 13:33 Re: Liga Mistrzow - Grupa E - Faza Grupowa
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Nie krytykuje osoby tylko wypowiedz.
Widze ze nie ogladasz Ligue 1 ale sie wypowiadasz,
nie twierdze ze Primiera jest slabsza, poprostu porownujesz dwa pilkarskie swiaty, porazli Lyonu nie widziales zapewne, znasz tylku suche wyniki.
Bramka samobojcza? Pewnie obronca Sedanu sie podlamal ze lider u nich nie wygra i im pomogl i sam strzeli
Lyon z Sedanem zagral w zupelnie innym ustawieniu niz gral do tej pory, byl to efekt tego ze Houllier dal odpoczac waznym zawodnikom m. in. Wiltord, Malouda i Tiago.
Zapewne nie wiesz ile okazji mieli jedni i drudzy, do tego Sedan to typowa druzyna wlasnego podworka i z tacy zawsze mobilizuja sie na lidera wiec wygrana mimo ze po samobojczym trafieniu cieszy:)
Nie napisalem tez ze Real nie wygra tylko piszac takie "suchary" nie pomagasz ani sobie ani innym.

Lyon w tym roku ma wyrazny cel, awans z grupy w LM i zajsc jak najdalej, oczywiscie swiatelkiem w tunelu jest wygranie LM ale to piesn przyszlosci i nikt o tym nie mowi zbyt glosno.
Czy maja szanse?? ciezko okreslac na tym etapie ale szanse maja wg mnie relatywnie duze, nie sa faworytem tych rozgrywek, a to sprzyja dobrej grze jak pokazal przyklad Chelsea w ostatnich latach.

Lyon z roku na rok staje sie mocniejszy, zawodnicy ktorzy stanowia trzon druzyny sa od kilku sezonow w klubie, sponsor jak na francuskie warunki bardzo szczodry.
Do tego Houllier bardzo madrze dysponuje kapitalem ludzkim jaki ma do dyspozycji, zawodnicy nie moga narzekac cokolwiek, maja tylko grac, do tego trener ma pelne poparcie wladz klubu i jest praktycznie jedynym odpowiedzialnym za druzyne, ma to i plusy i minusy bo z jednej strony cala smietanka splywa na niego ale jesli bedzie kryzys to on odczuje to pierwszy;-)
Tak czy siak to lepsza sytuacja niz np w Milanie gdzie trener jest sterowany odgornie i zarzad popelnil kilka bledow przed sezonem i Carlo moze tylko liczyc dni do straty posady.

Przed meczem w Madrycie nie jest idealnie, prawdopodobnie nie wystapi Wiltord, choc ponoc wybiera sie do Hiszpanii, na pewno nie wystapia:
Govou, Caçapa, Benzema, Fred.
oslabienia zwazywszy na tego rywala i jego forme sa dosc znaczne ale nie po to trener trzyma szeroka kadre zeby rozpaczac, Francuzi jada tam po 3 punkty, czy tak sie stanie ciezko stwierdzic ale to Krolewscy graja bardziej himerycznie.

Kadra na ten mecz:
Abidal, Ben Arfa, Bettiol, Berthod, Carew, Clerc, Coupet, Cris, Diarra, Juninho, Källström, Malouda, Müller, Rémy, Réveill&egrave;re, Squillaci, Tiago, Toulalan, Vercoutre.

Uwazalbym na Real, niby Lyon ma juz awans ale nie przyjada do Madrytu sie podlozyc, przyjada powalczyc bo w tym roku wszyscy oczekuja sukcesow na europejskiej arenie.

Do góry
#663204 - 20/11/2006 15:50 Re: Liga Mistrzow - Grupa E - Faza Grupowa
pszek Offline
veteran

Meldunek: 05/04/2005
Postów: 1364
Skąd: Warszawa/Poznań/Wilno
Hm, mi nasuwa się na myśl jedna rzecz, mianowicie zeszłoroczna faza grupowa LM. Podobna sytuacja, pierwszy mecz wygrany przez Lyon, sytuacja w tabeli również podobna. No coż, może opieranie się na samej historii jest błedem, ale ja zaryzykuję zakład na remis w tym mecz

Do góry
#663205 - 20/11/2006 17:36 Re: Liga Mistrzow - Grupa E - Faza Grupowa
adi7gol Offline
stranger

Meldunek: 17/11/2006
Postów: 6
witam,moim zadaniem mecz Realu z Lyonem a raczej jego wynik nie jest w zaden sposob do przewidzenia,obie ekipy juz praktycznie zapewnily sobie awans i nie ma sensu szukac na sile jakiegos dobrego dla wszystkich typu,poprostu WIELKIE NO BET.Inna sprawa ma sie w drugim meczu tej grupy gdzie Steua podejmie Dinamo,obie ekipy walczyc beda miedzy soba o awans do UEFA i obie w swoich ligach strzelaja ostatnio mnostwo bramek(Dinamo 5:2 odprawilo Arsenal a Steua na swoim stadionie 6:0 w przedostatniej kolejce z National) W pierwszym meczu Dinamo zostalo rozbite 1:4 i uwazam ze podobna ilosc bramek moze pasc w Bukareszcie a przynajmniej over 2,5 wydaje mi sie prawdopodobny (1,95-Bet-at-home),to dwie ekipy prezentujace podobny poziom,wiekszosc dotychczasowych spotkan w obecniej edycji LM z udzialem tych druzyn konczylo sie overami ,co wazne w ostatnim meczu ligowym Dinamo, bramki strzelilo az 5 roznych zawodnikow co swiadczy o wielu wariantach ofensywnych.Uwazam za maloprawdopodobne by obie ekipy wygraly swoje ostatnie mecze w grupie dlatego mysle ze awans do UEFA rozstrzygnie jutrzejszy bezposredni mecz obfitujacy w wiele bramek gdyz nikt tu nie odpusci.
typ:over 2,5.......powodzenia i pozdrawiam.

Do góry
#663206 - 20/11/2006 19:08 Re: Liga Mistrzow - Grupa E - Faza Grupowa
kris_nh Offline
veteran

Meldunek: 30/05/2006
Postów: 1234
Skąd: Real Madrid
Ogladalem ostatnio Live wiekszosc meczów z udzialem Realu Madryt i mysle ze poradza sobie jutro i zwyciestwo jest w zasiegu. Natomiast ostatnie zwyciestwa Lyonu w lidze niezbyt przekonujace. W obozie Realu wielka mobilizacja przed meczem i chec rewanzu za ostatnia kleske w Lyonie. Mysle ze wieksze szanse ma Real gdyz gra przed wlasna publicznoscia oraz licze bardzo na skutecznosc RvN.Tak wiec do Boju Galacticos

Do góry
#663207 - 20/11/2006 19:16 Re: Liga Mistrzow - Grupa E - Faza Grupowa
pescar Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2005
Postów: 2742
Skąd: Lublin
ja na RvN bym bardzo nie liczył bo strzela seriami i potem ma przestój. I tylko Barcelona można uznać za silnego rywala, któremu strzelił bramkę reszta to z całym szacunkiem dla nich ale bardzo słabe drużyny.

Do góry
#663208 - 20/11/2006 22:47 Re: Liga Mistrzow - Grupa E - Faza Grupowa
solo24 Offline
veteran

Meldunek: 02/01/2006
Postów: 1522
Quote:

Nie krytykuje osoby tylko wypowiedz.
Widze ze nie ogladasz Ligue 1 ale sie wypowiadasz,
nie twierdze ze Primiera jest slabsza, poprostu porownujesz dwa pilkarskie swiaty, porazli Lyonu nie widziales zapewne, znasz tylku suche wyniki. (...)




wszystko to prawda...prócz tego,ze oglądam ligę francuska dośc często i moim zdaniem to odstaje od najlepszej ligi na świecei czyli hiszpańskiej i poprostu stwierdzenie,ze Real wygra u siebie jest jak najbardziej słuszne wg mnie...choc Lyon to bardzo slina drużyna jednak Real(choc go nie lubie) jest w stanie wygrac z każdym tym bardziej u siebie i jak dla mnie to wystarczający powód by na nich zagrac....i to nie jest żaden "suchar" heh...bo ja dla mnie to "sucharem " można nazwac stwierdzenie ,ze Lyon jest bardzo silną druzyna i w lidze bije wszystkich ...jutro się okaże


Edited by Bzyku (21/11/2006 11:06)

Do góry
#663209 - 20/11/2006 23:04 Re: Liga Mistrzow - Grupa E - Faza Grupowa
Andy Kush Offline
journeyman

Meldunek: 13/10/2006
Postów: 50
Grupa E
W tej grupie eliminacyjnej jest już prawie wszystko jasne. Na 100 % do następnej fazy awanspowali już piłkarze Olympique Lyon, którzy co ciekawe nie stracili w rozgrywkach nawet gola. Drugi w tabeli Real Madryt jeszcze może czuć oddech Steauy Bukareszt, jednak jest to już raczej szansa matematyczna, by Rumuni dali radę zdystansować "Królewskich". Wydaje się jednak, że Raul i spółka już we wotrek załatwią sobie paszporty do następnej fazy rozgrywek, bowiem kiedyś ten Lyon musi przegrać. Francuzi mając już pewny awans mogą być rozkojarzeni i we wtorkowy wieczór więcej szans daję Realowi, który na pewno będzie bardziej zdeterminowany, niż jego rywale. Kurs na zwycięstwo Realu dość zachęcający - 1,9 na Bwin.
Drugi mecz tej grupy, to właściwie spotkanie o trzecie miejsce i przedłużenie przygody z pucharami, ale już z mniej prestiżowym UEFA. Jednak i Steaua i Dynamo Kijów mają się o co bić. Podejrzewam remis, który da ekipie z Bukaresztu pewne trzecie miejsce, choć także dobrym typem wydaje się być under 2,5.
(źródło: www.dlakibica.pl)

Do góry
#663210 - 21/11/2006 00:55 Re: Liga Mistrzow - Grupa E - Faza Grupowa
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Ja do końca nie zgodziłbym się z underem w Bukareszcie. Według mnie bardziej opłacalne jest zagrać over. Po pierwsze wyższy kurs (ok. 2.10), a po drugie drużyna z Kijowa nie ma nic do stracenia. Żeby mieć jakiekolwiek szanse na awans do pucharu UEFA muszą ten mecz wygrać. Nie dokonają tego jednak stojąc w obronie. Jedynym wyjściem jest atak od pierwszych minut. Na to będą również czekać piłkarze z Rumunii, którzy przyjmą raczej taktykę defensywną, opartą na szybkich kontrach.

Wracając do piłkarzy Dynama: muszą oni na pewno zakładać możliwość porażki w ostatnim meczu z Realem (nawet jeżeli ten wyjdzie rezerwami). W takim wypadku mecz ze Steauą musi zakończyć się co najmniej trzybramkową wygraną.

Dotychczas, oprócz ostatniej kolejki, wszystkie mecze tych zespołów w LM kończyły się overami. Przyczyniała się do tego dosyć słaba gra obronna i myślę, że w dzisiejszym meczu również nie obejdzie się bez błędów.

Trochę martwi mnie brak w drużynie kijowskiej Rebrowa, Rotana i Sablicza ale nie ma ludzi niezastąpionych.

Podsumowując:

Staeua - Dynamo over 2.5 2.10 3/10

Na sam koniec jeszcze ciekawy link z rezerwowym bramkarzem Dynama w roli głównej

http://youtube.com/watch?v=lJjY7pVEz0s

Do góry
#663211 - 21/11/2006 05:12 Re: Liga Mistrzow - Grupa E - Faza Grupowa
Bezdomny Offline
AVE LAZIO

Meldunek: 18/05/2006
Postów: 21516
Skąd: Leicester City
20:45 Real Madryt - Olympique Lyon

Sędzia: Terje Hauge (Norwegia)

Prawdopodobne składy:

Real: Casillas - Salgado, Ramos, Helguera, Carlos, Emerson, Diarra, Guti, Raul, Robinho, Van Nistelrooy

Olympique: Coupet - Reveillere (Clerc), Squillaci, Cris, Abidal, Tiago, Toulalan, Juninho, Wiltord (Remy), Carew, Malouda

Do góry
#663212 - 21/11/2006 10:23 Re: Liga Mistrzow - Grupa E - Faza Grupowa
maguire Offline
enthusiast

Meldunek: 19/12/2003
Postów: 207
Quote:

wszystko to prawda...prócz tego,ze oglądam ligę francuska dośc często i moim zdaniem to odstaje od najlepszej ligi na świecei czyli hiszpańskiej i poprostu stwierdzenie,ze Real wygra u siebie jest jak najbardziej słuszne wg mnie...



teraz ja musze sie nie zgodzic ale najlepsza liga na swiecie jest w Anglii :P


Edited by Bzyku (21/11/2006 11:04)

Do góry
#663213 - 21/11/2006 10:27 Re: Liga Mistrzow - Grupa E - Faza Grupowa
rafal08 Offline
Zbanowany

Meldunek: 01/03/2005
Postów: 111188
Skąd: Las Vegas
Nie cytujcie tak długich postow bo sie temat robi mało czytelny

Do góry
#663214 - 21/11/2006 10:46 Re: Liga Mistrzow - Grupa E - Faza Grupowa
Logan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/12/2003
Postów: 14507
Skąd: Lublin
W zupelnosci zgadzam sie z overem w Bukareszcie. Obie druzyny sa na mniej wiecej rownym poziomie, graja ofensywny futbol. Dynamo nie ma nic to stracenia i powinno mocno atakowac. Moze jakies 2:2?

Do góry
#663215 - 21/11/2006 16:20 Re: Liga Mistrzow - Grupa E - Faza Grupowa
katowiczanin Offline
La Pulga

Meldunek: 29/01/2005
Postów: 24306
Skąd: Katowice/Barcelona
Real Madryt - Lyon

obydwie drużyny strzelą bramke 1.68


Zdecydowałem sie na taki typ ponieważ Lyon jest bardzo mocnym zespołem i myśle że jest jednym z kandydatów do zdobyci Ligi Mistrzów a pozatym Lyon przeważnie zdobywa bramke a Real jak to Real jest Rudd który odrodził sie w Hiszpanii

8/10

Do góry
#663216 - 21/11/2006 18:04 Re: Liga Mistrzow - Grupa E - Faza Grupowa
MARSHALL213 Offline
addict

Meldunek: 04/10/2006
Postów: 675
Skąd: Toruń
Real Madrid - Olympique Lyon
Mecz który dziś elektryzuje kibiców. W dotychczasowych 3 meczach rozegranych przez te drużyny Real nie odniósł zwycięstwa. Wg mnie Real dzisiaj przełamie złą passę i dzisiaj zwycięży. Przemawiają za mną wyniki w Primiera Division, w których Real ostatnio bardzo dobrze sobie radzi.

Reasumując:
Real Madrid - Olympique Lyon 1@2.75 1st half 4/10
Real Madrid - Olympique Lyon under 2,5@1.73 6,5/10
Real Madrid - Olympique Lyon X przy handicapie 0:1@3.80 3/10

Do góry
Strona 4 z 5 < 1 2 3 4 5 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
16 zarejestrowanych użytkowników (pacyfista, 11kera11, VVega, latajaca_holenderka, poozon, Ojro, Akhu, Lukasz111, rymoholik, ANZELMO, forty, kemp, ElNinho[mmdea], Emilio, alfa, Huberthg), 3829 gości oraz 10 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24775 Użytkowników
97 For i subfor
45060 Tematów
5585458 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07