Strona 5 z 5 < 1 2 3 4 5
Opcje tematu
#885578 - 22/01/2007 11:01 Re: PZPN Zawieszony !!! [Re: rene]
Hajzel Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/03/2006
Postów: 6402
Skąd: Final Table
rene a skąd jesteś pewien o czystości Listkiewicza?? jabym sie założył że tak nie jest.. wystarczy przypomnieć występy Polonii Warszawa ulubionego klubu Listka.. czas pokaże czy Listek jest czysty..

Do góry
Bonus: Unibet
#885600 - 22/01/2007 11:14 Re: PZPN Zawieszony !!! [Re: Hajzel]
rcsade Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 06/10/2006
Postów: 1679
Skąd: Twierdza Wroclaw
Szczerze, moim zdaniem osoby które miały(mają) tam coś do powiedzenia nie mogą być czyste, bo za dużo by mogli opowiedzieć,wniosek z tego taki,że ekipa fryzjera musiała mieć haki na postawione stołki, a haki biorą się skąd? Z wałków i wałeczków. Jak powiedział kiedyś pewien sędzie,jeśli nie przekręciło się meczu nie można było wejść wyżej,bo drzwi były zamknięte.

Do góry
#885625 - 22/01/2007 11:35 Re: PZPN Zawieszony !!! [Re: rene]
Rob Roy Offline
enthusiast

Meldunek: 12/03/2006
Postów: 316
Zawieszą nas, trudno, jakoś przeżyjemy.

Trzeba było coś z tym zrobić, wystarczy popatrzeć na stan polskiej piłki.

I jeden z drugim, Łazarek, czy jakiś tam, krzyczy, że kubeł g**** na niego wylali. Nie twierdzę, że nie są to uczciwi ludzie, bo pewnie i tacy się w PZPN-ie znajdą. Ale się pytam co mamy ? Co mamy ?!

Możliwe, że organizacja, wokół reprezentacji nie była najgorsza, ale polska piłka to nie tylko reprezentacja. Dla mnie to nowoczesne i bezpieczne stadiony, dobry system szkolenia młodzieży, który praktycznie nie istnieje, silne kluby, funkcjonujące według zdrowych, rozsądnych zasad. A nie układy, przekręty, z myślą wyłącznie o zysku.

Wiadomo, że nie da się całkowicie wyeliminować kombinacji, i zawsze one będą. A niech tam i będą. Tylko niech ci co tym kręcą nie zapominają o kibicach, młodzieży marzącej o karierze piłkarskiej, o innych, którym na dobrej polskiej piłce zależy.

Tak samo Ty Rene, ciekawe jaki masz lepszy pomysł ? Zostawić PZPN ? Łazarek i Lato, jak napisałeś 40 lat siedzą, godnie reprezentują, i nic się nie zmienia. No nie żartuj.

Uefa da nam miesiąc, tam też długo siedzą, i trzeba przyznać godnie reprezentują. \:D

Do góry
#885638 - 22/01/2007 11:47 Re: PZPN Zawieszony !!! [Re: Rob Roy]
Bzyku Offline
Blade Runner

Meldunek: 04/05/2004
Postów: 27145
Skąd: Szczecin
Originally Posted By: rob_roy
Ale się pytam co mamy ? Co mamy ?!


Parafrazując Kabaret TEY, mogę Ci powiedzieć co mamy...


... ROK DWA TYSIĄCE SIÓDMY!

;\)

Do góry
#885692 - 22/01/2007 12:01 Re: PZPN Zawieszony !!! [Re: Bzyku]
marvellus Offline
newbie

Meldunek: 19/12/2006
Postów: 28
Cała prawda o Listkiewiczu...hehe

http://youtube.com/watch?v=IxnDiZxTvlc

Do góry
#885716 - 22/01/2007 12:07 Re: PZPN Zawieszony !!! [Re: Rob Roy]
connor Offline
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill


Meldunek: 12/08/2002
Postów: 32174
Originally Posted By: rob_roy
Zawieszą nas, trudno, jakoś przeżyjemy.


tak... wtedy Lipiec wyjdzie na kretyna, ludzie pewnie wybacza mu ze PL kluby nie zagraja w pucharach, bo i tak sie kompromituja, jedynie szkoda tych wysokich kursow na jakies macedonskie ekipy w konfrontacji z PL, bo wchodza jak w maslo :)))

co do reprezentacji to ostatnio gramy najlepiej od kilkunastu lat, wiec watpie, aby mu ktos to wybaczyl, ja na pewno nie.

licze na to ze jednak Lipiec mysli i wszystko jest ustalone z wladzami, a wiec wie jakie beda konsekwencje, z tego co mowil to jest z nimi w kontakcie, oby nie wyszlo ze dziala sam, bo pozniej bedzie placz.

Do góry
#885731 - 22/01/2007 12:15 Re: PZPN Zawieszony !!! [Re: connor]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Międzynarodowa Federacja Piłkarska (FIFA) stanęła po stronie Michała Listkiewicza oraz zawieszonego zarządu PZPN
W wydanym dziś oświadczeniu FIFA podkreśla, że działania Ministra Sportu Tomasza Lipca są nielegalne oraz że jedynym reprezentantem polskiego futbolu są dla federacji stare władze PZPN
FIFA oraz UEFA są zaskoczone decyzją polskiego Ministra Sportu Tomasza Lipca, który ustanowił kuratora w Polskim Związku Piłki Nożnej (PZPN). Decyzja ta nie tylko narusza autonomię PZPN, ale również podważa kroki, powzięte przez polski rząd podczas grupy roboczej z udziałem przedstawicieli FIFA i UEFA, które miały znaleźć rozwiązanie, dla problemów polskiego futbolu.
Tylko Zarząd PZPN pozostaje jedynym ciałem, które uznaje FIFA i UEFA w sprawach dotyczących piłki nożnej w Polsce.
Mimo kilku ostrzeżeń ze strony FIFA i UEFA, Minister Sportu zawiesił 19 stycznia zarząd PZPN razem z prezesem Michałem Listkiewiczem, ustanawiając kuratora w osobie Andrzeja Rusko.
W związku z powyższym FIFA i UEFA popierają decyzję podjętą przez PZPN w dniu 19 stycznia, dotyczącą wyboru nowych władz związku w dniu 31 marca, zgodnie z nowym statutem.
W ciągu kilku dni lub tygodni FIFA oraz UEFA zdecydują jak odpowiedzieć na ingerencję Rządu RP, wykraczającą poza 17. paragraf statutu FIFA"

Do góry
#885756 - 22/01/2007 12:22 Re: PZPN Zawieszony !!! [Re: rene]
micha$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2005
Postów: 6311
Skąd: Uć
Ależ mnie ta FIFA denerwuje. Firma jak każda inna tylko wymagania mają jakby byli władcami świata...

Do góry
#885794 - 22/01/2007 12:38 Re: PZPN Zawieszony !!! [Re: micha$]
Bzyku Offline
Blade Runner

Meldunek: 04/05/2004
Postów: 27145
Skąd: Szczecin
Ich te wszystkie wałki, malwersacje pieniędzy, ustawianie meczów i inne grzechy PZPN-u nie ruszają. Sami u siebie kradną o wiele większe sumy. Nasze afery to przy nich małe bobki. Więc czego się spodziewać?

Sami nie są lepsi od PZPN-u więc bronią kolesia Listkiewicza, który zawsze zagłosuje tak jak trzeba na kongresie FIFA.

Do góry
#885965 - 22/01/2007 13:57 Re: PZPN Zawieszony !!! [Re: micha$]
PJ_8 Offline
2 x Playoff Winner

Meldunek: 22/12/2004
Postów: 1639
Skąd: Sulechów, POLSKA
Originally Posted By: micha$
Ależ mnie ta FIFA denerwuje. Firma jak każda inna tylko wymagania mają jakby byli władcami świata...


Źle ze Fifa broni piłke przed wykorzystywaniem jej przez polityków?

Do góry
#886216 - 22/01/2007 15:57 Re: PZPN Zawieszony !!! [Re: PJ_8]
micha$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2005
Postów: 6311
Skąd: Uć
Czy ja wiem czy "broni przed wykorzystaniem"?
W jaki sposób politycy mogą wykorzystać piłkę?
Na pewno źle, że ingeruje w regulacje prawne niezależnych państw i wymusza zmiany.

Jakbyś w łazience (w swoim domu) miał narobione tak, że wytrzymać się nie da i chciałbyś to posprzątać, to przychodzi ci hydraulik i mówi, że nie możesz tego sprzątnąć. Że masz żyć z tym gównem. Co byś zrobił?

Do góry
Strona 5 z 5 < 1 2 3 4 5

Moderator:  Biszop, rafal08 



Kto jest online
14 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Zaixi, 11kera11, Lukasz111, forty, Sensei, igea23, pacyfista, akagi, rymoholik, VVega, wHiTe_StAr, kemp, burbon), 3174 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45050 Tematów
5584760 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07