Strona 1 z 2 1 2 >
Opcje tematu
#461129 - 06/12/2005 20:25 Dyskusja na temat zakładów live
Neoplus Offline
enthusiast

Meldunek: 05/04/2005
Postów: 299
Witam. Chciałbym aby wspólnymi siłami, dyskusjami na temat obstawiania zakładów live dojść do satysfakcjonującej strategii dzięki której można coś zarobić.Podziele się teraz z wami moimi przemyśleniami na temat tego rodzaju zakładów. Ja osobiście grałem tego rodzaju zakłady przez pewien czas. Początek - wyśmienity. Operowałem stawkami 1000 zł na 1 zakład. Grałem tylko i wyłącznie na wygraną lub na 0 goli w 89 minucie. W ciągu 5 godzin byłem 1000 zł do przodu. Było to occzywiście w week gdzie liczba meczy live do obstawienia jest ogromna. Niestety takiego typu zakłady strasznie wciągają i zrobiłem parę błędów które dopowadziły do bankructwa. Mianowicie:
- stawianie zakładów ok 85 minuty a nie 89 minuty tak jak grałem wcześniej
- Stawianie stanowczo zbyt częste (piepszenie wszystkich zakładów które są aktywne)
- nie wypłacanie kasy z konta
- zbyt duże emocje
- łączenie zakładów live na jednym kuponie
- stawianie nnego rodzaju zakładów (karne,czerwone/żółte kartki, undery i overy)
Ostatnio zrobiłem sobie symulację gry ostrożniejszej. Czas stawiania minimum 89:30 minuta. Granie wyłącznie na 0 goli bądź wygraną drużyny prowadzącej.Stawka 1000 zł na zakład. Wynik bardzo zadowalający. Ok 1600 zł na czysto w ciągu 5 dni roboczych (od poniedziałku do piątku). Sądzę że żelazne trzymanie się pewnych zasad może doprowadzić do sukcesu. Mam pełną świadomość tego, że gra się toczy póki piłka jest na boisku, ale gole powyżej 89 minuty zdarzają się naprawdę rzadko i załóżmy że stanie się raz na 20 meczy to i tak jesteśmy na dużym plusie. Kursy tych spotkań oscylują w granicach 1.02-1.10.
Możecie zrobić sobie symulację takiej gry przez np. tydzień z kalkulatorem w ręku i sami zobaczycie wyniki takiej gry.
Bardzo proszę o wypowiadanie się co sądzicie na temat takiej gry. Może mieliście lub amcie nadal styczność z takiego typu zakładów i nieźle wam idzie to podzielcie się swoimi sposrzeżeniami.
Z góry dziękuję i pozdrawiam
Za błędy ortograficzne przepraszam.

Do góry
Bonus: Unibet
#461130 - 07/12/2005 01:06 Re: Dyskusja na temat zakładów live
staller Offline
member

Meldunek: 23/06/2005
Postów: 122
Ja tak gram i to z powodzeniem, ale do takiej gry nadaje sie tylko betfair (lub inna platforma p2p - z tym, ze betfair ma najwieksze obroty, a wiec i mozliwosci) - w watku tego bukmachera jest troche dyskusji na ten temat.
Dodatm tylko, ze nie obstawiam 0 goli w 89 minucie, to potencjalnie szybkie bankructwo, ale w np. 91:57, gdy sa 2 minuty doliczone do czasu gry - tak mozna w Betfair.

Do góry
#461131 - 07/12/2005 10:22 Re: Dyskusja na temat zakładów live
Logan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/12/2003
Postów: 14507
Skąd: Lublin
Gole w minutach 44-45 i 89-90 zdazaja sie dosc czesto.Dla mnie takie granie doprowadzic moze bardzo latwo do bankruta. Jeli nie wejdzie ci jeden taki kupon to ile kolejnych musisz wygrac zeby odrobic strate?

Do góry
#461132 - 08/12/2005 10:10 Re: Dyskusja na temat zakładów live
Ares96. Offline
old hand

Meldunek: 14/02/2005
Postów: 937
Dla 8 meczy z CL zakład over 89.5 min [last goal] kursy 1.55/1.65, fonbet takie zakłady proponuje. Kursy czasem i 1.35..

Do góry
#461133 - 08/12/2005 11:28 Re: Dyskusja na temat zakładów live
Zagłębiak Offline
enthusiast

Meldunek: 04/12/2005
Postów: 229
Skąd: Lubin
Quote:

Dla 8 meczy z CL zakład over 89.5 min [last goal] kursy 1.55/1.65, fonbet takie zakłady proponuje. Kursy czasem i 1.35..




Ares możesz rozwinąc co znaczy CL ??


Ja myślałem nad graniem progresją na strzelenie bramki po 85 minucie ale problem jest w jednakowym czasie rozgrywania meczy, ale nieraz można znaleźć mecze rozgrywane po sobie 15 min, np grając na gol od 85 min są ładne kursy, co wy na to??

Do góry
#461134 - 08/12/2005 13:47 Re: Dyskusja na temat zakładów live
alfa Online   content
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/05/2005
Postów: 26238
Skąd: 1984
Quote:

Quote:

Dla 8 meczy z CL zakład over 89.5 min [last goal] kursy 1.55/1.65, fonbet takie zakłady proponuje. Kursy czasem i 1.35..




Ares możesz rozwinąc co znaczy CL ??



chyba chodzi o LM, a co do grania na 0 goli na live to chcac obstawiac taki mecz trzeba ogladac go na zywo a nie tylko sledzic jego przebieg na livescore, a ciezko jest ogladac wiecej niz 1 mecz na raz i jeszcze wyciagac wnioski odnosnie szans na bramke.
poza tym przydaloby sie wiedziec co dany wynik oznacza dla poszczegolnych druzyn, bo jesli np. przegrywajaca druzyna gra o pietruszke to nie bedzie szalenczo atakowac do ostatnich sekund a ostatnie 5 minut moze byc gra w srodku boiska i przyslowiowym wyczekiwaniem na gwizdek sedziego

Do góry
#461135 - 08/12/2005 17:20 Re: Dyskusja na temat zakładów live
Zagłębiak Offline
enthusiast

Meldunek: 04/12/2005
Postów: 229
Skąd: Lubin
Quote:

Quote:

Quote:

Dla 8 meczy z CL zakład over 89.5 min [last goal] kursy 1.55/1.65, fonbet takie zakłady proponuje. Kursy czasem i 1.35..




Ares możesz rozwinąc co znaczy CL ??



chyba chodzi o LM, a co do grania na 0 goli na live to chcac obstawiac taki mecz trzeba ogladac go na zywo a nie tylko sledzic jego przebieg na livescore, a ciezko jest ogladac wiecej niz 1 mecz na raz i jeszcze wyciagac wnioski odnosnie szans na bramke.
poza tym przydaloby sie wiedziec co dany wynik oznacza dla poszczegolnych druzyn, bo jesli np. przegrywajaca druzyna gra o pietruszke to nie bedzie szalenczo atakowac do ostatnich sekund a ostatnie 5 minut moze byc gra w srodku boiska i przyslowiowym wyczekiwaniem na gwizdek sedziego





Myślę że w tym wypadku nic nie da oglądanie meczu i na tej podstawie obstawianie wyniku, chodzi mi o obstawianie na "ślepo" tak jak to jest w przypadku progresji

Do góry
#461136 - 08/12/2005 22:04 Re: Dyskusja na temat zakładów live
Neoplus Offline
enthusiast

Meldunek: 05/04/2005
Postów: 299
Witam staller. Napisałeś w temacie zakłady live bardzo, że grasz podobnie jak ja. Bardzo prosiłbym Cię abyś napisał mi dokładniej swój system gry. Chodzi mi o szczegóły. Jaka stawka, jakie realne zyski np. w ciągu miesiąca, od kiedy tak grasz i dokłądnie na co i kiedy stawiasz.Chodzi mi o rodzaj zakłądy i która minuta.
Z góry wielkie dzięki
Pozdro i czekam na odpowiedź

Do góry
#461137 - 09/12/2005 01:05 Re: Dyskusja na temat zakładów live
staller Offline
member

Meldunek: 23/06/2005
Postów: 122
Quote:

Witam staller. Napisałeś w temacie zakłady live bardzo, że grasz podobnie jak ja. Bardzo prosiłbym Cię abyś napisał mi dokładniej swój system gry. Chodzi mi o szczegóły. Jaka stawka, jakie realne zyski np. w ciągu miesiąca, od kiedy tak grasz i dokłądnie na co i kiedy stawiasz.Chodzi mi o rodzaj zakłądy i która minuta.
Z góry wielkie dzięki
Pozdro i czekam na odpowiedź




Tak naprawde obstawiam w betfair od 3-4 miesiecy. Ciagle jeszcze na zasadzie testowania kilku systemow. Aczkolwiek zyski juz sa juz znaczne w stosunku do wplaconego kapitalu Dokladnych liczb nie podam - kazdego dnia obstawien oraz zablokowanych pieniedzy jest tak duzo, ze sam dokladnie nie zlicze ile aktualnie mam

Opisze Ci krotko kilka systemow ktorymi posluguje sie a betfair:
1. Gra w stylu Kursona (wiecej w jego watku) czyli wystawiam zaklady np. na HT wiekszy niz 2:2 przykladowo w 2 lidze francuskiej, gdzie najczesciej sa niskie wyniki. W tym systemie trzeba jednak miec duzo kapitalu i troche szczescia, mi go zabraklo w 2 przypadkach a to sporo jak na ten system.
2. Manipulacja kursami - to jest cos z czego "zyje" w betfair i przykladam najwiecej czasu i uwagi poniewaz to jest raczej jak praca spekulanta gieldowego niz obstawianie . Tak naprawde nie wazne kto gra - czasem robie to nawet w lidze meksykanskiej, czy 3 lidze Wloch lub Niemiec. Celem jest zysk z meczu, zanim ten jeszcze sie zacznie. Musisz przewidywac i porownywac kursy z innymi bukami oraz innymi platformami p2p (np. betdaq) Jezeli kurs znacznie rozni sie od ogolnego i usrednionego - tam wkraczasz Ty. Potem gdy kurs "znormalnieje", czyli wzrosnie (gdy kupiles) lub spadnie (gdy sprzedales) wymieniasz i realizujesz zyski jeszcze przed rozpoczeciem meczu - wiecej o tym systemie
tutaj.
3. Manipulacja kursami LIVE. W niektorych ligach kursy na LIVEie sa bardziej stabilne (np. premership, champions league) a na innych mniej stabilne. Skup sie na tych mniej stabilnych. Tam kursy zmieniaja sie jak w kalejdoskopie a na boisku praktycznie nic sie nie dzieje. A co dokladnie robic? Obserwowac co i jak sie waha i np. kupic cos po kursie np. 2,50 i za kilka sekund sprzedac po 2,80 W sumie to troche zabawa z elementem ryzyka (zawsze moze sie cos wydarzyc w miedzyczasie), ale mi akurat przynosi zyski, bo wiele udaje mi sie przewidziec. Przyklad dzisiejszy: Cagliari-Sampdoria, slabsza druzyna gospodarz kursy na poczatku meczu w granicach 4,00 - wystawiam taki kurs, ktos go lyka. Sampdoria strzela gola, kurs strasznie rosnie. Juz jestem w dobrej sytuacji, bo moge skontrowac na zwyciestwo Cagliari po kursie 25 - 30 i wciaz rosnacym. Czekam jednak do okolo 75-80 minuty i obstawiam za mala kwote Cagliari, ale po astronomicznym kursie 120. W tym momencie mialem juz taki komfort, ze zarowno przy zwyciestwie Sampdorii lub remisie, czy zwyciestwie Cagliari zyskowalem podobna kwote, ktora sam zobie "wyregulowalem" ustalajac kurs i kwote przy obstawianiu. Czasem jednak zdarza sie jakas nieprzyjemna niespodzianka i jestes zmuszony "kontrowac" tak aby przy aktualnym wyniku nie stracic za wiele lub czekac i obserwowac co sie dzieje z kursami. Ten punkt traktuje jednak raczej jako zabawe.
4. Wczesne wystawianie kursow. Niedawno wystawilem kurs na Benfice z kims tam w lidze portugalskiej na 7 dni przed meczem z kursem 1,20 i ktos go nastepnego dnia "polknal". Na 2 dni przed meczem kurs zblizyl sie do usrednionego
1,45 - 1,50 i wtedy go sprzedalem. Podobnie bylo w przypadku meczu UEFA Halmstads - Sampdoria, wystawilem Halmstads za 5,00 i ktos to kupil a przed meczem urosl do 9,50 - 10,00 (w sumie nie spodziewalem sie, ze az tak urosnie i sprzedlaem juz za 8,00)
5. Obstawianie niskich kursow przy prawie zakonczonych meczach. ALe ostrzegam - tylko tych, ktorych masz mozliwosc ogladac w TV. Ja akurat mam karte TV i w jednym okienku obserwuje mecz a w innym kursy na betfair. Kiedy wiem juz ile czasu jest doliczonego do czasu gry - np. 3 minuty a jest czas gry np. 92:50 i pilka wychodzi na aut, albo ktos lezy kontuzjowany obstawiam taki mecz na aktualny wynik po niskim kursie. Tylko mala uwaga - tak robi mnostwo ludzi i to, ze wyswietla sie kurs 1,08 nie oznacza, ze po takim kursie hapniesz zaklad. Musi minac 5 sekund a w tym czasie wszystko sie zmienia np. do 1,03 - najlepiej od razu wtedy podac nizszy kurs od tego, ktory sie wyswietla. Czesto jednak kurs spada do 1,01 wczesniej i nie oplaca sie ryzykowac.

Mama nadzieje, ze przyblizylem Ci moje sposoby. Zobaczymy co z tego wyniknie po dluzszym czasie.

Do góry
#461138 - 09/12/2005 13:26 Re: Dyskusja na temat zakładów live
Neoplus Offline
enthusiast

Meldunek: 05/04/2005
Postów: 299
Wielkie dzięki za odpowiedź staller.Dzisiaj zakładam konto w betfair.Odbieraj od czasu do czasu prywatne wiadomości
Pozdro dla Ceibie

Do góry
#461139 - 10/01/2006 21:49 Re: Dyskusja na temat zakładów live
Neoplus Offline
enthusiast

Meldunek: 05/04/2005
Postów: 299
Witaj staller. Niedawno wpłaciłem pieniążki do firmy betfair. To ja byłem założycielem tematu "Dyskusja na temat zakładów live" w którym zamieściłeś obszerny opis systemów jakimi się posługujesz grając w berfair. Mogę powiedzieć tyle, że te granie w 89 minucie na brak gola lub remis to rzeczywiście kiepski pomysł. Często gole padają w ostatnich minutach i można naprawdę dużo stracić. Zacząłem grać manipulacją kursów głównie w zakładach live. Proszę abyś napisał mi do jakich wnisków doszedłeś od czasu ostatniego postu w moim temacie. Jakieś może nowe systemy, napisz co największe zyski ci przynosi, jakieś udoskonalenia.
Z góry dziękuję i pozdrawiam
Tomasz

Do góry
#461140 - 27/01/2006 03:20 Re: Dyskusja na temat zakładów live
comp Offline
addict

Meldunek: 18/01/2005
Postów: 435
Byc moze nie jest to takie zly pomysl ja ze swojej strony moge ci polecic gre w betfair,kursy czasami sa niesamowicie wysokie,zreszta w tym buku na wszystko sa najwyzsze kursy i jesli grasz w BAW np to naprawde szczerze radze zmiane buka plusow jest sporo poza kursami(oferta jest na wszystko)szybkie wyplaty i czasami bardzo okazyjne kursy,minus to chyba tylko to ze moze sie interfejs nie podobac ale przy stawkach 1kPLN na mecz to takie rzeczy chyba nie maja znaczenia,a roznica kursow jest spora z np. BAW(tak czuje ze tam grasz bo to jednak potentat ale bardzo marny w porownaniu do niektorych bukow)ja kiedys puscilem va bank mecz totenham tez tak jak ty w 85 min. za 1,38(brak gola lub odpowiednik)bodajze ale niestety nie zostal przyjety ale ponoc zdarza sie ze taki zaklad zostaje przyjety(chyba widac ze kurs zdecydowanie zawyzony)nalezy probowac do skutku bo kursy skacza tam szczegolnie pod koniec danego meczu.

Do góry
#461141 - 29/01/2006 00:34 Re: Dyskusja na temat zakładów live
terrorist Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 04/09/2003
Postów: 2351
Skąd: Tallinn, Estland :P
Gra na LIVE moim zdaniem jest oplacalna
w betandwin w spotkaniach hokejowych kazdego dnia mozna znalezc przewartosciowane kursy czy nawet surebety w jednym momencie

zdecydowana bomba sa czasami pomylki takie jak, po 2 tercjach jest 1:1, i dadza kurs na remis 4,00, a tak na prawde zostalo przeciez 20 minut gry i jest to nic innego jak remis w tercji z kursem 4,00 kiedy realnie kurs powinien nie wynoscic wiecej niz 2,70, czesto jesczze przed rozpoczeciem tercji spada do 2,40

albo wynik po II tercjach jest 0:2 i gospodarzom dadza handicap +1,5 i kurs na to 1,40 na gosci 2,50
w tym samym momenie maja kurs na wygrana III tercji przez gospodarzy 2,10, a to jest dokladnie to samo co handicap +1,5 z kursem 1,40, gram wiec 2,10 i 2,50 i mam kilknastoprocentowego surebeta

sztuka gry na LIVE to lapanie wysokich kursow wiekszych od 2,50, sadze ze sredni kurs granych przeze mnie zakladow na LIVE to okolo 3-3,50 malo osob tak gra, wszyscy leca na 1,10 czy 1,20 i na nich bukmacherzy wlasnie zarabiaja

Ile to razy pamietam ze wchodzil w hokeja kurs z LIVE np 21,00 czy nawet 23,00 z ostatnich 2 tygodnii spotkania chociazby Linkoping - Frolunda 5:4 w 55 minucie przy wyniki 3:4 kurs 23,00, albo Djurgardens - Frolunda po 40 minutach 0:2 i kurs na 1 21.00
Misrzostwem bylo natomiast spotkanie z tego tygodnia, niski kurs ale swir niesamowity
Sodertjale - Modo 1:5 24 secundy przed koncem baw na under 6.5 dal kurs 1,35!!! nie bylo zadnych powerplayow, normalna gra, 13 sec przed koncem kurs wynosil 1,25 a krazek na srodku boiska.... i za chwile zablokowali niestety

Do góry
#461142 - 29/01/2006 15:52 Re: Dyskusja na temat zakładów live
host Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/04/2004
Postów: 2696
Co do grania LIVE, to moim zdaniem granie na 0 goli w ostatnich minutach to czyste szaleństwo... Może ktoś ma farta i akurat tak trafia, że wygrywa i mu dobrze idzie, ale dużo razy widziałem mecze w których gol pada w ostatnich minutach, a nawet sekundach gry... Co do obstawiania na LIVE to ma swoje plusy i minus.. Plusy takie, że możemy złapać np. Takiego Federera po 1,80, a przed mecze kurisk jest 1,03... itp ... wystarczy poczekać i walnąć kase na taki kursik... Zgubnym zjawiskiem w zakładach LIVE jest zbyt szybka chęć odgrania straconych pieniędzy, która prędzej czy później puści nas w maliny... Np. BAW, oferuje pełną gammę, zakładów LIVE na 1 mecz, od goli, do u/o, ilość kartek, rożnych, minuty doliczone itp itd.... jest tego naprawde sporo i naprawde sporo na takich gównach się wtapia kasy... Staram się zawsze łapać kursty wyższe od 2,00 ... nawet czasem trafiając kursik 11,00 zl ... jak takie coś wejdzie to można cieszyć się z profitu przez cały miesiąc ale trzeba także oglądać mecz i wiedzieć jak co się dzieje na boisku... Ogólnie to moja kariera na BAW się skończyla, dając mi Limity... przechodze od juta na BetFair i mam nadzieje, że bedzie jeszcze lepiej Pozdrawiam i sorki za błędy i za złe sładniowe zdania pozdrawiam

Do góry
#461143 - 29/01/2006 18:05 Re: Dyskusja na temat zakładów live
agil Offline
newbie

Meldunek: 29/01/2006
Postów: 30
witam wszytskich
od jakiegos czaasu grywam, glownie progresja na remis i ostatnio zaczallem live w roznych opcjach
niestety moje ogladanie meczow "live" ogranicza sie do livescore stad gram wylacznie hobbystycznie na minimalnych stawkach

pytanie, gdzie ogladacie mecze, slyszalem o transmisjach streamowanych na chinskich serverach, moze jakies kanaly dostepne przez satelite i karte tv?
wolalbym opcje ze moge to ogladac na ekranie monitora, nie satelita i telewizor

Do góry
#461144 - 30/01/2006 01:01 Re: Dyskusja na temat zakładów live
staller Offline
member

Meldunek: 23/06/2005
Postów: 122
Quote:

witam wszytskich
od jakiegos czaasu grywam, glownie progresja na remis i ostatnio zaczallem live w roznych opcjach
niestety moje ogladanie meczow "live" ogranicza sie do livescore stad gram wylacznie hobbystycznie na minimalnych stawkach

pytanie, gdzie ogladacie mecze, slyszalem o transmisjach streamowanych na chinskich serverach, moze jakies kanaly dostepne przez satelite i karte tv?
wolalbym opcje ze moge to ogladac na ekranie monitora, nie satelita i telewizor




Mama karte TV i kupilem za grosze analogowy tuner satelitarny i antene sat. mam nastawiona na Astre (malo programow, ale wszystkie darmowe), a wsrod tego do obstawiania pilki live nadaje sie:
1. ARD (na przemian z ZDF) na zywo: mecze miedzypanstwowe, wszystkie mecze reprezentacji Niemiec, wiekszosc meczy UEFA z udzialem niemieckich druzyn, mecze pucharu niemiec a podczas mundialu 2006 beda tam wszystkie mecze mistrzostw!
2. DSF: zawsze w poniedzialek na zywo mecz 2 ligi niemieckiej o 20:45, mecze pucharu uefa, rozne turnieje typu confederation cup, antalya cup itd.
3. Eurosport: to wiadomo co tam jest, ostatnio puchar afryki na zywo, czesto puchar uefa.
4. Czasem na RTL (czy Sat1) leci na zywo Champions League z udzialem niemieckiej druzyny - ostatnio byl: Bayern - Juventus

Dodatkowo mam kablowke z Polsatem Sport a tam na zywo: liga niemiecka, szkocka, holenderska, wloska (podpisane umowy tylko z niektorymi klubami), puchar polski, liga mistrzow, puchar uefa, mecze miedzypanstwowe i wazniejsze towarzyskie. Generelnie bardzo polecam, staraja sie coraz bardzoej, jezeli chodzi o live.

Odradzam streamingi na chinskich czy arabskich serwerach mi to chodzi beznadziejenie, ciagle przerywa (mam 128 kb/s lacze) a poza tym czasem leci z opoznieniem.

Na livescore tez uwazaj, czasem pokazuje 5 minute meczu, gdy ten sie jeszcze nie zaczal i czesto nie jest to korygowane podczas meczu. Mozesz miec wrazenie wiec, ze jest juz 90 minuta, gdy tak naprawde jest 85 minuta i z doliczonym czasem gry moze byc nawet 10 minut do konca meczu... Najlepiej porownywac kilka stron typu livescore na raz (np. z xscores.com - jest troche dokladniejsza)

Do góry
#461145 - 30/01/2006 19:21 Re: Dyskusja na temat zakładów live
agil Offline
newbie

Meldunek: 29/01/2006
Postów: 30
dzieki wielkie
masz jakies namiary na te aranskie chinskie servery?
ja mam lacze 5MB to powinno byc lepiej

Do góry
#461146 - 03/02/2006 22:29 Re: Dyskusja na temat zakładów live
agil Offline
newbie

Meldunek: 29/01/2006
Postów: 30
moze jedna ktos sie pdzieli namiarami na serwery?

Do góry
#461147 - 10/02/2006 20:06 Re: Dyskusja na temat zakładów live
agil Offline
newbie

Meldunek: 29/01/2006
Postów: 30
update

zamowilem polsat

gram sobie na razie na roznych livescorach
idzie mi calkiem nie najgorzej (odpukac)
grywam najczesciej under/over i dokladny wynik
ew po zalosnym kursie 1.02 wiekszymi stawkami
w przypadku absolutnych pewniakow typu faworyt, u siebie
15 min do konca, prowadzi 2 bramkami

chcialem sie podzielic spostrzezeniami na temat
transmisji streamowanych o ktore wypytywalem

odradzam wszytskim !
korzystalem z chinskich tv
zauwazylem juz przy trzech meczach juz poslizg 2-3 minutowy
betfair juz zdazyl kase mi wyplacic a na "live" transmisji jeszcze grali

Do góry
#461148 - 10/02/2006 20:24 Re: Dyskusja na temat zakładów live
Logan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/12/2003
Postów: 14507
Skąd: Lublin
Ja na livie gram najczesciej kursy od 2,0 w gore. Czesto okolo 3,0. Bodajze w czwartek zlapalem rodzynka porazke monaco w pucharze po kursie 19,00 okolo 85 minuty.

Granie kursow 1,02 wg mnie nie ma sensu. Jeden taki typ nie wejdzie i ile kolejnych musi wejsc aby byc na zero?

Z moich obserwacji wynika ze bardzo duzo bramek pada w przedziale czasowym 85-90. Czesto rypalo mi to undery. Wg mnie bardziej oplaca sie grac po wysokich kursach na strzelenie bramki w tym czasie niz nerwowo czekac na koncowy gwizdek sedziego po jakis nedznych kursach 1,02-1,05

pzdr

Do góry
Strona 1 z 2 1 2 >




Kto jest online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Ojro, alfa, Sensei, VVega, 11kera11, rafal08, Akhu, ANZELMO), 3422 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581976 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49