Strona 1 z 4 1 2 3 4 >
Opcje tematu
#2242490 - 09/04/2008 18:24 Nhl-play off - 2008
crossmen Offline
old hand

Meldunek: 29/05/2006
Postów: 1043
gdzie ci fani nhl ?
panowie wybudzamy się , nadchodzi decydująca część rozgrywek , pora zapomnieć o sezonie zasadniczym pora myśleć o decydującej rozgrywce
na dzisiaj :
Ottawa - bardzo kuszące kursy , w sezonie zasadniczym wręcz niespotykane , 2 meczów z rzędu nie powinni przegrać - myślę , że zwolnili celowo sezon zasadniczy aby trafić idealnie z formą na play off , czy trafią zobaczymy ja w to wierzę
San jose - z płomyczkami powinni dać radę choć z regułuy łatwiej radzą sobie na wyjeżdzie
Colorado - nie mam za bardzo argumentów więc może za: dośc mocny kadrowo , wzmocniony forsbergiem + nasz wojtek noi coś te wilki nie mogą mnie przekonać do swojej gry , moim zdaniem pozycja na wyrost noi brak doświadczenia gry w play off
New jersey - tu ewidentne mecze na remis myślę , że w kolejnych min 4 meczach powinien choć jeden paść , bądz drugi typ zwycięstwo jedną bramką obojętnie której z ekip
pozdro
( moje skromne typy na finał + ulubione ekipy to Senatorowie+ Rekiny)
życzę wygranych

Do góry
Bonus: Unibet
#2242578 - 09/04/2008 20:11 Re: Nhl-play off - 2008 [Re: crossmen]
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
ech napisalem w temacie o NHL...no nic to troche typkow rzuce, predykcji juz mi sie nie chce.

Typy na serie:

Capitals - Flyers 2 2.33 2/10 Pinnacle

Caps swoje zrobili, teraz Flyers poturbuja Ovechkina i sie skonczy. Pamietamy jak sie skonczyl debiut mlodej ekipy z Pit w zeszlym sezonie...byli bez szans z Sens, tu bedzie podobnie z Caps, tylko moze nie tak ostro jednostronnie, w kazdym badz razie kurs przeszacowany.

Pens - Sens 4:0 8.75 1/10 betsson
Pens - Sens 4:1 4.5 2/10 expekt - o tej parze juz troche pisalem, nie widze wiekszych szans dla Sens, ludzie, ktorzy z otwarta buzia, nerwowo obgryzaja paznokcie na kazym meczu Sens typuja max. 2 zw. Ottawy w tej batalii, trudno, zebym ja wyszedl przed szereg i myslal inaczej. Ottawa nie mogla odpuscic, do konca bylo bardzo blisko odpadki, wiec to by bylo zupelnie bez sensu. O oslabieniach Sens nie ma co pisac. Jasne, ze moze nastapic szczegolnie w I meczu takie cos, ze ta przetrzebiona ekipa z Ottawy sie max. zmobilizuje i pojdzie ostro na Pit. Tylko, ze Penguins z koncowki RS w prawie pelnym skladzie bez wielkiego trudu odepra ten atak. Poza tym to swego rodzaju rewanz za zeszly sezon...wtedy mlodzi chlopcy z Mellona sie przestraszyli Ottawy, dzis po to przyszedl Gill, po to przyszedl Hossa, Dupuis, zeby sie nie przestraszyc.

Jesli Ottawa zagra na maxa, a mimo to Pit wygra stosunkowo pewnie dzis, to sie skonczy 4:0.

tyy na zwyciestwa w konf ;\) :

Colorado Avalanche to win western 15.00 jetbull 0.5/10
New York Rangers to win eastern 8.75 Pinnacle 1/10
Dallas Stars to win western 18.29 Pinnacle 0.5/10
Anaheim to win western 6.03 Pinnacle 2/10
Pittsburgh to win Eastern Conference 3.7 2/10 betsson

jak kursy pospadaly to trudno, zawsze mozna skonfrontowac...ruch i tak mizerny, wiec cos napisalem przynajmniej. Typy wygladaja tak, ze w razie co mozna je bedzie kontrowac, takie moje odczucie ;\)

Wild - Avalanche 2 1.87 2/10 Foppa i wszystko jasne. Na dzikusow powinno wystarczyc.

Do góry
#2242582 - 09/04/2008 20:13 Re: Nhl-play off - 2008 [Re: polskignom]
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
na dzis:

Pit-Ott 1 1.92 betsafe 4/10 chyba najwyzej...to co przy seriach, oslabienia Ottawy, niezla gra u siebie Pingwinow. Spadki ogromne, ale po 1.92 i tak jeszcze jest ok.

Jeszcze o jednej rzeczy mysle, ale to potem ;\) \:p

Do góry
#2242592 - 09/04/2008 20:19 Re: Nhl-play off - 2008 [Re: polskignom]
crossmen Offline
old hand

Meldunek: 29/05/2006
Postów: 1043
jak Ottawa wtopi 4-0 w play offach , to w życiu nie wyślę żadnego zakładu na nhl , a z doświadczenia nie takie supraisy były w play offach - dla przykładu chyba 2 lata temu murowany faworyt Ottawa poległ z Szabelkami

Do góry
#2242596 - 09/04/2008 20:21 Re: Nhl-play off - 2008 [Re: crossmen]
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
Originally Posted By: crossmen
jak Ottawa wtopi 4-0 w play offach , to w życiu nie wyślę żadnego zakładu na nhl , a z doświadczenia nie takie supraisy były w play offach - dla przykładu chyba 2 lata temu murowany faworyt Ottawa poległ z Szabelkami


pozyjemy, zobaczymy ;\)

Do góry
#2242609 - 09/04/2008 20:42 Re: Nhl-play off - 2008 [Re: polskignom]
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
jeszcze slowko odnosnie niespodzianek ;\)

Ottawa jest obecnie najslabsza na papierze z calego grona PO w obu konf...Pit jest jedna z lepszych ekip, wieksze szanse moim zdaniem na suprajsa sa w Detroit, Sharks czy Canadiens, zdecydowanie wieksze ;\)

Do góry
#2244457 - 10/04/2008 05:45 Re: Nhl-play off - 2008 [Re: polskignom]
Tommy Lee Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 22/07/2004
Postów: 1622
Skąd: Pittsburgh
Mimo osłabień Senatorów, ja bym ich nie przekreślał, bo oni wybitnie nie leżą moim Pingwinom. Na pewno nie skończy się 0:4. Dla mnie będą to wyrównane mecze (6 lub 7 nawet)i nie podejmuje się typu na tą parę.

Co do Pary Washington-Philadelphia, to moim faworytem są ci pierwsi, z jednej przyczyny - są w wyśmienitej formie! A Lotnicy wcale nie są bardziej doświadczeni w bojach play-off \:\)

Do góry
#2244571 - 10/04/2008 06:03 Re: Nhl-play off - 2008 [Re: Tommy Lee]
olejajo Offline
addict

Meldunek: 29/12/2005
Postów: 510
Skąd: prudnik
Dzisiaj puszaczam San Jose i Under w meczu z Calgary.
San Jose chyba najbardziej się rozwinęło w ciągu ostatnich dwóch sezonów i chyba musza zacząc pokazywa czego sie nauczyli.
Mimo niekorzystnego bilansu w sezonie zasadniczym sa dla mnie faworytem. Ich mecze sa na styku, ale mysle, ze nie bedzie dogrywki a wynik meczu to 3:1.
San Jose prezentowali doskonala forme na koniec sezonu zasadniczego i maja na pewno wysokie morale. Wszystko okaze sie w nocy

Do góry
#2245049 - 10/04/2008 18:24 Re: Nhl-play off - 2008 [Re: olejajo]
crossmen Offline
old hand

Meldunek: 29/05/2006
Postów: 1043
po pierwszej nocy play off wyszedłem mocno poobijany , na dziś chyba kwarantanna . w sumie na większe wnioski za wcześnie , ale jedyne co do głowy mi przychodzi to faktycznie 4-0 ottawy to masakra , zobaczymy jak drugi mecz , bardzo mocno rekiny zawiodły choć u siebie w sezonie zasadniczym szło im jak po grudzie i nieraz wykręcili numer, przyczaję się jak pojadą na wyjazd
na dziś passe
mam nadzieję , że macie lepsze wyniki z nocy

Do góry
#2245085 - 10/04/2008 18:55 Re: Nhl-play off - 2008 [Re: crossmen]
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
Mozna lekko napisac, co sie wydarzylo...

NYR jak nie lezeli Diablom, tak nie leza. I moze byc szybciej niz przewidywalem, ale spokojnie.

Jak dla mnie Ottawa zagrala wczoraj swietnie, walczyla od poczatku do konca, ale Pingwiny byly po prostu za mocne. Szczerze sie nie spodziewalem tak dobrej, twardej gry ze strony Sens. W pewnym momencie meczu sedziowie probowali pomoc, dali 5 na 3. Ale swietny Fleury i ogolnie kapitalna gra obronna Pit nie dala sie zlamac. Nalezy odnotowac tez mimo wszystko swietny mecz Gerbera. Puscil 4 bramki, ale jakby ich puscil 8, to nikt nie powinien miec pretensji.

Co do Sharksow to zgodnie z przewidywaniami. Flames to zadni chlopcy do bicia i tam beda sie prac o kazde zwyciestwo od 1. do 60. minuty. Ale to jeszcze nie koniec.

Colorado przelamalo Minke w I meczu, ze skladu Wild najprawdopodobniej wypadl Parrish, wiec Lawiny sa teraz w uprzywilejowanej pozycji ;\)

Dzis pozostale ekipy na placu boju, cos skrobne wieczorkiem, bo teraz czas mnie goni. Pozdrawiam.

Do góry
#2245809 - 11/04/2008 01:37 Re: Nhl-play off - 2008 [Re: polskignom]
Homraj Offline
old hand

Meldunek: 20/08/2006
Postów: 982
Skąd: gdzieś w Afryce
pięknie Fleury zaczął playoff \:\) . miło to widzieć bo kibicuje mu właściwie od końcówki jego startów w QMJHL. ciekawe jak dalej będzie bronił. przed serią wielu ekspertów, ale i zwykłych fanów[notabene również ekspertów] zastanawiało się czy w końcu Flower zagra dobre PO. wystarczy looknąć w ststystyki by zobaczyć jak słabe grywał playoffy zarówno w QMJHL, AHL i NHL. początek świetny.
po regularnym polski już byśmy się nie założyli \:p . zmiany w obu ekipach i dość wyraźnym faworytem nagle stają się pingwiny. niemniej, musiałem uwzględnić różne scenariusze- jest ok. choć w awans raczej nie wierze, piątkowy mecz będzie pewnie decydujący. jeśli Sens wtopią, możesz czynić co stosowne. przy wszystkich ich kontuzjach i raczej wątpliwym przekonaniu w możność awansu, nie daje im szans wyrównania rywalizacji u siebie, a tylko wtedy coś by się jeszcze mogło wydarzyć. trzeba wygrać już jutro. kto wie... może młodzi rozradowani pierwszym zwycięstwem - nad rywalem którego sami sobie w dodatku wybrali - spuszczą nieco z tonu i będzie to jakaś szansa dla Ottawy? może. pierwszego meczu nie widziałem, oby drugi nie był początkiem i końcem jednocześnie. 0-2 i zaczynam grać na Pens.
Originally Posted By: polskignom

Caps swoje zrobili, teraz Flyers poturbuja Ovechkina i sie skonczy. Pamietamy jak sie skonczyl debiut mlodej ekipy z Pit w zeszlym sezonie...byli bez szans z Sens, tu bedzie podobnie z Caps, tylko moze nie tak ostro jednostronnie, w kazdym badz razie kurs przeszacowany.

-tegoroczni Flyers to nie zeszłoroczni Sens
-Capitals zdają się być lepiej przygotowani do PO niż Penguins byli rok temu
-frycowe nie zawsze obowiązuje
-weź mi tu poturbuj Ovce ( >KLIK<). pytany o nieczystą grę Flyers -> "What can I do? If they want to hit me, hit me. I don't care. . It's the playoffs. No friends on the ice."
czyste wejścia pewnie nic mu nie zrobią. łokieć na głowe? nawet bym się nie zdziwił, tyle tylko, że skoro liga specjalnie chroni Sida i Ovce, można się spodziewać jakichś kosmicznych zawieszeń. będę chętni? wątpię...
-gdzieś z początkiem sezonu któryś komentator mówił, że Capitals są najcięższą - waga zawodników - drużyną ligi. w kontekście serii z ostro grającymi Flyers wydaje się to być bardzo poważny argument.
kto awansuje? pewnie Washington. żeby jednak nie stracić, najlepiej grać na pojedyncze zwycięstwa. Capitals bankowo coś ugrają, a przy dobrym obrocie sprawy można wyciągnąć znacznie więcej.
tak samo z Rangersami. New Jersey im leży, ale Broda to zawsze Broda. lepiej grać na pojedyncze zwycięstwa. w nocy dali już kilka złotych a dadzą jeszcze więcej bo umówmy się, nie przegrają serii 1-4.

z awansów zagrałem dubla:
Detroit + Anaheim = [1.80] --- 10/10

Do góry
#2245955 - 11/04/2008 01:53 Re: Nhl-play off - 2008 [Re: Homraj]
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
Szczerze? Capitals maja swietny bilans koncowki regulara, sa na fali, ale oni mieli najslabsza dywizje ;\)

W gebie kazdy mocny, nawet i Ovechkin, ale on jeszcze PO nie zaznal. Jasne, ze Capitals sa lepiej przygotowani niz Pens, wtedy Malkin oddychal rekawami, a Crosby gral z kontuzja, a Sens byli o wiele lepsi niz Flyers, ale...ja Caps dalej nie widze.

A jesli chodzi o atak na glowe, tez sie moze taki zdarzyc...kto chetny? Na pewno Hartnell nie bedzie przebieral w srodkach ;\)

Prawda jest taka, ze poswiecenie jednego grajka na rzecz wybicia z glowy hokeja Ovcy sie bardzo oplaca.

Z Pingwinami z zeszlej nocy Flyers i tak dlugo nie powalcza ;\)

Do góry
#2246159 - 11/04/2008 02:17 Re: Nhl-play off - 2008 [Re: polskignom]
Homraj Offline
old hand

Meldunek: 20/08/2006
Postów: 982
Skąd: gdzieś w Afryce
Philadelphią się nie przejmuj bo jak dobrze pójdzie za kilka dni jadą na pola golfowe. chyba, że pingwiny jadą razem z nimi
pomyśl raczej choćby o Rangersach.

Hartnell? nie.
zbyt cenny a ewentualne zawieszenie będzie oczywiście uzależnione od konsekwencji czynu. hipotetycznie- ile dostanie za atak którym skończy PO prawdopodobnego MVP sezonu i najlepszego obecnie ofensywnego hokeisty świata? 30 meczów? 50? cały rok?
Hartnell nie.

Do góry
#2246558 - 11/04/2008 03:12 Re: Nhl-play off - 2008 [Re: Homraj]
crossmen Offline
old hand

Meldunek: 29/05/2006
Postów: 1043
panowie fachowcy - wrzućcie dwa zdanie co sądzicie o meczu anaheim-dallas - mam ochotę zagrać na gwiazdy a argumentem za jest ich dobra gra na wyjazdach , macie jakieś pomysły na te mecze ? może underka poszukać

Do góry
#2246695 - 11/04/2008 03:26 Re: Nhl-play off - 2008 [Re: crossmen]
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
oj Homraj, mowie Ci, Phila pojdzie dalej czy chcesz czy nie...jesli chodzi o dzisiejsze mecz to...ja sie napalam powoli na Det,a dokladnie Nsh +1,5, Henka under 1,5 pkt. i under 5,5.

Jesli chodzi o Kaczki to under ok...ML dzis w tej parze odpuszcze.

SJS over 4,5 pewnie poszukam.

No i Phile ML gdzies tez poszukam ;\)

Do góry
#2248424 - 11/04/2008 14:13 Re: Nhl-play off - 2008 [Re: polskignom]
Homraj Offline
old hand

Meldunek: 20/08/2006
Postów: 982
Skąd: gdzieś w Afryce
Originally Posted By: polskignom
oj Homraj, mowie Ci, Phila pojdzie dalej czy chcesz czy nie...

mi to obojętne. czy odpadną w pierwszej czy zdobędą tytuł- bez znaczenia. chce tylko żeby Caps wygrali z 2 mecze.

Do góry
#2255024 - 13/04/2008 17:08 Re: Nhl-play off - 2008 [Re: Homraj]
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
"Slowko o Ottawie, moze to przedwczesne prognozy, ale osobiscie uwazam, ze ich forma jak na etap rozgrywek jest zdecydowanie za wysoka i zeby pozniej nie bylo zgrzytania zebow jak odpadna w I rundzie PO."

11.10.2007 by polskignom \:p

Do góry
#2258858 - 14/04/2008 19:02 Re: Nhl-play off - 2008 [Re: polskignom]
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
Dzis moze nie zagrac Spezza...powolany w trybie awaryjnym jest Nikulin, a na treningach jako C w I ataku gral Vermette. Pewnie Spezza sprobuje pograc, ale mimo wszystko to kolejny duzy dyskomfort dla Ottawy. Kontuzjowani gracze w ogole nie trenowali. Co prawda chodza ploty o powrocie do skladu Alfiego, ale to byloby samobojstwo coacha i narazenie Szweda na powazny uraz. No, ale zobaczymy.

Dzis Pingwiny powinny wygrac, motywacja i nastawienie takie same, styl gry pewnie bedzie podobny, czas w koncu by Gerber przestal jak world-class goalie, bo przeciez nim nie jest ;\)
2.3 w expie, 2.44 w betako na Pingwiny.

Colorado - Minnesota - koledzy z dywizji, w RS tylko 1 zwyciestwo gosci, tu Colorado juz przelamalo homecourt advantage dzikusow. Jest 1:1, 2x dogryweczka. Dzis wygrywaja Lawiny i po 2 domowych wychodza na 3:1...nie ma bata ;\)

ML 1 1.69 w betcris.

Nahville-Detroit - trzeci mecz, stan 2:0 dla Det, Skrzydelka jednak maja spora przewage nad Predators (chodzi o to jak wygladaly oba mecze ;)), dzis Nashville zrogbi wszystko, zeby wyjsc na 1:2, czy wyjdzie? Sam nie wiem, bardziej mnie ciekawi w jaki sposob beda probowali to zrobic, otoz moim zdaniem schowaja sie w obronie, bo cios za cios ze Skrzydelkami to dla Predators strzal w stope. Do tego raczej mniej ofensywne nastawienie Det. Jak dla mnie to dzis under. under 5,5. ;\)

Under 5.5 1.65 expekt

Do góry
#2261615 - 15/04/2008 17:33 Re: Nhl-play off - 2008 [Re: polskignom]
crossmen Offline
old hand

Meldunek: 29/05/2006
Postów: 1043
oj dają senatorowie do pieca .w ogóle ten play off nie mojej myśli , trzeba będzie przeczekać do następnej rundy może coś się rozjaśni , muszę przyznać , że fajna i bardzo zacięta rywalizacja jest pomiędzy dzikusami a Lawinami , jako , że gra w lawinach nasz Wojtek to myślę , że awansują dalej .
( z dzisiejszej nocy niezły suprais porażka czerwonych skrzydełek)

Do góry
#2261924 - 15/04/2008 20:27 Re: Nhl-play off - 2008 [Re: crossmen]
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
Oj Crossmen, w ogole nie doceniasz Pingwinow

To nie wina zawodnikow Senatorow, ze nie sa przygotowani fizycznie do PO, ktos inny to powinien zrobic. Poza tym Pit najwyczajniej w swiecie jest poza zasiegiem Ottawy i smiem twierdzic, ze nie tylko Ottawy. ;\)

Do góry
Strona 1 z 4 1 2 3 4 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
2 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, alfa), 3408 gości oraz 5 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581795 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49