Opcje tematu
#3740639 - 07/03/2010 18:50 Tenis Trader in-play
jolalegia Offline
journeyman

Meldunek: 04/10/2007
Postów: 75
Witam

Postaram się w tym temacie zamieszczac moje aktualne typy na dany dzień , jak i przedstawiac statystyki swojej gry. Gram glownie tenis in-play.
Wole mecze Pań ale obstawiam takze pojedynki facetow.

Dziś gram :

Ferrer D. (Esp) - Wawrinka S. (Sui)
typ: 1

Ferrer lubi tą nawierzchnie no i gra u siebie. Choc Warwinka dobrze zaprezentowal sie w spotkaniu z Almagro, ktore wygral 3-2 to dzisiaj bedzie gral z duzo lepiej ostatnio dysponowanym Ferrerem.

Sevastova A. (Lat) - Pavlyuchenk. A.(Rus)

Bardzo ciekawy mecz i mysle , ze da sie cos fajnego ugrac , gdyz licze tutaj na 3 sety. Rosjanka jest duza faworytka spotkania no ale Sevastova jest w duzym gazie i moze jej troche szykow napsuc. Byc moze wejscie lay Pawluczenko bedzie dobrym rozwiazaniem na poczatek. Wieczoream przedstawie czy cos udalo się zarobić

Do góry
#3740740 - 07/03/2010 20:09 Re: Tenis Trader in-play [Re: jolalegia]
MagiK Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/01/2005
Postów: 11245
Jak czas pozwoli to założę podobny temat tongue
Też staram się zarabiać głównie w ten sposób wink
Tylko mam trochę inną taktykę tzn. gram lay 'mocnych faworytów', oczywiście nie wystawiam każdego faworyta. Gram tylko wtedy gdy kurs wydaje mi się mocno zaniżony, dzięki czemu czasem tak w 20% przypadkach uda się zarobić nie wchodząc nawet in-play. Jeżeli już wejdę in-play, to kilka ticków, daje zadowalający zysk (nie będę określał dokładnie ile bo to zależy od kursy który layowałem). Czynnikami jakimi się kieruję jest m.in. to kto będzie serwował itp np. w zeszłym tygodniu złapałem back Karlovic po 1,6 przed finałem z Gulbisem,a jak się okazało że będzie serwował kursy zjechały do poziomu 1,53-1,54... Ważną regułą, której staram się przestrzegać jest czas. Daję sobie 15 minut in-play, na zrobienie greena, jeżeli sytuacja jest nie po mojej myśli sprzedaje ze stratą. Oczywiście zdarzają się odstępstwa od zasady,ale wynika to zazwyczaj z sytuacji na korcie (każdy mecz który gram staram się oglądać)W przyszłości chiałbym jednak unikać wchodzenia in-play...ale na to potrzebuję większego budżetu.
Moje statyski z lutego:
82% rynków wygranych
budżet 150e --> 300e
W marcu zagrałem do tej pory tylko 1 rynek.

Mam też do Ciebie kilka pytań:
w tej chwili back na Ferrera jest 1,31-1,32 jak nisko ustawiasz lay? Jak długo czekasz na ewentualną realizację?
Analogiczne pytania do pary WTA.

Taki mały komentarz do Twoich przewidywań... back Ferrera po takim kursie wydaje mi się kiepskim pomysłem, prędzej skłaniałbym się do lay 1,32 i back 1,39 (ale raczej nie zagram - brak czasu tongue ). Co do pary WTA to się nie wypowiem bo żadnej z Pań w tym tygodniu nie widziałem,a cyferki to trochę za mało.

Powodzenia piwo

Do góry
#3745359 - 10/03/2010 19:29 Re: Tenis Trader in-play [Re: MagiK]
jolalegia Offline
journeyman

Meldunek: 04/10/2007
Postów: 75
Witam

Co do moich wczesniejszych typow to sie sprawdzily aczkolwiek moglem poczekac na lepszy kurs na Ferrera. Zalediwe w 2 gemie wzrosl on do 1,6 i oczywiscie wzielem go no i nie zalowalem. tak jak myslalem Ferrer gladko objechal Warwinke. W meczu kobiet mailem juz wieksze klopoty bo nie trafialem w zwyciezczynie setow.
Udalo się ugrac praktycznie nic bo 0,50 euro.

No ale juz dzis startuje Najwiekszy turniej.

Na początek takie mecze jak :
Schnyder P. (Sui) - Garbin T. (Ita)

W tym meczu nie mam faworyta bo obydwie Panie są bardzo nieprzewidywalne i graja strasznie himerycznie. Bede gral live i zobacze jak sie bedzie ukladal ten mecz. Faktem jest ze licze tutaj na 3 setowe widowisko.

Govortsova O. (Blr) - Benesova I. (Cze)

Tutaj moim faworytem jest Bialorusinka , ktora gra mocno i agresywnie. Benesova raczej jeszcze formy nie odnalazla w tym sezonie. Zobaczymy jak sie Panie beda prezentowaly na zywo.


Ponadto bede staral sie grac to co aktualnie bede mogl ogladac na zywo, takz ze zapowiada sie dluga noc i oby pelna zyskow. Jutro postaram sie opisac co i jak gralem.

Do góry
#3747159 - 11/03/2010 19:01 Re: Tenis Trader in-play [Re: jolalegia]
jolalegia Offline
journeyman

Meldunek: 04/10/2007
Postów: 75


To jest efekt tradingu z wczoraj ( no i troche z dzisiaj ) . Niestety nie wytrzymalem dluzej i skonczylem zabawe o 1.00
Jak widac bylo roznie, i lepiej i gorzej. Ciezko sie jednak dziala , gdy sie meczow nie oglada, a tylko przyglada sie livescore.

No dobra ale dosc tego. Po krotce opisze jak wczoraj gralem.

Pierwszy mecz Szwajcarki z Woszką Garbin. Poniewaz lubie grac na kobiete , ktora w meczu wygrywa swoje podania ( bo to zadkosc u Pan) to zagralem po wygraniu podania juz pierwszego na Szwajcarkie i zamknelem zaklad juz po 1 secie gladka przez nia wygranym.
Podobnie bylo z Govortsova i Cristeo, tyle ze tam juz bylo wiecej nerwow bo bawilem sie w 3 secie tych spotkan.
Jak widzicie kompletnie nie poszlo mi w spotkaniu Amerykanki. Liczylem ze jednak slaba Craybas przegra badz wygra po 3 setach. Wiec gdy pierwszy raz przelamala swoja rywalke zagralem przeciwko niej lay. Niestety latwo wygrala swojego 1 seta i w drugim tez szybko objela prowadzenie. Wkoncu jednak rumunka się przebudzila i odrobila straty i gdy miala 2 pilki na przelamanie na 6-5 dolozylem jeszcze lay Craybas i to byl blad bo amerykanka obronila brejki i wygrala nastepnego gema .

Rozzano odpalilem gdy przegrywala w 1 secie. Zagralem na nia i spokojnie gdy nadrobila niewielka strate zamknelem zaklad po 1 gemie w 2 secie z dobrym zyskiem.

Do góry
#3747185 - 11/03/2010 19:25 Re: Tenis Trader in-play [Re: jolalegia]
jolalegia Offline
journeyman

Meldunek: 04/10/2007
Postów: 75
hm co tu dzis zagrac...

Tenis to tenis i bedzie trzeba grac go live, a na teraz nie mam zadnych lepszych typow.

Ale tak troszeczke odbiegajac od tematu to mysle ze dzis mozna troche sie pobawic tradingiem na rynkach koszykarskich.
Panathinaikos - Maourussi
Wg. mnie kurs na Panate jest za duzy. 1.75 na taki klub, ktory mimo ze juz przekreslil swoje szanse awansu bedzie chcial sie godnie zaprezentowac swoim kibicom i zrewanzowac sie za minimalna porazke w 1 meczu tych druzyn. Wg. mnie gadka ze Panata odda mecz aby Mourussi moglo awansowac kosztem Partizana jest przesadzone. A i tak raczej pewny awans rywal Panaty w tym meczu juz ma, bo Partizan przeciez nie wygra 2 raz z Barceolna i to na jej terenie. Mysle , ze mimo braku strzelcow w druzynie Panaty spokojnie powinna grac ten mecz i bedzie duzo okazji aby dobrze zarobic grajac na poczatku po takim kursie 1.75.

Kolejny mecz Oly z Chimky

Rosjanie musza walczyc i wygrac aby miec jakielkolwiek szanse na awans, choc i tak te szanse maja male bo Caja gra u siebie z najslabsza w grupie Ciboną i zapewne nie przegra. Olympiacos jednak się nie podda , bo majac taki sklad sie polozyc nie mozna. Swietni w obronie i coraz lepsi w ataku, beda mieli duze szanse by ograc rywala z Rosji.

Do góry




Kto jest online
2 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, igea23), 3325 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5580274 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49