Strona 1 z 4 1 2 3 4 >
Opcje tematu
#4164167 - 09/10/2010 20:06 PLK 2010/2011
Amir_Khan Offline
no risk no fun

Meldunek: 05/01/2010
Postów: 8326
Sezon się zaczął a widze że tematu jak nie było tak nie ma.

Widzialem dwa mecze Prokomu w tym sezonie.Jeden gdzie Prokom zagrał swoim skladem euroligowym.I jestem przekonany ze po raz kolejny obroni tytul bo potencjal tej druzyny jest nadal ogromny na tle jej ligowych rywali.Brown zastapi z nawiazka Logana a strate po @ zniweluje Jagla ktory w koncu zaczyna grac tak jak juz powinien w poprzednim sezonie.Ale do rzeczy.

Wczoraj w Zielonej Gorze Prokom pojechal na sparing i wrocil jako przegrany.Nie przystoi mistrzowi kraju tak lekcewazyc swoich rywali niezaleznie od tego jak wiele meczow ich czeka w tym sezonie.Tak sie po prostu nie postepuje z szacunku dla swoich przeciwnikow.Zastal to bedzie druzyna ktora spokojnie powalczy o PO.Tak na marginesie nie pamietam kiedy ostatnio w meczu center niczym rasowy snajper w przeciagu 2 minut trafil trzykrotnie zza luku.Ostatnim ktory dokonal takiej sztuki przed srodkowym Zastalu byl niejaki Phil Zevenbergen.

Dzisiaj mamy trzy ciekawe mecze ale zdecydowalem sie zainwestowac tylko w jeden bo co za duzo to nie zdrowo.

Siarka Tarnobrzeg - Polpharma Starogard Gdański

Typ: Polpharma (- 5,5) - Gamebookers.


W Tarnobrzegu dzisiaj wielkie swieto koszykowki bo po wielu latach marazmu Siarka wraca do elity.Wraca ale jej podroz po ekstraligowych parkietach moze szybko okazac sie kosmarem.Chociaz w tej lidze nie zdziwi mnie juz nic.Mimo wszystko na dzien dzisiejszy widze Siarke na dnie tabeli bo ten sklad jest po prostu slaby.Nawet jak na ta lige.Slabi polscy koszykarze gdzie jedynie Miszczuk prezentuje jakas wartosc i szrot z USA za 2000 $ miesiecznie to nie jest sposob na budowanie solidnej druzyny.Ale warunki sa jakie sa.Chwala dzialaczom Siarki ze przystapili do ligi ia na pewno nie zamierzaja wywiesic bialej flagi.

Co do druzyny ze Starogardu.Po pierwsze to zaszly powazne zmiany kadrowe.Odszedl glowny architekt sukcesow z poprzedniego sezonu Bogijevic ale jego miejsce zajal mlody trener Pawel Turkiewicz.Potencjal Polpharmy jest nadal duzy bo tacy gracze jak Hicks ,Cielebak , Chanas sa sprawdzeni na polskich parkietach.Wiele bedzie zalezec od graczy z USA.4 mlodych graczy po studiach to jest spore ryzyko ale moze tez okazac sie strzalem w dziesiatke.Reasumujac stawiam konsekwentnie przeciwko Siarce.I dzisiaj jest pierwszy etap.



Do góry
Bonus: Unibet
#4164169 - 09/10/2010 20:07 Re: PLK 2010/2011. [Re: Amir_Khan]
Amir_Khan Offline
no risk no fun

Meldunek: 05/01/2010
Postów: 8326
@ 1,85.Brak edycji.

Do góry
#4164192 - 09/10/2010 20:30 Re: PLK 2010/2011. [Re: Amir_Khan]
ALEX Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 01/11/2005
Postów: 1895
Skąd: Tarnobrzeg
Siarka - Polpharma
Faktycznie szykuje sie wielkie świeto koszykowki w naszym miescie, ciezko cos konkretnego napisac o Siarce po tym co pokazali w meczach przedsezonowych, budowanie skladu tak naprawde rozpoczelo sie 2-3tygodnie temu, spore roszady kadrowe napewno nie wplynely pozytywnie na budowanie zgranej druzyny, ktora moglaby powalczyc o cos wiecej niz utrzymanie, na papierze jestesmy naprawde slabi i tak naprawde trzeba z ocena poczekac na kilka pierwszych spotkan. Odnoszac sie do dzisiejszego meczu, mysle ze najlepszym rozwiazaniem jest U 152,5, tu nie bedzie szalonych akcji i wirtuozerii, dzisiaj bedzie twarda koszykowka nastawiona wylacznie na jeden cel, 1 historyczna wygrana w PLK, jesli dolozymy do tego range meczu, a takze fakt, iz poprostu zawodnicy jednej i drugiej druzyny nie sa na tyle zgrani to under wychodzi jak złoto, dodatkowo rozsadnym typem jest +5,5 na siarke, czy wygramy ten mecz??? nie wiem ale wiem jedno, nasi gracze stana na glowie aby pierwszy wygrany mecz stal sie faktem...

Do góry
#4166672 - 11/10/2010 00:12 Re: PLK 2010/2011. [Re: ALEX]
Grzena Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 21/12/2004
Postów: 1842
Skąd: (S)iarkowy Gród/Lublin

Cieszy niespodzianka ,którą sprawiła Siarka i małe sprostowanie do tego co napisał Amir ,Siarka nie powraca do elity ,tylko pierwszy raz się w niej pojawiła smile

Do góry
#4176158 - 16/10/2010 19:05 Re: PLK 2010/2011. [Re: Grzena]
skrzypo555 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/10/2006
Postów: 4388
Skąd: Koszalin
Dzisiaj gram Trefl Sopot -4,5 i Zastal Zielona Góra -8,5.

Oba zespoły mają dużo lepsze i zbilansowane składy. Wypowiedź
trenera Kotwicy : - Trefl jest bardzo silnym, wysokim
zespołem, zdominował tablice w spotkaniu z AZS. Musimy zrobić
wszystko, aby tak się nie stało na meczu w Kołobrzegu. Nie ma co
ukrywać, zespołem bardziej kompletnym dysponuje Trefl, natomiast
jest to koszykówka i nie tylko skład osobowy się liczy.

Jeśli sam trener mówi, że drużyna przeciwna ma lepszy skład to
pozostaje mi tylko się z tym zgodzić ... smile

W drugim spotkaniu beniaminek z Zielonej Góry nie powinien mieć
problemów z pokonaniem Siarki. Zastal to klub który ma trochę
grosza i dość dobrze zainwestował w zawodników. Bardzo podobał
mi się w 1 meczu rozgrywający Walter Hodge. Trzeba na tego
zawodnika uważać. Drużyna stara się grać zespołowo bez zbędnego
kozłowania. Siarki jeszcze nie widziałem w akcji ale wyniki
sparingów oraz ostatni mecz z Polpharma dają do myślenia.
Gdyby nie przestój w grze Starogardzian przegrali by tamten mecz
zdecydowanie. ( w końcówce 3 kwarty -18 pkt ).

Do góry
#4176261 - 16/10/2010 19:50 Re: PLK 2010/2011. [Re: skrzypo555]
Green Arrow Offline
#1 WorldSpeedway

Meldunek: 03/06/2005
Postów: 38575
Skąd: Caja Mágica
Tak tylko dla uzupełnienia najwyższa strata Siarki wynosiła -22punkty wink

Do góry
#4176330 - 16/10/2010 20:12 Re: PLK 2010/2011. [Re: Green Arrow]
Azazel Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/04/2010
Postów: 20173
Skąd: 3miasto
Dziś w Kolobrzegu widzę overek 150,5 i to bez najmniejszych problemów wink Bwin 1,85

Do góry
#4186934 - 21/10/2010 21:18 Re: PLK 2010/2011. [Re: Azazel]
- c1amak - Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/06/2005
Postów: 2116
Skąd: Polska
Jest ktoś z Tarnobrzegu? Tobet wystawił już kursik na Siarkę i wynosi on 4,75 (Prokom @1,15). Pytanie tylko jaki skład pojawi się w tym wyjazdowym spotkaniu. Terminarz ma Prokom napięty: powrót z Moskwy, wyjazd autokarem (chyba) do Tarnobrzegu, a potem powrót, spotkanie u siebie w ramach Euroligi 27.10 i potem VTB 30.10. Wydaje mi się, że jest dosyć czasu i mogą pojechać pełnym składem do Tarnobrzegu, ale kto wie, jakby trener kilku graczom znowu dał odpocząć to znowu może być ciekawie.

Jak komuś uda się wypatrzeć autokar Prokomu w Tarnobrzegu i będzie jakieś info to może PW wink

Do góry
#4189460 - 23/10/2010 00:39 Re: PLK 2010/2011. [Re: - c1amak -]
- c1amak - Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/06/2005
Postów: 2116
Skąd: Polska
Ok, poszperałem trochę na necie i wychodzi na to, że warto brać kurs 1,35 jaki zaoferował betsafe na Prokom smile

W autobusie na 100% znajduje się Bobby Brown i J.R. Giddens (kto wie, może ktoś jeszcze smile ) - zatem wzmocnienie udało się do Tarnobrzegu i na niespodziankę się nie zanosi.

dlatego zagrane:

Prokom @1,35 stawka: 9/10
Prokom -7,5 @1,92 stawka: 4/10

pozdro smile

Do góry
#4190229 - 23/10/2010 06:35 Re: PLK 2010/2011. [Re: - c1amak -]
ALEX Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 01/11/2005
Postów: 1895
Skąd: Tarnobrzeg
Niby wszystko sie zgadza to co napisales "jakies" nazwiska przyjada ale czy beda ekspoatowane na tyle??? watpie obawiam sie a wrecz mam nadzieje ze asseco znowu oleje mecz i powtorka z zielonej gory stanie sie faktem to naprawde nie jest problem wygrac z prokomem ktory przyjezdza z takim skladem? czy kurs 1.3 na asseco jest wart grania? napewno nie! siarka bedzie gryzc parkiet i jesli zagraja na podobnym zaangazowaniu jak z polpharma w 4 kwarcie to o wynik bede spokojny, dodatkowo jak miszczuk wkoncu zacznie biegac i dorzuci pare pkt wiecej to tym bardziej jestem pewny ze wygraja! ponadto nowy center taylor bedzie chcial sie pokazac wiec cos powinien dorzucic, handi na siarke jak najbardziej do wziecia, asseco robi troche kpine z z rozgrywek ale co zrobic? sa rowni i rowniejsi niestety kasa zadzi i nikt tego nie zmieni ale biorac pod uwage fakt dalekiej podrozy a takze to, iz zagramy z najlepsza druzyna w polsce, ktora przyjedzie w okrojonym skladzie stawiam na swoich tylko nie wiem czy bardziej sercem czy rozumem....

Do góry
#4190267 - 23/10/2010 14:58 Re: PLK 2010/2011. [Re: ALEX]
- c1amak - Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/06/2005
Postów: 2116
Skąd: Polska
Oczywiście teoretycznie w meczu może wydarzyć się wszystko. Jednak nie wydaje mi się, żeby wysyłali wzmocnienia w 10h podróż busem tylko po to żeby się przejechali i podziwiali krowy przy drodze wink. Dla mnie scenariusz tego spotkania wygląda tak: mocne uderzenie Prokomu od samego początku (we wzmocnionym składzie) a potem już tylko kontrola spotkania i roszada w składzie.

Różnicę między Siarką i Zastalem już widzieliśmy i wg mnie jest spora. Oczywiście mecz meczowi nie równy, ale takie wrażenie odniosłem, a to co zrobiła Polpharma w spotkaniu z Siarką to.... eh. sam nie wiem jak to nazwać wink

Wczoraj jak pisałem o składzie Prokomu i kursie @1,35 to miałem na myśli, że jest to spore value. Dlaczego? wystarczy spojrzeć na kursy teraz - Siarka w pinku chodzi już po @7 - zatem można było surebeta złapać.

Nie mam nic przeciwko jeżeli Siarka wygra - kontry porobione smile a takie niespodzianki w stylu "bij mistrza" i to w wykonaniu beniaminka - bardzo lubię.

Do góry
#4190513 - 23/10/2010 18:56 Re: PLK 2010/2011. [Re: - c1amak -]
skrzypo555 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/10/2006
Postów: 4388
Skąd: Koszalin
Dzisiaj zagrałem Asseco Prokom -10,5.

Prokom po porażce z Zastalem nie mogą sobie pozwolić na kolejne
wpadki. Tym razem zagrają z wg. mnie najsłabszą ekipą PLK -
Siarką. Nazwiska zawodników zza oceanu mało mówią, a jedyny
krajowy zawodnik na poziomie PLK to Miszczuk. Prokom nawet 2 skład
ma złożony z zawodników klasowych, którzy biją na głowę
umiejętnościami Pisarczyka, Barana czy Krupę. Jeśli na mecz
wyjazdowy pojechali Brown czy Giddens to nie po to, żeby
siedzieć na ławce ... smile

Do góry
#4204112 - 31/10/2010 00:31 Re: PLK 2010/2011. [Re: skrzypo555]
GaloGalo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/04/2006
Postów: 4168
AZS Koszalin - Polonia W-wa

Nie sądzicie, że Polonia jest bardzo niedoceniona w tym starciu przez bukmacherów? Kurs w granicach 3.00 w starciu z zespołem, który zbiera lanie za laniem? IMO spore value po stronie gości. Tymbardziej, że tydzień temu pokonali na wyjeździe Turów 87-80 mimo, że meczu nie zaczęli dobrze. Oprócz tego warty odnotowania jest fakt, że do Koszalina przyjechali już wczoraj, żeby zapoznać się z halą. Ogólnie zawodnicy podkreślają, że w drużynie panuje bardzo dobra atmosfera. W Koszalinie ma zadebiutować George Reese ale mimo tego, że grał tutaj kilka sezonów nie spodziewajmy się od razu cudów z jego strony.

Jedyne co w chwili obecnej przemawia za gospodarzami to h2h ale przecież i Polonia musi kiedyś się przełamać i wygrać w Koszalinie smile . Wg mnie typ warty rozważenia.

Do góry
#4204170 - 31/10/2010 00:53 Re: PLK 2010/2011. [Re: GaloGalo]
iti Offline
PLAYOFF WINNER

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 24583
Skąd: Rzeszów
Turow zagral slabo i beznadziejnie. Koszalin za to po batach z Czarnymi i Treflem prowadzil wyrownany boj NA WYJEZDZIE z Anwilem. Jaka jest roznica miedzy tymi meczami? Po meczu z Czarnymi wylecial trener-bambo, a wrocil na Karol. I to bylo widac we Wloclawku. Czas dziala na ich korzysc. Ja tu value szczrze mowiac nie widze za bardzo.

Do góry
#4218866 - 07/11/2010 20:18 Re: PLK 2010/2011. [Re: iti]
- c1amak - Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/06/2005
Postów: 2116
Skąd: Polska
PBG Basket Poznan - Asseco Prokom Gdynia

Typ: 1
Kurs: @4 - @4,5 (expekt i bf)
Stawka: 4/10

Opis: Wg moich informacji Prokom nie przyjedzie w pełnym składzie a co za tym idzie rosną szanse ekipy z Poznania - dlatego próbuję na Gospodarzy ale nie przesadzam ze stawką.

Do góry
#4218899 - 07/11/2010 20:25 Re: PLK 2010/2011. [Re: - c1amak -]
Azazel Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/04/2010
Postów: 20173
Skąd: 3miasto
Originally Posted By: - c1amak -
PBG Basket Poznan - Asseco Prokom Gdynia

Typ: 1
Kurs: @4 - @4,5 (expekt i bf)
Stawka: 4/10

Opis: Wg moich informacji Prokom nie przyjedzie w pełnym składzie a co za tym idzie rosną szanse ekipy z Poznania - dlatego próbuję na Gospodarzy ale nie przesadzam ze stawką.


zdecydowanie popieram, żal nie skorzystać z takiego kursiwa na gospodarzy, Prokom zdecydowanie przeceniany przez buki, chyba jeszcze nie zauważyli z tamtego zespołu pozostala jedynie nazwa shocked i Pacek oczywiscie laugh

Do góry
#4219244 - 07/11/2010 22:38 Re: PLK 2010/2011. [Re: Azazel]
Snajper2 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 22/05/2003
Postów: 5461
Skąd: Włocławek
Originally Posted By: Azazel77
Originally Posted By: - c1amak -
PBG Basket Poznan - Asseco Prokom Gdynia

Typ: 1
Kurs: @4 - @4,5 (expekt i bf)
Stawka: 4/10

Opis: Wg moich informacji Prokom nie przyjedzie w pełnym składzie a co za tym idzie rosną szanse ekipy z Poznania - dlatego próbuję na Gospodarzy ale nie przesadzam ze stawką.


zdecydowanie popieram, żal nie skorzystać z takiego kursiwa na gospodarzy, Prokom zdecydowanie przeceniany przez buki, chyba jeszcze nie zauważyli z tamtego zespołu pozostala jedynie nazwa shocked i Pacek oczywiscie laugh


W PLK Adamek laugh

Do góry
#4219446 - 07/11/2010 23:41 Re: PLK 2010/2011. [Re: Azazel]
Azazel Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/04/2010
Postów: 20173
Skąd: 3miasto
Originally Posted By: Azazel77
Originally Posted By: - c1amak -
PBG Basket Poznan - Asseco Prokom Gdynia

Typ: 1
Kurs: @4 - @4,5 (expekt i bf)
Stawka: 4/10

Opis: Wg moich informacji Prokom nie przyjedzie w pełnym składzie a co za tym idzie rosną szanse ekipy z Poznania - dlatego próbuję na Gospodarzy ale nie przesadzam ze stawką.


zdecydowanie popieram, żal nie skorzystać z takiego kursiwa na gospodarzy, Prokom zdecydowanie przeceniany przez buki, chyba jeszcze nie zauważyli z tamtego zespołu pozostala jedynie nazwa shocked i Pacek oczywiscie laugh

@4 w pieknym stylu, gdyby nie B.Brown to -30 by było hura

Do góry
#4229604 - 13/11/2010 02:16 Re: PLK 2010/2011. [Re: Azazel]
GreyTiger Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/11/2007
Postów: 4425
Skąd: Poznan / ZetGie
Polpharma Starogard (-2,5) - Polonia Warszawa 1 @ 1,7 7/10 betgun

Wydaje mi sie to typowa pomyłką.
Handicap oscyluje na poziomie 6,5 pkt smile b365, Pinnacle, tobet itd...
Wg betgun ten kurs powinien dotyczyc (-4,5).. a to znaczna roznica..
Kurs na czyste zwyciestwo kolo 1,35..
Polpharma po fatalnym starcie w PLK, pokonala Anwil na wyjezdzie wink czas aby "zaskoczylo" i Polonia to idealny przeciwnik do tego.
Z pewnoscia potencjal maja zeby poradzic sobie spokojnie z Warszawiakami i to na wlasnych smieciach smile
Nie ma co tu sie rozpisywac, mysle ze warto skorzystac z pomylki betgun`a i zainwestowac wink

Powodzenia boks

Pozdrawiam
GT

Do góry
#4232022 - 14/11/2010 00:04 Re: PLK 2010/2011. [Re: GreyTiger]
antybuker Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/09/2007
Postów: 2591
Skąd: Toruń
Witam,

Grey zgadzam się z Tobą w pełni odnośnie typu na Polpharme. Potrafili pomimo straty kilkunastu punktów dogonić ekipę Anwilu Włocławek i wygrać mecz. Nie ma sensu rozpisywać się kto zawinił w tamtym spotkaniu, cieszy mnie postawa Kamila Chanasa, który był głównym autorem zwycięstwa drużyny Polpharmy. Dzisiaj gospodarze przystępują do meczu w roli faworyta i wierzę, że podołają temu i wygrają swój pierwszy mecz we własnej hali przy głośnym dopingu miejscowej publiczności. Także Polpharma i kursik 1.40 z dzisiejszej kolejki do pobrania (bet365).

Kolejny mecz, który zapowiada się świetnie to pojedynek beniaminka z wicemistrzem Polski. Drużyna Zastalu to objawienie obecnego sezonu. Sztab szkoleniowy złożył naprawdę fajny skład pomimo niewysokiego budżetu. Jednak pozwolę sobie przyjrzeć bliżej wynikom drużyny gospodarzy. Wygrana z Mistrzem Polski, o którym wielokrotnie pisano, że na obecnym etapie rozgrywek wystawia drugi skład. Mimo wszystko, zwycięstwo, tego nie umniejszam. Wygrana z Siarką, według mnie jednym z głównych kandydatów do spadku. Pokonanie Poznania i Sopotu to na pewno dużo jak na drużynę pana Herkta. Uważam, że obie ekipy nie pokazują jeszcze w pełni swoich możliwości i mimo wszystko nie przemawiają do mnie tak do końca obie wygrane. W ostatnie kolejce przyszła pierwsza porażka w Słupsku. Tam wszystkim ekipom zawsze grało się ciężko. Rywalem drużyny Zastalu będzie Anwil Włocławek. Trzeba jasno powiedzieć drużyna, która nie była (może nadal nie jest) w stanie pokazać swoich możliwości. Kadrowo na pewno silniejsi. Dzisiaj liczę na przełamanie. Po ostatnie porażce wypadałoby odbudować swoją pozycję. Nie oglądałem ani jednego meczu drużyny z Zielonej Góry, jednak bazując na statystykach zawartych na stronie plk.pl dochodzę do wniosku, że główna siła rażenia to Burgess i Hodge. Z pierwszym powinien poradzić sobie duet Miller-Hicks, z drugim mam nadzieję DJ, Thomas, może Berisha. Ostatecznie Anwil i kursik 1.72. Jak będzie zobaczymy koło godziny 20. Pozdrawiam i życzę wygranych smile

Do góry
Strona 1 z 4 1 2 3 4 >

Moderator:  Akhu, rafal08 



Kto jest online
4 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, igea23, latajaca_holenderka, alfa), 3451 gości oraz 4 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581754 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49