Strona 1 z 4 1 2 3 4 >
Opcje tematu
#558877 - 16/04/2006 16:52 PLK BASKET 2005/06 Play-off/ćwierćfinały
zw1 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 31/08/2002
Postów: 2036
Skąd: Köslin
Witam!
Ponieważ sezon zasadniczy dobiegł końca pozwoliłem sobie założyć nowy temat...ta runda rozgrywek na to zasługuje.
Jeżeli pojawią się kursy na play outy proszę o dodawanie swoich postów w tym temacie(w tych rozgrywkach została praktycznie 1 kolejka)
www.plk.pl - tak gwoli przypomnienia strona główna DBL

pary ćwierćfinałowe:

Prokom Trefl - Polpharma St.G.

Anwil - Turów

Polpak -Stal O.W.

Czarni-Śląsk

pierwsze mecze:wtorek 18.04.2006 i środa 19.04.2006
Gospodarzami pierwszych spotkań będą zespoły wymienione na 1 miejscu...
gra się do 3 zwycięstw!
Wielu z Was pyta mnie czy jest jakaś szansa by Prokom nie obronił mistrzowskiego tytułu?Expekt zaoferował kursy na MP i według mnie 1.7 jest odpowiednim kursem na drużynę z Sopotu i nikomu nie polecam grać tego typu długoterminowego!
Co do moich przemyśleń o wtorkowych meczach troszeczkę poźniej.

Do góry
Bonus: Unibet
#558878 - 16/04/2006 17:59 Re: PLK BASKET 2005/06 Play-off/ćwierćfinały
callahan Offline
addict

Meldunek: 01/11/2005
Postów: 519
Osobiscie z pierwszych spotkan cwiercfinalowych zagram dwa mecze:

Polpak - Stal 1 (1,5 expekt)
Granie przeciwko Stali jest zawsze dosc ryzykowne, poniewaz nigdy nie wiadomo, czy akurat ostrowianie nie beda mieli dnia konia i nie rozstrzelaja rywali rzutami z dystansu (vide wyjazdowa wygrana w Sopocie). Jezeli jednak zagraja na swojej normalnej skutecznosci, a zakladam, ze raczej tak bedzie, Polpak powinien rozstrzygnac rywalizacje pod koszem, gdzie doswiadczeni, aczkolwiek mocno wyeksploatowani juz Ansley i Parzenski beda musieli radzic sobie z silnym, szybkim i bardzo skocznym Thomasem, ktorego dodatkowo wspierac bedzie potezny Beasley (niestety ten pan jest mocno chimeryczny) i wysoki Przybyszewski. Jestem ciekawy pojedynku na pozycji numer cztery, gdzie Beasley bedzie musial sobie radzic z duzo nizszym Reesem. Nizszy wzrost drugiego z Amerykanow to taka bron obusieczna - Reese bedzie wykorzystywac wieksza sprawnosc w ataku, ale swieccy Amerykanie powinni mieć bardzo duza przewage na tablicach. No i do tego dochodzi jeszcze Apodaca i jakos nie sadze, zeby Lewandowski byl w stanie go powstrzymac. Teoretycznie duza przewaga pod koszem i wlasny parkiet powinny zrobic swoje. 1,5 na Polpak wydaje sie niezlym typem i nawet porazka Polpaku na parkiecie w Grudziacu (po dogrywce) w sezonie zasadniczym nie jest w stanie zmacic mojego optymizmu co do tego meczu.

O pojedynku Prokomu z Polpharma nie ma nawet co pisac. W handicapy bawic sie raczej nie bede i zagram sopocian jedynie dla podbicia kursu Polpaku.

Dwoch pozostalych meczow raczej grac nie bede. No moze jeszcze Anwil, ale bedzie jeszcze czas, aby sie nad tym zastanowic.

Do góry
#558879 - 17/04/2006 19:50 Re: PLK BASKET 2005/06 Play-off/ćwierćfinały
Kacpro Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/07/2005
Postów: 2801
Czytaliscie strone polpharmy?kibice nie wierzą w cokolwiek,i ponoć są tak czytak juzetraz jeszce w czasie tych PO rozmowy z kandydatem na NOWEGO TRNERA POLPHARMY...więc jakie jest nastawineie w zespole chyba łatwo sie domyslic,dla nich to raczej definitywny koneic,a jeszce wyniki ostatnich meczy ,przed PO nie podbudowały ich napewno przed konfrontacją z prokomem...A handi w toto -13 na prokom o ile pamiętam i wydaje sie całkiem grywalne.Sopot bedzie chciał skonczyc wszystko jaknajszybciej,całą serie 3 meczy,takze myślę,że dla powodzenia tej taktyki i jaknajszybsdzego konca bez przemeczania idealnie by było jutro naprawde smiesc z powierzzchni ziemi polpharme.Co wydaje sie prawdopodobno,skoro sama polhparma uważa,że juz praktycznie skonczyli PO...do tego u prokomu wracająwypoczęci i głodni gry zawodnicy.W świetle tego wszystkiego teoretycznie -13 na trefl wydaje sie spokojnie do przeskoczenia,polpharma zmęczona,zdołowana tym jaki mieli koniec z\sezonu i gdzie wylądowali i na kogo znowu trafili,do tego ostatni mecz z kotwicą...wszystko wskazuje na armagedoon dosłownie...

Zastanawiam sie tlyko czy prokom odpiepszy maniane byle tlyko wygrać,nie ważne w jakim styu,czy może bedą chcieli ich zmasakrować. Na korzyść pobicia handi przemawia znowu to,że to bedzie pierwszy mecz w sopocie od długiego czasu,a więc i ikibice są głodni prawdziwego show a nie kichy.Do tego kiedy,jeśli nei teraz,od poczatku PO prokom ma wynmiatać...po to odopczywali zawodnicy w ostatnich emczach keidy wszystko juz bylo jasne,trener mówi,że przygotowywal ich juz pod kątem play off,wydaje mi sie,że jutro jeśli Trefl wyjdzie tak głodny zwyciestwa jak ja sie tego pspodziewam to mogą zrobić młucke i na ponad 20 pkt...pytanie tylko czy bedzie sie imchciało?Uważam,że właśnei w tym meczu,jako pierwszym play off zdecydowanie tak,pozniej dopiero można sie zastanawiac czy warto,ale jutro uważam,że handi bedzie pobity

Do góry
#558880 - 17/04/2006 22:00 Re: PLK BASKET 2005/06 Play-off/ćwierćfinały
boca juniors Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/05/2003
Postów: 10031
Skąd: Frei Stadt Danzig
Prokom-Polpharma typ:3-0

Tutaj wygrana puzzli bezdyskusyjna,jednak handi można z fusów wróżyć,choć raczej wygrana Sopotu ponad 13 powinna się stać faktem,ogólnie do finału Prokom raczej może jeden mecz wtopi jak im się będzie nudziło...

Anvil-Turów typ:3-1

Tutaj awans razcej Włocławian,choć nie lekceważyłbym Turowian mimo ich wyników z zasadniczej, bo potencjał mają cały czas wielki a PO to zupełnie inna bajka.Kursy po 1,25 na Włocławek raczej bez sensu,bo goście mają potencjał i są zdolni do wygrania w Hali Mistrzów,tylko muszą zagrać full ofence.Dla mnie nieopłacalna gra,w sumie Anvil ma obrone i korzystny bilans,do tego nigdy nie przegrał z Turowem ,ale te kursy...

Polpak-Stal typ:3-2

No tu chyba najciekawsza para,Polpak wydaje się być faworytem,jednak zagra bez dwóch dobrych obrońców, do tego Stal potrafi zaskoczyć(2 razy ograli puzzle),jednak moim zdaniem gospodarze wygrają.

Czarni-Śląsk typ:1-3

Tutaj typowanie wyniku to wróżenie z fusów,dwa bardzo wyrównane zespoły,choć bilans w tym sezonie 2-0 dla Śląska,zresztą Słupsk nie wygrał z Wrockiem od 6 lat.
Ja nie podejmę się tutaj żadnego typowania,dla mnie wszystko możliwe,choć chyba Słupsk przełamie w którymś meczu niekorzystną serię ...

Do góry
#558881 - 17/04/2006 22:15 Re: PLK BASKET 2005/06 Play-off/ćwierćfinały
loipop Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/12/2004
Postów: 6142
na jutro najlepszym rozwiazaniem wydaje sie :

anwil - turow +7.5 2 ..... mecz na styku pewnie bedzie

czarni - slask.. proponuje progresywna gre na win slaska

thomas - rees 2 .. nawet jak beda w trojke latac za reesem to powinien wiecej rzucic od pana zbieracza ;b

a tu wklejam swoje wypociny z poprzedniego tematu...w koncu nie po to tyle pisalem zeby teraz to zostalo gdzies


zwyciezcy serii wdg loipop'a

prokom - polpharma
anwil - bot
polpak - stal - najciekawsza para moim zdaniem
energa - slask


--------------------------------------------------------------------------------



Prokom - Polpharma 3:0

Prokom zdecydowanie najsilniejszy sklad w Polsce.Polpharma nastawiona na obwod.Jak to sie skonczy... wszyscy wiemy Ciekawostka przypomina mi sie tylko haslo z finalu z Anwilem wywieszone przez kolegow... ''pieniadze to nie wszystko''

anwil - bot 3:1

bot gra nierowna koszykowke przez caly sezona.Wzloty i upadki. Sadze ze tak samo beda grac w I rundzie playoff. Dla Anwilu nie bedzie to gladka przeprawa jednak sadze ze w 2 meczach beda decydowac koncowki i bot ktore w sezonie nie imponowalo zimna glowa w tego typu sytuacjach poprostu przegra w ten sposob spotkania. Nie gladkie ale 3:1
Ciekawostka (Robert Witka w czasie sezonu udzielal wywiadu , na pytanie o to kto moze byc czarnym koniem rozgrywek odpowiedzial...... bot turow )

polpak - stal 3:1

polpak z rickiem juz w pelnej formie,thomasem pod koszem, szubarga i.... glupim Bailey'em. Ten zawodnik to pomylka w skladzie druzyny.Jego akcja to wyjscie za trzy(skad tez slabo rzuca ale ambitnie podejmuje proby ) lapie pilke i leci pod kosz.. z jego szybkoscia pierwszego kroku i kozla niestety czesto sie to konczy faulem w ataku.Wiec to tyle co mi sie nie podoba w tej druzynie.Natomiast nieprzewidywalna stal wygrywajaca z prokomem dwukrotnie i przegrywajaca jednoczesnie 30 pkt z azotami.Coz stal to rees jak rees'owi nie idzie to nie idzie calej stali... no ale charakterystyczna mala hala i ostrowski kociol pomoze im w odniesieniu 1 zw..moze nawet 2och ? Ale napewno nie 3

Ciekawostka : (obie druzyny w sezonie zasadniczym w pojedynkach miedzy soba wygrywaly na wyjazdach.Polpak 81-89 w kotle, a stal zwyciezyla po dogrywce w swieckim grudziadzu ...czyzby wlasne boisko w tej parze miale nie miec znaczenia w rywalizacji? dowiemy sie pod koniec miesiaca.

Energa - Slask 2:3

Dobry sklad skompletowala energa, Igor poczatek sezonu imponowal trenerskim kunsztem podpatrzonym od Andreja . Jest to bardzo wyrownana para chociaz w sezonie h2h 0-2 dla slaska i wlasnie. Slask jest juz ograna ekipa, wiedza jak grac, kiedy przyspieszyc, a wlasnie ogranie i cwaniactwo wychodzi w playoff umiejetnosc trafnych decyzji. Sklady porownywalne.Ale na moj nos... slask dalej i gladkie 3-0 z prokomem ale o tym pozniej...

Ciekawostka: (Igor Griszczuk (trener Energi) lubi grac na zakladach bukmacherskich

Do góry
#558882 - 17/04/2006 22:55 Re: PLK BASKET 2005/06 Play-off/ćwierćfinały *DELETED*
boca juniors Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/05/2003
Postów: 10031
Skąd: Frei Stadt Danzig
Post deleted by sebkos

Do góry
#558883 - 18/04/2006 08:12 Re: PLK BASKET 2005/06 Play-off/ćwierćfinały
callahan Offline
addict

Meldunek: 01/11/2005
Postów: 519
Quote:

polpak z rickiem juz w pelnej formie,thomasem pod koszem, szubarga i.... glupim Bailey'em. Ten zawodnik to pomylka w skladzie druzyny.Jego akcja to wyjscie za trzy(skad tez slabo rzuca ale ambitnie podejmuje proby )




no w sezonie ma nawet 38 procent, lepiej od ricka czy zygi

Quote:

Polpak wydaje się być faworytem,jednak zagra bez dwóch dobrych obrońców




na cale szczescie sytuacja najpierw z szubarga a teraz z lepinaitisem spowodowala, ze krutikow "odkurzyl" szczesniaka, ktory ostatnio gral calkiem poprawnie i wydaje mi sie, ze w play-off moze dac co najmniej tyle samo co mlody Litwin. No a w dodatku to byly gracz Stalowki co do Franka to jego nieobecnosc nie bedzie chyba szczegolnie widoczna...

Cos kusi mnie, zeby zagrac under w meczu Czarni - Slask. Obie druzyny nie maja jakiegos szczegolnego potencjalu ofensywnego i obaj szkoleniowcy nastawieni sa raczej na defensywe. Druzyna Igora od poczatku sezonu gra niezly defence, a Zyziu w ostatnim czasie znacznie poprawil obrone Slaska. Dodatkowo w play-off zdobycze punktowe sa z reguly nizsze niz w sezonie zasadniczym ze wzgledu na wysoka stawke i wieksze poswiecenie w obronie. Czarni to najlepsza defensywa zasadniczego, Slask jeden z najgorszych atakow i jedna z najlepszych defensyw. Linia nie jest ustawiona zbyt wysoko (147,5 w expekcie), jednak chyba zaryzykuje.

Do góry
#558884 - 18/04/2006 09:36 Re: PLK BASKET 2005/06 Play-off/ćwierćfinały
Juanka I. Chela Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 01/02/2006
Postów: 2199
Skąd: Hotel
Kazdy sie rzucil na Polpak 1 ale faktycznie jesli Stal nie bedzie szalec za 3 pkt to nie maja szans. Mnie sie jednak bardzie podoba typ na Apodace (1.45 a bylo 1.5) z Gregiem na ilosc punktow. Handi na Prokom-Trefl jest spokojnie do przeskoczenia tylko czy im sie chce. Wydaje mi sie, ze tak ale ja nigdy handi nie gram ostro.

Polpak 6/10
Apodaca 8/10

Nie radze ruszac Slaska z Czarnymi, tam zdarzyc sie moze wszystko. Jutro te mecze w nizszej grupie tez do niczego. Chyba ze ewentualnie Kotwa z Polonia za 1.65 ale to do zastanowienia jeszcze czas. Anwil 1.25 malutko :/

Do góry
#558885 - 18/04/2006 10:39 Re: PLK BASKET 2005/06 Play-off/ćwierćfinały
zw1 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 31/08/2002
Postów: 2036
Skąd: Köslin
no to ruszamy...
ostrożnie ze stawkami bo to 1 runda i chociaż przerwa nie trwała długo to przeważnie ma znaczenie...
ja dzisiaj gram 3 pozycje:
Czarni-2.5 5/10
Anwil -7.5 4/10
Prokom-13.5 4/10
na jutro zaś typ który rzucił mi sie w oczy to Kotwica-3 40/10
co do pozycji nr 1
Jadę na to spotkanie i trochę rozumiem ostrożność kibiców Czarnych w potyczce z WKS(bilans tak tragiczny,ze nie bedę Was straszył)...jeżeli ktoś/coś komuś nie leży potrzeba jednostki wybitnej a taką w moich oczach jest pan Igor Griszczuk by przełamać złą passę...czytaj ON to zrobi!!!:)
Nie rozumiem natomiast takiego optymizmu kibiców Śląska...bo poza h2h nie widzę nic co przemawia za ich zespołem!...wiem ,że czasami tak sie zdarza ,że ktoś/coś komuś nie leży ale zapewniam Was(to czywiście żart - jedyne co mogę Wam zapewnić to to ,że PLK jest fajna;)) ,że w tym przypadku tak nie jest!
w pozostałych dwóch parach wielce proawdopodobny jest scenariusz trzymeczowej serii(chociaż nie wykluczam zwyciestwa Turowa w 3 spotkaniu tej pary)i hc wystawione na te spotkania uważam za dobre do gry...
co do spotkania Kotwica - Polonia
spread jaki sobie wystawiłem przed pojawieniem się kursów to 9.5 wiec dla mnie to bardzo wartościowy typ i wielka szansa na jego realizacje....dla drużyn z pozycji 9-13 sezon już jutro się zakończy...
Kotwica w debiucie trenera Karola robiła z grajkami Polonii co chciała...duet Blake(jestem ciekaw gdzie wyląduje w nastepnym sezonie...mam wielką nadzieję ,że na parkietach PLK bo to bardzo utalentowany zawodnik) robił co chciał z Mariuszem , Leszkiem czy Erikiem a Cornelius wjeżdzał jak w masło penetrując strefe podkoszową Polonii...jutro pożegnanie niektórych koszykarzy ,których Kotwica już nie zobaczy w następnym sezonie...prawdopodobnie jest to tez pozegnalny mecz wychowanka Kołobrzeskiej drużyny Pawła Kikowskiego ,który ma zamiar wyjechac do USA na studia i wierzę ,że miejscowi pokażą dobry basket z mającą już troche dosyć tego trudnego sezonu Polonią...Liczę na trenera Cz. że da wreście pograć swojej młodzieży czego nie zrobił w ostatnim meczu z Unią...


Edited by zw1 (18/04/2006 21:11)

Do góry
#558886 - 18/04/2006 13:01 Re: PLK BASKET 2005/06 Play-off/ćwierćfinały
mikerus Offline
newbie

Meldunek: 17/08/2005
Postów: 32
Witajcie!
Ja w dzisiejszych play-offach, mimo wszystko stawiałbym na Śląsk. W końcówce sezonu zasadniczego WKS stawał się coraz bardziej zgrany - grał zespołowo i dość równo. Amerykanie dobrze rozumieją się z resztą zespołu, a to niezwykle istotne. Widać również dużą wolę walki i chęć pokazania się.

Natomiast po drugiej stronie barykady - Igor, niewątpliwie trener dobry i z pomysłem. Mimo wszystko pamiętajmy, że nie potrafił on znaleźc patentu na WKS we wcześniejszych meczach(kiedy to przeciwnicy byli jakby nie patrzeć słabsi:))

Za kurs w okolicach 2,30 warto grać.

A pozostałe spotkania?
Kursy niestety niezbyt ciekawe, ale do AKO można dorzucić Prokom czy Anwil.

Do góry
#558887 - 18/04/2006 14:58 Re: PLK BASKET 2005/06 Play-off/ćwierćfinały
Mistrzunio80 Offline
addict

Meldunek: 14/02/2006
Postów: 502
A ja przestrzegałbym przed typowaniem Śląska jako zwycięzcy dzisiejszego meczu. Owszem wrocławianie znajdują się w świetnej formie, ale myślę, że udowadniają to przede wszystkim na własnym parkiecie. Ostatnio co prawda wygrali z AZS-em dzięki fantastycznemu rzutowi Johnsona, ale przeciwnikiem był AZS Koszalin, który jest ekipą dużą gorszą od Czarnych. Czarni mają najlepsza obronę w lidze, są drużyną świetnie poukładaną i myślę, że powinni wygrać pierwszy mecz (mój typ to 8/10).

Do góry
#558888 - 18/04/2006 19:23 Re: PLK BASKET 2005/06 Play-off/ćwierćfinały
bursztyk Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/12/2004
Postów: 10306
Co jutro z Kotwicą? zw1 , czemu aż 40/10? Taylor i Shields zagrają?

Do góry
#558889 - 18/04/2006 19:31 Re: PLK BASKET 2005/06 Play-off/ćwierćfinały
callahan Offline
addict

Meldunek: 01/11/2005
Postów: 519
Quote:

Co jutro z Kotwicą? zw1 , czemu aż 40/10? Taylor i Shields zagrają?




Taylor nie zagra, bo z tego co pamietam planuje urlop ze swiezo poslubiona malzonka Shieldsowi juz jakis czas temu skonczyl sie kontrakt, ostatnio wystapil jedynie goscinnie i w Kolobrzegu juz nie zagra. Kotwica zapowiada walke na calego, bo to przeciez pozegnanie z kibicami.

W tym meczu Kotwica to moze nie pewniak, ale wszystko wskazuje na to, ze powinni jednak wygrac.

Do góry
#558890 - 18/04/2006 22:23 Re: PLK BASKET 2005/06 Play-off/ćwierćfinały
przyborro Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/01/2006
Postów: 3265
Skąd: CIN
Dzis w Polpaku urazu doznal Thomas- gral do konca ale caly mecz kulal, wiec podejrzewam ze moze jutro miec klopot z zagraniem.(mecz dogral pewnie na srodkach przeciwbolowych i adrenalinie). Jesli nie zagra bedzie klopot z Reesem, dzis staral sie go kryc Przybyszewski ale po 3 minutach na parkiecie mial 3 faule na Reesie. Thomas to praktycznie jedyna opcja do krycia Reesa.

Jutro widze 4 jesyneczki. pozdrawiam

Do góry
#558891 - 18/04/2006 22:57 Re: PLK BASKET 2005/06 Play-off/ćwierćfinały
krisek Offline
old hand

Meldunek: 18/01/2006
Postów: 1140
Skąd: Inowrocław gg2713248
jutro bedzie na odwrot czarni win a polpak porazka tymbardziej ze bez thomasa bo skoro mowisz ze gral na jednej szkitce od polowy 2 kwarty to jutro nie da rady chocby nie wiadomo jakby go blokowali(chyba ze maja masera - cudotworce). Pozostale dwa powinny byc bez zmian. Turow bez browna;)Pozdrawiam

Do góry
#558892 - 18/04/2006 23:10 Re: PLK BASKET 2005/06 Play-off/ćwierćfinały
callahan Offline
addict

Meldunek: 01/11/2005
Postów: 519
Wg GW Thomas na pewno nie zagra i... o ironio!!! Nagle to Stal wydaje sie byc silniejsza pod koszem, a przed rozpoczeciem rywalizacji wlasnie pozycje podkoszowe mialy byc glowna bronia Polpaku. Granie Misiem i Przybyszewskim to tragedia, choc moze ten ostatni, gdy nagle spadnie na niego wieksza odpowiedzialnosc, w koncu spisze sie na miare oczekiwan. Mam jednak wrazenie, ze to tylko pobozne zyczenia i nie bedzie to mialo wiele wspolnego z rzeczywistoscia. A meczu chyba po prostu nie zagram, bo obstawianie Stalowki (w tej sytuacji Polpaku zreszta tez) to jednak duza niewiadoma.

Do góry
#558893 - 18/04/2006 23:23 Re: PLK BASKET 2005/06 Play-off/ćwierćfinały
krisek Offline
old hand

Meldunek: 18/01/2006
Postów: 1140
Skąd: Inowrocław gg2713248
Jako ciekawostke podam ze Chudney Gray podbija parkeity azjatyckie:)Nie ma jak to wiarygodnosc prezesow klubow;) jutro kotwa powinna ograc polonie i zkaonczyc sezon wdole tabeli(tak an marginesie) tylko ze baw juz zrezygnowal z dolnej czesci tabeli ehhhhhhhh.

Do góry
#558894 - 19/04/2006 07:22 Re: PLK BASKET 2005/06 Play-off/ćwierćfinały
Lopez Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/09/2003
Postów: 11244
Baw dal oferte.Trzeba bylo czekac

Do góry
#558895 - 19/04/2006 08:13 Re: PLK BASKET 2005/06 Play-off/ćwierćfinały
Juanka I. Chela Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 01/02/2006
Postów: 2199
Skąd: Hotel
Dzis ja gram Czarnych. Wczoraj mecz byl wyrownany, w kwarcie 3 slask nie istnial ale potem porazka nastapila przez bledy trenera Griszczuka. Nie sadze aby znow popelnil takie bledy bo 0-2 dla Slaska oznacza prawie awans. Czarni sa mocni ale nie maja przebojowosci, szczegolnie w ataku. Slask zatrzymal Davisa a Kikerpil zachowywal sie jakby byl na wakacjach. Wczoraj wroclawianie stracili duzo sil, duzo faulowali. Majac 1-0 beda grali luzniej. Dzis mysle, ze warto czarnych a kurs skoczyl do 1.7

Do góry
#558896 - 19/04/2006 10:43 Re: PLK BASKET 2005/06 Play-off/ćwierćfinały
przyborro Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/01/2006
Postów: 3265
Skąd: CIN
Quote:

jutro bedzie na odwrot czarni win a polpak porazka tymbardziej ze bez thomasa bo skoro mowisz ze gral na jednej szkitce od polowy 2 kwarty to jutro nie da rady chocby nie wiadomo jakby go blokowali(chyba ze maja masera - cudotworce). Pozostale dwa powinny byc bez zmian. Turow bez browna;)Pozdrawiam




Dostanie blokade i bedzie zamiatal az milo. Chyba ze sie nie zdecyduja na to:P pozdr

Do góry
Strona 1 z 4 1 2 3 4 >

Moderator:  Akhu, rafal08 



Kto jest online
3 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, alfa, VVega), 3425 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581795 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49