Opcje tematu
#3441108 - 05/10/2009 17:51 Mecze Towarzyskie
Max11 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/11/2006
Postów: 9452
Dzisiaj gra Prokom z CSKA gdzie kurs na CSKA wynosi aż 1.40. Czy rosyjski zespół gra w rezerwowym składzie czy jak?

Do góry
Bonus: Unibet
#3441124 - 05/10/2009 18:11 Re: Mecze Towarzyskie [Re: Max11]
Big Ben Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/11/2006
Postów: 9985
Skąd: denn Du bist, was Du isst
CSKA ma nieco osłabiony skład w porównaniu z poprzednim sezonem, odeszli:

- Morris Terence (Regal Barca - ESP-ACB),
- Lorbek Erazem (Regal Barca - ESP-ACB),
- Zisis Nikolaos (Montepaschi - ITA-SerieA).

No i przede wszystkim Ettore Messina powędrował do Madrytu i prowadzi teraz drużynę Królewskich.

W jakim składzie CSKA wyjdzie dziś tego nie wiem, jednak mimo tych osłabień są nadal o 3 klasy lepszą druzyna niż Prokom, jednak trzeba pamiętać, że to jedynie sparing

Do góry
#3441644 - 05/10/2009 23:10 Re: Mecze Towarzyskie [Re: Big Ben]
wawmann Offline
enthusiast

Meldunek: 22/05/2006
Postów: 360
Skąd: DG
do tego Matjaz Smodis jest wylaczony z gry przynajmniej do konca sezonu 09/10...

aktualny sklad i wynik ostatniego turnieju:
http://www.cskabasket.com/gm/?a=boxscore&id=968%E2%8C%A9=en&lang=en

Do góry
#3441795 - 06/10/2009 00:17 Re: Mecze Towarzyskie [Re: Big Ben]
jarko 33 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/12/2003
Postów: 20790
Skąd: ostrow wlkp
Originally Posted By: Big Ben


W jakim składzie CSKA wyjdzie dziś tego nie wiem, jednak mimo tych osłabień są nadal o 3 klasy lepszą druzyna niż Prokom, jednak trzeba pamiętać, że to jedynie sparing

b.gruba przesada Prokomowi udalo sie utrzymac sklad z poprzedniego roku doszedl Jagla i Pape Sow gral niezle sparingi remis i pozniej przegrana po dogrywce z reprezentacja Łotwy
a Cska zmienila dosc mocno sklad zaczynajac od trenera poprzez zawodnikow robiac sie zespolem bardziej krajowym

Do góry
#3442024 - 06/10/2009 01:51 Re: Mecze Towarzyskie [Re: jarko 33]
kreator1980 Offline
addict

Meldunek: 12/09/2009
Postów: 607
Skąd: Stalowa Wola
Ja uważam, że Prokom ma całkiem ciekawy skład w tym sezonie. Już w tamtym roku było dobrze. Nie wiem w jakim składzie będzie CSKA, i kiedy przyjechali do Polski. Prokom powinien się zaprezentować w pełnym składzie i na pewno będą (w myśl zasady bij mistrza) chcieli wygrać. Hala powinna być pełna bo bilety są w przystępnej cenie a cel szczytny, więc o doping nie ma się co martwić.
Próbuje Prokom 2/10
Prokom + 5,5 4/10

Do góry
#3446881 - 09/10/2009 01:56 Re: Mecze Towarzyskie [Re: kreator1980]
Big Ben Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/11/2006
Postów: 9985
Skąd: denn Du bist, was Du isst
kosz Real Madryt - Utah Jazz kosz

Drużyna Królewskich jest już praktycznie w sezonie, ma za sobą dwa spotkania w superpucharze Hiszpanii, a w najbliższy weekend inauguruje rozgrywki ligowe.
Jazzmani z kolei inauguracje sezonu maja dopiero za trzy tygodnie, także na pewno są dalecy od optymalnej formy.
Tak więc, jesli chodzi o przygotowanie fizyczne na tą chwilę górą powinni byc reprezentanci Europy.

Jestem przekonany, że i z motywacją bedzie u nich wszystko w porządku. Nie moze być inaczej, w końcu jest szansa przed własną publicznością pokazać światu jak mocny na przednówku sezonu jest Real Madryt. Zresztą o czym tu dyskutować, Messina nigdy w życiu nie pozwoliłby swoim podopiecznym choćby na chwile rozluźnienia!
Czy gracze Utah będą podobnie zmotywowani? Nie sądzę.
Deron Williams jest znany ze swojej skłonności do urazów, także z całym szacunkiem (to moja ulubiona "1" na świecie) ale dzis nie będzie sobie wypruwał żył. Podobnie pozostali gracze "Mormonów". Niedawno wypadł im ze składu Miles i na pewno nikt nie chce iść w jego ślady.

Madrytczycy nie mają nic do stracenia, zwycięstwo w takim meczu może im dać pozytywnego kopa i pewność siebie na bardzo długi czas.
Sądzę, że nowy coach Realu postawi na mocną obronę, by odebrać przyjezdnym ochotę do gry. A przy dopingu swoich fanów na własnym parkiecie są w stanie dokonywac rzeczy wielkich.

Żeby nie było tak różowo, to dodam tylko, że ze składu Królewskich na jakiś czas wyleciał Felipe Reyes. Jest to bez wątpienia duże osłabienie, jednak własnie po to dokonano tak wiele głośnych jak na warunki europejskie transferów (Hansen, Garbajosa, Kaukenas, Velicković, ...) by brak jednego czy dwóch graczy nie zaburzał koncepcji gry.

Dodając do tego kosmiczny moim zdaniem kurs na gospodarzy:

Real Madryt

3/10

Ben pogodnie

Do góry
#3447057 - 09/10/2009 02:41 Re: Mecze Towarzyskie [Re: Big Ben]
sebkos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/12/2003
Postów: 6731
Skąd: Nowy Sącz
No tak tylko że wcześniej od Reyesa wyleciał Lavrynovic, vdSpiegel a to powoduje mega problemy na deskach, bo strta felipe w tym elemencie jest nie do zastąpienia. Ale pewnie traktujesz ten typ typowo rozrywkowo, bo jak dla mnie Real może tylko "walić" 3 bo inne opcje w tym skladzie odpadają wink

Do góry

Moderator:  Akhu, rafal08 



Kto jest online
0 zarejestrowanych użytkowników (), 2797 gości oraz 4 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581795 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49