Highfield + Pinches + Hang @ 1.86 3/10

Higifield forma dramatyczna, ale Kabul 10 frejmów to ugrywa w trakcie całego sezonu, więc Liam na dokładkę. Hang - mój mocny faworyt, opis niżej. No i Pinches - weteran - którego widzę dalej, parę niezłych wyników tym roku, a rywal - Miah - coś tam ciapaty anglik niby próbuje, ale jak dla mnie jest to totalny leszcz, który nie powinien wyjść ponad 5, maksymalnie 6 frejmów.

Baird + Wattana @ 1.80 2/10

Baird przyzwoita forma w tym roku, doświadczenie, dobre występy w finałach PTC ostatnio. Młody Astley prócz ambicji, 0 doświadczenie w formacie best of 19, myślę, że Sam ze spokojem wypunktuje młodego. Wattana na dokładkę (opis niżej).

Dunn + G. Wilson + Morris @ 1.75 3/10

Dunn parę dni temu 1/2 China Open, Morris parę doskonałych wystepów w tym roku, Wilson też level wyżej niż rywal. Każdy z nich ma szansę nawet zakwalifikować się do turnieju głównego, więc 1 rundę przejadą na luzaku.

Hang -2,5 vs Yotharuck 1 @ 1.90 2/10

Yotharuck to top3 leszczy światowego snookera. Przegrywa wszystko jak leci. Hang to w moim rankingu Chińczyków top5, w tym sezonie pokazał się parę razy z dobrej strony, m.in. w meczach z Roberstonem przegranych 5:3. Poziom różnicy między nimi minimum. Myślę, że jakieś 10:4 tu będzie, więc hc na poziome 2,5 z pocałowaniem ręki.

Wattana -2,5 vs Borg 1 @ 1.80 2/10

Obaj weterani, obaj bardzo doświadczeni- tyle, że Borg to niezwykle przeciętny zawodnik, który wygrywa bardzo sporadycznie, w tym roku wygrał 1 mecz z Advanim - była to wielka niespodzianka, poza tym reszta baty. Wattana ostatnio nieźle, dobry występ w Welsh Open, gdzie wygrał 3 mecze, w Chinach 5:0 z Joycem. 10:7 dla Jamesa to najniższy wymiar kary jakiego się spodziewam.