Opcje tematu
#4683117 - 23/05/2011 05:09 V-Sport w STS
Tekken Offline
addict

Meldunek: 05/02/2009
Postów: 627
Rozchodzi mi się o wirtualne sporty rozgrywane w STS`ach. Mam kilka pytań i może ktoś tematem jest również zainteresowany. Szukałem po forum czy ktoś to zaczepiał ale się nie doszukałem.

Dla niewtajemniczonych...

V-Sport to wirtualne wydarzenia sportowe wyświetlane na monitorach w STS`ch. Obejmuje mecze piłki nożnej, żuzel, gonitwy psów i koni.

Czy jeżeli u mnie w mieście o 13.36 zaczyna się mecz Portugalia-Korea Południowa, to czy w 400 innych punktach w Polsce o tej samej godzinie V-Sport pokazuje ten sam meczu.

Czy ktoś się zastanawiał nad algorytmem, czy ktoś ma statystyki V-Sportów, na świecie jest wielu mądrych ludzi - może ktoś roztrzaskał ten z pozoru żelazny random.

Czy ktoś ma jakieś triki, coś co się powtarza, na jakiej zasadzie dobieracie konia, psa, wynik.

Ja w tym gotówki nie widzę, dwa razy parę groszy postawiłem na to nic więcej., ale może jest ktoś - kto może coś o V-Sport powiedzieć.

Ja się doszukiwałem czegoś takiego, jak np. dużo ludzi wrzuci pieniądze na Norwich w meczu z Cardiff, to później system może oddać i jak Norwich zagra z Portsmouth, to właśnie Norwich zgranie mecz.

Nie widziałem ani jednej gonitwy koni/psów i żuzla w któym by wygrał najniższy kurs. Strasznie system wyścigi miesza, random maksymalny - jednak może ktoś ma jakieś nazwy psów. koni/ przecież system nie może być bezbłędny.

Na pierwszy rzut oka to totalny szit, ale ze względu na to że zaczepić można się o wszystko - proszę o odpowiedzi.

Pzdr.

Do góry
Bonus: Unibet
#4684381 - 23/05/2011 21:33 Re: V-Sport w STS [Re: Tekken]
Gaske Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/08/2006
Postów: 22997
Skąd: Miami, FL
Nie wiem dokładnie na czym to polega, ale przecież to bez sensu,
będzie taki wynik, żeby oni mieli jak największy zysk.

Do góry
#4684522 - 23/05/2011 22:37 Re: V-Sport w STS [Re: Tekken]
Maciek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/06/2001
Postów: 4102
Skąd: Nowy Sącz
Odnośnie zwierząt najważniejszy jest skład kupy - po tym sie poznaje czy wygra czy nie. Mały % graczy ma takie dane stąd właśnie to 2-3 % ludzi wygrywajacych w dłuższym okresie czasu ,reszta jak pisze kolega wtopi żeby oni mieli najwiekszy zysk.

Do góry
#4684705 - 23/05/2011 23:39 Re: V-Sport w STS [Re: Tekken]
Sylwiaa Offline
a.k.a. "DOMINICCA"

Meldunek: 11/02/2008
Postów: 1525
Skąd: GDAŃSK
Originally Posted By: Tekken

jednak może ktoś ma jakieś nazwy psów. koni/ przecież system nie może być bezbłędny.
Pzdr.


zdesperowany jesteś, więc Ci pomogę smile

Oprócz Reksia laugh znam jeszcze Loukanikosa smile

http://www.rp.pl/artykul/322384,577665_Pies-na-policje.html

ps.Może ktoś by wziął pieska ze schroniska, bo są przepełnione i beznadziejne życie w takich warunkach.

Do góry

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
9 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, ElNinho[mmdea], Ojro, alfa, VVega, Zaixi, latajaca_holenderka, igea23, pacyfista), 4209 gości oraz 12 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582475 Postów

Najwięcej online: 4304 @ Wczoraj o 19:05