Strona 1 z 12 1 2 3 ... 11 12 >
Opcje tematu
#2037349 - 08/02/2008 17:33 NBA - sezon 2007/2008 cz.6
Platini Offline
Porucznik

Meldunek: 15/04/2005
Postów: 32699
Skąd: Pers Y Siro Sun Camp
Poprzedni temat:
http://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=1909468&page=1&fpart=9


Dzisiejsze spotkania:


Proszę o pisanie rzeczowych analiz, jeśli pytanie do tyczące się NBA.

Nie robić bałaganu, temat ma być przejrzysty


Edited by Platini (08/02/2008 17:35)

Do góry
Bonus: Unibet
#2038624 - 08/02/2008 23:57 Re: NBA - sezon 2007/2008 cz.6 [Re: Platini]
Big Ben Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/11/2006
Postów: 9985
Skąd: denn Du bist, was Du isst
Witam!

Już mi się trochę mózgownica przegrzewa od tej codziennej obczajki NBA, ale podzielę się z Wami moimi typami

New York Knicks - San Antonio Spurs

Właściwie to mógłbym tu skopiować analizę z meczu z Wizards, bo nic nie zmienia się w kwestii SAS.

Grają dobrze, złapali odpowiedni rytm, Stoudamire w wystarczającym stopniu zastępuje Parkera.

Manu i Duncan w dobrej dyspozycji, robią swoją robotę, ławka również robi co do nich należy (Finley, Horry, Vaughn)

Ostatnio overek nie wszedł, więc spróbuję ponownie :

San Antonio Spurs

San Antonio Spurs 96,5 pkt OVER


______________________________________________

Atlanta Hawks - Cleveland Cavaliers

Tutaj zacznę od podania typów:


Atlanta Hawks

Cleveland Cavaliers 92,5 pkt UNDER


Uzasadnienie:

1) Hawks bardzo solidni u siebie i groźni dla najlepszych (przegrywały tu już takie ekipy jak Dallas, Phoenix, Utah, Cleveland, Denver, LAL)

2) ostatnie mecze Cavs poza domem bardzo pozytywnie - bilans 5-2... i tu trochę na przełamanie, myślę, że czas poprzegrywać coś na "awayu" \:p (zawsze Cavs kojarzyli mi się ze słabymi wyjazdami)

3) mecz dzień po dniu + podróż

4)trochę kłopotów kadrowych gości - Gibson, Gooden, Varejao, Pavlović

...

Ponadto gram również Boston .

Takie spotkania po prostu trzeba wygrywać, nawet przy braku Garnetta.

Pozwolę sobie na cytat:

"Wilki ostatnio grają lepiej, niz potrafią. Pora na powrot do rzeczywistosci."

autor: Zabielany

Pozdrawiam

Do góry
#2038999 - 09/02/2008 01:19 Re: NBA - sezon 2007/2008 cz.6 [Re: Big Ben]
Fab Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/01/2008
Postów: 7313
Skąd: Bydgoszcz
Ja tu jestem jednak za Underem, tak samo jak w meczu Dallas vs Memphis. ;\)

Mam natomiast pytanie o wasza opinie co do meczu Charlotte vs Nets. Linia ustawiona kapitalnie przez buki. Kapitalnie dla nich pod wzgledem statystyk. Ostatnie dni to same prezenty dla graczy( przynajmniej dla mnie) na undery. Dziś również kilka "giftów" jest. Ciekawy jestem jak moze zagrac Gerald Wallace, który dziś wraca, Matt Carroll i Derek Anderson nie trenowali ostatnio ale mają zagrac, no i Jeff McInnis rowniez z powodu zatrucia pokarmowego. Nie wiadomo jak Richard Jefferson pogra, ponoc twarz go boli po "łukciu" z meczu vs LAL. 62 dali oni w 1 meczu w Char razem. 214 punktów wpadło wtedy. Linia 194 dziś i naprawde ciekawie może być . Jak zagrają wszyscy, over można chyba łapać. Z drugiej strony, jeżeli nie, Wallece dopiero come back, Jeff osłabiony po zatruciu, C & A dzis bez treningu.. Co myślicie ;\) ?

Do góry
#2039039 - 09/02/2008 01:32 Re: NBA - sezon 2007/2008 cz.6 [Re: Fab]
Skiper Offline
shaken not stirred


Meldunek: 07/07/2005
Postów: 10769
Skąd: Kraków
Hawks (-4) - Cavs @1.98 pinn

W zupełności popieram pick podany już wyżej. Cleveland grali ostatnio dobrze, ale tylko do czasu aż ich kontuzje nie dopadły. Varejao i Pavlovic OUT, Gooden i Gibson z świeżymi urazami i ich występ jest niepewny, na dodatek sam LeBron wczoraj nabawił się kłopotów z kciukiem prawej czyli rzucającej ręki. A jak grają Cavs z przetrzebionym składem widać było doskonale przez pierwszy okres sezonu, kiedy to balansowali na granicy .500 .U Jastrzębi żadnych problemów, być może nawet wróci już Zaza, z tym że on żadnej wielkiej różnicy nie robi. Cavs po porażce z Rockets grają back-to-back, które im niespecjalnie wychodzą (bodajże 2-7). Atlanta w pozytywnej formie ostatnio, seria 3W, prym wiodą oczywiście Joe Johnson (z LAL 28p), Josh Smith (blokuje jak szalony) i Al Horford (z LAL 15p i 20zb).

Do góry
#2040065 - 09/02/2008 05:14 Re: NBA - sezon 2007/2008 cz.6 [Re: Skiper]
Fab Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/01/2008
Postów: 7313
Skąd: Bydgoszcz
BOBCATS UPDATE: Forward Gerald Wallace will play after missing two games with a strained right foot. Guards Matt Carroll (right ankle tendinitis) and Derek Anderson (bruised right knee) didn't practice Thursday but will play. Jeff McInnis also missed practice because of food poisoning.

Na śmierć i życie grałbym under :P, ale chyba mecz zostawiam ;\)

Do góry
#2040210 - 09/02/2008 05:31 Re: NBA - sezon 2007/2008 cz.6 [Re: Skiper]
juancarlos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/04/2007
Postów: 3481
Skąd: Poznan / Paris
witam

Na poczatek perelka i hit tej nocy...

Los Angeles Lakers @ Orlando Magic

Tournee Lakers po Wschodniej Konferencji trwa. Dzisiejsza potyczka w Orlando bedzie juz 6. z kolei. Dotychczas podopiecznym Jacksona udalo sie 3-krotnie wygrac (przeciwko Raptors, Wizards oraz Nets), zas 2 razy musieli schodzic z parkietu z pochylonymi glowami - ta sytuacja miejsce miala w Detroit i ostatnio w Atlancie.
I wlasnie ten ostatni mecz przeciwko Hawks dosc mocno zawiodl fanow LAL oraz wszystkich, ktorzy tamtego dni zaufali Jeziorowcom inwestujac w nich pare groszy. Fatalnie zagrana 4. kwarta, przegrana 19:30 i w efekcie 3-punktowa porazka w calym meczu.

Bryant w Atlancie gral z malym urazem palcow, ktore sobie wybil, co w efekcie dalo drugi z rzedu juz mecz, w ktorym Kobe rzucil bardzo malo jak na siebie punktow. Jak w swoim debiucie przeciwko Nets, nie odciazyl go rowniez nowy nabytek, Gasol.

Oba zespoly maja bardzo porownywalne bilanse jezeli chodzi o home-away. Dzisiejsi gospodarze, Magic 13-9 we wlasnej hali, zas Lakers poza LA notuja 14-10.

Zaufam dzisiaj Lakers po fajnym kursie 2.030. Nie wierze, aby mieli zlekcewazyc choc na minute rywala i podejda do dzisiejszej gry bardzo skoncentrowani, ale i z pewnoscia bardzo zdeterminowani checia odrobienia glupiej porazki z Atlanty. Kobe i jego palce maja sie juz za pewne lepiej, a do tego Gasol, Odom, Fisher. No i solidna lawka - Radmanovic, Vujacic, Farmar. Te argumenty mozna powtarzac w kolko. Mocna pakieta sie utworzyla w LA i to w nich widze faworytow dzisiejszego hitu.

Co wiecej, Orlando odwiedzajac Los Angeles, pokonali 104:97 druzyne Phila Jacksona. Dzis prawdopodobnie ostatnia w tym sezonie okazja do zrewanzowania sie za tamta przegrana.

Jednym slowem, c'mon Lakers


Do tego zagram sobie jeszcze dubel Boston + Spurs.

Ci pierwsi nawet bez Garnetta powinni ogrywac takie zespoly jak MIN. Co prawda ci ostatnio wygrali 3 mecze we wlasnej hali, przegrywajac potem dopiero przeciwko Rockets. Ale pamietac trzeba, ze owe zwyciestwa mialy miejsce nad kiepskimi w tym sezonie Nets, rozbitymi kontuzjami Bulls (bez Gordona, Denga, Hinricha) oraz majacymi ten sam problem Clippers (przede wszystkim brak Kamana, bez ktorego ich gra podkoszowa kwalifikuje sie tylko na nagane). Gdy zawitali juz solidni Houston, to znow becki. Dzisiaj wierze w Allena, Pierce'a i Rondo - powinni sobie poradzic.

Co sie tyczy Spurs to zlapali w koncu rytm gry i braku Parkera juz prawie nie widac. NYK u siebie nienajgorsi, ale parkiet powinien roztrzygnac te gre na korzysc przyjezdnych. Przeciez nie na Parkerze sie SAS konczy. Jest Duncan, jest Ginobili, Finley. Idac za ciosem, gram ich.


Pozdrawiam

Do góry
#2040635 - 09/02/2008 06:31 Re: NBA - sezon 2007/2008 cz.6 [Re: juancarlos]
Stoin Offline
Profesor

Meldunek: 19/08/2005
Postów: 28891
Skąd: ॐ नमः ...
Originally Posted By: juancarlos


Kobe i jego palce maja sie juz za pewne lepiej


To tylko twoje przypuszczenia czy masz jakies info o tym ?

Kobe opuścił czwartkowy trening i jesli nadal dokucza mu ta kontuzja to Orlando powinni dziś wygrać

Do góry
#2040704 - 09/02/2008 06:54 Re: NBA - sezon 2007/2008 cz.6 [Re: Stoin]
Skiper Offline
shaken not stirred


Meldunek: 07/07/2005
Postów: 10769
Skąd: Kraków
Originally Posted By: Stoin
Originally Posted By: juancarlos


Kobe i jego palce maja sie juz za pewne lepiej


To tylko twoje przypuszczenia czy masz jakies info o tym ?

Kobe opuścił czwartkowy trening i jesli nadal dokucza mu ta kontuzja to Orlando powinni dziś wygrać



Quote:
He did electro-stimulation treatment and a bandage covered his hand Thursday. Bryant said he would play tonight against Orlando -- "It gets better every day," he said -- but sounded less hopeful when asked about his availability for All-Star weekend.
Bryant was selected to start his 10th All-Star game Feb. 17 in New Orleans and also was scheduled to take part in the three-point shooting contest Feb. 16.


Ciekawi mnie dziś jeszcze Sacramento - ma ktoś jakieś przemyślenia? Utah rządzi, seria W10, no ale co tak z dnia na dzień mają się stać super-wyjazdową ekipą? Troche mi to smierdzi.
Oczekiwany jest powrót do gry Brada Millera, który nabawił się kontuzji palca (9 szwów założono) podczas zmywania garów po imprezce z okazji superbowl \:D

Do góry
#2040765 - 09/02/2008 07:35 Re: NBA - sezon 2007/2008 cz.6 [Re: Skiper]
Baqu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/09/2004
Postów: 26931
Skąd: ‎Mindfields
Originally Posted By: Skiper

Ciekawi mnie dziś jeszcze Sacramento - ma ktoś jakieś przemyślenia? Utah rządzi, seria W10, no ale co tak z dnia na dzień mają się stać super-wyjazdową ekipą? Troche mi to smierdzi.
Oczekiwany jest powrót do gry Brada Millera, który nabawił się kontuzji palca (9 szwów założono) podczas zmywania garów po imprezce z okazji superbowl \:D


Quote:
http://deseretnews.com/article/1,5143,695251436,00.html
The Jazz are now calling starting shooting guard Ronnie Brewer's injury sustained in Wednesday's win at Denver a "severely bruised" tailbone. They're also calling Brewer, who landed hard on the floor after getting yanked down by Nuggets big man Kenyon Martin, "doubtful" for tonight
http://www.sacbee.com/kings/story/697490.html
Brad Miller worked around the basket, sinking some shots, missing others.
After Thursday's practice, Miller said his injured finger "felt all right. I was able to move it a little bit more. … I'm ready to go."
That should bring a sigh of relief from his Kings teammates, who were without their starting 7-foot center in Wednesday night's 105-92 loss to the Seattle SuperSonics at Arco Arena. Miller had missed the game after receiving nine stitches for a cut on his right index finger, but he said he "definitely" plans to play tonight against Utah.
Beno Udrih will be a game-time decision after missing Wednesday's game and Thursday's practice because of illness. A team spokesman said Ron Artest also missed practice, citing a sore knee and foot, but coach Reggie Theus said the forward finished early because of soreness. Artest is expected to play tonight.


też mnie oni kuszą, a w szczegolnosci to złamanie "winnów" jazzmanów, aczkolwiek moim zdaniem chyba lepszym typem z tych późniejszych spotkań jest Denver -10.5, które łyka takich wschodniaków spokojnie :> ostatnie spotkanie tych druzyn zakonczyło się okazala wygraną ( 26 punktową ! ) samorodkow...

a co do jeszcze spotkania Orlando - Lakers, ja zdecydowałem się zagrac na magicow, kontizje Gasola i Brylanta niby nie są wielkie, ale widac po ostatnim spotkaniu, ze jednak znaczace, dodajac fakt iz Orlando to jednak lepszy team niz Atlanta i klepneli lakersow na wyjezdzie to ML w pinnie => 1.926 dla mnie całkiem smaczne \:\)

pozdr,

Do góry
#2040781 - 09/02/2008 07:44 Re: NBA - sezon 2007/2008 cz.6 [Re: Baqu]
zxraq Offline
addict

Meldunek: 11/12/2005
Postów: 626
w meczu LAL-ORL rzuca mi sie jeszcze w oczy UNDER. linia dosc wysoka, a te kontuzje mysle ze wplyna na mniejsza ilosc koszy.. ostatnie mecze w w wiekszosci konczyly sie mniejszym wynikiem niz proponowana linia..

Do góry
#2040806 - 09/02/2008 07:59 Re: NBA - sezon 2007/2008 cz.6 [Re: zxraq]
juancarlos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/04/2007
Postów: 3481
Skąd: Poznan / Paris
@Skiper,

sam mialem/mam dylemat czy grac wlasnie na porazke Utah, czy wykorzystac fakt, ze sa w nieziemskiej formie i stanowczo ich grac. Seria 10W robi wrazenie, ale kilka z tych spotkan widzialem i panowie z Utah pokazywali kawal swietnej koszykowki.

W Denver sobie odpuscilem. Wygrali. A trzeba wspomniec, ze Brylki graly juz z Carmelo.
Dzis tez chyba odpuszcze, bo na prawde nie wiem, w ktora strone mialbym grac ten mecz.


Co rzuca mi sie tez w oczy w ofercie to +10 punktowy spread na Clippers w Toronto. Wydaje mi sie troche wysoko powieszona ta linia. LAC juz maja w skladzie przeciez i Kamana i Coreya Maggette'a. Ten drugi elegancko zaprezentowal sie @BOS, gdzie rzucil 33 punkty, zebral 8 pilek i mial 5 przechwytow.
Az taki pogrom Raptors na Clippers? Hmm, wydaje mi sie, ze chyba jednak nie. Ale nie gram ;\)

wlasnie wyczytalem, ze nie zagra dzisiaj Sam Cassell. Zawieszenie za mecz @BOS.

Dobra, zamykam Pinna i inne takie, bo bez sensu zaczynam kombinowac \:D


Edited by Platini (09/02/2008 08:09)

Do góry
#2041567 - 09/02/2008 18:38 NBA - sezon 2007/2008 cz.6 [Re: juancarlos]
Platini Offline
Porucznik

Meldunek: 15/04/2005
Postów: 32699
Skąd: Pers Y Siro Sun Camp



Do góry
#2041694 - 09/02/2008 19:26 Re: NBA - sezon 2007/2008 cz.6 [Re: Platini]
bestbets Offline
enthusiast

Meldunek: 30/10/2006
Postów: 204
Skąd: Warszawa
Wczesna pora.
Pinnacle wystawilo dopiero kursy na niemal polowe dzisiejszych spotkan.
Buki naziemne (FORTUNA) maja juz kursy, a co za tym idzie - czesto moga sie mylic ustalajac kursy.
Ostatnim przykladem jest mecz Minnesota - Chicago. Buki mialy kursy od rana, Pinnacle i spolka dopiero pod wieczor.
Wyczytalem, ze Byki zagraja w mocno okrojonym skladzie, a Minnesotwa byla wtedy na fali wznoszacej.
Postawilem spora stawke na Wilkow po 1.8 w STSie (+1.1 mecz na podatek), wracam do domu, a tu... 1.4-1.5 na Minnesote.
Cieszylem sie juz przed rozpoczeciem spotkania.

Poluje przede wszystkim na ten mecz...

GLOWNY BET
Indiana-Portland -- 1 @ 1.73 (zaklad bez remisu)
Portland, wiadomo, mecz day-by-day, zmeczenie podrozami. Do tego dochodza problemy rodzinne ich najlepszego strzelca Brandona Roya.

"The Portland Trail Blazers have improved vastly since their last loss to the Indiana Pacers, with the continued development of All-Star guard Brandon Roy as a key to that success.

Roy, however, is expected to miss his second straight contest on Saturday night when Portland looks to end an eight-game skid against the Pacers."

Kolejny fakt warty odnotowania:
"Portland hasn't beaten Indiana since Dec. 3, 2003, when it won 97-95 in overtime, and this skid is its longest against any Eastern Conference opponent. "

Zeby nie bylo pieknie, u Indiany tez nie jest rozowo (ale tu nie bylo dobrze niemal od samego poczatku sezonu, powinni juz sie dostosowac):
"Indiana also has injury problems to deal with. Neither Jamaal Tinsley (knee) nor Travis Diener (foot) were available in the fourth quarter versus the Knicks, leaving the Pacers without their top two point guards. While Diener is expected to face the Blazers, Tinsley is scheduled for an MRI and will likely miss his 12th game of the season. "

I kilka motywacyjnych slow na koniec:
"Still, Indiana is hoping to build some positive momentum in its last three games before the All-Star break. On Wednesday, the Pacers were able to bounce back from their most lopsided loss of the season, 116-89 against San Antonio on Tuesday night.

"It feels good," Indiana guard Kareem Rush said. "We've been struggling for a long time. It feels good to get off this losing streak. Hopefully we can go home and finish off the first part of the season good."

Portland bez Roya, Indiana bez Tinsleya.
Wydaje mi sie, ze wiekszym motorem napedowym jest ten pierwszy.
A ze Blazersi graja B2B, do tego przewaga parkietu po stronie Indiany i lepsza atmosfera po dlugo oczekiwanym zwyciestwie nad Nowym Jorkiem.
Obie ekipy graja o play-offy, obie zajmuja 10 miejsce w swoich dywizjach. Indiana ma przed soba slabszych przeciwnikow - Chicago, New Jersey, Atlanta, Washington (duzo kontuzji, srednie ekipy), Portland - hard, really hard - Houston, Golden State, Denver, Lakers. Pomimo swietnego bilansu u siebie, nie wydaje mi sie jednak, zebysmy ujrzeli Portland w play-offach.

Inne typy warte uwagi:
- Golden State - Sacramento -- +7,5 (Sacramento wprawdzie B2B, ale po jakze cennym zwyciestwie, Webber w GS jeszcze sie nie zaklimatyzowal, skoro przegral w debiucie, czemu mialby wygrac w kolejnym spotkaniu, na dodatek wiecej niz 8 punktami z odrodzonymi Kingsami, ktorzy wciaz maja ambicje na play-offy?)
- Philadelphia-L.A.Clippers -- +6.5 (Clippers - JAKZE cenna wygrana w Toronto, niemal niemozliwa, a jednak - kontuzje nie sa juz najwiekszym zmartwieniem tej ekipy, widac, ze zlapali wiatr w zagle, szanse na play-offy sa juz niemal zerowe, w przeciwienstwie do Philadelhpii, ale przyznajcie szczerze - czy widzicie tak slaba ekipe jak Sixers w najlepszej 16? Clippersi, ktorzy przez caly sezon dostawali baty, wreszcie wzieli sie za siebie i zaczna grac o zachowanie twarzy)

juancarlos i Big Ben - ustosunkujcie sie do tych spotkan jak najwczesniej, bo FORTUNE zamykaja o 15...:)

Do góry
#2041784 - 09/02/2008 19:53 Re: NBA - sezon 2007/2008 cz.6 [Re: bestbets]
Platini Offline
Porucznik

Meldunek: 15/04/2005
Postów: 32699
Skąd: Pers Y Siro Sun Camp
Może nie jestem takim ekspertem jak wymienieni koledzy ale napisze kilka zdań po obejrzeniu
większej częsci spotkania Clippers @ Raptors ;\)

Clippersi tego meczu nie wygrali, to Raptors na własne życzenie go przegrali
Bardzo słaba postawa Bosha w czwartej kwarcie ( niech was nie zwiedzie liczba punktow).
Jak patrzyłem na jego postawę to aż coś mi się robiło. Kilka prostych strat, niedolot, głupi faul i po zabawie.
W Clippersach bardzo dobre zawody zagrał Maggette i Thornton.
Ten drugi zdobył bardzo ważne 4 punkty świetnymi wjazdami pod kosz. Naprawde bardzo ładne akcje w samej końcowce.
Fakt, przy prowadzeniu dwoma punktami wykonywał rzuty osobiste i ani jednego nie trafił.
31 sekund do końca, piłka Raptors i jakaś szalona akcja \:D
Jak pisałem, w moim odczuciu to gospodarze sami ten przegrali. Bardzo słabe zawody zagrał Parker.

Dzisiejszy mecz na chwile obecną odpuszczam.
Miller i Igoudala ostatnio grają bardzo fajnie i dziś ich z pewnością stać na zwycięstwo nawet w handi ;\)

Chyba, ze znów jakieś kapitalne zawody zagra Maggette z Al`em a gospodarze w koncowce się zdrzemną


Edited by Platini (09/02/2008 19:56)

Do góry
#2042217 - 09/02/2008 22:28 Re: NBA - sezon 2007/2008 cz.6 [Re: Platini]
Baqu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/09/2004
Postów: 26931
Skąd: ‎Mindfields
kontuzje 09/II/08 - wydaje mi się, że bardzo przydatne, postaram się częściej wrzucać, tyle że po angielsku, z wiadomych względów nie będę tego tłumaczył... jeżeli ktoś jest na nie, to oczywiście nie będę tego tutaj umieszczał

http://blog.oregonlive.com/behindblazersbeat/2008/02/roy_wont_return_until_monday.html
It turns out Brandon Roy's absence from the team will be longer than originally anticipated. Roy will miss tonight's game at Detroit and Saturday's game at Indiana because of a death in the family and the impending memorial service. The Blazers expect Roy to rejoin the team for Monday's Western Conference matchup at the Houston Rockets.
http://www.indystar.com/apps/pbcs.dll/article?AID=/20080207/SPORTS04/802070459/-1/LOCAL17
With Jamaal Tinsley watching from the bench in street clothes and Travis Diener slowed by a foot injury, Marquis Daniels got 26 minutes at point guard. He responded with 13 points, three assists, three steals and, according to the Pacers' count, nine deflections.
http://sports.espn.go.com/nba/recap?gameId=280208028
Los Angeles lost forward Tim Thomas to a sore back after the opening 12 minutes.
Thomas left after the first because of a sore back, the same injury that kept him out of Wednesday's loss at Boston. Thomas, who finished with three points, said his status for Saturday's game at Philadelphia remains in doubt.
"I tried but it just wouldn't give in for me," Thomas said. "I've got to talk to the training staff and see what's going on.
Sam Cassell missed the game as he served a one-game suspension, his penalty for a flagrant foul on Boston's Rajon Rondo on Wednesday.
http://www.commercialappeal.com/news/2008/feb/09/griz-expect-collins-to-lead-by-example/
With Mike Conley back on the court, the Griz placed Andre Brown on the inactive list with Aaron McKie.
http://www.northjersey.com/sports/knicks/15471856.html
Quentin Richardson sat out his second straight game Friday with a sprained right ankle, but planned to travel with the team for tonight's game in Milwaukee.
Nate Robinson, however, is out tonight as he was Friday with what the Knicks called an upper respiratory infection.
Rookie Wilson Chandler, who appeared in only seven games and played significant minutes in just two, started for Richardson at small forward.
http://blogs.jsonline.com/bucks/archive/2008/02/08/redd-says-he-s-ready-yi-also-set-to-return.aspx
Bucks guard Michael Redd returned and pronounced himself ready to go against the New York Knicks on Saturday night. Forward Yi Jianlian, after missing two games with a right shoulder strain, took part in practice and said he was ready to play against the Knicks. Center Andrew Bogut, who hurt his hip on Tuesday night in Memphis but played the following night in Dallas, sat out practice but said he would play Saturday.
Forward Bobby Simmons also practiced after missing the Dallas game with a lower left leg bruise.
http://www.jsonline.com/story/index.aspx?id=715598
The Bucks were without the four players who did not play the night before in Memphis: Michael Redd (left-knee strain), Ramon Sessions (left-hand fracture), Awvee Storey (flu) and Yi Jianlian (right-shoulder strain).
And then, just before the game Wednesday, the Bucks announced that forward Bobby Simmons would not play because of what they termed a left-leg bruise. Simmons is listed as day-to-day.
http://www.chron.com/disp/story.mpl/sports/bk/bkn/5526651.html
Rockets swingman Tracy McGrady was given the day off from Friday's practice and stayed home to recuperate from the upper respiratory infection that forced him to spend Thursday in the hospital and slowed him in the 92-77 victory over Cleveland.
"I think he'll be all right," coach Rick Adelman said. "He's still weak. But I think he's feeling better than he felt (Thursday), so I think he's going to be OK."
http://www.chicagotribune.com/sports/chi-08-bulls-bits-chicagofeb08,1,7734655.story
Ben Gordon, Luol Deng and Kirk Hinrich all sat out Thursday night's game against the Warriors with interim coach Jim Boylan saying only that Gordon is possible for Saturday night against the Utah Jazz. Deng may sit out through the All-Star break to get the extra rest for his Achilles'.
"Kirk's ribs are not feeling much better," Boylan said of Hinrich's injury Monday. "I tend to think he'll be out for Utah. The problem [for Gordon] is he has a really strong wrist snap coming through the ball. It's stiff and bothering him again. He has the best odds [of the three] to come back for Utah."
http://deseretnews.com/article/1,5143,695251700,00.html
Starting shooting guard Ronnie Brewer didn't play in the Jazz's game Friday against Sacramento due to the severely bruised tailbone he sustained in Wednesday's win at Denver.
http://www.sacbee.com/kings/story/699981.html
In what was their first meeting against the Jazz since the Ron Artest-sideshow game Jan. 25, the Kings regained the services of center Brad Miller and downed a division-leading team for the seventh time at Arco Arena.
Douby played the entire fourth quarter and finished with 14 minutes, with Theus saying afterward that he wasn't about to take out his hottest hand. He played partly because of the absence of Francisco García, as the swingman took a knee to the back from former Kings guard Ronnie Price just before halftime and didn't return. He isn't expected to play today, and could be looking at an extended absence with a lower back strain.
http://www.sfgate.com/cgi-bin/article.cgi?f=/c/a/2008/02/09/SPFLUV4KB.DTL
In a two-week period, the Warriors lost to the depleted Bulls, shot down the Hornets on the road, lost to the Tracy McGrady-less Rockets and squeaked past the Nets and Knicks at home.
In other words, they're looking like a team playing up and down to the level of its opponents - and dangerously so.


pozdr,

Do góry
#2042852 - 10/02/2008 00:12 Re: NBA - sezon 2007/2008 cz.6 [Re: Baqu]
Big Ben Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/11/2006
Postów: 9985
Skąd: denn Du bist, was Du isst
Witam!

bestbets

wcześniej nie mogłem napisać, ale w 100% popieram Twoje typy!

Chciałem nawet napisać kilka słów na ich temat, ale skoro już to zrobiłeś...

Poza tym, dziś mam pracowity dzień także:

Sacra

LAC

Indiana (choć jej nie grałem bo nie dali ani w TOTKU ani w STS \:p )

Powodzonka życzę \:\)

Pozdrawiam

Do góry
#2042979 - 10/02/2008 00:25 Re: NBA - sezon 2007/2008 cz.6 [Re: Big Ben]
SJS Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 30/06/2006
Postów: 2135
Jasne, że przydatne , tylko gdybyś mógł pisać inną i większą czcionka bo np dla mnie mało wyraźne \:\)

Do góry
#2043198 - 10/02/2008 00:58 Re: NBA - sezon 2007/2008 cz.6 [Re: SJS]
Skiper Offline
shaken not stirred


Meldunek: 07/07/2005
Postów: 10769
Skąd: Kraków
Baqu to jest przeklejka z forum coversa (wageronline), tak?

Do góry
#2043511 - 10/02/2008 01:45 Re: NBA - sezon 2007/2008 cz.6 [Re: Skiper]
Baqu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/09/2004
Postów: 26931
Skąd: ‎Mindfields
tak, zgadza się, ale nie wiem skąd on to bierze :/

Do góry
#2045419 - 10/02/2008 18:49 Re: NBA - sezon 2007/2008 cz.6 [Re: Baqu]
Platini Offline
Porucznik

Meldunek: 15/04/2005
Postów: 32699
Skąd: Pers Y Siro Sun Camp
Dzisiejsza noc ciekawa. Phila w handi bez problemu ;\)
Indiana, Houston podobnie.





Do góry
Strona 1 z 12 1 2 3 ... 11 12 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
8 zarejestrowanych użytkowników (11kera11, alfa, Irek, Lukasz111, Sensei, igea23, ElNinho[mmdea], burbon), 3880 gości oraz 4 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582279 Postów

Najwięcej online: 4029 @ Wczoraj o 14:25