Strona 1 z 3 1 2 3 >
Opcje tematu
#698772 - 26/10/2006 10:57 I liga - 12 kolejka (27-29.10.2006)
Roba[L] Offline
journeyman

Meldunek: 23/10/2006
Postów: 66
Skąd: Gliwice
12 KOLEJKA ORANGE EKSTRAKLASY

27 października 2006 (piątek)

20:00 Widzew Łódź - Legia Warszawa (transmisja w C+)

28 pażdziernika 2006 (sobota)

18:00 Arka Gdynia - ŁKS Łódź
18:00 Wisła Płock - GKS Bełchatów
18:00 Górnik Łęczna - Odra Wodzisław
18:00 Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin
18:15 Wisła Kraków - Cracovia Kraków (transmisja w C+)

29 października 2006 (niedziela)

14:30 Korona Kielce - Groclin Grodzisk Wielkopolski (transmisja w C+)

Do góry
Bonus: Unibet
#698773 - 26/10/2006 13:22 Re: I liga - 12 kolejka (27-29.10.2006)
Roba[L] Offline
journeyman

Meldunek: 23/10/2006
Postów: 66
Skąd: Gliwice
Widzew Łódź - Legia Warszawa

Po dwóch latach znowu zobaczymy ten "ligowy klasyk". Kiedyś spotkanie pomiędzy tymi zespołami decydowały o losach mistrza kraju. Dzisiaj sytuacja jest troszeczkę inna: Widzew to beniaminek I ligi, natomiast Legia to aktualny Mistrz Polski. Nie zmienia to jednak faktu, że piątkowy mecz napewno będzie bardzo zacięty.

SYTUACJA W TABELI

Widzew po 11 spotkaniach zajmuje 9 miejsce w tabeli. Łodzianie zgromadzili do tej pory 15 pkt, strzelając 15 bramek, a tracąc 13. Na ten dorobek punktowy składają się 4 zwycięstwa, 3 remisy i 4 porażki.

Legia obecnie jest na 3 miejscu. Warszawiacy mają na swoim koncie 18 pkt. Strzelili 23 bramki, a stracili 13. W 11 rozegranych spotkaniach Legioniści 5 razy wygrywali, 3 razy zremisowali i 3 razy przegrali.

WIDZEW U SIEBIE

Łodzianie do tej pory rozegrali na własnym boisku 6 spotkań. Bilans tych potyczek to 3 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Bilans bramkowy wynosi 8-7.

28.07.2006 Widzew - Groclin - 2-1
11.08.2006 Widzew - ŁKS - 2-1
26.08.2006 Widzew - Arka - 1-1
16.09.2006 Widzew - Korona - 0-1
30.09.2006 Widzew - Pogoń - 0-1
20.10.2006 Widzew - Lech - 3-2

Tak więc łodzianie 3 zwycięstwa odnieśli z dość mocnymi zespołami. Należy jednak przypomnieć, że na początku sezonu Groclin był kompletnie bez formy. Derby jak wiadomo rządzą się swoimi prawami i tam każdy wynik jest możliwy. Wygrany mecz z Lechem również mógł się skończyć remisem lub też porażką Widzewa. Każde z tych zwycięstw było jednobramkowe, co świadczy o wyrównanej walce w tych meczach. Remis z Arką i porażka z Koroną to wyniki jakich większość kibiców się spodziewała. Niespodziewana była natomiast porażka z Pogonią Szczecin. Należy zwrócić uwagę, że łodzianie jeżeli już przegrywali to w najmniejszym możliwym stosunku.

LEGIA NA WYJEŹDZIE

Legia w meczach wyjazdowych nie zachwyca. Zaledwie 1 zwycięstwo, 2 remisy i 2 porażki. Nie jest to wynik, który zadowala kibiców. W 5 spotkaniach na obcym terenie Legia strzeliła 5 bramek, a straciła aż 7.

05.08.2006 Groclin - Legia - 1-1
19.08.2006 ŁKS - Legia - 2-1
08.09.2006 Arka - Legia 1-1
23.09.2006 Korona - Legia - 3-1
15.10.2006 Pogoń - Legia - 0-1

Początek sezonu to niewątpliwie kryzys zespołu z Warszawy. Grali wtedy słabo, większość zawodników była bez formy, stąd też tak słabe wyniki. Dopiero w ostatnim wyjazdowym spotkaniu Legia odniosła zwycięstwo. Mecz z Groclinem był pojedynkiem dwóch zespołów bez formy, tak więc remis nie był wielkim zaskoczeniem. Niespodziewana była natomiast porażka z ŁKS-em. Remis z Arką to kolejny skutek niezbyt dobrej atmosfery w Legii. Porażka z Koroną sensacją raczej nie była. Należy jednak stwierdzić, że w tym meczu gra zawodników z Warszawy była już trochę lepsza niż w poprzednich spotkaniach. Progresja formy była już widoczna w meczu w Szczecinie, gdzie Legia wygrała pierwszy wyjazdowy mecz.

KONTUZJE, KARTKI

W zespole Widzewa kontuzjowani są Nenad Zecević i Rusłan Miedżidow. Nie jest to jednak zbyt wielkie osłabienie ekipy z Łodzi.

W Legii nie wystąpi Mamoduo Balde, który nie wrócił jeszcze z ojczyzny, gdzie załatwiał sprawy paszportowe. Nie jest to jednak wielkie osłabienie, gdyż Senegalczyk w ostatnich spotkaniach nie mieścił się w podstawowej 11. Do meczowej kadry powróci Edson, co może być małym wzmocnieniem, biorąc pod uwagę dobre wykonywanie przez niego stałych fragmentów gry.

HISTORIA POJEDYNKÓW MIĘDZY WIDZEWEM A LEGIĄ W I LIDZE

w Łodzi - 28 spotkań - 15 zwycięstw Widzewa - 9 remisów - 4 zwycięstwa Legii

W 5 ostatnich spotkaniach rozegranych w Łodzi między tymi zespołami padały następujące wyniki:

98/99 3-2
99/00 3-2
00/01 1-1
02/03 1-3
03/04 0-1

2 zwycięstwa Widzewa
1 remis
2 zwycięstwa Legii

Bramki: 8-9

PODSUMOWANIE

Obie ekipy spisują się obecnie dobrze. W ostatnich 2 kolejkach zdobyły komplet punktów. W tabeli dzieli ich zaledwie dystans 3 punktów. Widzew w razie zwycięstwa może przeskoczyć w tabeli Legię. Bardziej doświadczoną drużynę napewno ma Legia. Coraz lepiej prezentuje się defensywa Legionistów. Wysocy napastnicy Widzewa napewno nie będą mieli łatwego zadania w pojedynkach z Choto i Dickiem. Napolenoni może być wyłączony z gry przez Szalę lub Bronowickiego. W drugiej linii Legia napewno prezentuje się lepiej. W doskonałej formie jest Radivic, coraz lepiej gra Roger, formę odzyskuje Vukovic. W ostatnim meczu z Łęcyną przełamł się Janczyk. Przy prostopadłych podaniach Vukovica i Burkharda problemy może mieć obrońca Widzewa Rzeźniczak, który szybko może złapać żółtą kartkę.

MOJE TYPY

Widzew - Legia --> 2 (6/10)
Widzew - Legia --> x2 (9/10)
Widzew - Legia --> under 2,5 (7/10)

Do góry
#698774 - 26/10/2006 14:20 Re: I liga - 12 kolejka (27-29.10.2006)
bulas Offline
journeyman

Meldunek: 24/11/2005
Postów: 50
Skąd: konin/poznań
to ja moze sie wypowiem na temat meczu ktory nie zostal wymieniony
28.10.2006 19:00
Lech Poznań - Górnik Zabrze

druzyna Gosci przed sezonem przez nie ktorych wskazywana była jako jeden z kandydatów do spadku. na dzien dzisiejszy nie wyglada to wcale tak źle Gornik ma przewage 4 punktow nad miejscem barazowym. ostatnio Prezes klubu zapowiedział ze jezeli Gornik nie zdobedzie 7 punktow w pozostaleych meczach w rundzie jesiennej to bedą kary finansowe dla zawodników. w czterech pozostalych kolejkach Lech i Korona to najmocniejsze zespoły z jakimi przyjdzie sie im spotkać i jesli mieli by ten cel zrealizować to ktorejś z tych drużyn muszą rwać punkty. Piłkarze Gornika graja bardzo ambitnie ale to chyba za mało jak na rozpędzoną poznanską lokomtywe, ktora musiała troche zwolnic co prawda w na stacji Łódź-Widzew ale znow zaczyna sie rozpedzać o czym swiadczy wygrana z Pogonią w pucharze Polski. mimo ze Lech po pierwszej połowie przegrywał 0:1 to w drugiej juz absolutnie dominował i spotkanie to wygrał 2:1
jesli Lechici marzą o gornych rejonach tabeli to musza to spotkanie poprostu wygraći mysle ze tak sie własnie stanie

Lech Poznań - Górnik Zabrze typ 1 kurs 1,55 prof

ciekawym typem moze być jeszcze over 2,5 kurs 1,7
Lech wiadomo najwiecej strzelonych bramek w lidze ale i tez sporo traci
Gornik natomiast nie zdobył bramki od dwoch spotkan (wliczajac pucharowe) wiec pora sie przelamac w ostatnich 4 spotkaniach tych druzyn na Bułgarskiej Gornik zawsze strzelał
Data Turniej
17/09-05 Orange Ekstraklasa
Lech Poznan vs. Gornik Zabrze 3:2
13/05-05 Orange Ekstraklasa
Lech Poznan vs. Gornik Zabrze 2:1
09/08-03 Orange Ekstraklasa
Lech Poznan vs. Gornik Zabrze 1:2
16/11-02 Orange Ekstraklasa
Lech Poznan vs. Gornik Zabrze 3:1

Do góry
#698775 - 26/10/2006 15:17 Re: I liga - 12 kolejka (27-29.10.2006)
grzesol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/08/2005
Postów: 7541
Ja wypowiem się narazie co do piątkowego meczu:

Widzew Łódź-Legia X
Obydwie drużyny ostatnio na fali wznoszącej zarówno Widze jak i Legia mają po 2 wygrane z rzędu.Obie drużyny niedawno pokonały wysoko bardzo słabiutkiego Górnika Łęczna.Widzew w ostatniej kolejce pokonał Lecha Poznań,a to już ma jakieś znaczenie.Widać,że piłkarze z Łodzi się obudzili i po kilku porażkach z rzędu wzięli się w końcu do roboty.Legia także po niemocyw wygrania meczu w końcu się otrząsnęła i w przedostatniej kolejce pokonała Pogoń Szczecin,której forma wyraźnie wzrosła.W Łodzi komplet kibiców zoabczy spotkanie,bilety rozeszły się jak świeże bułeczki już dzisiaj nie można dostać biletów na to spotkanie chyba,że od konikó Doping świetnych kibiców gospodarzy na pewno wyzwoli w nich dodatkową mobilizację,chociaż czy tych młodych chłopaków trzeba mobilizować przecież grają z samą Legią,a to jest na pewno dla nich wyjątkowe wydarzeni,w którym dadzą z siebie 200 %.Na pewno bęzie to mecz walki ale myślę,że może zabraknąć sytuacji strzeleckich i mecz zakończy się bramkowynm remisem 1:1.Dodatkowym faktem zagrania na remis jest w tym meczu długa seria bez remisu Widzewa.Wiem,że często to nie ma wpływu bo sam się przekonałem na własnej skórze,że drużyny mogą naprawdę długo nie remisować,przykłąd Bordeaux i Górnika Polkowice,na których progresje już nie starcza mi kasy Wydaje mi się,że najbardziej prawdopodobnym wynkiem w tym meczu jest remis i dlatego to zagram i zachęcam was do zagrania tego samego bo jest to na pewno najbardziej prawdopodobny wynik w tym meczu.

Do góry
#698776 - 26/10/2006 15:21 Re: I liga - 12 kolejka (27-29.10.2006)
pol44 Offline
veteran

Meldunek: 14/03/2006
Postów: 1289
Skąd: Żywiec
WIDZEW-LEGIA X2

Piłkarsko na pewno lepsza Legia, ale jak przypadku Lecha może to okazać się za mało na Widzew. Widzew raczej trzeciego meczu z rzędu nie wygra. Więc najbardziej pasuje tu remis, z asekuracyjną 2 .

PŁOCK-BEŁCHATÓW 2X

Były lider od pięciu spotkań bez wygranej. Teraz ma szanse na przełamanie ze słabym Płockiem. Remis również trzeba wziąć pod uwagę z powodu słabej skuteczności napastników Bełchatowa.

KORONA - GROCLIN 1

Obie drużyny po udanym meczu w P.P. Korona drugi raz u siebie z rzędu nie przegra. Groclin osłabiony bez Rockiego i Sikory. Korona powinna wygrać.

WISŁA-CRACOVIA UNDER

Cracovia za Majewskiego zmieniła styl gry na bardziej defensywny. Efektem tego są dwie wygrane bez straty bramki. Wisła jeżeli zagra na pełnych obrotach powinna wygrać. Z okazji derbów remis też trzeba wziąć pod uwagę. Teraz mamy 1X, jednak kurs zdecydowanie zbyt niski, a under wydaje się bardzo prawdopodobny.

POGOŃ – ZAGŁEBIE UNDER

Pogoń coraz bardziej poukładana. Może być powtórka z przed roku, kiedy Smuda po przejęciu Zagłębia przyjechał do szczecina i przegrał 1-0. Teraz Michniewicz na pewno coś wymyślić, aby potrzymać dobrą passe. Chyba wszystko może się zdarzyć. Mi tu najbardziej pasuje dunder.

LECH – GÓRNIK 1

Górnik znokautowany w P.P, zapowiada rehabilitacje, Na Lecha chyba brakuje mu argumentów. Zastanawiam się nad postawieniem remis do przerwy-wygrana Lecha. Tradycyjnie Lech może w końcówce przechylić losy meczu na swoją korzyść.

ARKA – ŁKŚ X1

Obie drużyny skompromitowały się w P.P.ŁKS na siedem meczy w Gdyni tylko raz zremisował i sześć razy przegrał. Forma chyba zbliżona.Najbardziej pasuje tu remis, z asekuracyjną jedynką.

ŁĘCZNA – ODRA

Piłkarsko wydaje mi się lepsza Odra. Chyba jednak wszystko możliwe. Nie do rozgryzienia.

Do góry
#698777 - 26/10/2006 16:17 Re: I liga - 12 kolejka (27-29.10.2006)
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
Wg mnie grać należy przede wszystkim 2 spotkania:

*Pogoń-Zagłebie 2. Kurs b.fajny (Milenium nawet 2,77)

Pogoń widziałem na własne oczy m.innymi we wtorek. Żenująco słaba postawa. Zagłębie na fali po przyjściu Michniewicza - dobry mecz w Kielcach i Lubinie, Łobodziński i Iwański na nowych kontraktach.

Dodatkowo w Szczecinie problemy na linii kibice-zarząd.

*Widzew-Legia 2 (2.23)

Widzew pokonał Lecha, lecz wg mnie sama walka i ambicja tym razem nie wystarczą. Legia to nie Lech. Prawda jest taka że RTS jest dość słaby kadrowo i doświadczony zespół z W-wy wg mnie ich wypunktuje. Porażki stołecznych nie biorę pod uwagę.

Jako kibic Kolejorza, chciałbym zasugerować że jeśli macie w planach grać Lecha z Górnikiem po kursach w okolicach 1.5 to lepiej wybrać X/1 po kursie ~ 4.0
Lechici 1 połówki grają dużo gorzej. We wtorek z Pogonią prezentowali się naprawdę przeciętnie (choć skład był nie najsilniejszy)

Podsumowując moje krótkie i w sumie mało merytoryczne wywody. Gram dubla Legia + Zagłębie X2, i oba te mecze w singlach na gości + X/1 Lech też w singlu. Powodzenia

Do góry
#698778 - 26/10/2006 18:30 Re: I liga - 12 kolejka (27-29.10.2006)
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
Lech Poznań VS Górnik Zabrze
Typ: 1


Lech po dość niespodziewanej porażce (2:3) w Łodzi. Przebudził się w środę i w Pucharze Polski pokonał (2:1) na własnym stadionie szczecińską Pogoń. Trener Franciszek Smuda nie krył oburzenia wydarzeniami w Łodzi. Po meczu popularny "Franz" starał się swoim zawodnikom wytłumaczyć jak mają grać, aby "Kolejorz" nie ponosił już tak dotkliwych porażek. Jak widzimy nauka nie poszła w las a trener osiągnął już swój cel bo w meczu z Pogonią gra poznańskiego Lecha wyglądała już o niebo lepiej niż w ostatniej kolejce ligowej. Jak zwykle przed meczem Franciszek Smuda wypowiadał się w samych superlatywach o przeciwniku. Jednak bardziej to wynika z kurtuazji trenera niż realnej siły Górnika. Podopieczni Marka Motyki, również rozgrywali zawody w 1/16 Pucharu Polski i dość niespodziewanie przegrali, aż (0:5) z kielecką Koroną. Główną przyczyną tak wysokiej porażki była słaba gra defensywa. Niestety ten problem się powtarza, co parę kolejek ligowych. Jednak nie można zapomnieć, że Górnik w spotkaniu z Koroną wystąpił w dość eksperymentalnym zestawieniu. Zabrakło kilku kontuzjowanych graczy a także lekko kontuzjowanych jak Mateusz Sławik. Na szczęście wszyscy wracają już i będą w stanie zagrać w meczu ligowym z Lechem. Powracają Mateusz Sławik, Artur Prokop, Krzysztof Buklaski, Łukasz Juszkiewicz i Tomasz Moskal. Cała piątka odgrywała w tym sezonie kluczowe role i na pewno powtórki z feralnego meczu z Kielc nie może się spodziewać w Poznaniu. Jednak w roli faworyta wystąpi Lech Poznań, który jeśli chce się liczyć w walce o prymat to musi po prostu wygrać.

Pozdrawiam

Do góry
#698779 - 26/10/2006 18:36 Re: I liga - 12 kolejka (27-29.10.2006)
Toledo Offline
journeyman

Meldunek: 01/08/2006
Postów: 54
Widzew - Legia 2(X?)
Praktycznie juz w Niedziele wiedzialem ,ze zagram ten mecz.
Widzew druzyna prowadzona przez bardzo zdolnego Probierza,ktory ntachnal niesamowitym optymizmem mlodych chlopcow.Tylko popelnij jeden blad nastawia ich na maksymalny atak oraz maksymalny pressing w 1 polowie.Jak gra Widzew w II polowie szkoda gadac.Okolo 60 minuty chlopcy nie wytrzymuja trudow spotkania.Tak jak to sie udalo z LKS czy Lechem nie uda sie z Legia.Juz to widze Legia zagra agresywnie ,skroci pole,bardzo starannie w defensywie z pelna asekuracja.Wszyscy zachwycaja sie Widzew ale spojrzcie koledzy ile oni popelniaja bledow w defensywie.Przciez sam Pitry mogl strzelic tydzien temu 3 bramki.Legia to wykorzysta jestem pewny.Do formy wraca Janczyk jest Bronowicki jest Szala,w srodku mam nadzieje ze zagra "bury".A w ataku pewnie Szalach oraz Janczyk.Jest to wielki klasyk.Pamietam te spotkania w latach 90 pomiedzy tymi druzynami.A w szczegolnosci wygrana Widzewa w koncowce
3:2.Dlatego dopuszczam jeszcze remis.Lekko remis zagram,bo mysle ze Napoleoni oraz Grzelak moga cos strzelic.Ale jezeli Legia zagra tak jak potrafi np.tak jak ostatnio z Pogonia to sadze ze Legia to wygra.
Pozdrawiam

Do góry
#698780 - 26/10/2006 18:50 Re: I liga - 12 kolejka (27-29.10.2006)
Wade Offline
member

Meldunek: 03/08/2006
Postów: 178
Skąd: Wołomin
Witam teraz ja dam coś od siebie:)

1)-Widzew-Legia
mój typ tutaj to 2 nie dlatego ze jestem kibicem Legii ale wygra doświadczenie z młodym i słabokadrowym Widzewem.
Legia 2 ostadnie mecze zagrala na zero z tyłu myśle ze i tym razem zagrają równiez na zero do Legii wraca Edson który bedzie wzmocnieniem. Legia słabo prezentuje się na wyjazdach ale do takiego meczu piłkarzy nikt napewno nie musi pomibilizować, Widzew równiez będzie bardzo zmobilizowany grają u siebie przy pełnej publiczności jednak tak jak napisałem wczesniej doświadczenie wygra. Statystyka meczów rozegranych w Łodzi nie przemawia za Legią ale ostadnie 2 mecze Legia wygrywała w Łodzi. Jest to cięzki mecz do typowania ale ja skorzystam z dobrego kursu na Legie i ją obstawie na kuponie:)

2)Górnik Ł-Odra typ-1 2.30(sts)
Pewnie się zdziwicie ale zamierzam zagrać Łeczną która w końcu musi wygrać. Do Łęcznej przyjezzda równiez słaba Odra która przyjezdza do z seria 10meczy bez zwycięstwa Łeczna za to w 4 meczach ostadnich straciła 16bramek strzelajac tylko 1 teraz jest dobry moment na przełamanie się i wygranie mecz u z dolnej tabeli.Licze na zwycięstwo Łecznej

Pozdro by Wade

Do góry
#698781 - 26/10/2006 18:50 Re: I liga - 12 kolejka (27-29.10.2006)
Gaske Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/08/2006
Postów: 22997
Skąd: Miami, FL




Widzew Lodz - Legia Warszawa 2 @ 2.25


Na takie spotkanie kibice Widzewa i Legii czekali od dawna ! Na pewno nie bedzie dla tych druzyn to zwykle spotkanie ale cos wiecej ... Aktualnie Legia zajmuje 5. pozycje a Widzew 9. ! Obydwie druzyny ostatnio spisuja sie rewelacyjnie, Legia w ostatnich spotkaniach wygrywala 1-0 z Pogonia oraz 5-0 z Gornikiem Leczna, Widzew 5-1 z Leczna i 3-2 z Lechem ! W Widzewie napewno nie wystapia: Rusłan Miedżidow i Nenad Zecević. Jednak dla mnie to bedzie raczej mecz z duza iloscia fauli, a malo iloscia bramek ! Tak wiec raczej zagram under, tym bardziej ze defensywa Legii spisuje sie ostatnio coraz lepiej ... Gram under a mysle ze mecz skonczy sie wynikiem 1-0 lub 2-0 na korzysc Legionistow !


Moj typ:

LEGIA Warszawa @ 2.25



Do góry
#698782 - 26/10/2006 18:51 Re: I liga - 12 kolejka (27-29.10.2006)
Toledo Offline
journeyman

Meldunek: 01/08/2006
Postów: 54
Wisla P. - Belchatow X2
Kopletna paranoja.Kurs 2,9 na Belchatow tylko brac i sie cieszyc.Otoz buki uznaly,ze Belchatow powrocil do przecietniactwa.Bo nie wygral bodaj od 4 spotkan.Otoz nie zgodze sie z ta opinia.Uwazam ze Belchatow mial pecha.
Ta druzyna caly czas gra atakiem pozycyjnym,lecz nie wykorzystuje dobrych okazji.A praktycznie w kazdym spotkaniu stwarza sobie je.Praktycznie kazda druzyna ,ktora przyjezdza do Plocka i gra pilka praktycznie nie ma problemu.Naprawde,wspolczuje pilkarzom Wisly ,ktorzy musza grac w Plocku.Marna frekwencja ,marny doping.Popatrzecie na Gornik(nie wliczajac pucharu),ktory przy takim dopingu jest tak zdeteminowany ,ze potrafi ograc Cracovie czy Belchatow.
Kiedy ogladam mecze w Plocku mam wrazenie ze to sa jakies sparingi.Uwazam,ze Belchatow wcale sie nie skonczyl.Wrecz przeciwnie jeszcze nie raz pokaze klase.Co prawda plotki transferowe wokol Garguly i Matusiaka nie sprzyjaja jakosci gry Belchatowian.Lecz mysle,ze Belchatow tutaj zagra swoja pilke,a jezeli tak bedzie to mysle,ze wygra ten mecz.Sam sie zastanwiam czy jest sens istnienia takiej druzyny w I lidze skoro na mecz przychodzi 2 tys ludzi.Popatrzmy na ostatni rozegrany mecz u siebie w lidze z Cracovia.To ze Wisla przegrala 0:2 to naprawde dar od Boga.Bo w tym spotkaniu istniala tylko Cracovia.Belchatow gra podobnie.Nie czeka na kontry,lecz sam probuje narzucic swoj styl i stworzyc sytuacje podbramkowe.Na poczatku sezonu Wisla grala naprawde swietna pilke pod wzgledem taktycznym.
Tylko przypomijmy sobie jedno gdzie oni rozegrali te spotkania w Warszawie (Superpuchar) w Poznaniu oraz Kielcach.I to jest najlepsze podsumowanie Plocka
Pozdrawiam

Do góry
#698783 - 26/10/2006 19:09 Re: I liga - 12 kolejka (27-29.10.2006)
Toledo Offline
journeyman

Meldunek: 01/08/2006
Postów: 54
Arka G. - LKS 1 (lekko X)
Wiele osob sie zawiodlo na Arce w tygodniu w pucharze.Ale czasami tak jest ,ze druzyna znacznie slabasza wspina sie na maximum swoich mozliwosci.Arka strzelila bramke w koncowce dogrywce(kto ja widzial ?hahahahaha)ale z pewnoscia fakt,ze Gdynianie grali do samego konca zaprocentuje w meczu z LKS.Z drugiej strony Lodzianie postawili sami sobie klody pod nogi.Pewnie wiekszosc z was slyszala o konflikcie politycznym na lini zona Goszczynskiego - Chojnacki.Malo co nie zwolnili Chojnackiego.No i brawo dla wlacicieli klubu.Owocem tego zamieszania byla porazka z III - ligowym Radomiakiem.I nikt mi nie powie,ze te wydarzenia nie milay wplywu na taka postawe.Teraz jest spotkanie z Arka i wydaje mi sie ze Arka to wygra.Jest to druzyna na ktore lubie grac,poniewaz wiem,ze bedzie sobie stwarzac sytuacje.Lodzianie sami zrobili trudnosci.Zamieszanie w klubie plus porazka u siebie
z Radomiakiem.W dodaku mecz z Arka w Gdyni.Proponuje przeanlizowac ostatnich kilka spotkan Arki.Przeciez arka,gra naprawde swietna pilke.Przypomnijmy sobie jak zagrali na Widzewie(jakim cudem nie wygrali?),z Legia czy ostatnio z Belchatowem.Naprawde ta druzyna w kazdym spotkaniu prezentuje sie bardzo dobrze.Dochodzi do tego motywacja.Otoz wszyscy ludzie zgromadzeni wokol Arki wiedza ,ze trzeba z takie spotkania wygrywac.
Arka zwyciezy.

Do góry
#698784 - 26/10/2006 20:21 Re: I liga - 12 kolejka (27-29.10.2006)
Gedzo Offline
enthusiast

Meldunek: 01/11/2001
Postów: 288
Quote:

Arka G. - LKS 1 (lekko X)
Jest to druzyna na ktore lubie grac,poniewaz wiem,ze bedzie sobie stwarzac sytuacje




Z całym szacunkiem ale robienie sytuacji nie zawsze idzie w parze z wiktoria... moze i lubisz na nich grac ale to nie zmienia faktu ze wygrali jak narazie 1 mecz.

Quote:


Proponuje przeanlizowac ostatnich kilka spotkan Arki.Przeciez arka,gra naprawde swietna pilke.Przypomnijmy sobie jak zagrali na Widzewie(jakim cudem nie wygrali?),z Legia czy ostatnio z Belchatowem.




Swietna pilka? co do meczu z Bełchatowem to wcale gra nie byla az tak swietna Ba! moge nawet stwierdzic ze tragiczna... Ze BOT tego meczu nie wygral to juz ich sprawa ze dali ciala, przec okol 70min arka nie istniala w ostatnim kwadransie zagrala dobra pilke i jakos wywiozla 1 pkt.

Co do samego typu "Win Arka" to sie zgadzam.

Pozdr.

Do góry
#698785 - 27/10/2006 08:11 Re: I liga - 12 kolejka (27-29.10.2006)
Toledo Offline
journeyman

Meldunek: 01/08/2006
Postów: 54
Gedzo,ale zgodzisz sie,ze wyjdzie z 2:0 na 2:2 nawet w Belchatowie,ktory jest z pewnosci w gorszej formie niz na poczatku sezonu jest pewnym znakiem.Chodzi mi o to,ze wole zagrac na druzyne,co do ktorej bede pewny ze bedzie grala do przodu,ze nie bedzie miala problemow z tworzeniem sobie sytuacji.Przeciez to jest najprostsza w swiecie pilkarska prawda.Zeby wygrac trzeba stwarzac sobie sytuacje.Mysle,ze Arka wygra no ostatecznie moze zremisowac.
Pozdrawiam

Do góry
#698786 - 27/10/2006 14:37 Re: I liga - 12 kolejka (27-29.10.2006)
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
[quote..bo w meczu z Pogonią gra poznańskiego Lecha wyglądała już o niebo lepiej niż w ostatniej kolejce ligowej.



Baardzo kontrowersyjny fragment. Czy autor widział obydwa mecze?

Do góry
#698787 - 27/10/2006 16:34 Re: I liga - 12 kolejka (27-29.10.2006)
14honor88 Offline
veteran

Meldunek: 30/03/2006
Postów: 1234
Skąd: ....::::ACAB::::....
Widzew - Legia 25% 40% 35% - 70% 30% ...... * 1x2 ** o2,5 u2,5

Dziś w Łodzi wielki klasyk na który już dawno nie ma biletów w kasach . Zostały wysprzedane wszystkie wejściówki i spodziewa się kompletu na stadionie czyli 9,5 tys osób. Bo tylko tyle może pomieścić ten stadion. Kibiców gości niestety nie zobaczymy gdyż mają oni zakaz wyjazdowy po zamieszkach przed i po meczu w Gdyni z Arką. Jak już pisałem zainteresowanie tym meczem bardzo wielkie . Będzie na nim kilka bardzo znanych osobistości oraz wysłanników z lig zagranicznych. To wszystko spowodowało że mecz Widzew - Legia będzie stał na wysokim poziomie bo zapewne piłkarzy z Widzewa nie trzeba dodatkowo motywować na ten mecz dla nich to prawie jak derby z ŁKS-em. Nastroje przed meczowe w obu ekipach bardzo dobre. Bo obie ekipy wydaje się w końcu złapały dobra formę i grają z meczu na mecz coraz lepiej. Zarówno Legia jak i Widzew zmierzyli się w ostatnich dwóch kolejkach z Górnikiem Łęczną . O dziwo obie drużyny strzeliły temu rywalowi 5 bramek tylko ze Widzew stracił jedną zaś Legia wygrała do zera. Tak więc oba zespoły dużo strzelają i mało tracą. W poprzedniej kolejce Widzew na własnym stadionie gościł poznańskiego Lecha . Mecz był bardzo zacięty i okrzyknięty meczem kolejki ostatecznie zakończył się wygraną gospodarzy (3:2). Legia zagrała równie dobry mecz i pokonała w Szczecinie Pogoń (1:0). Co do składów to zdecydowanie większy potencjał ma Legia . Jednak nie można tylko na to patrzeć bo Widzew to naprawde dobrze zgrany kolektyw. W obu ekipach bez większych i majacych znaczenie braków. Nie zagrają Widzew - Nenad Zecević i Rusłan Miedżidow Legia - Mamoduo Balde. W poprzednim sezonie 03/04 bo wtedy obie druzyny się spotkały dwukrotnie wygrała legia (6:0) i (1:0) . Późnbiej Widzew spadł do II ligi i dopiero od obecniego sezonu do niej powrócił. Tak więc przed nami bardzo ciekawy mecz . Faworytem na pewno jest Warszawska egia jednak i Łodzianie nie są bez szans . Osobiście typuje że Legia wywiezie przynajmniej punkt z tego trudnego terenu . Transmisja w TV więc tym bardziej będzie się ciekawiej oglądało ten mecz gdy się go typowało.

Do góry
#698788 - 27/10/2006 17:17 Re: I liga - 12 kolejka (27-29.10.2006)
artu Offline
stranger

Meldunek: 15/10/2005
Postów: 14
Powiem szczerze dzisiejszy mecz WIDZEW-LEGIA chciałem ominąć wielkim łukiem i nie stawiać na nic w tej konfrontacji.
Ale dzięki naszym wspaniałym bukom a bardziej dzięki grającym KURS NA WIDZEW WTYM MOMENCIE JEST 3,70 (w Bwin) co skłoniło mnie na szybciutką analize bardziej ku temu czy Legia jest az atk wielkim faworytem tego meczu??
Otóż legia, faworyt do zdobycia mistrzostwa (?) jak wiemy grał cieńko,słabo, żle i teraz pytanie zasadniecze-czy po jednym meczu z górnikiem łeczna (poziom juz chyba 3cio ligowy) ta druzyna stała sie juz TAK WIELKA ??na jakiej podstawie mam grać legie za 1,9 na wyjezdzie na BARDZO gorącym terenie łodzkiego widzewa??
OTÓŻ TO DLATEGO gram na ZWYCIĘSTWO WIDZEWA bo kursu 3,70 nie przepuszcze tym bardziej że widzew widziałem na żywo wkrakowie i wywarł na mnie bardzo dobre wrażenie (już od dawna wkrakowie niebyło tak dobrze grającej drużyny) oczywiście było to jakiś czas temu ale dodając do tego ostatnie wyniki A PRZEDEWSZYSTKIM gre i jak dlamnie REWELACYJNEGO NAPOLEONIEGO,
myśle ze Widzew zagra mecz rundy i pokona legie 1:0

Duży kurs to większe ryzyko, ale też większa kasa

Pozdrawiam

Do góry
#698789 - 27/10/2006 20:48 Re: I liga - 12 kolejka (27-29.10.2006)
Gaske Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/08/2006
Postów: 22997
Skąd: Miami, FL
Widze ze troche osob na Legii wygralo ...

Ja tez ...

Ale w nastepnym meczu bedzie mozna cos postawic przeciwko Legionistom bo w 93 minucie z boiska wylecieli Junior i Elton !!!



Ehhhh Ci Brazylyjczycy ...

Pozdrawiam,

Kerogh


Do góry
#698790 - 28/10/2006 06:14 Re: I liga - 12 kolejka (27-29.10.2006)
pettersen Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/12/2005
Postów: 30622
Witam,
uważam, iż nie można przejść obojętnie obok meczu Łęczna-Odra, poważnie zastanawiam się nad zagraniem singli z takich opcji

Brak goli @7.00

1 gol @4.00

pozdrawiam

Do góry
#698791 - 28/10/2006 06:43 Re: I liga - 12 kolejka (27-29.10.2006)
Gaske Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/08/2006
Postów: 22997
Skąd: Miami, FL
VS.



Gornik Leczna - Odra Wodzislaw 2 @ 2.75


Na stadion do Leczcnej przyjezdza 15. duryzna Orange Ekstraklasy a mianowicie Odra. Zmierzy sie z ostatnim w ligowej tabeli Gornikiem. Jednak Odra wydaje byc sie lepsza w tym sezonie. Kazdy ich mecz to wiele walki i ostrej gry, duzo meczy remisuja lub przegrywaja minimalnie. Natomiast Gornik ostatnio przegrywa bardzo wysoko. W 4 ostanich meczach strzelili 1 bramke, tracac az 16 (!) ... Ostatnie mecze wygladaly tak:

2005/2006
Gornik - Odra 0:0
Odra - Gornik 0:0

2004/2005
Odra - Gornik 0:5
Gornik - Odra 1:2

2003/2004
Gornik - Odra 0:1
Odra - Gornik 2:0

Co najwazniejsze Gornik NIGDY nie wygral u siebie z druzyna z Wodzislawia !!! Polecam typ na Odre ...



Moj typ:

ODRA Wodzislaw @ 2.75



Do góry
Strona 1 z 3 1 2 3 >

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 



Kto jest online
3 zarejestrowanych użytkowników (poozon, Irek, igea23), 3346 gości oraz 11 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45048 Tematów
5583254 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07