Opcje tematu
#4629721 - 29/04/2011 01:23 Ekstraklasa 24 kolejka 29.04-01.05
huczek Offline
enthusiast

Meldunek: 28/02/2006
Postów: 247
Skąd: Bierutów
12)
3W/7L -87 (1 typ w grze)
Piłka nożna, Ekstraklasa, 29.04.2011 godz.: 20:30
Spotkanie: Zaglębie - Lech (HT/FT)
Kurs: 5.0 (4.0)
Typ: 2/2
Bukmacher:Ladbrokes

Analiza:
Wydawalo sie,ze po tym jak Lech wygral przed 2 tygodniami z Legia wszystko bedzie juz zmierzac w dobrym kierunku. W ostatniej kolejce nispodziewani podzieli sie punktami z Bełchatowem. Uwazam to jednak za zwykly wypadek przy pracy. Trzeba jednak przyznac,ze sporo ich juz bylo w tym sezonie. Wpadke z Bełchatowem tlumacze sobie zmeczeniem krajowym pucharem. W koncu pare dni przed tamtym starciem meczyli sie w rozgrywkach pucharowych z POdbeskidziem. Co ciekawe przegrywali nawet dwoma bramki i udalo im sie po mimo to wyjsc z opresji. Dzisisaj na wyjezdzie zmierza sie z ligowym sredniakiem z Lubina. Tak naprawde nie ma snesu doszukiwac sie gwiazd w tej druzyny. Wlasciwie warto jest wspominiec tylko o Pawlowskim i Traoré. Na Poznanskiego Lecha to jednak raczej nie wstarczy. LEch jak na nasza lige ma naprawde mocna kadre. Kto nie kojarzy takich pilkarzy jak: Rudnevs, Ubiparip, Stilic, Kielb , Murawski, Bandrowski, Injac, Djurdjevic czy Arboleda. Z reszta do tych nazwisk mozna byloby bez watpienia jeszcze dorzucic inne osoby warte uwagi. Jestem przekonany,ze Poznaniacy narzuca im swoj styl gry juz od pierwszych minut spotkania. Kursy na roztrzygniecia w strone gosci sa naprawde bardzo zachecajace i szczerze je polecam. Kolejna strata puchktow przez Lecha bylaby spora niespodzianka,a w tym sezonie mielismy juz ich zby wiele. Jak dla mnie limit nieszczescia zostal juz wykorzystany.

Do góry
Bonus: Unibet
#4629905 - 29/04/2011 02:45 Re: Ekstraklasa 24 kolejka 29.04-01.05 [Re: huczek]
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
Zagłębie-Lech

Kolejorz bez Arboledy. Nie ma go w kadrze na ten mecz. Para środkowych obrońców na 90% będzie więc tworzyć Bosacki-Wołąkiewicz (podobnie jak we wtorek w finale - Arboleda pauzuje w PP za kartki).

Dla mnie kursy dla Lecha za wysokie.

W jutrzejszym meczu do podstawowego składu powróci za to Artjoms Rudnevs. Łotewski snajper nabawił się kontuzji podczas zgrupowania reprezentacji. Z tego powodu opuścił kilka meczów. Gdy już wrócił do zdrowia to na boisku pojawiał się wyłącznie w charakterze dżokera. - Rudnevs jest dla mnie piłkarzem, który, gdy jest w formie to zawsze ma miejsce w podstawowym składzie. Wcześniej nie grał od początku, bo uważałem, że tak będzie lepiej dla niego. W tym tygodniu Rudnevs pod względem fizycznym wyglądał bardzo dobrze. Wrócił do swojej najlepszej dyspozycji i z Zagłębiem Lubin zagra od pierwszej minuty - zapowiada trener Lecha Poznań.

To oznacza, że Lech do tego spotkanie chyba podchodzi poważnie i nie powinno być niespodzianek, typu Mikołajczak w składzie.

-"Meczu z Zagłębiem Lubin nie traktujemy jako próby generalnej przed finałem Pucharu Polski. Piątkowe spotkanie jest dla nas bardzo ważne i koncentrujemy się wyłącznie na nim. Finał Pucharu Polski jest blisko, ale na tyle daleko, że jeszcze się na nim nie skupiamy. Nie można w żaden sposób porównać tych dwóch spotkań. Zagłębie to drużyna bardzo pracowita i potrafiąca grać agresywnie. Cierpliwie czekają na swoją szansę w kontrataku. Spodziewam się ciężkiego spotkania, w którym my musimy być maksymalnie skoncentrowani i odpowiedzieć tym samym" – mówi przed meczem z Zagłębiem Lubin, trener Lecha Poznań Jose Mari Bakero.

– "Mamy już gdzieś w głowie ułożone, że to mecz z Zagłębiem jest teraz dla nas najważniejszy i on jest na tę chwilę naszym priorytetem. Niewątpliwie jednak czekamy na finał, ale na myślenie o nim przyjdzie czas. Mamy korzystne statystki meczów rozgrywanych w Lubinie z ostatnich lat. Zawsze fajnie się na to patrzy, ale pamiętajmy, że mecz meczowi nie jest równy. Nie zmienia to jednak faktu, że jedziemy tam po trzy punkty" – zapowiada przed meczem z Zagłębiem Lubin, obrońca Lecha Poznań Grzegorz Wojtkowiak.

Pojechali do Lubina:

Bramkarze: Krzysztof Kotorowski, Jasmin Burić

Obrońcy: Seweryn Gancarczyk, Ivan Djurdjević, Bartosz Bosacki, Hubert Wołąkiewicz, Grzegorz Wojtkowiak, Luis Henriquez

Pomocnicy: Jakub Wilk, Jacek Kiełb, Sergei Krivets, Rafał Murawski, Semir Stilić, Dimitrije Injac, Mateusz Możdżeń

Napastnicy: Artjoms Rudnevs, Bartosz Ślusarski, Tomasz Mikołajczak, Vojo Ubiparip.
----
DNB na gości po kursie bliski 2,0 mnie satysfakcjonuje.

Do góry
#4631650 - 29/04/2011 23:12 Re: Ekstraklasa 24 kolejka 29.04-01.05 [Re: huczek]
krz1910 Offline
veteran

Meldunek: 22/03/2009
Postów: 1206
Legia Warszawa vs Widzew Łódź
typ: 2
kurs: 4.33
buk: Ladbrokes

Wielu uważa (liczy), że Legia dzisiaj wygra i tym samym przerwie fatalną serię meczów bez wygranej w lidze, wygra z Widzewem i tym samym podbuduje się mentalnie przed starciem w Pucharze Polski z Lechem Poznań. Ja uważam, że Legia nie ma szans w tym spotkaniu na zwycięstwo.
Legia bowiem, że decydujący dla nich w tym sezonie jest mecz 3 Maja w Bydgoszczy i nie sądzę, by dawali z siebie wszystko 4 dni przed meczem dla nich sezonu. Widzew natomiast wyjdzie na boisko zdeterminowany, chcący w końcu wygrać z Legią (10 ostatnich meczów między oboma klubami kończyły się zwycięstwami Warszawiaków). Widzew ponadto przyjeżdża do Warszawy podbudowany zwycięstwem nad Bytomiem w ostatniej kolejce. To zwycięstwo dało dużo po pozwoliło Łodzianom uciec od drużyn walczących o utrzymanie i teraz mogą już zagrać bez tej wielkiej presji wyniku (tym bardziej, że nie są faworytem). Ponadto trzeba przyznać, że Widzew ostatnio lepiej radzi sobie na wyjazdach niż u siebie, gdzie jest zmuszony do gry atakiem pozycyjnym. Było to widać w Warszawie z Polonią czy ostatnio ze Śląskiem we Wrocławiu.
Większe braki kadrowe ma przed tym meczem Czesław Michniewicz niż Maciej Skorża. Nie zagrają między innymi podstawowi boczni obrońcy Dudu i Souheil Ben Radhia, ale liczę, że Widzew nawet bez tej dwójki sobie dzisiaj poradzi i wygra, co pozwoliłoby im na spory awans w tabeli i kto wie może włączenie się tym samym w walkę o 3. miejsce w lidze.

Do góry
#4631821 - 30/04/2011 00:52 Re: Ekstraklasa 24 kolejka 29.04-01.05 [Re: krz1910]
Ojro Offline
Na pełnejjj kurrr...

Meldunek: 02/04/2004
Postów: 29748
Wisła Kraków - Górnik Zabrze

Na poczatku tygodnia betclic wystawil 1,6 na Wisle - i to wg mnie bylo value. Teraz kursy <1,5. Ja nie tykam. Ale jestem jeszcze bardziej przekonany ze Górnik przegra jutro, niz bylem z Jaga (a bialystok wygralo 2:0). Mysle ze bedzie 3:0.
W Zabrzu dalej eksperymenty, na pewno nie bedzie gral Banas, wiec pewnie Danch znowu bedzie gral.
Over 2,5 za 2,20 wyglada zdecydowanie dobrze. Mysle, ze Wisla po strzeleniu pierwszej bramki nie spocznie na laurach i strzeli wiecej. Górnik w ataku kicha... czuje kolejne 0 w obronie Wisly. Niestety, ale jesli Zahor bedzie gral w ataku to nic nie wskoramy, moze Sikorski postraszy, ale watpie. Moze wiec pograc -2,5

OVERRR 2,5 @ 2,20 6/10
Wisla (-2,5 AH) @ 4,25 6/10
Górnik STRZELI ? laugh laugh laugh (czyt. NIE) @ 1,75 8/10

Do góry
#4632427 - 30/04/2011 13:05 Re: Ekstraklasa 24 kolejka 29.04-01.05 [Re: huczek]
huczek Offline
enthusiast

Meldunek: 28/02/2006
Postów: 247
Skąd: Bierutów
13)
3W/9L -287
Piłka nożna, Liga Polska, 30.04.2011 godz.: 19:15
Spotkanie: Polonia W. - Slask (HT/FT)
Kurs: 3.2
Typ: 1/1
Bukmacher:Ladbrokes

Analiza:
Rozpedzona POlonia dzisiaj zmierzy sie z do niedawna dlugo niepokonanym Slaskiem. Zielinski tknal w Polonie nowego ducha. Na ta chwile graja ciekawa pilke i co najwazniejsze efektywna. Przed tygodniem wygrali 4 ligowy mecz z rzedu. Przed wlasna publicznoscia nie pozostawili zludzen Arce Gdynia, pokonujac ich az 4-0. W dodatku w porownaniu do tamtego skladu dzisiaj napewno zobaczymy Artura Sobiecha. Bez watpienia za raz po Mierzejewskim jest to najlepszy zawodnik tej druzyny. O ile mi wiadomo za kartki pauzowac bedzie Bbruno i Smolarek. Te oslabienia to nic w porownaniu z tym czym bedzie musial sie zmierzyc trener Lenczyk. W naszej Wroclawskiej kadrze zabraknie przede wszystkim 4 kluczowych zawodnikow. Mowa tu o Gikiewiczu, Kaźmierczaku, Mili i Sztylce. Wogole trudno mi sobie wyobrzic gre Slaska bez tych pilkarzy. Z pewnoscia gdyby nie te oslabienia mielibysmy okazje ogladac bardzo wyrownane i ciekawe widowisko. W obecnej jednak sytuacji nie sadze aby Slask byl rownorzednym przeciwnikiem z rozpodzedzona Polonia. Zwlaszcza,ze Warszawiacy wystapia przed wlasna publicznoscia. Jak dla mnie typy w strone gospodarzy, przy oferowanych nam kursach sa jak najbardziej warte gry.

Do góry
#4632992 - 30/04/2011 21:06 Re: Ekstraklasa 24 kolejka 29.04-01.05 [Re: huczek]
wwwujek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/10/2001
Postów: 4382
Skąd: Gorny Slask
A ja trochę pospiskuję.. laugh

Lechia IMO pomoże Arce.. Lech wczoraj stracił punkty.

Trenerzy Górnika grają u siebie, nie przegrają, tym bardziej, że Jaga przegra w Bytomiu.. Trener Jagi jest "twarzą" jednego z sponsorów Polonii..

Wiem, naciągane to.. Ale kto wie smile

Do góry
#4633083 - 30/04/2011 21:48 Re: Ekstraklasa 24 kolejka 29.04-01.05 [Re: huczek]
allesandros Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 10/04/2006
Postów: 2053
Skąd: Gerlach
Polonia Bytom - Jagiellonia Białystok
Typ: Jagiellonia Białystok

Gospodarze potrzebuja punktów i przede wszystkim kasy. Ciagle problemy tego klubu nie moga pozytywnie wplywac na gre druzyny. Słaby sklad i nienajwyzsze morale to troche malo by walczyc skutecznie o punkty z naladowana Jagielonia. Pisze ten post podczas meczu Wisly i poki co ona przegrywa. W zwiazku z tym dla Jagi pojawia sie ogromna szansa dogonic Krakowian i zwiekszyc swoje szanse na tytuł. Maja ku temu duzo argumentow ale najwiekszym bezdyskusyjnie jest forma. Probierz zagasil pozar i pobudzil chlopakow do mistrzowskiej gry. Jaga to wygrywa

Do góry
#4633374 - 30/04/2011 23:52 Re: Ekstraklasa 24 kolejka 29.04-01.05 [Re: wwwujek]
wwwujek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/10/2001
Postów: 4382
Skąd: Gorny Slask
Originally Posted By: wwwujek
A ja trochę pospiskuję.. laugh

Lechia IMO pomoże Arce.. Lech wczoraj stracił punkty.

Trenerzy Górnika grają u siebie, nie przegrają, tym bardziej, że Jaga przegra w Bytomiu.. Trener Jagi jest "twarzą" jednego z sponsorów Polonii..

Wiem, naciągane to.. Ale kto wie smile


Dziękuję, dziękuję.. laugh

Do góry
#4633980 - 01/05/2011 08:01 Re: Ekstraklasa 24 kolejka 29.04-01.05 [Re: wwwujek]
PJ_8 Offline
2 x Playoff Winner

Meldunek: 22/12/2004
Postów: 1639
Skąd: Sulechów, POLSKA
Originally Posted By: wwwujek
Originally Posted By: wwwujek
A ja trochę pospiskuję.. laugh

Lechia IMO pomoże Arce..


Dziękuję, dziękuję.. laugh



A z jakiego powody Lechia pomoze Arce? tongue

ps. Ojro gratuluje wyniku

Do góry
#4634686 - 01/05/2011 18:58 Re: Ekstraklasa 24 kolejka 29.04-01.05 [Re: huczek]
Radek_89 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/01/2006
Postów: 8920
Skąd: Ciechanów/Toruń
Ruch Chorzów - KS Cracovia x2 1.61 Ladbrokes (typ konkursowy)

Dla Cracovii jest to niezwykle ważny mecz. Wobec wczorajszego zwycięstwa Polonii Bytom krakowianie za moment mogą znaleźć się w podobnej sytuacji, jak na koniec rundy jesiennej. Tyle, że teraz do końca sezonu zostaje coraz mniej czasu. Pasy do rozegrania mają jeszcze siedem meczów. Wydaje się, że aby się utrzymać, muszą zdobyć przynajmniej 12-15 punktów, a będą musieli zagrać jeszcze z Polonią Warszawa, Jagiellonią Białystok oraz Wisłą Kraków. Zatem punkty w Chorzowie "są do zbawienia koniecznie potrzebne". Ruch po serii trzech zwycięstw jest już niemal pewny utrzymania. Być może dlatego forma podopiecznych Waldemara Fornalika nieco spadła. Ostatniego zwycięstwa nad Koroną nie traktuję nadto poważnie, ponieważ kielczanie udowodnili, że jeśli ktoś nie jest w stanie ich ograć, to oni koniec końców i tak pomogą. Reasumując, Cracovia znalazła się pod ścianą. Patrząc na kalendarz, jeżeli dziś nie zdobędzie punktów, to od następnego meczu może zacząć regularnie grać w czarnych strojach - na znak żałoby, ponieważ Ekstraklasy już im nic nie uratuje.

Do góry
#4635828 - 02/05/2011 00:31 Re: Ekstraklasa 24 kolejka 29.04-01.05 [Re: PJ_8]
wwwujek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/10/2001
Postów: 4382
Skąd: Gorny Slask
Originally Posted By: PJ_8
Originally Posted By: wwwujek
Originally Posted By: wwwujek
A ja trochę pospiskuję.. laugh

Lechia IMO pomoże Arce..


Dziękuję, dziękuję.. laugh



A z jakiego powody Lechia pomoze Arce? tongue

ps. Ojro gratuluje wyniku


No, tu się pomyliłem, choć uważam, że Arka przegrała na własne życzenie..

Tabela będzie wyglądała tak:
1. Wisła
2. Jaga
3. Lechia/Śląsk

Leci Craxa i Korona.

Do góry
#4636342 - 02/05/2011 04:22 Re: Ekstraklasa 24 kolejka 29.04-01.05 [Re: huczek]
craax Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/04/2006
Postów: 26275
Skąd: miasto królewskie
BOJCIE SIE CHAMY - DO 1 LIGI WRACAMY !!!!!!

szkoda tylko, ze wspolnie z Arka

Do góry

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 



Kto jest online
3 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, VVega, igea23), 3439 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581793 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49