Opcje tematu
#4987382 - 21/10/2011 05:30 Ekstraklasa 11 kolejka 21-24.10.2011
młody gniewny Offline
Krecik

Meldunek: 04/01/2009
Postów: 39683
11 kolejka


Do góry
Bonus: Unibet
#4987383 - 21/10/2011 05:31 Re: Ekstraklasa 11 kolejka 21-24.10.2011 [Re: młody gniewny]
młody gniewny Offline
Krecik

Meldunek: 04/01/2009
Postów: 39683
Zagłębie Lubin - Korona Kielce

Rozpoczęcie 11 serii spotkań polskiej ekstraklasy odbędzie się na Dialog Arena, gdzie jedno z większych rozczarowań obecnego sezonu podejmie na własnych śmieciach, Koronę Kielce. Zespół gości to natomiast największa sensacja, typowani nawet do spadku przed sezonem po fatalnej wiośnie, gdzie w okienku transferowym głównie wietrzono szatnię i wzięto trenera ze słabym doświadczeniem i kiepską prasą. Te wszystkie roszady wyszły drużynie jednak na dobre, zespół nie gra wielkiego futbolu, ale dzięki twardej solidnej grze zrobił kilka bardzo dobrych wyników, a pierwszą porażkę zanotował dopiero w poprzedniej kolejce w Poznaniu. Ostra, często brutalna gra odbije się w tym meczu, bo nie zagra 3 kluczowych graczy zespołu cierpiących na nadmiar żółtych - Korzym, Sobolewski i Jovanovic, a kontuzja wykluczyła z gry Kuzerę.

Wydawało się, że porażka z Lechią u siebie będzie gwoździem do trumny Janka Urbana, ale dostał prawdopodobnie ostatnią szansę. Mecz z drużyną z Trójmiasta był dla gospodarzy pechowy, gdyż mimo bardzo dobrego meczu, świetnie bronił Pawłowski. Zagłębie to na pewno zespół z lepszymi piłkarzami niż Korona Kielce, wydaje się, że nieuniknione jest, gdy Miedziowi zaczną iść w górę tabeli, a Korona spadać w środkowe rejony. Mecz u siebie z bardzo osłabioną Koroną Kielce. Obok takiego kursu nie można przejść obojętnie.

Zagłębie Lubin @2.35 Redbet

Zagłębie Lubin DNB @1.67 Bet365

Do góry
#4987632 - 21/10/2011 17:04 Re: Ekstraklasa 11 kolejka 21-24.10.2011 [Re: młody gniewny]
allesandros Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 10/04/2006
Postów: 2053
Skąd: Gerlach
Górnik Zabrze - Ruch Chorzów
Typ: ponizej 1.5 goli

Kolejne polskie (śląskie) derby i kolejne nudy. Powod to przede wszystkim brak formy po reprezentacji. Ani gospodarze ani Ruch nie moga sie odnalezc po przerwie i graja po prostu strasznie. Zabrzanie od dluzszego czasu maja problem ze zdobywanie bramek, chyba ze rekoma a ostatni mecz w Wejherowie podsumowal ich aktualna dyspozycje. Wszystko wskazywałoby, ze Ruch to powinien wygrac , ale oni tez sa dalecy od tego co grali chocby przed miesiacem. W meczu z Legia nie byli w stanie stworzyc jednej skladnej akcji. Nie wiem czy w meczu derbowym, gdzie nikt nie odstawia nogi bedzie wiecej miejsca na finezje i rozgrywanie pilki. Jedna gol zadecyduje, ale jak pokazuja ostatnie mecze derbowe miedzy tymi zespolami moze nie byc nawet tej jednej "zlotej bramki".

Do góry
#4987860 - 21/10/2011 19:56 Re: Ekstraklasa 11 kolejka 21-24.10.2011 [Re: młody gniewny]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
futbol Legia(-1,5)-Widzew 1

Ciężka jest dola kibica Widzewa. Najstarsi Indianie nie pamiętają kiedy Widzew zdołał ugrać choćby punkcik ze znienawidzoną przez nich Legią. Jeżeli ktoś zaczął kibicować Widzewowi po 6 kwietnia 2001 roku to smak punktu zdobytego z Legią zna tylko z opowiadań kolegów albo z ich starych zakurzonych, mocno nadgryzionych zębem czasu kaset VHS.

Od sezonu 2002/2003 o ile tylko Widzew nie kiblował w niższej lidze to obowiązuje pewne niepisana świecka tradycja że Widzew czy to grając na własnych śmieciach czy to na wyjeździe z Legią zbiera cięgie baty.
10 ligowych zwycięstw z rzędu, w bramkach 21:2 dla CWKSu.

W Widzewie nie zagrają zawieszeni za kartki Grzelczak i Bruno Pinheiro. Z drużyną nie ćwiczył wczoraj Nika Dzalamidze. Na pełnych obrotach nie ćwiczył również Adrian Budka.

Legia jest w gazie. 6 wygranych meczów z rzędu w tym jakże cenne dwa w Lidze Europy. Dosyć wybrednym jestem kibicem i powiem Wam że dawno nie było takiego sezonu gdy grę Legii ogląda się z przyjemnością. Na dziś to co Legia prezentuje to przede wszystkim świetna dyscyplina taktyczna, wyśmienita gra w tyłach. Bramkarz jakiego dawno nie było. Żewłakow który wprowadził spokój i opanowanie. Ljuboja który daje z przodu jakość. Borysiuk Rybus Radovic w życiowej formie. Kolosalne postępy zrobili tacy gracze jak Komorowski czy Gol do których raczej można było jeszcze do niedawno przypiąć łatkę zaledwie przeciętnych ligowych kopaczy.

Ponad 10 lat mija odkąd Widzew zdołał zdobyć punkt w meczu z Legią i nic nie wskazuje na to żeby ta wyborna seria miała zostać przerwana. Zasadniejsze wydaje się tu pytanie : " nie czy , a ile Legia wygra " ?

Moim zdaniem wygrana dwoma bramkami to będzie najłagodniejszy wymiar kary w obecnych okolicznościach przyrody.

kursy bardzo zacne piwo

Do góry
#4987894 - 21/10/2011 20:14 Re: Ekstraklasa 11 kolejka 21-24.10.2011 [Re: młody gniewny]
Dziabor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/08/2005
Postów: 14266
Skąd: Civitas Kielcensis
Originally Posted By: młody gniewny
Zagłębie Lubin - Korona Kielce

Rozpoczęcie 11 serii spotkań polskiej ekstraklasy odbędzie się na Dialog Arena, gdzie jedno z większych rozczarowań obecnego sezonu podejmie na własnych śmieciach, Koronę Kielce. Zespół gości to natomiast największa sensacja, typowani nawet do spadku przed sezonem po fatalnej wiośnie, gdzie w okienku transferowym głównie wietrzono szatnię i wzięto trenera ze słabym doświadczeniem i kiepską prasą. Te wszystkie roszady wyszły drużynie jednak na dobre, zespół nie gra wielkiego futbolu, ale dzięki twardej solidnej grze zrobił kilka bardzo dobrych wyników, a pierwszą porażkę zanotował dopiero w poprzedniej kolejce w Poznaniu. Ostra, często brutalna gra odbije się w tym meczu, bo nie zagra 3 kluczowych graczy zespołu cierpiących na nadmiar żółtych - Korzym, Sobolewski i Jovanovic, a kontuzja wykluczyła z gry Kuzerę.

Wydawało się, że porażka z Lechią u siebie będzie gwoździem do trumny Janka Urbana, ale dostał prawdopodobnie ostatnią szansę. Mecz z drużyną z Trójmiasta był dla gospodarzy pechowy, gdyż mimo bardzo dobrego meczu, świetnie bronił Pawłowski. Zagłębie to na pewno zespół z lepszymi piłkarzami niż Korona Kielce, wydaje się, że nieuniknione jest, gdy Miedziowi zaczną iść w górę tabeli, a Korona spadać w środkowe rejony. Mecz u siebie z bardzo osłabioną Koroną Kielce. Obok takiego kursu nie można przejść obojętnie.

Zagłębie Lubin @2.35 Redbet

Zagłębie Lubin DNB @1.67 Bet365



wszystko co napisales to prawda, do tego nalezy dodac ze Korona nigdy nie wygrala w Lubinie, ostatnie 4 mecze tych druzyn to remisy, ja delikatnie probuje remis w tym meczu. Mysle ze Korona dalej bedzie waleczna i bedzie grala na pograniczu faulu, ostro i bez pardonu. dlatego zaden wynik mnie nie zdziwi, nawet pierwsze historyczne zwyciestwo w Lubinie tongue

Do góry
#4988236 - 21/10/2011 23:58 Re: Ekstraklasa 11 kolejka 21-24.10.2011 [Re: allesandros]
kiki1981 Offline
enthusiast

Meldunek: 12/11/2005
Postów: 200
Górnik Zabrze - Ruch Chorzów 2 @3,24



Nadarza się okazja by Niebiescy wygrali z lokalnym rywalem co spróbuje wykorzystać. Goście nie wygrali z Górnikiem od maja 2000r. Kadra Górnika oraz forma jaką aktualnie prezentują mnie nie przekonuje, do tego porażka w tygodniu z Gryfem Wejherowo chwały Górnikowi nie przynosi. Nie wiem czy zawodnicy nie robią wszystkiego żeby zwolnić trenera Nawałkę, ale ten mecz może to spowodować. W zespole gości wielka mobilizacja. Na wczorajszy trening udała się grupa sympatyków Niebieskich by dogłębnie przekonać zawodników jak ważny jest to mecz.
Na tym meczu zawodnicy Ruchu nie będą mogli liczyć na ich wsparcie. Kibice Ruchu podjęli taką decyzję po tym, jak fani Górnika odebrali życie dwóm sympatykom "Niebieskich" parę lat temu.

Najlepszy w tym sezonie gracz Ruch Arek Piech spytany o nastroje przed derbami odpowiedział:
- Będzie sto procent mobilizacji, sto procent walki, żeby wygrać te derby. Po meczu z Legią nie jesteśmy załamani, ale trzeba się pozbierać i zdobyć trzy punkty. Czeka nas jeden z najważniejszych meczów w sezonie.
Ruch bez kontuzjowanych od dłuższego czasu Olszara i Djokica. Kluczowy może okazać się powrót do składu Straki, który nie grał w meczu z Legią (zastąpił go nie najlepiej radzący sobie Lisowski). Górnik zagra bez osłabień.

Podsumowując deRby dla Ruchu
http://www.youtube.com/watch?v=wFApSYd64L8

Powodzenia

Do góry
#4988438 - 22/10/2011 01:47 Re: Ekstraklasa 11 kolejka 21-24.10.2011 [Re: młody gniewny]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Lechia-Lech 1X typ konkursowy

Nie przystoi gospodarzom na tak pięknym obiekcie serwować kibicom padlinę. Sądzę że Lechiści w meczu z Lechitami nie zawiodą swoich fanów i nie obejrzą oni porażki swojej drużyny. Lechia Gdańsk jak najbardziej jest w stanie zatrzymać Lecha i tego szaleńca Rudniewa którego niemal każdy kontakt z piłką kończy się bramką wink . Lech na 6 wyjazdowych spotkań wygrał 3 razy. Lechia natomiast jeszcze nie przegrała w tym sezonie na własnych śmieciach. Ponadto w 4 meczach straciła zaledwie 2 bramki. Czas najwyższy żeby Lechia otrząsneła się z niemrawego początku sezonu i zaczęła się spisywać zdecydowanie lepiej. Być może to jest taki mecz na przełamanie. W zeszłym sezonie potrafiła odprawić Lecha z kwitkiem wygrywając 2:1. Dwa sezony temu padł bezbramkowy remis.

Do tego Lech to nie jest drużyna która na wyjazdach błyszczy i potrafi seryjnie wygrywać poza domem. Przypomnę że w zeszłym sezonie poza domem spisywali się fatalnie - w tabeli wyjazdowej zajęli dopiero 12 miejsce z bilansem 3:2:10 przy bramkach 10:17. Także na miejscu fanów Lecha nie nastawiałbym się tu na zdobycie kompletu punktów, raczej liczbyłbym po cichutku na skromny remisik.

Do góry
#4988748 - 22/10/2011 16:33 Re: Ekstraklasa 11 kolejka 21-24.10.2011 [Re: młody gniewny]
allesandros Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 10/04/2006
Postów: 2053
Skąd: Gerlach
Jagiellonia Białystok - GKS Bełchatów
Typ: Powyżej 3,5 bramki

Gospodarze po 6 kolejkach maja na swym koncie raptem 6 punktow choc swa gra zasluzyli na znacznie wiecej. Na wlasnym obiekcie Jaga gra wyjatkowo ofensywnie i na to licze dzis, szczegolnie ze przeciwnik rowniez lubi masowo tracic bramki. Jagielonia Michniewicza bedzie bardzo zdeterminowana i wkurzona po ostatnim meczu z Wisla i tak jak w poprzednich meczach u siebie powinna lekko zaaplikowwac 2 czy 3 bramki GKsowi. Goscie tez lekko zaskoczyli w ofensywie w meczu ze Slaskiem i bycmoze uwierzyli ze potrafia atakowac. Jest wkoncu w tej druzynie kilku grajkow wiedzacych jak to sie robi. Licze na szybko bramke Jagi i w zwiazku z tym otawarty mecz zakonczony wynikiem 3-1, 3-2

Do góry
#4989250 - 22/10/2011 21:54 Re: Ekstraklasa 11 kolejka 21-24.10.2011 [Re: młody gniewny]
Napo Offline
I Love This Game

Meldunek: 13/07/2007
Postów: 8201
Lechia Gdańsk - Lech Poznań
Typ:2
Kurs:2.03

Lechia nie zachwyca i dzis na dodatek ciezki rywal ciężko bedzie o przełamanie. Bramkarz Pawłowski moze pobic rekord debiutanta w liczbie minut nie spuszczonych goli należący do Fabianskiego musiałby dzis zagrac na zero i w następnym meczu przez 30 minut nie stracic gola. Mysle ze sie spali presja na nim jest duza to nie jest jeszcze doświadczony bramkarz ale wlasnie zbiera swoje pierwsze żniwa.Lech lubi grac z Lechia a rachunki sa do rozliczenia za poprzedni sezon. Lech prawie w komplecie natomiast Lechia bez Machaja ktory jest wypożyczony z Lecha, dodatkowo bez Ivansa Lukjanovsa, Aliaksandra Sazankowa, Jakuba Popielarza,Marko Bajicia nie wróży dobrze. Dla mnie Lech wraca z tarcza do Poznania

Do góry
#4989654 - 23/10/2011 01:56 Re: Ekstraklasa 11 kolejka 21-24.10.2011 [Re: młody gniewny]
Krystian Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2008
Postów: 19128
Skąd: Kraków
Typ konkursowy

ŁKS-Wisła Kraków

Wisła po dzisiejszym remisie Lecha ma szanse przynajmniej na kilka godzin wskoczyc na pozycje vicelidera. Zeby tak sie stalo, trzeba wygrac jutro w Łodzi. Dwa ostatnie mecze na pewno daly Wisle zastrzyk pozytywnej energii, zwlaszcza wygrana z Fulham. Co wazne, wreszcie bylo to pierwsze spotkanie od kilku tygodni, w ktorym tak wczesniej krytykowani Jaliens i Lamey nie popelniali bledow, powiem wiecej - zagrali dobry mecz.
Dla Wisly rozpoczyna sie byc moze kluczowy okres, poniewaz w lidze ich kolejnymi rywalami beda jutro ŁKS, pozniej Podbeskidzie i Cracovia.. A jak mowi znane powodzenie, mistrzostwo wygrywa sie pokonujac zespoly z dolu tabeli. Jesli Wisla nie zlekcewazy Łodzian, to jutro wywiezie ze stadionu ŁKS 3 punkty. Gdzies przeczytalem, ze jedyne co Probierz moze przeciwstawic Wisle, to jest taktyka Korony Kielce, a wiec gra faul i kopanie po nogach.. i ja po czesci musze sie z tym zgodzic, bo pomimo, ze ŁKS wygrał ostatnie derby, to mnie osobiście piłkarsko nie zachwycił, a Wisła - jeśli serio myśli o obronie MP - to z całym szacunkiem dla ekipy Probierza ale takie mecze jak jutrzejszy musi wygrywać.
W druzynie Wisły w porownaniu do ostatnich spotkan nie ma zadnych nowych kontuzji.

Do gry dodatkowo zachęca kurs, 1.85 uwazam ze jest naprawde duze value w strone Wisły.

Wisła
1.85

Do góry
#4989657 - 23/10/2011 01:59 Re: Ekstraklasa 11 kolejka 21-24.10.2011 [Re: młody gniewny]
Krystian Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2008
Postów: 19128
Skąd: Kraków
oczywiscie powiedzenie*, a nie jak napisalem powodzenie wink

Do góry
#4989734 - 23/10/2011 03:22 Re: Ekstraklasa 11 kolejka 21-24.10.2011 [Re: Krystian]
kiki1981 Offline
enthusiast

Meldunek: 12/11/2005
Postów: 200
ŁKS ŁÓDŹ - WISŁA KRAKÓW 1 @4,50 Bet365

Wisła może odczuwać zmęczenie po czwartkowym meczu z Fulham. Zawodnicy "Białej Gwiazdy" zagrali lepiej niż ostatnie ligowe spotkania, widać było determinacje i zaangażowanie zespołu,ale mecz ten na pewno kosztował dużo sił. Czy polscy piłkarze potrafią w ciągu 3 dni zagrać równie agresywnie? wydaje mi się że nie. Dodatkowo z pięciu ligowych spotkań na boiskach rywali, Białej Gwieździe udało się wygrać zaledwie jedno.

Łodzianie podbudowani zwycięstwem derbowym mogą iść za ciosem. Liczę tutaj na Michała Probierza, który na pewno coś specjalnego wymyśli na Wisłę. Dodam tylko że właśnie za Probierza ŁKS w 5 meczach zdobył 10 punktów, a ma ich w sumie ... 11. Dodatkowy atut to publiczność, która napewno licznie i fanatycznie będzie wspierać gospodarzy.

W drużynie Wisły nie zagrają Maor Melikson, Marko Jovanović, Radosław Sobolewski oraz Gordan Bunoza natomiast ŁKS bez W Roberta Szczota. Na uraz narzeka też Bogusław Wyparło
Po takim kursie trzeba próbować. Powodzenia

Do góry
#4989812 - 23/10/2011 04:41 Re: Ekstraklasa 11 kolejka 21-24.10.2011 [Re: młody gniewny]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
konkursowo

futbol Legia-Widzew 1

Ciężka jest dola kibica Widzewa. Najstarsi Indianie nie pamiętają kiedy Widzew zdołał ugrać choćby punkcik ze znienawidzoną przez nich Legią. Jeżeli ktoś zaczął kibicować Widzewowi po 6 kwietnia 2001 roku to smak punktu zdobytego z Legią zna tylko z opowiadań kolegów albo z ich starych zakurzonych, mocno nadgryzionych zębem czasu kaset VHS.

Od sezonu 2002/2003 o ile tylko Widzew nie kiblował w niższej lidze to obowiązuje pewne niepisana świecka tradycja że Widzew czy to grając na własnych śmieciach czy to na wyjeździe z Legią zbiera cięgie baty.
10 ligowych zwycięstw z rzędu, w bramkach 21:2 dla CWKSu.

W Widzewie nie zagrają zawieszeni za kartki Grzelczak i Bruno Pinheiro. Z drużyną nie ćwiczył wczoraj Nika Dzalamidze. Na pełnych obrotach nie ćwiczył również Adrian Budka.

Legia jest w gazie. 6 wygranych meczów z rzędu w tym jakże cenne dwa w Lidze Europy. Dosyć wybrednym jestem kibicem i powiem Wam że dawno nie było takiego sezonu gdy grę Legii ogląda się z przyjemnością. Na dziś to co Legia prezentuje to przede wszystkim świetna dyscyplina taktyczna, wyśmienita gra w tyłach. Bramkarz jakiego dawno nie było. Żewłakow który wprowadził spokój i opanowanie. Ljuboja który daje z przodu jakość. Borysiuk Rybus Radovic w życiowej formie. Kolosalne postępy zrobili tacy gracze jak Komorowski czy Gol do których raczej można było jeszcze do niedawno przypiąć łatkę zaledwie przeciętnych ligowych kopaczy.

Ponad 10 lat mija odkąd Widzew zdołał zdobyć punkt w meczu z Legią i nic nie wskazuje na to żeby ta wyborna seria miała zostać przerwana. Zasadniejsze wydaje się tu pytanie : " nie czy , a ile Legia wygra " ?

Do góry
#4989981 - 23/10/2011 14:24 Re: Ekstraklasa 11 kolejka 21-24.10.2011 [Re: młody gniewny]
smerfetka73 Offline
newbie

Meldunek: 03/10/2011
Postów: 42
Nie potrafię tego nie skomentować. Masakra to że jesteś wiernym kibolem bo tak myślę o fanach Legły nie upoważnia cię do tego by pisać bzdury. Może i jestem wiekowy ale pamiętam wasz płacz u sromotnej klęsce w ostatnich minutach na własnym stadionie. Nie jestem jakimś fanatykiem Widzewa ale kibicuję im od lat. Jedną rzecz chciałem tylko tu napisać a mianowicie to że kiedyś wybrałem się na mecz LM Legia-Barcelona pomyślałem sobie fajnie będzie go zobaczyć w towarzystwie kibiców z Polski bo tak wtedy jeszcze myślałem o kibicach drużyny z wielkim L. Niestety nawet mecz się nie rozpoczął a juz zaczęła się bijatyka z policja. Okrzyki typu nie przyjechałeś tu oglądać meczu tylko się bić uwłaczają w całej rozciągłości "kibicowaniu". Nie ukrywam że od dziś dla mnie kibic L to nie kibic tylko kibol. Mimo wszystko pozdrawiam cię i niech wygra lepszy co rok mega dofinansowana Legła czy borykający się z kłopotami WIDZEW. Mam nadzieje że utrą wam nosa.

Do góry
#4989983 - 23/10/2011 14:29 Re: Ekstraklasa 11 kolejka 21-24.10.2011 [Re: młody gniewny]
19marcin08 Offline
ŁKS Łódź


Meldunek: 06/02/2005
Postów: 23488
Skąd: Łódź
ŁKS Łódź - Wisła Kraków

Na początek na pewno muszę się zgodzić z Krystianem - Wisła jest faworytem tego meczu bezwzględnie i jeśli marzy jej się obrona tytułu to takie mecze jak ten dzisiejszy trzeba wygrywać.
Ale wiadomo to jest sport i niespodzianki lubią się zdarzać wink
Jeszcze słówko odnośnie tego ''kopania po nogach'' jako jedynego sposobu przeciwstawienia się Wiśle.
Tutaj się nie zgodzę, albo może ujmę to troszkę inaczej.
Twarda gra od pierwszej do ostatniej minuty, gryzienie trawy i nie dać rozpędzić się Wiśle. A są w składzie ŁKS-u zawodnicy którzy potrafią to robić tj np. Kascelan. To może być klucz by dzisiaj z Wisłą nie przegrać.
Piłkarze dzisiaj wracają na swój teren po wygranych wyjazdowych derbach także mogą liczyć na bardzo pozytywne przyjęcie, presja ze strony kibiców już też nie ta, plan został wykonany w ubiegły poniedziałek. smile
Mam nadzieje, że chłopaki dzisiaj wyjdą na luzie i pokażą, że jeszcze nie jeden rywal w tyj rundzie zejdzie pokonany.

Wisła jak wiemy jest po ciężkim meczu z anglikami w LE, w jej szeregach nie zobaczymy: Gordana Bunozę, Maora Meliksona, Radosława Sobolewskiego i Marko Jovanovicia, którzy leczą kontuzję.

ŁKS w najsilniejszym składzie, zapowiada się dobry mecz na U2 i myślę, że zobaczymy dzisiaj gole.

Typ konkursowy: ŁKS strzeli dwa gole lub więcej @4,09 grin

Do góry
#4989984 - 23/10/2011 14:29 Re: Ekstraklasa 11 kolejka 21-24.10.2011 [Re: smerfetka73]
yoyo Offline
veteran

Meldunek: 22/03/2006
Postów: 1521
Skąd: Szczecin
Ale nie zaprzeczycie ze najbardziej znanym polskim pilkarzem jest niejaki Staruch... wink

Do góry
#4990130 - 23/10/2011 17:12 Re: Ekstraklasa 11 kolejka 21-24.10.2011 [Re: smerfetka73]
solo24 Offline
veteran

Meldunek: 02/01/2006
Postów: 1522
Originally Posted By: smerfetka73
Nie potrafię tego nie skomentować. Masakra to że jesteś wiernym kibolem bo tak myślę o fanach Legły nie upoważnia cię do tego by pisać bzdury. Może i jestem wiekowy ale pamiętam wasz płacz u sromotnej klęsce w ostatnich minutach na własnym stadionie. Nie jestem jakimś fanatykiem Widzewa ale kibicuję im od lat. Jedną rzecz chciałem tylko tu napisać a mianowicie to że kiedyś wybrałem się na mecz LM Legia-Barcelona pomyślałem sobie fajnie będzie go zobaczyć w towarzystwie kibiców z Polski bo tak wtedy jeszcze myślałem o kibicach drużyny z wielkim L. Niestety nawet mecz się nie rozpoczął a juz zaczęła się bijatyka z policja. Okrzyki typu nie przyjechałeś tu oglądać meczu tylko się bić uwłaczają w całej rozciągłości "kibicowaniu". Nie ukrywam że od dziś dla mnie kibic L to nie kibic tylko kibol. Mimo wszystko pozdrawiam cię i niech wygra lepszy co rok mega dofinansowana Legła czy borykający się z kłopotami WIDZEW. Mam nadzieje że utrą wam nosa.


a co niby ta wypowiedź ma wnieść odnośnie typu na ten mecz??!!

Do góry
#4991336 - 24/10/2011 01:29 Re: Ekstraklasa 11 kolejka 21-24.10.2011 [Re: młody gniewny]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
smerfetka legła to twoja stara !

to raz, dwa wskaż gdzie niby były bzdury ? przytoczyłem suche fakty fakty które twój ciasny prymitywny rynsztokowy mózg nie potrafi strawić.

co jest buzdurą ? może to że Widzew ponad dekadę nie potrafi zdobyć punktu z Legią ? że przegrał 11 kolejny ligowy mecz z rzędu ?

Wygrane Legii z Widzewem są czymś tak oczywistym jak poranny stolec, pora się przyzwyczaić i zaakceptować tą sytuację !

Do góry
#4992074 - 24/10/2011 23:00 Re: Ekstraklasa 11 kolejka 21-24.10.2011 [Re: młody gniewny]
kiki1981 Offline
enthusiast

Meldunek: 12/11/2005
Postów: 200
Cracovia - Polonia Warszawa 2 @2,96 Pinek

Cracovia zagra bez pauzującego za kartki Nykiela, który chyba najlepiej prezentował się z wszystkich obrońców Cracovii w tym sezonie.
Polonia po odpadnięciu z pucharu Polski może skupić się tylko i wyłącznie na lidze. Do składu zapewne wróci Jeż.
Nie ma co porównywać składów bo zdecydowanie silniejszy skład mają Czarne Koszule. Wydaję mi się że Bukmacherzy trochę nie doceniają szans Polonii więc postaram się to wykorzystać. Według moim obliczeń szanse na zwycięstwo Polonii to około 53% (przy 20% na Cracovię), wiec kurs na gości powinien oscylować w granicach 1,95 mamy tutaj prawie 3.00 wiec spory valuebet.
Jeszcze rzut oka na inną strony poświęcone statystyce:
coto.at Cracovia - PoloniaW 35% / 15% / 50%, która tylko potwierdza moje zdanie.

Owszem Polonia jeszcze bez punktów na wyjeździe, ale Cracovia bez punktów u siebie. Po takim kursie myślę, że warto próbować. Powodzenia.

Do góry

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 



Kto jest online
7 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, akagi, pacyfista, alfa, igea23, VVega, rafal08), 4012 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582136 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49