Strona 1 z 4 1 2 3 4 >
Opcje tematu
#3289912 - 24/07/2009 19:31 II liga - Grupa Wschodnia i Zachodnia
Platini Offline
Porucznik

Meldunek: 15/04/2005
Postów: 32699
Skąd: Pers Y Siro Sun Camp
W najbliższy weekend inauguracja sezonu w II lidze (obie grupy)

W tym temacie proszę o swoje spostrzeżenia co do tych lig, typy, analizy i wszystko co pomoże wygrywać w walce z bukami.

Zapraszam cool

Do góry
Bonus: Unibet
#3290072 - 24/07/2009 21:31 Re: II liga - Grupa Wschodnia i Zachodnia [Re: Platini]
mazinho Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/11/2004
Postów: 3298
W ogole jakies buki wystawily oferte meczow II-ligowych?

PS Skoro jutro inauguracja, ktos wie, czy Przeglad Sportowy ma dzisiaj dodatek "Skarb kibica" ? Pozdrawiam

Do góry
#3290086 - 24/07/2009 21:38 Re: II liga - Grupa Wschodnia i Zachodnia [Re: mazinho]
milan0305 Offline
old hand

Meldunek: 29/12/2008
Postów: 927
Skąd: poznan
Oczywiscie, Tobet, Unibet
ja sprobuje delikatnie na Ruch Radzionkow, w Zielonej Gorze
Wzmocniony ligowymi wyjadaczami- Gierczak, Wisniewski, do tego grona mamy jeszcze Adama Kompale czy Marka Kubisza
Licze na dobre rozpoczecie sezonu przez radzionkowian
a zielonogorzanie dopiero tydzien temu dowiedzieli sie ze beda wystepowac w tej klasie rozgrywek, przygotowywali sie z mysla ze beda grac klase nizej, do tego lechie opuscilo kilku waznych zawodnikow

Do góry
#3306704 - 01/08/2009 17:07 Re: II liga - Grupa Wschodnia i Zachodnia [Re: milan0305]
Widget Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/10/2003
Postów: 3718
Skąd: Elbląg
Widzę, że Betgun też wystawił ofertę na 2 ligę smile

Do góry
#3314734 - 05/08/2009 23:20 Re: II liga - Grupa Wschodnia i Zachodnia [Re: Widget]
kazow Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/11/2004
Postów: 7331
Skąd: Warszawa
nikt nie gra dzisiejszych spotkan w II lidze?

smierdzi mi remisem w wolbromiu

Do góry
#3314897 - 06/08/2009 01:31 Re: II liga - Grupa Wschodnia i Zachodnia [Re: kazow]
12-latek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/12/2004
Postów: 4960
Skąd: na Rzeszowskim torze
JA proponuje zagrać na Otwock w meczu ze Stala RZeszów, kurs pewnie jakis niezachwycający ale Stal ma kłopoty w obronie która ma duże problemy w każdym ze spotkań, nowy zawodnik Chałas okazuje sie wielką klapą brak Cieślika poraz kolejny daje znak o sobie, nie wiem jeszcze czy w najblizszym spotakniu zagra Hus ktory został sprzedany do Jagielloni i teraz z niej wypozyczony ale to nie zmienia faktu ze obrona Stalowców wyglada beznadziejnie na chwile obecną, tym bardziej że grają na wyjezdzie więc typ na Start Otwock wydaje sie być dobrym rozwiązaniem

Do góry
#3318638 - 07/08/2009 21:52 Re: II liga - Grupa Wschodnia i Zachodnia [Re: 12-latek]
mazinho Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/11/2004
Postów: 3298
Ja chciałem zwrócic uwagę na jedno sobotnie spotkanie:

478 Polonia Słubice-Raków Cz. 2.80 3.10 2.30 1.4 1.32

Polonia Słubice:

5. Polonia Słubice 2 4 1 1 0 3-1

Elana Toruń 1-1 Polonia Słubice
Adam Młodzieniak 49 - Ousmane Sylla 74

Lechia Zielona Góra 0-2 Polonia Słubice
Maciej Malinowski 5, Adam Więckowski 34

Raków Częstochowa:

10. Raków Częstochowa 2 3 1 0 1 2-2

Raków Częstochowa 1-2 Zawisza Bydgoszcz
Tomasz Stefański 47 - Lilo 30, 63

Raków Częstochowa 1-0 Elana Toruń
Adrian Jeremicz 21

Do ciekawego pojedynku dojdzie w sobotnie popołudnie w Słubicach. Polonia, ktora w lidze rok temu zajela ostatnie miejsce (zostala w lidze dlatego, ze Odra Opole i Kotwica Kolobrzeg wycofały sie z ligi) postanowila nie popełnic błedu z poprzednich rozgrywek i...zakontraktowała niezwykle mocny zespół. Prym w ekipie prowadzonej przez Marka Czerniawskiego (były trener m.in. GKP Gorzów) wiodą zawodnicy ograni w 1 lidze: Robert Gaca, Adam Więckowski i skuteczny napastnik Maciej Malinowski (wszyscy to byli zawodnicy GKP Gorzów, ktorzy grali w pierwszym składzie 1-ligowca w rundzie jesiennej ubieglego sezonu). Jeśli dodamy do tego brazylijczyka Felipe (przyszedł z Odry Opole), czy Ousmanne Sylle(na drugim froncie superstrzelec), czy PAwła Posmyka(były zawodnik Pogoni Szczecin) to mamy w Słubicach niezwykle SILNY zespół mogący wygrać z każdym w II lidze zachodniej. Bukmacherzy Slubic nie doceniają, sugerujac sie chyba postawą zespołu w ubiegłym sezonie. Za Polonia przemawia też swietny start w rozgrywkach...2 rozegrane mecze na wyjeździe...i aż 4 zdobyte punkty !

W Rakowie Częstochowa po dwóch próbach ataku na 1 ligę jakby schodziło ciśnienie. W dodatku zespół targają różne problemy, szczególnie te natury finansowej.
- Pod Jasną Górą ciągle sporym problemem są zaległości finansowe. - Niektórzy zawodnicy w mojej drużynie już jadą na ostatnich oparach. Nie mogą sobie dobrych butów kupić do gry, bo cały czas oszczędzają. Liczymy, że wszystko się wyjaśni w tym tygodniu i będzie nam się łatwiej pracowało. Na razie jest ciężko - mówi na oficjalnej stronie klubu trener Leszek Ojrzyński.

Z drużyny Rakowa w przerwie letniej odeszli liderzy zespołu. Artut Lenartowski (Piast Gliwice), Krzysztof Pyskaty (Pogon Szczecin), Maksymilian Rogalski (Pogon Szczecin), czy Jakub Kisiel (Widzew Łódź). Natomiast po stronie zyskow mozna zanotować jedynie pomocnika Adriana Jeremicza(przybyl z Lechii Zielona Gora), aczkolwiek ubytków nie jest samemu w stanie załatać. Raków dotychczas rozegrał dwa spotkania na własnym boisku i zanotował trzy punkty. Wymęczył zwyciestwo z Elaną Torun, po bramce własnie Jeremicza.

W Słubicach moim zdaniem faworytem jest Polonia Słubice, która u siebie jest zawsze mocna, dodatkowo zawsze im lezał Raków, z ktorym potrafili słubiczanie wygrywać dysponujac dużo slabsza kadrą niż obecnie. Proponuje grać ten mecz poki jeszcze np.w totomixie jest kurs 2.80 smile

78 Polonia Słubice-Raków Cz. 2.80 3.10 2.30 1.4 1.32
Typ: Zwycięstwo Polonii Słubice 2.80 6/10
lub dla mniej odważnych 1X 1.40 9.5/10

Pozdrawiam.

Do góry
#3350516 - 21/08/2009 07:27 Re: II liga - Grupa Wschodnia i Zachodnia [Re: mazinho]
maciekm79 Offline
journeyman

Meldunek: 20/05/2006
Postów: 81
Skąd: Sheffield
Witam
Z II ligi wschodniej na uwagę zasługuje mecz Start Otwock -Sokół Aleksandrów Łódzki.
Gospodarze współliderują w lidze w kompletem punktów natomiast goście z 4 pkt plasują się na 12tej pozycji.
Jeśli Otwock ma zamiar awansować w tym sezonie to takie mecze powinien wygrywać szczególnie na własnym stadionie. Mecz w sobotę o 17tej.

Kurs na zwyciestwo gospodarzy 1.45 w Unibet, może nie zbyt wysoki ale jako dodatek do dubelka może być.

Typ: Start Otwock: 1

Do góry
#3350962 - 21/08/2009 17:23 Re: II liga - Grupa Wschodnia i Zachodnia [Re: maciekm79]
Ghost Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2003
Postów: 9371
Originally Posted By: maciekm79
Jeśli Otwock ma zamiar awansować w tym sezonie


Heh, ten zamiar wcale nie jest taki pewny niestety, bo w Otwocku nie ma ani infrastruktury, ani sponsora na wyższą ligę.

Typ jednak popieram, bo piłkarsko są już klasę wyżej.

Do góry
#3351587 - 22/08/2009 01:40 Re: II liga - Grupa Wschodnia i Zachodnia [Re: Ghost]
Diablo1905 Offline
stranger

Meldunek: 12/08/2009
Postów: 11
ja natomiast z tej ligi proponuje dwa mecze

Olimpia Elbląg - Hetman Zamość
Druzyna z Zamościa odniosła w poprzedniej kolejce pierwsze zwyciestwo w tegorocznych rozgrywkach pokonujac u siebie bardzo slabo spisujaca sie stal rzeszów 3:0 natomiast piłkarze z Elbląga sromotnie przegrali z Resovia bo az 5:1.Wynik wcale nie odzwierciedla tego co działo sie na boisku.To Olimpia pierwsza szczelila bramke i prowadziła 1:0 az do 72min wtedy to worek z bramkami rozwiazal super snajper Resovii Hajduk ktory w 10 min strzelil 4 bramki i bylo po meczu.Warto tez dodac ze Olimpia od 40 min grala w oslabieniu bo czerwona kartke dostal ich kapitan. Napewno pilkarze z Elblaga beda chcieli z mazac plame jaka dali w Rzeszowie i ograc Hetmana ktory jest jednym ze slabszych zespołow w tej lidze.

Olimpia Elblag - Hetman Zamość 1.85

Drugi mecz to Przeboj Wolbrom - Wigry Suwałki
Druzyna z Wolbromia jest bardzo mocna na wlasnym boisku najpierw wygrala z Gksem Jastrzebie 3:1 a dwie kolejki pozniej odprawilaa z kwitkeim Concordei Piotrkow Trybunalski 4:2 natomiast druzyna z Suwałk w 2 rozegranych spotkaniach wyjazdowych dwukrotnie doznawala porazek w stonunku 1:0 kolejno z Olimpia Elblag i Ruchem Wysokie Mazowieckie.

Wolbrom - Suwalki 1.70

Do góry
#3352158 - 22/08/2009 04:31 Re: II liga - Grupa Wschodnia i Zachodnia [Re: Diablo1905]
levis501 Offline
stranger

Meldunek: 11/12/2005
Postów: 1
Originally Posted By: Diablo1905

Druzyna z Zamościa odniosła w poprzedniej kolejce pierwsze zwyciestwo w tegorocznych rozgrywkach pokonujac u siebie bardzo slabo spisujaca sie stal rzeszów ...


Diablo1905 dzieciaku tak ciezko napisac wszystkie nazwy druzyn z duzej litery???

Do góry
#3352724 - 22/08/2009 19:01 Re: II liga - Grupa Wschodnia i Zachodnia [Re: levis501]
12-latek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/12/2004
Postów: 4960
Skąd: na Rzeszowskim torze
Dziś interesuje mnie tylko jedno spotaknie, mianowicie Stal Rzeszów - GKS Jastrzębie
Stal zagra dopiero rugi raz przed swoja publicznoscią przy której w poprzednim sezonie prezentowała sie solidnie do druzyny wróci prawdopodobnie Hus chodz to nie wiadoma, prawdopodobnie zagra nowy nabytek Serges Kiema pozyskany z Hetmana wraca także Sylwester Sikorski pauzujący za kartki, nie zobaczymy natomiast niestety Irka Grybosia. Stal nie odniosła do tej pory zadnego zwyciestwa, ba nawet remisu jednak wszystkiemu są winne beztroskie poczynania obrony oraz razaca nieskuteczność w ataku Jastrzębie także ma własne problemy nie graja rewelacyjnie. Po ostatnich wyczynach Stalowców rozpętała się mała burza i zostali ukarani karami finansowymi, trener za którym stoja kibice obiecuje wstrząsnąć druzyną i pierwsze ligowe punkty osobiście nie wierze w to Aby Sta nie urałą chodzby 1 punktu z GKS-em bo jeśli nie z nimi to z kim?

Typ Stal Rzeszów 1,75 Millenium

pozdrawiam smile

Do góry
#3352787 - 22/08/2009 19:41 Re: II liga - Grupa Wschodnia i Zachodnia [Re: Diablo1905]
viva Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/04/2003
Postów: 9900
Skąd: Poznań/Piastów
Originally Posted By: Diablo1905
Drugi mecz to Przeboj Wolbrom - Wigry Suwałki
Druzyna z Wolbromia jest bardzo mocna na wlasnym boisku najpierw wygrala z Gksem Jastrzebie 3:1 a dwie kolejki pozniej odprawilaa z kwitkeim Concordei Piotrkow Trybunalski 4:2 natomiast druzyna z Suwałk w 2 rozegranych spotkaniach wyjazdowych dwukrotnie doznawala porazek w stonunku 1:0 kolejno z Olimpia Elblag i Ruchem Wysokie Mazowieckie.

Wolbrom - Suwalki 1.70


Nie do konca jestem przekonany czy bedzie win gospodarzy,wygrana z jastrzebiem to zaden sukces.Ponadto Cocordia na wyjezdzie prowadzila 0-2 i gdyby zachowala spokoj tego meczu by nie przegrala.Moim zdaniem delikatnie mozna sprobowac na win gosci po kurs 3.73 lub X2 1.76.I moze na Tur Turek za 5.7 confused

Do góry
#3354112 - 23/08/2009 05:40 Re: II liga - Grupa Wschodnia i Zachodnia [Re: maciekm79]
maciekm79 Offline
journeyman

Meldunek: 20/05/2006
Postów: 81
Skąd: Sheffield
Skończyło się 0:0 , także uważam ze podobnie jak i w poprzednim sezonie Start Otwock będzie wysoko w tabeli ale nie awansuje bo braknie im punktów straconych ze słabymi przeciwnikami tak jak chociażby dzisiaj.

Do góry
#3354454 - 23/08/2009 17:57 Re: II liga - Grupa Wschodnia i Zachodnia [Re: maciekm79]
maciekm79 Offline
journeyman

Meldunek: 20/05/2006
Postów: 81
Skąd: Sheffield
Dziś Kolejarz Stróże-Okocimski Brzesko

Kolejarz Stróze bardzo dobrze zaczął sezon komplet punktów i prowadzenie w tabeli.
Ostatnie mecze Kolejarza u siebie z drużyna Okocimskiego wyglądały następująco:

III liga 2007/2008
Kolejarz-OKS 1-1
II liga 2008/2009
Kolejarz-OKS 1-3

Będą to derby południowej małopolski(obie drużyny dzieli tylko 60 km). Kolejarz jest faworytem i pod wodzą trenera Araszkiewicza spisuje się dobrze lecz moim zdaniem stać Okocimskiego na urwanie punktów gospodarzom. Niespodzianka możliwa.

Dla mnie no bet w tym meczu.

Do góry
#3354572 - 23/08/2009 18:49 Re: II liga - Grupa Wschodnia i Zachodnia [Re: maciekm79]
haczyk Offline
Ice Hockey Champion

Meldunek: 07/01/2008
Postów: 24509
Skąd: R22
Nie ma się co sugerować meczami z poprzednich lat ponieważ ewidentnie Kolejarz w tym sezonie jest mocniejszą ekipą z bardzo dobrym składem i wysokimi ambicjami, moim zdaniem obok Niecieczy, Świtu i Stali Otwock są głównymi kandydatami do awansu. Goście zaś mają odmienne cele i dla nich priorytetem będzie utrzymanie w lidze dlatego przewiduje gładkie zwycięstwo Kolejarza...

Bardzo ciekawie zapowiada się mecz pomiędzy dwoma beniaminkami, jednak mimo wszystko uważam że Nieciecza jest faworytem tego spotkania. Gospodarze obawiają się fantastycznego napastnika Resovii- Hajduka, który już ośmiokrotnie zdążył trafić do bramek rywali. Zaś tacy piłkarze jak Smółka, doświadczony Dzierżanowski czy były gracz Resovii Cygnar stanowią o sile napędowej Bruk Betu. Mecz niewątpliwi będzie emocjonujący i obfity w gole, obstawiam zwycięstwo gospodarzy...

Do góry
#3356255 - 24/08/2009 04:59 Re: II liga - Grupa Wschodnia i Zachodnia [Re: maciekm79]
maciekm79 Offline
journeyman

Meldunek: 20/05/2006
Postów: 81
Skąd: Sheffield
Originally Posted By: maciekm79
Dziś Kolejarz Stróże-Okocimski Brzesko

Kolejarz Stróze bardzo dobrze zaczął sezon komplet punktów i prowadzenie w tabeli.
Ostatnie mecze Kolejarza u siebie z drużyna Okocimskiego wyglądały następująco:

III liga 2007/2008
Kolejarz-OKS 1-1
II liga 2008/2009
Kolejarz-OKS 1-3

Będą to derby południowej małopolski(obie drużyny dzieli tylko 60 km). Kolejarz jest faworytem i pod wodzą trenera Araszkiewicza spisuje się dobrze lecz moim zdaniem stać Okocimskiego na urwanie punktów gospodarzom. Niespodzianka możliwa.

Dla mnie no bet w tym meczu.


Kolejarz Stróże-Okocimski Brzesko 1:2 no i niespodzianka stała się faktem.

Do góry
#3358179 - 25/08/2009 21:51 Re: II liga - Grupa Wschodnia i Zachodnia [Re: maciekm79]
Ghost Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2003
Postów: 9371
Rozwaliła mnie wypowiedź Dźwigały po meczu OKS-u z Sokołem. Krótko i na temat opisał dlaczego tego nie wygrali:

Cytat:
Dariusz Dźwigała: Ja na temat swojego zespołu to wolałbym się nie wypowiadać, bo czegoś takiego to ja jeszcze nie widziałem w naszym wykonaniu. Uważam że, słabszego zespołu już nie trafimy niż Sokół Aleksandrów Łódzki. Tam poza tym zawodnikiem z 20. i stoperem tym łysym, nie było pół zawodnika, który umie dobrze kopnąć piłkę i to bardzo tragicznie świadczy o moim zespole. Ja jestem w szoku, bo czegoś takiego to ja jeszcze nie widziałem. Ale nie będę oceniał swojego zespołu, bo nie było co oceniać. Ale ocenię sędziów. Nie robię tego nigdy, ale dzisiaj co wyczyniała ta trójka sędziowska. Bardziej ewidentnego karnego niż na Agu nie widziałem. Wpada mu bramkarz mało nie połamał mu żeber, pokazuje jeszcze faul w drugą stronę. Po prostu sędzia dostosował się dziś do poziomu spotkania. Obydwa zespoły nie grały dzisiaj w piłkę tylko w... no po prostu brak mi słów na poczynania jednych i drugich.


grin

Fakt był taki, że o ile w pierwszej połowie sędziowie moim zdaniem gwizdali bardzo dobrze, o tyle po przerwie jakiś szatan w nich wstąpił i prawie wszystko walili przeciw nam.
Ale to że OKS zagrał słabo to niestety też jest fakt, bo Sokół nie pokazał praktycznie nic.

Do góry
#3363603 - 28/08/2009 17:24 Re: II liga - Grupa Wschodnia i Zachodnia [Re: Ghost]
Motorek Offline
veteran

Meldunek: 22/04/2006
Postów: 1244
Oświadczenie piłkarzy Hetmana

My, piłkarze Klubu Sportowego „Hetman” Zamość informujemy, że w związku z tym, iż jesteśmy po raz kolejny zwodzeni przez p.o. prezesa pana Dariusza Pokryszkę obietnicami bez pokrycia, zawieszamy zajęcia treningowe oraz odmawiamy występu w meczu ligowym z GKS Jastrzębie (Jastrzębie - Zdrój).

Wszyscy przychodząc do Zamościa, mieliśmy w perspektywie miniony sezon, kiedy to wspólnie z trenerami oraz kibicami utrzymaliśmy drugą ligę dla Hetmana. Wierząc, w poprawę warunków do życia, warunków do gry w Hetmanie postanowiliśmy pozostać, również ze względu na sentyment do zamojskiego klubu.

Przychodzi w życiu piłkarza jednak taki moment, że trzeba powiedzieć: Stop! Wracając do naszych, zdaniem niektórych z Was pewnie drastycznych kroków informujemy, iż zarząd klubu nie zobowiązał się dopełnić żadnej z obietnic, a ciągłe przekładanie terminu spłat zobowiązań wydał się nam po prostu żałosny. Zaległości względem nas sięgają już blisko trzech miesięcy i mimo to p.o. prezesa pan Dariusz Pokryszka nadal zwodził nas, obiecując co najmniej zaliczki za grę dla Hetmana. Każdą zmianę terminu motywował faktem nieudolnej pracy urzędników miasta oraz brakiem możliwości przeskoczenia aspektów formalno – prawnych.

Takie rozmowy z prezesem prowadziliśmy do dnia, kiedy to mierzyliśmy się w ramach Pucharu Polski z poznańską Wartą. To właśnie na tym spotkaniu pragnęliśmy po raz kolejny ukazać swój protest wychodząc z opóźnieniem na murawę stadionu OSiR. Mimo tych wszystkich zawirowań, wyszliśmy i pokazaliśmy na boisku swoją determinację, ambicje oraz fakt, że piłka w Zamościu od każdej strony czy to sportowej, czy organizacyjno – finansowej powinna stać na jak najwyższym poziomie. Pragnęliśmy pokazać władzom klubu oraz urzędnikom, którzy zostali zaproszeni na to spotkanie, że piłka w Zamościu musi przetrwać. Pragnęliśmy pokazać na boisku, że należy nam się wynagrodzenie z tytułu kontraktów, które i tak są najniższe w drugiej lidze.

Żeby była jasność, rozmowy na temat poprawy warunków z włodarzami klubu, były prowadzone wielokrotnie. Przed meczem z Wartą pan Dariusz Pokryszka po raz kolejny złożył nam obietnicę, że to właśnie dzisiaj (27 sierpnia 2009 r.) wypłacone nam zostaną zaliczki. Niestety kolejny już termin minął, a nie możemy pozwolić na to, aby szargać własnym zdrowiem. Zależy nam na klubie, jednak dłużej tak być już nie może.

Dlatego jak już informowaliśmy. Do odwołania zawieszamy zajęcia treningowe oraz odmawiamy wyjścia na spotkanie ligowe z drużyną GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój). Miarka się przebrała!

Ze sportowym pozdrowieniem,
Piłkarze Klubu Sportowego „Hetman” Zamość

Do góry
#3365353 - 29/08/2009 16:52 Re: II liga - Grupa Wschodnia i Zachodnia [Re: Motorek]
haczyk Offline
Ice Hockey Champion

Meldunek: 07/01/2008
Postów: 24509
Skąd: R22
Olimpia Elbląg - Bruk-Bet Nieciecza
3.75
Zdziwiły mnie lekko kursy przed dzisiejszym spotkaniem dwóch bieniaminków, zgodzę się ze Nieciecza zdecydowanie lepiej czuję się u siebie, jednak ich wyniki wyjazdowe mogą mylić ponieważ porażka W Nowym Dworze Mazowieckim, gdzie Bruk-Bet był zespołem lepszym od wicelidera i remisu w Suwałkach gdzie również drużyna miała dużego pecha, świadczą o sile przyjezdnych. Trener Jałocha zapowiada że nastroje w zespole są bojowe i wreszcie pora na pierwszy wyjazdowy triumf. Olimpia jak pokazały ich dotychczasowe mecze są zespołem nieprzewidywalnym, dużo strzelającym ale także tracącym sporo goli i tutaj upatruje największe szanse dla przyjezdnych, siła ataku Bruk-Betu jest ogromna, a defensywa bardzo solidna. Liczę podobnie jak we wcześniejszym spotkanie przede wszystkim na duet napastników Smółka-Dzierżanowski, którzy od początku sezonu prezentują wysoką dyspozycje. Ubytków kadrowych w zespole przyjezdnych nie ma, dlatego grzechem byłoby nie postawić na rewelacyjnego beniaminka z Niecieczy...

Do góry
Strona 1 z 4 1 2 3 4 >

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 



Kto jest online
7 zarejestrowanych użytkowników (burbon, Sensei, igea23, Szuman, Emilio, Akhu, VVega), 3295 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581947 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49