Opcje tematu
#2292862 - 25/04/2008 15:49 II liga - 27 kolejka
Kameleon Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/01/2003
Postów: 21969
Skąd: Gdynia



Do góry
Bonus: Unibet
#2293280 - 25/04/2008 20:03 Re: II liga - 27 kolejka [Re: Kameleon]
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
Stal Stalowa Wola - Tur Turek

Dwie underowe ekipy spotykają się dzisiaj w meczu o tzw. "6 pkt." Jeśli Turek wygra w Stalowej Woli to przeskoczy dzisiejszych gospodarzy. Bardzo ważny mecz dla obu ekip, który nikt nie może przegrać. Do tego w obu ekipach nie wystąpią podstawowi snajperzy - Abel Salami (kontuzja wykluczająca go do końca sezonu) a w ekipie gości Adam Łągiewka (pauza za kartki). Jak już wspomniałem to są underowe ekipy. Tur - same mecze poniżej 2.5 gola wiosną. Natomiast jedyny mecz overowy Stalówki to przegrana przed tygodniem 0-4 a Gdyńską Arką - także wiosną.

Mój Typ: poniżej 2.5 gola, 1.65 Unibet 7/10

Do góry
#2293312 - 25/04/2008 20:14 Re: II liga - 27 kolejka [Re: drfocus]
Inzaghi78 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/02/2004
Postów: 11876
Skąd: Łódź
Identyczny typ chodził mi po głowie od rana ale statystyka mnie przeraza a ta nieublagalnie mowi ze Tur Turek ma juz 8 underów z rzedu ...

Prawdopodobieństwo na under z drugiej strony wyszlo mi 73% wiec to daje solidne podstawy do tego zeby ten typ zagrac ale jeszcze sie zastanowie ...

Do góry
#2295391 - 26/04/2008 19:16 Re: II liga - 27 kolejka [Re: Inzaghi78]
wolfiks Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2006
Postów: 11379
Skąd: Polska ABG
Kim zaskoczy Brosz?
2008-04-25 12:39
Bielsko-Biała. Szkoleniowiec II-ligowego Podbeskidzia przyzwyczaił już wszystkich, że przewidywanie składu bielszczan przed każdym spotkaniem ligowym sprowadza się wyłącznie do „wróżenia z fusów”. Nie inaczej rzecz ma się przed jutrzejszym meczem z lubelskim Motorem.

I szczerze przyznać trzeba, że dokonywane rotacje w składzie personalnym wychodzą Marcinowi Broszowi wręcz po mistrzowsku. Kiedy stworzyła się luka w środku bielskiej obrony znakomicie wkomponował się Piotr Koman. Kiedy mecze od siedzenia na ławce rozpoczyna będący skądinąd w niezłej formie Martin Matuš, to wcale nie gorzej od słowackiego napastnika prezentuje się Krzysztof Zaremba. Kiedy ze względu na kartkową absencję po raz pierwszy nie pojawił się na boisku Maciej Szmatiuk, z dobrym skutkiem zastąpił go Marcin Hirsz. Kolejnym świetnym pociągnięciem M.Brosza było desygnowanie do gry od pierwszej minuty w Opolu Mariusza Sachy. Nie dość, że młody bielszczanin zasygnalizował wysoką formę, to jeszcze okrasił występ dwoma golami. Grzegorz Pater „zamęczył” obrońców Odry grą w pierwszej połowie do tego stopnia, że zmieniający popularnego „Grzelę” w przerwie Krzysztof Chrapek miał już ułatwione zadanie. Trafność dokonywanych zmian to tylko jeden z elementów niekwestionowanego warsztatu trenerskiego M.Brosza. Drugi i chyba jeszcze istotniejszy aspekt, to umiejętność przygotowania zespołu pod względem motorycznym. Kto obserwował spotkania Podbeskidzia z Wisłą Płock i Polonią Warszawa ten musiał zwrócić uwagę na tempo gry forsowane przez bielszczan. Dla rywali aspirujących do walki o awans było ono zbyt szybkie
i nazbyt długotrwałe. Teraz zjedzie do Bielska-Białej rywal, który „z definicji” i z racji zajmowanej jedenastej pozycji w tabeli wyjdzie defensywnie nastawiony do gry. Dlatego kluczem do zwycięstwa mogą być tzw. stałe fragmenty gry Podbeskidzia. A gdyby i one nie skutkowały bramkowym efektem, to jest jeszcze w odwodzie Dariusz Kołodziej. W bieżącej rundzie nie ma dla bielskiego pomocnika znaczenia, ani odległość, ani osoba bramkarza zespołu przeciwnego. Kolejnym atutem gospodarzy powinna być miejscowa publiczność. Tak doskonała atmosfera na trybunach, jak w przytaczanych wcześniej spotkaniach, nieczęsto miała miejsce na stadionie przy Rychlińskiego.

Przewidywany skład Podbeskidzia: Merda – Cienciała, Szmatiuk, Koman, Dančik – Sacha, Jarosz, Kołodziej, Żmudziński – Matuš, Chrapek
inf. sportowebeskidy.pl

Do góry
#2297320 - 27/04/2008 08:24 Re: II liga - 27 kolejka [Re: wolfiks]
john Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/11/2006
Postów: 3778
Skąd: Long Way Home/Opole
Pelikan Lowicz - Odra Opole typ 2 / 2.85


Taka propozycja ,

W Odrze ostatnio zle sie dzialo, po kilku slabych wystepach polecialy glowy...holenderski trener pozegnal sie z posada, a do tego zrezygnowal prezes klubu. Za sterami zasiadl dobrze znany opolskim kibicom...Andrzej Prawda...

Odra w tej rundzie jeszcze nie wygrala a punkty sa jej jak najbardzie potrzebne...Prawda bedzie mila do dyspozycji w niedzile pelny sklad wlacznie z podstawowym bramkarzem ktory skarzył sie ostatnio na dolegliwosci zoladkowe,

Pelikan jako druzyna odstajaca od reszty stawki w tej rundzi spisuje sie calkiem dobrze, jednak ja licze wlasnie na przelamanie sie OKS ODRY... po tym jakze waznym meczu przyjda potyczki z Katowicami i ze Slaskiem co na pewno do latwych nie beda nalezaly..

kusr adekwatny do ryzyka ale wydaje mi sie ze warto pare zloty na to postawic.


niedziela 11.15 tyle odemnie

Do góry

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 



Kto jest online
9 zarejestrowanych użytkowników (Igor, Sensei, igea23, Lukasz111, Szuman, VVega, burbon, alfa, rymoholik), 4427 gości oraz 3 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582791 Postów

Najwięcej online: 4506 @ Dzisiaj o 20:07