Strona 1 z 4 1 2 3 4 >
Opcje tematu
#614241 - 04/07/2006 10:10 Puchar Intertoto - 2 runda, rewanże
Al_Bundy Offline
old hand

Meldunek: 04/07/2006
Postów: 977


Oferta z sts-a na tą chwile, netowe z pewnoscia czwartek-piatek

Na pierwszy rzut oka widze do obstawienia(lub nie) z soboty:

Dinaburg - Hibernian 2 , po takim kursie jak najbardziej mozna to zagrac, mimo juz przesadzonego awansu z pewnoscia spora grupa kibicow z edynburga wybierze sie na mecz, kilka korekt w skladzie bedzie ale sezon rusza 29 lipca wiec na pewno rezerwowi(przypuszczam na ta chwile ze tak bedzie) powinni pokazac sie z dobrej strony


Ethnikos - Osijek i Zrinjski - M.P.T - stawialbym na druzyny gosci, oba zespoly zawiodly w 1 meczu gdy kursy byly niskie na nie , jeszcze kilka dni wiec jakies wiadomosci o skladach, absencjach i wtedy sie zdecyduje

Kayseri - Sopron w pierwszym meczu duzo ludzi sie rzucilo na kayseri a skonczylo sie 3-3 teraz wystarczy remis bramkowy 1-1 lub 2-2 i turcy graja dalej, dla mnie nie do obstawiania po takim kursie na turkow

Maribor-zeta oba zespoly na podobnym poziomie (ogladalem 1 mecz, smieszny samoboj strzelila sobie zeta trudno bylo nie wybic pilki na rzut rozny ), maribor ma przewage wlasnego boiska wiec o ile nie bedzie ... to widze tutaj zwyciestwo mariboru 1-0 2-1

Lech - Tiraspol Kibice Lecha ida na mecz czy nie ?, bo slyszalem ze bojkotuja puchary w tym roku (zdobyla go amica a nie lech i dlatego podobno). Mimo porazki w pierwszym meczu Lech powinien awansowac dalej, w 1 meczu nie zagrali Bosacki i Reiss, Hajto moze grac w pucharach ? NIech ktos napisze jakies info z Poznania

Do góry
Bonus: Unibet
#614242 - 04/07/2006 13:01 Re: Puchar Intertoto - 2 runda, rewanże
Poetik Offline
addict

Meldunek: 16/08/2005
Postów: 571
zeta przegrała, bo mecz był po prostu ustawiony i o tym pół świata wie, stąd ten jakże dzwiny samobój:)

Do góry
#614243 - 04/07/2006 13:03 Re: Puchar Intertoto - 2 runda, rewanże
phantom Offline
old hand

Meldunek: 08/04/2003
Postów: 752
Skąd: kozi gród
wydaje sie,ze dniepr i kolejorz powinny wygrac swoje spotkania po niepowodzeniach na wyjazdach ale oprocz nich kto jeszcze ?
kusza jeszcze kayserispor i maribor ale czy tu nie bedzie wlasnie niespodzianki w postaci remisu ?

Do góry
#614244 - 04/07/2006 14:07 Re: Puchar Intertoto - 2 runda, rewanże
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Dla mnie el. UEFA to 100% folkloru
Nie ruszam

Do góry
#614245 - 04/07/2006 14:38 Re: Puchar Intertoto - 2 runda, rewanże
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
Quote:



Lech - Tiraspol Kibice Lecha ida na mecz czy nie ?, bo slyszalem ze bojkotuja puchary w tym roku (zdobyla go amica a nie lech i dlatego podobno). Mimo porazki w pierwszym meczu Lech powinien awansowac dalej, w 1 meczu nie zagrali Bosacki i Reiss, Hajto moze grac w pucharach ? NIech ktos napisze jakies info z Poznania




Są podziały. Dużej frekwencji jednak spodziewać się na pewno nie można (przeciwnik + okres wakacyjny + przede wszystkim dylemat moralny kibiców Kolejorza).

Co do meczu, to plotek na mieście nie słychać..
Ja mówie NIE dla Lecha w Intertoto. Co do składu itd. - to jeszcze za wcześnie (czwartek, piątek postaram się coś więcej napisać).

Do góry
#614246 - 04/07/2006 15:34 Re: Puchar Intertoto - 2 runda, rewanże
GSE Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/11/2005
Postów: 2890
Skąd: Chciałbyś wiedzieć...
Dinaburg - Hibernian tutaj osobiście obstawiałbym zwycięstwo gospodarzy... Hibernian może przegrać nawet 4:0 a i tak awansuje, nikt nie będzie gryzł trawy aby wygrywać na wyjeździe. Moim zdaniem 1.

Do góry
#614247 - 04/07/2006 15:56 Re: Puchar Intertoto - 2 runda, rewanże
_Korver_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/04/2004
Postów: 18397
Quote:

zeta przegrała, bo mecz był po prostu ustawiony i o tym pół świata wie, stąd ten jakże dzwiny samobój:)




ciiiii

Do góry
#614248 - 04/07/2006 22:08 Re: Puchar Intertoto - 2 runda, rewanże
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
Quote:

Dinaburg - Hibernian tutaj osobiście obstawiałbym zwycięstwo gospodarzy... Hibernian może przegrać nawet 4:0 a i tak awansuje, nikt nie będzie gryzł trawy aby wygrywać na wyjeździe. Moim zdaniem 1.




Gdzies mi sie obilo o uszy, ze Hibernian mial 100 za 100, ma grac kilku rezerwowych, ale mimo wszystko podobno jest zbyt duza roznica poziomu, zeby byla 1, dla mnie normalny no bet!

Do góry
#614249 - 04/07/2006 22:11 Re: Puchar Intertoto - 2 runda, rewanże
Poetik Offline
addict

Meldunek: 16/08/2005
Postów: 571
Quote:

Quote:

zeta przegrała, bo mecz był po prostu ustawiony i o tym pół świata wie, stąd ten jakże dzwiny samobój:)




ciiiii




hahaha:)

Do góry
#614250 - 04/07/2006 22:47 Re: Puchar Intertoto - 2 runda, rewanże
live99 Offline
addict

Meldunek: 07/06/2005
Postów: 526
Skąd: Płock
Quote:

Dinaburg - Hibernian tutaj osobiście obstawiałbym zwycięstwo gospodarzy... Hibernian może przegrać nawet 4:0 a i tak awansuje, nikt nie będzie gryzł trawy aby wygrywać na wyjeździe. Moim zdaniem 1.



Skoro zespol z Ogawy najpierw u siebie remisuje 0-0 a pozniej pokonuje na wyjezdzie 1-0 po bramce samobojczej slabiutki Torshavn z Wysp Owczych to ja nie wiem czy nawet rezerwy Hibernian sa w stanie z nim przegrac i mi blizej juz do (tak jak Al_Bundy'emu) do zagrania 2 lub x2 w tym meczu ...

Ps Kfdajtek jak bedziesz pisal kolejnego posta to odpowiedz mi na pytanie czy to o to chodzilo z tym transparentem kibicow w Tiraspolu "Nie tak to mialo wygladac'-czy jakos tak? Wg kibicow klub mial oddac puchary walkowerem czy co? O co im/wam chodzi?... pzdr

Do góry
#614251 - 05/07/2006 09:14 Re: Puchar Intertoto - 2 runda, rewanże
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
Quote:

Quote:

zeta przegrała, bo mecz był po prostu ustawiony i o tym pół świata wie, stąd ten jakże dzwiny samobój:)




Mecz nie był ustawiony. Sprawa wygląda inaczej bukmacherzy w roli faworyta tego spotkania dali Zete było to błędem bo fawroytem tej konfrontacji był Maribor. Bukmacherzy kiedy się zorientowali w swojej pomyłce nerwowo zaczeli zniżać kursy i robić korekte na Maribor. Cześć wycofała część zostawiła, ale ze zmienionym kursem. Takie jest moje zdanie w tej sprawie i tak widziały tą sprawe kibice i typerzy z Serbii. Pozdrawiam

Do góry
#614252 - 05/07/2006 15:39 Re: Puchar Intertoto - 2 runda, rewanże
Poetik Offline
addict

Meldunek: 16/08/2005
Postów: 571
po popierwsze to widzieli, nie widziały;)
po drugie z kilku źródeł ludzie pisali, że skończy się 2:1 i kto bywa w kilku miejscach to może to potwierdzić.

Do góry
#614253 - 06/07/2006 07:04 Re: Puchar Intertoto - 2 runda, rewanże
blackjack Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/10/2004
Postów: 3334
Skąd: Łódź Widzew Łódź/ Malta
Quote:

po popierwsze to widzieli, nie widziały;)
po drugie z kilku źródeł ludzie pisali, że skończy się 2:1 i kto bywa w kilku miejscach to może to potwierdzić.



a możesz podać te źródła
na pewno wszyscy byliby wdzięczni

Do góry
#614254 - 06/07/2006 07:37 Re: Puchar Intertoto - 2 runda, rewanże
GBocian Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 29/02/2004
Postów: 2199
Skąd: Wrocław
U jakiego buka w necie można obstawiać Intertoto, bo przejrzałem kilka i nie znalazłem.

Do góry
#614255 - 06/07/2006 07:39 Re: Puchar Intertoto - 2 runda, rewanże
depresja_sts Offline
enthusiast

Meldunek: 15/05/2006
Postów: 256
Zeta z Mariborem była ustawiona co do tego nie ma wątpliwosci nawet miała byc wygrana gosci i była dodajmy po bramce samobójczej

Do góry
#614256 - 06/07/2006 07:41 Re: Puchar Intertoto - 2 runda, rewanże
depresja_sts Offline
enthusiast

Meldunek: 15/05/2006
Postów: 256
Na necie jeszcze nie dali oferty na intertoto

Do góry
#614257 - 06/07/2006 11:06 Re: Puchar Intertoto - 2 runda, rewanże
Logan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/12/2003
Postów: 14507
Skąd: Lublin
Quote:

Zeta z Mariborem była ustawiona co do tego nie ma wątpliwosci nawet miała byc wygrana gosci i była dodajmy po bramce samobójczej




Kto lub co nie ma watpliowsci? Ja np mam. Zlapales kogos za raczke, ze piszesz nie ma wapliwosci? Skoro tak kategorycznie stwierdzasz ze byla to ustawka to napewno masz na to jakies dowody. I nie chodzi mi o posty z BA, bo tam mozna wszystko napisac

pzdr

Do góry
#614258 - 07/07/2006 15:20 Re: Puchar Intertoto - 2 runda, rewanże
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
Lech Poznań - FC Tiraspol 1, handicap na Lecha

W pierwszym oficjalnym meczu KKS Lech Poznań przegrał z FC Tiraspol (0:1). Wynik ten nie jest najgorszy przed drugim meczem. Popularnemu "Kolejorzowi" potrzebna jest wygrana różnicą co najmniej dwóch bramek. Sztab szkoleniowy mówił, że pierwszy mecz grany w Tiraspolu nie jest najważniejszy. Wiadomo w potyczkach pucharowych mamy dwa spotkania. Dlatego minimalną przegraną Lecha w Tiraspolu traktowałbym jak dobry wynik. Zwłaszcza, że Lech na swoim stadionie jest bardzo groźny przekonała się o tym w zeszłym sezonie Legia Warszawa i Wisła Kraków. Legia przegrała swoje spotkanie (0:1) a Wisła Kraków (1:2). Jednak trzeba pamiętać, że tamte wyniki osiągał "stary" Lech dzisiejszy zespół tworzą piłkarze Amiki Wronki i Lecha Poznań. Na początku swojej pracy trener Franciszek Smuda powiedział, że czeka go dużo pracy z tymi piłkarzami. Trener dysponuje piłkarzami dwóch klubów. Musi z nich stworzyć jeden silny zespół, który podejmie walke o prymat w Ekstraklasie z Legią Warszawa i Wisłą Kraków. Dlaczego Lech przegrał swoje spotkanie??. Trzeba sobie zdać sprawe, że ten zespół od nie dawna przygotowuje się do nowego sezonu Ekstraklasy. Tiraspol w pierwszym meczu lepiej się prezentował motorycznie. Pokazuje nam to, że trener Franciszek Smuda w tym etapie przygotowań stawia na trening siłowy. Myśle, że są to główne powody dlaczego Lecha nie wygrał spotkania w Tiraspolu. W Lechu jednak nie robią tragedii z minimalnej porażki. Trenerzy jak i zawodnicy zdają sobie sprawe, że Tiraspol jest słabszym zespołem od Lecha. W Poznaniu są przekonani, że pokonają niżej notowanego przeciwnika i awansują do kolejnej rundy rozgrywek o Puchar Intertoto. Warto zauważyć, że zespół zagra w silniejszym personalnie składzie. W drugim spotkaniu wrócą do gry zawodnicy, którzy byli zawieszeni za kartki. Między innymi powróci Piotr Reiss, który jest nie tylko ważnym zawodnikiem pierwszego składu, ale także potrafi strzelać bardzo ważne bramki dla Lecha.

Pozdrawiam.

Do góry
#614259 - 07/07/2006 20:20 Re: Puchar Intertoto - 2 runda, rewanże
solidny_gracz Offline
old hand

Meldunek: 17/10/2005
Postów: 797
Quote:

Quote:



Lech - Tiraspol Kibice Lecha ida na mecz czy nie ?, bo slyszalem ze bojkotuja puchary w tym roku (zdobyla go amica a nie lech i dlatego podobno). Mimo porazki w pierwszym meczu Lech powinien awansowac dalej, w 1 meczu nie zagrali Bosacki i Reiss, Hajto moze grac w pucharach ? NIech ktos napisze jakies info z Poznania




Są podziały. Dużej frekwencji jednak spodziewać się na pewno nie można (przeciwnik + okres wakacyjny + przede wszystkim dylemat moralny kibiców Kolejorza).

Co do meczu, to plotek na mieście nie słychać..
Ja mówie NIE dla Lecha w Intertoto. Co do składu itd. - to jeszcze za wcześnie (czwartek, piątek postaram się coś więcej napisać).




Z ta frekwencja to nie wiadomo... bilety sprawy groszowe 5zl.. pogoda ladna.. mysle ze ok 8000 - 10 000 mozna sie spodziewac..
Co do skladu to wiadomo na 100% ze Bosacki nie zagra..
Mysle ze Lech to wygra ale czy roznica 2 bramek tego nie wiadomo...

Do góry
#614260 - 07/07/2006 20:38 Re: Puchar Intertoto - 2 runda, rewanże
Poetik Offline
addict

Meldunek: 16/08/2005
Postów: 571
Quote:

Lech Poznań - FC Tiraspol 1, handicap na Lecha

W pierwszym oficjalnym meczu KKS Lech Poznań przegrał z FC Tiraspol (0:1). Wynik ten nie jest najgorszy przed drugim meczem. Popularnemu "Kolejorzowi" potrzebna jest wygrana różnicą co najmniej dwóch bramek. Sztab szkoleniowy mówił, że pierwszy mecz grany w Tiraspolu nie jest najważniejszy. Wiadomo w potyczkach pucharowych mamy dwa spotkania. Dlatego minimalną przegraną Lecha w Tiraspolu traktowałbym jak dobry wynik. Zwłaszcza, że Lech na swoim stadionie jest bardzo groźny przekonała się o tym w zeszłym sezonie Legia Warszawa i Wisła Kraków. Legia przegrała swoje spotkanie (0:1) a Wisła Kraków (1:2). Jednak trzeba pamiętać, że tamte wyniki osiągał "stary" Lech dzisiejszy zespół tworzą piłkarze Amiki Wronki i Lecha Poznań. Na początku swojej pracy trener Franciszek Smuda powiedział, że czeka go dużo pracy z tymi piłkarzami. Trener dysponuje piłkarzami dwóch klubów. Musi z nich stworzyć jeden silny zespół, który podejmie walke o prymat w Ekstraklasie z Legią Warszawa i Wisłą Kraków. Dlaczego Lech przegrał swoje spotkanie??. Trzeba sobie zdać sprawe, że ten zespół od nie dawna przygotowuje się do nowego sezonu Ekstraklasy. Tiraspol w pierwszym meczu lepiej się prezentował motorycznie. Pokazuje nam to, że trener Franciszek Smuda w tym etapie przygotowań stawia na trening siłowy. Myśle, że są to główne powody dlaczego Lecha nie wygrał spotkania w Tiraspolu. W Lechu jednak nie robią tragedii z minimalnej porażki. Trenerzy jak i zawodnicy zdają sobie sprawe, że Tiraspol jest słabszym zespołem od Lecha. W Poznaniu są przekonani, że pokonają niżej notowanego przeciwnika i awansują do kolejnej rundy rozgrywek o Puchar Intertoto. Warto zauważyć, że zespół zagra w silniejszym personalnie składzie. W drugim spotkaniu wrócą do gry zawodnicy, którzy byli zawieszeni za kartki. Między innymi powróci Piotr Reiss, który jest nie tylko ważnym zawodnikiem pierwszego składu, ale także potrafi strzelać bardzo ważne bramki dla Lecha.

Pozdrawiam.



smieszne jest takie lekcewazenie rywala, ze wygraja na pewno, ze sa lepsi, jedna noga dalej jest tiraspol, po drugie nie zagra bosacki. moim zdaniem hc na tiraspol to niezła opcja.

Do góry
Strona 1 z 4 1 2 3 4 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
2 zarejestrowanych użytkowników (11kera11, Sensei), 3806 gości oraz 5 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582280 Postów

Najwięcej online: 4029 @ 05/05/2024 14:25