Strona 1 z 2 1 2 >
Opcje tematu
#984652 - 23/02/2007 18:02 1/8 Pucharu UEFA
Rivaldinho Offline
+

Meldunek: 29/04/2004
Postów: 19495
Skąd: 比得哥ߠ...
Zestaw par 1/8 finału Pucharu UEFA:


Do góry
Bonus: Unibet
#1027250 - 08/03/2007 07:39 Re: 1/8 Pucharu UEFA [Re: Rivaldinho]
Bezdomny Offline
AVE LAZIO

Meldunek: 18/05/2006
Postów: 21516
Skąd: Leicester City
Pora na typowanie spotkań UEFA.
Ja z wyżej wymienionego zestawu par polecam zagrać na Sevillę.Sevilla ma największe szanse na zdobycie tego pucharu.Hiszpańskie zespoły w LM słabo się spisały i tylko Valencia awansowała.Sevilla gra bardzo skutecznie u siebie i wygrywa mecze.W lidze spisuje się fenomenalnie.Szachtar na wyjazdach gra bardzo słabo i w bieżącej edycji europejskich pucharów pokazał się słabo.Kurs wprawdzie nie jest rewelacyjny ale warto postawić.Dodatkowo bronią tego trofeum piłkarze z Sevilli.

Prawdopodobne składy:

Sevilla: Palop - Alves, Ocio, Escude, Puerta, Alfaro, Poulsen, Marti, Adriano, Navas, Fabiano

Szachtar: Shust - Srna, Chygrynskiy, Shevchuk, Rat, Elano, Fernandinho, Matuzalem, Rodriguez, Vorobey, Brandao

Do góry
#1027258 - 08/03/2007 07:44 Re: 1/8 Pucharu UEFA [Re: Bezdomny]
Bezdomny Offline
AVE LAZIO

Meldunek: 18/05/2006
Postów: 21516
Skąd: Leicester City
Z innych meczów podam przypuszczalne sklady.

20:45 Celta Vigo - Werder Brema

Sędzia: Robert Małek (Polska)

Prawdopodobne składy:

Celta: Aspas - Lequi, Tamas, Placente, Nunez, Larena, Canobbio, G. Lopez (Nene), Perera, Guayre

Werder: Wiese - Fritz, Mertesacker, Naldo, Wome, Frings, Vranjes, Diego, Jensen, Klose, Hunt

http://anglia.goal.pl/index.php?strona=news&id=81426



19:45 Maccabi Hajfa - Espanyol Barcelona

Sędzia: Ivan Bebek (Chorwacja)

Prawdopodobne składy:

Maccabi: Davidovitch - Meshumar, Harazi, Keinan, Magraleshvili, Dirceo, Anderson, Rafaelov, Boccoli, Masudi, Colautti

Espanyol: Iraizoz - Chica, Jarque, Lacruz, D. Garcia, Moises, Costa, Rufete, Coro, Moha, Pandiani

http://anglia.goal.pl/index.php?strona=news&id=81421

Do góry
#1027279 - 08/03/2007 08:16 Re: 1/8 Pucharu UEFA [Re: Bezdomny]
Valverde Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/11/2005
Postów: 15207
Skąd: Allenstein
141. Glasgow Rangers – Osasuna
Typ: 1
Kurs: 2.05
Buk: GB
Stawka: 6/10

Trzy porażki z rzędu i ani jednej strzelonej bramki to dorobek Osasuny w ostatnich tygodniach w La Liga. Ponadto goście zagrają na Ibrox Park bez kontuzjowanych Milosevica, Soldado, Valdo, Delporte oraz zawieszonego za kartki Pinala. Co więcej szkoleniowiec gości Jose Ziganda podkreśla, że priorytetem dla jego drużyny wciąż pozostaje gra w lidze. Być może to tylko zasłona dymna, jednak jak dla mnie powyższe informacje są wystarczające by zagrać na Rangersów po niezłym kursie. Po raz kolejny liczę na skuteczność Krisa Boyda oraz gorącą publiczność na Ibrox Park.

Do góry
#1027285 - 08/03/2007 08:28 Re: 1/8 Pucharu UEFA [Re: Bezdomny]
Adam_HKS Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/11/2006
Postów: 4649
Skąd: *-* Nowa - Huta *-*
moze to glupio zabrzmi co napisze ale jezeli glownym sedzia w meczuyu Celty z Werderem jest polak to mamy pewna 2 na Werder ...

a co do meczu Celta gra slabo w tym sezonie napastnicy nie skuteczni dojscie do 1/8 to dla nich jest duzy wyczyn watpie by udalo sie im sprostac warunka jakie postawi im w dzisiejszym meczu bardzo dobrze grajacy ofensywnie Werder moze troche wypadli chlopki z formy i przezywali chwilowy spadek formy ale po takim kursie ok 2.30 mysle ze warto grac niemcow tybardziej ze w Bundeslidze oni juz nie wywalcza ...

Rangesr - Osasuna 1 ok 2.10
szkoci coraz lepiej sobie radza przyszlo w koncu kilka wygranych pod rzad w lidze i wicemistrzostwo juz maja raczej pewne jednak nic wiecej a to jest porazka dla nich z pucharu ligi odpadli zostal juz tylko Uefa i tu licze ze powalcza i taki mecz jak dzis u siebie przed duza publicznoscia wygraja a kurs zacheca \:\)

jak by mial ktos sklady bo nie moge znalesc tto bym byl wdzieczny

Newcastle - Alkmar mysle o overze jedni i drudzy graja dosc offensywnie holendrzy marza o tym by wygrac p.uefa i cos dzis szczelic powinni a anglicy by nie byc na straconej pozycji przed rewanzem powinni wygrac heh koncowy wynik 2-1 badz 2-2

Do góry
#1027304 - 08/03/2007 08:43 Re: 1/8 Pucharu UEFA [Re: Adam_HKS]
d1cks0n Offline
old hand

Meldunek: 24/02/2007
Postów: 1005
Jeszcze raz wrzucisz takie suchary i Cie stad wyrzuce, nie zartuje


Edited by Biszop (08/03/2007 09:02)

Do góry
#1027319 - 08/03/2007 08:56 Re: 1/8 Pucharu UEFA [Re: d1cks0n]
Speewayfanatic Offline
member

Meldunek: 13/03/2005
Postów: 193
Skąd: Leszno
Paris Saint Germain (France) - : - Benfica (Portugal)

PSG w głębokim dołku. Przegrali swoje ostatnie 3 mecze (dwa w lidze jeden Puchar Francji) , a w meczu z Sedanem (ostatnia druzyna) nawet nie potrafili strzelic gola. Dzieki temu wyczynowi znaleszli sie w gronie druzyn ktore beda musialy walczyc o utrzymanie. Gdyby pierwszy mecz odbyl sie w Portugalii mozna by bylo zagrac to bardzo grubo. Z uwagi ze gramy we Francji to tylko X2 za 1.55 lub handi na Benfice za 1.5 Mile widziane info o skladach ;\)

Pozdrawiam

Do góry
#1027344 - 08/03/2007 09:28 Re: 1/8 Pucharu UEFA [Re: Speewayfanatic]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Hola, hola, Panowie

Widzę, że niektórzy trochę się zagalopowali odnośnie drużyn hiszpańskich. Ja w poprzednich rundach grałem na Hiszpanów i to były dobre i zyskowne typy

Zacznę od meczu Celta - Werder i od razu sprostuję parę bzdur.
To, że sędzią meczu jest Polak, to dla mnie żaden argument
To, że Werder jest grającym ofensywnie zespołem, też nie jest prawdą, bo Werder akurat ma kłopoty ze strzelaniem bramek, a to głównie dlatego, iż zaciął się Miro Klose, a poza tym nie ma tam innego klasowego napastnika. Gra II lini Werderu też pozostawia sporo do życzenia, więc wcale nie jest tak wesoło, choć ostatnie 3:0 takie wrażenie może dawać.
Dla Werderu priorytetem w najbliższym czasie będzie Bundesliga, bo Bremeńczycy zrobią wszystko, by zapewnić sobie możliwość udziału w przyszłorocznej LM. Walczyć więc będą o jedno z 3 pierwszych miejsc i nie będzie to wcale łatwe, tym bardziej, że już w najbliższą niedzielę mają mecz z Bayernem.
Celta w lidze spisuje sie słabo, choć ostatnio jakby wychodziła z kryzysu, natomiast w UEFA gra wyśmienicie i wcale nie jest powiedziane, że nie awansują dalej.
Werder co prawda dysponuje lepszym składem, jest bardziej ograny, ale puchary rządzą się swoimi prawami i kto wie.
Reasumując - wygrana Werderu oczywiście wchodzi w grę, ale wydaje mi się, że 2 w Vigo raczej malo prawdopodobna

Maccabi Hajfa - Espanyol Barcelona
Tu nie potrafie nic powiedzieć, bo nie znam Maccabi, choc patrząc na ostatnie wyniki Espanyolu, to Hiszpanie jakieś punkty przywieźć powinni

Przekonuje mnie typ na Sevillę, bo zespół w dobrej dyspozycji i powinnien sobie poradzić z Schachtarem, mniej przekonuje mnie kurs, więc na jakiś kuponik raczej

Rangers – Osasuna
Tu powiem, że ta 1 jakoś mnie nie przekonuje. Argumenty racjonalne, ale Szkoci jakimś wielkim zespołem nie są i mogą mieć duże kłopoty z osłabioną Osą, bo już wiele razy tak było, że zmiennicy zaskakiwali in plus. Kurs jest dobry, ale ja tu zaufam Hiszpanom i nie wezmę

Do góry
#1027345 - 08/03/2007 09:31 Re: 1/8 Pucharu UEFA [Re: Adam_HKS]
WERDER12 Offline
addict

Meldunek: 24/05/2005
Postów: 552
Skąd: buten un binnen
Originally Posted By: Adam_HKS
moze to glupio zabrzmi co napisze ale jezeli glownym sedzia w meczuyu Celty z Werderem jest polak to mamy pewna 2 na Werder ...

... mysle ze warto grac niemcow tybardziej ze w Bundeslidze oni juz nie wywalcza ...


To bardzo glupio brzmi i nadaje sie tylko do kasacji:/




Edit: Może w poście Adam_HKS te zdanie nie było potrzebne i nikt nie zagra tego typu na Werder po takiej wypowiedzi, jednak pisanie tylko o tym też nie jest odpowiednie. Oczywiscie nie chce tu nikogo cenzurować, tylko chciałbym uniknąć niepotrzebnych komentarzy. Pozdro.


Edited by El_Darro (08/03/2007 11:14)

Do góry
#1027413 - 08/03/2007 10:48 Re: 1/8 Pucharu UEFA [Re: WERDER12]
Grzena Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 21/12/2004
Postów: 1842
Skąd: (S)iarkowy Gród/Lublin

To cos od siebie dorzuce ,skromnie po jednym zdaniu na temat wybranych przezemnie meczy ,gdyz poprostu nie umiem pisac analiz ;\)

[quote=Grzena]Od dzis singielki z expekta + tasma z sts \:\) Singielki stawka w jednostkach od 1 do 10 ,a tasmy tradycyjnie za złotówi ;\)


Lens - Leverkusen 1 2.05 2/10
Nie mam przekonania do druzyny z Niemiec ,mimo ze ostatnio sa nawet w formie ,ale mysle ze Lens to naprawde ciekawy zespół i u siebie powinni sobie poradzic chociaz ta jedna rameczka ;\)

Maccabi - Espanyol 2 2.35 2/10
Tutaj wydaje mi sie ,ze kurs jest troszke zawysoki na druzyne z Barcelony dlatego to dzis gram ;\)

Newcastle - Alkmaar 2 3.80 1/10
Na Alkmaar bardzo zadko stawiam ,ale jak juz obstawie to mnie ta druzyna nie zawodzi ,a ze kurs jest fajny to dzis ich gram ;\) rowniez prawdopodobny jak dla mnie dzis w tym meczu to over ,gdyz te druzyny powinny stworzyc dobre widowisko co jest rownoznaczne z duza iloscia bramek

PSG - Benfica X 3.10 1/10
Ostanio PSG słabiutko sobie radzi w lidze ,natomiast na druzyny portugalskie lubie stawiac w pucharach bo sa niezmiernie waleczne i potrafia zagrac naprawde niezla pilke. Dzis jednak oczekuje lepszej gry od PSG i dobrej postawy od portugalczykow i w taki sposob wychodzi mi X gdyz Benfica pewnie zadowoli sie remisem a awans przesadzi na wlasnym boisku ;\)

Sevilla - Szachtar 1 1.40 6/10
Poprostu moj typ nr 1 na zwyciestwo w tegorocznym uefa to Sevilla ,wiec po drodze musi wygrywac z takimi druzynami jak Szachtar ;\)

Do góry
#1027425 - 08/03/2007 11:00 Re: 1/8 Pucharu UEFA [Re: WERDER12]
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
Przed nami tzw. puchar pocieszenia (UEFA). Przeglądając statystyki z 1/8 z tamtego roku m.in rzucil mi się fakt, że na 8 meczy było 8 under 2,5 gola!!! Dodatkowo tylko jeden pojedynek zakończył się wygraną gości i to chyba tam gdzie naj mniej się tego można było spodziewać (Marsylia - Zenit 0:1) Ale wrócmy do meczów>

Na początek Celta - Werder Kursy na gospodarzy są moim zdaniem świetne i na pewnoe nie przejde obok kursu 3.00 na Celte. Wygrana Werderu 3:0 z Bochum po 3 golach bodajrze Hunta wcale nie świadczy, że Werder ma kryzys za sobą. Miro dalej nie strzela bramek, a w tymmeczu nie wustąpią :Frings, Borowski, Klasnic, Baumann, Niemeyer, Rosenberg, a więc moim zdaniem ubytki są dość spore, ale chyba najważniejszym faktem jest to że juz w ten weekend Werder jedzie na mecz do Monachium, gdzie będzie mecz o tzw. 6 pkt. Moim zdaniem dla Schaffa priorytetem jest walka o mistrza i awans do LM. Celta co prawda broni się przed spadkiem, ale z roku na rok widzimy, że to właśnie drużyny z 2 lub nawet 3 szeregu zachodzą najdalej w tych rozgrywkach. Mam jeszcze prośbę do kolegi WERDER12 żeby przedstawił jak podchodzą do tego pucharu goście??

Mój typ:
1 kurs 3.00

Rangers - Osasuna Ekipa z płw Iberyjskiego przenentuje się fatalnie, jeszcze kilka miesięcy temu mogłoby się wydawać, że może walczyć w lidze nawet o LM, lecz ostatnie wpadki pokazują, że nawet o mijesce w p. Uefa będzie ciężko. Dzisiaj wyjeżdza do Szkocji na mecz z tamtejszymi Rangersami. Osasuna wystąpi w tym meczu mocno osłabio przedwszystkim w fomacji ofensywnej, bo brak Soldado i Savo Milosevica na pewno będzie widać, ale i także w pozostałych formacjach widać ogromne braki. Jeśli chodzi o gospodarzy to o walki o mistrza mogą już zapomniec bo raczej pewne jest, że tytul obroni lokalny rywal Celtic. Szkoci mogą się skupić na pucharach, a ekipy ze stolicy Szkocji są w stanie u siebie pokonac kazdą ekipe.

Mój typ:
1 kurs 2.10

Do góry
#1027469 - 08/03/2007 11:43 Re: 1/8 Pucharu UEFA [Re: Rivaldinho]
WERDER12 Offline
addict

Meldunek: 24/05/2005
Postów: 552
Skąd: buten un binnen

Celta Vigo - Werder Bremen

"Fabryka bramek",tak mozna bylo nazwac Werder w ubieglym roku,nietety od rozpoczecia rundy wiosennej fabryka sie zaciela,jednak nie chce wchodzic w szczegoly z jakich powodow,tylko jedno musze podkreslic -Werder jest nadal grajacym ofensywnie zespolem!-.

w tym roku widzialem wszystkie mecze Werderu i tak naprawde bylem tylko zadowolony z jednego spotkania (z Ajaxem-home).
W ostatni weekend widzialem mecz Valencia-Celta i musze przyznac,ze bylem zaskoczony pomimo porazki Celty 1-0 tak dobra postawa graczy z Vigo.Zagrali bardzo dobry mecz z czolowa druzyna Hiszpanii.

Po zerknieciu na statystyki stwierdzilem,ze Werder czeka bardzo trudny mecz,Celta Vigo odniosla ostatnia porazke home w pucharze UEFA 9 lat temu!
Druzyna gospodarzy zadko kiedy ma pelny stadion,jednak zawsze jest ok.10 000tys. kibicow i to wystarczylo,ze w 29 ostatnich pucharowych meczach home (UEFA i LM) tylko 2 razy zostali na wlasnym boisku pokonani (z Arsenalem 2-3 i Aston Villa 0-1).

Oczywiscie znowu mozna powiedziec,Celta powinna oszczedzac sily na kolejne mecze w lidze ,ktore zadecyduja czy Celta utrzyma sie w lidze i zagrac z kilkoma rezerwowymi jedank z tym sie nie zgodze,podobna sytuacja byla juz w sezonie 03/04 kiedy to Celta Vigo grala w LM i pomimo ciezkiej sytuacji w lidze,zagrali zawsze podstawowa druzyna,ktora byla w stanie pokonac AC Milan i Ajax a na koncu sezonu jednak spasc do Segunda Division.
Rowniez w sezonie 03/04 Werder zostala mistrzem Niemiec ;\)
Historie lubia sie powtarzac,dzis bedzie remis,Celta spadnie do 2 ligi a mistrzem Niemiec zostanie ...

Frings wczoraj trenowal i najprawdopodobnie zagra.
Werder jak zawsze mysli z meczu na mecz,wiec najpierw Celta pozniej Bayern.
Jedyna przewaga Werderu sa duzo lepsze warunki fizyczne pilkarzy,ktore przy stalych fragmentach gry moga zagrozic bramke Vigo.W skladzie gospodarzy nie zagraja Oubinia i Iriney i jest to napewno strata dla Celty,lecz jak juz pisalem w ostatnim meczu z Valencia ci pilkarze tez nie grali a jednak druzyna zrobila dobre wrazenie.

Moj typ

Celta Vigo - Werder Bremen X @3.40 1/10
1x @1.75 2/10 wszystko w betfair

Do góry
#1027523 - 08/03/2007 12:20 Re: 1/8 Pucharu UEFA [Re: WERDER12]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Zgadzam się z WERDER12 i drfocus

Być może ja się źle wyraziłem, a tym samym zostałem źle zrozumiany. Werder gra ofensywnie i to jest poza dyskusją.
Inna stroną tego medalu jest to, iż w ostatnim czasie ze strzelaniem bramek bywa różnie, bo Miro Klose zasnął.
Tu bardzo celne spostrzeżenie drfocusa
Ostatnie 3:0 nie rozstrzyga jeszcze, że Werder ma za sobą kłopoty.
Ja uważam podobnie.

Znając mentalność Niemców to zapewne będą oni walczyć o najkorzystniejszy rezultat, ale w świetle tego wszystkiego, co napisał WERDER12 wydaje mi się, ze remis w tym spotkaniu jest najbardziej prawdopodobny, bo taki wynik też zadowoli Niemców w kontekście niedzielnej potyczki z Bayernem, jak i spotkania rewanżowego. Przy remisie dzisiaj, Werder będzie miał dużą szansę wygrać u siebie i "pójść" dalej

Do góry
#1027559 - 08/03/2007 12:51 Re: 1/8 Pucharu UEFA [Re: rene]
Adam_HKS Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/11/2006
Postów: 4649
Skąd: *-* Nowa - Huta *-*
racja moze to nie bylo potrzebne ale niestety pilka nie jest sportem sprawiedliwym moze to niema znaczenia kto jest sedzia w jakim meczu ale jest cos takiego w pilce ze sedziowie czesto sedziuja pod druzyny (zazwyczaj te lepsze np. Real Juve Barca jakies karne z niczego czy cos w tym stylu) jednak dlamnie danie Polaka za sedziego w meczu druzyny Niemieckiej to tak jak by dac Austryjaka badz Szwajcara ... ktorym jest znacznie blizej do Niemiec niz Hiszpani ...

ale zeby bylo w temacie Werder: Wiese - Fritz, Mertesacker, Naldo, Wome, Frings, Vranjes, Diego, Jensen, Klose, Hunt druzyna ta gra ofensywny futtbol moze i Klose sie zaciol ale w koncu sie przelamie pozatym pamietamy przed ich kryzyzsem 3 porazkami z rzedu w lidze ten duet napastinkow budzil postrach w bundeslidze Celta moze i zaczyna jak by grac troche lepiej niz na poczatku sezonu ale watpie by byli tak silni by sprostac ciezkim warunka jakie im napewno w tym meczu postawi Werder ... Celta niema kim nawet ich postraszyc Aspas - Lequi, Tamas, Placente, Nunez, Larena, Canobbio, G. Lopez (Nene), Perera, Guayre nie wydaje mi sie by ten sklad mugl cos nawojowac w uefa co prawda Werder gra ciezki mecz w lidze w niedziele z Bayernem na wyjezdzie i ten mecz moze w znacznym stopniu zadecydowac co do tego jakie miejsce zajmie Werder badz o jakie bedzie walczyl jednak Celta gra takze arcy wazny mecz w niedziele z Bilbao u siebie ktyry moze zadecydowac o tym ktora z tych druzyn spadnie z ligi mysle ze dla Celty wazniejsza jest liga niz p.uefa i kurs 2.3 na Werder sklania mnie na zagranie czystej 2 w tym spotkaniu

Do góry
#1027825 - 08/03/2007 16:28 Re: 1/8 Pucharu UEFA [Re: Adam_HKS]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Kurs na Celtę to chyba jakiś żart. OK, przeciętnie spisują się w lidze ale jak widać w p. UEFA idzie im dosyć dobrze. Czy Werder jest na tyle silnym zespołem aby tak ich faworyzować ? Według mnie nie. Szczególnie ,że po przerwie zimowej spisują się na wyjazdach dosyć przeciętnie. Dlatego spróbuję zagrać w tym meczu 1X

Sevilla - Szachtar
Teoretycznie wszystko wygląda lekko, łatwo i przyjemnie. Kurs też nawet znośny. Do tego dochodzi brak w ekipie z Doniecka Tymoszczuka, który przeniósł się do Rosji. Martwi jedno: jest to typ dnia ;\) Wszyscy wiemy jak się takie typy często kończą. Mimo wszystko nie widzę tutaj racjonalnych przesłanek, dla których Szachtar miałby dzisiaj sprawić niespodziankę. Pozostaje grać Sevillę \:\)

Do góry
#1044369 - 13/03/2007 21:58 Re: 1/8 Pucharu UEFA [Re: Szewa]
mirekinter Offline
old hand

Meldunek: 10/06/2005
Postów: 721
....Obecnie jestem w Glasgow więc napisze coś o 2 meczach...

Osasuna-Rangers 1.....w 1 meczu ktory w calsci oglodalem bylo widać ze róznica klas jest spora...Rangers tak naprawde nie istnieli..wrzutki na Boyda potem na Prso bez sensu..fatalna ga czarnoskorego obrony - chyba Ehiogu, ktory nie potrafil sie poroumiec z Klosem i innymi graczami...Jedynym graczem ktory cos probwal to Burke ale sam nie wiele mogl...Osasuna swietnie rogrywala..szybko..ziemią i dokladnie..Garcia szalal , widac było ze druzyny grające dobrze z tylu i dobre techniznie poprostu nie leżą Szkotom..Skoro u siebie na Ibrox nie dali rady , bo bramka Hemdaniego bardzo przypadkowa, to nie wierze ze w Hiszpani cos zdzialaja...Jak jescze wróci Savo iSoldado to 1 można smiało grac...

Totenham-braga 1 kurs pewnie niski ale przpeasc panowie....jak Braga mogla sie tu znalezsc to pytanie do panow z uefa...1mecz widzialem..koszmar strzelali tylko na pałe gdzie poleci...Toten szybko 2-0 ale potem zabawa i po karnym i dziwnym strzale głową 2-2 ale potem 2 podania i 3-2 dla anglikow...w rew zapewne rezerwy się pojawią ale to chyba i tak wystarczy na brae

Do góry
#1044959 - 14/03/2007 06:24 Re: 1/8 Pucharu UEFA [Re: mirekinter]
Bezdomny Offline
AVE LAZIO

Meldunek: 18/05/2006
Postów: 21516
Skąd: Leicester City
Werder-Celta

Werder Brema - Celta Vigo

Pierwszy mecz: 1:0

Sędzia: Stefano Farina (Włochy)

Prawdopodobne składy:

Werder: Wiese - Fritz, Mertesacker, Naldo, Wome, Frings, Jensen, Vranjes, Diego, Klose, Hunt

Celta: Esteban - Angel, Tamas, Lequi, Placente, Nunez, P. Garcia, G. Lopez, Nene, Canobbio, Baiano

Źródło:
http://anglia.goal.pl/index.php?strona=news&id=81866



A co do meczu Tottenhamu to: gospodarze zagrają bez kilku zawodników. Kontuzjowani są Jermaine Jenas, Ledley King, Danny Murphy, Paul Robinson, Benoit Assou-Ekotto i Anthony Gardner. Do gry wraca za to napastnik Robbie Keane.

Osasuna-Rangers

Pierwszy mecz: 1:1

Sędzia: Claus Bo Larsen (Dania)

Prawdopodobne składy:

Osasuna: Ricardo - J. Flano, Cruchaga, Josetxo, Corrales, Azpilicueta, Punal, Nekounam, Juanlu, Webo, Romeo

Rangers: McGregor - Hutton, Ehiogu, Weir, Murray, Hemdani, Novo, Thomson, Rae, Adam, Boyd

Źródło:
http://anglia.goal.pl/index.php?strona=news&id=81862


Leverkusen-Lens
Pierwszy mecz: 1:2

Sędzia: Olegario Benquerenca (Portugalia)

Prawdopodobne składy:

Bayer: R. Adler - Castro, Callsen-Bracker, Juan, Babic, Ramelow, Rolfes, B. Schneider, Barbarez, Barnetta, Kießling

Lens: Itandje - Barul, Coulibaly, Hilton, Tixier, Se. Keita, Demont, Carriere, Monterrubio

Źródło:
http://anglia.goal.pl/index.php?strona=news&id=81859







Edited by El_Darro (14/03/2007 07:56)

Do góry
#1045200 - 14/03/2007 11:18 Re: 1/8 Pucharu UEFA [Re: Bezdomny]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Leverkusen - Lens
Aptekarze spisują się w ostatnich meczach bardzo dobrze. Wygrali z Schalke, Stuttgartem i zremisowali z Hamburgiem. Tydzień temu grali ładną dla oka i ofensywną piłkę, co spowodowało, że wywieźli z trudnego terenu w Lille (tam Lens rozgrywa swoje mecze w p. UEFA) dosyć korzystny wynik. Przy swoim stylu gry są w stanie odrobić jednobramkową stratę. Wszystko będzie zależało od tego, czy uda im się sforsować solidną defensywę Lens. Wydaja m się, żę tak. Udało się na wyjeździe, uda się u siebie \:\)

Typ: Leverkusen
Kurs: 1.95
Buk: Expekt

Do góry
#1045392 - 14/03/2007 14:06 Re: 1/8 Pucharu UEFA [Re: Szewa]
gomes Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 30/01/2006
Postów: 2110
Originally Posted By: Szewczenko
Leverkusen - Lens
wywieźli z trudnego terenu w Lille (tam Lens rozgrywa swoje mecze w p. UEFA) dosyć korzystny wynik.

Typ: Leverkusen
Kurs: 1.95
Buk: Expekt


Typ popieram \:\)
Ale to Lille gra w Lens, zespol Racingu gral u siebie na swoim stadionie w Lens ;\)

Do góry
#1045682 - 14/03/2007 17:09 Re: 1/8 Pucharu UEFA [Re: gomes]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Originally Posted By: gomes
Originally Posted By: Szewczenko
Leverkusen - Lens
wywieźli z trudnego terenu w Lille (tam Lens rozgrywa swoje mecze w p. UEFA) dosyć korzystny wynik.

Typ: Leverkusen
Kurs: 1.95
Buk: Expekt


Typ popieram \:\)
Ale to Lille gra w Lens, zespol Racingu gral u siebie na swoim stadionie w Lens ;\)

No tak, przepraszam. Pisałem analizę na szybko i pomyliło mi się. Tym cenniejszy wynik Leverkusen \:\)

Dzięki za poprawienie

Do góry
Strona 1 z 2 1 2 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
3 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, rafal08, igea23), 3698 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582281 Postów

Najwięcej online: 4029 @ 05/05/2024 14:25