Opcje tematu
#500543 - 31/01/2006 11:25 Championship 31.01
jinx Offline
old hand

Meldunek: 02/11/2003
Postów: 1051
Skąd: Szombierki
LEAGUE CHAMPIONSHIP
wtorek 31.01

BRIGHTON - BURNLEY
CARDIFF - MILLWALL
HULL - COVENTRY
IPSWICH - LEEDS
PLYMOUTH - SOUTHAMPTON
PRESTON - CR.PALACE
Q.P.R. - LEICESTER
READING - NORWICH
godz.21:00
SHEFF.WED. - LUTON
DERBY - SHEFF. UTD
środa godz.20:45

Do góry
Bonus: Unibet
#500544 - 31/01/2006 11:34 Re: Championship 31.01
jinx Offline
old hand

Meldunek: 02/11/2003
Postów: 1051
Skąd: Szombierki
Dziś i jutro dokończenie 31 kolejki League Championship. W jedynym meczu tej rundy w sobotę Watford łatwo pokonał Crewe 4-1. Najciekawiej zapowiada się spotkanie na Deepdale, gdzie Preston podejmować będzie Crystal Palace. Obie drużyny mają ostatnio świetne serie. Gospodarze 4 zwycięstwa z rzędu i 18 ligowych meczy bez porażki, a "Orły" zaś 7 meczy w lidze bez porażki. Co ciekawie, obie drużyny spotkały się w ostatnią sobotę na tym samym stadionie w FA Cup. Padł wtedy polubowny remis 1-1.

Natomiast bezapelacyjny lider Reading gra u siebie z Norwich. Forma gości zmienna, jednak z ostatnich czterech wyjazdów przywieźli 10 pkt, a ostatnią porażkę na Madejski Stadium ponieśli w 1997 roku, później trzykrotnie tutaj wygrywając nie tracąc bramki w tych meczach.

Ciekawie też powinno być na Pride Park, gdzie zagości wicelider. 19 w tabeli Derby (z Tomaszem Hajto) jest bez porażki od 5 domowych meczy, natomiast Sheffield United nie zanotował porażki w czterech ostatnich wyjazdowych meczach, a przez ostatnie 5 meczy uzbierał 13 pkt. Ten mecz jako jedyny odbędzie się jutro.

Czwarty w tabeli Leeds jedzie do Ipswich, który nie przegrał 4 ostatnich meczy.

Cardiff ma nadzieję na pokonanie przedostatniego w tabeli Millwall, który jednak przegrał tylko jeden mecz w ostatnich 6 meczach, a gospodarze pokonali "Lwów" u siebie po raz ostatni w 1987 roku w FA Cup, a w lidze w 1983 roku. Od tego czasu notują bilans 0-3-5.

W meczach drużyn będących bez formy Brighton (jedno zwycięstwo w ostatnich 5 meczach) podejmuje Burnley (tylko 1 pkt w 5 meczach), a Hull (2 domowe porażki) gra z Coventry (3 porażki na wyjeździe).

W pozostałych meczach Sheffield Wednesday zagra na Hillsborough z Luton, QPR podejmuje Leicester. Goście po 6 kolejnych porażkach zmienili menadżera. Został nim Rob Kelly, który będzie próbował odnieść pierwsze zwycięstwo od 10 meczy. Może to być trudne, gdyż na Loftus Road gospodarze ostatnio zdobyli 7 pkt w 3 meczach, a z "Lisami" przegrali po raz ostatni w 1986 roku.

Ważne punkty zdobywał ostatnio Plymouth pokonując Crewe i Leicester. Dziś zagra z przebudowywanymi "Świętymi", którzy również dzięki Bartoszowi Białkowskiemu nie stracili bramki w ostatnich dwóch meczach (0-0 z CP i 1-0 w FA Cup z Leicester).

jinx
http://www.britishfootball.kom.pl/

Do góry
#500545 - 31/01/2006 13:28 Re: Championship 31.01
skoczek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/01/2005
Postów: 3063
Skąd: fut5al.pl / hypebeast.pl
A ja liczę na to, że Cardiff przełamie niekorzystną passę meczy u siebie z Millwall i w dzisiejszym meczu ich pokona

Liczę również na przełamanie Leicester, który od 6 meczy ponosi klęki (X2 w prof. 1.80!). Kurs również zachęcający.


Do góry
#500546 - 31/01/2006 14:36 Re: Championship 31.01
masterts Offline
stranger

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 7
Co do Twoich p/w słów Skoczek na przełamanie Foxów...to ja też na to bardzo liczę...Od czterech meczy gram na nich prograsje a oni jak na złość wszystkie mecze przegrywają.Dziś dobra okazja do zdobycia choćby punktu od długiego okresu.JA na lisy dzis gram 5/10 na X.Co do 2 na ten typ wahałbym sie ale X2 ja knajbardziej.
Co do pozostałych meczy to nie przysiadłęm do nich bo czas nie pozwala ale moje typy bez głębszego rozpisywania się:
READING - NORWICH raczej pewna 1-Norwich troche za duzo ostatnio ugrywają...
PLYMOUTH - SOUTHAMPTON X "Świeci zaczynaja coś grać więc jeden punkt w ich zasięgu. Plymouth po ostatniej wygranej 1-0 z Lisami dobrze się prezentują...ale mimo to mecz jak najbardziej na remis.
To jest to co dziśbym grał.
Powodzenia

Do góry
#500547 - 01/02/2006 17:10 Re: Championship 31.01
masterts Offline
stranger

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 7
Bardzo kusi mnie dzisiejszy mecz Derby-Sheffield Utd. Spoglądając na drużyne Hajty ostatnie dwa mecze to katastrofa.Porażka z Coventry 1:5 na wyjeździe w Chempionship i w FA Cup porażka z Colchester 3:1.Na podstawie tego co zobaczyłem w skrótach z meczu w FA zagrali fatalnie, gra obronna kuleje u nich strasznie (Hajto w głównej roli) ale ile mozna dostawać baty.Dzis graja przed swoja publicznościa i jak powiedził Terry Westley na oficialnej stronie klubu:"I believe a good result against Sheffield United tonight will give the club a big lift." Czy te słowa poprowadzą Barany do choćby jednego punktu? Watpię wieć prawdopodobnie zagram remis ze wskazaniem na gości. Warto zwrócić uwage ze The Rams nie zremisowały od 5 meczy liczac FA i ligę.
Co do Szabli to niezagrożona druga pozycja i jak narazie zespół dosć nierówno jak na lidrea ostatnio wygrana z Barnsley u siebie i remis na wyjeździe z Ispwich...i tu zagadka-kolejny remis czy bez trudu poradza sobie na Pride Park
Mozna by tak grybać ale ja gram X(bo nie byłbym sobą gdybym tego nie zrobił)
Jeśli ktos majakies spostrzezenia na temat tego spotkania smiało, moze jakies newsy z Wysp, które mogłyby zaważyć!
pozdro

Do góry

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, alfa, VVega, DePito, ElNinho[mmdea]), 3438 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581750 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49