Opcje tematu
#1797064 - 22/11/2007 00:32 14 kolejka Premiership (24-25. XI)
konstruktor1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/08/2004
Postów: 2760
Skąd: Bray
Pilkarzy Premiership czeka najpracowitszy okres w roku. Pomiedzy 24 listopada, a 2 stycznia rozegranych zostanie az 8 kolejek ligowych. Zobaczymy kto wytrzyma to szalone tempo.

Oto zestaw par na najblizsza kolejke:

24 Nov 12:45 Newcastle vs Liverpool 3.75 3.25 1.90
24 Nov 15:00 Arsenal vs Wigan 1.14 6.5 15.0
24 Nov 15:00 Birmingham vs Portsmouth 2.62 3.25 2.25
24 Nov 15:00 Bolton vs Man United 7.0 3.75 1.44
24 Nov 15:00 Everton vs Sunderland 1.57 3.5 5.5
24 Nov 15:00 Man City vs Reading 1.63 3.5 5.0
24 Nov 15:00 Middlesbrough vs Aston Villa 2.6 3.2 2.5
24 Nov 17:15 Derby vs Chelsea 10.0 5.0 1.25


Zapraszam do dyskusji.
25 Nov 13:30 West Ham vs Tottenham 6/4 11/5 8/5
25 Nov 16:00 Fulham vs Blackburn 8/5 11/5 6/4

Do góry
Bonus: Unibet
#1799400 - 22/11/2007 17:08 Re: 14 kolejka Premiership (24-25. XI) [Re: konstruktor1]
Gedzo Offline
enthusiast

Meldunek: 01/11/2001
Postów: 288
Newcastel vs Liverpool

24 listopada o godzinie 13:45 na St. James Park zapowiada się ciekawa batalia.
Gospodarze od początku sezonu nie zachwycają, ich gra jest chimeryczna czasami wręcz beznadziejna. Ostatnie mecze mówią same za siebie:

Reading 2:1 Newcastle United
Newcastle United 1:4 Portsmouth (K.O po 15min. gry)
Sunderland 1:1 Newcastle United (z osłabionymi kadrowo kotami szczesliwy remis)

Zapewne gospodarze powalczą w tym sezonie o miejsce gwarantujące udział w pucharze UEFA ale nic wiecej. Big Sam musi wiele poprawic w grze swoich podopiecznych aby myśleć o nawiązaniu walki z liverpoolem.
Newcastel będzie osłabione brakiem M. Owena, którego w ataku ma zastąpic prawdopodobnie Martins, i to chyba najbardziej osłabia ich siłę w konfrontacji z Liverpoolem.

Nadchodzi grudzień! Czy to będzie w końcu czas The Reds? Najwyzsza poraz żeby tak się stało. Przed liverpoolem mecze z Newcastel, Bolton, Reading, MU, pierwsze 3 mecze jak najbardziej do wygrania. Morale w druzynie sa wysokie! Cel jasny i precyzyjny!. Zdrowy Torres dodatkowo zwieksza siłe ataku której ostatnio brakowało (z wyjątkiem meczu w LM).
Na mecze reprezentacyjne z powodu kontuzji nie pojechali tacy piłkarze jak: Torres, Benayoun, Agger, Xabi, Pennant. Pierwsza 3-ka prawdopodobnie ma być gotowa na sobotni mecz z Newcastel co powinno ucieszyc fanów FCL, w końcu Torres zapewnił 3 pkt w ostatnim meczu ligowym. Powrót Agger cieszy podwójnie z całym szacunkiem do S. Hyypia - to już nie latka. Do pełni zdrowia wraca również H. Kewell, rozegrał pełne 90min w meczu z Nigerią.

Reasumując: widze tu zwyciestwo gosci, jednak ze mielismy przerwe reprezentacyjną proponuje delikatnie 4/10 Liverpool @2,0 sportingbet

Pozdr.

Do góry
#1800450 - 23/11/2007 01:54 Re: 14 kolejka Premiership (24-25. XI) [Re: Gedzo]
konstruktor1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/08/2004
Postów: 2760
Skąd: Bray
Bardzo ciekawe informacje ( wlasciwie nieciekawe jesli ktos jest kibicem Arsenalu) dochodza z obozu Kanonierow. W czasie ostatniego meczu z Reading Cesc Fabregas otrzymal 5 zolta kartke co oznacza, ze w sobote bedzie pauzowal. Podejrzewam, ze nikt sie tym nie przejmowal bo przeciez i bez Cesca powinni spokojnie poradzic sobie przeciwko beznadziejnemu Wigan. Jednak zycie lubi platac niespodzianki i okazuje sie, zepojutrze najprawdopodobniej ( tak utrzymuja angielskie gazety) nie beda mogli zagrac takze Flamini i Hleb, ktorzy doznali kontuzji w czasie meczow reprezentacji. Zatem z 5 pomocnikow, ktorzy w tak fantastyczny sposob wspolpracowali ze soba w ostatnim czasie zagraja jedynie Eboue i Rosicky. Dobrym newsem jest powrot do zdrowia Van Persiego co zapewne bedzie oznaczac, ze Wenger zagra 4-4-2 ale mimo wszystko, wcale nie uwazam w zwiazku z w/w kontuzjami, ze Arsenal jest az tak wielkim faworytem jak wskazuja na to kursy. Gilberto Silva zagral bardzo slabo w meczu z Urugwajem, poza tym zapewne wciaz jest w drodze powrotnej z Brazylii co oznacza, ze zbyt wypoczety w sobotnim meczu nie bedzie. Jezeli Rosicky i Eboue zagraja na skrzydlach to Silvie w srodku towarzyszyc bedzie badz Denilson, badz Diarra ( obydwaj grali jedynie w meczach Carling Cup). Jesli dodac do tego, ze Wigan jest absolutnie zdesperowana druzyna, ktora przegrala 7 meczow z rzedu i wlasnie zwolnila trenera mam lekkie przeczucie, ze moze dojsc do sensacji. W kazdym badz razie jest to mecz, ktory wobec zaistnialych okolicznosci jest dla mnie NO BET.

Do góry
#1800514 - 23/11/2007 02:11 Re: 14 kolejka Premiership (24-25. XI) [Re: konstruktor1]
jappa Offline
old hand

Meldunek: 07/01/2005
Postów: 740
Skąd: wielkopolska
Też popieram opinie kolegi wyżej jeśli chodzi o mecz Arsenalu...Nie chodzi juz że może dojsc do sensacyjnej porażki ale remis wisi w powietrzu..Druzyna Arsenalu jest mieszanka międzynarodową,więc większosc zawodnikow gra juz co 3 dni na wysokim poziomie ...Organizmu się nie oszuka a co do tego dochodzą kontuzje w składzie gospodarzy..Kurs teżnie jest wart grania więc polecam odpuścic ten mecz i poszukać atrakcyjnieszych kursów (Everton lub Man City)..Pozdrawiam

Do góry
#1803652 - 24/11/2007 06:49 Re: 14 kolejka Premiership (24-25. XI) [Re: jappa]
solidny_gracz Offline
old hand

Meldunek: 17/10/2005
Postów: 797
Moim zdaniem warto poszukać niespodzianki w meczu MC - Reading. Druzyna gospodarzy przez wielu uwazana jest za faworyta jednakze mysle ze moze pasc malo oczekiwany rezultat a mianowicie x2. Ku tej opini sklania mnie fakt ze MC na biland 7-0-0 jako jedyna druzyna nie stracila jeszcze pkt. na wlasnym stadionie. Faktem jest ze goscie graja fatalnie na wyjezdzie (zaledwie 1 pkt.). Mysle jednak ze kurs 2,35 na x2 jjest dobry i warto zagrac.

Do góry
#1803848 - 24/11/2007 08:11 Re: 14 kolejka Premiership (24-25. XI) [Re: solidny_gracz]
rafi914 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 08/08/2006
Postów: 2094
Mnie osobiście zainteresowało spotkanie Birmingham City - Portsmouth FC. Podopieczni Harrego Redknappa zajmują wysoką 6 pozycję w tabeli i można powiedzieć śmiało, że drużyna tworzy zgrany kolektyw. Dzisiaj zagrają z benjaminkiem z Birmingham a kurs na wygraną Portsmouth 2,25 Bet-at-home! Do składu Portsmouth wraca po kontuzji John Utaka (F/13/3), zaś karę żółtych kartek odpokutował już Senegalczyk Papa Bouba Diop (M/7/0). W składzie gospodarzy zabraknie kontuzjowanego Camerona Jeromena (F/13/3). Warto dodać, że dotychczasowy menadżer Birmingham City - Steve Bruce przeniósł się na JJB Stadium, gdzie ma prowadzić Wigan Athletic.

Reasumując piłkarze Redknappa powinni pokonać benjaminka z Birmingham. Jeśli chcą grać z pucharach to z takimi przeciwnikami muszą sobie radzić tym bardziej, że na wyjazdach grają bardzo dobrze. Jak dla mnie 5/10

Do góry
#1804333 - 24/11/2007 18:16 Re: 14 kolejka Premiership (24-25. XI) [Re: rafi914]
True02 Offline
veteran

Meldunek: 05/01/2006
Postów: 1545
Newcastle vs Liverpool

Jeśli chodzi o ten mecz,to planuje zagrać rozwiązanie over 2,5. Newacstle, jak ktoś w analizie parę postów wyżej pisał,bardzo chimerycznie i nierówno. Równo tracą tylko bramki:) w e wszystkich ostatnich spotkaniach stracili przynajmniej jedną bramkę. Na szczęscie potrafią je też strzelać i na ostatnie 6 gier z udziałem "Srok" aż 5 zakończyło się wynikiem overowym.

Liverpool,by nie powiększać straty punktowej do MU będzie grał na St.Jame's Park o pełną pulę. Dlatego myślę, że mecz między Newcastle i Liverpoolem będzie ciekawym widowiskiem obfitującym w wiele bramek, szcególnie, że w drużynie z miasta Beatelssów zagra jeden z moich ulubieńców w ataku, F.Torres.

Typ: 5j over 2,5 kurs:2,0 (SB) oraz 2j over 3,5 kurs: 3,5(unibet)

Do góry
#1804380 - 24/11/2007 19:04 Re: 14 kolejka Premiership (24-25. XI) [Re: True02]
mura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 10252

któs tu pisał ze Martins zastępujący Owena to największe osłabienie Srok

nie zgadzam się. Nigeryjczyk w tym sezonie zagrał w 12 meczach [w tym w 7 od pierwszej minuty] i z dorobkiem 4goli jest najskuteczniejszym graczem NUFC. wydaje mi sie ze to wlasnie on jest najwiekszym zagrożeniem dla przeciwnika.

liczę że dziś coś strzeli. newcastle po ostatnim blamażu u siebie z the Pompey chyba zaczną mecz nieco uwazniej. jak dla mnie szykuje sie ciekawy meczyk i kursy na The Reds dla mnie za niskie, kiedyś wreszcie przegrają \:p

Do góry
#1804393 - 24/11/2007 19:19 Re: 14 kolejka Premiership (24-25. XI) [Re: mura]
garate_cepa Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 23/05/2007
Postów: 1922
Skąd: Wrocław
Zgadzam sie z rafim. Kursy okolo 2,3 na Portsmouth warte gry. Goscie na fali w ost kolejce dosc pechowo zremisowali z Man City, moga namieszac w czolowce w tym sezonie. Bardzo dobrze gra ofensywa z Utaka na czele. Warto zauwazyc,ze tylko Arsenal ma wiecej strzelonych bramek. Niepokonani w lidze od 8 spotkan i tym razem nie powinni stracic pkt ze sredniakiem ligowym jakim jest Birmingham

Do góry
#1804407 - 24/11/2007 19:27 Re: 14 kolejka Premiership (24-25. XI) [Re: garate_cepa]
mateusz2201 Offline
Impossible is nothing

Meldunek: 02/10/2005
Postów: 16318
Skąd: Mielec/Kraków
Ja uważam, że Arsenal poradzi sobie z Wigan chociaż jest osłabiony. The Gunners są od początku sezonu na fali i według mnie wszyscy zawodnicy w kadrze tego zespołu są nastawieni na zwycięstwa. Ogranie może mieć tu odgrywać dużą rolę ale wydaje mi się, że Arsenal wygra z Wigan...
-----------------------------------------
Zawodnicy Arsène Wengera nie mogą jednak pozwolić sobie na lekceważenie przeciwników, szczególnie, że nowym menedżerem Wigan został Steve Bruce i z pewnością wszyscy piłkarze gości będą chcieli pokazać się w tym meczu, z jak najlepszej strony.

Gospodarze, ciągle niepokonani w tym sezonie we wszystkich rozgrywkach, przystąpią do tego meczu bardzo osłabieni - jak nigdy wcześniej w tym sezonie. Francuski szkoleniowiec "Kanonierów" nie będzie mógł skorzystać z usług sześciu graczy: Francesc Fàbregasa, który pauzuje za żółte kartki, Robina van Persie, który dopiero wznowił treningi z drużyną, Gilberto Silvy, który wrócił dopiero dziś z Ameryki Południowej oraz Mathieu Flaminiego, Aleksandra Hleba i Abou Diaby'ego - wszyscy oni są kontuzjowani.

W Wigan zaś do gry powraca Emile Heskey, który nie grał przez blisko trzy miesiące.

Składy obu drużyn:
Arsenal - Almunia, Sagna, Touré, Gallas, Clichy, Eboué, Denílson, Diarra, Rosický, Walcott, Adebayor,
R: Lehmann, Bendtner, Song, Hoyte, Traoré, Eduardo, Randall.

Wigan - Kirkland, Melchiot, Granqvist, Bramble, Kilbane, Cotterill, Sibierski, Landzaat, Scharner, Skoko,Brown,
R: Taylor, Bent, Heskey, Aghahowa, Pollitt, Hall, Olembe.

Do góry
#1804411 - 24/11/2007 19:31 Re: 14 kolejka Premiership (24-25. XI) [Re: garate_cepa]
mura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 10252

no cóż... co do zwycięstwa the Pompey jestem dużo bardziej powściągliwy

niebiescy z birmingham nie przegrali z portsomuth u siebie od lat a w zeszłym sezonie, równie udanym dla gości, zmiażdzyli ich u siebie 5:0

gospodarze będą walczyć o kazdy punt by zachować ligowy byt. goście w roli faworyta, ze słabszymi ekipami tak dobrze sobie nie radzą [moim zdaniem]. poza tym mają 4 wyjazdowe zwyciestwa z rzędu a taki bilans to przeważnie domena jedynie najwiekszych klubów na wyspach. liga jest strasznie równa i oczywiscie najmocniejsza na swiecie ;] i nie tak łatwo kontynuować takie passe.

birmingham gra uważnie w tyłach i zazwyczaj mecze z ich udziałem nie obfitują w dużo bramek.

wydaje mi sie ze gosciom ciężko dzis bedzie przełamać gospodarzy, a doswiadczenie w tej lidze nauczyło mnie że w takich meczach lepiej sie wstrzymać przed inwestowaniem w gosci

ja typuję 1X

Do góry
#1804412 - 24/11/2007 19:33 Re: 14 kolejka Premiership (24-25. XI) [Re: mura]
mura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 10252
aha co do kanonierów... jak najbardziej popieram zdanie konstruktora .. moim zdaniem granie tego meczu po takim kursie jest szaleństwem

sorki za post pod postem hehe

Do góry
#1804444 - 24/11/2007 19:53 Re: 14 kolejka Premiership (24-25. XI) [Re: mura]
rafi914 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 08/08/2006
Postów: 2094
Jeszcze zastanawiałem się nad remisem w meczu Manchester City - Reading. No i zdecydowałem się zagrać lekko za 2/10 właśnie na remis. Manchester City do tej pory spisuje się bardzo dobrze na własnym boisku bilans 7-0-0 i jako jedyna drużyna nie straciła u siebie jeszcze żadnego punktu. Warto jednak zauważyć, że w ostatnim czasie punktów prawie nie urwał im Sunderland. Zauważyć można, że City gra się ciężko z drużynami z dołu tabeli. Reading to w tym sezonie trzeba powiedzieć śmiało słaba ekipa, która w letnim okienku transferowym potrzebuje wzmocnień! W City nie zagra tylko Rolando Bianchi (F/10/1). W ekipie Reading nie zagrają kontuzjowany od dłuższego czasu Glen Little (M/0/0) oraz Michael Duberry (D/9/0).

Faworyzowana ekipa City może mieć problem z Reading, które co jak co ale dawno również nie zremisowało. Mecz napewno będzie pełen walki, moim zdaniem warto postawić pare groszy na remis.

Do góry
#1804548 - 24/11/2007 21:10 Re: 14 kolejka Premiership (24-25. XI) [Re: rafi914]
viali Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/08/2005
Postów: 5574
W pierwszym meczu czternastej kolejki Premiership dojdzie do ciekawego pojedynku na St James Park. Newcastle United podejmie na własnym stadionie FC Liverpool i trudno w tym meczu wskazać faworyta.

Newcastle świetnie w tym sezonie radzi sobie na własnym stadionie, gdzie wygrało cztery mecze na sześć możliwych, jednak zagra bez swojego asa - Michaela Owena, a zarazem wychowanka Liverpoolu, który jest kontuzjowany. Jednak The Reds na wyjazdach nie ponieśli jeszcze porażki czterokrotnie zwyciężając i chcieliby podtrzymać dobrą passę.

W poprzednim sezonie Sroki pokonały Liverpool na własnym stadionie 2:1. Gole dla zwycięzców zdobywali Martins oraz Solano. W rewanżu na Anfield Road to podopieczni Rafela Beniteza sięgnęli po komplet punktów wygrywając 2:0.

W Newcastle z powodu kontuzji nie zagrają: Michael Owen, Steven Taylor, Abdoulaye Faye, Stephen Carr, Claudio Cacapa, Celestine Babayaro i Damien Duff. Wykurował się za to Shay Given, a po zawieszeniu za kartki wraca Nicky Butt.
W Liverpoolu kontuzjowany ostatnio Fernando Torres powinien zagrać. Po dwóch miesiącach przerwy gotowy do gry jest także Daniel Agger.

13:45 Newcastle United - Liverpool

Sędzia: Alan Wiley

Newcastle: Harper (B), Given (B), Beye, Enrique, Rozehnal, Edgar, Butt, Milner, Geremi, Emre, N'Zogbia, Barton, Smith, Viduka, Martins, Ameobi.

Liverpool: Reina (B), Finnan, Arbeloa, Carragher, Hyypia, Agger, Aurelio, Riise, Babel, Benayoun, Gerrard, Mascherano, Sissoko, Kewell, Voronin, Kuyt, Crouch, Torres, Martin (B), Lucas.

goal.pl

Do góry
#1806501 - 25/11/2007 06:25 Re: 14 kolejka Premiership (24-25. XI) [Re: viali]
micha$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2005
Postów: 6311
Skąd: Uć
Ponieważ dzisiaj nie padł ani jeden remis w Premier, wydaje mi się, że przynajmniej jedno ze spotkań zakończy się właśnie takim rezultatem.

Bardziej do mnie przemawia podział punktów w spotkaniu West Hamu z Tottenhamem. Goście na wyjazdach na 7 meczy tylko 4 punkty i żadnej wygranej. Gospodarze u siebie 33% remisów i to właśnie z drużynami z drugiej połowy tabeli.

W drugim spotkaniu Fulham, który w tym sezonie prawie co drugi mecz remisuje podejmuje Blackburn (miejsca 13 - 7), który na wyjeździe nie zremisował od 15 sierpnia (mecz z Chelsea).
W kwietniu było 1:1, dlaczego teraz tego nie powtórzyć?

Kursy - 3,2 na oba spotkania (w GB i SB)

Do góry
#1806689 - 25/11/2007 07:53 Re: 14 kolejka Premiership (24-25. XI) [Re: micha$]
rafi914 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 08/08/2006
Postów: 2094
Ja osobiście postawiłem na remis Fulham - Blackurn jakoś bardziej wydaje mi się być prawdopodobny... Fulham pełny skład w Blackburn zabraknie tylko Dunna. Fulham jak wiemy to ekipa, która większość punktów zdobywa u siebie, ale szczerze mówiać wygranej ich nie widze \:p

Do góry
#1807702 - 25/11/2007 21:52 Re: 14 kolejka Premiership (24-25. XI) [Re: rafi914]
Valverde Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/11/2005
Postów: 15207
Skąd: Allenstein
West Ham United – Tottenham Hotspurs
Typ: 2
Kurs: 2.52
Buk: Betfair
Stawka: 6/10

Derby Londynu. West Ham wciąż zmaga się z plagą kontuzji. Bowyer, Davenport, A.Ferdinand, Bellamy, Dyer, Zamora, to tylko niektórzy z zawodników, których dzisiaj nie ujrzymy na Upton Park. Z kolei Tottenham od czasu przejęcia zespołu przez Juande Ramosa, jakby odżył. Zawodnicy na nowo uwierzyli, że sezon nie jest jeszcze stracony i po ostatniej wygranej z Wigan (4:0) powinni rozpocząć marsz w gorę ligowej tabeli. Z tak osłabionym rywalem szanse na wygraną są z pewnością o wiele większe, dlatego też jako fan „Kogutów” liczę na dobrą skuteczność pary Keane – Berbatow i zwycięstwo Tottenhamu.

Do góry

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
6 zarejestrowanych użytkowników (11kera11, ANZELMO, pacyfista, Sensei, Akhu, alfa), 3633 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582187 Postów

Najwięcej online: 4029 @ Dzisiaj o 14:25