Strona 1 z 10 1 2 3 ... 9 10 >
Opcje tematu
#3367558 - 30/08/2009 21:08 Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2009 - Turcja
Cendruś Offline
Oszust i... dzida!!!

Meldunek: 26/12/2005
Postów: 14689
Skąd: Wwa



Oficjalna strona Mistrzostw Europy

Program spotkań

Strona Europejskiej Federacji Siatkówki




Wyniki finałowych rozstrzygnięć poprzednich ME:




FAZA GRUPOWA - RUNDA I

Grupa A (Izmir)


Francja
Niemcy
POLSKA
Turcja

03.09.2009 godz. 17:30: POLSKA - Francja (Polsat, Polsat Sport)
03.09.2009: Niemcy - Turcja
04.09.2009 17:30: POLSKA - Niemcy (Polsat, Polsat Sport)
05.09.2009: Niemcy - Francja
05.09.2009 godz. 20:00: Turcja - POLSKA (Polsat, Polsat Sport)
06.09.2009: Turcja - Francja


Grupa B (Istambuł)

Estonia
Finlandia
Holandia
Rosja

03.09.2009: Estonia - Rosja
03.09.2009: Holandia - Finlandia
04.09.2009: Holandia - Estonia
05.09.2009: Holandia - Rosja
05.09.2009: Estonia - Finlandia
06.09.2009: Finlandia - Rosja


Grupa C (Izmir)

Grecja
Hiszpania
Słowacja
Słowenia

03.09.2009: Hiszpania - Słowenia
04.09.2009: Hiszpania - Grecja
04.09.2009: Słowacja - Słowenia
05.09.2009: Słowacja - Grecja
06.09.2009: Hiszpania - Słowacja
06.09.2009: Grecja - Słowenia


Grupa D (Istambuł)

Serbia
Bułgaria
Włochy
Czechy

03.09.2009: Serbia - Bułgaria
04.09.2009: Serbia - Czechy
04.09.2009: Włochy - Bułgaria
05.09.2009: Włochy - Czechy
06.09.2009: Włochy - Serbia
06.09.2009: Bułgaria - Czechy


FAZA GRUPOWA - RUNDA II

Grupa E
A1
A2
A3
C1
C2
C3

Grupa F
B1
B2
B3
D1
D2
D3


FAZA PUCHAROWA

12.09.2009r.
1. Półfinał (godz. 17:30):
2. Półfinał (godz. 17.30):


13.09.2009r.
Mecz o 3. miejsce (godz. 17:30):

FINAŁ (godz. 20:30):


Transmisje ze wszystkich spotkań przeprowadzi Polsat Sport a mecze Polaków będzie można obejrzeć również w Polsacie otwartym.


Do góry
Bonus: Unibet
#3367580 - 30/08/2009 21:20 Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2009 - Turcja [Re: Cendruś]
Cendruś Offline
Oszust i... dzida!!!

Meldunek: 26/12/2005
Postów: 14689
Skąd: Wwa
Na pewno najwiekszym faworytem Mistrzostw Europy jest jak zawsze reprezentacja Rosji, ale wedlug mnie kursy na ich wygrana w calym turnieju sa nieadekwatne do ryzyka. Serbowie oczywiscie bardzo grozni, ale rowniez kurs jest mocno zanizony. Ciekawe czy w tym roku ktorys kraj wypalil niespodziewanie tak jak 2lata temu Hiszpanie i sprawi ogromna niespodzianke. Jedna z takich reprezentacji moze byc Polska, ktora ma olbrzymie klopoty ze skladem i niestety nasze najwieksze gwiazdy musza leczyc kontuzje. Poza tym nigdy nam na Mistrzostwach Europy sie nie wiodlo, ostatnio zajelismy...11miejsce . Ale...no wlasnie ale, Polacy zmobilizowani jada na ta impreze pod okiem wielkiego specjalisty Argentynczyka Castellaniego i nie ma co ukrywac do 1/2 Mistrzostw droge mamy usłana rozami. Naprawde bede w wielkim szoku jezeli nie awansujemy do półfinalu patrzac na przeciwnikow z jakimi przyjdzie nam sie spotkac w 1szej i 2giej rundzie grupowej.


Zapraszam wszystkich do dyskusji, pisania analiz!

Do góry
#3368611 - 31/08/2009 03:25 Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2009 - Turcja [Re: Cendruś]
Misiek Offline
Didżej

Meldunek: 06/10/2002
Postów: 9548
Skąd: Wieluń
Oczywiście zgodzę się z @Mario, że ciężko wskazać takiego głównego faworyta do zdobycia w tym roku ME.
W poprzednim niby to Ruscy mieli wszystko, a żeby wywalczyć to trofeum, ale wszyscy wiemy co się stało w finale z Hiszpanami grin

Co do Naszej reprezentacji, oczywiście braki mamy ogromne, ale w kw.mś no i szczególnie na tym Memoriale, to wszystko aż tak źle nie wyglądało. Kurek może być gwiazdą na tej imprezie, koleś złapał taki skok i formę, że może poradzić sobie naprawdę z każdym blokiem, nawet tym rosyjskim... smile Nie będzie szło.. jest Ruciak lub Bartman... wink

Największym problem wydaję się brak w miarę dobrego atakującego.. Gruszka przestawiony jak już to było z rok temu na tą pozycję... Jarosz może zagrać dobrze, albo bardzo słabo, Marcel to już w ogóle ma fazy...

Całe szczęście, że może grać Zagumny, którego strasznie brakowało na poprzednich ME, kiedy to również mieliśmy ogromne problemy ze składem...


Kursy już w niektórych bukach, zapewne w przeciągu paru godzin, dołączą oferty do wszystkich buków.

Tak więc od 3 września jedziemy na pełnym gazie smile

Jak ktoś jest tak leniwy, to podam skład może jeszcze powołany przez Argentynczyka na tą imprezę.. , tak tak... nie ma Kadziewicza, który miał tam jakieś problemy z kręgosłupem bodajże, ale i sezon on miał po prostu słaby, więc jak dla mnie.. bardzo dobre posunięcie przez Daniela, biorąc młodego Nowakowskiego.

Atakujący :
Piotr Gruszka,
Marcel Gromadowski,
Jakub Jarosz,

Środkowi :
Daniel Pliński,
Marcin Możdżonek,
Piotr Nowakowski,

Rozgrywający:
Paweł Zagumny,
Paweł Woicki,

Przyjmujący :
Bartosz Kurek,
Michał Bąkiewicz,
Michał Ruciak,
Zbigniew Bartman,

Libero :
Piotr Gacek,
Krzysztof Ignaczak

siatka

Do góry
#3368755 - 31/08/2009 04:13 Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2009 - Turcja [Re: Misiek]
XIII Offline
stranger

Meldunek: 28/01/2009
Postów: 11
W mojej opinii w półfinale zobaczymy następujące drużyny: Polska, Niemcy, Rosja, Serbia. Faworytem po LŚ wydaje się Serbia. Grbić z Milijkovicem wprowadzają serbską siatkówkę na naprawdę wysoki poziom. Rosjanie są za bardzo chimeryczni poza tym Bagnoli fatalnie prezentuje się na ławce trenerskiej. Te jego szacher-machery podczas meczów przegrały Rosjanom już z kilkanaście setów. Polska i Niemcy w takim składzie innego wyjścia nie mają jak awansować do półfinałów. Sam Rodriguez Hiszpanii nie pociągnie, natomiast Francja przyjechała do Turcji z 3 i 4 rozgrywającym, z brakami na przyjęciu (brak zmiennika dla Samici i Antigi) nie wiadomo ponadto co z Kiefer, czy się wyleczy w 100%. Dlatego też każda inna drużyna w półfinale będzie dużą niespodzianką.

Do góry
#3369624 - 31/08/2009 21:53 Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2009 - Turcja [Re: XIII]
Matias88 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/10/2007
Postów: 7186
Skąd: Krosno/ Wwa
Tak na pierwszy rzut oka to kursy nie rozpieszczają:
ciekawie wyglądają nasi -1,5, skoro Francja w eliminacjach nie radziła sobie z nami a skład jeszcze się osłabił to kurs 2 ładny, do tego grałbym przeciwko Holandii, która zwyczajnie siadła po LŚ no i Niemiaszki z handi jak się pojawi.

Do góry
#3370079 - 01/09/2009 00:54 Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2009 - Turcja [Re: Matias88]
muminek bez ogonka Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/12/2007
Postów: 2727
Polacy po 1,6 w expekcie jak najbardziej do gry, do tego Serbowie tez po 1,6 i Niemcy po 1,35. Ako ładne bo 3,45. Polacy wiadomo, Serbowie lepszy, klasowy skład do tego bardziej zgrany, Niemcy sporo lepsi od Turcji. Kursy bardzo dobre, chyba nigdzie nie ma i nie będzie lepszych.

Do góry
#3371955 - 01/09/2009 17:15 Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2009 - Turcja [Re: muminek bez ogonka]
macik Offline
veteran

Meldunek: 31/12/2008
Postów: 1389
Kilka wyników meczów sparingowych przed ME :

Mecze w Turcji:

Turcja - Bułgaria 2:3
(25:23, 20:25, 25:22, 25:27, 12:15)

Turcja - Bułgria 1:3
(17:25, 15:25, 25:17, 22: 25)


Turcja - Rosja - 1:3
(23:25, 25:22, 12:25, 21:25)

Turcja - Rosja - 1:3
(25:21, 23:25, 21:25, 21:25)

Mecze w Serbii:

Serbia - Grecja 3:2
(25:23, 23:25, 25:13, 25:23 - 21:25)

Serbia - Grecja 3:2
(26:24, 21:25, 25:23, 25:23 - 15:9)

Mecz we Włoszech:

Włochy - Niemcy 5:0
(25:22, 25:20 25:23 25:22 25:23)

Mecze na Słowacji:

Słowacja - Czechy 3:1
(21:25, 25:19, 25:19, 25:22)

Słowacja - Czechy 1:3
(25:19, 22:25, 22:25, 16:25)

Do góry
#3372358 - 02/09/2009 00:10 Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2009 - Turcja [Re: macik]
Cendruś Offline
Oszust i... dzida!!!

Meldunek: 26/12/2005
Postów: 14689
Skąd: Wwa
Dobra krótkie moje przemyslenia na pierwszy dzień Mistrzostw :


Na wstepie nalezy pamietac, ze wyniki, punkty z zespolami z grupy, z ktorymi sie gralo a awansuja do kolejnej rundy (polaczonej fazy grupowej) beda przepisywane. Tak wiec trzeba od razu grac ostro na 100%.


Polska - Francja 1 @1.6 ; -1.5 @2.1

O Polsce juz napisalem wiele, a Francja? Francja bez rozgrywajacych. Awaryjnie powolanych dwoch świezakow, a jeden to chyba wyciagniety prosto z piachu. Rozgrywajacy to mozg zespolu i kieruje cala gre. U trojkolorowych na pewno beda problemy ze zgraniem i wystawy pewnie o wiele gorsze niz jakby byl Pujol.
Polacy niedawno spotkali sie z Francja w el.MŚ i izi 3:0 - na tym meczu jednak nie ma sie co wzorowac, boi Francja troszke odpuscila.



Estonia - Russia -2.5 Rosja @1.45

Kurs troche maly, ale Sborna powinna spokojnie wygrac. To jest turniej i trzeba dobrze rozporzadzac silami. Jednak mysle, ze pierwszy mecz to taki pokaz sil i chyba Rosja bedzie chciala pokazac pozostalym reprezentacja kto ma najwieksza sile, a przeciwnik idealny.


Hiszpania - Slovenia 1 @1.25 ; -1.5 Hiszpania @1.55

Hiszpania tego mistrza pewnie nie obroni, ale takie mecze na inauguracje to musi wygrywac. Na turnieju Wagnera zaprezentowali sie slabo, ale sadze, ze troszke poprawia gre na ME. Poza tym turniej ten jak bylo widac potraktowali baaardzo ulgowo i nawet czasem dalo sie zauwazyc pewne odpuszczanie. Bracia Falasca,Molto i przede wszystkim Israel Rodríguez
(jedyny trzymal dobry poziom w Łodzi) w zupelnosci wystarcz na co jak co slabiutka reprezentacje Slowenii. Jest to zespol bez gwiazd i jedynie ambicja moga powalczyc na tych mistrzostwach. Sadze jednak, ze to wystarczy na max 1set z ekipa z Półwyspu Iberyjskiego.



Bułgaria - Serbia 2 @1.6

Gram tutaj Serbów, w tym roku reprezentacyjnym spisuja sie naprawde bardzo solidnie i jakiejs wieeelkiej wpadki nie zanotowali. Graja rowno, w kadrze sa wszyscy najlepsi, ktorzy doprowadzili Serbow do 2giego miejsca w LŚ. To bedzie mocny zespol na tych mistrzostwach.
Bulgarzy jak Bulgarzy , jak idzie to graja, a jak nie to gra tylko Kazijski. Dawno nie widzialem Bulgarow, aby z lepszym przeciwnikiem przez caly mecz prezentowali wysoki, rowny poziom - zaraz ktos sie wylamie a to Zhekov na sypie, a to drugi przyjmujacy zacznie odbierac w maliny. Rowniez Nikolov jakos ostatnio nie blyszczy.



Niemcy - Turkey 1 @1.35

To takie male derby. Jak ktos byl kiedys w Niemczech widzial pewnie, ze mieszka tam olbrzymia ilosc Turkow.
Niemcy to zespol turniejowy (nie tylko w kopanej). Lozano lubi dobrze zaczynac turnieje. Pierwsza szótke Niemiaszki maja bardzo mocna na czele z bedacym w wysokiej formie Shops'em, Andrae, Tischer'em i Kromm'em. Jednak u podopiecznych Raula ławka jest nieco gorsza.
Co do gospodarzy imprezy to na pewno sedziowie czasem beda pomagac i goraca atmosfera na trybunach. Zespol nie ma natomiast jakis wielkich postaci i przede
wszystkim Turcja to gorace glowy - jak idzie to idzie, a jak nie to ostro płyną...



Netherlands-Finland NO BET

Tego meczu jakos nie czuje. Jakbym mial cos grac to chyba over, ale tez ciezko ocenic. Patrzac na kursy to Holandia, a patrzac na sklad i umiejetnosci poszczegolnych graczy to Finlandia. Ciezki mecz, lepiej sobie poogladac przy piwku :-P .

Do góry
#3374226 - 02/09/2009 21:26 Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2009 - Turcja [Re: Cendruś]
pp140278 Offline
journeyman

Meldunek: 22/05/2009
Postów: 69
wg mnie fajny typ tzn po kursie zdecydowanie zawyzonym i godnym zagrania to zwyciestwo niemiec w naszej grupie. na Bwin jest kurs 7,5
wszedzie indziej klaruje sie w okolicach 3,5 a to zasadnicza roznica tymbardziej ze maja spore szanse by wygrac te grupe

Do góry
#3374888 - 03/09/2009 01:26 Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2009 - Turcja [Re: pp140278]
Misiek Offline
Didżej

Meldunek: 06/10/2002
Postów: 9548
Skąd: Wieluń
Do pierwszego spotkania ~20 godzin 34 minuty , tak podaje oficjalna strona tongue

Z racji tego, że ostatnio mało czasu mam, podam swoje propozycje na I kolejkę tych ME, już teraz, póki mogę...

Zacznę może przede wszystkim od tego co nas najbardziej ciekawi, na czym skupiamy się najwięcej.. czyli mecz naszej reprezentacji z Francuzami...


POLSKA v Francja 1 @1.62 Pinnacle [spadło na 1.57]


3 września 16:30, hala - Izmir, rozpoczniemy nasze zmagania na Euro 2009 w Turcji, przeciwnik - Francja. Bardzo ważny mecz, wiemy, że na tego typu imprezach, zawsze lepiej się gra, jak wygra się to pierwsze spotkanie...

Może na początek o składach w obu reprezentacjach..

Jeśli chodzi o naszą reprezentację, to wszyscy już doskonale wiemy, że zagramy bez naszych, co by tutaj dużo nie mówić głównych bombardierów - Wlazły, oraz dwóch podstawowych przyjmujących Świder+Winiar o tym było ostatnio najgłośniej ale i już o tych osłabieniach dawno wiedzieliśmy, oczywiście oprócz braku Świdra, który nabawił się kontuzji w sparingu z Bułgarami...

Z Francuzami wyjdziemy oczywiście w zestawieniu: Zagumny-Gruszka- Bąku+Kurek, Pliński+Możdżon - Gacek (choć dla mnie lepszy jest Igłą, ale cóż...) w pogotowiu jak coś Nowakowski na środku, na przyjęcie wchodzi Ruciak lub Bartman, Jarosz na atak, no i na zagrywkę jakąś 'wymierzoną' Woicki smile i teraz pytanie.. czy nasi młodzi.. głodni sukcesu siatkarze, wykorzystają swoją naprawdę ogromną szansę jaką stanęła przed nimi?

Skład naprawdę mamy strasznie ciekawy i fajnie byłoby osiągnąć coś tutaj w miarę solidnego i ambitnego, mam na myśli tutaj mecz półfinałowy... Teraz możemy pogratulować Danielowi, że w LŚ graliśmy 'młodzieżą' gdyż teraz mamy ten skład, który wyjdzie za dwa dni na parkiet w miarę zgrany.. do tego dochodzą jeszcze spotkania w el.mś + memoriał.

Oczywiście największym problemem, jest pozycja atakującego, nie ma ani Wlazłego, ani Szymańskiego. Jeżeli taki Gruszka wychodzi w podstawowym składzie w meczu ME, to sorry, ale dla takiego Jakuba czy też Marcela, to jest po prostu chwila zastanowienia smile Takie niestety są realia, Jakubowi wyjdzie atak i się nim podniecamy sto razy...


Nasi przeciwnicy - reprezentacja Francji, która zawsze jak dla mnie.. jest bardzo ambitna, w ostatnich latach granie wychodzi im po prostu w kratkę, po prostu szału nie zrobili

Najważniejsza informacja jest taka, że Pierre Pujol podstawowy rozgrywający nabawił się kontuzji na turnieju w Gdyni, kiedy to na rozgrzewce, doznał kontuzji nogi, Loic Le Marec drugi rozgrywający zakończył karierę, tak więc podopieczni Blaine, zagrają tak naprawdę 3-4 rozgrywającym Baniko i Takaniko, wiemy doskonale wszyscy jak bardzo ważna jest ta rola na parkiecie.. ile znaczy dla naszej reprezentacji Zagumny wink

Mają dwóch świetnych i znanych nam z plusligi przyjmujących Antiga oraz Samika, którzy na pewno będą bardzo ważnym akcentem i to oni muszą ciągnąć ciężar swojego zespołu...
Sporo punktów w Lś wrzucał, atakujący Rouzier, ale czy zgra się na tyle mocno z nowym rozgrywającym, żeby aż tyle piłek do niego było posyłanych? Tego nie wie nikt...

Reasumując skład naszych czwartkowych przeciwników, mają chyba oni jeszcze większe problemy od naszych, ten brak Pujola strasznie im pokrzyżował plany.. szanse 'papierkowe' się wyrównały, ale tak naprawdę to my jesteśmy lekkimi faworytami tego spotkania, nie na jakieś 3-0 z Gdyni, kiedy to Francuzi wyszli sobie w jakimś 'dziwnym' składzie tongue tylko, że po prostu mamy lepszą DRUŻYNĘ.. przy dobrym przyjęciu zagrywki, Zagumny powinien z łatwością rozrzucać francuski blok, sporo pograć na środku, gdzie mamy dużą przewagę, przyjęcie przyjęcie... a taki Kurek i bez powinien parę wrzucić mimo potrójnego bloku tongue


Co do innych spotkań, to wybaczcie, ale już z takim zaangażowaniem nie mam zamiaru opisywać wszystkich spotkań grin

Więc krócej będzie...

Estonia v Rosja 2 (-2.5) @1.40 Expekt

Dla reprezentacji Estonii, to debiut na takiej imprezie. Zawodników znanych, po prostu BRAK, nie mają gwiazd, są bardzo skromnym zespołem nie tylko na papierze ale i na parkiecie i nie widzę szans dla nich w tym I spotkaniu przeciwko Sbornej.

Widzę, że w sparingach pogrywał sobie już Poltavsky, który zdobywał najwięcej punktów pod nieobecność Michajłowa, który leczy kontuzję. Tak jak już @Mario napisał, jest to taka impreza w której trzeba szanować siły, gra się trzy mecze pod rząd, więc mam nadzieje, że Ruskim nie odwali żadna większa 'faza straconych punktów, przez własne błędy' i będzie spokojnie do przodu TRZY DO ZERA na korzyść faworytów grupy/mistrzostw/meczu grin

Dubel z exp: Polska @1.6 + Rosja @1.4 @2.24 to chyba najlepsza propozycja I dnia Mistrzostw. Kurs już widzę poleciał o 10gr na Polaków.. mass-typ się robi, ale nie zwracam na to jakoś uwagi ;>

Hiszpania - Słowenia po kursie 1.2 na Mistrzów Europy, nie ma co grać, Słowenia słaba jest, ale lekceważyć nie można, ostatnio Falasca i spółka grają słabo, gorzej grać się już nie da, powinno być z 3-0/3-1...

Niemców po nawet @1.4 (gdzie się pojawiło w ndz w exp) nie miałem zamiaru grać, Lozano niby ma fają pakę, która może namieszać, ale ja tam do nich nie mam aż takiego zaufania, choć jak nie zrobią z -1.5, to będzie niespodzianka, gogo kebaby smile

Holandia z Finami, jak i Serbowie z Bułgarami, póki co - NO BET, może coś jutro wymyślę jeśli chodzi o te spotkania.


No i jeszcze nie byłbym sobą, gdybym nie miałbym w 'pending' typu : Polska - wygra grupę B @2.1 z expekt smile Francja,Niemcy, Turcja, wygrywamy trzy spotkania i później pokonujemy Hiszpanów, Słowaków i chyba Greków, pf tongue w 1/2 z troszkę mocniejszą ekipą, finał z nerwusami? wink

Do góry
#3376001 - 03/09/2009 05:12 Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2009 - Turcja [Re: Misiek]
Slawek_kk Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/12/2004
Postów: 5255
Skąd: Nieznana
cieszy mnie ten optymizm...ale tak latwe spotkanie Polakow to nie bedzie jak ostatnio 3-0 w Polsce. Wtedy Francuzi rezerwami grali i prawie ze sie nie przykladali. Jutro juz bedzie calkiem inaczej i mocna para przyjmujacych Antiga-Samica bedzie bardzo grozna...Oczywiscie mam nadzieje ze Polska wygra ale Francuzi powinni spokojnie ugrac tego jednego seta. Szkoda ze Polacy nie maja dobrego atakujacego i tutaj wlasnie upatruje szanse dla Francuzow. Jarosz dobrze prezentowal sie w Lidze Swiatowej ale w ostatnim turnieju juz mu tak dobrze nie szlo, no a Gruszka jakos mnie nie przekonuje, ktory z koniecznosci musi wystepowac na pozycji atakujacego.

Drugim spotkaniem ktore wpadlo mi w oko to Serbia...Moze i ostatnio slabiej spisywali sie, w sparingach dwa razy po 3-2 z Grecja i w Memoriale w Polsce...ale nie mozna zapominac ich gry w finale Ligi Swiatowej gdzie mieli zwyciestwo na wyciagniecie reki...Niesamowity Milijkovic ktory potrafi sam wygrac caly mecz, a Bulgaria ? Niby jest Kazijski i Nikolov, ale nie do konca mnie przekonuja...Moga byc grozni na tych Mistrzostwach ale mysle ze Serbia to za wysokie progi, ktorzy sa glownymi faworytami do koncowego zwyciestwa kto wie czy nawet nie wiekszymi od Rosji ?

O Rosji chyba nie trzeba nic pisac...Powinno byc latwo i przyjemnie 3-0 ale wole sie zabezpieczyc tym jednym setem, bo czasami sie zdarza moment rozluznienia

Podsumowujac:
Serbia + Francja+2.5 + Rosja -1.5 @1.97 unibet

I na kilka dni zaklad:
Rosja wygra grupe 1.25

Oczywiscie typy beda grane stala stawka 10j. Zobaczymy jak wyjde na koniec turnieju smile

Do góry
#3376290 - 03/09/2009 07:24 Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2009 - Turcja [Re: Slawek_kk]
szpak007 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/04/2006
Postów: 2624
Im bliżej pierwszego meczu naszej reprezentacji tym gorzej to wszystko widzę. Jak zobaczyłem kurs 1.60 na naszych to rzuciłem się od razu i dość ostro to pograłem, a wlasciwie to allinem poszedlem ostro :-). Ale tak jak wspomniałem im bliżej meczu tym więcej wątpliwości.
Ostatni mecz owszem wygraliśmy 3-0, ale był to mecz o pietruszkę, Francuzi sobie delikatnie balowali w Sopocie w sobotę i może dlatego ten mecz była tak gładko wygrany przez nas, a może jesteśmy tak mocni, zobaczymy jutro.
Co do jutrzejszego spotkanai, wszyscy przywołują braki na rozegraniu u Francuzów i właśnie na tej pozycji mamy ogromną przewagę, bo Guma to klasa sama w sobie. Ale jeśli chodzi o pozostałe pozycje to już nie wygląda to tak różowo. Na przyjęciu wszyscy zachwycają się Kurkiem, ale do pary francuskich przyjmujących to sądzę że jeszcze mu "troche" brakuje i tu Francuzi maja przewagę. Przy Gumie będzie mu się łatwiej grało, ale czasem na pewno nadzieje sie na blok, zwłaszcza że ostatnie mecze które Polska grała nie miały takiego ciężaru i stresik na pewno jutro będzie. Ja osobiście nigdy nie byłem zwolennikiem Kurka i Bąkiewicza do pierwszej piątki reprezentacji (no ale los tak niestety chciał), a tym bardziej Ruciak nie jest zawodnikiem na kadrę jak dla mnie. Pozostaje jeszcze Zibi Bartman z trochę zbyt gorąca głową (ale bardzo go lubię ze temperament smile ). Jednym słowem każdy z naszych przyjmujących jest bardzo nieprzewidywalny, może zagrać super mecz w ataku a może też w większości ataków nadziewać się na blok, robic błędy i zagrać totalne dno. Na ataku Grucha z duzymi zasługami dla kadry. I tu z wielkim smutkiem trzeba przyznać że na tej pozycji w przypadku kontuzji Wlazłego niestety nie mamy godnego, choćby w 70%, zastępcy. Jak wiadomo Grucha to od dobrych kilku lat przyjmujący i od zawsze powtarzam, że różnią się te pozycje i nie dobre jest przestawianie na siłę zawodników. Sam już nie wiem kogo powinniśmy próbowac w kadrze po przekątnej z Gumą, może Witczaka, który w wakacje chyba jednak woli grac na plaży. Jarosz fajnie czasami gra, ale brak mu regularności. O Marcelu w ogóle nie wspominam, bo nie wiem jakim cudem znajduje się on w kadrze. Środek ze wskazaniem dla nas, z jednej strony ze wzgledu na super środkowych a z drugiej na Gumy, który doskonale potrafi wykorzystac naszych środkowych.
Jak powiedział kiedyś jeden z naszych trenerów, w meczu najwięcej punktów zdobywa się atakiem i od tej pozycji powinno budować się drużynę. I kurde niestety na pozycji atakującego nie mamy pewniaka i na przyjęciu z atakiem tez u nas niepewnie :/ Patrząc z tej perspektywy nie wygląda to tak słodko jak wszyscy opisują, ale może Guma wyczaruje coś specjalnego i ułatwi ataki naszym skrzydłowym. Osobiście zagrałem grubo Polskę, ale mecz nie powinien byc tak łatwy jak wiekszośc oczekuje.

Do góry
#3378637 - 04/09/2009 06:08 Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2009 - Turcja [Re: szpak007]
pawka85 Offline
veteran

Meldunek: 20/08/2005
Postów: 1520
co myslicie na jutro takim czyms Polska+Hiszpania+Holandia+Serbia

Do góry
#3379095 - 04/09/2009 15:39 Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2009 - Turcja [Re: pawka85]
Matias88 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/10/2007
Postów: 7186
Skąd: Krosno/ Wwa
nie widziałem niemców w akcji ale jak się traci seriami pkt z turkami to coś nie gra jednak, nasi jak zagrają swoje to powinni nawet z handi wygrać, holandia zawsze groźna wczoraj tb z finami i w sumie to nie wiem jak oni to wygrali bo chyba już było 10-6 dla suomi, bułgarzy będą walczyć i mecz na styku chociaż sam wybrałbym złote piaski

Do góry
#3379140 - 04/09/2009 16:36 Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2009 - Turcja [Re: Matias88]
piotr666 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/02/2009
Postów: 3587
Skąd: Baker Street
za to ja widzialem kebaby z niemcami, rownie dobrze turasy mogli wygrac i nikt do nikogo nie mialby pretensji. Nie widzialem natomiast naszych orlow wiec ciezko mi porownywac. Jezeli nie 3:0 to mysle ze spokojnie 3:1 dla naszych i niemiaszki POWINNI zjechac do szatni

Do góry
#3379188 - 04/09/2009 17:48 Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2009 - Turcja [Re: piotr666]
DJ_wAgLiK Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2003
Postów: 6861
Skąd: Gniezno
Hiszpania, Holandia, Serbia, owszem ale co to za kursy... Trzeba poszukaćjakiś overków/ underków punktowych. Poza tym to chyba tylko Polska (-1.5). Niemcy męki z kebabami, większe zmęczenie i mniej czasu na odpoczynek. Nasi dzisiaj spokojnie ich pykną smile

Do góry
#3381038 - 05/09/2009 15:43 Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2009 - Turcja [Re: DJ_wAgLiK]
Matias88 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/10/2007
Postów: 7186
Skąd: Krosno/ Wwa
Witam wczoraj byłoby 100% gdyby nie espana ;/ dziś buki wystawiły raczej marne kursy ale handi setowe +2,5 do grania, nawet przy różnicy klas seta zawsze można ugrać, tak się zastanawiam nad francuzami, którzy wcale źle nie grali tylko ich atakujący dostawał czapkę za czapką i chyba się spalił już, bazin rozgrywał naprawdę dobrze no i zagrywka, widać doświadczenie po 1,7 bym zagrał bo kiełbasy nie grają nic rewelacyjnego

Do góry
#3381135 - 05/09/2009 17:01 Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2009 - Turcja [Re: Matias88]
Arek1x2 Offline
journeyman

Meldunek: 30/01/2009
Postów: 57
Francja - Niemcy -1 1.6

Stawiam na trójkolorowych, sa w mojej opini zespolem lepszym, w spotkaniu z polakami zaprezentowali sie lepiej niz niemcy, maja lepszy sklad, zawodnicy bardziej doswiadczeni, i ogolnie wiecej zawodnikow jest w stanie pociagnac gre, Rouzier, Samica, Antiga, a u niemiec głowna role w ataku odgrywa Schops, reszta zawodnikow juz nie blyszczy, w dodatku zespol francuzki w dzisiejszym spotkaniu bedzie w lepszej kondycji fizycznej, wczoraj mieli przerwe, a niemcy ostatnie dwa dni grali, i to tez jakas role powinno odegrac, jesli Francja by dzis wygrala a jutro ogra Turkow to wyszla by z grupy z drugiego miejsca, tak za maja oco grac, i sadze ze dzis szwabow ograja po dobrym kursie.

Do góry
#3381162 - 05/09/2009 17:18 Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2009 - Turcja [Re: Arek1x2]
Tallus Offline
veteran

Meldunek: 11/01/2008
Postów: 1370
Skąd: Bogatynia
Ja natomiast stawiam na Niemcow! W duzych imprezach Niemcy czesto wygrywaja z Francja. A zespoly wg mnie prezentuja wyrownany poziom. Mam nadzieje, ze Lozano da pograc troche Kromowi i bede mieli wieksza sile w ofensywie.

Zatem Germance po 2.0 Bwin

Do góry
#3381247 - 05/09/2009 18:08 Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2009 - Turcja [Re: Tallus]
DJ_wAgLiK Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2003
Postów: 6861
Skąd: Gniezno
Witam Panowie piwo

Ja proponuję takie coś:

Rosja - Holandia (0-1.5) 1
Ruski są mocniejsi i nie sądzę, by bawili się z Oranje, set dla pomarańczowych to według mnie max

Finlandia - Estonia (0-1.5) 1
Estonia próbuje walczyć, ale Finowie nie ogórki i powinni wygrać to nawet 3:0. Znaczenie może mieć też fakt, iz Finowie odpoczywali wczoraj, a dla mało oranej Estonii jest to trzeci mecz dzień po dniu

Francja - Niemcy over 186.5
Kto wygra pewnie awansuje, ciężko jednoznacznie wskazać faworyta. Walki na pewno nie zabraknie i 4-5 setów pewnie się zakręci, dlatego gram overa

Chodzi mi po głowie jeszcze 3:0 dla Finów, ktosich musi w końcu zlać laugh I Słowacja z Grekami też wygląda całkiem sympatycznie.

Do góry
Strona 1 z 10 1 2 3 ... 9 10 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
10 zarejestrowanych użytkowników (Kretol, Akhu, VVega, Ojro, rafal08, ElNinho[mmdea], Sensei, igea23, alfa, latajaca_holenderka), 3591 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581707 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49