Strona 1 z 6 1 2 3 4 5 6 >
Opcje tematu
#4236053 - 16/11/2010 00:39 Pozostałe europejskie puchary 2010/2011 (Liga Mistrzyń, CEV Cup, Challenge Cup)
Wojtas_ Offline
Wodzirej

Meldunek: 02/07/2004
Postów: 10395
siatka Liga Mistrzyń 2010/2011 siatka



>>> CHAMPIONS LEAGUE <<<

Polske reprezentuja:
siatka Aluprof Bielsko-Biała
siatka Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna
siatka Organika Budowlani Łódź





siatka Puchar CEV Kobiet/Mężczyzn siatka


>>> CEV CUP <<<

Polske reprezentuja:
siatka Asseco Resovia Rzeszów
siatka ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
siatka Enion MKS Dąbrowa Górnicza
siatka GCB Centrostal Bydgoszcz





siatka Puchar Challange Kobiet/Mężczyzn siatka



>>> CHALLANGE CUP <<<

Polske reprezentuje:

siatka Tytan AZS Częstochowa




Transmisje "polskich" spotkań oczywiście w Polsacie Sport. Reszta spotkan (chociaz nie wszystkie) rowniez w Polsacie Sport oraz na laola1.tv i livescorehunter.com.


Livescore:
siatka >>> LIVESCORE GŁÓWNY <<<
siatka LVHUNTER
siatka SIATKA.ORG


na zachęte grin



+ moje faworytki w tym roku tongue






Zapraszam do dyskusji i analiz naukaziemiasiatka


Pozdro Wojtas tongue

Do góry
Bonus: Unibet
#4281599 - 07/12/2010 20:25 Re: Pozostałe europejskie puchary 2010/2011 (Liga Mistrzyń, CEV Cup, Challenge Cup) [Re: Wojtas_]
Misiek Offline
Didżej

Meldunek: 06/10/2002
Postów: 9548
Skąd: Wieluń
Dziś dwa spotkania w Lidze Mistrzyń, postanowiłem coś tam zainwestować w dubla pt:


Crvena Zvezda v Muszynianka 2 @1.5

Wczoraj się zastanawiałem właśnie jakiego kursu tutaj możemy się spodziewać... postanowiłem, że jak będzie <@1.5, to nie będę wchodził w to spotkanie, jednak Unibet dał to na pograniczu opłacalności moim zdaniem, to biorę..
Muszyna zaczęła tą edycję LM od przegranego wygranego meczu smile
Prowadzić 2-0 (10,16) z Zarieczem - które widać było, że jest jeszcze bez formy i później przegrać trzy kolejne sety na własne życzenie dając się rywalkom rozkręcać z piłki na piłkę, to naprawdę lekka parodia mając w swoim składzie tak doświadczone zawodniczki. No ale cóż, taki sport, takie życie, ale słowa Bogdana wypowiedziane po tym meczu 'cieszę się z jednego punktu' to już nie wiem czy były ironią, czy jakimś takim niesmacznym dla kibiców polskich żartem...
Drugie spotkanie miałem okazję również oglądać. Muszyna poleciała do Turcji i zmierzyła się z drużyną naszej Glinki. Spotkanie ciekawe, znowu mieliśmy szansę na coś więcej niż 0 pkt.. w ostatnim secie prowadziliśmy bodajże z 21-17? 20-17? coś takiego.. ostatecznie polegliśmy do 24.

Nasze dzisiejsze przeciwniczki to taki powiedzmy sobie szczerze outsider z którym trzeba po prostu skasować punkty, najlepiej 3, no ale chociaż 2 by się przydały w dniu dzisiejszym. Zespół złożony z samych Serbek, które u siebie jak widać potrafią zawalczyć, co pokazały już choćby w I kolejce przeciwko Vakifgunes, gdzie przegrały dopiero po TB.

Wierzę jednak, że dziś zespół Muszyny który naprawdę ma bardzo fajny skład i to wszystko w miarę fajnie wygląda mimo tych dwóch porażek, dziś odniesie swe pierwsze zwycięstwo w tegorocznej Lidze Mistrzyń, jeżeli stanie się inaczej wówczas może być problem z wojowaniem LM i w tym roku...

Do tego dokładam Bergamo 3-0 @1.35 - które niby jest pod formą, ale jeżeli stracą seta z taaaakimi gwiazdami z Chorwacji, to naprawdę będzie to dla mnie już kabaret. Co prezentują dziewczyny ze Splitu, można zobaczyć po suchych wynikach z Fener i Dinamo oraz na retransmisjach z laola1.
Oczywiście, wiem, że Fener i Dinamo to równie dobrze mogą zagrać w tym roku ze sobą w finale tegorocznej LM, bo są strasznie mocne, no ale bez przesady, że Bergamo będzie w stanie się skompromitować i oddać seta tej drużynie... nie takie cuda widzieliśmy, mam nadzieję, że dziś będzie bez smile

by Unibet @2.03

===

Zapraszam do dyskusji w dziale, a nie QC wink

siatka balwan1

===
Edit:
Po tym jak mi Unibet przyjął tego dubla, Bergamo spadło na @1.3, chciałem jeszcze coś dołożyć.. nie przyjęli, a kurs na 3-0 spadł obecnie już na @1.25 crazy
==
Jak coś to w Tobecie dla chcących zagrać tego dubla, wychodzi całkiem przyzwoite jeszcze @1.93 (1.44 Muszyna ; 1.34 Bergamo)


Edited by Misiek (07/12/2010 20:34)

Do góry
#4281633 - 07/12/2010 20:54 Re: Pozostałe europejskie puchary 2010/2011 (Liga Mistrzyń, CEV Cup, Challenge Cup) [Re: Misiek]
Cendruś Offline
Oszust i... dzida!!!

Meldunek: 26/12/2005
Postów: 14689
Skąd: Wwa
18.00 Maccabi Tel Aviv - Tytan AZS Czestochowa 4,54 1,15

Siatka.org podaje info:

'Oprócz Marka Kardosa, w Tel Awiwie zabraknie Fabiana Drzyzgi, Dawida Murka, Łukasza Wiśniewskiego oraz Piotra Nowakowskiego. Podstawowi zawodnicy AZS-u dostali tym samym szansę na regenerację oraz spokojne przygotowanie się do kolejnych meczów, a wielce prawdopodobne jest, że ich brak znacząco nie wpłynie na wynik środowej rywalizacji.'

- Wiemy na co stać naszego rywala z tym że mamy go bardziej rozpracowanego pod kątem indywidualnych umiejętności. W kadrze jest dwóch Argentyńczyków, po jednym Kanadyjczyku i Białorusinie - powiedział portalowi PlusLiga.pl Michał Gogol, który w Izraelu będzie pełnił funkcję pierwszego trenera częstochowskiej ekipy.

--
Nie wiem co sie dzieje w 'siatkarskim Izraelu', ale żydki to zawsze żydki i goracego twerenu pewnie mozna sie spodziewac, do tego gwizdki od czasu do czasu moga byc przekrecone.


Czy sie oplaca ruszac Czewe? Chyba niet.

Do góry
#4281636 - 07/12/2010 20:56 Re: Pozostałe europejskie puchary 2010/2011 (Liga Mistrzyń, CEV Cup, Challenge Cup) [Re: Cendruś]
Misiek Offline
Didżej

Meldunek: 06/10/2002
Postów: 9548
Skąd: Wieluń
Nie mam pojęcia co prezentuje zespół gospodarzy, ale jak już coś to chyba ruszać i próbować jedynie coś w kierunku, że ten mecz nie skończy się w trzech odsłonach, czyli over 165.5 @1.65 Fonbet, chyba pasuje, ale ja tego na razie nie gram.
Częstochowa widać.. boi się Wielunia i dlatego taki manewr wink wink

Do góry
#4281652 - 07/12/2010 21:10 Re: Pozostałe europejskie puchary 2010/2011 (Liga Mistrzyń, CEV Cup, Challenge Cup) [Re: Misiek]
Wojtas_ Offline
Wodzirej

Meldunek: 02/07/2004
Postów: 10395
Gierek, Gradowski, Sobala, Kolanek, Oczko, Janeczek/Hebda, Dębiec

jak dla mnie to taka paczka w zupełności wystarczy na Maccabi, ale było troszke "afery" wokol Czewy i tego pucharu, moze Nasi będą chcieli tak jak zapowiadał Pakosz zbojkotować te rozgrywki?


wybrane fragmenty z siatki.org (rozmowa z prezesem Azsu, Konradem Pakoszem)


"W minioną środę biało-zieloni pewnie pokonali pierwszą przeszkodę w Challenge Cup. Jesteśmy już po losowaniu drabinki aż do finału tych rozgrywek. Z jakimi uczuciami zostały te wyniki przyjęte przez zarząd spółki?

- Z mieszanymi. Pod względem finansowym na pewno powodów do zadowolenia nie ma zbyt wiele. Sportowo wygląda to całkiem fajnie. A to właśnie aspekt sportowy jest najważniejszy. Dwumecz z drużyną z Izraela na pewno nie będzie spacerkiem. Ale szansa awansu wydaje się być całkiem spora. Tym bardziej, że rewanż zagramy w Częstochowie. W następnej rundzie czeka nas najprawdopodobniej włoska Macerata. I tutaj też rewanż odbędzie się w hali Polonia. Dalej nie ma co wybiegać, ale drabinka do wygrania tych rozgrywek w przypadku skutecznej gry zespołu jest całkiem realna."

"- Otóż rozgrywki w europejskich pucharach od dawna są towarem deficytowym. Niestety nie jest w stanie tego zmienić fantastyczna postawa polskich kibiców, którzy tłumnie odwiedzają siatkarskie hale bez względu na to czy rywalem jest Trentino, czy &#8222;kelnerzy" z Cypru (z całą sympatią dla kelnerów oraz siatkówki na Cyprze). Niemniej każda historia musi mieć swój niezaprzeczalny koniec. I może nadszedł ten moment, kiedy cała Polska siatkówka powinna zastanowić się nad sensem udziału w tym objazdowym cyrku, jakim są europejskie puchary? No bo tak de facto nabijamy kasę decydentom z Luksemburga, a sami wpędzamy się na minę, która prędzej czy później musi eksplodować - twierdzi prezes częstochowskiego AZS. - Dlatego też jako pierwszy postawię odważną tezę. W przyszłym roku żaden, powtarzam to z całą mocą - ŻADEN - polski Klub nie zgłasza się do tych rozgrywek. To może być dość duże zaskoczenie dla całej siatkarskiej Europy. Tym bardziej, że z wiadomości
którymi dysponujemy nie tylko AZS Częstochowa (klub grający od 21 lat rok w rok w europejskich pucharach) rozważa tego typu drastyczne posunięcia.

- Nie ukrywam, że z dużym zadowoleniem przyjąłem
więc ostatnio informację, która pojawiła się w mediach, że przedstawiciele dwóch najlepszych
polskich klubów z poprzedniego sezonu również dostrzegają ten sam problem. Myślę, że tylko tak ostre postawienie sprawy przez polskie kluby, a tym samym przez polską federację może uzdrowić tą chorą od wielu lat sytuację. A choroba postępuje - napisał Konrad Pakosz.




Sędziować bedzie Turek i Bułgar jak cos ...
... nie moge znalezc wywiadu jak narzekał na dobór sędziów itp tongue

Do góry
#4281679 - 07/12/2010 21:24 Re: Pozostałe europejskie puchary 2010/2011 (Liga Mistrzyń, CEV Cup, Challenge Cup) [Re: Wojtas_]
gucik6 Offline
addict

Meldunek: 26/07/2010
Postów: 647
Wojtas a jakie typy na dzisiaj z siatowki??

Do góry
#4281684 - 07/12/2010 21:26 Re: Pozostałe europejskie puchary 2010/2011 (Liga Mistrzyń, CEV Cup, Challenge Cup) [Re: Wojtas_]
Wojtas_ Offline
Wodzirej

Meldunek: 02/07/2004
Postów: 10395
Ja proponuje dubelek Muszyna + Rabita Baku
tego Bergamo 3-0 to jakos nie czuje, niby Chorwatki są bardzo bardzo słabe, ledwo wychodzą z 15nastki, ale Misiek wiesz dobrze jak sie z takimi druzynami gra, dobrze sie wie, ze sie to spokojnie wygra i nawet jak sie przegra seta to nadrobi się to z nawiązką w secie kolejnym(przypomnij sobie nasz mecz jak np tracilismy seta z PSP tongue )a Bergamo jest obecnie w takiej formie, ze takiego secika mogą przespać/przegrac same itd
Co do Rabity to nie przekonuje mnie drużyna z Bielska, a Baku to ciekawa paczka, ktora w tym sezonie ma wysokie cele. Bielsko tez ma, ale nie z taką grą, dziewczyny jak sie nie ogarną to to przegrają, Ania na razie pomoc nie moze, wiec tym bardziej ciezko.

Na razie nie widzialem kursów na Bielsko, więc proponuje zagrac dzis singla i za wygraną jutro singla na Baku tongue

Do tego Bielogorod @ 1,45 10/10 (nie chce mi sie juz pisac w odp temacie)

Z innych meczów w nizszych pucharach ...

Zagreb, Novi Sad, Duren i Wieden

Do góry
#4281750 - 07/12/2010 22:00 Re: Pozostałe europejskie puchary 2010/2011 (Liga Mistrzyń, CEV Cup, Challenge Cup) [Re: Wojtas_]
Giertyszek Offline
Inwestor

Meldunek: 07/12/2004
Postów: 7747
Skąd: Warszawa
Gdzie taki kurs na Maccabi 4,54?

Bielsko z Baku w czwartek...

Do góry
#4281810 - 07/12/2010 22:29 Re: Pozostałe europejskie puchary 2010/2011 (Liga Mistrzyń, CEV Cup, Challenge Cup) [Re: Giertyszek]
Cendruś Offline
Oszust i... dzida!!!

Meldunek: 26/12/2005
Postów: 14689
Skąd: Wwa
Originally Posted By: Giertyszek
Gdzie taki kurs na Maccabi 4,54?

Bielsko z Baku w czwartek...
Betsafe

Do góry
#4283499 - 08/12/2010 05:55 Re: Pozostałe europejskie puchary 2010/2011 (Liga Mistrzyń, CEV Cup, Challenge Cup) [Re: Cendruś]
Misiek Offline
Didżej

Meldunek: 06/10/2002
Postów: 9548
Skąd: Wieluń
Muszynka 3-1, choć z mega fazami, no ale jak to Drzyzga na końcu powiedział.. zwycięzców się nie osądza, najważniejsze, że nasze panie wygrały na ciężkim terenie za 3 pkt i tym samym mają jeszcze realne i spore szanse na awans z 1-2.
Bergamo zrobiło sobie sympatyczne 3-1 smile I set miałem okazję właśnie oglądać. Odrobiły szybko stratę ze stanu 6-12... żeby wyjść na 16-15 i toczyć walkę pkt za pkt do samej końcówki, gdzie szczęście uśmiechnęło się do zespołu z Chorwacji i tym samym ugrały one pierwszego swojego i chyba jak na moje ostatniego seta w tej edycji. No chyba, że Dinamo będzie miało już awans i koleżanki kolegów z Rosji zagrają, a żeby ci coś tam sobie zarobili wink wink

Dziś największym zwycięzcą i tak zapewne jest Konrad, który nie wierzę, że nie pograł na zespół z Izraela smile W Częstochowie więc będzie decydował złoty set i może być różnie w tym secie... to wszyscy wiemy z przeszłości smile

Do góry
#4284289 - 08/12/2010 20:22 Re: Pozostałe europejskie puchary 2010/2011 (Liga Mistrzyń, CEV Cup, Challenge Cup) [Re: Misiek]
Wojtas_ Offline
Wodzirej

Meldunek: 02/07/2004
Postów: 10395
Jesli chodzi o Rzeszów to lepiej uwazać, bo Grozer i Millar przeziebieni i kto wie jak zagrają i czy zagrają, a Mika nadal skrecony staw skokowy. Berlin to nie sa az takie chłopcy do bicia, nie jest to klasa Fryderykow ogolnie, ale grac potrafią. Rozsmieszyla mnie pewna fraza w jednym z artykułów, mianowicie "z takimi słabymi druzynami jak Berlin to Rzeszów powinien spokojnie wygrywac" cos w ten desen. Nie przesadzajmy, to bedzie ciezki dwumecz jak na moje oko i po @ 1,30 nie ruszam dzis Rzeszowa.

Co do drugiego meczu to Zaksa nie powinna miec wiekszych problemow z Arisem, jak wiemy w Grecji problemy, slyszalem nawet o oddaniu meczu walkowerem, ale jednak do tego nie dojdzie. Kurs @ 1,10 do zwariowanego combosa, ktorego dzisiaj tworze w sam raz taka lokata.

Moj combos wygląda następująco:

1)Mostostal
2)Bled
3)Knack
4)Cuneo
5)Trentino
6)Vollero
7)Generali


#1 #2 #3 problemy finansowe greckich druzyn, zawieszona do odwołania liga itp itd, do tego slabosc greckich druzyn, a dobra forma ich przeciwników, to skutkuje tym, ze trzeba zagrac dzis przeciwko całej Grecji ...

#4 róznica klas, do tego Cuneo w weekd gra z beniaminkiem w lidze wiec nie ma sie co ograniczac dzisiaj i na maksa 3-0 szybkie

#5 bez komentarza 10/10

#6 #7 gospodarze to lepsze druzyny, lepsza forma, Generali ograli ost Fryderyki, to robi wrazenie, wiec ze srednim Cannes tez sobie poradzą, a Vollero gra z outsiderem tej grupy


@ 3,50 uni



Chciałem dać jeszcze Pesaro under 160,5 pkt oraz Fenerbahce +1,5 , ale sie rozmysliłem.

Jesli chodzi o Skrę to widomo, są w super formie, a Fried przegrało ostatnio w lidze anwet, co nie zdarza im się zbyt czesto, mozna rzec, ze w przeciagu ostatnich klilku lat przegrali tylko kilka razy. Moze cos jest na rzeczy z ich formą, a być moze szykowali się mocno na dzisiaj, a tamten mecz troszke "odpuscili" grajac na zmeczeniu itp. Nie wiem, wiem jedno Skra musi to wygrac, kibicuje im, są w gazie, jedyny kontrargument to taki, ze nigdy im niemiecka ekipa nie leżała zbytnio i przegrywali gładko zawsze. Trzeba się przałamać w koncu.


Jastrzębskiego nie ruszam, bo kto wie co oni zagrają. Brak trenera na razie, ale podobno już dzisiaj ma byc podane info, ze Anastasi ich przejmuje, zobaczymy. Przegrali oba mecze w LM i muszą się przełamać teraz, bo juz 2 razy przegrali "wygrane" mecze lub na wlasne zyczenie, jak kto woli. Dzisiaj przełanie. Budva to zadna potęga.


To tyle, nie chciałem rozbijać tego posta na kilka działów, więc zrobiłem tutaj "miszmasz".

Pozdro Wojtas grin

Do góry
#4284563 - 08/12/2010 23:34 Re: Pozostałe europejskie puchary 2010/2011 (Liga Mistrzyń, CEV Cup, Challenge Cup) [Re: Wojtas_]
Misiek Offline
Didżej

Meldunek: 06/10/2002
Postów: 9548
Skąd: Wieluń
Resovia Rzeszów v SCC Berlin 1 @1.4 ladbrokes
CEV Cup.
Resovia Rzeszów po tym jak nie gra w Lidze Mistrzów, cel ma bardzo ambitny na ten puchar.. wielki finał, ale z takim budżetem i z takim składem, nie ma co się dziwić, w końcu to tylko CEV Cup, a nie Liga Mistrzów.
Dziś w II rundzie podopieczni Travicy zmierzą się z obecnym liderem niemieckiej ligi SCC Berlin.
Z obozu Rzeszowa można wyczytać, że Grozer i Miller mają lekkie przeziębienie i nie trenowali dwa dni, ale myślę, że dziś w tak ważnym spotkaniu i tak zagrają, i to zagrają jeszcze lepiej, jakby mieli trenować Wink
Berlin to ambitna drużyna, ale daleko im do siły co prezentuje Mistrz Niemiec zespół z Fridrischafen który dziś zmierzy się w Łodzi z naszym Mistrzem Polski Skrą.
Dziś trzeba wygrać, bo w innym przypadku, strasznie skomplikuje się sprawa naszych brązowych medalistów poprzedniego sezonu, gdyż nie dość, że będą musieli oni wygrać na wyjeździe, to jeszcze będą zmuszeni do rozegrania złotego seta, który zadecyduje o awansie, a tego na pewno ekipa z Rzeszowa chce sobie darować, bo wiedzą.. z przeszłości, że to same nerwy i przypadek może zadecydować...
Tak więc dziś uważam, że Rzeszów wygrywa dość pewnie i w Niemczech również powtórzą ten wyczyn i awansują do kolejnej rundy.
Kurs @1.4 wygląda mi sympatycznie... inne buki mają w granicach @1.3-1.25, a hc -1.5 na pograniczu @1.55-1.45, tak więc @1.4 na sam mecz bardzo fajnie się prezentuje, zobaczymy smile

Do góry
#4286886 - 09/12/2010 18:11 Re: Pozostałe europejskie puchary 2010/2011 (Liga Mistrzyń, CEV Cup, Challenge Cup) [Re: Misiek]
gucik6 Offline
addict

Meldunek: 26/07/2010
Postów: 647
Garty za wczoraj Wojtas, naprawde szacun w temacie:)
Jakie propozycje na dzisiaj??

Oczywiscie rabit baku i co do tego:)zastanwiam sie nad rosyjskim armatami jakis za lub sprzeciw??moze inne ciekawsze propozycje??A moze cos z innych meczy takze Ligi mistrzyń

Do góry
#4286887 - 09/12/2010 18:12 Re: Pozostałe europejskie puchary 2010/2011 (Liga Mistrzyń, CEV Cup, Challenge Cup) [Re: gucik6]
gucik6 Offline
addict

Meldunek: 26/07/2010
Postów: 647
Nie wiem dlaczego ale kusi mnie dzisiaj Cortese-2 po lakomym kursie 2.5

Do góry
#4287042 - 09/12/2010 21:16 Re: Pozostałe europejskie puchary 2010/2011 (Liga Mistrzyń, CEV Cup, Challenge Cup) [Re: gucik6]
gucik6 Offline
addict

Meldunek: 26/07/2010
Postów: 647
napisze ktos cos o dzisiejszych meczach bo zaraz musze na uczelnie spadac

Do góry
#4287044 - 09/12/2010 21:19 Re: Pozostałe europejskie puchary 2010/2011 (Liga Mistrzyń, CEV Cup, Challenge Cup) [Re: gucik6]
agr1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/03/2005
Postów: 10495
Jakby ktos chcial to by sie tu pojawily analizy.
Najwidoczniej nikomu sie nie chce.

A ty zamiast zasmiecac temat, nic nie wnoszacymi postami, przesniej sie na quasi czat, moze tam tez znajdziesz jakies suche typy.

~Posty do kasacji.

Do góry
#4287049 - 09/12/2010 21:29 Re: Pozostałe europejskie puchary 2010/2011 (Liga Mistrzyń, CEV Cup, Challenge Cup) [Re: gucik6]
_Korver_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/04/2004
Postów: 18397
Originally Posted By: gucik6
napisze ktos cos o dzisiejszych meczach bo zaraz musze na uczelnie spadac


Na tym forum nie znajdziesz zbyt wielu analiz, szukaj u konkurencji. Jedyna szansa w Wojtasie, ale to też kwestia ile jeszcze wytrzyma. papa grin

Do góry
#4287056 - 09/12/2010 21:37 Re: Pozostałe europejskie puchary 2010/2011 (Liga Mistrzyń, CEV Cup, Challenge Cup) [Re: _Korver_]
Wojtas_ Offline
Wodzirej

Meldunek: 02/07/2004
Postów: 10395
dzisiaj to mam wyjebke na analizy, czekamy na Baku grin

Do góry
#4287061 - 09/12/2010 21:42 Re: Pozostałe europejskie puchary 2010/2011 (Liga Mistrzyń, CEV Cup, Challenge Cup) [Re: Wojtas_]
gucik6 Offline
addict

Meldunek: 26/07/2010
Postów: 647
Wojtas_ dzisiaj tylko baku tak?

Do góry
#4287078 - 09/12/2010 21:57 Re: Pozostałe europejskie puchary 2010/2011 (Liga Mistrzyń, CEV Cup, Challenge Cup) [Re: gucik6]
craax Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/04/2006
Postów: 26275
Skąd: miasto królewskie
co za gosc blush

Do góry
Strona 1 z 6 1 2 3 4 5 6 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
3 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, VVega, Akhu), 3702 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582199 Postów

Najwięcej online: 4029 @ Wczoraj o 14:25