Opcje tematu
#7354686 - 02/07/2019 10:42 Nie popełnijcie moich błędów ...
hunters Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/11/2007
Postów: 4665
Skąd: SJZ
Witam

Zgłaszam się tutaj w nietypowej sprawie, jednakże nie mam wyjścia i szukam różnych rozwiązań. Od lat jestem na forum, od lat gram i jestem hazardzistą… Leczę się jednak lata gry, wygrywania i przegrywania, a raczej w większym stopniu przegrywania spowodowały masę problemów, które ściągnąłem na siebie i swoja rodzinę. Obecnie próbuję ratować się wyjściem z pętli długów w jakie się wpakowałem graniem na kredyt, kredyty bankowe… chwilówki i inne z gorszych źródeł. Zastraszanie, telefony i tego typu sprawy to dla mnie codzienność, dużo bym dał żeby cofnąć czas. Ostatnimi czasy co gorsza dobierają się do mnie i komornicy, z większością mam ugody spłacam w ratach, pracuję na 2 etaty, żeby ratować rodzinę. Bliscy pomogli ile mogli, ale obecnie zajął mi konto i wynagrodzenie kolejny komornik… na kwotę która mnie już zabija - 8800 zł, dług kolejnej niespłaconej pożyczki. Chce spłaty połowy, żeby uchylić zajęcia i resztę rozłoży na raty. Zarabiam nieźle ale wszystko oddaje na długi i spłatę hipoteki, ledwo co na życie zostaje. Żona już nie może na mnie patrzeć, ale najbardziej szkoda mi córki. Z potrzebnych 4400 zebrałem tylko 2100 zł, sprzedałem już wcześniej co mogłem i nie ma już rozwiązań dlatego piszę do Was, czy jest jakaś szansa na małe wspomożenie, nie chcę darowizny. Będę się starał oddać jak wyjdę na prostą. Chcę zrobić sobie listę osób, które może uratują moje życie, życie z rodziną, którą kocham ale hazard zrobił ze mnie zwierzę – które teraz chcę odwrócić do bycia człowiekiem.

Jeśli nawet nie będziesz chciał czy mógł mi pomóc, to zapamiętaj i nie powtarzaj moich błędów.

Jeśli przeczytałeś do końca, to dziękuję.

Do wielu osób wysłałem wiadomość priv, ale uznałem, że na ogólnym też napiszę.

Do góry
Bonus: Unibet
#7354687 - 02/07/2019 10:54 Re: Nie popełnijcie moich błędów ... [Re: hunters]
Bydle Offline
veteran

Meldunek: 11/12/2013
Postów: 1461
z tego forum to sie robi jakas strona do zebrania o kase, wystarczy spojrzec na 3 ostatnie tematy z tego dzialu.
trzeba bylo wczesniej myslec o konsekwencjach a nie grac jak zwierze

Do góry
#7354747 - 02/07/2019 13:31 Re: Nie popełnijcie moich błędów ... [Re: hunters]
wHiTe_StAr Online   sad
Fundator

Meldunek: 15/11/2004
Postów: 24746
Skąd: Kraków
Mówisz że zarabiasz nieźle,na życie ci starcza (piszesz że ledwo ale starcza), robisz dwa etaty czyli wnioskuję że problemów ze zdrowiem (przynajmniej tym fizycznym ) nie masz.
To czego od nas oczekujesz ? Żebyśmy się składali na ratę twoje kredytu hipotecznego bo poszalałeś na zakładach ?
Poza tym jeśli rzeczywiście ci się wydaje że jak pozbierasz trochę grosza na poprawienie komfortu życia to problem się zmniejszy to mało chyba jeszcze wiesz o uzależnieniu.
Pieniędzy dla ciebie nie mam,ale dobrą radę owszem. Biegnij czym prędzej po fachową pomoc

Do góry
#7354825 - 02/07/2019 18:57 Re: Nie popełnijcie moich błędów ... [Re: hunters]
SHARKS Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 08/03/2012
Postów: 2339
hunters nie znam cie osobiscie wiec jako czlowieka nie mam prawa cie osadzac i oceniac ale jednak przepraszam ze to napisze
MUSISZ WYPIC to co sam nawarzyles ja oczywiscie moge sobie tylko wyobrazic w jakie łajno wpadles no ale wiesz raczej nikt ci nie pomoze
hunters to nie jest choroba i walka z czasem twoja czy zony syneczka coreczki itp mysle ze na to userzy znalezli by cash i robili by przelewy bo kazda jednostka jest nasza czescia skladanka naszego portalu ale jezeli chodzi o uzalezenienie to jak wyzej kolega kibic WISLY KRAKOW ciezki temat i nie chodzi o to ze jestesmy niechetni
ze jestesmy zadufanymi w sobie gburami ale tutaj jest ryzyko ze jezeli nawet na serio masz te klopoty predzej czy pozniej postawisz ta kase
dla wielu osob suma kafla dwoch czy nawet 10 uwazam ze nie byla by problemem do pomocy (spisane umową) nie wazne o nicki bo kazdy burek portalowy wie doskonale kto za ile gra wiec budzet jest ale tak jak mowie ZYCZE CI ABY KTOS MIAL NA TYLE JAJ ABY CI ZARYZYKOWAC I POMOC
ja tez wielkim biznesmenem nie jestem owszem potrafie czasami przyłotac za 2 czy 3kola ale i tak parom tu kolegom(mniejsza o nicki) trzymajacym emocje i majacym leb na karku moge co najwyzej
"buty wyczyscic"
obecnie przenosimy sie z bloku do domu duza suma zakupu
i tez bedzie kredyt wiec ja ODPADAM nie gniewaj sie
sam od miecha do miecha sie klepie BIDE

Do góry
#7354854 - 02/07/2019 19:58 Re: Nie popełnijcie moich błędów ... [Re: hunters]
hunters Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/11/2007
Postów: 4665
Skąd: SJZ
Słowa nagany jak i otuchy są normalnym zjawiskiem. Spotkałem się z tym wiele razy. Jednak proszę póki coś Was nie dotknie bezpośrednio - uwierzcie... Nie wiecie i nie macie pojęcia o czym mówicie.

Do góry
#7354891 - 02/07/2019 20:41 Re: Nie popełnijcie moich błędów ... [Re: hunters]
SHARKS Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 08/03/2012
Postów: 2339
hunters uwierz mi mialem zblizona sytuacje do twojej
nie mam pojecia mniejsza wieksza chyba duza mniejsza
ale wiem jaki wplyw bukmachera ma wplyw na zycie
plus czy tez handi mialem ze jestem "stary kon" nie mam zony i dzieci
wiec ty przejeb .....sytuacja przy zonie i pociechach
ja mialem zonka 2001-2003 w banku .....xxxxxxxx
mialem odnawialny kredyt i booooooom ja sie spoznilem z przelewem i rozwiazali mi ta umowe 3.000 te czasy to nie malo 15lat temu
i z biegiem lat wiem ze zjeb..... bo stykalo od kogos pozyczyc i splacic tych gejow
a tak SPIRALA 2 kredyt na poczet 1 i z 2 na styk problemy
no to 3 aby zamknac 1 i na biezaco leciec z 2 i 3 i doszlem do 4 i wrotki na 2 lata
wiec mi nie pisz ze niewiem o co biega
tutaj z 60 % miala wplyw bukmachera bez 2 zdan a i hulaszcze zycie
imprezy itp

BYLO MINELO POWIEDZIALEM NIGDY WIECEJ JEST PEWNA GRANICA KTOREJ
NIE PRZEKROCZE I TYLE W TEMACIE

Do góry
#7354899 - 02/07/2019 20:51 Re: Nie popełnijcie moich błędów ... [Re: hunters]
hunters Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/11/2007
Postów: 4665
Skąd: SJZ
Nie ma się co licytować. Jednak uwierz. Kwoty, o których piszesz są żadne. Ja obecnie przez te bagno miesięcznie płacę około 4tys pracujac na 2 etaty. Oddzwięk, a raczej jego brak na informacje dla potomnych oraz brak jakiejkolwiek nici ustosunkowania się do problemu skłania do jednego. Zamknijmy temat. Nie ma sensu.

Do góry
#7354904 - 02/07/2019 20:56 Re: Nie popełnijcie moich błędów ... [Re: hunters]
Bydle Offline
veteran

Meldunek: 11/12/2013
Postów: 1461


czlowieku nie pograzaj sie dwa tygodnie temu pytales czy buk otwarty co wynika z tego ze mimo problemow finansowych dalej grasz u buka i jeszcze masz tutaj czelnosc prosic o kase. Skoncz grac bo tak zapedzasz sie w spirale z ktorej nie wyjdziesz. terapia zamknieta to jedyne wyjscie a nie zebranie o kase na forum ktora i tak przegrasz u buka

Do góry
#7354910 - 02/07/2019 21:01 Re: Nie popełnijcie moich błędów ... [Re: hunters]
SHARKS Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 08/03/2012
Postów: 2339
hunters rzeczywiscie jezeli mowisz ze moje kwoty
a najw 8000 w 2002 czy 2003 jest znikoma to masz grubo pod sufitem
bez odbioru obecnie (przepraszam koledzy )
nawet beto czy bks z lukaszem dluuuuuugo by sie zastanawiali czy zagrac a ja gralem w kato na dworcu

Do góry
#7354916 - 02/07/2019 21:10 Re: Nie popełnijcie moich błędów ... [Re: hunters]
hunters Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/11/2007
Postów: 4665
Skąd: SJZ
To forum to jeden z czynników problemu. Macie rację. Ban. Żegnam się z problemami. 3majcie się. Hazard to zło.

Do góry
#7354918 - 02/07/2019 21:12 Re: Nie popełnijcie moich błędów ... [Re: hunters]
SHARKS Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 08/03/2012
Postów: 2339
i sadzac po tym jak "bacznie" obserwujesz" ten temat to uwazam ze czekasz na jakis jeleni ktorym rura spuchnie i ci przesla
a ty na drugi dzien atak na 2 -3 mecze i wrotki

hunters tired User Carpal Tunnel 2 minut 27 sekund temu Viewing a list of posts
To i Owo


Panie daj se Pan spokoj
wydzwon komornika zglos sie na terapie
niech ci jakies jeb... zaswiadczenie wystawia
pogadaj z z zona ze przejmuje ci konto i tyle
wyjdziesz na prosta szybciej niz ci sie zdaje
ale nieeeeeeeeeee przeciez ty juz wyszukales "pewki" na weekend
HUNTERS nie oszukasz hazardu

Do góry
#7354989 - 02/07/2019 22:28 Re: Nie popełnijcie moich błędów ... [Re: hunters]
burbon Online   eek
Smakosz jedzenia i alko

Meldunek: 09/04/2014
Postów: 55934
Originally Posted By: hunters
To forum to jeden z czynników problemu. Macie rację. Ban. Żegnam się z problemami. 3majcie się. Hazard to zło.

Kurwa .. hunters...
Forum to jeden z czynników problemu??
Ujebałeś na kuwecie ?

Do góry
#7356355 - 05/07/2019 22:47 Re: Nie popełnijcie moich błędów ... [Re: SHARKS]
ANZELMO Offline
veteran

Meldunek: 11/10/2015
Postów: 1269
stary dworzec w kato - profek na dwordzu w rogu .... piwo czy sts nie fortuna byla tam pierwsza stare czasy mały podatek minimalna stawka chyba na 5 zl

Do góry

Moderator:  Biszop, rafal08 



Kto jest online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Szuman, latajaca_holenderka, igea23, wHiTe_StAr, Zaixi), 3755 gości oraz 12 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5580260 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49