Opcje tematu
#7462592 - 19/05/2020 17:48 Kosciół i pedofile a Siekielscy
rafal08 Offline
Zbanowany

Meldunek: 01/03/2005
Postów: 110840
Skąd: Las Vegas
Pierwszy film

https://www.youtube.com/watch?v=BrUvQ3W3nV4

Najnowszy film

https://www.youtube.com/watch?v=T0ym5kPf3Vc

Zakładam ten temat zeby chociaz 5% osob zagladajacych na to forum obejrzało i zrozumiało

Wasze opinie ?

Do góry
Bonus: Unibet
#7462698 - 19/05/2020 20:58 Re: Kosciół i pedofile a Siekielscy [Re: rafal08]
Nickel Offline
addict

Meldunek: 24/02/2004
Postów: 669
Skąd: Rzeszów
Bardzo dobrze, że został założony oddzielny temat dla tych filmów.
Podoba mi się surowa oprawa drugiej części, jak choćby te plastelinowe? ludziki.
Co do treści - nóż się w kieszeni otwiera. Czułem olbrzymią złość, frustrację i bezradność na chwilami bezczelne teksty czy zachowania hierarchów kościelnych jak i tych, którzy wiedzieli, zamiatali te haniebne czyny pod dywan i/lub byli bezpośrednio odpowiedzialni za krzywdy wyrządzone ofiarom w młodości.
Mógłbym tutaj walnąć mniej/lub bardziej chaotyczny elaborat nt. samej pedofilii oraz co irytuje mnie w instytucji jaką jest kościół w XXI wieku, ale podejrzewam, że napisałbym to, co myśli wielu z tych, co widziało ten film lub widzi na pozwalają sobie stojący na jego czele.
Bardzo chciałbym, żeby wyciągnięto wnioski z tego filmu i każda osoba duchowna, której udowodniono pedofilię, była sądzona według prawa świeckiego, nie zaś kanonicznego. By ten kiepski żart, o tym, co grozi księdzu za pedofilię- przeniesienie do innej parafii, nie miał nigdy pokrycia z rzeczywistością.

Do góry
#7462701 - 19/05/2020 21:45 Re: Kosciół i pedofile a Siekielscy [Re: Nickel]
rafal08 Offline
Zbanowany

Meldunek: 01/03/2005
Postów: 110840
Skąd: Las Vegas
To jest bardzo proste. O wszystko trzeba walczyć.

Nie trzeba być obojętnym na krzywdę ludzi czy zwierzaków. Trzeba pomyśleć i być sobą

Do góry
#7462854 - 21/05/2020 08:26 Re: Kosciół i pedofile a Siekielscy [Re: rafal08]
Nickel Offline
addict

Meldunek: 24/02/2004
Postów: 669
Skąd: Rzeszów
Co sądzisz o filmie Latkowskiego?

Do góry
#7463339 - 23/05/2020 17:25 Re: Kosciół i pedofile a Siekielscy [Re: Nickel]
rafal08 Offline
Zbanowany

Meldunek: 01/03/2005
Postów: 110840
Skąd: Las Vegas
Zobaczę gdzie jest i dziś lub jutro zamierzam obejrzeć

Do góry
#7467359 - 07/06/2020 15:48 Re: Kosciół i pedofile a Siekielscy [Re: rafal08]
rafal08 Offline
Zbanowany

Meldunek: 01/03/2005
Postów: 110840
Skąd: Las Vegas
Tak się stało,że akurat dziś to zerknąłem .Dokument/reportaz/film nie wiem jak to nazwać jest na poziomie dna i kilo mułu. Za pokazanie tych znanych osób nie dziwi mnie,że dostanie pozwy do sądu. Co ma Siwiec do tego, nie wiem . Brakuje,żeby jeszcze kogoś z Geslerrow pokazał to pewnie do końca życia by się nie wypłacił.

Co do filmu to jest Polska A nie dziki kraj gdzie się dzieci sprzedaje itd. Gdzie byli rodzice wtedy ??? To nie są 17-18 latki nad którymi ciężko czasem zapanować,ale dużo młodsze.

Druga strona medalu to na całym świecie to istnieje i będzie istnieć. Chyba każdy o tym wie

Tu zero dowodów, niczego właściwie.

Zapytałeś co sądzę. Siekielscy 10 , Latkowski 0,może 1 W porywach.

Takie jest moje zdanie.

Do góry
#7467364 - 07/06/2020 15:51 Re: Kosciół i pedofile a Siekielscy [Re: rafal08]
rafal08 Offline
Zbanowany

Meldunek: 01/03/2005
Postów: 110840
Skąd: Las Vegas
Z resztą lokal koło Grandu i Sofitelu. Jest wieczór mieszkając tam kto by do niego nie poszedł. Żenada lączenie ludzi z przestępstwem od razu.

I tak moim zdaniem są mega grzeczni Ci,których pokazal

Do góry
#7467602 - 07/06/2020 20:47 Re: Kosciół i pedofile a Siekielscy [Re: rafal08]
Bullet Offline
Marat Safin


Meldunek: 14/05/2005
Postów: 6982
Skąd: TORY H16 rz.13 m.9
Originally Posted By: rafal08
Z resztą lokal koło Grandu i Sofitelu. Jest wieczór mieszkając tam kto by do niego nie poszedł. Żenada lączenie ludzi z przestępstwem od razu.

I tak moim zdaniem są mega grzeczni Ci,których pokazal


Przykro mi to pisać bo Cię lubię i szanuje, ale widać, ze kompletnie nie sledziłeś tematu. Pierwsza rzecz to niejaki Kubuś W. od dawna bawił się takie tematy i są nawet zeznania świadka przy okazji innego projektu Latkowskiego jak to młodych chłopców sobie wybierał na te sprawy za pienążki. No i druga sprawa jak to jest, że w momencie gdy o zatoce było już głośno w temacie ich procederów to gro "osobistości" stało murem za tym aby jej nie zamykali? Czy Ty wiedząc o tym, że w jakimś miesjcu mamy do czynienia z czynami pedofilskimi o czym głośno było dałbyś poparcie takiemu miejscu? No chyba kurwa nie.

Co do filmów Sekielskich oczywiście się z Wami zgadzam.

Do góry
#7467612 - 07/06/2020 20:59 Re: Kosciół i pedofile a Siekielscy [Re: rafal08]
Nickel Offline
addict

Meldunek: 24/02/2004
Postów: 669
Skąd: Rzeszów
Tak jak myślałem: "Twój pedofil jest lepszy niż mój...".

B. Szyc zamieszczał rozmowę z Latkowskim i niefajnie to wyglądało. Sam film nie byłby jeszcze tragiczny, ale wciąganie w ten proceder celebrytów (dla hype'u?)- już tak.
Z jednej strony: jest dokument, podparty solidnym materiałem źródłowym, a z drugiej film pokazujący patologię i próbujący oskarżać kogoś, kto nie był z nią związany.
Krzywdę wyrządziłem Sekielskim zestawiając ich wydawnictwo z tym Latkowskiego, za co przepraszam.

Do góry
#7467644 - 07/06/2020 21:29 Re: Kosciół i pedofile a Siekielscy [Re: Nickel]
Bullet Offline
Marat Safin


Meldunek: 14/05/2005
Postów: 6982
Skąd: TORY H16 rz.13 m.9
Originally Posted By: Nickel
Tak jak myślałem: "Twój pedofil jest lepszy niż mój...".

B. Szyc zamieszczał rozmowę z Latkowskim i niefajnie to wyglądało. Sam film nie byłby jeszcze tragiczny, ale wciąganie w ten proceder celebrytów (dla hype'u?)- już tak.
Z jednej strony: jest dokument, podparty solidnym materiałem źródłowym, a z drugiej film pokazujący patologię i próbujący oskarżać kogoś, kto nie był z nią związany.
Krzywdę wyrządziłem Sekielskim zestawiając ich wydawnictwo z tym Latkowskiego, za co przepraszam.


Chyba do siebie bijesz bo ja uznałem oba zjawiska za patologiczne ale Ty na siłę chcesz wybielić towarzystwo celebryckie. Ok masz do tego prawo. Szkoda tylko, że piszesz o tym co czytałeś u Szyca a nie napiszesz o tym, ze jest świadek na Kubusia, o tym jak np. Bieniuk tłumaczył się z obecności na jachcie u Marcina T., o tym jak Siwiec pierwsza broniła Jarusia jak był oskarżony o gwałt czy o tym jak ochoczo reklamowali tak dla zatoki gdy tajemnicą poliszynela było co tam się wyprawiało ale ok nie pasuje do tezy...

Żeby była jasność każda pedofilia jest dla mnie osobiście zła i nie ma znaczenia czy tyczy się księży czy elit. Zresztą jak ruszą procesy przeciwko Latkowskiemu to się zobaczy co się wydarzy smile

Do góry
#7467651 - 07/06/2020 22:01 Re: Kosciół i pedofile a Siekielscy [Re: rafal08]
ssaczu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/05/2007
Postów: 32677
Skąd: Częstochowa
Rafale - "gdzie byli rodzice" to najdebilniejsze wytlumaczenie jakie od zawsze w tego typu sprawach sie przewija. To dorosly facet ma miec rowno pod sufitem zeby nie dymac dzieci, nawet jak niektore by tego chcialy.

Rozumiem ze Polanskiego tez broniles bo w koncu ruchal 13latke ale mamusia ja do niego przyprowadzila. Od 30 lat cale nasze srodowisko artystyczno-celebryckie bronilo Romana tym tekstem lub ze takie byly wtedy czasy w USA...

Odnosnie Zatoki Sztuki widac ze nie masz pojecia o calej tej sprawie. Afera wyszla na jaw w 2015r. Szeroko opisywana w mediach jak i w ksiazce Zatoka Swin. Sam film Latkowskiego jest zenujacy bo zrobiony po lebkach.

W 2002r afera pedofilska na dworcu centralnym. Sluzby rozpracowywaly ludzi ktorzy na tym dworcu wykorzystywali biedne dzieci placac im za seks. Wycieklt do mediow akta z dzialan operacyjnych a tam pojawialy sie nazwiska znanych ludzi jako uczestnikow tego procederu. Zanussi, Wojewodzki, jakis byly minister, szycha z banku ktoregos... Wszystko mozna jeszcze wyszperac w necie bo bylo to opisywane w gazetach w tamtych czasach. Oczywiscie afera zamieciona pod dywan bo skazano tylko jakis nieznanych leszczy. Reszcie wlos z glowy nie spadl.

W sprawie Zatoki Sztuki wiadomo ze wlasciciel i jego pracownik Krystek udostepniali mlode, a czasami under 15 lat dziewczyny innym ludziom za kase. Mozna tylko domniemywac komu bo nikt pary z geby nie pusci a sluzby i prokuratura dzialaja tak jak zawsze. Ludziom znanym i bogatym rzadko wlos z glowy spadnie. Mlode dziewczyny byly zastraszane, szantazowane, popelnialy samobojstwa, wycofywaly zeznania...


Co ma do calej sprawy Natalia Siwiec?
Na dachu Zatoki Sztuki powstal klub The Roof. Przez dlugi okres czasu menadzerka hostess w The Roof byla pewna obecnie bardzo znana celebrytka. Hostessy oczywiscie wiadomo co mialy robic. Swiecic dupa, zadowalac znanych i bogatych klientow. Hostessami byly czasami niepelnoletnie dupy. Menadzerka ta byla Blanka Lipinska. To ta pani co wyplynela na tej ksiazce w stylu 50 twarzy Greya.

Od gdzies 2-3 lat tej dziwki w mediach pelno. Robi za autorytet itd. Jej najblizsza przyjaciolka jest Siwiec i wiele innych tego typu dup czyli znanych celebrytek ktore sa znane z tego ze sa znane. Oczywiscie Blanka Lipinska twierdzi ze ona nic nie wiedziala co w tych klubach sie dzieje. Standardowo. Bikt nic nie widzial, nikt nic nie slyszal....

Mozna tu przytoczyc jeszcze afere dubajska gdzie polskie celebrytki pokroju Siwcowej mozna bylo zatrudnic do dymania, szczania i srania na nie. Dupy byly wysylane m.in. do dubaju przez corke Borysewicza z Lady Pank. Proceder byl znany od lat na salonach warszafki ale oczywiscie nikt nic nie widzial nikt nic nie slyszal...


Podsumowujac:

Srodowisko celebrycko-artystyczne, tzw warszafka to najwieksze bagno.

Degeneraci jakich sie nie uswiadczy nigdzie indziej. Cpuni, alkoholicy, seksoholicy, oszusci, pedofile... mozna wymieniac bez konca.

A postrzegani przez masy jako elita.

Sorry za brak interpunkcji ale z telefonu pisze i mi sie nie chce meczyc.

Do góry
#7467655 - 07/06/2020 22:28 Re: Kosciół i pedofile a Siekielscy [Re: rafal08]
Bullet Offline
Marat Safin


Meldunek: 14/05/2005
Postów: 6982
Skąd: TORY H16 rz.13 m.9
O Ssaczu to ładnie rozwinął. Zapomniałem o Zanussim.

Zebyśmy się dobrze zrozumieli - film Latkowskiego sam w sobie oczywiście jest słabszy od filmów Sekielskich. Natomiast wystarczy trochę poszperać, żeby się dowiedzieć, że niektóre z osób tam wskazanych jako bywalcy mają wiele za uszami i może im wcale nie był tak łatwo w sądzie jak im się wydaje bo przy okazji mogą wyjść różne inne smaczki.

Do góry
#7467662 - 08/06/2020 01:22 Re: Kosciół i pedofile a Siekielscy [Re: rafal08]
Gy_Gy_Crav[eel] Offline
veteran

Meldunek: 09/11/2001
Postów: 1540
Skąd: Manchester city
kró zyje, nie umarl i ma sie dobrze smile

Do góry

Moderator:  Biszop, rafal08 



Kto jest online
11 zarejestrowanych użytkowników (Józef Małolepszy, wHiTe_StAr, Kretol, Sony, igea23, Sensei, VVega, ElNinho[mmdea], 11kera11, akagi, Irek), 2105 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581190 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49