Strona 1 z 126 1 2 3 ... 125 126 >
Opcje tematu
#7097681 - 16/02/2018 09:31 Piłka nożna - 16.02.2018 - 19.02.2018
rafal08 Offline
Zbanowany

Meldunek: 01/03/2005
Postów: 110676
Skąd: Las Vegas

Do góry
Bonus: Unibet
#7097682 - 16/02/2018 09:33 Re: Piłka nożna - 16.02.2018 - 19.02.2018 [Re: rafal08]
burbon Offline
Smakosz jedzenia i alko

Meldunek: 09/04/2014
Postów: 55934
witam serdecznie toast

Do góry
#7097683 - 16/02/2018 09:34 Re: Piłka nożna - 16.02.2018 - 19.02.2018 [Re: rafal08]
bukma Offline
wredota

Meldunek: 09/04/2004
Postów: 17149
Skąd: Szczecin
czesc wy kurwa bogacze (po wczoraj)

Do góry
#7097684 - 16/02/2018 09:48 Re: Piłka nożna - 16.02.2018 - 19.02.2018 [Re: rafal08]
Warren Offline
Dr. Watson

Meldunek: 18/01/2005
Postów: 136775
Skąd: Warszawa-WH
Siemandero Wy najebani hajsem!

Do góry
#7097685 - 16/02/2018 09:49 Re: Piłka nożna - 16.02.2018 - 19.02.2018 [Re: rafal08]
Warren Offline
Dr. Watson

Meldunek: 18/01/2005
Postów: 136775
Skąd: Warszawa-WH
Podobno Ci co wygrali wczoraj to nie wygrają w weekend wink

Do góry
#7097688 - 16/02/2018 10:03 Re: Piłka nożna - 16.02.2018 - 19.02.2018 [Re: Warren]
bukma Offline
wredota

Meldunek: 09/04/2004
Postów: 17149
Skąd: Szczecin
Originally Posted By: Warren
Podobno Ci co wygrali wczoraj to nie wygrają w weekend wink

ja slyszalem ze podobno ci co wygrali wczoraj juz wiecej wczoraj nie wygraja

Do góry
#7097690 - 16/02/2018 10:22 Re: Piłka nożna - 16.02.2018 - 19.02.2018 [Re: rafal08]
Warren Offline
Dr. Watson

Meldunek: 18/01/2005
Postów: 136775
Skąd: Warszawa-WH
może tak być

Do góry
#7097693 - 16/02/2018 10:31 Re: Piłka nożna - 16.02.2018 - 19.02.2018 [Re: rafal08]
forty Offline


Meldunek: 14/05/2001
Postów: 30407
Skąd: Brama

Do góry
#7097698 - 16/02/2018 10:47 Re: Piłka nożna - 16.02.2018 - 19.02.2018 [Re: rafal08]
jaga1920 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/08/2014
Postów: 43712
Skąd: Białystok
Dziś Legia traci punkty i jutro Jaga liderem smile

Do góry
#7097700 - 16/02/2018 10:49 Re: Piłka nożna - 16.02.2018 - 19.02.2018 [Re: rafal08]
jaga1920 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/08/2014
Postów: 43712
Skąd: Białystok
ksiądz Robak dziś zakutasi

Do góry
#7097702 - 16/02/2018 11:10 Re: Piłka nożna - 16.02.2018 - 19.02.2018 [Re: rafal08]
Kretol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/12/2005
Postów: 29714
laugh

Do góry
#7097712 - 16/02/2018 12:35 Re: Piłka nożna - 16.02.2018 - 19.02.2018 [Re: rafal08]
BeneQ Offline
veteran

Meldunek: 17/07/2014
Postów: 1575
Czas na emocjonalne przemówienie. Już mam dość tej pychy i nienawiści która każdego dnia wobec mnie jak również wobec innych gdzie wzajemnie się nią obrzucacie pojawia się na forum i nikt sobie nic z tego nie robi.
Jak szanowny psychiczny BeneQ powie to już od razu wypowiedzi o psychiatryku itp. A dlaczego? Bo wklejałem kupony za 20.000. I pewnie dlatego. Ale to, że wpłaciłem 1000 doceniła tylko elita tego forum która sprawiła, że są jeszcze na tym forum ludzie a nie Ci którzy pewnie jeszcze i na to źle patrzą. No i jakoś sobie tego nie wymyśliłem. Kiedyś jeszcze przed banem jak pisałem że zarabiałem tylko średnią krajową to każdy w szoku był i też chciał tyle zarabiać. Nie mówiąc o epizodzie z typami za 5.000. Gdzie można było zarobić na nich znacznie więcej. Ale nikt o tym nie pomyślał. Mogliście już zrobić "cebuladeal" jak to się mówi i się złożyć w 20 i byście wyszli na tym jeszcze lepiej. Ale po co być bogatym? To mnie boli. Na zachodzie ludzie nie chcą zarabiać 7000zł tylko ponad 10.000zł. Pomimo tego, iż w sklepach ceny są niemal takie same jak w Polsce a nawet i tańsze. Na tamtejszym magazynie robią tylko nacje afrykańskie i wschodnioeuropejskie. I tam pracuje 2 mln Polaków za... połowę pensji zachodniego mieszkańca a u nas 2-3x więcej. A u nas z jakiejkolwiek pracy się cieszą. Pytam się: o co tu chodzi? Nie wiem kto Was tak zmanipulował że macie tacy być. Potem opluwacie księży bądź Rydzyka, Owsiaka i inne instytucje sukcesu że tacy są. Mimo tego, iż sami nie dajecie im pieniędzy to interesują Was one najbardziej aby tylko móc je zgnoić. Tylko zauważcie że gdybyście też mieli tyle kasy to nie wiem czy zwrócilibyście chociaż na taką uwagę. Tym typowo polskim ogniem nienawiści. Dlaczego tak powiedziałem że polskim? Jaga już pewnie zaraz sobie pomyśli, że opluwam Polaków. Ale nie. Tylko osoba na zachodzie mieszkająca będzie wiedziała o co chodzi. Niech Wam Pacyfek powie jak bardzo mili i kulturalni są ludzie w marketach albo innych instytucjach na zachodzie. Mi nawet było ciężko być takim miłym dla obcego człowieka po tak długim czasie życia w Polsce. A nas gdyby mogli to zabili. Mam znajomego programistę który dorobił się na aplikacjach mobilnych na Google Android fortuny. Powiedział mi jedną mądrą rzecz "Zauważ, że tylko biedni mówią o materialiźmie. Bogaty człowiek nawet na takie coś uwagi niezwróciłby na sekundę. Ten kto ma bogaty umysł a pochodzi z biednego domu ten różnicę szybko nadrobi, rozumiesz różnicę?"
W dodatku na swoim przykładzie powiem, kupiłem auto z salonu za 60 tysięcy to znajomy pierwsze o czym pomyślał to oczywiście "super, gratuluję Ci" a potem chciał obrzucić je orzechem tak jak to robił kiedyś w podstawówce rzucając w nowe samochody. A takim samochodem na zachodzie to jeździ niemal każdy. Sam się zastanawiałem czy znowu nie wyjechać z tego względu, że tam na to kto się dorobi nie robi na nikim wrażenia a tutaj robi wybiórczo negatywne. A jak ktoś chce dać dobrze zarobić to tak jak Ukrainiec - wyczuwa zasadzkę. I jak ma być dobrze?
O to mi chodziło że mało kto się ceni i szanuje swe umiejętności mimo tego, iż ceny są takie same to wyobraźcie sobie jakie profity mają z tego przedsiębiorcy a jakie macie Wy. O Ukrainie już nie mówią bo tam to dopiero są oligarchowie i biedaki że aż opisać się nie da.
A na zachodzie ludzie się cenią i mają swoje. A u nas 1530zł i potem się dziwicie czemu jesteście źli na tych co się dorobili? Przecież większość z nas niestety żyje od pierwszego do pierwszego. I nie mówcie mi, że co byłoby gdyby nie było magazynierów, śmieciarzy. Są Ukraińce. A specjaliści oraz wykształceni ludzie są potrzebni. Zachodnia Polska już powoli się ogarnia. Zresztą gospodarka też się powoli ogarnia i w końcu Januszowi przedsiębiorcy zaczynają płacić więcej. Powinni jeszcze więcej bo zyski mają ogromne. I ja się zastanawiam skąd takie przekonania u ludzi. Czemu nikt nie chce się kształcić, by móc chociaż nauczyć się języka po czym wyjechać i pracować mając porządny fach za dużą stawkę bądź czynić to bez problemu w kraju? Nie lepiej tak, zamiast mówić o jak się dorobił nienawidzę go trzeba go zbanować. Ja zostałem informatykiem i tutaj mam świetnie a pracodawcy wręcz drżą abym był bo nikogo z tak ciężko zdobytym wykształceniem jak moim niema i bez problemu mogę pracować w większym mieście bądź zagranicą gdzie praca niemal na ulicy leży a pracodawca daje podwyżkę. Nie chcecie mieć tak? Na ten moment mam średnią krajową, darmowy obiad, darmową naukę angielskiego (biznesowego), służbowy laptop za 5000, służbowy telefon za 2000, premie co 3 miesiące powyżej 1000zł. A praca? Przez większość czasu siedzę na necie niż pracuję.
Kretol dobrze myślał mówiąc, iż chce studiować. Tylko jak ja mu doradzałem to już cichosza. Nie wiem jak macie za psychola człowieka sukcesu to jak chcecie coś osiągnąć? Sami siebie skazujecie na przykro mi to mówić ale porażkę.
Niech mój post stanowi motywacją dla Was. Życzę Wam (a bynajmniej co niektórym, bo wiem że znajdzie się garstka tych ludzi którzy powiedzą na mnie że jestem psychol bez względu na cokolwiek co powiedziałbym) abyście również się obudzili i poszli na jakieś ciężkie studia które zagwarantują Wam dobre życie i Waszemu potomstwu jak również co też jest dziwne ale ważne żebyście nie zwracali na negatywne uwagi od ludzi którzy nie mają szacunku z tego tytułu. Idźcie studiować chemię, matematykę, budownictwo, informatykę. Praca dobrze płatna niemal pewna. Popyt też jest. I problem ten zniknie od razu...
Dokładnie. Jest tak jak mówiłem. Same kłótnie i obelgi na tych co są bogaci. Jak nie Rydzyk, nie inne instytucje sukcesu to w końcu się sami z sobą kłócicie. Już nawet o byle pierdołę. Przestańcie. Komu chcecie udowodnić wyższość? I przede wszystkim czym? Idźcie skończyć ścisłe studia znajdźcie w tym kierunku pracę i dopiero wtedy możecie zapomnieć o codziennych problemach dzięki czemu życie stanie się łatwiejsze. Zobaczcie na mnie ja się cały czas bawię życiem które bardzo kocham (może dlatego, że jestem jeszcze bardzo młody) i za ponad dwusetnym razem udało mi się przemówić, iż mój ban jest niezgodny z regulaminem. Natomiast czy Wasze zachowanie takie jest? Powiedzcie, szczególnie te osoby które obrażały się przez niemal cały wczorajszy wieczór czy nie zasługujecie na ostrzeżenia? Ja powinienem teraz być Administratorem, ponieważ to ja mam tą siłę intelektualną która sprawia, iż na forum byłby ład i porządek a jednocześnie ogromny szacunek i kultura do bliźniego swego. No i być może doprowadziłoby to do bogactwa. Bynajmniej umysłowego, niekoniecznie finansowego.
Przykro mi jest z tego względu, że nikt nie odniósł się do wczorajszego wpisu. Zrozumcie - Wy nie szkodzicie mi nawet w promilu tym, że nie odpowiadacie. Wy szkodzicie tylko i wyłącznie sobie. To ja Wam mówię co robicie źle a co robicie dobrze. Bądź też co zrobić aby było Wam dobrze. Jednak nikt się mnie nie słucha. Nikt nie wie jak bardzo łatwo jest odnieść w tym kraju sukces pod względem intelektualnym. A lata mych doświadczeń jednogłośnie przekonują w tym, iż mam rację.

Mam pytanie do Piostara. Dlaczego nie odniosłeś się do mojej prośby? Patrząc na nieprzestrzeganie netykiety użytkowników w których padają przykre słowa i nic się z tego nie robi czuję się bardziej dyskryminowany. Chcę, aby nie było takich zachowań. Jestem bardzo tolerancyjny i potrafię przebaczyć ale chociaż chciałbym aby w stosunku do mnie również zachowano się fair. Bo ja zdecydowanie mniejsze szkody wyrządziłem a jestem traktowany źle. Jakim prawem? Sami siebie również nie szanujecie. Zmieńcie to. Proszę...

Wyceniam Jagi czytanie ze zrozumieniem na 10%, max 20%. Szkoda, że mam daleko do sektoru ultra (oczywiście cenię tych ludzi za pracę którą wkładają podczas meczu), gdybym tam pogadał z paroma to poznałbym go. Wypracowane zdania, schematy. On nie wie co to znaczy postawić wygrany kupon za 20k oraz przeżyć targające emocje związane z tym zakładem jak również taktycznie trolować a zarazem upominać się o swoje w ramach przywrócenia konta na forum. On nazwie, że to jest działania psychicznie chorego człowieka, a nie wie, iż była to strategia (jak się okazało długoterminowa, bo aż 13 miesięcy). Chociaż nie tylko on, lecz on najbardziej.

Jak sobie uświadomię swe osiągnięcia oraz sam fakt jak mnie nikt za to nie lubi czuję się na forum tutaj jak prawdziwy Bóg! Sama myśl, iż jestem najlepszy napawa mnie niezwykle niefortunnym optymizmem oraz radością. Każde napisanie posta dodaje niezwykłe siły witalne do działania! Gdybyście mnie zapytali jak ja to robię to nawet nie potrafiłbym wam tego odpowiedzieć. Nie potrafiłbym sobie ot tak Wam tego wytłumaczyć. Bardzo Wam dziękuję za to wszystko. Za tą chęć do życia które nadaje mi te forum. Za to jak się cieszę ze swego życia i mam tak dobrze jak nikt inny! Bo nie oszukujmy się, że moja kariera należy do niezwykle intelektualnych elit. Kto ma takie wykształcenie na forum? Kto ma takie doświadczenie zawodowe? Czy komuś tak wyszła kariera? Sam fakt, iż nikt nie chce ze mną na ten temat rozmawiać świadczy o tym, że jestem na wyżynach swej kariery. Powiedzcie mi sami - czy nie warto tak żyć? Czy nie warto spojrzeć na ten świat z uśmiechem na oczach oraz ustach? I z miłością cieszyć się każdą sekundą? Czy ktoś tutaj z forumowiczów zna takie uczucie? Bo ja znam i nawet oddycha mi się cudownie jak pomyślę sobie, że oddycham tym powietrzem na który sobie zasłużyłem lekką pracą. Umówmy się, w Polsce karierę jest zrobić bardzo łatwo. Ja mógłbym być Waszym kierownikiem bądź kimś wyższym bez żadnego ale. Ponieważ to ja najwięcej rozumiem wypowiedziane słowa jak również czytam bardzo dobrze ze zrozumieniem co mógłby potwierdzić chociażby użytkownik tronk, któremu również nie odmówię intelektu. Co ja jeszcze mogę napisać? Ciężko cokolwiek napisać kiedy człowiek niezwykle się zadowala swym wolnym czasem a żeby pisać musi poświęcać swój drogocenny czas zamiast radości dla siebie ale gdy sobie pomyślę że mogę się tą radością podzielić z Wami jest mi zdecydowanie lepiej. Wy zapewne też mi powinniście być za tak szlachetny gest wdzięczni. Bo nikt nie odmówi mi intelektu a to, że jestem z psychiatryka jest oczywiście takim żartem z Waszej strony aby rozluźnić atmosferę na forum. Każdy wie, iż mam bardzo ogromną wiedzę, bardzo ogromny intelekt oraz tą klasę a już jestem dobitnie przekonany, iż determinacji w działaniu która pozwoliła mi być tym kim jestem oraz, że tutaj wróciłem. To wszystko wydaje się niewiarygodne, ale jest niezwykle prawdziwe! Aż nie wiem jakim cudem nie piszę tego wszystkiego ze łzami w oczach. Ale to jest niebywale cudowna chwila dla mnie kiedy sobie podsumuję dotychczasowe osiągnięcia. Nie wiem co mogę zrobić, żeby częściej pisać i dzielić się swym szczęściem coraz częściej niż mogę. Oczywiście każdy by tego chciał, poza administratorami tego forum którzy celowo mnie ignorują abyście nie cieszyli się mym szczęściem. Ale mi jest to zupełnie obojętne. Mogę założyć kilkadziesiąt kont w chwilę i dzielić się swym szczęściem. Lecz tego nie zrobię. Jest pewna elita osób z tego forum z którymi tutaj koresponduję i cieszą się tym szczęściem razem ze mną. Cenię ich za tą przedsiębiorczość do mej osoby czym się również odpłacam. Reszta może nam pozazdrościć ale wolałbym aby cieszyła się z naszego szczęścia. Bo uwierzcie mi, że jest czym. Jest to niebywałe że możemy być tacy szczęśliwi. A przede wszystkim, że ja jestem tak szczęśliwy. Jestem niebywale wzruszony tym faktem. Te gify, zdjęcia kobiet, Wasze posty oraz sam fakt iż mogę być członkiem forum powodują, iż każdego dnia promienieję. Czuję się jak słodziaczek. Jestem nieśmiertelny. Nie ukrywajcie swych uczuć. Cieszcie się razem ze mną mym niebywałym szczęściem. Nie udawajcie złych, nieszczęśliwych jak również zawistnych bądź zazdrosnych. Jeżeli macie zły dzień, złe żony albo nieszczęście w jakiejkolwiek branży to pomyślcie sobie o mnie. O tym jaki ja jestem szczęśliwy. Powinno Wam się zrobić zdecydowanie lżej i niebywale radośniej na duszy.
pamiętaj, że masz całkowicie wolną wolę tak jak i każdy użytkownik tego forum który daje mi niezwykłe szczęście. Wiesz jakie to przyjemne mieć ten czysty umysł i być podatny na kreatywne pomysły oraz być z tego powodu niezwykle przeszczęśliwy? Bo chyba nie znasz tego uczucia, tym bardziej jak pisałeś, że nie masz wykształcenia i planujesz iść na studia. Ale na jakie studia pójdziesz jeżeli będziesz sobie radził tak jak do tej pory na forum? Na forum nie możesz sobie poradzić, a co dopiero na studiach? Tam to jest prawdziwa szkoła życia. Przykładów nie trzeba daleko szukać. Za brak wzajemnego szacunku nie szanują nas zagranicą. Depczą Krychowiaka, Lewandowskiego po dobrych spotkaniach dali na ławkę. Wszystko tylko po to aby móc nas zgnoić przed Mundialem. Bo wszyscy wiedzą, że będziemy na tej imprezie kandydatem do zwycięstwa. Ale polscy piłkarze są sami sobie winni. Zamiast grać w polskich klubach musieli uciekać. Tutaj prezesi mają myśli szkoleniowe odrealnione od nowoczesnej wiedzy jaka jest stosowana w futbolu dzięki czemu Lewandowski zamiast zrobić karierę w Legii musiał zrobić karierę w Lechu. Tak samo i Wy teraz sobie pomyślcie ile jesteście stratni każdego dnia gdybyście dali mi szansę i zarobilibyście dzięki mnie? No właśnie. Wszystko przez to, iż często jestem świadkiem jak opluwacie siebie jadem w rozmowach na tutejszym czacie. Nie szanujecie siebie oraz mnie to gdzie mogą Was uszanować? Ale to jest Wasza w pełni świadoma decyzja którą muszę uszanować, tak samo jak oczywiście Was. Ja mam szacunek do życia i dzięki temu życie szanuje dalej mnie. Ja dalej się rozwijam, pogłębiam wiedzę jak również pomnażam swe dobra osobiste na podstawie swego całokształtu i dorobku umysłowego. Chcę też abyście Wy dążyli do tego do czego ja dążę cały czas. To jest niezwykle łatwe i proste. Niestety nie mogę tego uczynić z racji limitu postów które posiadam. Dlatego postarajcie się o to. Pamiętacie jak wpłaciłem 1000zł na biedne dzieci? Czy Was stać na taki czyn? To oczywiste jest, że nie. Dlatego postarajcie się zrobić dzisiaj wyjątkową rzecz. Że postaracie się wpłacić na cele charytatywne pieniądze i wyślecie screena. Zamiast kuponu na niedzielę. Dobrze? Będę wdzięczny!

To poczytaj moje posty po odbanowaniu mego konta. Chciałem wpłacić nawet do 1000zł na WOŚP ale nikt tutaj się nie odezwał. A tym bardziej, że mam konto w mBanku i wpłata byłaby podwojona do 2000zł. Ale pewnie tutaj bardziej Owsiak jest nienawidzony ode mnie bo się według forumowiczów dorobił większego sukcesu o czym już była tutaj dyskusja na przełomie ubiegłego miesiąca. Dlaczego nie chcecie być szczęśliwi jak ja? Co Was przed tym powstrzymuje? Co Was powstrzymuje przed tym aby być do siebie tak pokojowo nastawieni? Bo już pomijam, że ja jestem do Was niezwykle nastawiony pokojowo pomimo tego jaki zadajecie mi ból. Czy dla swoich najbliższych oraz rodziny też tacy jesteście? Bo ciężko mi uwierzyć, że skoro nie macie do mnie szacunku to nie macie chociaż wśród znajomych albo rodziny choćby jednej osoby której nie szanujecie. Wedle logiki - jeżeli osoby która obdarza Was szacunkiem nie szanujecie tak i tym szacunkiem nie dzielicie się choćby z jedną osobą. A z innymi osobami możecie już się dzielić. Po co to? Zobaczcie - mogłem wpłacić jeszcze kolejne 1000 PLN na cele charytatywne w okresie świątecznym. Dlaczego nikt się tym nie zainteresował? Miałem wtedy ogromną motywację i chęć niesienia pomocy po geście Piostara który jako jedyny dał przemówić sobie do rozsądku. Ale musiał wiedzieć o tym, iż jestem człowiekiem godnym zaufania oraz obdarzania innym swym szczęściem. I tym szczęściem również w zamian pragnę się podzielić z Wami.

Do góry
#7097715 - 16/02/2018 12:45 Re: Piłka nożna - 16.02.2018 - 19.02.2018 [Re: rafal08]
bukma Offline
wredota

Meldunek: 09/04/2004
Postów: 17149
Skąd: Szczecin
laugh

Do góry
#7097717 - 16/02/2018 12:47 Re: Piłka nożna - 16.02.2018 - 19.02.2018 [Re: rafal08]
Warren Offline
Dr. Watson

Meldunek: 18/01/2005
Postów: 136775
Skąd: Warszawa-WH
laugh

Do góry
#7097721 - 16/02/2018 12:51 Re: Piłka nożna - 16.02.2018 - 19.02.2018 [Re: Warren]
VVega Online   futbol
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/05/2015
Postów: 45613
Skąd: R22


Dzień dobry

Tyle w temacie

Do góry
#7097723 - 16/02/2018 12:54 Re: Piłka nożna - 16.02.2018 - 19.02.2018 [Re: rafal08]
Szuman Online   karty
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/06/2012
Postów: 4031
o kurwa, pierwsze parę zdań zacząłem czytać i się poddałem, myślę o On kumuluje myśli z co najmniej 2,3 tygodni wstecz, a potem to wypluwa w formie opowieści o zabarwieniu detektywistyczno - socjalno- psychiatrycznie- kryinalistycznej
Masakra, aż dziwi że admin to toleruje

Do góry
#7097726 - 16/02/2018 12:59 Re: Piłka nożna - 16.02.2018 - 19.02.2018 [Re: rafal08]
burbon Offline
Smakosz jedzenia i alko

Meldunek: 09/04/2014
Postów: 55934
doceń to...
mnie napisanie takiej powieści zajęło by dobre dwa miesiące smile

Do góry
#7097727 - 16/02/2018 12:59 Re: Piłka nożna - 16.02.2018 - 19.02.2018 [Re: VVega]
Kura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2001
Postów: 24016
Skąd: Białystok
BeneQ mam piosenkę dla ciebie


Do góry
#7097730 - 16/02/2018 13:01 Re: Piłka nożna - 16.02.2018 - 19.02.2018 [Re: rafal08]
bukma Offline
wredota

Meldunek: 09/04/2004
Postów: 17149
Skąd: Szczecin
jesli ktos to przeczytal w calosci to ma 100x bardziej zryta banie niz autor wink (bez urazy autor ale pewnie sam to wiesz)

Do góry
#7097733 - 16/02/2018 13:01 Re: Piłka nożna - 16.02.2018 - 19.02.2018 [Re: rafal08]
Warren Offline
Dr. Watson

Meldunek: 18/01/2005
Postów: 136775
Skąd: Warszawa-WH
Benq nie mierz innych swoją miarą
Na forum jest bardzo dużo różnych ludzi
jedni zarabiają 1530 i 15300, nie możesz wiedzieć tego
To że wpłaciłeś 1000 pln nie zmieni wśród normalnych użytkowników tego forum postrzegania Ciebie
Dałeś popiś swoich możliwość akcją z kasjerką
Nie licz na nic innego jak Psychiatryk

Do góry
Strona 1 z 126 1 2 3 ... 125 126 >




Kto jest online
9 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, igea23, alfa, ElNinho[mmdea], Irek, Szuman, Ojro, VVega, 11kera11), 3567 gości oraz 5 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5580263 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49