Strona 1 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8 >
Opcje tematu
#2400798 - 07/06/2008 06:45 Euro 2008 - Grupa A
Logan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/12/2003
Postów: 14507
Skąd: Lublin
GRUPA A

1.Czechy
2.Portugalia
3.Szwajcaria
4.Turcja

7. czerwca 18:00 Szwajcaria : Czechy
7. czerwca 20:45 Portugalia : Turcja
11. czerwca 18:00 Czechy : Portugalia
11. czerwca 20:45 Szwajcaria : Turcja
15. czerwca 20:45 Szwajcaria : Portugalia
15. czerwca 20:45 Turcja : Czechy

Czechy:

Lista zawodników »

Selekcjoner: Karel Bruckner »

Bramkarze

* Jaromír Blažek »
* Petr Cech »
* Daniel Zítka »

Obrońcy

* Marek Jankulovski »
* David Rozehnal »
* Tomas Ujfalusi »
* Zdeněk Pospěch »
* Michal Kadlec »
* Zdenek Grygera »

Pomocnicy

* Radoslav Kováč »
* Tomas Galasek »
* Jan Polak »
* Jaroslav Plasil »
* David Jarolim »
* Tomáš Sivok »
* Marek Matějovsky »
* Rudolf Skacel »

Napastnicy

* Jan Koller »
* Milan Baroš »
* Stanislav Vlček »
* Martin Fenin »
* Libor Sionko »
* Václav Svěrkoš »

Portugalia:

Selekcjoner: Luiz Felipe Scolari »

Lista zawodników »

Bramkarze

* Quim »
* Rui Patricio »
* Ricardo »

Obrońcy

* Miguel »
* Fernando Meira »
* Paulo Ferreira »
* Ricardo Carvalho »
* Pepe »
* Jose Bosingwa »
* Bruno Alves »
* Jorge Ribeiro »

Pomocnicy

* Armando Petit »
* Simao Sabrosa »
* Deco »
* Miguel Veloso »
* Nani »
* Joao Moutinho »
* Ricardo Quaresma »
* Raul Meireles »

Napastnicy

* Nuno Gomes »
* Cristiano Ronaldo »
* Hugo Almeida »
* Helder Postiga »

Szwajcaria

Selekcjoner: Jakob Kuhn »

Lista zawodników »

Bramkarze

* Pascal Zuberbuehler »
* Diego Benaglio »
* Eldin Jakupović »

Obrońcy

* Stephane Grichting »
* Patrick Mueller »
* Stephan Lichtsteiner »
* Johan Djourou »
* Philippe Senderos »
* Ludovic Magnin »
* Philipp Degen »
* Christoph Spycher »

Pomocnicy

* Ricardo Cabanas »
* Valon Behrami »
* Hakan Yakin »
* Daniel Gygax »
* Tranquillo Barnetta »
* Benjamin Huggel »
* Gelson Fernandez »
* Gökhan Inler »

Napastnicy

* Eren Derdiyok »
* Marco Streller »
* Alexander Frei »
* Johan Vonlanthen »


Turcja

Lista zawodników »

Selekcjoner: Fatih Terim »

Bramkarze

* Volkan Demirel »
* Rüstü Recber »
* Tolga Zengin »

Obrońcy

* Hamit Altintop »
* Asik Emre »
* Sabri Sarioglu »
* Servet Cetin »
* Gokhan Zan »
* Emre Güngör »
* Hakan Balta »

Pomocnicy

* Belözoglu Emre »
* Arda Turan »
* Akman Ayhan »
* Tümer Metin »
* Ugur Boral »
* Mehmet Topul »
* Mehmet Aurelio »
* Karadeniz Gökdeniz »

Napastnicy

* Mevlut Erding »
* Nihat Kahveci »
* Tuncay Sanli »
* Semih Sentürk »
* Kazım Kazım »

Do góry
Bonus: Unibet
#2401084 - 07/06/2008 14:53 Re: Euro 2008 - Grupa A [Re: Logan]
devlin Offline
old hand

Meldunek: 27/11/2002
Postów: 728
Niech ktos mi powie czemu na czechow taki wysoki kurs w betfair 2.9. Rozumiem ze szwajcarzy to gospodarze. Ale zeby byli teoretycznie wiekszym faworytem w tym meczu.

Do góry
#2401095 - 07/06/2008 15:13 Re: Euro 2008 - Grupa A [Re: devlin]
Valverde Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/11/2005
Postów: 15207
Skąd: Allenstein
Według mnie kurs na powyższe spotkanie oprócz argumentu, który podałeś, jest taki a nie inny z uwagi na obecną kadrę Czechów, w której mocno osłabiona jest linia pomocy. Brak Nedveda oraz Rosickiego nie pozostaną bez śladu i mogą mieć decydujący wpływ na wynik meczu.

Inna sprawa, że z dwójki gospodarzy, to właśnie Szwajcarii daje się większe szanse na awans do następnej fazy turnieju. Decydujące pod tym kątem będzie najprawdopodobniej dzisiejsze spotkanie, gdyż dla Turcji, chyba całkiem słusznie rezerwowane jest ostatnie miejsce w grupie. Dlatego też starciu z o wiele bardziej rutynowaną ekipą Portugalii, piłkarze znad Bosforu nie powinni mieć dzisiaj żadnych szans.

W związku z powyższym na dzisiaj typuję:
Szwajcaria - Czechy 1 @ 2.88 BF 6/10
Portugalia - Turcja 1 @ 1.73 BF 8/10

---------------
Euro 2008 0/0 +/-0.00

Do góry
#2401114 - 07/06/2008 15:48 Re: Euro 2008 - Grupa A [Re: Valverde]
raiders_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/03/2004
Postów: 16479
Skąd: z samego dna
Dokladnie jak przedmowca ,ale chcialem cos dodac.
Na kazdych mistzrostwach czy to Me czy MS w meczu otwarcia zawsze bardzodobrze prezentuje sie zespol nizej notowany (kopciuszek/dog)
Sadze ze i dzisiaj bedzie tak samo.Niewatpliwie czesi sa duzo wyzej notowani niz Szwajcaria i to ona wystepuje poniekat w roli tego kopciuszka.
Po 2 sa gospodarzami motywacja ogromna aby dobrze wypasc w 1 meczu i zdobyc chocby punkt i mysle ze uda im sie to no 80% ,a czy wygraja ... bardzo mozliwe .
Dlatego ja asekuracyjnie Szwajcaria 1X ,bo czesi mimo oslabien znacznych na boisku sie nie poloza i opalac sie nie beda .

W 2 spotkaniu wynik tylko jeden wygrana Portugali ktora planuje wysoko zajsc w tych ME ...

Do góry
#2401198 - 07/06/2008 17:47 Re: Euro 2008 - Grupa A [Re: raiders_]
mgr Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/09/2003
Postów: 17851
Skąd: Kraków
Originally Posted By: raiders_
Dokladnie jak przedmowca ,ale chcialem cos dodac.
Na kazdych mistzrostwach czy to Me czy MS w meczu otwarcia zawsze bardzodobrze prezentuje sie zespol nizej notowany (kopciuszek/dog)
Sadze ze i dzisiaj bedzie tak samo. Niewatpliwie czesi sa duzo wyzej notowani niz Szwajcaria i to ona wystepuje poniekat w roli tego kopciuszka.
Po 2 sa gospodarzami motywacja ogromna aby dobrze wypasc w 1 meczu i zdobyc chocby punkt i mysle ze uda im sie to no 80% ,a czy wygraja ... bardzo mozliwe .
Dlatego ja asekuracyjnie Szwajcaria 1X ,bo czesi mimo oslabien znacznych na boisku sie nie poloza i opalac sie nie beda .

W 2 spotkaniu wynik tylko jeden wygrana Portugali ktora planuje wysoko zajsc w tych ME ...


huhu :-)
Wybrałem sobie trzy kwiatki

(Kolejność od góry-do dołu)

Kwiatek numer 1 - \:D
Kwiatek numer 2 - \:D
Kwiatek numer 3 - \:D

Ok, skupmy się na kwiatkach nr 2 i 3.
Szwajcarzy są zajebiście zmotywowani, a Czesi przyjeżdżają w sumie wyluzowani. Jak coś wygrają to fajnie, jak nie, to też fajnie, bo... 'it's all about football and fun' \:D \:D Jak ktoś wyjeżdża mi na mistrzostwach Europy, że ktoś ma większą motywację od drugiej drużyny, to jedyne słuszne, co mogę powiedzieć to - \:D
A Portugalia PLANUJE wysoko zajść na tych ME? W grupie eliminacyjnej też planowali nas pozamiatać i im to średnio chyba wychodziło.


Ja osobiście uważam, że Czesi to duża lepsza drużyna i jakoś mnie nie przekonuje że "gospodarzom pomagają ściany". Na chwilę obecną myślę o czymś w okolicach remisu, ale do meczu jeszcze kupa czasu.
A Turasów to nigdy nie lekceważyć. To stuknięta nacja brutali, dobrych techników i wariatów. Są w stanie zamieszać na pewno.

Do góry
#2401206 - 07/06/2008 17:52 Re: Euro 2008 - Grupa A [Re: mgr]
devlin Offline
old hand

Meldunek: 27/11/2002
Postów: 728
Dla mnie rowniez czesi sa po prostu lepsi i motywacji to im nie zabraknie po takim kursie tylko czesi. Raczej w drugim spotkaniu spodziewam sie "niespodzianki"

A wiec typy

czesi po kursie 2.96
remis portugali po kursie 3.55

Do góry
#2401209 - 07/06/2008 17:55 Re: Euro 2008 - Grupa A [Re: mgr]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
Presja pod jaka bez wątpienia będą reprezentacje Szwajcari i Czech będzie ogromna. Nie dość że to spotkanie zainauguruje mistrzostwa to wielce prawdopodobne że wynik zadecyduje w dużej mierze która drużyna awansuje dalej. Obie ekipy mają nadzieje zrealizować ten cel, zatem podejdą ostrożnie do meczu. Ciężko wskazać zdecydowanego faworyta. Za Szwajcarami przemawia po pierwsze to że są gospodarzami turnieju, po drugie poczynili postępy, co przyczyniło się do tego że szwajcarzy ostatnimi laty przestali być anonimowymi graczami i dzięki postępowi nie muszą być skazani wyłącznie na to że będą pomagały im ściany. Czesi to drużyna zdecydowanie bardziej doświadczona, ale pozbawiona kluczowych ogniw Rosickiego i Nedevda, lecz mimo wszystko „piłkarsko” lepsza od swoich rywali. Absencje wspomnianej dwójki z cała pewnością odbiją się na jakości kreowanych akcji, a Koller i Baros nie błyszczą jak za dawnych lat. Szwajcarzy mimo iż ewoluowali staną przed trudnym zadaniem by potwierdzić swoją wyższość nad rywalem. Defensywna czeska jest dobrze zorganizowana plus do tego Cech w bramce. Żadna z drużyn nie będzie chciała przegrać pierwszego spotkania, obie zagrają więc zachowawczo, ofensywa Czechów nie sieje już takiego postrachu jak kiedyś, a dobrze współdziałająca defensywna nie powinna dopuścić Szwajacarów do wielu sytuacji bramkowych. Po za tym mecze otwarcia nie słyną z festiwali strzeleckich, dlatego proponuję:

b]Szwajcaria - Czechy[/b]
Ilość goli: 0-2
1,55

Do góry
#2401228 - 07/06/2008 18:08 Re: Euro 2008 - Grupa A [Re: devlin]
Platini Offline
Porucznik

Meldunek: 15/04/2005
Postów: 32699
Skąd: Pers Y Siro Sun Camp
mgr - niby tak tylko należy dodać jak wygląda historia ME ;\)
Dotychczas w meczach otwarcia gospodarze przegrali raz! (Portugalia z Grecją)
Osobiście skłaniam się do zagrania na gospodarzy. Grają bardzo ciekawy wg mnie futbol,
jest kilku chłopaków którzy potrafią poprowadzić resztę do zwycięstwa.
Czesi osłabieni, bez swoich największych gwiazd. Mimo tego oczywiście silna drużyna z którą trzeba się liczyć.
Kurs na gospodarzy wynosi 2.9 i obok niego nie przejdę obojętnie.

Dodać należy, ze na ostatnich MŚ Szwajcaria nie straciła bramki z gry ! odpadła dopiero po rzutach karnych.
Oczywiście dużo czasu upłynęło od tego momentu jednak daje się zauważyć zwyżkę formy Szwa

Do góry
#2401231 - 07/06/2008 18:13 Re: Euro 2008 - Grupa A [Re: mgr]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Szwajcaria - Czechy

Trzeba wziąć pod uwagę fakty, a fakty są dla Pepików brutalne. Jedyną formacją, która jako tako się prezentuje jest defenywa z Cechem na czele. Im dalej wprzód tym ciemniej. Pomoc zupełnie bezbarwna. Gdzie czasy Smicera, Nedveda, Poborskiego ? Ponad to nie ma ich najlepszego zawodnika i jednocześnie mózgu drużyny - Rosickiego. Atak wygląda na melodię przeszłości. Baros w tym roku nie zdobył żadnej bramki dla Portsmouth. Z kolei Koller strzelił tylko dwie w Norymberdze. Poza tym ma już swoje lata, a sam wzrost to nie wszystko.

Z drugiej strony Szwajcarzy. Na pierwszy rzut oka niczym szczególnym się nie wyróżniają, ale pozory mylą. Pamiętajmy, że na ostatnich MŚ w czterech meczach nie stracili ani jednej bramki, a w 1/8 przegrali dopiero po karnych. Dzisiaj zagra praktycznie ta sama drużyna, z tą różnicą, że bardziej doświadczona. O bramkarzu za wiele nie mogę powiedzieć, bo dokładniej nie przyglądałem się jego grze. Ale już obrona wygląda naprawdę solidnie. Parę stoperów tworzą Muller z Lyonu i Senderos z Arsenalu. Na lewej stronie ofensywnie usposobiony Magnin ze Stuttgartu. W pomocy mają kreatywnych Behramiego i przede wszystkim Barnettę, który według mnie niedługo wyląduje w dużo lepszym klubie niż Leverkusen. W odwodzie zostają chociażby Yakin i Vonlanthen. W ataku Frei - o nim zostało już napisane wiele w temacie ogólnym.

Pewny niepokój może budzić fakt, że gospodarze od dwóch lat nie grali meczu o stawkę, ale po wyjściu na boisko nikt o tym nie pamięta tylko skupia się na grze.

Osobiście zagrałem 1X i under 2.5. Obie drużyny solidne w defensywie, ze wskazaniem na Czechów. Ofensywa chyba minimalnie lepsza u Szwajcarów. Mecz otwarcia, nikt tutaj raczej nie rzuci się do szaleńczych ataków od początku, bo nawet remis nie przekreśla szans żadnej z ekip.

Do góry
#2401236 - 07/06/2008 18:14 Re: Euro 2008 - Grupa A [Re: Platini]
rafal08 Offline
Zbanowany

Meldunek: 01/03/2005
Postów: 110931
Skąd: Las Vegas
A Portugalia PLANUJE wysoko zajść na tych ME? W grupie eliminacyjnej też planowali nas pozamiatać i im to średnio chyba wychodziło

Cud bedzie jak z grupy wogole wyjda .Ciepło jest żel sie rozpusci i Turcja im dokopie.A tak ogólnie to nic wielkiego nie prezentuja by ich grac po takim kursie

Do góry
#2401250 - 07/06/2008 18:23 Re: Euro 2008 - Grupa A [Re: rafal08]
mgr Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/09/2003
Postów: 17851
Skąd: Kraków
Co do Szwajcarów i ich presji chciałbym jeszcze dodać, że mają młodziutki zespół. To nie jest takie proste.. Nie zdziwię się jak im się zatrzęsą po prostu nogi - nie żartuję :-)

Nie doceniacie Czechów. Wiem, że nie ma już Smicera, Nedveda, a przede wszystkim brakuje Rosickiego.. Ale jest Sionko, jest Plasil. To też są dobrzy piłkarze.

Najgorsze, co mogą pepiki zrobić, to grać głupie piły na Kollera - wtedy zgubią swoje atuty i raczej kupa z tego wyjdzie, że tak powiem. Nie jest tak, że Janka nie doceniam, bo to jest swojego rodzaju magik \:\) Jak mu dobrze będą spadały na głowę piłki, to nie będzie też co zbierać. Fajną pracę wykonuje też w... defensywie ;\)

Ciekawe ile szans od Breucknera dostanie młody Martin Fenin - mój cichy faworyt ;\)

Do góry
#2401283 - 07/06/2008 18:40 Re: Euro 2008 - Grupa A [Re: rafal08]
Pewniok Offline
addict

Meldunek: 23/08/2007
Postów: 448
W meczu otwarcia zdecydowanie Szwajcarzy nie przegrają... ale czy kurs 1.40 warty grania to nie wiem. Czesi nie mają juz takiego składu i przede wszystkim formy jak kiedyś i moim zdaniem będzie stać ich tutaj maksymalnie na remis. Gospodarze to gospodarze i raczej nie powtórzy się sytuacja sprzed czterech lat. W przypadku Austriaków ściany to jedyny argument, Szwajcarzy do tego mogą dorzucić wcale nie słaby skład.

W drugim meczu również widzę remis. 1.60 na Portugalię zupełnie nie do grania. Niby defensywa Turków to nieznane nazwiska, ale solidni ligowcy, którzy na pewno odpowiednio zajmą się Ronaldo i resztą. A w razie czego Tuncay, Nihat i Aurelio pokuszą się o wyrównującą bramkę \:\) Czuję tu sensację, bo Turcy potrafią wystrzelić tak jak z 4:1 w Grecji, ale to jednak już główny turniej i trudniejszy rywal no i do końca niewiadoma forma i taktyka obu drużyn.

Jesli miałbym cos grać to za drobne single na dokładne wyniki na obydwa mecze - 1:1. Myslę, ze przynajmniej w jednym taki padnie.

Do góry
#2401301 - 07/06/2008 18:48 Re: Euro 2008 - Grupa A [Re: Pewniok]
gajus_bonus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/03/2008
Postów: 2707
Skąd: Legowisko PC
Tuncay, Nihat i Aurelio... a ja mowie ronaldo quaresma simao i deco... co ty mi tu wyjezdzasz z jakimis turkami portugalia pozamiata turcje ze zbiera nie bedzie co, po za tym wiekszosc turkow to debiutanci na duzej imprezie beda mieli pelne portki zanim na boisko wejda... 3:0 dla portugali inaczej byc nie moze i nie 1.60 tylko 1.78 na williamie hillu.

Do góry
#2401322 - 07/06/2008 18:56 Re: Euro 2008 - Grupa A [Re: Pewniok]
kardynal20 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2004
Postów: 23868
Skąd: ze szpadlem w terenie
Pilka nozna-ME 2008 | posiadanie piłki 1.druzyny w % : mniej/więcej
Info Spotkanie - + Dzień/godz.
2005 Szwajcaria-Czechy (48.5) 1,85 1,85 7.6./18:00
2010 Portugalia-Turcja (57.5) 1,85 1,85 7.6./20:45

ciekawe zakladyz fortuny

w 1 meczu ciezki wybor ale mysle ze delikatna przesada faworyzowac szwajcarow na granie posiadania pilki 49 %, czesi przeciez nie stana i nie beda czekac na kontratak dlatego biorac na moj rozum pepiki osiagna minimalne posiadanie pilki tj 42 % wiec tutaj typ na -

co do meczu portulaczykow to mysle ze o wiele pewniejszy typ i mysle ze spokojnie mozna grac + 57.5 % nie oszukujmy sie ale turcy gwiazdami posiadania pilki przy nodze nie sa, bede liczyli na kontrataki i bledy portugali w obronie, jak dla mnie typ na powyzej jest bardzo dobry do grania, portugalia nie raz nie dwa pokazala ze z pilka przy nodze czuje sie najlepiej a ze ma ludzi ktorzy to potrafia to tak tez beda czynic, roznica klas pomiedzy tymi druzynami jest duza zarowno w umiejetnosciach jak i w zgraniu druzyny

Do góry
#2401338 - 07/06/2008 19:03 Re: Euro 2008 - Grupa A [Re: Pewniok]
micha$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2005
Postów: 6311
Skąd: Uć
Originally Posted By: Pewniok
W meczu otwarcia zdecydowanie Szwajcarzy nie przegrają... ale czy kurs 1.40 warty grania to nie wiem.

Też tak uważam, bo z tego co pamiętam mecze otwarć różnych mistrzostw często kończą się niespodziankami (np. Portugal 1 - 2 Greece, France 0 - 1 Senegal itp.).

Do góry
#2401438 - 07/06/2008 19:47 Re: Euro 2008 - Grupa A [Re: micha$]
Wolf Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/04/2005
Postów: 18897
Skąd: District of Columbia
Szwajcaria (+0) @2.00 lub Szwajcaria @2.8 wygląda bardzo dobrze wg mnie. Czechy jadą troche na marce sprzed paru lat. Teraz już nie mają takiego składu jak kiedyś a Szwajcaria niedość że gra u siebie to ich skład jest oparty na zawodnikach którzy na mistrzostwach świata nie stracili nawet bramki. Teraz są dwa lata starsi, bardziej doświadczeni, grają u siebie.
Drugi mecz nie do grania wg mnie. Osobiście poczekam na live i wtedy zaatakuje najwyżej

Do góry
#2401448 - 07/06/2008 19:51 Re: Euro 2008 - Grupa A [Re: rafal08]
Wolf Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/04/2005
Postów: 18897
Skąd: District of Columbia
Originally Posted By: rafal08
A Portugalia PLANUJE wysoko zajść na tych ME? W grupie eliminacyjnej też planowali nas pozamiatać i im to średnio chyba wychodziło

Cud bedzie jak z grupy wogole wyjda .Ciepło jest żel sie rozpusci i Turcja im dokopie.A tak ogólnie to nic wielkiego nie prezentuja by ich grac po takim kursie


jeśli dla ciebie cudem będzie wyjście Portugalii z grupy to zastanawia mnie czym jest np. wygrana Grecji w Euro 2004. Portugalia jak gra tak gra ale na wielkiej imprezie za czasów Scolariego jeszcze nie zawiodła

Do góry
#2401510 - 07/06/2008 20:18 Re: Euro 2008 - Grupa A [Re: rafal08]
rivex Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/04/2005
Postów: 3232
Originally Posted By: rafal08

Cud bedzie jak z grupy wogole wyjda .Ciepło jest żel sie rozpusci i Turcja im dokopie.A tak ogólnie to nic wielkiego nie prezentuja by ich grac po takim kursie


Żel i żel. Tylko, że każdy team na ME chciałby mieć Ronaldo w swoim składzie. I nie musi wyjść mu każdy mecz. Wystarczy, że jest na boisku. Z pewnością będzie mocno kryty ale w ten sposób jego koledzy mogą mięc trochę więcej miejsca. A umiejętności posiadają...
Ja na Turków nie liczę. Jakoś nie grają konsekwentnie i łatwo ich wyprowadzić z równowagi. Mogą się posypać kartki bo oni bawić się nie będą.

Ale gadanie jakoby cudem było wyjście z grupy przez Portugalię jest trochę dziwne.
A ciepło to już na pewno nie jest w Genewie, gdzie będą grali. Teraz jest jedynie 14 stopni i 80% prawdopodobieństwa, że bedzie padać.
Ogólnie pogoda w Szwajcarii może być różna w najblizszych dniach. Temperatura oprócz dzisiejszego dnia 17-23 stopni ale niemal każdego dnia mozliwy deszcz.

Do góry
#2401530 - 07/06/2008 20:29 Re: Euro 2008 - Grupa A [Re: Wolf]
rafal08 Offline
Zbanowany

Meldunek: 01/03/2005
Postów: 110931
Skąd: Las Vegas
Originally Posted By: Wolf
Originally Posted By: rafal08
A Portugalia PLANUJE wysoko zajść na tych ME? W grupie eliminacyjnej też planowali nas pozamiatać i im to średnio chyba wychodziło

Cud bedzie jak z grupy wogole wyjda .Ciepło jest żel sie rozpusci i Turcja im dokopie.A tak ogólnie to nic wielkiego nie prezentuja by ich grac po takim kursie


jeśli dla ciebie cudem będzie wyjście Portugalii z grupy to zastanawia mnie czym jest np. wygrana Grecji w Euro 2004. Portugalia jak gra tak gra ale na wielkiej imprezie za czasów Scolariego jeszcze nie zawiodła


Wygranie przez Grecje ME było pod inna nazwa jesli o tym nie wiesz ja Ci tego nie bede tłumaczyl .

Tak jak wyjda z grupy bedzie to dla mnie cudem .Nie moze byc ? Druzyna tanich efekciarzy gdzie jedynie Deco cos prezentuje .To są ME mezczyzn nie kobiet wiec nie widze powodu by zachwycac sie Ronaldo

Do góry
#2401535 - 07/06/2008 20:33 Re: Euro 2008 - Grupa A [Re: rafal08]
kardynal20 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2004
Postów: 23868
Skąd: ze szpadlem w terenie
a sceniariusz bedzie taki

portugalia wpierdli turcji a czesi pokonaja szwajcarow i z 70 % kuponow pojdzie do kosza jutro chorwacja nie wygra z austria a Polacy zremisuja z niemcami i tyle i kazdy buk szczesliwy bedzie \:\)

Do góry
Strona 1 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8 >




Kto jest online
9 zarejestrowanych użytkowników (Huberthg, ANZELMO, Sensei, akagi, alfa, ElNinho[mmdea], VVega, kemp, 11kera11), 3485 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581766 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49