Opcje tematu
#6743163 - 20/08/2016 19:17 New Haven, Winston Salem
Ojro Offline
Na pełnejjj kurrr...

Meldunek: 02/04/2004
Postów: 29689
Nao Hibinio - Ana Konjuh

Nao Hibinio @ 2,4 betsson

Stawiam tutaj na japońskiego doga. Nir rozumiem dlaczego młodsza, bo 19letnia Chorwatka jest faworytką. Japonki, dają z siebie wszystko. Tak zawsze uważałem. Jeśli, nawet Hibinio przegrałby pierwszego seta, to jestem pewien, że w kolejnym zagra o wiele lepiej i agresywniej. Ana ostatnie 3 mecze to min. 2-1. To daje nadzieję, na walkę.
To pierwsze spotkanie obu zawodniczek. Ostatnie wyniki Nao też dają nadzieję. Tuż przed IO, osiągnęła QF, Rio to 2r, a w Cincy odpadła w 1r z Cristea. Liczę, że teraz więcej ugra i znajdzie się nawet w MD.
Ana to IO 2r, Cincy 2r kwali... słabo

Do góry
Bonus: Unibet
#6744547 - 22/08/2016 14:31 Re: New Haven, Winston Salem [Re: Ojro]
Ojro Offline
Na pełnejjj kurrr...

Meldunek: 02/04/2004
Postów: 29689
Bertens - Kontaveit

Liczba setów? 3 2,34

Liczę tutaj w szczególności na Anett, która to 'wyspecjalizowała się' w meczach trzy setowych. Czy jest faworytką czy też nie, to na ogół mecze z jej udziałem kończą się w 3 setach. Dzisiaj będzie miała twardy orzech do zgryzienia, ponieważ jej rywalka to Holenderka, bardzo solidna Kiki Bertens.
Cztery ostatnie pojadynki Anett w tourze to wyniki 3 setowe. Bertens więcej ma tych 2 setowych. Ale to w końcu WTA, więc niemożliwe u pań staje się możliwe. Korty twarde w NH. Z resztą patrząc na dzisiejsze pary, to widzę wiele potencjalnych 3 setowych pojedynków... oby bo wtedy ładnie można kursy połapać i poinwestować. Ja wybrałem tą parę. Jak w/w ze względu na potencjał 3 setowy Estonki. Liczę na to, że po wygranym przez Kiki 1 secie to Anet ogarnie 2, ostatni set to... a niech się dzieje

Do góry
#6745829 - 23/08/2016 23:18 Re: New Haven, Winston Salem [Re: Ojro]
Sabelius Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/08/2010
Postów: 2706
Skąd: ten swąd
Pablo Cuevas - Malek Jaziri Typ: Pablo Cuevas -1.5 seta AH @ 2.20 Betsson

Malek Jaziri broni w Winston Salem punktów za półfinał. Jednak w mojej ocenie przygoda Tunezyjczyka skończy się już dzisiaj. Jego rywalem będzie bowiem dzisiaj rozstawiony z numerem 3 Urugwajczyk Pablo Cuevas. Choć daleki jestem od faworyzowania zawodników jedynie na podstawie rankingu tak w tym przypadku uważam, iż doskonale oddaje on różnicę poziomów dzielących obu graczy. Pablo Cuevas to bardzo poukładany gracz. Choć większość sukcesów Urus odnosił na kortach ziemnych, tak nawierzchnie szybsze nie są mu obce. W starciu z Jazirim kluczowe w mojej ocenie będzie to, kto popełni mniej niewymuszonych błędów. W tej materii Cuevas jest zdecydowanie lepszy od Tunezyjczyka, który choć od czasu do czasu potrafi zagrać genialną piłkę, tak po niej następują zwykle dwa kolejne zagrania kończące się zagraniem piłki w siatkę lub aut. Dlatego też upatruję w tym starciu pewnej wygranej Cuevas w dwóch setach.

Do góry
#6746468 - 25/08/2016 14:54 Re: New Haven, Winston Salem [Re: Ojro]
Valverde Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/11/2005
Postów: 15207
Skąd: Allenstein
Petra Kvitova - Ekaterina Makarova
Typ: Makarova
Kurs: 2.45
Buk: Betsson

H2h 5:4 na korzyść Kvitovej, przy czym tegoroczny bilans to 2:1 dla Makarovej. Ostatnie spotkanie w Rio było bardzo zacięte i zakończyło się dopiero po trzech setach, także obie zawodniczki na pewno nie dzieli aż taka różnica, jaką sugerują bukmacherzy kursami. Warto przy tym zaznaczyć, iż Kvitova w przeciągu 18 dni rozegrała 8 meczy, zaś w przyszłym tygodniu startuje Wielkoszlemowy US Open. Co więcej, jak podała Czeszka po meczu z Bouchard doskwiera jej przeziębienia. Jednocześnie Petra podobno ma nowego chłopaka, co z reguły nie odbija się zbyt dobrze na jej koncentracji. Spodziewam się, że jeżeli spotkanie nie będzie okładać się po myśli Kvitovej to po prostu odpuści sobie np odrabianie wyniku ze stanu 0:1 w setach. Z kolei jak powszechnie wiadomo Czeszka dosyć długo wchodzi w mecze (wczoraj z Bouchard 1:3 w pierwszym secie, zaś z Makarovą w trzech ostatnich starciach przegrała wszystkie pierwsze sety).

Do góry

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
2 zarejestrowanych użytkowników (11kera11, Szuman), 3335 gości oraz 14 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5580263 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49