Opcje tematu
#2312867 - 04/05/2008 09:02 TMS Rzym - 5-11.05
Goget Offline
Tenis Trader

Meldunek: 09/02/2003
Postów: 21438
Skąd: Bahamy
Internazionali BNL d'Italia



Miejsce : Rzym, Włochy
Ranga turnieju : I (Masters Series)
Data : 5.05-11.05 2008
Uczestnicy : 56 w singlu/32 w deblu
Nawierzchnia : ceglana
Pula nagród : 2'270'000 €
Oficjalna strona turnieju : internazionalibnlditalia.it
Drabinki : Singiel || Debel || Kwalifikacje
Plan Dnia : Zobacz
Wyniki na żywo : Oficjalny Livescore

Do góry
Bonus: Unibet
#2320075 - 07/05/2008 03:17 Re: TMS Rzym - 5-11.05 [Re: Goget]
Bullet Offline
Marat Safin


Meldunek: 14/05/2005
Postów: 6982
Skąd: TORY H16 rz.13 m.9
Znowu jest tu tłoczno

Na jutro rzuciły mi się w oczy dwa typy:

Radek "The horsehead" Stepanek - David "Fighter" Ferrer

Typ: 1 (1 set)

Kurs: 3.21 doxxbet


Co prawda Ferrer to jeden z moich ulubionych graczy, ale jak mówią w bukmacherce nie ma sentymentów \:\) Lubię Davida za jego nieprawdopodobną walecznośc. Sam już nie pamietam ile to razy bronił piłki meczowe i wychodził z nieprawdopodbnych opresji. Mecze z Almagro czy Acasuso na zawsze pozostaną w mojej pamięci. Ostatnio Ferrer prezentuje całkiem dobrą formę. Najpierw wygrał w Valencji potem był cwiercfinał w Monte Carlo i finał w Barcelonie. Trochę dużo tego jak na tak krótki okres. W Rzymie w poprzednich 2 latach odpadał w 1 rundzie więc nie ma czego bronic. Liczę na to, że w końcu da sobie trochę czasu na odpoczynek. Gram jednak na porażkę w pierwszym secie bo Ferrer znany jest z powrotów do gry i stosunkowo często zdarza mu się wygrywac mecze ze stanu 0-1.
Stepanek jako znany lekkoduch i bawidamek gra w kratke. Potrafi po bardzo dobrym meczu zagrac żenade w kolejnym. Prezentuje elegancki i klasyczny styl serv&volley. Sezon na ziemii zaczął dośc słabo, ale potrafił pokonac w davisie Andreeva i stoczyc wyrównany bój z zawsze groźnym Soderlingiem. W Rzymie dochodził przeważnie do 3-4 rundy. Jest znacznie bardziej wypoczęty niż jego jutrzejszy rywal i mimo, że tenisowo na clayu to niższa pólka od Ferrera to myślę, że może pokusic się o niespodziankę.
H2h 2-1 dla Hiszpana.

Igor Andreev - Juan Monaco

Typ: 2

Kurs: 1.85

Buk: Bwin


Andreev to jeden z bardziej nieobliczalnych graczy. Jako obraz jego gry może posłużyc zeszłotygodniowy "popis" w meczu z Del Potro. Oczywiście jest to groźny gracz i nie wolno go lekceważyc, ale gra często bardzo nierówno co przy regularności Monaco nie wróży dobrze dla Igora. Argentyńczyk niedawno kreczował w Monte Carlo, ale wczorajsze gładkie zwycięstwo pozwala miec nadzieję, że już wszystko w porządku ze zdrowiem. Zeszły sezon świetny na ziemii w wykonaniu Juana i myślę, że z meczu na mecz będzie grac coraz lepiej. H2h 3-1 dla Monaco w tym dwa mecze na clayu. Zapowiada się wyrównany pojedynek, w którym stawiam na regularnośc Juana.

Pozdrawiam i powodzenia \:\)

Do góry
#2328209 - 10/05/2008 02:24 Re: TMS Rzym - 5-11.05 [Re: Bullet]
Chorwat Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/05/2007
Postów: 2869
Novak Djokovic-Nicolas Almagro

Zacznijmy od H2H 1-0 na korzyść Almagro mecz na clayu, nie przywiązywałbym większej wagi do tego spotkania które odbyło sie w jakimś CH kilka lat temu. Djokovic prezentuję się przynajmniej przyzwoicie w tym turnieju, widzałem jego mecze z Darcisem tutaj tylko walka w pierwszym secie w drugim łatwe 6-0 i bardzo dobra gra Serba. W kolejnym spotkaniu przyszło mu grać z Rosjaninem Igorem Andreevem, po trzech ciężkich setach wyszedł z tego pojedynku zwycięsko mecz bardzo był interesujący mylne wrażenie patrząc na statystyki może budzić liczba niewymuszonych błędów ale gra z Andreevem nie jest łatwa. Natomiast co do Nicolasa Almagro wiadomo jego ulubioną nawierzchnią jest czerwona mączka tutaj osiągnął dotychczas swoje najlepsze wyniki w karierze. W tym turnieju również prezentuję dobrą formę, ale jego największym problemem jest psychika wystarczy jeden przegrany gem lub 2-3 piłki i już traci koncentracje. Na plus dla Novaka także serwis i backhand. Almagro często psuje ze swojego jednoręcznego backhandu. Myślę, że rozważną grą z głębi kortu + dobry serwis i czekaniem na błędy przeciwnika Novak Djokovic wygra to spotkanie.

TYP: NOVAK DJOKOVIC @1.57 PINNACLE

Do góry

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
8 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, akagi, rafal08, Sensei, igea23, Lukasz111, ElNinho[mmdea], latajaca_holenderka), 3551 gości oraz 4 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581827 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49