historia kursów

Posted by: bukichektor

historia kursów - 16/09/2006 16:33

Witam

Czy zna ktoś, może adres strony gdzie można znaleść historie kórsów jakie wystawiali bukmacherzy na przełomie ostatnich 16 lat. Jak na razie odnalazłem jedną witrynę, godną uwagi: betexplorer. Rzeczywiście jest tam historia kursów a zarazem wyniki z ostatnich 7 sezonów, jednakże mankamentem jest to iż pełe 7 sezonów kursów jest dostępne tylko dla czołowych lig europejskich, a i tak w niektórych z nich zdarzają się puste kolejki. Dlatego będe dozgonnie wdzięczny jeśli ktoś poda jakieś linki do stron, ew. baz danych, programów czy nawet linków edk2(eMule) lub torrentów.

Pozdrawiam
Posted by: Lipi

Re: historia kursów - 16/09/2006 16:41

www.betbase.info/

PS kórsów ===> kUrsów
Posted by: bukichektor

Re: historia kursów - 16/09/2006 16:59

Quote:

www.betbase.info/

PS kórsów:D ===> kUrsów





wkradła mi się literówka, tobie się nigdy to nie zdarza cymbale?
Posted by: bukichektor

Re: historia kursów - 16/09/2006 17:07

Co za linka podałeś lipiniorzu? Tam są tylko kursy z tego sezonu, a lig tyle co kot napłakał. Czytaj ze zrozumieniem koluniu. Mi są potrzebne kursy z ostatnich 16 sezonów!!!

Pozdrawiam
Posted by: lupus

Re: historia kursów - 16/09/2006 17:09

Bez cymbała, kulturalniej
Posted by: buster

Re: historia kursów - 16/09/2006 19:09

Quote:

Quote:

www.betbase.info/

PS kórsów:D ===> kUrsów





wkradła mi się literówka, tobie się nigdy to nie zdarza cymbale?




nie wiedziałem, że byk ortograficzny to się nazywa dziś literówka
Posted by: KIDD

Re: historia kursów - 16/09/2006 19:55

Ktoś próbuje pomóc a ten od razu z mordą wyskakuje. I to w dodatku do moderatora. Nie wróżę długiego pobytu na forum.
Posted by: Lord Devastator

Re: historia kursów - 16/09/2006 19:58

A czy jest taka strona, ktora pokazuje historie kursu na dany mecz? Czyli kurs poczatkowy i wszelkie zmiany - moznaby zaobserwowac ciekawe rzeczy pewnie....czy tylko ja mam wrazenie ze jesli wszyscy sie na cos rzucaja i zaniza kurs warto zagrac w druga strone??
Posted by: connor

Re: historia kursów - 16/09/2006 20:10

Quote:

Ktoś próbuje pomóc a ten od razu z mordą wyskakuje. I to w dodatku do moderatora.




nic nowego, to jest polska, tutaj nawet szczyl wie wszystko najlepiej, przynajmniej tak im sie wydaje
Posted by: Mr_Andrew

Re: historia kursów - 16/09/2006 21:15

Quote:

Quote:

Ktoś próbuje pomóc a ten od razu z mordą wyskakuje. I to w dodatku do moderatora.




nic nowego, to jest polska, tutaj nawet szczyl wie wszystko najlepiej, przynajmniej tak im sie wydaje




wydaje mi sie, ze "Polska" pisze sie z duzej litery...
Posted by: Zbigniew

Re: historia kursów - 16/09/2006 21:52

Mi się wydaje, że "Polska" pisze się z wielkiej litery. Zdanie przeważnie też się zaczyna z wielkiej litery.
Posted by: Maciek

Re: historia kursów - 16/09/2006 22:26

Jak to ,to może zaczynać się od małej czy nie ?
Posted by: AmelieMauresmo

Re: historia kursów - 16/09/2006 22:46

temat zajebisty nie ma jak sie posmiac przed snem

mecz.pl rulez.

chyba dlatego tu jeszcze siedze
Posted by: Zbigniew

Re: historia kursów - 16/09/2006 22:52

Quote:

Jak to ,to może zaczynać się od małej czy nie ?


Nie.
Posted by: Kylo

Re: historia kursów - 16/09/2006 22:57

Rzeczowniki z wielkiej litery "Polska" , przymiotniki z malej "polski" nauka jezyka
Posted by: micha$

Re: historia kursów - 16/09/2006 23:07

I kropka na końcu zdania. (ewentualnie znak zapytania [tzw zapytajnik], wykrzyknik bądź trzykropek)
Posted by: Zbigniew

Re: historia kursów - 16/09/2006 23:18

Znaków przystankowych nie używamy w bezpośrednim sąsiedztwie z emotikonkami.
Posted by: connor

Re: historia kursów - 16/09/2006 23:24

w rozmowach internetowych nie jest konieczne pisanie z wielkiej litery, tak samo rozpoczynanie zdania itp.
a wymiana pogladow w danym temacie- czyli pisanie postow do takich zaliczam

zycze wysokich 'kórsów'
Posted by: bukichektor

Re: historia kursów - 17/09/2006 00:30

Czy mnie oczęta nie mylą, widzę iż mój post sprokurował zażarte dysputy wśród polonistów. Fiu fiu. Jakkolwiek w ferworze zażartej dysputy nikt nie raczył w najmniejszym choć stopniu przyjrzeć się istocie mojego problemu. Pragnę was oświecić kochani moi mili, iż od 3 klasy szkoły podstawowej( a może i nawet od 1 klasy) cierpię na dysleksje. Stąd moja impulsywna reakcja, bo trzeba wam wiedzieć iż nie znoszę sytuacji w których ktoś poprawia czyjeś błędów ortograficzne, fleksyjne, tylko po to aby się dowartościować i wywyższyć ponad innych. Mam nadzieję że usatysfakcjonowała was moja nowatorska wypowiedź pisemna, godna Jana Andrzeja Morsztyna. Teraz czcigodni, wszystko wiedzący mądralińscy raczcie zapodać link do historii kursów z ostatnich 16 lat, jeśli łaska.

Moje uszanowanko, kłaniam się nisko
Posted by: bukichektor

Re: historia kursów - 17/09/2006 00:45

To znowu ja.
Najwyraźniej nie służą mi pierogi z serem, znowu literÓwka

P.S Dajcie te linki , to wam coś odpale jak zostanę najbogatszym człowiekiem na świecie. Ew, sprzedam cuś po okazyjnej cenie na allegro. Jakąś wiertarkę, albo wieszak.
Posted by: superges

Re: historia kursów - 17/09/2006 06:26

To coś czego szukasz:
http://www.wolmed.pl

A pozatym jakim cudem Ty chcesz kursy sprzed 16 lat bukmacherów internetowych jak wtedy Internet raczkował
Posted by: Mr_Andrew

Re: historia kursów - 17/09/2006 08:08

Quote:

Quote:

Jak to ,to może zaczynać się od małej czy nie ?


Nie.




zdanie - nie moze, wtracenie - moze

PS
A tak ogolnie to...wisimito , bo wiem, ze kazdy i tak bedzie bronil zaciekle zasad swojej pisowni - "Bezapelacyjnie, do samego konca..., mojego lub Jej"

PSPS
Konkurs: z jakiego filmu pochodzi powyzszy cytat (dotyczacy oczywiscie Polski)?
Dla tych co sobie przypomna jest przewidziana nagroda: "Kotlet z psa...trzeciej kategorii, zmielony razem z buda" i do popicia
Posted by: baksiu.jhs

Re: historia kursów - 17/09/2006 09:26

Quote:

PS
A tak ogolnie to...wisimito , bo wiem, ze kazdy i tak bedzie bronil zaciekle zasad swojej pisowni - "Bezapelacyjnie, do samego konca..., mojego lub Jej"

PSPS
Konkurs: z jakiego filmu pochodzi powyzszy cytat (dotyczacy oczywiscie Polski)?
Dla tych co sobie przypomna jest przewidziana nagroda: "Kotlet z psa...trzeciej kategorii, zmielony razem z buda" i do popicia



PSY
Nagrode wyślij na baksiu.jhs@poczta.fm
Posted by: KMaciek78

Re: historia kursów - 17/09/2006 09:34

Ostatnio bardzo modnym jest tłumaczenie swojej głupoty i braku wykształcenia i lenistwa dyslekcją. Chłopaczek najpierw w temacie potrafi napisać poprawnie, gdy już 20 sekund później nie. I jeszcze ten szczekliwy ton, który zapewne dowodzi wewnętrznej złości spowodowanej dniem 1 września, co dla każdego szkolnego tumana niezbyt dobrze się kojarzy.
A skoro dostał już dwie odpowiedzi to temat chyba do zamknięcia
Posted by: Zbigniew

Re: historia kursów - 17/09/2006 10:40

Do gościa z dysleksją (nie pamiętam nicka, a nie chce mi sie włączać 1 strony): dysleksja to nie dysortografia, o której mówisz.
Jeżeli masz dysortografię, to zainstaluj sobie w przeglądarce wtyczkę sprawdzającą pisownię i będziesz miał problem z głowy.
Posted by: bukichektor

Re: historia kursów - 17/09/2006 15:15

Na początku 1.lipiniorz: PS kórsów ===> kUrsów
2.lupus:bez cymbała, kulturalniej ( kultura, to nie poprawianie czyjś niezamierzonych błędów, bo w tysiącach postów lipiniorza można znaleść bilion byków)
3.buster:nie wiedziałem, że byk ortograficzny to się nazywa dziś literówka (whatever)
4.KIDD:Ktoś próbuje pomóc a ten od razu z mordą wyskakuje. I to w dodatku do moderatora. Nie wróżę długiego pobytu na forum (jako wróżka byś się nie sprawdził)
5.Lord Devastator:A czy jest taka strona, ktora pokazuje historie kursu na dany mecz? Czyli kurs poczatkowy i wszelkie zmiany - moznaby zaobserwowac ciekawe rzeczy pewnie....czy tylko ja mam wrazenie ze jesli wszyscy sie na cos rzucaja i zaniza kurs warto zagrac w druga strone??
Odp. Właśnie między innymi to sprawdzam za pomocą historii kursów, z tego co pokazały liczby do tej pory to nie opłaca się grać spotkań z zaniżonymi kursami.
6.Experto:nic nowego, to jest polska, tutaj nawet szczyl wie wszystko najlepiej, przynajmniej tak im sie wydaje (złudzenie)
7.Mr_Andrew: wydaje mi sie, ze "Polska" pisze sie z duzej litery...(no comment)
8.Zbyszek Kiliszek:Mi się wydaje, że "Polska" pisze się z wielkiej litery. Zdanie przeważnie też się zaczyna z wielkiej litery (godne pożałowania)
9.Maciek:Jak to ,to może zaczynać się od małej czy nie ?(żal dupe ściska)
10.Amelie Mauresmo: temat zajebisty nie ma jak sie posmiac przed snem (Zgadzam się z tobą, niestety nikt nie jest w stanie podać linka z historią kursów)
11.Kylo_Masters, Micha$, i Zbyszek Kiliszek (możecie się zrealizować na formum polonistycznym)
12.Experto:w rozmowach internetowych nie jest konieczne pisanie z wielkiej litery, tak samo rozpoczynanie zdania itp.a wymiana pogladow w danym temacie- czyli pisanie postow do takich zaliczam (Dzięki, że nas oświeciłeś)
13.A pozatym jakim cudem Ty chcesz kursy sprzed 16 lat bukmacherów internetowych jak wtedy Internet raczkował
Odp. Wejdź sobie chociażby na FootballDerbies.com strona ta odnosi się do całej historii derbów od początku ich powstania, czyli czasów kiedy kino raczkowało, a internet? Jest mnóstwo stron odnoszących się do tego co było przed powstaniem internetu.Dotarło?
Na koniec:14.KMaciek78: Ostatnio bardzo modnym jest tłumaczenie swojej głupoty i braku wykształcenia i lenistwa dyslekcją. Chłopaczek najpierw w temacie potrafi napisać poprawnie, gdy już 20 sekund później nie. I jeszcze ten szczekliwy ton, który zapewne dowodzi wewnętrznej złości spowodowanej dniem 1 września, co dla każdego szkolnego tumana niezbyt dobrze się kojarzy. A skoro dostał już dwie odpowiedzi to temat chyba do zamknięcia
Odp: Nie będe zniżał się do twojego poziomu i wdawał się z tobą w polemikę, bo to do niczego nie prowadzi.Radziłbym wyjść z zamknięcia bo atmosfera odosobnienia najwyraźniej ci nie służy.

Jeszcze ktoś coś?
Posted by: superges

Re: historia kursów - 17/09/2006 15:38

a ja? a ja ? o mnie nic nie napisałeś beeeeeeeee
Posted by: bukichektor

Re: historia kursów - 17/09/2006 15:58

Parszywa 13 to cytat z ciebie supergesie, zapomniało mi się umieścić twojej super ksywki.
Posted by: KMaciek78

Re: historia kursów - 17/09/2006 16:01

No i popatrzcie - chłopina jednak potrafił się nauczyć ortografii :D Może nie w 100%, ale poziom już prezentujesz zadowalający.
I co to oznacza "wyjść z zamknięcia"? Moim zdaniem to temat jest do zamknięcia.
Bez pozdrowień
Posted by: bukichektor

Re: historia kursów - 17/09/2006 16:07

KMaciek78 użyj swojej nadludzkiej inteligencji,a może odgadniesz że "wyjść z zamknięcia jest" jest parafrazą twoich słów: "temat chyba do zamknięcia" .Używaj mózgu do pisania postów, nie tylko paluszków.
Posted by: KMaciek78

Re: historia kursów - 17/09/2006 16:11

Wybacz, ale do parafrazy to się tak ma jak Ty do mojego znajomego. Skoro nie potrafisz swoicj myśli ubrać w pardziej wyszukane zwroty to pisz prost - nikt się nie będzie wyśmiewał a na pewno bedziesz bardziej zrozumiały. Na razie to jestes tylko zarozumiały gówniarz, który nawet nie wie, że skoro prosi o przysługę to powinien chociaż być grzeczny dla innych.
I prosze, nie odpowiadaj, bo mnie głupotą łatwo sprowokować. Chociaż z drugiej strony...
Generalnie - papa
Posted by: bukichektor

Re: historia kursów - 17/09/2006 16:26

Quote:

Wybacz, ale do parafrazy to się tak ma jak Ty do mojego znajomego. Skoro nie potrafisz swoicj myśli ubrać w pardziej wyszukane zwroty to pisz prost - nikt się nie będzie wyśmiewał a na pewno bedziesz bardziej zrozumiały. Na razie to jestes tylko zarozumiały gówniarz, który nawet nie wie, że skoro prosi o przysługę to powinien chociaż być grzeczny dla innych.
I prosze, nie odpowiadaj, bo mnie głupotą łatwo sprowokować. Chociaż z drugiej strony...
Generalnie - papa




Proszę, nie opowiadaj bo żyłka złości zagości na mym czole.
P.S Gdybyś chociaż przejżał pobieżnie cały ten zasyfiony post, to odkryłbyś że oprócz niepotrzebnego epitetu:"cymbał" skierowanego pod adresem administratora
nie byłem dla nikogo nie grzeczny. Wszystkie moje posty to wyraz frustracji gdyż, jak dotąd nikt nie podesłał choćby jednego link z prawdziwym sensem oraz treścią ( historią kursów)
Posted by: KMaciek78

Re: historia kursów - 17/09/2006 16:30

Bo w takim razie może nikt nie dysponuje satysfakcjonującymi Cię linkami? Ciężko wpaść na taki tok rozumowania? Czy jednak dalej wolisz podpowiadać mi pewne bzdurne rozwiązania?
I wytłumacz Panie dyslektyku, gdzie się podziały Twoje byki?
Posted by: superges

Re: historia kursów - 17/09/2006 16:36

Quote:

Parszywa 13 to cytat z ciebie supergesie, zapomniało mi się umieścić twojej super ksywki.




bo nie życzę sobie żeby takie cuś pisało do mnie dotarło!.

Na pierwszej stronie pisałeś że chodzi Ci o kursy sprzed 16 lat jakie wystawiali bukmacherzy a jak k... taki bwn wystawić Ci mógł wtedy kurs jak nie było neta?
Ale ty człowieku rozumujesz


A odwiedziłeś już tą stronę którą Ci podałem?
Idealna dla Ciebie
Posted by: bukichektor

Re: historia kursów - 17/09/2006 16:39

Quote:

Bo w takim razie może nikt nie dysponuje satysfakcjonującymi Cię linkami? Ciężko wpaść na taki tok rozumowania? Czy jednak dalej wolisz podpowiadać mi pewne bzdurne rozwiązania?
I wytłumacz Panie dyslektyku, gdzie się podziały Twoje byki?




To żebyś używał zarówno mózgu jak i paluszków do pisania nie jest takie bzdurne. Pan dyslektyk śpieszy poinformować że moje byki przebywają obecnie na arenie Korridy w Maladze
Posted by: superges

Re: historia kursów - 17/09/2006 16:41

Quote:

Quote:

Pan dyslektyk śpieszy poinformować że moje byki przebywają obecnie na arenie Korridy w Maladze




A mózg wyparował
Posted by: bukichektor

Re: historia kursów - 17/09/2006 16:46

Quote:

Quote:

Parszywa 13 to cytat z ciebie supergesie, zapomniało mi się umieścić twojej super ksywki.




bo nie życzę sobie żeby takie cuś pisało do mnie dotarło!.

Na pierwszej stronie pisałeś że chodzi Ci o kursy sprzed 16 lat jakie wystawiali bukmacherzy a jak k... taki bwn wystawić Ci mógł wtedy kurs jak nie było neta?
Ale ty człowieku rozumujesz


A odwiedziłeś już tą stronę którą Ci podałem?
Idealna dla Ciebie




No tak supergesie, przed bwin nie bylo żadnych firm bukmacherskich. A 16 lat temu nie istniały systemy bukmacherskie. Ludzie ręce opadają i wszystko inne. Niestety potrafisz podawać tylko linki związane z własną przeszłością.
Posted by: bukichektor

Re: historia kursów - 17/09/2006 16:49

Quote:

Quote:

Quote:

Pan dyslektyk śpieszy poinformować że moje byki przebywają obecnie na arenie Korridy w Maladze




A mózg wyparował




Współczuje ci tej niepowetowanej straty
Posted by: superges

Re: historia kursów - 17/09/2006 17:03

Co oznacza że istniały systemy bukmacherskie?
bo pomiędzy bukmacherem a system bukmacherskim jest różnica a Ty nie potrafisz "przelać swoich myśli na klawiature" nie wiesz co piszesz, piepszysz 3 po 3 i jeszcze liczysz że ktoś łaskawie Ci pomoże.
a spier... Ty stąd
Posted by: bukichektor

Re: historia kursów - 17/09/2006 17:14

Quote:

Co oznacza że istniały systemy bukmacherskie?
bo pomiędzy bukmacherem a system bukmacherskim jest różnica a Ty nie potrafisz "przelać swoich myśli na klawiature" nie wiesz co piszesz, piepszysz 3 po 3 i jeszcze liczysz że ktoś łaskawie Ci pomoże.
a spier... Ty stąd




Coś ci się synku pomyliło. Jeżeli istniały systemy bukamcherskie to i na pewno bukmacherzy, przyjmijmy że internetowi zaczeli działać ok 1999r. A przed tą data byli tylko naziemni. Nie widzę więc powodu dlaczego ktoś nie miałby umieścić historii kursów oferowanych przez bukmacherów naziemnych od 1990r do 1999r. Rozumiesz już misiu pysiu? I nie denerwuj się tak bo do nie służy
Posted by: micha$

Re: historia kursów - 17/09/2006 17:14

Tu jest taki fajny link...

Może znajdziesz coś dla siebie...

Pozdrawiam!
Posted by: KMaciek78

Re: historia kursów - 17/09/2006 17:42

Buahahahahahaaa. Oddaję wszystko co mam dla osoby, która prowadziła ststystyki zmian kursów buków naziemnych powiedzmy w 1991 r. :D:D:D:D
O żesz w mordę jeża, świetny temat się robi :D
Posted by: bukichektor

Re: historia kursów - 17/09/2006 18:30

Quote:

A czy jest taka strona, ktora pokazuje historie kursu na dany mecz? Czyli kurs poczatkowy i wszelkie zmiany - moznaby zaobserwowac ciekawe rzeczy pewnie....czy tylko ja mam wrazenie ze jesli wszyscy sie na cos rzucaja i zaniza kurs warto zagrac w druga strone??




Właśnie znalazłem strone pokazującą historie kursu na dany mecz: OddsDirections Jak by ktoś chciał skorzystać.
Posted by: KMaciek78

Re: historia kursów - 17/09/2006 18:35

Czy już przesada będzie jak zapytam gdzie mogę znaleźć zmiany kursów ligi hiszpańskiej w 1993 r. bo chcę obstawić i brakuje mi do analizy :D
Ma ktoś zanotowane w kajecie? :D

Sorki, wypiłem 1 piwo
Posted by: skoczek

Re: historia kursów - 17/09/2006 18:41

Quote:

Czy już przesada będzie jak zapytam gdzie mogę znaleźć zmiany kursów ligi hiszpańskiej w 1993 r. bo chcę obstawić i brakuje mi do analizy :D
Ma ktoś zanotowane w kajecie? :D

Sorki, wypiłem 1 piwo



Dobrze, że nas o tym piwie uprzedziłeś

Chyba najlepszy post w historii tego forum Przenieście go do tematu śmieszne

P.S.
Nie każdy ma głowę do picia
Posted by: bukichektor

Re: historia kursów - 17/09/2006 19:15

Quote:

Czy już przesada będzie jak zapytam gdzie mogę znaleźć zmiany kursów ligi hiszpańskiej w 1993 r. bo chcę obstawić i brakuje mi do analizy :D
Ma ktoś zanotowane w kajecie? :D

Sorki, wypiłem 1 piwo




Jakiś jesteś wyjątkowo nie kumaty. Nie chodzi mi o zmiany kursów w 1993 ale ich historie. Moze nie w Polsce ale na zachodzie istnialy odpowiedniki takiego sts czy toto-mixa nawet przed 1990r. Napewno broszury z kursami takie jak u nas w sts za 2zł posłużyły do stworzenia bazy danych, zawierających wysokość kursów na przestrzeni jakiegoś czasu. A te za jakiś czas niekoniecznie musiały zaginąć, a mogły zostać umieszczone np. na jakiejś prywatnej witrynie. Skoro ktoś zrobił stronę o derby sięgających zamieszłych czasów przed 1900 to dlaczego nie mógłby umieścić ewidencji jaki procent kursów <1,5 weszło w danej lidze w 1992 czy 1993. To ostatni post w odpowiedzi na twoje głupie, oraz ignoranckie, bezsennsowne gryzmoly.
Posted by: connor

Re: historia kursów - 17/09/2006 20:48

Temat przerodzil sie w jakies docinki, spokojnie, bo bede musial zamknac.
Posted by: KMaciek78

Re: historia kursów - 17/09/2006 21:33

Spoko, dyslektyk zobowiązał się juz nic nie pisać w tym temacie
Zreszta temat się nadaje do zamknięcia od 3 postu

Pozdrawiam
Posted by: Maciek

Re: historia kursów - 18/09/2006 08:23

Experto może odpowiedziałbyś na pytanie jaki procent kursów <1,5 weszło w danej lidze w 1992 czy 1993
Posted by: bukichektor

Re: historia kursów - 18/09/2006 17:10

Quote:

Spoko, dyslektyk zobowiązał się juz nic nie pisać w tym temacie
Zreszta temat się nadaje do zamknięcia od 3 postu

Pozdrawiam




Już ci coś mówiłem wcześniej na temat zamykania, wyjdź z zamknięcia bo odosobnienie ci najwyraźniej nie sluzy, a i nie pij tyle tego piwska do lustra, bo wszystko ci się kiełbasi
Posted by: bukichektor

Re: historia kursów - 18/09/2006 17:25

Quote:

Temat przerodzil sie w jakies docinki, spokojnie, bo bede musial zamknac.




Pragnę zauważyć wszechmocny administratorze, że 80% tego postu to docinki ze strony zkompleksionych pseudo expertów, a 20% to moje mądrości. Zwracam się z uprzejmą prośbą o użycie swoich rozległych koneksji do zdobycia potrzbnego mi linka na temat wysokości kursów,aby byly podane tak jak na Betexplorer Byłbym usatysfakcjonowany kursami od sezonu 1998/1999, gdyż po zweryfikowaniu zawartości internetu niezwykle ciezko o linki z wczesniejszych sezonow. Nie lubie skarzyc, ale Maciejowi78 nalezalaby sie mala reprymenda, uczepil sie jak rzep psiego ogona. Poza tym chce wpedzic wszysytkich w alkoholizm swoimi elokwentnymi wypowiedziami. Z gory dziekuje za pomoc.

fermentarzom siejącym zamęt
Posted by: Lord Devastator

Re: historia kursów - 25/09/2006 18:02

Raczej nie ma szans na znalezienie konkretnych kursow jakie 'siadaly' przed era internetowa, jakkolwiek pierwsze serwisy bukmacherskie powstawaly juz w polowie XIX wieku (William Hill), choc zaklady dotyczyly innych dyscyplin i troche sie roznily od obecnych - chwala betexplorerowi za kawal dobrej roboty i opisanie kursow przez ostatnie 8 lat - generalny wniosek wydaje mi sie, ze jest taki, ze mecze ze wskaznikiem 1.40 wchodzily po 3-0 czy 6-1 a nie jak teraz w bolach 2-1 - juz nie ma takich druzyn ktore potrafia wygrac wszystko - nie tylko dlatego ze poziom sie wyrownal ale nauczyly sie kalkulowac - zobaczcie co sie dzieje w hokeju
Posted by: bukichektor

Re: historia kursów - 29/09/2006 22:47

Quote:

Raczej nie ma szans na znalezienie konkretnych kursow jakie 'siadaly' przed era internetowa, jakkolwiek pierwsze serwisy bukmacherskie powstawaly juz w polowie XIX wieku (William Hill), choc zaklady dotyczyly innych dyscyplin i troche sie roznily od obecnych - chwala betexplorerowi za kawal dobrej roboty i opisanie kursow przez ostatnie 8 lat - generalny wniosek wydaje mi sie, ze jest taki, ze mecze ze wskaznikiem 1.40 wchodzily po 3-0 czy 6-1 a nie jak teraz w bolach 2-1 - juz nie ma takich druzyn ktore potrafia wygrac wszystko - nie tylko dlatego ze poziom sie wyrownal ale nauczyly sie kalkulowac - zobaczcie co sie dzieje w hokeju




Zgadzam się z tobą, jak sie zdazylem juz przekonac nie ma szans na znalezienie ilosci kursow jakie weszly czy tez nie weszly z przed 1999r. Dobrze ze jest taka strona jak betexplorer bo dzieki niej prowadzac statystyke mozna wyciagnac zaskakujace wnioski, i dojrzeć chociażby że w sezonach od: 2000/2001-2005/2006 w austryiackiej bundeslidze wystepuje pewna prawdilowosc: gdy wezmiemy pod uwage kursy domowe ktore sa mniejsze od kursu na remis czy wygrana gosci i naleza do przedzialu od <2,+&#8734;) to granie przeciwko nim na spotkania na wyjezdzie przynosi zawsze zysk. Jednakże zbadanie achowania kursow na przestrzeni kilku sezonow jest niezwykle czasochlonne oraz pracocholonne, co wiecej niekiedy zdarzaja sie na beteplorerze zonki w postaci pustych pol w niektorych ligach
,sa rowniez rozgrywki wogole bez kursow.
Dlatego szukam alternatywy

Pozdro
Posted by: KMaciek78

Re: historia kursów - 02/10/2006 19:53

Masz swoją alternatywę
http://www.google.pl/search?hl=pl&q=inwestowanie&lr=
i przestań bredzić.
Posted by: bukichektor

Re: historia kursów - 09/10/2006 13:57

Quote:

Masz swoją alternatywę
http://www.google.pl/search?hl=pl&q=inwestowanie&lr=
i przestań bredzić.




strzel sobie w łep a ja moge cię zakopać
maciek78