Tylko "under" "over" i kieszeń pełna

Posted by: RINGO

Tylko "under" "over" i kieszeń pełna - 27/09/2005 14:07

Witam wszytkich zafascynowanych bukmacherka.
Zlituje sie nad wami i podam wam konkretna propozycje zarabiania kasy bo jak czytam te marne ( bez urazy) przedstawione systemy to szkoda moich oczów.Wiadomo ze grając na ilośc bramek ako jest w granicach 1.7~1,9.
Dam wam nawet zespoły zebyście nie musieli szukać:

U siebie " over"- powyżej wybieramy zespoły;
Feyenord ,Werder, Wisła , Anderlecht, Real, Alkmar.

Na wyjeżdzie "under" - poniżej wybieramy zespoły:
Psv , Lyon, Herta, Panathinaikos, Chelsea,

Grajcie 1,2-max 3 druzyny na 1 kuponie

Ako 2 druzyn~3,8
Ako 3 drużyn~5,4

Zalety
- mozecie dawac marne grosze a zyski są duże
- bardzo duża skutecznośc trafień
- bez steresu kto wygra a kto przegra
- brak analizowania meczów

Jak bedzie wam sie kieszeń zapełniać ieniędzmi wspomnijcie kolesia Ringo
Posted by: v3n0m

Re: Tylko "under" "over" i kieszeń pełna - 27/09/2005 14:29

zbawca
Posted by: Simpicity

Re: Tylko "under" "over" i kieszeń pełna - 27/09/2005 14:33

wkoncu dobry system!

Potrafisz udowodnic ze system daje zyski na dluzsza mete?
Posted by: RINGO

Re: Tylko "under" "over" i kieszeń pełna - 27/09/2005 15:41

Pewnie że daje zyski na dłuższą mete kto będzie grał tak do końca rozgrywek ligowych tymi druzynami to ma gwarantowane zyski.
Przynajmniej wyłożyłem wam kawe na ławe a nie jakies beznadziejne ABC jakie tu zawsze czytałem za miesiąc będą mi wszyscy dziekować.
Posted by: jaja

Re: Tylko "under" "over" i kieszeń pełna - 27/09/2005 16:09

W dziale "Private Picks" tym sposobem gra Tomikopi i osiąga niezłe wyniki.Też myślę,że to jest ciekawe.Zastanawiam się tylko,czy można to grać ciągiem Fibonacciego.Np na kupon dajemy najwyżej dwa mecze under o AKO 3,24 /1,80 - 1,80/ I wysyłamy :

1 - 1 - 2 - 3 - 5 - 8 - 13 - 21 - 34 - 55 itd

Oczywiście,pod liczby ciągu podstawiamy stawkę np 5 zł.Myślę,że mniej więcej co 6 - 7 wysłań powinniśmy trafić dubelka ?
Posted by: Simpicity

Re: Tylko "under" "over" i kieszeń pełna - 27/09/2005 16:32

Quote:

Pewnie że daje zyski na dłuższą mete kto będzie grał tak do końca rozgrywek ligowych tymi druzynami to ma gwarantowane zyski.
Przynajmniej wyłożyłem wam kawe na ławe a nie jakies beznadziejne ABC jakie tu zawsze czytałem za miesiąc będą mi wszyscy dziekować.




Ale czy nielepiej grac jedengo meczu na kuponie?
Posted by: shiva

Re: Tylko "under" "over" i kieszeń pełna - 27/09/2005 16:44

przecież wyłożył kawę na ławę więc po co dyskutować
grać i tyle,a zyski murowane,a poważnie

na pewno po części masz racje co do tych drużyn,ale nie zawsze tak jest (wałki)
ale ciekawi mnie jak to będzie wyglądać w okresie całego sezonu
będę musiał sie temu przyjrzeć
Posted by: Simpicity

Re: Tylko "under" "over" i kieszeń pełna - 27/09/2005 16:48

U siebie " over"- powyżej wybieramy zespoły;
Feyenord ,Werder, Wisła , Anderlecht, Real, Alkmar.

Na wyjeżdzie "under" - poniżej wybieramy zespoły:
Psv , Lyon, Herta, Panathinaikos, Chelsea,


Skad te druzyny?Sugerowales sie jakimis statystykami?
Posted by: Danijel

Re: Tylko "under" "over" i kieszeń pełna - 27/09/2005 17:02

To co przedstawil RINGO nazywa sie _fascynacja_ grania over/under... hee co to jest trafic takie zdarzenie. Nie mowie ze granie over/under jest bez sensu bo tak nie jest. Taki Bayern co strzela grad bramek cos sie zaciol ostatnio? Takze nabiezcie troche dystansu do grania over/under.
Posted by: RINGO

Re: Tylko "under" "over" i kieszeń pełna - 27/09/2005 17:34

Po pierwsze wybrałem te zespoły nie z kapelusza ale ze statystyk od wielu miesięcy i sposobu gry jaki preferują

Po drugie ilośc meczów na kuponie jest dowolna mozna grac jeden ale polecam 2 mecze na każdym kuponie nie kaze grać wszystkich druzyn tylko wybrać z posród przedstawionych .

Po trzecie dałem wskazówki czy graja u siebie czy na wyjeżdzie a to jest ważne.

Do " jaja" wchodza częściej niż to co napisałeś praktycznie w każdej kolejece ostatniego miesiąca.

Do B4t czy ja gdzies napisałem Bayern więc nie pisz tu przypadkowych drużyn według swojego upodobania tylko opieraj sie na wskazanych przeze mnie druzynach bo ja opieram sie o statystyki a nie przypadkowych drużynach.A moja fascynacja to fajne laski a nie bukmacherka.

Jako jedyny dałem tu konkretne mecze i sposób bo to co czytałem to polegało na staianiu 10 kuponów kasy trzba było wyłożyc a zyski minusowe.
Posted by: Ares96.

Re: Tylko "under" "over" i kieszeń pełna - 27/09/2005 17:42

Quote:

Wiadomo ze grając na ilośc bramek ako jest w granicach 1.7~1,9.

U siebie " over"- powyżej wybieramy zespoły;
Feyenord ,Werder, Wisła , Anderlecht, Real, Alkmar.






Nie jestem tego taki pewien...
Posted by: maycj

Re: Tylko "under" "over" i kieszeń pełna - 27/09/2005 18:49

móglbyś chociaż przedstawić te statystyki...
Posted by: RINGO

Re: Tylko "under" "over" i kieszeń pełna - 27/09/2005 19:36

To sobie wejdz na strone w necie i przejżyj ostatnie wyniki tych druzyn troche zaradności.

Ares96 ja tez nie jestem pewien czy słońce rano wzejdzie ale mimo to czekam kolejnego dnia.
Posted by: maycj

Re: Tylko "under" "over" i kieszeń pełna - 27/09/2005 19:47

to że w ostatnich kilku meczach dany zespol ma wiecej overów czy underów to jeszcze nic nie znaczy!!

pisaleś ze spawdzaleś ten system przez ostatnie ileś miesiecy, o te statystyki mi chodzilo!
Posted by: Kameleon

Re: Tylko "under" "over" i kieszeń pełna - 27/09/2005 19:53

Quote:


Witam wszytkich zafascynowanych bukmacherka.



Quote:


A moja fascynacja to fajne laski a nie bukmacherka.





To nie mamy chyba o czym gadać... . Dzięki zbawco za ten sposób gry, ale chyba nie jest to zbyt odkrywcze. Załóz sobie temat w PP, wyjdź na plus po 3 miesiącach gry i możemy pogadać... .
Posted by: RINGO

Re: Tylko "under" "over" i kieszeń pełna - 28/09/2005 08:29

Kameleon jakby ci tu odpowiedzieć żeby twój umysł to pojał.
Po 3 miesiącach to tutaj zajrze zobaczyc jak tacy jak ty dalej spekulują nad sposobami gry i ciagle maja plecy w bukmacherce.

Ja tylko dałem idealny spsosób zarabiania kasy przy min wkładzie jako jedyny reszta systemów tu przedstawionych nie jest warta złamanego grosza, ale jak chcecie dalej przegrywać to poraozmawiajcie z takim ludzmi jak kameleon, B4t i resztą.
Bo ja w przeciwieństwie do nich lubie byc przy kasie.
Posted by: lukboj

Re: Tylko "under" "over" i kieszeń pełna - 28/09/2005 11:37

Quote:

Quote:

Wiadomo ze grając na ilośc bramek ako jest w granicach 1.7~1,9.

U siebie " over"- powyżej wybieramy zespoły;
Feyenord ,Werder, Wisła , Anderlecht, Real, Alkmar.






Nie jestem tego taki pewien...




Pewnie że tak, kursy max. od 1.4~1.6, zapomnij o 1.7 nie wazne z kim by grali!
To było dobre kilka lat temu, wtedy rzeczywiscie było od 1.7~1.9 ale teraz już od dawna kursy pospadały strasznie
Posted by: RINGO

Re: Tylko "under" "over" i kieszeń pełna - 28/09/2005 11:53

Wszędzie są kursy min 1,6 max 2,25 w necie. U naziemnych to samo praktycznie. skąd wziąłeś kurs 1,4 chyba sie pomyliłeś
Posted by: Ares96.

Re: Tylko "under" "over" i kieszeń pełna - 28/09/2005 13:07

Quote:

Quote:

Quote:

Wiadomo ze grając na ilośc bramek ako jest w granicach 1.7~1,9.

U siebie " over"- powyżej wybieramy zespoły;
Feyenord ,Werder, Wisła , Anderlecht, Real, Alkmar.






Nie jestem tego taki pewien...




Pewnie że tak, kursy max. od 1.4~1.6, zapomnij o 1.7 nie wazne z kim by grali!
To było dobre kilka lat temu, wtedy rzeczywiscie było od 1.7~1.9 ale teraz już od dawna kursy pospadały strasznie




Uprzedziłes mnie lukboj Jak widać rebus rozwiązałeś szybciej niz autor tematu. Gram zakłady typu over "lopatami" i znam kursy bardzo dokładnie. Nie rozumiem jak RINGO, mozesz wychodzić do ludzi z takim pomysłem (kpiąc z innych że piszą bzdurne tematy, a ten własnie takim jest), pisząc "ako 3.8 gdzie w rzeczywistości dla przykładu

werder/anderlecht ako: 2.40 średnio, lub czasem mniej. a to jest chyba znacząca różnica, która zdecydowanie zakwestionuje Twój stan portfela po kilkudziesięciu typach. Dodatkowo piszesz, że grasz tak juz bardzo długo Podejżewam, że po prostu trafiłeś ostatnio pare takich dubelków i chcesz być odkrywcą, który zupełnie nie zna kursów (dziwne, wkońcu masz "doświadczenie). Wymieniając druzyny zdecydowanie overowe, nie odkryłes zupełnie nic nowego, możesz przecież równie dobrze wybrać najbardziej overowe druzyny z Nor1 gdzie kursy czasem sa i po 1.35 i pisac na forum że masz genialny pomysł i jak wyżej "z litości się nim podzielisz" oczywiście po Twoich kursach 1.90

btw - Jeśli mnie pamięc nie myli, to nie pierwszy Twój taki "konkretny" temat [profil],

no offence
Ares96
Posted by: Wojtek_

Re: Tylko "under" "over" i kieszeń pełna - 30/09/2005 17:29

Zawsze można spróbować zabawy w "pełną kieszeń" wirtualnie.
Kursy z Gamebookers.

Overy domowe:
Feyenord-
Werder-
Wisła-
Anderlecht 1,5
Real 1,6
Alkmar 1,5

Undery wyjazdowe:
PSV 2,1
Lyon 1,6
Herta-
Panthinaikos 1,8
Chelsea 1,5

Z racji że analiza jest tu zbędna rzucam kostka zwykłą dwa razy aby otzymac kupon z dwoma zdarzeniami wypełniającymi moją kieszeń.

Troche sie zdziwiłem ale wypadło na dwa zdarznia z najwyższymi kursami tym samym osiągnełem magiczny kurs.

PSV - under
Panathinaikos - under
AKO:3,78*2piwa=7,56 piwa
Swoją drogą dobrze że nie gram w sts bo o zgrozo musiał bym 0,756piwa oddać stsowi. Na szczęście w Gamebookers nie piją na krzywy ryj.

Puszcze 3 zdarzenia za 1 piwo ale że lepiej nie dublować kuponów w/w zdarznia odpadają. Dmucham w kostke na szczęście co by pomnożyła moją kieszeń. Chwila zadumy i rzut kostką o stół.

Chelsea 1,5
Real 1,6
Alkmar 1,5
AKO:3,6 straszne mniejszy kurs niż za dwa zdarzenia to postawie dwa piwa = 7,2

14,76-4=10,76

10piw to jest to o czym sniłem chyba miedzy czwartkiem a piątkiem wiedz powinno wejsc.
Posted by: shiva

Re: Tylko "under" "over" i kieszeń pełna - 30/09/2005 18:05

RINGO nie wiem czy masz już temat w PP,ale mógłbyś go założyć i pokazać twój system i jak to bedzie wychodzić w praktyce, a nie na papierze. Wtedy zobaczymy czy jest on warty grania i rzeczywiście wyjścia z zyskiem
Posted by: Logan

Re: Tylko "under" "over" i kieszeń pełna - 03/10/2005 17:53

Quote:


U siebie " over"- powyżej wybieramy zespoły;
Feyenord ,Werder, Wisła , Anderlecht, Real, Alkmar.

Na wyjeżdzie "under" - poniżej wybieramy zespoły:
Psv , Lyon, Herta, Panathinaikos, Chelsea,

Grajcie 1,2-max 3 druzyny na 1 kuponie

Ako 2 druzyn~3,8
Ako 3 drużyn~5,4

Zalety
- mozecie dawac marne grosze a zyski są duże
- bardzo duża skutecznośc trafień
- bez steresu kto wygra a kto przegra
- brak analizowania meczów

Jak bedzie wam sie kieszeń zapełniać ieniędzmi wspomnijcie kolesia Ringo




w ten weekend u siebie grały:
Anderlecht 3:0 over +
Real 4:0 over +
Alkmar 3:2 over +

na wyjezdzie graly
PSV 2:3 over -
Lyon 1:3 over -
Panathinaikos 2:4 over -
Chelsea 1:4 over -

no to w ten weekend chyba sie nie dorobiles, o ile overy weszly ladnie to undery kompletna porazka, zaden nie wszedl.

chyba troche zawczesnie wyskoczyle s ze swoimi bunczucznymi wypowiedziami o super systemie i pewnej kasie

pzdr.
Posted by: RINGO

Re: Tylko "under" "over" i kieszeń pełna - 03/10/2005 18:02

Przyznam bez bicia że w ten weekend zarobiłem tylko 2 zł.
under porażka ale overy weszły.

Wazne że nie do tyłu. a niedługo nastepny weekend
Posted by: Danijel

Re: Tylko "under" "over" i kieszeń pełna - 03/10/2005 18:11

Quote:

Przyznam bez bicia że w ten weekend zarobiłem tylko 2 zł.
under porażka ale overy weszły.

Wazne że nie do tyłu. a niedługo nastepny weekend



Mogłes sobie darowac sobie te chwalenie... wynika z tego tylko ze jestes na -.
Posted by: introder

Re: Tylko "under" "over" i kieszeń pełna - 03/10/2005 21:31

hmm nie wiem skad wy biezecie te kursy ale dam wam przyklad : expekt

Tue 05-10-04 17:55 Inter - Haka
over/under Fin. Veikkausliiga under 2.5 goals
1.65 over 2.5 goals
2.10

Tue 05-10-04 21:25 Braga - Naval
over/under Por. Portuguese League under 2.5 goals
1.70 over 2.5 goals
2.05

jak widac kursy sa wysokie. Mam tez pytanie do was bo zabardzo nie wiem na czym to polega.
Tu pisze , ze ponizej i powyzej 2.5 goli no wlasnie pół?
połowa gola? i czy chodzi o bramki zcalego spotkania czy jednej druzyny?.


Kiedys gralem dosyc skutecznym systemem. Polagal on na tym ze zaczynamy od 2 zł i stawiamy na jakis remis w wyronanym psotkaniu. Kurs jest zazwyczaj ponad 3.00 zł jesli wygramy mamy 5 jesli nie to stawiamy podwojona stawke czyli 4 jesli znow pzregramy to 8 jesli jednak wygramy to zaczynamy od 1 stopnia czyli 2 zlotych. Mozna do stawek dolozyc zero jesli ktos jest przy kasie. Ogolnie bylem na plusie jednak kiedy postawilem 16 zl i przegralem to troche spanikowalem i zapzrestalem tak grac.

Ten system, ktory zaprezentowal ringo wydaje mi sie ciekawy. Niechodzi tu o passe.
Ringo wspomina o gwarantowanym sukcesie po dluzszym terminie. Tzn ze wyznaczamy sobie kilka druzyn jakie on pzredstawil najlepiej 2 na kupon i obstawiamy je do konca sezonu. Wiadomo ze niezawsze bedziemy trafiac dlatego dobrze jest rozplanowac pule tak aby za ktoryms razem wszytsko nam sie zwrocilo i jeszce abysmy na tym zyskali.
Ringo mowiles ze w poprzedni wekand zarobiles tylko 2 zl ciekawi mnie ile kuponow obstawiasz?
Posted by: introder

Re: Tylko "under" "over" i kieszeń pełna - 03/10/2005 21:38

aha i druzyny na wyjezdzie bardzo zadko strzelaja powyzej 2 bramek i nawet przy niskich kursach 1.50 na under dla druzyny wyjazdowej wygrywamy podwojona sume stawiajac dwa mecze na kuponie wiec chyba widac ze prawdopodobienstwo jest o wiele wyzszej od waszych beznadziejnych systemow.
Posted by: rieger

Re: Tylko "under" "over" i kieszeń pełna - 04/10/2005 11:51

Czesc

Chodzi o bramki z calego spotkania wiec to ze druzyny wyjazdowe rzadko strzelaja powyzej 2 bramek to ma w sumie male znaczenie bo co z tego ze ktos strzeli na wyjezdzie 2 bramki jak gospodarze strzela 2 i juz jest razem 4.
Co do 2.5 to dlatego ze jesli w meczu padna dwie bramki to wiadomo ze jak dales powyzej 2.5 to nie wszedl CI zaklad a jesli dales odwrotnie to wszedl. Czyli 0.5 jest po to zeby bylo jakies rozwiazanie danego zdarzenia.
Posted by: RINGO

Re: Tylko "under" "over" i kieszeń pełna - 23/10/2005 18:33

Cóż wam powiedziec sami zobaczcie ja znów pare setek dzis do przodu a wy panowie którze mnie tak krytykowali puszczajcie sobie systemy po 10-20 kuponów i traccie dalej kase ja tam wole pełna kieszeń.

Dałem najlepszy system z drużynami któy mozna grac za 2 zł nawet , madrzy skorzystali reszta no cóż.
Posted by: Wrona

Re: Tylko "under" "over" i kieszeń pełna - 23/10/2005 18:47

GRATULUJE ringo, swietnie że masz pelne kieszenie, uwazaj zeby ci sie nie przerwały
Posted by: rieger

Re: Tylko "under" "over" i kieszeń pełna - 25/10/2005 06:05

No ja tez sie ciesze RINGO ale gdzie mozna zobaczyc te Twoje systemy.