RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał"

Posted by: RAFTER

RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 09/09/2002 01:12

Witam.W koncu sie doczekaliscie tego co wam obiecałem.Przedstawie tu swoja filozofie gry.A dokladnie mowiac pokaze jak nalezy sie utrzymywac z gry u bukmacherow.Wszystko jest proste.Beda tu moje typy i stawki.I pamietajcie ja nie obstawiam wylacznie tenisa,nie gram codziennie.Wiec niech nikt sie nie nastawia iz beda tu typy codziennie ,owszem moze i beda przez jakis czas codziennie innym razem moze byc innaczej i najwazniejsze ja nie typuje jak sie wszystkim wydaje wylacznie tenisa najczesciej jednak to on bedzie sie tu pojawial.wiec zaczynam dzis wiadomo agassi-sampras 1 expekt 1 1.65 stawka 100zl (wygrana 165zl)moze nie duzy zysk ale dzis rozpoczynam nowy tydzien gry i 65zl na poczatek jest idealne plan(do nastepnej niedzieli minimum zysku 350zl)
dobranoc.
Posted by: Conrad

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 09/09/2002 01:28

Bardzo dobry temat. Wszystko będzie pokazane przejrzyście (typy+kursy++stawki=bilans) i każdy będzie wiedział o co chodzi.
Posted by: slav007o

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 09/09/2002 01:38

Od razu na początku zaznaczam, że post przeze mnie pisany, nie jest skierowany do Raftera. Poprostu musiałem gdzieś to napisać, a że nie chciałem zakładać nowego tematu robię to tu. Nie dawno ktoś wspominał, że forum schodzi na psy, ale ja w to nie wierzyłem, bo uważałem, iż wynikało to z wakacji i braku zainteresowania ze strony tych bardziej uznanych typerów.
Teraz jestem tego pewien, zaczyna się niewielki, ale jednak spadek, merytorycznej wartości tekstów pisanych na forum, coraz mniej jest szerokich opisów meczów, składów itp. jak np. w temacie Liga Angielska a więcej suchych typów (często bez specjalnej analizy i argumentów, czemu akurat tak ktoś wybrał, a nie inaczej), ja sam osobiście bardzo długo podawałem suche typy i nawet gdyby była ich 100% skuteczność, to chyba sam bym ich nie zagrał. Po drugie zaczyna się natłok ludzi którzy za wszelką cenę chcą zaistnieć na forum, raz poprzez słowną niecenzuralną prowokację i obrażanie niektórych forumowiczów, innym razem tylko poprzez prowokację, zakładając nowe tematy, tylko dlatego że inni tak robią To zaczyna być chore, czy to forum naprawdę nie może wygladać, tak chociażby jak pół roku temu, mniej konkursów, więcej analiz meczów, wiecej topiców poświęconych na najświeższe newsy, cholera gdzie się to wszystko podziało. Może to tylko mi się tak wydaje, ale zobaczcie sami co się dzieje, forum zaczyna pikować ostro w dół, ale nikt nie stara się temu zapobiec, a tematy zamiast coś wnosić rozpieprzają całą ideologię która przyświecała tej stronce jakiś czas temu. Przepraszam jeżeli kogoś uraziłem tym postem, ale poprostu musiałem gdzieś wylać swoje odczucia na ten temat, wiem że ten post nic nie zmieni i nadal będzie tak jak wcześniej, ale może chociaż niektórzy po przeczytaniu go, zastanowią się dwa razy zanim założą nowy temat (w szczególności w Sports Insiderze).

SLAV
Posted by: Kejsper

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 09/09/2002 01:46

Do Raftera - nikt nie bedzie wiedzial kiedy zbankrutujesz jesli nie powiesz jaki masz calkowity kapital
Do Slava - nie zalamuj sie . Poczekaj troszke i zobaczysz - bedzie dobrze!

Pozdrawiam
Kejsper
Posted by: juan_carlos

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 09/09/2002 02:48

slav akurat w przypadku tego tematu się nie zgodzę bo to jest temat długo oczekiwany z pewnych względów i np ja będę go śledził z zainteresowaniem
kejsper ma rację... rafter podaj kapitał jakim grasz... zdecydowałeś się na podawanie stawek w zł wg mnie mniej ryzykowne byłyby jednak jednostki
pozdrawiam
Posted by: slav007o

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 09/09/2002 02:57

[QUOTE]Oryginalnie wysłał juan_carlos:
[qb]slav akurat w przypadku tego tematu się nie zgodzę bo to jest temat długo oczekiwany z pewnych względów i np ja będę go śledził z zainteresowaniem
kejsper ma rację... rafter podaj kapitał jakim grasz... zdecydowałeś się na podawanie stawek w zł wg mnie mniej ryzykowne byłyby jednak jednostki
pozdrawiam[/qb][/QUOTE]Juan Carlos, ale jak dobrze zauważyłeś napisałem u góry:

[QUOTE]Orginalnie wysłał: SLAV
[qb]Od razu na początku zaznaczam, że post przeze mnie pisany, nie jest skierowany do Raftera. Poprostu musiałem gdzieś to napisać, a że nie chciałem zakładać nowego tematu robię to tu.[/qb][/QUOTE]czyli proszę na drugi raz o uważniejsze czytanie, a co do Reftera to ja do niego nic nie ma, jestem neutralny, a temat też mi ten nie przeszkadza.

Pozdrawiam Juan

SLAV
Posted by: PROFIT

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 09/09/2002 03:21

[QUOTE]Oryginalnie wysłał slav007o:
[qb]Od razu na początku zaznaczam, że post przeze mnie pisany, nie jest skierowany do Raftera. [/qb][/QUOTE]To po co umieściłeś tu swój post ?

[QUOTE]Oryginalnie wysłał slav007o:
[qb]
Nie dawno ktoś wspominał, że forum schodzi na psy, [/qb][/QUOTE]Patrząc na twoje post w niektórych tematach, zgadzam się (przeglądam całe forum wg "Dzisiejszych tematów" - niestety !)

[QUOTE]Oryginalnie wysłał slav007o:
[qb]
Teraz jestem tego pewien, zaczyna się niewielki, ale jednak spadek, merytorycznej wartości tekstów pisanych na forum, coraz mniej jest szerokich opisów meczów, składów itp. [/qb][/QUOTE]Jeżeli uważasz że tak jest, skończ swoje posty nie związane z bukmacherstwem i zacznij wysyłać posty o jakie sam prosisz, wtedy przestaniesz przyczyniać się do upadku forum.

[QUOTE]Oryginalnie wysłał slav007o:
[qb]Po drugie zaczyna się natłok ludzi którzy za wszelką cenę chcą zaistnieć na forum, raz poprzez słowną niecenzuralną prowokację i obrażanie niektórych forumowiczów, innym razem tylko poprzez prowokację, zakładając nowe tematy,
tylko dlatego że inni tak robią To zaczyna być chore,... [/qb][/QUOTE]Jesteś tego idealnym przykładem.

[QUOTE]Oryginalnie wysłał slav007o:
[qb]
czy to forum naprawdę nie może wygladać, tak chociażby jak pół roku temu, mniej konkursów, [/qb][/QUOTE]wolę już widziec na forum te konkursy niż chore posty

[QUOTE]Oryginalnie wysłał slav007o:
[qb]
więcej analiz meczów, wiecej topiców poświęconych na najświeższe newsy, cholera gdzie się to wszystko podziało. [/qb][/QUOTE]Różnymi chorymi postami ludzie sie zniechęcają do aktywnego udziału w forum.

[QUOTE]Oryginalnie wysłał slav007o:
[qb]Przepraszam jeżeli kogoś uraziłem tym postem,
[/qb][/QUOTE]Skończ z przepraszaniem, jak świadomie piszesz różne bzdury.

PS. Obserwując twoje różne dyskusje na forum - pewne jest, że będziesz chciał mieć ostatnie zdanie, nie ważne czy racje czy sens, ale twoje zdanie będzie ostatnie.

Przekroczyłeś pewne normy, jak na moje uznanie, dlatego taka odpowiedź. To wszystko.
Posted by: Betsa vel L1n0

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 09/09/2002 03:21

Moze przynajmniej w tym temacie beda pelne opisy, dyskusje na poziomie, wszystko potrzebne do obstawiania meczy.

Jesli bedziemy bronic i walczyc z amatorszczyzna to poziom w tym [chociaz] temacie zostanie utrzymany a moze nawet wzrosnie.
Posted by: slav007o

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 09/09/2002 03:37

[QUOTE]Oryginalnie wysłał PROFIT:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał slav007o:
[qb]Od razu na początku zaznaczam, że post przeze mnie pisany, nie jest skierowany do Raftera. [/qb][/QUOTE]To po co umieściłeś tu swój post ?

[QUOTE]Oryginalnie wysłał slav007o:
[qb]
Nie dawno ktoś wspominał, że forum schodzi na psy, [/qb][/QUOTE]Patrząc na twoje post w niektórych tematach, zgadzam się (przeglądam całe forum wg "Dzisiejszych tematów" - niestety !)

[QUOTE]Oryginalnie wysłał slav007o:
[qb]
Teraz jestem tego pewien, zaczyna się niewielki, ale jednak spadek, merytorycznej wartości tekstów pisanych na forum, coraz mniej jest szerokich opisów meczów, składów itp. [/qb][/QUOTE]Jeżeli uważasz że tak jest, skończ swoje posty nie związane z bukmacherstwem i zacznij wysyłać posty o jakie sam prosisz, wtedy przestaniesz przyczyniać się do upadku forum.

[QUOTE]Oryginalnie wysłał slav007o:
[qb]Po drugie zaczyna się natłok ludzi którzy za wszelką cenę chcą zaistnieć na forum, raz poprzez słowną niecenzuralną prowokację i obrażanie niektórych forumowiczów, innym razem tylko poprzez prowokację, zakładając nowe tematy,
tylko dlatego że inni tak robią To zaczyna być chore,... [/qb][/QUOTE]Jesteś tego idealnym przykładem.

[QUOTE]Oryginalnie wysłał slav007o:
[qb]
czy to forum naprawdę nie może wygladać, tak chociażby jak pół roku temu, mniej konkursów, [/qb][/QUOTE]wolę już widziec na forum te konkursy niż chore posty

[QUOTE]Oryginalnie wysłał slav007o:
[qb]
więcej analiz meczów, wiecej topiców poświęconych na najświeższe newsy, cholera gdzie się to wszystko podziało. [/qb][/QUOTE]Różnymi chorymi postami ludzie sie zniechęcają do aktywnego udziału w forum.

[QUOTE]Oryginalnie wysłał slav007o:
[qb]Przepraszam jeżeli kogoś uraziłem tym postem,
[/qb][/QUOTE]Skończ z przepraszaniem, jak świadomie piszesz różne bzdury.

PS. Obserwując twoje różne dyskusje na forum - pewne jest, że będziesz chciał mieć ostatnie zdanie, nie ważne czy racje czy sens, ale twoje zdanie będzie ostatnie.

Przekroczyłeś pewne normy, jak na moje uznanie, dlatego taka odpowiedź. To wszystko.[/qb][/QUOTE]Brawo Profit, to wymagało od ciebie pewnie nie lada wysiłku , a propos to powiedz mi jak tam twój interes z 0-700 się rozkręca bo ja za tydzień będę potrzebował parę typków z angielskiej. I ty niby wprowadzasz najwięcej na forum , pod względem humorystycznym napewno, pod względem merytorycznym hmmmm.... no comment

Pozdrawiam Profit i życzę udanych typów

SLAV
Posted by: smoq

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 09/09/2002 03:43

Rafter omiń te dziwne posty krytyki,podawaj swoje typy :zobacz: iwo:
Posted by: Kejsper

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 09/09/2002 03:51

Profit,

Szkoda mi slow. Jest czas na typy i analizy jest tez czas na zarty. Jak trzeba bylo to Slav zarzucil nam porzadnymi typami (wczoraj), a jak nie ma co grac to dlaczego sobie nie umilic rozmowy?

Nie bede tutaj dalej sie rozwodzil, bo to nie ma sensu. Powiem tylko :stop: i nie brudzmy tematu Rafterkowi! Do pracy RODACY!

Pozdro
Kejsper
Posted by: Conrad

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 09/09/2002 04:02

Właśnie, zostawmy temat Rafterowi by mógł tu podawać swoje typy w spokoju.
Posted by: twist

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 09/09/2002 05:52

Witam
Uprzedzam! Jestem nowy na forum.

Ciagle mnie fascynuje, z jaka wielka konsekwencja bukmacherzy podaja tylko wielkich macherow, ktorzy dzieki postawieniu na x wielkich $$ zarobili krocie. Szkoda tylko, że w tym samym czasie nie poinformowali nas łaskawie, ilu to wlasnie 4##%% niewiele mniejsze piniadze. A może sie myle - może sa takie info w necie? jest gdzies statystyka graczy?
Dlaczego bukmacherzy robia kapuste, a my nie? IMHO Bo oni moga całymi dniami wertkowac wszystkie dostepne statystyki, czas by przemaglowac dane i wyciagnac odpowiednie wnioski. Taki ich zawod. My go nie mamy, bo musimy zarabiac na granie w inny sposob. A moze sie myle?
Moze sa tu takie osoby na forum, ktore zyja z bukmacherki i nie sa bukmacherami? Sa?

Przelecialem prawie cale forum w puszukiwaniu gotowych, rozsadnych typow na eliminacje. Jeżeli ktos chce mi zarzucić lenistwo (naiwnosc) - patrz akapit wyzej. Nie przecze, ze gdzies byly, sa. Tylko mnie w polowie szukania szlag trafil i nie znalazlem. Benedyktynem nie jestem.
Ten wydaje sie rozsadny, ale nie napisal dlaczego takie typy. Ten skolei napisal 13-zgloskowcem, ale tak porozrzucal w swoim poscie typy ze skoczylem w poscigu za innymi typami. Ten wyglada na machera, ma juz 13444 wiadomosci na koncie i tylko dwu-cyfrowy ID, oprocz tego tresc jego postu nie wyglada jak krajobraz po bitwie - byc moze swoje typy nie popiera tylko łupaniem w kosciach etc itd.
Dobra to jesli chodzi o narzekanie.
Czas na najezone bledami, kostruktywne myslenie. Takie moje marzenie, aby na forum umiescic formularz (cgi np) ktory by WYMUSZAL forme umieszczania typow. W tym miejscu napisz kurs, w tym bukmachera, ktory po tyle wyplaca, tu swoj typ, rodzaj zakladu (under/over, handicap czy klasyka). Oczywiscie odp moduł dba o to, by nie umieszczac typow post faktum. Wypelniony formularz nastepnie zapisywany jest do centralnej, PUBLICZNEJ bazki danych typow. Kazdy zainteresowany w dowolnym momencie moglby ja przegladnac. Obiektywne, miesieczne, roczne zestawiania "farciarzy" i "kanciarzy". W koncu moze niektorzy sie tylko bawia w zaklady, przyznacie sami, ze jednak do tanich ta zabawa nie nalezy. Uzasadnienie z ID typu mogloby byc umieszczane na forum.
Oczywiscie to tylko luzne dywagacje.

Dla ludzi nerwowych w skrocie:
Typy i suche dane w bazie - uzasadnienie, opis systemow, emocje, slowem, pozostale rzeczy na forum

Przepraszam, że nie na temat, ale nie chcialem umieszczac nowego tematu. Ostatnio to najczesciej pojawiajacy sie temat - czemu gosc zalozyl temat ew. czy mozna zalozyc wlasnie ten temat. Chcialem rozladowac napiecie
Posted by: Adpal

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 09/09/2002 12:54

Źle się to Rafter zaczęło oj źle . Na razie wtopa
Posted by: Betsa vel L1n0

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 09/09/2002 13:58

Twist, bardzo dobry pomysl z ta "baza danych", podpisuje sie pod pomyslem.
Moze jakas sonda? albo od razu pomysl skierowac do adminow?
Posted by: Adpal

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 09/09/2002 17:30

Twist bardzo dobry pomysł każdy chetny forumowicz by miał własna taka tabele gdzie tylko on by zamieszczal swoje , typy analizy i wreszcie statystyki . Wtedy mozna by bylo zobaczyc kto jakim typerem jest , kto jakie postepy zrobil.
Posted by: Betsa vel L1n0

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 09/09/2002 18:04

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Adpal:
[qb]Twist bardzo dobry pomysł każdy chetny forumowicz by miał własna taka tabele gdzie tylko on by zamieszczal swoje , typy analizy i wreszcie statystyki . Wtedy mozna by bylo zobaczyc kto jakim typerem jest , kto jakie postepy zrobil.[/qb][/QUOTE]Trzeba tera zlozyc petcje do adminow tego forum ;P, aby rozbudowali forum, dodali formularz, konta dla swych forumowiczow
i tam kazdy by pracowal na swoj wizerunek <good>
Posted by: Adpal

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 09/09/2002 18:41

Racja Lino tylko po pierwsze musi być więcej chętnych ( myślę że się znajda ) a po drugie wszystko zależy od Adminów ( Chęci i możliwości technicznych ). Wydaje mi się że wtedy zniknie dużo śmieci a forumowicze nie będą mieli powodu do narzekania że po raz kolejny ktoś założył topic z własnymi typami gdyż będzie na to wyznaczone miejsce. Szanowni Admini rozpatrzcie naszą prośbę .
Posted by: RAFTER

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 09/09/2002 18:57

witam.Tak sampras wygral,bardzo mnie to nie zaskoczylo bo bralem taki scenariusz pod uwage.
Jesli chodzi o zasmiecanie mojego tematu nie przeszkadza mi to ,moje typy i poglady i tak beda widoczne.Ale jesli mozecie to ograniczajcie sie z pisaniem "blachostek".OK na poczatek powiedzenie ktore zawsze sobie powtarzam po zlym typie"roznica pomiedzy specjalista a amatorem jest taka iz ten pierwszy zawsze wie jak radzic sobie z porazka i wybiera optymalne warianty".To mi zawsze pomaga i nastraja na pozytywne myslenie.A wiec tak mam -100zl i jeszcze w tym tygodniu nic nie zarobilem.Czas to zmienic,wybralem wariant malego ryzyka aby odrobic ta setke i wyjsc na jakikolwiek plus.Co mi to da po pierwsze jesli znowu nie trafie ,to strace mniej niz bym postawil na odrobienie stowy i wiekszy zysk,prosta kalkulacja.Teraz najwazniejsze jest odrobienie tej stowy,zysk ktory zaplanowalem (350zl)tydzien "zrobie szybciej niz zamierzalem wczesniej ale dopiero po odrobieniu stowy.Taka taktyka pozwala na luz bez presji zarobku.To co mialem zarobic zarobie, narazie jest to plan 350zl w tym tygodniu.W razie jak znow chybie moze sie to rozlozyc na plan calego miesiaca.Czyli zyski beda rosly juz nie tak jak planuje co tydzien ale bardziej sie skupie aby miesiac byl taki jak zaplanowalem.Poprostu bede zarabial to samo tylko w innym czasie.Ale dosyc tej "gmatwaniny" stowe odrabiam(mam nadzieje) tym typem:
mantilla-marin 1 1.35 sts stawka 500zl wygrana 607.5zl.Zysk mizerny ale nie to jest tego dnia najwazniejsze.Jesli trafie jutro bedzie "robienie planu" jesli nie trafie bedzie"plan robiony jutro w jeden dzien albo wielkie straty.
Jak widac jest to kurs niski ale taki musi byc.Plan na stowe jest na dzien dzisiejszy prosty,jesli dzis nie trafie ,trafie jutro ,jesli jutro nie to jestem przegrany.
ktos pytal o moj bank jest to w granicach 10000zl plus minus 1200zl w zaleznosci od odsetek w banku.Jeszcze nigdy nie zblizylem sie dalej jak 7000zl.
pozdrawiam (jestem juz w domu wszystko mam przygotowane,piwo kupon lezy w kasetce i poprostu czekam na wynik i zaraz zaczne przeszukiwac internet w celu znalezienia live score,mecz zaczyna sie za pol godziny.
pozdrawiam.
Posted by: hpc

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 09/09/2002 18:58

witam twist
Sprawa wygląda tak oto:
1. Bazę możesz otworzyć na samym dole forum meczu, a ja bedę wszystkie otwarcia nie na temat lu otwarcia nie według wzoru kasował. Bedzie to zatem jedna wielka przeglądówka.
Musisz tylko otworzyć nowy temat i podać wzór takiego typowania.
a/ ile tych typów miałoby być
b/ jakiej oczekujesz skuteczności
c/ jakie to miałyby być kursy (widełki)
d/ czy typy pojedyncze, czy 1X również dopuszczalne
e/ itd, itp
Jeśli oczekujesz stałej 70% skuteczności od któregokolwiek z typerów, to lepszym tematem będzie www.nostrodamus.com (jeszcze nie ma chyba takiej strony). Tutaj nawet Ci z jednocyfrowym ID nie mają patentu na stałe wygrywanie. Zawsze z całej kolekcji typów trzeba wybrać coś samemu i tylko do siebie można mieć wtedy pretensję.
A jest z czego wybierać, nie tylko na mecz.pl.
A kanciarze !!!, jak piszesz. Często trafiają więcej niż Ci którzy chcieliby dobrze. Taka już jest natura samego obstawiania.
Ściąganie typów z konkursów też niewiele daje, ponieważ gra się tam na różne załapańce, których w realu nikt by nie postawił. Czasem ma to podłoże taktyczne, czasem trzeba się szybko odegrać, ale z typowaniem ma to często niewiele wspólnego.
Ostatnio, prócz progresji, pojawiła sie nowa opcja na trafianie 1X, X2 po niskich kursach. Chciałbym zobaczyć do czego to doprowadzi grających w dłuższym dystansie. To, w takiej bazie mogłoby być czytelne.
I nastepna opcja, jakieś przerażające combo. Kto wiecej trafi na jednym kuponie, czyli pewnie kto za 2zł pozbawi bukmacherów chlebka z masełkiem. Takie podejście sprawia jedynie, że tworzy sie atmosferę mitu, jakoby to wszystko było takie proste.
pozdrawiam
Posted by: Adpal

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 09/09/2002 19:22

Moje propopzycje co do bazy danych :

A.Ilość typów - dowolna tylko trzeba zaznaczyć czy gra sie singielki czy ustalone kombinacje.

B.Skuteczność nieważna czym większa tym lepiej świadczy o obstawiajacym czym gorsza tym gorzej świadczy o jego bukmacherskich predyspozycjach.

C.Kursy powinny byc dowolne w końcu czy stawiajac na 2zł na AKO 51 czy 100zł na AKO 2 to wygrana jest taka sama a w gruncie rzeczy w obstawianiu "profesjonalnym" chodzi o saldo netto .

D.wszystkie powinny być dopuszczalne ( co to za różnica ).

E.Kazdy powinien podawac buka u ktorego postawił
swoje pieniądze , saldo dotychczasowej gry , skuteczność gry a także średnią stawkę za którą gra.
Posted by: Galimatias78

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 09/09/2002 21:06

Moim skromnym zdaniem odzyskanie kaski straconej kursem 1,8-2,4 wydaje się chyba mniej ryzkowne i nie daje stresu stawiania wiekszych sum na odzysk?

I czy nie lepiej wkrecić w to 5 prób odzyskania postawionej kasy jakiegoś zysku na następny zakład żeby mieć zapas i nie tracić czasu na ewentualne następne odzyskanie kaski?

I czy np. podzielenie sobie budżetu powiedzmy na 3 mniejsze budżety i każda budżet kombinuje żeby prznosić zyski zmniejszy chyba ryzko wtopy a może przyspieszyć zysk?

Mógłbys Rafter krótko odpowiedzieć?
Posted by: Anonymous

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 09/09/2002 23:09

Cze RAFTER
Bardzo potrzebowałem takiego tematu.
Jestem w trakcie tworzenia systemu gry.
Mnie wystarczy 100zł dziennie, miesięcznie około 3000zł. Będę grał ako=2 , tak żeby dziennie wycisnąć stówkę. Do tej pory za dużo wyników stawiałem na raz, tak nie można. Maksymalnie 3 wyniki, a najlepiej 2 lub 1.Będę często zaglądał na tę stronę.

Pozdrawiam wszystkich
Posted by: RAFTER

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 09/09/2002 23:43

orzel,widzisz mozna roznie odrabiac kase.Ja dziele je na kilka wariantow
1)pewne mecze 2-3 dni(jest to ilosc maxymalna gdyz 2-3dni musza wystarczyc na odrobienie kasy malym kursem,musza tzn tak zakladam ze sie wyrobie) i wlasnie ten wariant zastosowalem.Czemu jak wiesz jest poniedzialek i turnieje tenisowe wlasnie od poniedzialku do srody (przewaznie) obfituja w tzw "pewniaki" i jest z czego wybierac.
2) tak jak mowisz wiekszy kurs ,mniejsze koszty wiecej dni ale stosuje to tylko po dokladnej analizie ofert bukmacherow i przewaznie z gory wiem co zagram w poniedzialek i wtorek jak nietrafie w poniedzialek.W tym przypadku trzeba troche posiedziec nad ofertami i dlugo myslec.Zrezygnowalem z tego gdyz wolalem zastosowac maly kurs bo jest ich kilka dzis jak i jutro.Starczy tych opowiadan ,ogolnie mowiac "taktyk zawsze wybiera najrozsadniej" i wydaje mi sie ze tak zrobilem.Sledz moja gre a moze cos cie zainteresuje bo przez okres ktory to bede robil duzo ciekawostek bedzie.
Ale do rzeczy z moich informacji "internetowych" wyniklo ze dzis wygralem wiec jestem 7.5 zl do przodu hehe.Zostalo do niedzieli 342.5zl do zarobienia
wynik mantilla-marin 7-5 6-2
wiec jak widzisz wariant ktory wybralem okazal sie sluszny kto wie ile bym musial myslec nad wiekszymi kursami.Fajnie teraz zajme sie ofertami i byc moze jeszcze cos w expekcie puszcze.Trzeba w koncu zarobic cos powyzej 50zl bo tydzien powoli ucieka a zostalo do niedzieli 342.5 zlMysle ze powinienem sie wyrobic nawet do piatku zobaczymy.
p.s a tak swoja droga nie dziwi mnie teraz ten triumf samprasa,niczego w sumie nie pokazal poza pokonaniem roddicka(to raczej bylo mozliwe) haasa ktory nie byl w formie(jakas kontuzja barku) no i agassi ktory z samprasem ma niekorzystny bilans ale powinien wygrac,przegral bo...byl tego dnia slabszy.
ok do zobaczenia moze jeszcze dzisiaj
Posted by: gizmo

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 09/09/2002 23:55

[QUOTE]Oryginalnie wysłał RAFTER:
[qb]
p.s a tak swoja droga nie dziwi mnie teraz ten triumf samprasa,niczego w sumie nie pokazal poza pokonaniem roddicka(to raczej bylo mozliwe) haasa ktory nie byl w formie(jakas kontuzja barku) no i agassi ktory z samprasem ma niekorzystny bilans ale powinien wygrac,przegral bo...byl tego dnia slabszy.
ok do zobaczenia moze jeszcze dzisiaj[/qb][/QUOTE]Widze rafter ze zaliczasz sie do tych ludzi którzy Samprasa juz dawno odesłali by na "emeryture".Pewnie ,wygranie turnieju wielkoszlemowego to pestka.Według ciebie i tak Sampras jest cienki.Bo ten był słaby ,ten bez formy,a jeszcze inny miał kontuzje.Jak słysze albo czytam opinie takich ludzi jak ty to uke:
Posted by: Ufo

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 09/09/2002 23:58

Rafter mozesz podac hipotetyczny wariant gdyby Mantilla przegral ?!
Posted by: RAFTER

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 10/09/2002 00:08

tomikopi fajnie ze popierasz gre progresja widze ze plywasz na wysokich wodach stowa dziennie to juz cos.Jesli chodzi o mnie to gralem tak kiedys iz na upartego musialem zarobic tyle ile sobie zalozylem np przez tydzien powiedzmy 700zl.I tak przegralem w pon to we wtorek juz musialem wygrac 200zl.Jest to bardzo ryzykowna taktyka i zrezygnowalem z niej na zecz innej bardziej ekonomicznej a dajacej taki sam rezultat badz jeszcze lepszy tylko moze w dluzszym okresie czasu.Jak wiesz zalozylem sobie 350zl zysku do tej niedzieli jesli wszystko pojdzie zgodnie z moimi oczekiwaniami to prawdopodobnie bedzie to troche wiecej niz 350zl gdzies 400 a moze nawet 450zl.Do czego zmierzam plan minimum jest jak latwo policzyc miesiecznie w tym przypadku 1400zl a prawdopodobnie bedzie wiecej ile tego jeszcze nie wiem .Wiem natomiast ze bedzie na 100% wiecej nawet 2200zl jesli nie przegram calej puli co jeszcze od kilku lat grania sie nie zdarzylo.Co mam na mysli.Wiadomo ze jesli stawia sie wieksze sumy i ma sie limit na typ w zaleznosci od kursu to czasami w moim przypadku bardzo czesto jest tak iz wygrana jest wieksza niz sobie zalozylem np przez caly tydzien.Powiedzmy ze do niedzieli bede mial ugrane 430zl a nie jak zakladalem 350.Czemu wyjdzie wiecej poprostu te 350 to minimum i musi byc wykonane jesli wszystko idzie zgodnie z planem to na 100% bede mial wiekszy zysk niz 350zl przez tydzien bo limit na kurs mi nato pozwala.Co jeszcze jesli np osiagne 350zl wczesniej np do piatku to gram dalej do niedzieli ,ale pieniadze ktore ugram sa przeznaczane do mojego tzw inbanko.Inbanko sa to pieniadze wlasnie z nadwyzek o ktorych wspominalem wyzej i pieniadze ktore "robie" konczac tydzien ,ale tylko gdy suma tygodniowa zostala osiagnieta wczesniej.I wiadomo do konca miesiaca 30-31 dni tych pieniedzy ktore dokladnie sie nazywa"moc przyjac cios" moje "inbanko" moge pozniej raz lub kilka razy zagrac na jaki mi sie tylko podoba mecz i jesli trafie to mam dodatkowa extra premie na koniec miesiaca z ktorej 10% przeznaczam do swojego banku na granie.Przewaznie dziele inbanko na dwie rowne czesci i gram na dwa single badz aku zlozone z max dwuch meczy.Czemu tak robie wszyscy wiedza mam 2 szanse a nie jedna tu przegralem tu wygralem dziele odkladam i zaczynam nowy miesiac tak juz od kilku lat.Ale nie ma regoly moge grac i singla za wszystko np super pewniak"hewitt-nalbandian" kurs gowniany ale inny wynik jest poprostu niewiarygodny z tym ze jest to male ryzyko i mniejszy zysk w zaleznosci od inbanka.Trzeba tu tez pomyslec i dopiero zagrac to nie jest ot tak "a co tam nadwyzka puszcze ja na to czy na to" nie tu tez trzeba pomyslec bo wiadomo "kazdy pieniadz madrze zainwestowany zawsze wraca z kolegami"
Tak wiec widzisz wychodzi mi to samo co ty planujesz 100zl dzienni + - pare groszy przy duzo mniejszym ryzyku.Oczywiscie wszystko to funkcjonuje tylko wtedy gdy plan podstawowy zostal zrobiony bo on jest najwazniejszy.
Posted by: RAFTER

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 10/09/2002 00:26

..ufo co bym zrobil gdyby mantilla przegral to jest proste pytanie stac by mnie bylo jeszcze na dwa trzy a moze i cztery dni gry z wiekszym kursem..600zl minusu to jeszcze nie tragedia klopoty sie zaczynaja powyzej 1500zl.Jesli chodzi ci dokladnie co bym zagral to nie wiem czy ma sens pisac co bym zrobil gdyby bo tak mozna w nieskaczonosc.Poprostu dzis zagralem na mantille gdyby przegral zagral bym jutro na...I widzisz mozna tak zadawac te pytanie bez konca a co gdybys i jutro przegral.To nie ma sensu poprostu trzeba trafiac i miec z glowy ten problem z pytaniem co bym zrobil.Ale powiem ci ze postawil bym jutro na 2 mecze laczone youzhnego i haasa.Ale to juz historia nie wykluczone ze jutro na ktoregos z nich postawie odzielnie.Ok juz nie mam czasu na dyskusje musze uciekac.Zarabianie na sporcie to bardzo czasochlonne zajecie naprawde czasu sie traci bardzo wiele ale tak bylo i zawsze bedzie.
narazie.
Posted by: DJ SOSNA

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 10/09/2002 01:11

[QUOTE]Oryginalnie wysłał RAFTER:
[qb]
"roznica pomiedzy specjalista a amatorem jest taka iz ten pierwszy zawsze wie jak radzic sobie z porazka i wybiera optymalne warianty".[/qb][/QUOTE]
Posted by: Betsa vel L1n0

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 10/09/2002 01:17

Na wtorek nic nie bedzie? zadnych typow, przeciez jak nigdy jest z czego wybierac?!
Posted by: Conrad

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 10/09/2002 01:20

HPC, proszę o kontakt w sprawie Twojego pomysłu. Właśnie chcę otworzyć nowy dział dla "prywatnych" tematów. Czy chciałbyś być też moderatorem tego działu?
Posted by: Anonymous

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 10/09/2002 01:58

Mantilla wygrał - Gratuluję "odkucia" Bede tu zagladał,zeby sie przyglądać i uczyć jak jeździć na motorze piećsetką bez trzmanki
Pozdrawiam
Posted by: twist

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 10/09/2002 04:35

Witam ewerybady

[QUOTE]Oryginalnie wysłał hpc:
[qb]witam twist
Sprawa wygląda tak oto:
1. Bazę możesz otworzyć na samym dole forum meczu, a ja bedę wszystkie otwarcia nie na temat lu otwarcia nie według wzoru kasował. Bedzie to zatem jedna wielka przeglądówka.
Musisz tylko otworzyć nowy temat i podać wzór takiego typowania.

[/qb][/QUOTE]Nie chodziło mi o nowy temat na forum, ale o bazę z prawdziwego zdarzenia (w Mysql, DB2), uzupełnianią o dane i wykorzystywaną przez forum. Wlasciwie zaprojektowaną i znormalizowaną. A takiej na forum nie mogę założyć.

[QUOTE][qb]

a/ ile tych typów miałoby być
b/ jakiej oczekujesz skuteczności

[/qb][/QUOTE]nie oczekuję żadnej KONKRETNEJ skuteczności. Moze być 100% moze byc 5% lub mniejsza. Oczekuje rzetelnej, obiektywnej informacji, a nie spekulacji. IMHO może ta baza przyczyniła by się do tego. Tylko tyle.

[QUOTE][qb]
c/ jakie to miałyby być kursy (widełki)
[/qb][/QUOTE]dowolne, byleby byly zgodne z kursem przynajmniej jednego buka

[QUOTE][qb]
d/ czy typy pojedyncze, czy 1X również dopuszczalne
[/qb][/QUOTE]wszystko zalezy od stopnia zaawansowania bazy danych, odpowiednio zaprojektowanych tabel i relacji miedzy nimi i uprzejmości Sz.P. moderatorów. Przewiduje tabele: Typy, Uzytkownik_forum, Typ_zakladu. Jestem gotowy do podjecia wyzwania i przylaczenia sie do projektu tej bazy. Gdyby tylko Szanowni moderatorzy wyjawili promile zainteresowania tym tematem. Jak narazie wolanie na puszczy.
[QUOTE][qb]
e/ itd, itp
Jeśli oczekujesz stałej 70% skuteczności od któregokolwiek z typerów, to lepszym tematem będzie www.nostrodamus.com (jeszcze nie ma chyba takiej strony). Tutaj nawet Ci z jednocyfrowym ID nie mają patentu na stałe wygrywanie. Zawsze z całej kolekcji typów trzeba wybrać coś samemu i tylko
do siebie można mieć wtedy pretensję.
[/qb][/QUOTE]Lepiej w kupie niż samemu dostawać po dupie.
Czyli uważa Pan, że 70% skuteczność jest niemożliwa? Nie ufam Panu. Ba, własnej matce nie ufam;) .
Na czym opiera się ten wniosek? Uważam, że to tylko spekulacje, które można by przeciąć właśnie bazą danych typerów. Poza tym kwestionuje to co najmniej sens istnienia forum. Jeżeli bukmacherstwo niewiele różni się od multilotka, to po co zawracać sobie głowę typami na forum. Dla zabicia czasu, dla sportu?
A odwrócę kota ogonem. Gdyby Pan wiedział, że przeciętnie 70% typów w expekcie jest nietrafionych, kontynuowałby Pan grę? Zdaję sobie sprawę, że takich informacji nigdy nie zasięgniemy. A to, że nigdy się tego nie dowiemy, też Pana nie zastanawia? Ochrona danych osobowych? Nie muszą podawać nazwisk - mi wystarczą suche liczby bez nazwiska "Kowalskiego" obok nich.
Mam jeszcze takie pytanie. Załóżmy, że mamy do wyboru kogoś na forum, kto ostatnio miał trafność w wys 69% i drugiego z trafnością w wys. 22%. Komu by Pan zaufał?

[QUOTE][qb]
A jest z czego wybierać, nie tylko na mecz.pl.
A kanciarze !!!, jak piszesz. Często trafiają więcej niż Ci którzy chcieliby dobrze. Taka już jest natura samego obstawiania.
Ściąganie typów z konkursów też niewiele daje, ponieważ gra się tam na różne załapańce, których w realu nikt by nie postawił. Czasem ma to podłoże taktyczne, czasem trzeba się szybko odegrać, ale z typowaniem ma to często niewiele wspólnego.
[/qb][/QUOTE]Nie zgadzam się. Umieszczanie stawek można traktować z przymróżeniem oka, w końcu rachunkowi prawdopodobieństwa jest obojętne, czy Kowalski postawił 1zł czy 100000zł, czy się to Kowalskiemu podoba czy nie. Przypominam, że opieram się na założeniu Hpc, iż bukmacherka to loteria.
[QUOTE][qb]
Ostatnio, prócz progresji, pojawiła sie nowa opcja na trafianie 1X, X2 po niskich kursach. Chciałbym zobaczyć do czego to doprowadzi grających w dłuższym dystansie. To, w takiej bazie mogłoby być czytelne.
[/qb][/QUOTE]Jest mi niezmiernie miło, że jest mi bardzo przyjemnie.

I przepraszam, że żeruję jak pijawka na popularności Raftera, a nie założe własnego tematu. Ale bbaaaarddzzoo się napaliłem na tą bazkę I Zazdroszczę. Też chciałbym mieć taakkkiii duży kapitał. iwo:

Pozdrawiam
twist
Posted by: twist

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 10/09/2002 17:57

Rzeczywiście. Można podejrzewać, że skoro koleś na forum obstawia 20 spotkań jakiejkolwiek maści (tenis, soccer...) po 40zł/typ na dzień co dzień przez tydzień i dłużej, to czy robi tak ktokolwiek w realu. I co gorsza, jeżeli nie, to czy przez to zwiększa sobie szansę na trafienie o ileś tam od kolesia ktory tak jak w zyciu typuje max 3 spotkania/tydzien lub i rzadziej. Nie wiem o ile, tym bardziej nie potrafię wykazać. Niech koń się martwi - ma większy łeb . W ten sam sposób można sceptycznie podchodzić do kapitału Pana Raftera. Ale to można programowo-regulaminowo urealniać!
Sedno w tym, że podoba mi się w styl, w jakim umieszczają swoje typy Rafi z Kuba81 I jak nawet dają ciała, to się do tego przyznają bilansem. Brawo za cywilną odwagę - Tak trzymać!! A już byłbym wniebowzięty, gdybym mógł powiedzieć swojemu komputerowi (troche za niego zapłaciłem) - słuchaj, stwórz i przeleć mi wszystkie "przedziały kursowe" typow (np [1.01-1.10]... [1.50 - 1.60]... i tak co .10 w dol czy gore) wszystkich kolesi, ktorzy typują na forum, i posortuj mi ze wzgledu na ilosc trafien na poszczegolne przedziały. Tak z ciekowości, na ktorych kursach jest najwiekszy wspolczynnik trafienia. Może nie ma takich w ogóle. A nie po to, by kogoś zbluzgać na forum, jakim amatorem jest. Sam nim jestem. Niech ktoś z Sz. Forumowiczów zrobi tak na kartce - i jestem pewny, że doceni mój pomysł A i jeszcze jedno. Niech weźmie pod uwagę tylko soccer, lub dokładniej tylko Premiership. I takich zapytań można by wymyślać multum. Dla pierwszego ktory to zrobi, czeka skrzynka piwa i głęboka cześć.

Ps. Dziękuję Lino i Adpal za poparcie. Ludziska. Myślta pozytywnie! Rzućta wyzwanie buk"macherom"(jakim macherom?)!!!
Posted by: Anonymous

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 10/09/2002 20:13

Cze wszystkim na dzisiaj wysłałem taki kuponik:

Bayern Monachium - TSV 1860 1
Feyenord - Excelsior 1

ako=1,65

Dwa spotkania i czekam do 22.00

Pozdrawiam wszystkich, dzięki RAFTER za Twój opis gry.
Posted by: cichy

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 10/09/2002 21:06

[QUOTE]Oryginalnie wysłał tomikopi:
[qb]
Dwa spotkania i czekam do 22.00
[/qb][/QUOTE]na co czekasz?
Posted by: Raho

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 10/09/2002 21:16

[QUOTE]Oryginalnie wysłał cichy6:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał tomikopi:
[qb]
Dwa spotkania i czekam do 22.00
[/qb][/QUOTE]na co czekasz?[/qb][/QUOTE]Cichy6 może byś się domyślił że te mecze sa dziś o 20 i o 22 będzie już po meczach więc chyba czeka na ich wynik
Posted by: Betsa vel L1n0

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 10/09/2002 21:50

Ello,

Tak sobie czytam te dluuugieee opisy i widze ze pomysl "bazy danych" zchodzi "na drugi tor" w zapomienie.
Moze by tak postawic sonde z zapytaniem czy sa chetni?, albo/i stworzyc temat gdzie wpisza sie osoby zainteresowane?
Bo na razie najbardziej zalezy tylko kilku osobom.
Posted by: Anonymous

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 10/09/2002 22:36

Ja np. Lino jestem za stworzeniem takiej bazy.
Na pewno pomogłaby nam ona w dokonywaniu wyboru zdarzenia.

Jak słusznie Raho zauważył czekam na wyniki, które będą około 22.00, jak wejdą będzie kaska na jutro.

Moje typy na jutro to:

Liverpool - Birmingham 1
Fulham - Tottenham 2

ako = 3,30
Posted by: Adpal

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 10/09/2002 23:03

Pomysł z sondą byłby dobry .Żeby tworzyć taką bazę danych potrzebnych byłoby conajmniej 20 osób jak nie wiecej .
Posted by: kuba81

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 11/09/2002 00:11

Witam Twist.Dziekuje za pochwaly takze w imieniu rafa i sorry Rafter ze zasmiecam twoj temat!Mam nadzieje ze nie przeszkadza tobie to.Twist mysle ze o to chodzi by sie przyznawac bo to jest najwazniejsze akurat a nie sciemniac bo to nie ma sensu.Ostatni tydzien nie byl udany ale poczatek tego tygodnia na szczescie duzo lepszy iwo:

Pozdrawiam i jeszcze raz przepraszam za zasmiecanie tematu!
Posted by: RAFTER

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 11/09/2002 00:20

Witam.Dzis pozno podaje typ bo czas mi pozwala to zrobic.Dokladniej mowiac jest to plan eliminacyjny silvy.j
bastl-silva 1 expekt 1.85 stawka 100zl wygrana 185zl
Mimo ze silva gra "w domu" to moim zdaniem bastl powinien to wygrac.Oczywiscie na dzien dzisiejszy jest to plan eliminacyjny ale moze sie to zmienic w zaleznosci od przeciwnika ktory w razie jak bastl przegra stanie na drodze silvy,mysle ze bedzie to SA.a.Zobaczymy jak to sie rozstrzygnie.
p.s ktos tam wspomnial ze przedstawiam tu jazde bez trzymanki 500km/h hehe smiesznie to brzmi.Powiem tylko tyle ze trzymam sie na siodle dlugi czas i z trzymaniem czy bez zawsze dojerzdzam do celu.I tak- moze sie komus wydawac ze malo kontroluje swoja ,ale pozory myla owszem czasami jest adrenalina ale zawsze kontroluje ryzyko.
Pozdrawiam.
Posted by: juan_carlos

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 11/09/2002 02:48

[QUOTE]Oryginalnie wysłał RAFTER:
[qb]Witam.Dzis pozno podaje typ bo czas mi pozwala to zrobic.Dokladniej mowiac jest to plan eliminacyjny silvy.j
bastl-silva 1 expekt 1.85 stawka 100zl wygrana 185zl
Mimo ze silva gra "w domu" to moim zdaniem bastl powinien to wygrac.Oczywiscie na dzien dzisiejszy jest to plan eliminacyjny ale moze sie to zmienic w zaleznosci od przeciwnika ktory w razie jak bastl przegra stanie na drodze silvy,mysle ze bedzie to SA.a.Zobaczymy jak to sie rozstrzygnie.
p.s ktos tam wspomnial ze przedstawiam tu jazde bez trzymanki 500km/h hehe smiesznie to brzmi.Powiem tylko tyle ze trzymam sie na siodle dlugi czas i z trzymaniem czy bez zawsze dojerzdzam do celu.I tak- moze sie komus wydawac ze malo kontroluje swoja ,ale pozory myla owszem czasami jest adrenalina ale zawsze kontroluje ryzyko.
Pozdrawiam.[/qb][/QUOTE]myslę że z tą 500 to raczej chodziło o pojemność ale mogę się mylić
Posted by: Anonymous

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 11/09/2002 03:13

Forma gramatyczna mojej wypowiedzi była średnia, ale chodziło mi rzeczywiście bardziej o pojemność, niż o predkość. Cieszę się, że szanowny Rafter trzyma się mocno w siodełku, chociaż jego odpowiednik zaliczył w zeszłym sezonie poważną wtopę: mam na myśli Wimbledon, którego finał spokojnie mógł wygrać, gdyby bardziej kontrolował swoje poczynania i umiejętnie punktował miotającego się po korcie z obłędem w oczach Gorana. Było, mineło, wyniku meczu Bastla wciąż jeszcze nie ma na necie: zobaczymy, czy przypadkiem znowu nie trzeba bedzie dosiąść pięcetki, żeby odkuć to, co uciekło w czasie jazy setką...
Posted by: Betsa vel L1n0

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 11/09/2002 04:56

[QUOTE]Oryginalnie wysłał ufoludek:
[qb]Forma gramatyczna mojej wypowiedzi była średnia, ale chodziło mi rzeczywiście bardziej o pojemność, niż o predkość. Cieszę się, że szanowny Rafter trzyma się mocno w siodełku, chociaż jego odpowiednik zaliczył w zeszłym sezonie poważną wtopę: mam na myśli Wimbledon, którego finał spokojnie mógł wygrać, gdyby bardziej kontrolował swoje poczynania i umiejętnie punktował miotającego się po korcie z obłędem w oczach Gorana. Było, mineło, wyniku meczu Bastla wciąż jeszcze nie ma na necie: zobaczymy, czy przypadkiem znowu nie trzeba bedzie dosiąść pięcetki, żeby odkuć to, co uciekło w czasie jazy setką...[/qb][/QUOTE]Panowie Wasz humor normalnie wygrwa, tak trzymac
Posted by: speedo99

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 11/09/2002 15:16

Tak dla porządku- Bastl wygrał z Silvą 2-1 w setach
Posted by: Betsa vel L1n0

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 11/09/2002 15:36

Tym razem zufalem Rafterowi i postawile na tego single'a. Tak wiec jestem zadowolony, choc tera zaloje ze tak malo postawilem ka$iory. Mam nadzieje ze na dzsiaj tez cos znajdzie "moj" guru.
Posted by: RAFTER

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 11/09/2002 18:32

Witam.Bastl wygral i ja tez.
92.5zl to bilans zarobionych pieniedzy zostalo jeszcze 257,5 do niedzieli.Wiec dzis gram wyjatkowo 2 mecze na jeden kupon zdarza mi sie to bardzo zadko ale wczoraj i dzis doszlem do wniosku ze tak bedzie najlepiej:
safin-beck 1 1.12 + nie bedzie szostki w duzym lotku 2 1.5 wszystko totomix aku rowne 1.68 stawka 150zl ,wygrana 226.8zl ewentualny zysk 76,8zl
pozdrawiam.
Posted by: twist

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 11/09/2002 23:35

2 rzeczy mnie powstrzymują przed zrobieniem sondy Lino:
1. Nie mam pojęcia, czy są takie możliwości techniczne. Niech wypowie się "góra" czyli admin, sondowanie ludzi do tego czasu jest niepotrzebnym zawracaniem...
2. gdybym miał taką charyzmatyczną osobowość i magnetyzującą uwagę retorykę jak Lepper, to kto wie, ale pracuję nad tym

Udanych typów iwo:
twist
Posted by: Anonymous

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 12/09/2002 00:14

Cze !!!
Na dzisiaj postawiłem:

Liverpool - Birmingham 1
Glascow R.- Hearts 1

ako=1,61

Myślałem też żeby postawić na Tottenham, ale
bałem się, chociaż według mnie wygrają ten mecz.

Pozdrawiam wszystkich!!!
Posted by: RAFTER

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 12/09/2002 19:13

Witam.No coz wczoraj szostka padla ale to nic,przeciez tyle ludzi gra tak to juz jest.OK dzis jest dzien w ktorym trzeba zarobic i to sporo.Dlugo analizowalem to i owo i :
kafelnikov-ljubicic 2 2.1 stawka 300zl wygrana 630zl .Prosta matematyka jestem do tylu 57,5 zl jesli wygram dzis to bede na plusie 272.5zl.Mysle ze tak sie stanie i jutro dokoncze plan,jesli bedzie innaczej ...tak jesli bedzie innaczej to wlasnie za chwile zajme sie planem konczacym w razie wygranej kafelnikova na jutro.
pozdrawiam.
Posted by: RAFTER

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 12/09/2002 22:05

Ciezko przychodza mi te slowa ale kafelnikov wygral JE_BANY RUSEK jak zwykle od******la maniane.Mamy sporo czasu prawdopodobnie zagram jutro badz po jutrze teraz musze sporo poglowkowac.W zlym nastroju opuszczam to forum.
Posted by: zik

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 12/09/2002 22:46

Rafter nie pekaj! To tylko szmal no i ambicja. Z zapartym tchem sledze Twoje typy. Sa niezle, a ze nie zawsze sie wygrywa....... Zastanow sie nad 6-tka w sobote. Nie padnie na 90% a kurs przyzwoity 1.5 jutro moga obnizyc. To oczywiscie loteria, ale ja to gram! K.
Posted by: juan_carlos

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 12/09/2002 22:46

rafter patrzę na ten temat z zaciekawieniem jak już pisalem wcześniej bo wreszcie są typy i stawki a nie bufonada czyli plus dla ciebie
metoda gry jest z założeniu dobra i powinna być skuteczna 3,5% tygodniowo to naprawdę nie jest dużo... żeby się nie bawić w zbędne zera to tak jakbym miał kapitał 100 zł i chciał zarobić na piwko w sobotni wieczór i to nie takie w pubie ale ze sklepu
twój problem polega wg mnie nie na metodzie gry ale na złych typach więc wybacz że się posłużę twoim tematem ale nie chcę zakladać nowego i postaram się pokazać jak twoją metodę realizować twoje założenia
przyjmijmy że dysponuję podobnie jak ty kapitalem 10 000 zł i podobnie jak ty chcę wyciągać z tego 350 zł/tyg
mój cel: do końca tygodnia zarobić 350 zł
meligeni etlis w unibecie 1.45 na meligeniego
stawka 800 zł do wyjęcia na czysto 360 zł
mam już plan na wypadek porażki ale nie zdradzę go bo mam zamiar udawać pewnego swego
jeszcze raz wybacz rafter że w twoim temacie to robię
pozdrawiam
Posted by: raf

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 13/09/2002 00:22

Sorry, ze ja tez sie wtrace...Z takim kapitalem to sa setki metod zeby ugrac "niezla" kase..Rafter, zawsze mi sie wydawalo ze co nieco wiesz o tenisie, rozumiem ze tylko kurs i chec odrobienia strat skusily Cie dzis do zagrania Kafelnikova..Kazdy wie chyba ze Zenia gra w sezonie dwa dobre turnieje (Moskwa- bo u siebie i ten nieszczesny Taszkient..). Wystarczy spojrzec ze tam faktycznie sie motywuje i nie jest tym samym nieprzewidywalnym ruskiem. Masz pomysl, ja wierze ze tak grasz i nie sa to puste slowa a to juz cos. Zycze powodzenia, niech Ci sie karta odwroci na lepsze!
Posted by: Dragoon

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 13/09/2002 00:22

Rafter, trzymaj się. Dobry jesteś. Nic się nie stanie, jak w tym tygodniu nie zrobisz tych 350 zł. Być może na koniec przyszłego tygodnia będziesz na plusie 700 zł, co średnio da Ci te upragnione 350zł/tydzień.
Powodzonka
Posted by: juan_carlos

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 13/09/2002 00:37

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Dragoon:
[qb]Rafter, trzymaj się. Dobry jesteś. Nic się nie stanie, jak w tym tygodniu nie zrobisz tych 350 zł. Być może na koniec przyszłego tygodnia będziesz na plusie 700 zł, co średnio da Ci te upragnione 350zł/tydzień.
Powodzonka[/qb][/QUOTE]ale przez ten tydzień trzeba coś jeść :rolleyes:
Posted by: Ufo

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 13/09/2002 00:40

[QUOTE]Oryginalnie wysłał raf:
[qb]Sorry, ze ja tez sie wtrace...Z takim kapitalem to sa setki metod zeby ugrac "niezla" kase.. [/qb][/QUOTE]Poprosze chociaz o 3 z nich jak z 10tys zrobic "niezla" kase (tu moze byc haczyk, bo nie wiem ile procent kryje sie pod slowkiem "niezla")
Posted by: raf

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 13/09/2002 00:58

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Ufo:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał raf:
[qb]Sorry, ze ja tez sie wtrace...Z takim kapitalem to sa setki metod zeby ugrac "niezla" kase.. [/qb][/QUOTE]Poprosze chociaz o 3 z nich jak z 10tys zrobic "niezla" kase (tu moze byc haczyk, bo nie wiem ile procent kryje sie pod slowkiem "niezla")[/qb][/QUOTE] :eek: Ufo zlosniku. Mam zalozyc nowy temat? A tak na powaznie, to dlugo pewnie nie bede mial takiego kapitalu zeby moc sobie nim obracac grajac u bukow, ale jezeli kiedys nadejda takie czasy to na pewno sprobuje bo pomyslow mam duzo. Faktycznie "niezla kasa" to pojecie wzgledne, ale mysle ze 350 zl tygodniowo, tak jak sie bawi Rafter mozna z takim kapitalem robic grajac bezpiecznie. Nie kontynujmy juz dyskusji na ten temat, ja sie nie mam zamiaru dalej wypowiadac, gdyz beda to puste slowa, ja narazie probuje cos ugrac 10% budzetu Raftera..zobaczymy co z tego bedzie. Pozdrawiam.
Posted by: raf

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 13/09/2002 01:03

Aha i mysle ze Juan Carlos w ciekawy sposob udowadnia ze z takim budzetem mozna "inaczej". Zobaczmy za ile zagra jak Meliegeni przegra
Fajny temat iwo:
Posted by: RAFTER

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 13/09/2002 01:40

WITAM.nie krzyczcie panowie to tylko maly minus ktory zdarza sie kilka razy w miesiacu.Nie mam ochoty na dyskusje by nie odpowiadac na mase zbednych pytan.Krotko oto typ ktory jutro zaprowadzi mnie do raju ktory sie nazywa plan tygodniowy complet.Najpierw bilans ktory jest smieszny -357.5zl a wy robicie szum kolo tej garstki paru zlotych.Taki minus odrobic jest jeszcze lepiej niz mniejszy.Czemu motywuje do bardziej spektakularnych planow maksymalnych efektow.I nie robcie az takiego smietnika z tego tematu,bo wasze porady i pouczenia sa smiechu warte wiec wybaczcie ale niepotrzebnie sie trudzicie.Oto typ i zaznaczam normalnie wart by on byl ok(80-100zl).Praca ktora wykonalem aby to zagrac jest bezcenna.Jednak jak zawsze trzeba pamietac ze to sport i wszystko sie nie..zdarza.Ok dosyc p i e r d o l e n i a -tylko dla was (GRATIS )typ ktory mozna nazwac pewniakiem mimo kursu ktory jest zmylka przynajmniej sts wyszedl z taka teoria do jutra jeszcze maga zanizyc typu jeszcze nie wyslalem ."Zrobilem" telefon,aby z samego rana znajoma w profesjonalu go wyslala i jutro za niego zaplace:
rosja-usa 1 1.75 sts stawka 1500zl wygrana 2362,5 zysk po odjeciu wszystkich strat505zl.I nie dziwcie sie temu ze to nie tenis.Ten typ ma swoj sens i gleboka analize.I jak w przypadku tenisa na wyjsciu 50% ale koniec gadki.Wg mnie i kilku ludzi innaczej w tym meczu nie bedzie.Moj osobisty typ 3-1 rosja.

I ktos tam wspomnial o tej grze losowej dla biednych duzym lotku, w przypadku mojej osoby jest zbyt duzym ryzykiem stawiac na los.
Jak jutro wygram robie dzien przerwy aby naladowac akumulator do dalszej gry ,psychika musi odpoczac i oczy tez.
dobranoc ide spac, jutro mecz mam zamiar obejrzec na zywo i przygotowuje psychike .To jest swiat hazardu stawka i mecz na zywo ,ale ja naleze do innego koszyka stawka i chlodny odbior naleznosci a emocje- tak kontrolujmy je bo szkodza zdrowia.
Dobranoc.
Posted by: Galimatias78

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 13/09/2002 01:48

Rzeby to były prawdziwe pieniądze to ja osobiście bym pił od dziś do zakończenia spotkania - czyli odjąć trzeba by było ze 100zł od zysku albo dodać do strat
Posted by: slav007o

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 13/09/2002 01:48

Posted by: RAFTER

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 13/09/2002 01:50

... i widzicie jestem zmeczony typ jest z profesjonału zapomnialem wyczyscic napisu sts.Na poczatku mialem zagrac w sts "sentyment" ale na tym etapie trzeba sie liczyc z kazda zlotowka.Wiec aby bylo jasne zaklad jutro wyslany zostanie w profesjonalu bo kurs jest o 10 groszy wiekszy.A totomix? he tam strach grac za taka sume bo zaraz dzwonia do siedziby idiotow i pytaja o zgode.Jutro zobacze co oni tam wystawia.
Ok ide spac bo juz mi oczy plyna.
Posted by: Luke66

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 13/09/2002 01:50

[QUOTE]Oryginalnie wysłał RAFTER:
[qb]."Zrobilem" telefon,aby z samego rana znajoma w profesjonalu go wyslala i jutro za niego zaplace:
rosja-usa 1 1.75 sts stawka 1500zl wygrana 2362,5 zysk po odjeciu wszystkich strat505zl.[/qb][/QUOTE]Sorry że się czepiam , ale dlaczego znajoma w profesjonalu ma wysłać mecz w STSie
:rolleyes:
Posted by: Luke66

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 13/09/2002 01:52

Już wiem
Posted by: juan_carlos

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 13/09/2002 02:10

mój gracz przegrał dlatego muszę ostro przyłożyć online
sanchez blanco 1 1.5 z unibetu
stawka 2300
Posted by: Dragoon

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 13/09/2002 02:21

[QUOTE]Oryginalnie wysłał juan_carlos:
[qb][QUOTE]Oryginalnie wysłał Dragoon:
[qb]Rafter, trzymaj się. Dobry jesteś. Nic się nie stanie, jak w tym tygodniu nie zrobisz tych 350 zł. Być może na koniec przyszłego tygodnia będziesz na plusie 700 zł, co średnio da Ci te upragnione 350zł/tydzień.
Powodzonka[/qb][/QUOTE]ale przez ten tydzień trzeba coś jeść :rolleyes: [/qb][/QUOT
Rozumiem, że to był żart ?
Zostałeś zmuszony przez Etlisa do uruchomienia planu awaryjnego ? Zdradzisz, jakim kapitałem dysponujesz ?
Posted by: juan_carlos

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 13/09/2002 02:26

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Dragoon:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał juan_carlos:
[qb][QUOTE]Oryginalnie wysłał Dragoon:
[qb]Rafter, trzymaj się. Dobry jesteś. Nic się nie stanie, jak w tym tygodniu nie zrobisz tych 350 zł. Być może na koniec przyszłego tygodnia będziesz na plusie 700 zł, co średnio da Ci te upragnione 350zł/tydzień.
Powodzonka[/qb][/QUOTE]ale przez ten tydzień trzeba coś jeść :rolleyes: [/qb][/QUOT
Rozumiem, że to był żart ?
Zostałeś zmuszony przez Etlisa do uruchomienia planu awaryjnego ? Zdradzisz, jakim kapitałem dysponujesz ?[/qb][/QUOTE]10 000 zł
czemu żart przecież o to chodzi w tym temacie... udowodnić że da się żyć z bukmacherki
a kapitał jak przejesz to skąd kaska będzie na pomnażanie?
Posted by: Anonymous

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 13/09/2002 02:54

Znowu kilka słó na temat kontrowersyjnego (czytaj śmiesznego) pana Raftera.

Oto słowa guru:
^Witam.W koncu sie doczekaliscie tego co wam obiecałem.Przedstawie tu swoja filozofie gry.A dokladnie mowiac pokaze jak nalezy sie utrzymywac z gry u bukmacherow.^

Niechce mi się znowu czytać jego bełkotu i szukać innych cytatów z jego wypowiedzi na forum.
Faktem jest że gościu jeszcze nie powiedział nic co miałoby związek z tą jego filozofią gry. Zadnego nawet zarysu jakiegoś systemu, planu grania, nie ma dokładnie niczego co by wskazywało że gościu cokolwiek robi w oparciu o jakiś realny, trzymający się kupy plan.
Jego wypowiedzi są chaotyczne, nieprecyzyjne i ignoranckie.
Facet gra na agassiego bo gdzieś znalazł na stronie że sampras ma gorszy bilans spotkań z agassim. Nie stała za tym jakaś głębsza analiza czy choćby wrażenia po obejrzanych spotkaniach obu zawodników. Na pytanie (uwaga cytat z wypowiedzi raftera ludzie o słabych sercach radze tego nie czytać):

^co bym zrobil gdyby mantilla przegral to jest proste pytanie stac by mnie bylo jeszcze na dwa trzy a moze i cztery dni gry z wiekszym kursem..600zl minusu to jeszcze nie tragedia klopoty sie zaczynaja powyzej 1500zl.Jesli chodzi ci dokladnie co bym zagral to nie wiem czy ma sens pisac co bym zrobil gdyby bo tak mozna w nieskaczonosc.Poprostu dzis zagralem na mantille gdyby przegral zagral bym jutro na...I widzisz mozna tak zadawac te pytanie bez konca a co gdybys i jutro przegral.To nie ma sensu poprostu trzeba trafiac i miec z glowy ten problem z pytaniem co bym zrobil.^

To dobitnie świadczy, że gość nie ma żadnego genialnego planu, obstawia bo akurat mu sie tak wydaje, żę to bedzie dobry typ a gdy coś nie wejdzie zawsze mozna powiedzieć słuchajcie to nic jutro się odkuje.

Generalnie to można Raftera zapytać

Słuchaj Rafter na czym ty lecisz bo na trzeźwo jest naprawdę ciężko napisać tyle bzdur!
Posted by: Galimatias78

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 13/09/2002 03:56

Idem jeszcze ci pseudo nie wyschło na głównym. Podejżewam że stworzyłeś go na potrzeby w/w postu
Posted by: Piotrek

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 13/09/2002 04:14

[QUOTE]Oryginalnie wysłał twist:
[qb]Rzeczywiście. Można podejrzewać, że skoro koleś na forum obstawia 20 spotkań jakiejkolwiek maści (tenis, soccer...) po 40zł/typ na dzień co dzień przez tydzień i dłużej, to czy robi tak ktokolwiek w realu. I co gorsza, jeżeli nie, to czy przez to zwiększa sobie szansę na trafienie o ileś tam od kolesia ktory tak jak w zyciu typuje max 3 spotkania/tydzien lub i rzadziej. Nie wiem o ile, tym bardziej nie potrafię wykazać. Niech koń się martwi - ma większy łeb . W ten sam sposób można sceptycznie podchodzić do kapitału Pana Raftera. Ale to można programowo-regulaminowo urealniać!
Sedno w tym, że podoba mi się w styl, w jakim umieszczają swoje typy Rafi z Kuba81 I jak nawet dają ciała, to się do tego przyznają bilansem. Brawo za cywilną odwagę - Tak trzymać!! A już byłbym wniebowzięty, gdybym mógł powiedzieć swojemu komputerowi (troche za niego zapłaciłem) - słuchaj, stwórz i przeleć mi wszystkie "przedziały kursowe" typow (np [1.01-1.10]... [1.50 - 1.60]... i tak co .10 w dol czy gore) wszystkich kolesi, ktorzy typują na forum, i posortuj mi ze wzgledu na ilosc trafien na poszczegolne przedziały. Tak z ciekowości, na ktorych kursach jest najwiekszy wspolczynnik trafienia. Może nie ma takich w ogóle. A nie po to, by kogoś zbluzgać na forum, jakim amatorem jest. Sam nim jestem. Niech ktoś z Sz. Forumowiczów zrobi tak na kartce - i jestem pewny, że doceni mój pomysł A i jeszcze jedno. Niech weźmie pod uwagę tylko soccer, lub dokładniej tylko Premiership. I takich zapytań można by wymyślać multum. Dla pierwszego ktory to zrobi, czeka skrzynka piwa i głęboka cześć.

Ps. Dziękuję Lino i Adpal za poparcie. Ludziska. Myślta pozytywnie! Rzućta wyzwanie buk"macherom"(jakim macherom?)!!![/qb][/QUOTE]Dokladnie twist, o to w tym wszystkim chodzi - bilans . Jesli ktos lubi barwne opisy to napewno na forum znajdzie cos dla siebie. Mnie interesuje tylko bilans. Ciekawych newsow na tym forum sie juz nie spodziewam. Nie wiem czy ten pomysl jest realny ale w pelni go popieram.

Piotrek
Posted by: zik

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 13/09/2002 16:13

Rafter lekceważysz mój typ na 6-tkę w totku, a dzis kurs juz spadl do 1.4. Ja zagralem to plus Twoj typ Rosja - USA 1 (1.7) w mixie za 200 zl.
Zobaczymy! Czy sie uda to polączyć.
Posted by: juan_carlos

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 13/09/2002 19:59

[QUOTE]Oryginalnie wysłał juan_carlos:
[qb]mój gracz przegrał dlatego muszę ostro przyłożyć online
sanchez blanco 1 1.5 z unibetu
stawka 2300[/qb][/QUOTE]sanchez blanco 6-1 6-3
wydałem 3100
wróciło 3450
zysk 350
jak widać w tym tygodniu mam co jeść :zobacz:
wrócę w przyszłym tygodniu po następne 350 zł
pozdrawiam
Posted by: Betsa vel L1n0

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 13/09/2002 20:05

[QUOTE]Oryginalnie wysłał juan_carlos:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał juan_carlos:
[qb]mój gracz przegrał dlatego muszę ostro przyłożyć online
sanchez blanco 1 1.5 z unibetu
stawka 2300[/qb][/QUOTE]sanchez blanco 6-1 6-3
wydałem 3100
wróciło 3450
zysk 350
jak widać w tym tygodniu mam co jeść :zobacz:
wrócę w przyszłym tygodniu po następne 350 zł
pozdrawiam[/qb][/QUOTE]To moze ja tez cos zarobie na twoim singlu natpnym razem, hehe
Posted by: juan_carlos

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 13/09/2002 20:12

lino jednym z celów które mi przyświecają przy pisaniu w tym temacie jest udowodnienie że nie trzeba mieć wcale jakichś wybitnych typow
wystarczy trochę konsekwencji i oczywiście szczęścia bo przecież może się zdarzyć że nie trafisz 5 singli z rzędu i wtedy nie tylko nie masz co jeść ale nawet ci się nie chce
albo stosujesz wariant awaryjny i uciekasz z forum
Posted by: Betsa vel L1n0

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 13/09/2002 20:25

[QUOTE]Oryginalnie wysłał juan_carlos:
[qb]lino jednym z celów które mi przyświecają przy pisaniu w tym temacie jest udowodnienie że nie trzeba mieć wcale jakichś wybitnych typow
wystarczy trochę konsekwencji i oczywiście szczęścia bo przecież może się zdarzyć że nie trafisz 5 singli z rzędu i wtedy nie tylko nie masz co jeść ale nawet ci się nie chce
albo stosujesz wariant awaryjny i uciekasz z forum [/qb][/QUOTE]To w takim razie udawadniaj w tak udany sposob dalej.

To inni skorzystaja tyz
Posted by: luker_

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 13/09/2002 21:00

No i Rafter się nie udało powiem szczerze doświadczyłeś lekkiej kompromitacji dla 350zl minus chyba 3000zł cos kolo bo nie liczyłem...oto przykład na to ze bukamcherstwo to gra losowa gra szczęścia i nie ma mowy o sposobie pewnym na wygrywanie nawet w 60%.
Pozdrawiam i życze powodzenia..mam nadzieje że się odkujesz. iwo:
Posted by: RAFTER

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 13/09/2002 21:16

Witam.Pisze ten post z sts jestem na miejscu i korzystam z laptopa.Wlasnie przed chwila przegralem.Musialem brac pod uwage taka ewentualnosc dlatego w sts czekalem na wynik aby w razie co postawic natychmiast na :
chiny -wlochy 1 1.45 stawka 7500zl zysk z gry po odliczeniu(1857,5) minusu430zl
Co tu duzo mowic taki tydzien jak ten zdarzyl mi sie ostatni raz 5.2.2001 gdzie dopiero za czwartym razem trafilem.Jestem caly podniecony i korwa chiny musza to wygrac.Co zrobie jak bedzie innacze? Prosta odpowiedz NIE WIEM bo jeszcze nigdy w zyciu nie mialem 4 chybien z rzedu i teraz tez tak bedzie.Ok prosze was abyscie dzis mnie nie w****iali swoimi postami bo potrzebuje wyciszenia.
Do zobaczenia i pamietajcie stawka to tylko pieniadz liczy sie efekt koncowy a ten dopiero sie okaze dzis po tym meczu.Aha i jeszcze jedn..(o juz,dzieki) wlasnie kolezanka wyslala mi 10 kuponow na ten mecz stawka 750 zl.
Jade do domu aby ten mecz obejrzec w telewizji bo tego pierwszego nie ogladalem na zywo.Ale z tego co wynik mowi musialo cos byc nie tak z rosjankami 3-2 z usa czyli mecz byl zaciety.Ale mniejsza z tym to juz pie_rdolona historia przedemna przyszlosc.
czesc.
Posted by: juan_carlos

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 13/09/2002 21:16

[QUOTE]Oryginalnie wysłał RAFTER:
[qb]WITAM.nie krzyczcie panowie to tylko maly minus ktory zdarza sie kilka razy w miesiacu.Nie mam ochoty na dyskusje by nie odpowiadac na mase zbednych pytan.Krotko oto typ ktory jutro zaprowadzi mnie do raju ktory sie nazywa plan tygodniowy complet.Najpierw bilans ktory jest smieszny -357.5zl a wy robicie szum kolo tej garstki paru zlotych.Taki minus odrobic jest jeszcze lepiej niz mniejszy.Czemu motywuje do bardziej spektakularnych planow maksymalnych efektow.I nie robcie az takiego smietnika z tego tematu,bo wasze porady i pouczenia sa smiechu warte wiec wybaczcie ale niepotrzebnie sie trudzicie.Oto typ i zaznaczam normalnie wart by on byl ok(80-100zl).Praca ktora wykonalem aby to zagrac jest bezcenna.Jednak jak zawsze trzeba pamietac ze to sport i wszystko sie nie..zdarza.Ok dosyc p i e r d o l e n i a -tylko dla was (GRATIS )typ ktory mozna nazwac pewniakiem mimo kursu ktory jest zmylka przynajmniej sts wyszedl z taka teoria do jutra jeszcze maga zanizyc typu jeszcze nie wyslalem ."Zrobilem" telefon,aby z samego rana znajoma w profesjonalu go wyslala i jutro za niego zaplace:
rosja-usa 1 1.75 sts stawka 1500zl wygrana 2362,5 zysk po odjeciu wszystkich strat505zl.I nie dziwcie sie temu ze to nie tenis.Ten typ ma swoj sens i gleboka analize.I jak w przypadku tenisa na wyjsciu 50% ale koniec gadki.Wg mnie i kilku ludzi innaczej w tym meczu nie bedzie.Moj osobisty typ 3-1 rosja.

I ktos tam wspomnial o tej grze losowej dla biednych duzym lotku, w przypadku mojej osoby jest zbyt duzym ryzykiem stawiac na los.
Jak jutro wygram robie dzien przerwy aby naladowac akumulator do dalszej gry ,psychika musi odpoczac i oczy tez.
dobranoc ide spac, jutro mecz mam zamiar obejrzec na zywo i przygotowuje psychike .To jest swiat hazardu stawka i mecz na zywo ,ale ja naleze do innego koszyka stawka i chlodny odbior naleznosci a emocje- tak kontrolujmy je bo szkodza zdrowia.
Dobranoc.[/qb][/QUOTE]w świetle wyniku meczu rafter twoje slowa o bezcennej pracy nabierają nowego metafizycznego znaczenia :eek:
podejmuję się wycenić twoją pracę
ni mniej ni więcej tylko kosztowała cię ona 1500 zł :rolleyes:
Posted by: rymoholik

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 13/09/2002 21:19

[QUOTE]Oryginalnie wysłał juan_carlos:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał juan_carlos:
[qb]mój gracz przegrał dlatego muszę ostro przyłożyć online
sanchez blanco 1 1.5 z unibetu
stawka 2300[/qb][/QUOTE]sanchez blanco 6-1 6-3
wydałem 3100
wróciło 3450
zysk 350
jak widać w tym tygodniu mam co jeść :zobacz:
wrócę w przyszłym tygodniu po następne 350 zł
pozdrawiam[/qb][/QUOTE]Brawo!! Ale jakbys przegral te 3100 to ciezko by ci to bylo pozniej odrobic, nie sadzisz?
Posted by: juan_carlos

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 13/09/2002 21:22

[QUOTE]Oryginalnie wysłał rymoholik:
[qb]Brawo!! Ale jakbys przegral te 3100 to ciezko by ci to bylo pozniej odrobic, nie sadzisz? [/qb][/QUOTE]tak ale nie ma jak kontrola ryzyka :zobacz:
Posted by: Betsa vel L1n0

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 13/09/2002 21:27

Zaczynam zauwazac mala wojne pomiedzy juan_carlos a RAFTER, heh
albo to tylko mylne zludzenie.

Mniejsze z tym, by tylko dobre typy byly.
Pozdro!!!!!
Posted by: juan_carlos

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 13/09/2002 21:34

[QUOTE]Oryginalnie wysłał lino:
[qb]Zaczynam zauwazac mala wojne pomiedzy juan_carlos a RAFTER, heh
albo to tylko mylne zludzenie.

Mniejsze z tym, by tylko dobre typy byly.
Pozdro!!!!![/qb][/QUOTE]lino mylisz się bo ja jestem urodzonym pacyfistą
w przedszkolu zabierałem kolegom korkowce i przerabiałem na rzeźby o antymilitarnej wymowie
make love not war al:
Posted by: twist

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 13/09/2002 21:39

eeee no nie no, jak już popiera mój projekt triumfator I edycji playoff, a triumfator III edycji robi mi umiarkowaną zjebkę , to może być już tylko dobrze
A kto z nami nie wypije iwo: , tego niech bodaj Armia Czerwona spotka na drodze.

No to podziobałem
Posted by: RAFTER

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 13/09/2002 21:44

...zajrzalem jeszcze na sekundke (pisze to z parkingu) i wlasnie czekalem na posty idiotow.Juan carlos bardzo daleko ci do mnie.Mozesz tu pajacowac i podawac stawki i typy,ale "na sucho" mozna grac w nieskaczonosc,a w odroznieniu od ciebie jest na forum kilka osob ktorzy widzieli mnie w sts jak czekalem na rezultat z 7500zl w walizce na wszelki wypadek.i MOGE CI POWIEDZIEC JEDNO dzis mam bardzo zje_bany humor (jak narazie) i dziecko uwierz nie masz pojecia o grze.To ze postawilem z nowu na siatkowke i na chiny ma swoje uzasadnienie.Wiedz jedno jesli kiedykolwiek bedziesz gral za duze pieniadze to przyjdzie ci nie raz dokonac wyboru po przegranej stawiac dalej czy nie.Jest tylko jeden dylemat tracac w moim przypadku 1500zl musze je odrabiac i nigdy mi reka nie drzy.Rozumiesz do czego zmierzam grajac w realu za duze stawki juz bys nosil gowno w majtkach.I drwij ile chcesz ale ja posmieje sie z ciebie gdzies za 2-3 godziny.I jeszcze jedno prowadz ta gre nawet na sucho (dokladnie tak jak ja) zobaczymy kiedy przegrasz i co powiesz jak ja dalej bede w siodle.Dostaniesz wtedy jedno slowo z moich ust"jestes idiota ,grac trzeba umiec a nie probowac".To ze mam ciezki tydzien nic nie znaczy bo zaraz wszystko wyjdzie na prosta badz tego pewien.I jesli ktos po meczu powie mi ze mialem farta i tak dalej to juz odpowiadam ,dla was moze to byl fart a dla mnie logiczny przemyslany ciag typow z tym ze zabraklo troszke szczescia ktore dzisiaj jednak juz mi nie jest potrzebne wiem ze chiny wygraja.Koniec ide do domu i wszyscy idioci ktorzy jeszcze macie cos do powiedzenia badz juz powiedzieliscie poprostu mam wasze opinie w dupie bo sa tylko tego warte.
Do zobaczenia po meczu.
Posted by: Betsa vel L1n0

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 13/09/2002 21:44

heheeh
Posted by: juan_carlos

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 13/09/2002 21:53

rafter... hmmmm... mam pytanie... w jakich ty nominałach miałeś te 7500 że walizki potrzebowałeś? chyba w 10groszówkach bo w 100 złotówkach to by ci solidny portfel wystarczył
ten temat jest po to żebyś udowodnił że się poprawileś bo n razy już próbowałeś i zawsze coś ci stawało na przeszkodzie w pokazaniu jaki jesteś super gość
skąd wiesz że ja tego nie gram w realu? a może ja mam kapitał 1 mln zł a tu wpisałem 2 zera mniej żeby cię nie drażnić
i jeszcze jedno ja się z ciebie nie śmieję wierz mi... nie cieszy mnie że usa wygrały... gdybym na usa postawił to owszem bym był happy ale skakać z radości po czyjejś porażce? jeszcze twojej? pochlebiasz sobie
ps. rafter nie odpisuj z laptopa stojąc w korku bo jeszcze z mojego powodu jakaś stłuczka ci się przytrafi a tego bym sobie nie darował
Posted by: juan_carlos

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 13/09/2002 21:57

jeszcze maly drobiazg... piszesz "wierz mi"
rafter ja wierzę w to co widzę a co widzę to ty również wiesz
teraz idę na meczyk: mistrz mistrz rts iwo:
Posted by: borsuk

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 13/09/2002 22:01

Rafter, mysle ze jestes teraz za bardzo zdenerwowany i sam bluzgasz na ludzi bez wiekszego powodu...

Ale nie wazne, nie o tym chcialem.
Jahu od dawna nalegal, zebys opisal co zrobisz kiedy nadejdzie czarna seria i nie odpowiedziales.
Dopiero teraz, piszesz, ze jeszcze nigdy nie byles w takiej sytuacji i sam jeszcze nie wiesz co zrobisz.

A twoj typ... taki jak kazdy inny... kurs 1.45.
Szanse, ze zbankrutujesz sa spore.

Rafter... zastanawiam sie tylko czy bedziesz robil (w przypadku niepowodzenia) ta pozyczke w banku zeby przylozyc jeszcze mocniej... (?)

Na razie jeszcze grasz, dlatego

Powodzenia
Posted by: zik

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 13/09/2002 22:14

Oj rafter,rafter, przestaję korzystać z Twoich typów-przez tą Rosję. A już uważałem Cię za Guru.
Jednak nie wszystko można przewidzieć. 200 zł odjechalo, ale jutro też jest dzień i losowanie lotto.
Posted by: borsuk

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 13/09/2002 22:16

I w sumie tylko ta jedno mnie interesuje.

Jestes ignorantem nie na ta dyscypline co trzeba.
Bo sport mozesz ignorowac, matematyki nie.

A temat powinien sie nazywac... "Obnazenie".

Pewnie jak wygrasz dalej bedziesz pisal aroganckie posty "uczac" wszystkich na okolo jak sie powinno grac.

Ale przeciez nie zmieni to faktu, ze jestes o krok od bankructwa i nie wiesz co bedzie gdy...

Pzdr.
Posted by: borsuk

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 13/09/2002 22:20

[QUOTE]Oryginalnie wysłał zik:
[qb]A już uważałem Cię za Guru.
[/qb][/QUOTE]Zik, na koncu tego zdania chyba Ci zabraklo " ", a moze sie myle ?

Syndrom Leppera, wystarczy troche na ludzi pokrzyczec (...) .
Posted by: seneka1

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 13/09/2002 22:27


Rafter trzymaj sie!!!!!!!!!!!!!!! To nic ze dab pieski olejawaja"""""""""""""
Posted by: Kafel Jr.

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 13/09/2002 22:32

hmm jako osoba obserujaca temat z boku moge tylko powiedziec JUAN pokazujesz wielkosc - i nawet nie chodzi o typy !!

PS1. Rafter szkoda, ze nie moge zaglosowac jeszcze raz w sondzie - bys na 100% dostal glos za faceta obdarzonego najwiekszym poczuciem humoru --> tekst z pisaniem z parkingu mnie po prostu rozj...al

PS2. Rarter zauwaz ze tutaj nie chodzi juz o same typy 9 (tylko o twoje wypowiedzi..) I nie powinienes sie wypowiadac o cudzych kapitalach i stylach gry , skoro ich nie znasz.

PS3. Naprawde Ci zycze zebys trafil , bo smutno byloby bez Ciebie - gdyz jak przegrasz to pewno sie juz nie pokazesz CHINY come`n dla Raftera
Posted by: Intruzik

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 13/09/2002 22:53

włochy 2-0 po 2 setach ...
..jak to mówił pan Rewiński w jednym filmie ...
"NO I W PIZDU WYLĄDOWAŁ NO I CAŁY MISTERNY PLAN W PIZDU ............"

P.S Włoszki do boju.... inaczej nie będzie ciekawie
Posted by: luc

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 13/09/2002 22:53

jak narazie Włochy - Chiny 2:0...

przypomnialo mi sie haslo z glosnych ostatnio billboardow - "Leszek M. skonczy nim zacznie"

nic nie sugeruje pilka wciaz w grze nadzieja jest :rolleyes:
Posted by: luc

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 13/09/2002 22:57

ale ja sie tam o raftera nie martwie, na pewno czeka wlasnie na parkingu z transporterem pieniedzy gotowy do kolejnego tzw. OPO *

* - Ostre Przylozenie (w tym przypadku nie-) Online
Posted by: Intruzik

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 13/09/2002 22:58

OStre Przyłozenie Online ?? czy śadzisz Luc ze on wlasnie napier**** sie po glowie tym laptopem ?
Posted by: Betsa vel L1n0

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 13/09/2002 23:05

Nie robcie chaly...
Posted by: luc

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 13/09/2002 23:39

hm no to sytuacja jest nieciekawa

wlochy - chiny 3:1
Posted by: zik

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 13/09/2002 23:41

Rafter co zagrasz teraz? I za ile? Czy starczy CI kapitalu?
Posted by: luker_

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 13/09/2002 23:42

Rafter no to mały zonk współczuje , ale to akra za twój troche za długi język.
Posted by: twist

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 13/09/2002 23:42

Pesymista: Gorzej już być nie może
Optimista: Może, może
tam gdzie piłka jest okrągła, a cycków 12 jeśli dobrze liczę, wszystko może się zdarzyć, więc zobaczymy - powiedział ślepy
Posted by: cichy

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 13/09/2002 23:47

[QUOTE]Oryginalnie wysłał zik:
[qb]Rafter co zagrasz teraz? I za ile? Czy starczy CI kapitalu?[/qb][/QUOTE]a ty co? kim Ty jestes zeby smiac sie z czyjegos nie trafionego typa? duza radosc sprawilo ci tego posta? uwazasz ze jesli wszyscy puszczaja glupie posty to ty tez mozesz? ile ty kuponow posciles i za jaka kase zeby moc komentowac typy innych?

ty i inni jestescie poprostu zalosni
Posted by: kuba81

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 13/09/2002 23:50

Rafter nie chcialem nic pisac ale teraz to juz musze Po pierwsze cale forum nie musi wiedziec ze piszesz z parkingu poniewaz nie sadze by kogos to bardzo interesowalo skad piszesz...Po drugie ty tak na kazdego najezdzasz szczegolnie na Juana Carlosa a nikt inny ,tylko wlasnie zarobil to co ty chciales zarobic...Po trzecie w ciagu 4 dni prze****les sredniej klasy uzywany samochod...rzeczywiscie to trzeba miec naprawde talent...Po czwarte dac za 7500 polfinal obojetnie jakiej imprezy i w obojetnie jakiej dyscyplinie i to za kurs 1.45 to jest naprawde TOTALNA AMATORKA!!!Wiec nie pisze ze jestes zawodowcem pokazales na co cie stac a nie sadze ze kazdy ma budzet 100 baniek by grac tak jak ty i na dodatek wyjac 0!hmm no coz nie odpisuj na mojego posta bo juz kiedys powiedzialem tobie wprost co o tobie sadze i twoich"madrych tekstach"...-10 tys w 1 tygodniu niezle....nawet jesli teraz zagrasz cos za 10 tys i tarfisz to i tak nic nie zmieni mojego zdania o tobie poniewaz tu mamy pomagac sobie a nie kazdy ma budzet 10 tys i szczerze mowiac podejrzewam ze malo kto potrafil by go wtopic w tak prostacki sposob....mimo wszystko zycze dobrych typow i wysokich wygranych!
Posted by: gizmo

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 13/09/2002 23:55

[QUOTE]Oryginalnie wysłał luker_:
[qb]Rafter no to mały zonk współczuje , ale to kara za twój troche za długi język.[/qb][/QUOTE]Zgadzam się całkowicie.I kto tu jest rafter amatorem?Teraz pewnie weżmiesz pożyczke albo zastawisz dom i przyłozysz za 20000.
Posted by: gizmo

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 14/09/2002 00:06

[QUOTE]Oryginalnie wysłał cichy6:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał zik:
[qb]Rafter co zagrasz teraz? I za ile? Czy starczy CI kapitalu?[/qb][/QUOTE]a ty co? kim Ty jestes zeby smiac sie z czyjegos nie trafionego typa? duza radosc sprawilo ci tego posta? uwazasz ze jesli wszyscy puszczaja glupie posty to ty tez mozesz? ile ty kuponow posciles i za jaka kase zeby moc komentowac typy innych?

ty i inni jestescie poprostu zalosni[/qb][/QUOTE]A ty kim jestes ,adwokatem raftera?Ciekawe że nie przeszkadzało ci jak rafter najeżdżał na innych , to dlaczego ci przeszkadza jak inni objezdżaja raftera.Staram sie nie zyczyc nikomu zle ale taka nauczka dobrze zrobi rafterowi.Może przestanie miec az tak wielkie mniemanie o sobie i swoich "wspaniałych typach".Ale najlepsze jest i tak to że sposób gry raftera pokazał kto tu jest faktycznie amatorem.
Posted by: cichy

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 14/09/2002 00:13

was jest wielu a on sam. wy na niego najezdzacie to on sioe musi bronic. ja rozumiem ze w "walke" z rafterem sa zamieszane pewne osoby dlatego nie wtracam sie w ich "rozmowe", ale kiedy widze klijenta ktory ma 10 postow i odrazu najezdza na kogos bo robia tak wszyscy to korwica mnie bieze. duzo osbo na tym forum wzuca posty tylko poto zeby zaistniec, po to by miec duzo postow, dlatego wlasnei napieprzaja takie bzurne gadanie.
Posted by: Luke66

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 14/09/2002 00:18

Nie śmiejcie się z Raftera bo on nie zagrał tego meczu za 7500 bo w sts mają limity na single i nie wierzę że mu to przyjeli za taką kasę przy takim kursie i nawet znajości mu nie pomogły (na jego szczęście )
Posted by: luc

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 14/09/2002 00:22

Luke3 jak juz calkowicie nie masz nic ciekawego do powiedzenia to pozostan przy czytaniu a nie robisz zamieszanie.

Rafter napisal ze wyslal 10 kuponow x 750 zl czytaj uwaznie. Z drugiej strony to czy naprawde je wyslal pozostanie chyba na zawsze tajemnica...
Posted by: Betsa vel L1n0

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 14/09/2002 00:25

[QUOTE]Oryginalnie wysłał twist:
[qb]Pesymista: Gorzej już być nie może
Optimista: Może, może
tam gdzie piłka jest okrągła, a cycków 12 jeśli dobrze liczę, wszystko może się zdarzyć, więc zobaczymy - powiedział ślepy[/qb][/QUOTE]
Posted by: Luke66

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 14/09/2002 00:28

[QUOTE]Oryginalnie wysłał luc:
[qb]Luke3 jak juz calkowicie nie masz nic ciekawego do powiedzenia to pozostan przy czytaniu a nie robisz zamieszanie.

Rafter napisal ze wyslal 10 kuponow x 750 zl czytaj uwaznie. Z drugiej strony to czy naprawde je wyslal pozostanie chyba na zawsze tajemnica...[/qb][/QUOTE]Rafter napisał że znajoma w sts wysłała mu 10 * 750 , a to chyba to samo co jeden zakład za 7500 tylko rozbity w celu uniknięcia podatku od wygranej . Według mnie dalej jest to singiel za 7500 którego sts z regóły nie przyjmuje .
Posted by: Betsa vel L1n0

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 14/09/2002 00:34

[QUOTE]Oryginalnie wysłał cichy6:
[qb]was jest wielu a on sam. wy na niego najezdzacie to on sioe musi bronic. ja rozumiem ze w "walke" z rafterem sa zamieszane pewne osoby dlatego nie wtracam sie w ich "rozmowe", ale kiedy widze klijenta ktory ma 10 postow i odrazu najezdza na kogos bo robia tak wszyscy to korwica mnie bieze. duzo osbo na tym forum wzuca posty tylko poto zeby zaistniec, po to by miec duzo postow, dlatego wlasnei napieprzaja takie bzurne gadanie.[/qb][/QUOTE]Juz wczesniej pisalem cos na ten temat..
Oczywiscie zgadzam sie z toba absolutnie.
Ja nic nie mam osobistego do rafcia, dlatego jak juz sie smieje na forum to nie z RAFTERa , ale z pomyslow w jaki sposob ludziska potrafia pisac posty, smieje sie ale z tekstow a nie dlatego ze byly adresowane do Pana R.

Dzieki RAFTEROWI udalo mi sie odegrac bukom za wtopy w Premier league. Ostatnich meczy nie gralem bo calkowicie nie znalem sie na tych dyscyplinach sportu dlatego nie zaryzykowalem.
Ale nadal licze na typy z tenisa swiatowego.

Rafter, mam nadzieje ze puscisz jeszcze jakies typy!

Goodluck
Posted by: gizmo

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 14/09/2002 00:49

Nie miałbym nic do raftera ,ale gdy czytam ze wszyscy sa idiotami albo ze i tak ma wszystkich w dupie to uke: Inni ludzie zakładaja tematy z typami i po pierwsze nie robia z tego takiej afery a po drugie krytyke przyjmuja w sposób bardziej kulturalny.No i nie staraja sie pokazac całemu światu że tylko oni potrafią wygrywać.Właśnie to próbował udowodnic rafter no i sie bardzo mocno przejechał.
Posted by: Betsa vel L1n0

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 14/09/2002 00:54

[QUOTE]Oryginalnie wysłał gizmo:
[qb]Nie miałbym nic do raftera ,ale gdy czytam ze wszyscy sa idiotami albo ze i tak ma wszystkich w dupie to uke: Inni ludzie zakładaja tematy z typami i po pierwsze nie robia z tego takiej afery a po drugie krytyke przyjmuja w sposób bardziej kulturalny.No i nie staraja sie pokazac całemu światu że tylko oni potrafią wygrywać.Właśnie to próbował udowodnic rafter no i sie bardzo mocno przejechał.[/qb][/QUOTE]Na pewno mozna w pewnym [powtarzam: w peewnym] stopniu usprawiedliwic wypowiedzi RAFTER'a. Poniewaz byl mocno zdenerwowany wtopami, a tu zaglada i jeszcze widzi mase postow...
Racja lezy po srodku...
Posted by: jahu

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 14/09/2002 00:54

Witam

Przed otwarciem tego tematu Rafter zrobił małą zapowiedz tego czego możemy się spodziewać:

"A co obiecalem to wszyscy wiedza,a ci co nie to niech poczytaja moje posty.Narazie jestem zajety us open i kilkoma innymi dziedzinami ktore niebawem rusza.To co tu pokaze bedzie ZA DARMO pierwszy raz ukaze sie tu moja wiedza ta ktora posiadam.Bedzie to jak zdradzenie chrystusa.Zawsze sobie obiecalem ze z nikim nie podziele sie w calosci swoja wiedza na temat gry.Ale zrobie to tylko z jednego powodu aby wszyscy szydercy ktorzy przez kilkanascie a moze juz i kilkadziesiat miesiecy drwia ze mnie i piepsza glupoty zobaczyli jacy sa po****ni i nie wiedza co mowia.Oczywiscie bedzie to tylko czesc prawdy ktora tu zaprezentuje ale wierzcie mi zrobi ona wrazenie nawet na ludziach od firm bukmacherskich ktorzy czesto to stronke odwiedzaja.Nie jeden telefon juz mialem aby nie umieszczac tu swoich "tych" rad ktore tylko ja znam.Ale dosyc tej gadki dokladny termin podam dopiero za tydzien.I tu na forum bedziecie po tym wszystkim zadawac mi duzo pytan ale otrzymacie tylko jedna odpowiedz :"radz sobie sam" a jesli chcesz pomocy to jest takie powiedzenie"za darmo mozesz dostac tylko w ryja" wielu mi zaufalo i ja z nimi trzymam, teraz pozostaje mi tylko podac wam goryczy ktora przelkniecie z bulem,mowie to wszystko do idiotow tych ktorzy maja do mnie wiele uwag i zastrzerzen.
Prawda wyjdzie na jaw mimo iz wielu prosilo mnie"nie podawaj im swoich sposobow,czlowieku moga spasc obroty.." ale ja jak cos obiecuje to dotrzymuje obietnicy.Obiecalem kilku ludziom ktorych znam osobiscie wiec musze to uczynic.Ale w sts powiedzialem tak"czlowieku te forum to w wiekszosci stado baranow" mozesz im podac mecz o ktorym wiesz ze jest sprzedany a i tak postawia odwrotnie a co tu mowic,o procentach ktore ujrza i sposobach tylko jeszcze bardziej im sie w glowie pomiesza,a niedaj boze ktos zacznie grac za wieksze pieniadze to gotow sie powiesic po porazce,ktora sam spowoduje bo wszystko spie_rdoli mimo instrukcji obslugi.Poczekajcie juz niedlugo wasz rafter wam pokaze co wy wiecie o mnie samym.
do uslyszenia w krotce o ktorej dam znac."

Nie chciałem nic wcześniej pisać w tym temacie dałem czas Rafterowi.
Jak widzisz Rafter pytanie ktore ci stawiałem "Co zrobisz jak nie trafisz kilka razy " jest kluczowym w planowaniu progresji...
No ale ty zawsze pisaleś że wszystko trzeba planować.

Nie bedę narazie cię dobijał "madrymi" tekstami
w myśl zasady "Leżącego się nie kopie" jednak z uwagą dalej śledzę twe poczynania - ciekaw jestem jak z tego wybrniesz?
Posted by: cichy

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 14/09/2002 00:56

[QUOTE]Oryginalnie wysłał gizmo:
[qb]Nie miałbym nic do raftera ,ale gdy czytam ze wszyscy sa idiotami albo ze i tak ma wszystkich w dupie to uke: Inni ludzie zakładaja tematy z typami i po pierwsze nie robia z tego takiej afery a po drugie krytyke przyjmuja w sposób bardziej kulturalny.No i nie staraja sie pokazac całemu światu że tylko oni potrafią wygrywać.Właśnie to próbował udowodnic rafter no i sie bardzo mocno przejechał.[/qb][/QUOTE]dlaczego piszesz w czasie przeszlym?
uwazasz ze to koniec?
Posted by: Anonymous

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 14/09/2002 00:56

Ktoś powiedział (było to w odniesieniu do postów dot. sprawy Raftera) żeby ludzie nie wysyłali idiotycznych postów.
Nie zgadzam się. Trzeba przecież powiedzieć wyraźnie że jest oszołomem aby już nikogo nie nabrał.

Ostatnia jego wupowiedź:

jesli ktos po meczu powie mi ze mialem farta i tak dalej to juz odpowiadam ,dla was moze to byl fart a dla mnie logiczny przemyslany ciag typow z tym ze zabraklo troszke szczescia

a to poprzednia:

gdyby przegral zagral bym jutro na...I widzisz mozna tak zadawac te pytanie bez konca a co gdybys i jutro przegral.To nie ma sensu poprostu trzeba trafiac i miec z glowy ten problem z pytaniem co bym zrobil.^

Jeszcze raz powtarzam rafter nie ma żadnego genialnego planu gry u bukmacherów liczy tylko na łut szczęścia.

Jeszcze kilka śmiesznych (obnażających go dokładnie) jego wypowiedzi które zauważyli inni:

rafter... hmmmm... mam pytanie... w jakich ty nominałach miałeś te 7500 że walizki potrzebowałeś? chyba w 10groszówkach bo w 100 złotówkach to by ci solidny portfel wystarczył

bardzo słuszna uwaga

jest na forum kilka osob ktorzy widzieli mnie w sts jak czekalem na rezultat z 7500zl w walizce na wszelki wypadek.

Wątpię czy on w ogóle coś obstawił.

^tekst z pisaniem z parkingu mnie po prostu rozj...al.^

mnie też

OStre Przyłozenie Online ?? czy śadzisz Luc ze on wlasnie napier**** sie po glowie tym laptopem ?

Ja uważam że nie bo po prostu on tego nie obstawił a przynajmniej nie za takie pieniądze.

Przecież to widać że jego wypowiedzi nie trzymają się kupy. Koleś ma tendencje do fantazjowania.

Czy nie spotkaliście nigdy nikogo takiego? Ludzie obudźcie się przecież nie macie po 7 lat.
Posted by: Anonymous

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 14/09/2002 01:06

No nie ma wyjścia i trzeba postawić Galatasaray-Kocaelispor 1 000 000$ @ 1.15 w Unibecie
Posted by: cichy

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 14/09/2002 01:08

lino i jak mam nie skomentowac w/w posta?
poprostu kultura na tym forum jest rowna 0
Posted by: Anonymous

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 14/09/2002 01:15

Zapomniałem.
Jak rafter z tego wybrnie.(na 99,9% nie obstawił tego)

Może przecież wziąć pożyczkę zbanku i sprzedać laptopa o ile go nie połamał na swojej głowie.

Po otrzyaniu pożyczki znowu będzie ględził o tym żę teraz to napewno wygra.
Bo jeżeli nie to można jeszce iść do innego banku.
Posted by: borsuk

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 14/09/2002 01:17

[QUOTE]Oryginalnie wysłał cichy6:
[dlaczego piszesz w czasie przeszlym?
uwazasz ze to koniec?[/QB][/QUOTE]Cichy, to jest wlasnie ciekawe.
Bo budzet byl (czas przeszly). Moze pare zlotowek zostalo - przyznam, ze nie liczylem.

Ale jak sam Rafter zapowiadal, moze wejsc w gre jakas pozyczka czy cus. Zobaczymy jaki bedzie dalszy "plan gry".
Posted by: borsuk

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 14/09/2002 01:19

[QUOTE][qb]Oryginalnie wysłał cichy6:
dlaczego piszesz w czasie przeszlym?
uwazasz ze to koniec?[/qb][/QUOTE]Cichy, to jest wlasnie ciekawe.
Bo budzet byl (czas przeszly). Moze pare zlotowek zostalo - przyznam, ze nie liczylem.

Ale jak sam Rafter zapowiadal, moze wejsc w gre jakas pozyczka czy cus. Zobaczymy jaki bedzie dalszy "plan gry".
Posted by: zik

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 14/09/2002 01:20

Ano zobaczymy, czy rafter w ogóle się jeszcze odezwie?
Posted by: gizmo

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 14/09/2002 01:23

[QUOTE]Oryginalnie wysłał cichy6:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał gizmo:
[qb]Nie miałbym nic do raftera ,ale gdy czytam ze wszyscy sa idiotami albo ze i tak ma wszystkich w dupie to uke: Inni ludzie zakładaja tematy z typami i po pierwsze nie robia z tego takiej afery a po drugie krytyke przyjmuja w sposób bardziej kulturalny.No i nie staraja sie pokazac całemu światu że tylko oni potrafią wygrywać.Właśnie to próbował udowodnic rafter no i sie bardzo mocno przejechał.[/qb][/QUOTE]dlaczego piszesz w czasie przeszlym?
uwazasz ze to koniec?[/qb][/QUOTE]Moim zdaniem rafter teraz ucichnie na dłuzszy czas a potem znowu powróci żeby narobic szumu wokół własnej osoby i pokazac jaki to on jest wielki.Mogę oczywiście sie mylić bo pewnie okaze sie ze rafter ma jeszcze jakis super plan w zapasie
Posted by: Betsa vel L1n0

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 14/09/2002 01:53

[QUOTE]Oryginalnie wysłał cichy6:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał gizmo:
[qb]Nie miałbym nic do raftera ,ale gdy czytam ze wszyscy sa idiotami albo ze i tak ma wszystkich w dupie to uke: Inni ludzie zakładaja tematy z typami i po pierwsze nie robia z tego takiej afery a po drugie krytyke przyjmuja w sposób bardziej kulturalny.No i nie staraja sie pokazac całemu światu że tylko oni potrafią wygrywać.Właśnie to próbował udowodnic rafter no i sie bardzo mocno przejechał.[/qb][/QUOTE]dlaczego piszesz w czasie przeszlym?
uwazasz ze to koniec?[/qb][/QUOTE]Nie, bo tak bylo mi wygodniej, a w sumie lepiej juz zapomiec o przykrych chwilach...
Jak z tresci wynika ja zamierzam dalej polegac na RAFTERze, zamierzam grac razem z nim, tzn jego typy, jesli oczywiscie bedzie ciag dalszy.
Posted by: Betsa vel L1n0

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 14/09/2002 01:57

[QUOTE]Oryginalnie wysłał cichy6:
[qb]lino i jak mam nie skomentowac w/w posta?
poprostu kultura na tym forum jest rowna 0[/qb][/QUOTE]Odnosi sie do mnie? nie rozumie
Posted by: seneka1

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 14/09/2002 02:03

Nie rozumiem tych pretensji do Raftera!!!!!Wszyscy sa dorosli i nikt nie zmuszal nikogo do obstawiania.Rafter jest dobry i pokazal to nie raz. Moze paru Panow spojrzalo by na jego typy tenisa. Dwa to jest jego temat i to co on tu pisze jest jego osobista sprawa. Hazard to nie zabawa dla panienek z dobrego domu i nie rzaden wersal ja tu jeden z Panow wzburzyl sie na poziom. Takze odpieprzcie sie od czlowieka i moze kazdy z was cwaniaczki z Zacholeckiego Lasu sam by cos sensownego o swoich typach napisal!!!!
Posted by: borsuk

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 14/09/2002 02:13

Seneka1, nie musisz jako kolejny wystepowac w obronie Raftera. Jak on sam twierdzi, kytyka tylko go bawi - bo on sam wszystko wie najlepiej.

I tez nie moge jakos odnalezc postu, w ktorym ktos mialby pretensje o to, ze Rafter dzisiaj przegral.

Przeciez tu chodzi o cos calkiem innego.
Spojrz jaka dumna nazwe nosi ten temat.
Posted by: Betsa vel L1n0

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 14/09/2002 02:16

[QUOTE]Oryginalnie wysłał seneka1:
[qb]Nie rozumiem tych pretensji do Raftera!!!!!Wszyscy sa dorosli i nikt nie zmuszal nikogo do obstawiania.Rafter jest dobry i pokazal to nie raz. Moze paru Panow spojrzalo by na jego typy tenisa. Dwa to jest jego temat i to co on tu pisze jest jego osobista sprawa. Hazard to nie zabawa dla panienek z dobrego domu i nie rzaden wersal ja tu jeden z Panow wzburzyl sie na poziom. Takze odpieprzcie sie od czlowieka i moze kazdy z was cwaniaczki z Zacholeckiego Lasu sam by cos sensownego o swoich typach napisal!!!![/qb][/QUOTE]Ja jestem pelen szacunku dla RAFTERa, jzu o tym pisalem wiec nie bede powtarzal. ciezko jest uciszyc ta dzicz, temat wrze.. ciekawe jak dlugo jeszcze.
Niektorzy po prostu zapomnieli chyba ze tu sie gra-wygrywa-przegrywa, taka jest kolej rzeczy.
Posted by: Jarx

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 14/09/2002 02:21

[QUOTE]Oryginalnie wysłał seneka1:
[qb]Nie rozumiem tych pretensji do Raftera!!!!!Wszyscy sa dorosli i nikt nie zmuszal nikogo do obstawiania.Rafter jest dobry i pokazal to nie raz. Moze paru Panow spojrzalo by na jego typy tenisa. Dwa to jest jego temat i to co on tu pisze jest jego osobista sprawa. Hazard to nie zabawa dla panienek z dobrego domu i nie rzaden wersal ja tu jeden z Panow wzburzyl sie na poziom. Takze odpieprzcie sie od czlowieka i moze kazdy z was cwaniaczki z Zacholeckiego Lasu sam by cos sensownego o swoich typach napisal!!!![/qb][/QUOTE]Misiu, nikt tu nie ma pretensji do Raftera o typy (kazdemu sie moze zdazyc kilka wtop z rzedu), ale o sposob w jaki prze**** cala kase.

Co do ewentualnych pozyczek, zastawow samochodow, sprzedazy mieszkan/domow itp. - Rafter wyraznie napisal, ze pula to 10.000 - end of game. Jesli teraz wezmie skads np. 200.000, to znaczy ze pula nie wynosila 10k a 200k, a przy takiej puli to wygrane rzedu 300zl na tydzien to wybaczcie, ale wiecej by mial trzymajac to na koncie w banku

Ale w zasadzie nie o tym mialem
Rafter (niechcacy zapewne) udowodnil znana zapewne wiekszosci graczy prawde - nie da sie zarabiac na bukach progresja (przynajmniej taka A nie da sie, poniewaz jesli bedziemy grac wystarczajaco dlugo, to zawsze trafimy kiedys na passe nie do przeskoczenia dla naszych finansow, a jesli nie bedziemy grac wystarczajaco dlugo - no to nie mozemy powiedziec, ze zarabiamy na bukach - co najwyzej ze kilka razy nam sie udalo zarobic

Co nalezalo udowodnic
Posted by: Betsa vel L1n0

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 14/09/2002 02:25

Powinnismy zalozyc live chata, wtedy kazdy by mogl sie wygada do woli
Posted by: cichy

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 14/09/2002 02:30

[QUOTE]Oryginalnie wysłał lino:
[qb]Powinnismy zalozyc live chata, wtedy kazdy by mogl sie wygada do woli [/qb][/QUOTE]oki. spotkajmy sie na jakims czacie(wszyscy)i porozmawiajmy na ten temat, bo taka forma rozmowy jaka aktualnie prowadzimy bedziemy rozmawiac jeszcze kilka dni. odradzam czat na forum. jesli ktos zna czat "odludniony" to niech poda adres i konkretna godzine
Posted by: Kafel Jr.

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 14/09/2002 02:30

[QUOTE]Oryginalnie wysłał lino:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał seneka1:
[qb]Nie rozumiem tych pretensji do Raftera!!!!!Wszyscy sa dorosli i nikt nie zmuszal nikogo do obstawiania.Rafter jest dobry i pokazal to nie raz. Moze paru Panow spojrzalo by na jego typy tenisa. Dwa to jest jego temat i to co on tu pisze jest jego osobista sprawa. Hazard to nie zabawa dla panienek z dobrego domu i nie rzaden wersal ja tu jeden z Panow wzburzyl sie na poziom. Takze odpieprzcie sie od czlowieka i moze kazdy z was cwaniaczki z Zacholeckiego Lasu sam by cos sensownego o swoich typach napisal!!!![/qb][/QUOTE]Ja jestem pelen szacunku dla RAFTERa, jzu o tym pisalem wiec nie bede powtarzal. ciezko jest uciszyc ta dzicz, temat wrze.. ciekawe jak dlugo jeszcze.
Niektorzy po prostu zapomnieli chyba ze tu sie gra-wygrywa-przegrywa, taka jest kolej rzeczy.[/qb][/QUOTE]lino przepraszam cie , ale tu nie chodzi o szacunek do raftera, ale o szacunek do nas samych (zauwaz jak on sie zwraca do forumowiczow ) , a na osobnosci jesli mowisz ze to polega na wygrywaniu-przegrywaniu hmm ok ALE NIE CALEGO KAPITALU !! !! zauwaz ze ci najlepsi typerzy (ktorym w zyciu by sie nie zdarzylo przegrac calego kapitalu - nie bede podawal nickow ze wzgledu na zakaz reklamy ) w ogole nie zabieraja glosu w tym temacie - oni juz dawno zrozumieli "sztuke gry" Raftera...
Posted by: zik

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 14/09/2002 02:30

Święte słowa. Nie można zbyt długo ciągnąć złej passy. Potrzebna przerwa i wyciszenie.
Posted by: juan_carlos

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 14/09/2002 02:32

rafter
wielki final nastąpił muszę przyznać szybciej niż się spodziewalem :rolleyes:
temat będzie kontynuowany bo ja mam zamiar nadal się tak bawić i zarabiać tygodniowo 350 zł czyli tyle ile chciał rafter
na koniec moja BEZCENNA rada i dzisiaj dla ciebie wyjątkowo GRATIS
ZASTAWIAJ "LAPTOKA"
Posted by: Dragoon

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 14/09/2002 02:43

[QUOTE]Oryginalnie wysłał RAFTER:
[qb]...zajrzalem jeszcze na sekundke (pisze to z parkingu) i wlasnie czekalem na posty idiotow.Juan carlos bardzo daleko ci do mnie.Mozesz tu pajacowac i podawac stawki i typy,ale "na sucho" mozna grac w nieskaczonosc,a w odroznieniu od ciebie jest na forum kilka osob ktorzy widzieli mnie w sts jak czekalem na rezultat z 7500zl w walizce na wszelki wypadek.i MOGE CI POWIEDZIEC JEDNO dzis mam bardzo zje_bany humor (jak narazie) i dziecko uwierz nie masz pojecia o grze.To ze postawilem z nowu na siatkowke i na chiny ma swoje uzasadnienie.Wiedz jedno jesli kiedykolwiek bedziesz gral za duze pieniadze to przyjdzie ci nie raz dokonac wyboru po przegranej stawiac dalej czy nie.Jest tylko jeden dylemat tracac w moim przypadku 1500zl musze je odrabiac i nigdy mi reka nie drzy.Rozumiesz do czego zmierzam grajac w realu za duze stawki juz bys nosil gowno w majtkach.I drwij ile chcesz ale ja posmieje sie z ciebie gdzies za 2-3 godziny.I jeszcze jedno prowadz ta gre nawet na sucho (dokladnie tak jak ja) zobaczymy kiedy przegrasz i co powiesz jak ja dalej bede w siodle.Dostaniesz wtedy jedno slowo z moich ust"jestes idiota ,grac trzeba umiec a nie probowac".To ze mam ciezki tydzien nic nie znaczy bo zaraz wszystko wyjdzie na prosta badz tego pewien.I jesli ktos po meczu powie mi ze mialem farta i tak dalej to juz odpowiadam ,dla was moze to byl fart a dla mnie logiczny przemyslany ciag typow z tym ze zabraklo troszke szczescia ktore dzisiaj jednak juz mi nie jest potrzebne wiem ze chiny wygraja.Koniec ide do domu i wszyscy idioci ktorzy jeszcze macie cos do powiedzenia badz juz powiedzieliscie poprostu mam wasze opinie w dupie bo sa tylko tego warte.
Do zobaczenia po meczu.[/qb][/QUOTE]Ludzie, opanujmy się !!!
To forum nie ma służyć wojnie, tylko pomagać każdemu z nas w obstawianiu wyników.
Rafter, na początku miałem o Tobie jak najlepsze zdanie. Wydawało mi się, że wszyscy tylko czekają na Twoje wpadki. Pewnie odnosisz wrażenie, że wszyscy są przeciwko Tobie, ale zastanów się z czego się to bierze! Na pewno z Twoim podejściem do ludzi nie obchodzi Cię moje zdanie, ale mam coraz mniej sympatii dla Ciebie, bo jesteś strasznie zarozumiały i chamski! Wszyscy dla Ciebie to "banda idiotów" i opinie wszystkich masz w "dupie bo są tylko tego warte". Rozumiem, że to się dotyczy również do mnie. O ile mnie pamięć nie myli to w żaden sposób nie nadepnąłem Tobie na odcisk! Masz jakieś dowody na to,że juan_carlos nie grał dziś Sancheza w Unibecie? Ja muszę wierzyć i jemu i Tobie,że to co piszecie to prawda. Twoja arogancja mnie w*****a.Juan_carlos ma klasę.Podaje swoje typy i kto chce to z nich korzysta. Każdy sam decyduje za siebie, tyle tylko,że on nikogo przy tym nie obraża. I nie wywyższaj się tak bardzo,bo Twój kapitał, te głupie 10000 PLN szału nie robi. Jak mam pewny mecz też potrafię za tyle zagrać, ale nie robię wokół tego żadnego szumu. Każdy gra za tyle na ile go stać i uszanuj to! Nie wszyscy dysponują kapitełem rzędu kilku tysięcy, ale to wcale nie znaczy, że są idiotami!!! To tyle, no trochę ochłonąłem. Rafter, wcale nie chciałem tak na Ciebie najeżdżać w myśl zasady "kopać leżącego", ale bierze mnie h****a, gdy tak wszyskich gnoisz. Jest mi przykro, że przegrałeś trochę kasy, ale wiem, że się odkujesz i wszystko będzie OK.

I jeszcze zdanko do pana, który się kryje pod pseudonimem cichy6: to, że nabiłeś sobie licznik do 180 postów wcale nie znaczy, że mówisz mądrzej od wszystkich, którzy mają tych postów mniej od Ciebie!
Uff, kończę i pozdrawiam wszystkich forumowiczów.
Posted by: borsuk

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 14/09/2002 02:46

[QUOTE]Oryginalnie wysłał cichy6:
[spotkajmy sie na jakims czacie(wszyscy)i porozmawiajmy na ten temat, bo taka forma rozmowy jaka aktualnie prowadzimy bedziemy rozmawiac jeszcze kilka dni. odradzam czat na forum. jesli ktos zna czat "odludniony" to niech poda adres i konkretna godzine[/QB][/QUOTE]A o czym Ty chcesz cichy rozmawiac ? Na ten temat juz wszystko bylo napisane.
Wystarczy tylko troche "glebiej" forum przejrzec.
Posted by: Betsa vel L1n0

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 14/09/2002 02:50

Heh, pamietam taki jeden "piekny" dzien, kiedy pozwolilem sobie wyrazic opinie na temat "nabijania postow, w celu jak najlepszego statsu" - i wlasnie ostro zmyli mi glowe "glowy" tego forum. jednak cos w tym musialo byc...

Co do Pana RAFTERa, to juz wszystko jest jasne, wiec lepiej dajmy juz sobie spokoj.

Ostatnie slowo nalezy do samego RAFTERa.
Posted by: cichy

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 14/09/2002 02:50

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Dragoon:
[qb][QUOTE]I jeszcze zdanko do pana, który się kryje pod pseudonimem cichy6: to, że nabiłeś sobie licznik do 180 postów wcale nie znaczy, że mówisz mądrzej od wszystkich, którzy mają tych postów mniej od Ciebie!
Uff, kończę i pozdrawiam wszystkich forumowiczów.[/qb][/QUOTE]ja nie pisalem ze jestem madrzejszy od innych, chodzilo mi o to ze ktos kto nei zna tematu od poczatku, odrazu drwi z raftera, bo inni tak robia, tylko po to by miec wiecej postow na koncie.

czytaj uwazniej
Posted by: Betsa vel L1n0

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 14/09/2002 02:51

WIELKI FINAL SIE JUZ SKONCZYL.
NAGRODY ROZDANE, PORA WRACAM DO DOMU.
Posted by: cichy

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 14/09/2002 02:52

[QUOTE]Oryginalnie wysłał borsuk:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał cichy6:
[spotkajmy sie na jakims czacie(wszyscy)i porozmawiajmy na ten temat, bo taka forma rozmowy jaka aktualnie prowadzimy bedziemy rozmawiac jeszcze kilka dni. odradzam czat na forum. jesli ktos zna czat "odludniony" to niech poda adres i konkretna godzine[/qb][/QUOTE]A o czym Ty chcesz cichy rozmawiac ? Na ten temat juz wszystko bylo napisane.
Wystarczy tylko troche "glebiej" forum przejrzec.[/QB][/QUOTE]to wyjasnij mi dlaczego kazdy napieprza swoje posty w ten temat?
Posted by: Dragoon

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 14/09/2002 02:56

[QUOTE]Oryginalnie wysłał cichy6:
[qb]was jest wielu a on sam. wy na niego najezdzacie to on sioe musi bronic. ja rozumiem ze w "walke" z rafterem sa zamieszane pewne osoby dlatego nie wtracam sie w ich "rozmowe", ale kiedy widze klijenta ktory ma 10 postow i odrazu najezdza na kogos bo robia tak wszyscy to korwica mnie bieze. duzo osbo na tym forum wzuca posty tylko poto zeby zaistniec, po to by miec duzo postow, dlatego wlasnei napieprzaja takie bzurne gadanie.[/qb][/QUOTE]Ten który ma 10 postów, też ma prawo do własnego zdania! A Ty już wiesz,że najeżdża na kogoś, bo wszyscy tak robią? Gdyby miał 800 postów to uważałbyś inaczej?
Posted by: Betsa vel L1n0

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 14/09/2002 02:59

Ej dajcie chlopcy sobie spokoj!
Troche nie na temat zeszliscie...
Posted by: cichy

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 14/09/2002 03:00

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Dragoon:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał cichy6:
[qb]was jest wielu a on sam. wy na niego najezdzacie to on sioe musi bronic. ja rozumiem ze w "walke" z rafterem sa zamieszane pewne osoby dlatego nie wtracam sie w ich "rozmowe", ale kiedy widze klijenta ktory ma 10 postow i odrazu najezdza na kogos bo robia tak wszyscy to korwica mnie bieze. duzo osbo na tym forum wzuca posty tylko poto zeby zaistniec, po to by miec duzo postow, dlatego wlasnei napieprzaja takie bzurne gadanie.[/qb][/QUOTE]Ten który ma 10 postów, też ma prawo do własnego zdania! A Ty już wiesz,że najeżdża na kogoś, bo wszyscy tak robią? Gdyby miał 800 postów to uważałbyś inaczej?[/qb][/QUOTE]nie chodzi o konkretna ilosc postow tylko o to ze jezeli ktos dopiero teraz wlacza sie na forum i widzi owy temat, nie znajac innych zwiazanych z rafterem to napieprza na niego tylko dlatego ze inni tak robia!!!

czy to naprawde tak trudno zrozumiec?
ile razy Ci to jeszcze powtorze?
Posted by: borsuk

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 14/09/2002 03:01

[QUOTE]Oryginalnie wysłał cichy6:
[qb]to wyjasnij mi dlaczego kazdy napieprza swoje posty w ten temat?[/qb][/QUOTE]Cichy, Twoj poprzedni post zawiera odpowiedz.

Pytanko do Ciebie. Czy Ty znasz cala historie Raftera ?
Posted by: borsuk

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 14/09/2002 03:02

[QUOTE]Oryginalnie wysłał lino:
[qb]Ej dajcie chlopcy sobie spokoj!
Troche nie na temat zeszliscie...[/qb][/QUOTE]Twoj post lino jest za to na temat. Nie uwazasz ? (podobnie jak moj z reszta)
Posted by: cichy

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 14/09/2002 03:05

[QUOTE]Oryginalnie wysłał borsuk:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał cichy6:
[qb]to wyjasnij mi dlaczego kazdy napieprza swoje posty w ten temat?[/qb][/QUOTE]Cichy, Twoj poprzedni post zawiera odpowiedz.

Pytanko do Ciebie. Czy Ty znasz cala historie Raftera ?[/qb][/QUOTE]nie! zaczolem sie udzielac zeby nawrocic osoby takie jak ja ktore nie znaja calego tematu, to znacvzy zeby zaczelyu z boku obserwowac temat i daly sie wypowiedziec osobom ktore maja cos do powiedzenia
Posted by: [g]um[p]

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 14/09/2002 03:10

Dragoon pora włączyć komórke i wykonać to co jest tam napisane!
Posted by: Betsa vel L1n0

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 14/09/2002 03:10

[QUOTE]Oryginalnie wysłał borsuk:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał lino:
[qb]Ej dajcie chlopcy sobie spokoj!
Troche nie na temat zeszliscie...[/qb][/QUOTE]Twoj post lino jest za to na temat. Nie uwazasz ? (podobnie jak moj z reszta)[/qb][/QUOTE]To zdanie tyczylo sie osob ktore wcxesneij zaczely sie "klocic" miedzy soba, zreszta juz nie wazne...
Posted by: cichy

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 14/09/2002 03:12

[QUOTE]Oryginalnie wysłał lino:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał borsuk:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał lino:
[qb]Ej dajcie chlopcy sobie spokoj!
Troche nie na temat zeszliscie...[/qb][/QUOTE]Twoj post lino jest za to na temat. Nie uwazasz ? (podobnie jak moj z reszta)[/qb][/QUOTE]To zdanie tyczylo sie osob ktore wcxesneij zaczely sie "klocic" miedzy soba, zreszta juz nie wazne... [/qb][/QUOTE]
Posted by: Dragoon

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 14/09/2002 03:14

Panowie, skończmy z tym bo każdy ma swoje zdanie, a ta kłótnia powoli staje się bezprzedmiotowa. Lino zachował z nas najwięcej zimnej krwi, schodzimy z tematu, posłuchajmy go i dajmy sobie spokój.
Pozdrowionka
Posted by: uQ$

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 14/09/2002 03:24

A ja wszystkim młodszym stażem uczestnikom forum chciałbym polecic pasjonującą lekturę kilku starszych tematów ...

http://www.mecz.pl/cgi-local/ultimatebb.cgi?ubb=get_topic;f=2;t=000494;p=3
http://www.mecz.pl/cgi-local/ultimatebb.cgi?ubb=get_topic;f=1;t=000544
http://www.mecz.pl/cgi-local/ultimatebb.cgi?ubb=get_topic;f=1;t=000639
http://www.mecz.pl/cgi-local/ultimatebb.cgi?ubb=get_topic;f=1;t=000681
http://www.mecz.pl/cgi-local/ultimatebb.cgi?ubb=get_topic;f=1;t=000741
http://www.mecz.pl/cgi-local/ultimatebb.cgi?ubb=get_topic;f=1;t=000727
http://www.mecz.pl/cgi-local/ultimatebb.cgi?ubb=get_topic;f=1;t=001086
Posted by: RyanGiggs

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 14/09/2002 03:25

NA MOJ GUST RAFTER zaraz wróci i powie ze obstawił na odwrót sam za tym typkiem ni przepadam ale on jest nieobliczalny.
Pozdrawiam Rafter.
Posted by: Betsa vel L1n0

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 14/09/2002 03:28

[QUOTE]Oryginalnie wysłał RyanGiggs:
[qb]NA MOJ GUST RAFTER zaraz wróci i powie ze obstawił na odwrót sam za tym typkiem ni przepadam ale on jest nieobliczalny.
Pozdrawiam Rafter.[/qb][/QUOTE]QWA chyba jasno bylo powiedziane zeby juz dac sobie spokoj, to Ty jescze dorzucasz swoje 3 grosze?
Kurcze czytac potrafisz? I nie odpisuj!!!!!!!!!!
Posted by: Vicente

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 14/09/2002 03:43

RAFTER osiągnąłął to co pirwotnie zamierzał, bo rzeczywiście to jest niewątpliwie "Wielki finał". Temat jak najbardziej odpowiadający zawartej treści, dlatego proponuję skończyć juz dyskusje, bo w przeciwieństwie do autora tematu może wy wszyscy "idioci" zostawicie choćiaż "suchą nitkę" na "Wielkim Szu".
Posted by: juan_carlos

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 14/09/2002 03:50

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Vicente:
[qb]RAFTER osiągnąłął to co pirwotnie zamierzał, bo rzeczywiście to jest niewątpliwie "Wielki finał". Temat jak najbardziej odpowiadający zawartej treści, dlatego proponuję skończyć juz dyskusje, bo w przeciwieństwie do autora tematu może wy wszyscy "idioci" zostawicie choćiaż "suchą nitkę" na "Wielkim Szu".[/qb][/QUOTE]vicente co do tego niewątpliwie to bym się nie zalożyl... 3 posty wyżej są linki do tematów z których każdy powinien być finalem a jakoś mamy tu kolejny przykład... różnica jest taka że tu faktycznie mamy czarno na białym widoczne bankructwo
rafter bądź mężczyzną i napisz: przegrałem jestem bankrutem wreszcie się czegoś nauczyłem o bukmacherce i życiu... wrócę jak odrobię straty... PRACĄ a nie hazardem
Posted by: padik

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 14/09/2002 04:06

No i po co było grać w Piątek 13-tego ??
Czy nie ma lepszego dnia na bankructwo ??
Posted by: wuzz

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 14/09/2002 04:09

Po wszystkiemu

Finał

Koniec

Szkoda

Jako zagorzały antyprogresista oraz niestrudzony tropiciel i krytyk wszelkich wypowiedzi RAFTERA powinienem teraz się cieszyć i krzyczeć:
"A NIE MÓWIŁEM!"
Ale nie będę.

Szkoda mi RAFTERA. Na własne życzenie dostał porządnego kopa w dupę od życia.
Mam nadzieję, że przetrawi to co się stało, spojrzy na to wszystko z boku, przemyśli i wróci odmieniony na forum, bardziej dojrzały...

A to co się stało będzie nauczką dla nas wszystkich :rolleyes:

wuzz
Posted by: sniper

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 14/09/2002 04:19

Ponieważ do 200 postów w temacie chyba jeszcze trochę to powiem zupełnie poważnie, że najbardziej zdradliwe są kursy 1,45 i naprawdę to obserwuję. Taka magia liczb.
Posted by: Conrad

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 14/09/2002 04:21

Cichy, zgadzam się - nie stosowne jest krytykowanie cudzych typów/analiz, ale w tym przypadku temat przyjąłem jako pewien... sprawdzian. Rafter chciał coś udowodnić innym: że "pokaże wszystkim jak się gra".

Zarejestrowałeś się dopiero w lipcu tak więc pewnie nie znasz historię Raftera na tym forum (uQ$ podał kilka linków, które warto sprawdzić by zapoznać się z przebiegiem wydarzeń), ale było wiele burzliwych chwil. Sprawa obecnie wygląda następująco: Rafter zakłada (na poważnie) swój temat i po raz pierwszy stara sie udowodnić, że ma rację - że może coś przekazać innym (czy raczej "nauczyć ich grania"). No i wszystko zostało postawione w jego rękach. W razie odniesienia sukcesów może się chwalić na okrągło i bez ograniczeń.

Ale sam Rafter musiał się liczyć z tym co go czeka w razie porażki, tym bardziej biorąc pod uwagę jest często uważane za aroganckie zachowanie. Nikt mu nie przeszkadzał, sam miał wszystko w swoich rękach. Efekt jest taki jak widzisz.
Posted by: belja

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 14/09/2002 04:33

hmm... coś mi się zdaje, że już nie ujrzymy naszego bohatera na forum. Opowieści dziwnej treści się skończyły. Chyba, że... znowu szykuje genialny plan
Ale tym razem biada wszystkim, którzy liczą, że jego typy będą za friko :stop:
Jak myślicie poda numer konta czy osobiście będzie odwiedzał kontrahentów ze swą osławioną walizką?
Tylko błagam Was nie wpuszczajcie go na żaden PARKING !!!
Posted by: SebaS.... ...

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 14/09/2002 04:39

To ze rafter jest taki a nie inny sa winni sami forumowicze (nie wszyscy of cors ale wielu), ktorzy szli za nim i sluchali to co mowi wierzac we wszystko, sami z niego zrobiliscie takiego goru a jak tylko ktos go zaczal krytykowac od razu lecialy na niego obelgi. Tak jak uQ$ podal warto poczytac dane linki. Po tylu wtopach pod rzad nadal sa ludzie ktorzy wierza w jego moc. Kompromitacja, niby dorosli ludzie a tak sie dajecie manipulowac. Hehe tak jak wielu wierzy w inwestycje turka za 5 miliardow dolarow nie wspominajac juz o parku rozrywki ktory kiedys mial powstac kolo Warszawy wybudowany przez kase Maikela Jacksona A rafter hmm umie manipulowac ludzmi i tyle nic wiecej.

The end.
Posted by: slav007o

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 14/09/2002 04:39

[QUOTE]Oryginalnie wysłał lino:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał RyanGiggs:
[qb]NA MOJ GUST RAFTER zaraz wróci i powie ze obstawił na odwrót sam za tym typkiem ni przepadam ale on jest nieobliczalny.
Pozdrawiam Rafter.[/qb][/QUOTE]QWA chyba jasno bylo powiedziane zeby juz dac sobie spokoj, to Ty jescze dorzucasz swoje 3 grosze?
Kurcze czytac potrafisz? I nie odpisuj!!!!!!!!!![/qb][/QUOTE]Ryan nie odpiszę, ale ja to zrobię . Sluchaj lino, jak sam już wywnioskowałeś, lubię mieć ostatnie zdanie, ale tym razem nie piszę tego posta bo chcę coś mieszać w temacie (od samego początku wiedziałem że to będzie raczej klapa, więc siedziałem cicho), tylko poprostu nie lubię jak ktoś obraża moich kolegów po fachu. Jeżeli napisałbyś tak do mnie, przemilczałbym to i byłoby wszystko w porządku, ale jeżeli jesteś tutaj nowy, a do starszych starzem kierujesz takie wypowiedzi to troche mnie to wkurza. Ja nic do ciebie nie mam lino, ale trochę pokory, zawsze pomoże w nawiązywaniu przyjaźńi na forum. Przestańmy się wyzywać - a bardziej skoncentrujmy na tym do czego to forum zostało stworzone - typowaniu. Zostawcie ten temat w spokoju i zejdzcie z Raftera. Gdyby wcześniej ktoś młodych memberów uprzedził jak to może się skończyć to może nie doszłoby teraz do takich lamentów, ale niestety, za późno wkroczyliśmy do akcji, aby ich przestrzec. Wiem że mój post nic nie wnosi do tej konwersacji, ale mam nadzieję że chociaż trochę uspokoi się po nim atmosfera

Pozdrawiam

SLAV
Posted by: kuba81

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 14/09/2002 04:42

Zgadzam sie w pelni z Conradem...jest to zdanie na spokojnie a zarazem dosadnie...Jesli sie Rafer odezwie to prosilbym o podanie punktu w ktorym zagral te 7500 tys tzn miasto i punkt bo akurat powinno mi sie udac sprawdzenie tego....Chcialbym juz zakonczyc ta dyskusje.Rafer pokazales juz "co potrafisz"i wspolczuje tym ktorzy ten tydzien typowali tak jak ty i ich budzet byl 10 tys....Pamietaj Rafter NIKT NIE JEST WIELKI!!!!!I do kazdego czlowieka trzeba podchodzic z szacunkiem!!Jesli cie tego nie nauczono to bukmacherka tym bardziej ciebie tego nie nauczy...Ale moze chociaz staniesz sie mniej zakochany w sobie i wreszcie zadasz sobie pytanie"a moze ja rzeczywiscie nie jestem wielki?"a moze rzeczywiscie warto sie zastanowic dlaczego 90% forum ma o tobie fatalne zdanie...to nie wzielo sie znikad!!!!PRZEANALIZUJ RAFTER TROCHE TO JAK ODZYWASZ SIE DO LUDZI I TO ZE PEWNOSC SIEBIE POTRAFI CZESTO ZGUBIC CZLOWIEKA...A TAKZE W PEWNYCH PRZYPADKACH DOPROWADZIC DO STRATY SPOREJ GOTOWKI...
Posted by: Conrad

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 14/09/2002 04:48

[QUOTE]Oryginalnie wysłał SebaS.... ...:
[qb]Hehe tak jak wielu wierzy w inwestycje turka za 5 miliardow dolarow nie wspominajac juz o parku rozrywki ktory kiedys mial powstac kolo Warszawy wybudowany przez kase Maikela Jacksona [/qb][/QUOTE]Heh, niektórzy mówią, że Las już jest, gorzej natomiast będzie z tym Vegas.
Posted by: Ufo

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 14/09/2002 05:20

[QUOTE]Oryginalnie wysłał uQ$:
[qb]A ja wszystkim młodszym stażem uczestnikom forum chciałbym polecic pasjonującą lekturę kilku starszych tematów ...

http://www.mecz.pl/cgi-local/ultimatebb.cgi?ubb=get_topic;f=2;t=000494;p=3
http://www.mecz.pl/cgi-local/ultimatebb.cgi?ubb=get_topic;f=1;t=000544
http://www.mecz.pl/cgi-local/ultimatebb.cgi?ubb=get_topic;f=1;t=000639
http://www.mecz.pl/cgi-local/ultimatebb.cgi?ubb=get_topic;f=1;t=000681
http://www.mecz.pl/cgi-local/ultimatebb.cgi?ubb=get_topic;f=1;t=000741
http://www.mecz.pl/cgi-local/ultimatebb.cgi?ubb=get_topic;f=1;t=000727
http://www.mecz.pl/cgi-local/ultimatebb.cgi?ubb=get_topic;f=1;t=001086 [/qb][/QUOTE]UQ$ a ten ...

Story about progression

jam to nieskromnie mowiac napisal
Posted by: Kafel Jr.

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 14/09/2002 05:29

[QUOTE]Oryginalnie wysłał RAFTER:
[qb]Witajcie.
Widzicie nie zamierzam sie tlumaczyc ,zamierzam wyjasnic co mysle o was a co wy myslicie o mnie a raczej jak sie mylicie wiec do rzeczy.Tak zaczynam wiec czytaj:
Ludzi dziele na 4 kategorie
1 ludzi ktorzy sa przeciwni ryzyku
2hazardzisci
3graczy
4investorzy
Do czego zmierzam-wasze opinie co do mojej osoby sa bynajmniej smieszne by nie powiedziec zalosne.
Ale dalej wrocmy do tematu
wiekszosc z was moge zaliczyc do 1-2-3 kategorii.
Prawda jest taka ze wlasnie tak jest.Wiekszosc z was to srajace w majtki ludzie ktorzy placza gdy musza wydac duza sume pieniedzy-taki typ ludzi jesli chodzi o granie jest skazany na same dno rozumiesz dno.
dalej gracze i takich tu chyba najwiecej -to ludzie ktorzy graja bez mozna powiedziec sensu.Graja i graja i grajcie dalej w nieskonczonosc oczywiscie bez rezultatow dlugoterminowych.Rozumiesz dlugoterminowych a nie krotkich chwil szczescia ktore nic nie znacza.
Hazardzisci tu jeszcze istnieje pewna nadzieja lub beznadziejnosc.Dla hazardzisty gra jest gra szans i modlenie sie o wynik.Duzo razy to przezywales prawda-zastanow sie poki jeszcze nie jest za pozno.
Inwestor- prawda jest taka ze jesli chodzi o te forum nie spotkalem zadnego czlowieka ktory by wykazywal takie tendencje.
Investor wlasnie -czy wiesz co to znaczy byc investorem investujacym w zaklady sportowe?Nie wiesz tak myslalem wiec czytaj glupcze dalej moze cos sie nauczysz.
W odroznieniu od hazardzisty dla investora granie jest gra umiejetnosci a nie gra szans.Czy rozumiesz to co czytasz?
Wszystkie 3 grupy oprocz investora nie wiedza czym jest granie a raczej investowanie.
Wiesz co oznacza pieniadze pracuja?
wiesz co znaczy poczekam?
wiesz co znaczy kontrola.
wiesz co znaczy ryzyko?-o tu powiesz wiem.A ja ci mowie nic nie wiesz.Nie mowie o ryzyku ktore ty znasz glupcze.
Ryzyko ktore ty znasz to investycja krotko terminowa z niewiadomym skutkiem.
Ryzyko ktore ja znam to investycja dlugoterminowa ze skutkiem przewidywanym .Rozumiesz?
Hazardem nie jest cos o ile wiemy co robimy.Koncepcja dzialania polega na uzyciu fachowej wiedzy,rozsadku i zamilowania,aby zniwelowac przypadki i zmniejszyc ryzyko..
Ale starczy tej nauki bo i tak malo z tego prawdopodobnie wyniesiecie by wy wszystko wiecie najlepiej.Mam racje kolego
dlaczego to pisze bo naprawde az zal sciska mi serce jak widze wasza sytuacje.Szczegolnie tych co pisza nie majac pojecia o niczym.Szczeglnie piszac o mojej osobie"rafter skompromitowales sie" itp.
Panowie najlepiej bedzie jak skonczymy spekulowac o tym czy o tamtym.Widzicie nic nie wiecie o mnie a to ze tu moje typy sa do dupy o niczym nie swiadczy.Wlasnie zastanawia mnie skad wysnules takie wnioski.Juz ci mowie myslales w ten sposob:
"kurcze jesli ten gosc podaje tu takie typy to co on moze wiedziec o graniu"
Prawda tak myslisz pewnie nadal.Oczywiscie nie dziwi mnie to bo sie nie znamy.I masz pelne prawo tak myslec,ale wiedz ze jestes w bardzo wielkim bledzie.
[/qb][/QUOTE]tak dla przypomnienia , ze nie wiemy co to jest ryzyko ...
Posted by: Kubi

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 14/09/2002 05:34

Przypuszczam ze pan R czyta to wszystko co zostalo napisane ale nie ma na tyle odwagi by przyznac sie do porazki i jeszcze chociaz raz cos w tym temacie napisac
I na koniec taka moja skromna uwaga - WIECEJ POKORY
Pozdrawiam

P.S. Puk, Puk.....Kto tam ?.......Komornik
Posted by: Dawid

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 14/09/2002 13:39

Rafter zachowałeś się jak amator (sam nie dawno się tak zachowałem). Ale ty uważasz się za wielkiego. Zagrałeś typ za dużą kasę na Rosję( dla mnie to było dużo) przegrałeś i zamiast ochłonąć wyczekać dzień czy dwa przemyśleć jeszcze raz wszystko to puściłeś na gorąco drugiego typa za jeszcze większą kasę. Bardzo Ci życzyłem żebyś wygrał bo ja na Twoim miejscu bym się chyba za****ł jak bym taką kasę przegrał (choć ciężko mi uwierzyć że tyle postawiłeś. Ale wiesz dzięki temu wiele osób się nauczy żeby nie podpalać się po porażce, ochłonąć i na trzeźwo zagrać coś lepszego.
Posted by: Sw_Mikolaj

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 14/09/2002 15:41


Wiadomosc z ostatniej chwili :
Rafter po sromotnej porazce i bombardowaniu postami uzyt.forum zmuszony jest do ucieczki ze swej kryjowki na parkingu w Tora Bora.
Jego posty beda umieszczane jak filmiki z wypowiedzami Osamy Bin Ladenaaaaa.
Rafter zycze odrobienia wtopki. iwo:
Posted by: amRO

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 14/09/2002 16:08

Heh, gdzie te czasy, gdy na forum bylo tylko kilkudziesieciu uzytkownikow i bylem w stanie wymienic wiekszosc nickow. Swiat wyraznie sie zmienia.Ja do swoich 300 postow dochodzilem w rok, teraz mozna tego dokonac w 2 miesiace. Szkoda tylko, ze tak malo konstruktywnie. I jesli znajdzie sie ktos, kto odpowie nawet na tego typu post, to niech to zrobi na priva. Ja rozumiem ze licznik, ze popularnosc, ale tak bym chcial, zeby tak sie to odbywalo.
Posted by: rondel

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 14/09/2002 17:09

cze

ostatnio przypadkiem tu sie pojawiam ale sytuacja mnie lekko wyprowadziła z równowagi...

po kolei:

1. Rafter - takie otrzeżwienie ci sie przyda..Twoja sztuka gry to rzeczywiscie niezła sztuka!...uznalem Cie za pajaca już w momenie gdy zagrałes w tym turnieju przeciwko Kaflowi...

2. dałeś dupy na całej linii...Duma i pewność siebie to rzecz ok nawet w bookmacherce ale...jak sie ma solidne podstawy ,....a nie pustą walizke..."czekam w sts z walizką..." hehehe

3. jesteś taki sam amator jakich tu 90 %...pewnie i mnie wliczając...

4. czekam tylko czy dalej bedziesz grał...pewnie teraz już tylko wirtualna kasą...

5. niemniej..współczuje ci...i na piwo w tej trudnej sytuacji możesz liczyc...
Posted by: saba

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 14/09/2002 17:31

Rafter, zawsze możesz zastawić laptopa w lombardzie i się odegrać. Nie sądzisz chyba, że ta pechowa passa będzie trwała dalej.
Głowa do góry iwo:
Posted by: Ufo

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 14/09/2002 17:39

[QUOTE]Oryginalnie wysłał saba:
[qb]Rafter, zawsze możesz zastawić laptopa w lombardzie i się odegrać. Nie sądzisz chyba, że ta pechowa passa będzie trwała dalej.
Głowa do góry iwo: [/qb][/QUOTE]No tak ale za zastawionego laptopa to musialby zagrac po @ 5.00 przynajmniej. No chyba , ze laptop jest z zestawem glosnomowiacym co zmienia postac rzeczy i kurs przylozenia on lub off line wyraznie sie zmniejsza.
Posted by: Szakal

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 14/09/2002 17:57

Wniosek jest jeden: Trafiliscie na czarny tydzien

A tak na boku to jednak polecam zapoznac sie z linkami powyzj: Gdzie forumowicze srali pod siebie w oczekiwnaiu na kolejne typy RAFTERA blagajac o kolejne. Heh a teraz jak widac uczniowie opluli mistrza
Posted by: DJ SOSNA

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 14/09/2002 17:58

Uwaga :zobacz:
Podobno któryś z Bookies wystawił już kursy:

Kiedy znowu pojawi się Rafter z walizką pieniędzy?

Kwestia godzin 4.00
Kwestia dni 2.10
Kwesia miesięcy 1.75
Kto to wie 1.20

Jakby nie było, pozdrawiam jakże popularnego Raftera i jego rodzimy oddział STS'u al:
Posted by: twist

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 14/09/2002 19:07

Muszę się odezwać jeszcze, bo zostałem wywołany do tablicy przezz niejakiego cichego, ktory bynajmniej taki cichy znowu nie jest. Tak masz rację, chciałem zostać nadwornym błaznem tego forum. W koncu temat lezy w zgodzie z tresciami postow. "Rafter Sztuka gry" zrobił się "Rafter sztuka błaznowania"
Posted by: rondel

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 14/09/2002 19:11

i już po raz ostatni w tym temacie:

Moim zdaniem Rafter nigdy w zyciu nie postawił wiecej niż 100 zł a ten link o 60 zł w expekcie : "Panowie! co sie dzieje! Koledzy czekają jak pomnoże ich kase!!!" to rewelacja!http://www.mecz.pl/cgi-local/ultimatebb.cgi?ubb=get_topic;f=2;t=000494;p=3

aha i odnosnie tych kolegów z forum co widzieli raftera w sts z walizją o zawartosci 7 500 zł to pewnie ktos źle zauwazył...może to nie była walizka...a czapeczka z daszkiem w która rafter zbierał datki...

sorry Rafter ale z takimi jak Ty trzeba ostro...
Posted by: Acli

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 14/09/2002 19:14

[QUOTE]Oryginalnie wysłał DJ SOSNA:
[qb]Uwaga :zobacz:
Podobno któryś z Bookies wystawił już kursy:

Kiedy znowu pojawi się Rafter z walizką pieniędzy?

Kwestia godzin 4.00
Kwestia dni 2.10
Kwesia miesięcy 1.75
Kto to wie 1.20

Jakby nie było, pozdrawiam jakże popularnego Raftera i jego rodzimy oddział STS'u al: [/qb][/QUOTE]Witam.
Ja bym dołożył jeszcze...

Pojawi się pod innym nickiem 1.01

Pozdrowionka
Ps. Szkoda że go nie będzie... bo bardzo mi się podobały jego błędy ort Przeczytałem wiele postów z jego udziałem i na jego temat... "dziwny gość" (ciekawe ile on ma lat?)
Posted by: juan_carlos

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 14/09/2002 19:17

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Aclî:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał DJ SOSNA:
[qb]Uwaga :zobacz:
Podobno któryś z Bookies wystawił już kursy:

Kiedy znowu pojawi się Rafter z walizką pieniędzy?

Kwestia godzin 4.00
Kwestia dni 2.10
Kwesia miesięcy 1.75
Kto to wie 1.20

Jakby nie było, pozdrawiam jakże popularnego Raftera i jego rodzimy oddział STS'u al: [/qb][/QUOTE]Witam.
Ja bym dołożył jeszcze...

Pojawi się pod innym nickiem 1.01

Pozdrowionka
Ps. Szkoda że go nie będzie... bo bardzo mi się podobały jego błędy ort Przeczytałem wiele postów z jego udziałem i na jego temat... "dziwny gość" (ciekawe ile on ma lat?)[/qb][/QUOTE]nie pojawi się pod innym nickiem bo od razu by został rozpoznany i dobrze o tym wie
rafter czekam na jedno twoje mądre zdanie które ci wprawdzie nie pomoże ale pozwoli tobie samemu zachować resztkę szacunku do samego siebie
Posted by: RAFTER

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 14/09/2002 19:36

..NIe ****a nie pojawie sie pod innym nickiem.Jestem czlowiekiem ktory pod ta ksywa jest znany w wielu miejscach na ziemi.I owszem zdarzyla mi sie wielka przegrana *******ona porazka ale to nie koniec mojego zycia.Pewnie wszyscy myslicie ze sie tym zalamalem otoz nie.Jest tylko jeden sposob by to odrobic na jaki moge sobie pozwolic.Nie bede sie dlugo rozpisywal strata ktora ponioslem juz jest "rozpisana" na odrobke.Czyli wyjasnie wam co mam na mysli i jak to zrobie.Pieniedzy mam jeszcze dosyc by to odegrac tylko w nieco inny sposob.Poprostu straty te bede odrabial czesciowo dokladajac kazdego tygodnia do planowanej wygranej 100zl ,i czesciej bede sie pojawial w kasynie w warszawie.Ja to odrobie powoli ale to wroci do mojej kieszeni.To co sie wczoraj stalo jest wielka sensacja ,rosja odpada(mistrz swiata byly) i chiny wice mistrz.Ale nie to zdecydowalo ze gralem na te dwa spotkania,poprostu zasiegnalem opini na te mecze u czlowieka ktory w jednej z gazet zajmuje sie wlasnie redagowaniem sportu.Jego argumenty i statystyki mnie przekonaly.Nie mam do niego zalu bo sam decydowalem ale jestem na siebie bardzo w****iony ,popelnilem amatorski blad jaki niech to bedzie tajemnica.Typy swoje dalej bede tu publikowal i podawal caly schemat odrabiania straconej sumy.Gdy sume ta odrobie koncze z tym tematem.Jedno mam juz na gre tylko 4000zl i sa to pieniadze wziete z konta ktorego nie ruszalem kilkanascie lat.Jednak suma ktora wczoraj przegralem jesli chodzi o moje polozenie finansowe zbytnio mnie nie uszczuplila bo jeszcze nawet troche zostalo z tych 10000zl przeznaczonych na chazard.Wszystkie podliczenia zrobie za kilka godzin.Jednak teraz bede podawal tu tylko typ stawke i bilans zyskow i "odrobki" zajmie to wszystko ok 3-4 miesiecy.Skutek bedzie taki ze odrobie straty i bede jeszcze sporo do przodu jednak duzo mniej niz przy wczesniejszym budzecie.Panowie waszych postow nawet przez sekunde nie ogladalem bo wiem czego sie tam naczytam.Jednak obiecuje wam iz wszystko tu bedziecie mieli czarno na bialym jak sie wychodzi z ciezkich sytuacji i jeszcze sporo do przodu.Nie wiecie chyba jednego ze czlowiek najbardziej sie uczy i chartuje wlasnie na porazkach.Teraz ide odpoczac wszystko zaczne robic od poniedzialku bo do tego czasu moze przejdzie mi ten ***owy nastroj ktory jeszcze trawie.
Zegnam tych co mnie osmieszaja slowem"h u j z w a m i b a r a n y" a tych co maja do mnie jakis sentyment badz lubia mnie z wlasnych powodow"trzymajcie sie chlopaki ,sami widzicie jedno potkniecie i takie spustoszenia"
Posted by: wuzz

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 14/09/2002 19:44

Nie ma dla ciebie nadziei...
Posted by: tysio111

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 14/09/2002 19:47

Rafter ty to w kasynie odrobisz? Nie wierzę by ktoś kto kiedykolwiek był w kasynie mógł napisać hazard przez "ch" :rolleyes: . Ale jesteś twardy gość, to trzeba ci przyznać i zawsze czytam twoje posty z przyjemnością

pozdrawiam i odrób to, taki pech nie może się przecież powtórzyć 2 razy pod rząd
Posted by: Sw_Mikolaj

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 14/09/2002 19:48

bez urazy chazard sie pisze troche inaczej
Pozdrawiam iwo: Zycze odrobienia wtopki
Posted by: RAFTER

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 14/09/2002 19:49

...Jednak postanowilem poczytac wasze wypociny ,tysio wiem pisze sie hazard ale ja k u r w a pisze jak mi sie podoba rozumiesz dzis przezc jutro przez h i h u j ci do tego
Posted by: tysio111

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 14/09/2002 19:50

[QUOTE]Oryginalnie wysłał RAFTER:
[qb]...Jednak postanowilem poczytac wasze wypociny ,tysio wiem pisze sie hazard ale ja k u r w a pisze jak mi sie podoba rozumiesz dzis przezc jutro przez h i h u j ci do tego[/qb][/QUOTE]a hu* pisze się przez "ch"
Posted by: xeo

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 14/09/2002 19:57

[QUOTE]Oryginalnie wysłał RAFTER:
[qb]...Jednak postanowilem poczytac wasze wypociny ,tysio wiem pisze sie hazard ale ja k u r w a pisze jak mi sie podoba rozumiesz dzis przezc jutro przez h i h u j ci do tego[/qb][/QUOTE]Śmiać się , płakać , czy umówić cię z dobrym psychiatrą
Posted by: kuba81

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 14/09/2002 19:58

Zapomniales dodac ze nie przeczytales powyzszych postow poniewaz piszesz z laptopa i nie masz na to czasu...odpocznij odpocznij po tym co pokazales nie sadze ze wiele osob bedzie chcialo ogladac jak zamiast wygranych jakie wielce zapowiadales musisz zajac sie odrabianiem 10 tys...ZASTANOW SIE CZLOWIEKU WRESZCIE NAD SOBA PRZEZ TE DNI ODPOCZYNKU!!!!!A C*** Z WAMI BARANY TO MOW DO SWOICH KOLEZKOW(JESLI ICH MASZ)A NIE DO LUDZI Z FORUM.Gdybys nie zaczal najezdzac na wszystkich z forum to gwarantuje ci ze nie bylbys postrzegany jako totalny palant.Pokazales juz swoja gluopte i na dodatek swoje totalne amatorstwo.Szczerze mowiac mam w dupie jak odrobisz te 10 tys bo w****les 10 tys przez 4 dni i to jest cale podsumowanie twoich "rewelacyjnych"typkow!Dobrze ze ludzie ktorzy dluzej siedza na forum wiedza jaki jestes prostak i ile sa warte twoje teorie...Zal mi tylko tych nowych ktorzy mysleli ze ufajac tobie zarobia wielkie pieniadze...niestety ale ostro sie mylili...Fakt ze Rafter jest znamy w wielu miejscach na Ziemi z tym ze to jest Patrick Rafter a nie totalny amator ktory uwaza sie za Boga wsrod ludzi zajmujacych sie bukmacherka...w swoim miasteczku a nie na Swiecie....Jestes Rafter wielki!!! Jestem ciekaw opinii twoich znajomych z wioski na temat takiego prostaka jak ty....nie chce juz mi sie pisac na twoj temat poniewaz mam takie samo zdanie o tobie jak 90% ludzi z forum czyli ze jestes totalny prostak i totalny amator...Zreszta kiedys juz ci to pisalem...i nie mam zamiaru wiecej tego robic bo zal palce meczyc na posty odnosnie takiego amatora....
Posted by: Sw_Mikolaj

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 14/09/2002 20:00

co do błędów raftera nic niemam kazdy pisze jak chce hmmm jak umie
ale polecam http://slowniki.onet.pl/index.html?tr=pol-ort
podstawowe wyrazy sa no i mozna sie oczywiscie czegos nauczyc iwo:
Posted by: juan_carlos

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 14/09/2002 20:14

[QUOTE]Oryginalnie wysłał RAFTER:
[QB]..
Zegnam tych co mnie osmieszaja slowem"h u j z w a m i b a r a n y"QB][/QUOTE]rafter ale ty się sam ośmieszyłeś bardzo słabymi typami i kompromitującym sposobem bycia tak więc kolego sam sie nazwałeś baranem i jeszcze rynsztokowo wyzwałeś :rolleyes:
prawdopodobnie nigdy nie odrobisz strat bo się po prostu do tego biznesu nie nadajesz... ja uświadomiłem sobie że nie będę baletmistrzem zanim straciłem 10 000 zł w balecie a ty w ciągu 5 dni tyle straciłeś
daj sobie spokój z hazardem póki jeszcze nie jesteś nic winien chłopakom z miasta potem będzie za późno
czy się cieszę z twojego końca rafter? nie... a nawet jest mi ciebie żal... nikt inny nie dostał tylu szans na tym forum co ty.... wszystko skopałeś kasę, szanse, prestiż
dlatego podsumowując jeszcze raz ci rafter GRATIS poradzę omijaj bukmacherów bo jesteś w te klocki za cienki
kasyno też omijaj chociaż czuję że jutro napiszesz "wygrałem xxx zł" kolejna rada GRATIS nie pisz tego... albo pisz bardziej już i tak się nie zbłaźnisz
Posted by: Galimatias78

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 14/09/2002 20:19

[QUOTE]Oryginalnie wysłał RAFTER:
[qb]Na poczatek powiedzenie ktore zawsze sobie powtarzam po zlym typie

"roznica pomiedzy specjalista a amatorem jest taka iz ten pierwszy zawsze wie jak radzic sobie z porazka i wybiera optymalne warianty".

To mi zawsze pomaga i nastraja na pozytywne myslenie.[/qb][/QUOTE]A ja miałem nadzieje że ci się uda ale widze jednak że do specjalisty daleka droga.
Posted by: Acli

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 14/09/2002 20:31

[QUOTE]Oryginalnie wysłał DJ SOSNA:
[qb]Uwaga :zobacz:
Podobno któryś z Bookies wystawił już kursy:

Kiedy znowu pojawi się Rafter z walizką pieniędzy?

Kwestia godzin 4.00
Kwestia dni 2.10
Kwesia miesięcy 1.75
Kto to wie 1.20

Jakby nie było, pozdrawiam jakże popularnego Raftera i jego rodzimy oddział STS'u al: [/qb][/QUOTE]... ciekawe kto wykorzystał ten piękny kurs @4.oo ????
Może sam Rafter by odrabiać straty...

Pozdrowionka iwo:
Posted by: Scamander

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 14/09/2002 21:18

a ja wam powiem ze jezeli RAFTER odrobi te 10 tysiakow pszez te 3-4 miesiace, to bedzie dla mnie gosc ktory sie nie poddaje nigdy i wie co robi
niestety mysle ze mu sie to nie uda
pozdry
Scamander
Posted by: Kejsper

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 14/09/2002 21:34

Ja tam do Raftera nie mam zadnych zarzutow. Nie czytam jego postow aby znalezc dobre typy tylko, zeby chlonac ta wiedze. Udawanie madrego jest trudne, a Rafterus robi to czesto bardzo nieudacznie. Mysle, ze czytajac wszystko co jest napisane w tym temacie na powaznie mozna sie niezle wkurzyc. A tak jestem zadowolony - rozrywke mialem przez kilka dni Jedno jednak mnie bardzo "dżaźni" - jak nasz specjalista traktuje ludzi...

Pozdrawiam
Kejsper

PS. Mialem sie tutaj nie odzywac wogole, ale nie wytrzymalem
Posted by: tysio111

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 14/09/2002 21:54

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Scamander:
[qb]a ja wam powiem ze jezeli RAFTER odrobi te 10 tysiakow pszez te 3-4 miesiace, to bedzie dla mnie gosc ktory sie nie poddaje nigdy i wie co robi
niestety mysle ze mu sie to nie uda
pozdry
Scamander[/qb][/QUOTE]Przepierdzielił tyle baniek w kilka dni i nawet jak je jeszcze dziś odrobi to nie bedzie zadnym "gosciem" ktory wie co robi, co to za strategia? Stracić tyle zlociszy w tak krotkim okresie to mozna sobie pozwolic chyba tylko majac na obstawiania milion (i to dolarow)
Posted by: Betsa vel L1n0

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 14/09/2002 22:03

[QUOTE]Oryginalnie wysłał slav007o:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał lino:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał RyanGiggs:
[qb]NA MOJ GUST RAFTER zaraz wróci i powie ze obstawił na odwrót sam za tym typkiem ni przepadam ale on jest nieobliczalny.
Pozdrawiam Rafter.[/qb][/QUOTE]QWA chyba jasno bylo powiedziane zeby juz dac sobie spokoj, to Ty jescze dorzucasz swoje 3 grosze?
Kurcze czytac potrafisz? I nie odpisuj!!!!!!!!!![/qb][/QUOTE]Ryan nie odpiszę, ale ja to zrobię . Sluchaj lino, jak sam już wywnioskowałeś, lubię mieć ostatnie zdanie, ale tym razem nie piszę tego posta bo chcę coś mieszać w temacie (od samego początku wiedziałem że to będzie raczej klapa, więc siedziałem cicho), tylko poprostu nie lubię jak ktoś obraża moich kolegów po fachu. Jeżeli napisałbyś tak do mnie, przemilczałbym to i byłoby wszystko w porządku, ale jeżeli jesteś tutaj nowy, a do starszych starzem kierujesz takie wypowiedzi to troche mnie to wkurza. Ja nic do ciebie nie mam lino, ale trochę pokory, zawsze pomoże w nawiązywaniu przyjaźńi na forum. Przestańmy się wyzywać - a bardziej skoncentrujmy na tym do czego to forum zostało stworzone - typowaniu. Zostawcie ten temat w spokoju i zejdzcie z Raftera. Gdyby wcześniej ktoś młodych memberów uprzedził jak to może się skończyć to może nie doszłoby teraz do takich lamentów, ale niestety, za późno wkroczyliśmy do akcji, aby ich przestrzec. Wiem że mój post nic nie wnosi do tej konwersacji, ale mam nadzieję że chociaż trochę uspokoi się po nim atmosfera

Pozdrawiam

SLAV[/qb][/QUOTE]spox
Posted by: bet007

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 15/09/2002 03:38

[QUOTE]Oryginalnie wysłał RAFTER:
[qb]..Nie bede sie dlugo rozpisywal strata ktora ponioslem juz jest "rozpisana" na odrobke.Czyli wyjasnie wam co mam na mysli i jak to zrobie.Pieniedzy mam jeszcze dosyc by to odegrac tylko w nieco inny sposob.Poprostu straty te bede odrabial czesciowo dokladajac kazdego tygodnia do planowanej wygranej 100zl ,i czesciej bede sie pojawial w kasynie w warszawie.Ja to odrobie powoli ale to wroci do mojej kieszeni."[/qb][/QUOTE]Tak całkiem na poważnie to "odrabianie" nie jest wcale takie proste i pewne jak się wydaje.
Powód ? - przecież podczas odrabiania może się przytrafić dokładnie taka sama sytuacja jak nie trafienie kursu 1,4 za 7,5 kzł. I co wtedy ? oczywiście teoretycznie możemy odrobić wszystko i jeszcze zaplanować zysk, ale praktycznie albo zabraknie nam funduszy , albo czasu , bo wpadniemy w błedne koło ciągłego odrabiania strat powstałych podczas "odrabiania" strat wcześniejszych. Oczywiście nikt nie jest w stanie przewidzieć jaki będzie dokładny scenariusz, może nam się udać , albo i nie.
Posted by: Betsa vel L1n0

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 15/09/2002 04:14

Czy sie udaczy nie, to juz rafci "glowa",
Wazne ze beda nadal typy, moze tym razem skuteczniejsze.
Posted by: Sw_Mikolaj

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 15/09/2002 04:30

[QUOTE]Oryginalnie wysłał lino:
[qb]Czy sie udaczy nie, to juz rafci "glowa",
Wazne ze beda nadal typy, moze tym razem skuteczniejsze.[/qb][/QUOTE]lino gratuluje prawie 250 postow !!
i to przez ponad miesiac!!!
Niedlugo beda gratulacje od Conrada
Lino iwo:
Posted by: Betsa vel L1n0

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 15/09/2002 04:40

[QUOTE]Oryginalnie wysłał SoKoL:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał lino:
[qb]Czy sie udaczy nie, to juz rafci "glowa",
Wazne ze beda nadal typy, moze tym razem skuteczniejsze.[/qb][/QUOTE]lino gratuluje prawie 250 postow !!
i to przez ponad miesiac!!!
Niedlugo beda gratulacje od Conrada
Lino iwo: [/qb][/QUOTE]Dziekuje, widze ze w metryke zaglada sie tu na porzadku dziennym

A teraz calkiem powaznie, jak to nie jest zart to jestem mile zaskoczony,
Myslalem ze gratulacje moga otrzymac osoby pzekraczajace progi 1000 postow.
Posted by: Sw_Mikolaj

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 15/09/2002 05:06


ja gratuluje ci juz teraz.a co do metryki to patrz wczesniej ktos napisal cos o tym ze 300 postow ma w rok a niektorzy w miesiac, napoczatku myslalem ze to omnie chodzi
Jeszcze raz pozdrawiam i zycze udanych typow iwo:
Posted by: zik

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 15/09/2002 13:41

I tak tego pewnie nie czytasz Rafter.
Ale sugerowalem Ci typ, że nie padnie 6-tka w lotku za kurs 1.5 i tak się stało. Zaraz lece po odbior kaski. To był pewny strzał, a Ty skomentowałeś, ze to zabawa dla biednych ludzi, a więc chyba i dla Ciebie. Warto było tu przyłożyć z progresją. Ale cóż każdy ma swoją taktyke.
Trzym się ZIK
Posted by: Anonymous

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 15/09/2002 14:37

Nie przejmuj się rafter odrabianiem strat. Przecież jesteś rozchwytywanym expertem od bukmacherki oraz kasyn.
Na pewno każdy renomowany bukmacher chciałby cię mieć u siebie. Wiesz bukmacherzy mają kase i stać ich żeby takiemu fachowcowi jak ty zapłacić duże pieniądze. Na pewno nie raz oferowali ci prace. Powinieneś rozważyć tą propozycje. W końcu z czystym sumieniem możesz obieceć że te pieniądze znowu wrócą dopracodawcy.
Bukmacherzy potrafia liczyć i pewno pójdą na to.
Posted by: Betsa vel L1n0

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 15/09/2002 15:31

[QUOTE]Oryginalnie wysłał SoKoL:
[qb]
ja gratuluje ci juz teraz.a co do metryki to patrz wczesniej ktos napisal cos o tym ze 300 postow ma w rok a niektorzy w miesiac, napoczatku myslalem ze to omnie chodzi
Jeszcze raz pozdrawiam i zycze udanych typow iwo: [/qb][/QUOTE]Heh, czyzby to jest aluzja skierowana do mnie?

Chyba pytanie retoryczne...
Posted by: molderek

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 15/09/2002 17:33

[QUOTE]Oryginalnie wysłał RAFTER:
[qb]mam juz na gre tylko 4000zl i sa to pieniadze wziete z konta ktorego nie ruszalem kilkanascie lat.[/qb][/QUOTE]hmmm nie chce cie martwic, ale chyba zapomniales o pewnym drobiazgu - w tym czasie byla denominacja ...

pozdrawiam
M.
Posted by: slav007o

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 15/09/2002 19:02

[QUOTE]Oryginalnie wysłał molderek:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał RAFTER:
[qb]mam juz na gre tylko 4000zl i sa to pieniadze wziete z konta ktorego nie ruszalem kilkanascie lat.[/qb][/QUOTE]hmmm nie chce cie martwic, ale chyba zapomniales o pewnym drobiazgu - w tym czasie byla denominacja ...

pozdrawiam
M.[/qb][/QUOTE] to chyba a propos tych sześciu dych w Expekcie

SLAV
Posted by: Ufo

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 15/09/2002 19:39

Znalazlem jeszcze ciekawe wypowiedzi odnosnie tematu...(datowane tak okolo 2 tygodnie wstecz).

Na temat sposobu gry Beri'ego:

A ja bym tak dal "sposob na ogranie bukmacherow jest tylko jeden k_urwa tylko jeszcze niewiem jaki"Podazaj za mna a wpi_erdolisz kase w bloto .Takie mam uwagi na twoje pomysly.Sledze te twoje typy i "procenty" czekajac kiedy ta konstrukcja sie zalamie lub uznasz iz marne zyski nie sa warte gry takim sposobem.Zyski ktore moga byc ale moga tez byc minusy i to wieksze niz myslisz.Jednym slowem sposob Jest do D_U_P_Y i ostrzegam kogokolwiek przed ryzykiem ktore jest zbyt wielkie aby grac tak jak ty proponujesz Beri nie baraniej bo szkoda bedzie patrzec na twoj upadek.Pamietaj jednak ze mimo iz ostro cie krytykuje mam dla ciebie duzo uznania za twoje koncepcje ale niestety jesli chodzi szczegolnie o te jednostki to jest to sposob ktory nie prowadzi do zyskow.Prowadzi on jedynie w najlepszym wypadku do zero srat-zero zyskow.Natomiast jesli chodzi o te procenty tu juz jest wiecej logiki i mozna osiagac jakies tam zyski nawet duze jesli zaplanujesz to i owo w wlasciwy sposob.Ale wybij sobie z glowy300% bo jesli osiagniesz taki zysk to osobiscie dam ci oskara.

I c.d po wyjasnieniach autora...


Zreszta nie dziwie sie temu bo powaznie to nie wygladalo i males racje ze zuciles "singles" bo widac ze nie masz pojecia o singlach.Ale do rzeczy jesli mowisz abym udowodnil sam co potrafie a nie krytykowac innych to mam dla ciebie i innych dobra nowine.Ja kiedys pare zeczy udowadnialem,ale mniejsza z historia przeczytaj "jahu progresja rafter" tam jest szczegolowo napisane co zamierzam zrobic .Bedzie to wielki final w moim wykonaniu i wasze wielkie zdumienie,ale to dopiero w krotce.Natomiast ciebie mam tu za jednego z tych ktorzy "cos wiedza" wiec dla tego cie krytykuje bo cie lubie i z tad ta krytyka.Mysle sobie"cholera chlopak cos niecos wie ale czemu popelnia takie bledy badz czemu idzie nie ta droga> i slysze u siebie w glowie taki glos"musisz mu cos powiedziec naprowadz go badz daj mu do zrozumienia ze nietedy droga' wiedz ze moja ostra krytyka jest przewaznie kierowana do tych ktorych zaliczam do"moze z nich cos byc"ale oczywiscie prowadze rowniez dysputy z idiotami ktorym juz nic nie pomoze.


Moj komentarz natomiast jest taki; gdyby teksty mozna by pozerac i konsumowac w*******il bym caly tort zlozony z tego rodzaju wypowiedzi
Posted by: Set Fisher

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 15/09/2002 20:15

Ufo, tego nie chcesz przytoczyć ? ...

Set podoba mi sie ten cytat"Przy czym jezeli w dluzszym okresie czasu wykres zmierza ku dolowi nalezy zmienic typy" Moim skromnym zdaniem nalezy zmienic albo zajecie ,albo wykres narysowac sobie do gory nogami bedzie zmierzal ku gorze.He sory ale musialem to napisac obserwuje te twoje picki i jak narazie doliczylem sie mizernych rezultatow. Zawsze lubie patrzec na czyjs upadek szczegolnie osob do ktorych nic nie dociera i robia uparcie swoje.Set twoja taktyka nie doprowadzi cie do fortuny.Doprowadzi cie do ruiny finansowej badz juz kogos doprowadzila.Wiem wiem mialem nic nie pisac i nie wtracac sie ale to jest tylko moja opinia na temat twojej filozofii.Wiec traktuj ten post jak moral ktory brzmi "i co dalej?" Zadales sobie to pytanie co dalej z twoim wykresem tych typow ktore tu przedstawiasz dazy ku dolowi czy zwyzkuje?A moze zmieniles juz typy.I zaskoczyles mnie nie wiedzialem ze rysujesz wykresy choc mowie to powaznie jest to dobry sposob na analize lat a nawet miesiecy gry.Tylko po co tracic czas na jakies malunki.Jestes do przodu wygrywasz robisz statystyke to wszystko wiesz bez zadnych wykresow.Ok juz sie zamykam poprostu typy ktore tu ogladam(nie wszystkie ale sporo)doprowadzaja mnie do takich wlasnie postow.I wiesz co set wystawiam ci ocene juz na przyszlosc a raczej wyrok ktory brzmi "nim zrozumiesz ze to co robisz jest nie dochodowe bedzie po fakcie"a MOWIAC prosciej "robisz syzyfowa prace koles" Idziesz droga prowadzaca do bramy z napisem "dla naiwnych"
Posted by: Ufo

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 15/09/2002 20:24

Set kurcze naprawde mi przykro, ze tego nie przytoczylem, ale zapewniam Cie ze to wczesniej czytalem
Posted by: Acli

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 16/09/2002 00:28

Witam.
Pozwoliłem sobie na podsumowaniu "WIELKIEGO FINAŁU"

Najpierw przytoczę słowa "Miszcza"

...ale pozory myla owszem czasami jest adrenalina ale zawsze kontroluje ryzyko.



Co zrobie jak bedzie innacze? Prosta odpowiedz NIE WIEM bo jeszcze nigdy w zyciu nie mialem 4 chybien z rzedu i teraz tez tak bedzie.

...same sprzeczności.

(do juan_carlos)
I drwij ile chcesz ale ja posmieje sie z ciebie gdzies za 2-3 godziny.I jeszcze jedno prowadz ta gre nawet na sucho (dokladnie tak jak ja) zobaczymy kiedy przegrasz i co powiesz jak ja dalej bede w siodle.Dostaniesz wtedy jedno slowo z moich ust"jestes idiota ,grac trzeba umiec a nie probowac".


hyhy

Oki.. teraz liczby, a dokładniej cała historia:
[CODE] CEL -> osiągnąć 350 zł (3,5% z 10kPLN) w ciągu tygodnia.

-------------------------------------------------------------------------
| RAFTER | juan_carlos |
-------------------------------------------------------------------------
| Typ | Wynik | Konto | Typ | Wynik | Konto |
-------------------------------------------------------------------------
| Agassi - Sampras | 1:3 | 10000 | Meligeni - Etlis | 0:2 | 10000 |
| 1 (1,65) [100] | -100 | 9900 | 1 (1,45) [800] | -800 | 9200 |
-------------------------------------------------------------------------
| Mantila - Martin | 2:0 | 9400 | Sanchez - Blanco | 2:0 | 6900 |
| 1 (1,35) [500] |+607,5o| 10007,5o| 1 (1,5o) [2300] |+3450 | 10350 |
-------------------------------------------------------------------------
| Bastl - Silva | 2:1 | 9907,5o| | | |
| 1 (1,85) [100] | +185 | 10092,5o| | | |
-------------------------------------------------------------------------
| Safin - Beck | 2:1 | 9942,5o| | | |
|nie padnie 6(toto)| NIE | | | | |
|1 TAK (1,68) [150]| -150 | | | | |
-------------------------------------------------------------------------
| Kafel - Ljubicic | 2:0 | 9642,5o| | | |
| 2 (2,1o) [300] | -300 | | | | |
-------------------------------------------------------------------------
| Rosja - USA | 2:3 | 8142,5o| | | |
| 1 (1,75) [1500] | -1500 | | | | |
-------------------------------------------------------------------------
| Chiny - Włochy | 1:3 | 642,5o| | | |
| 1 (1,45) [7500] | -7500 | | | | |
-------------------------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------------------------
|Wygrana|Inwestycja| Zysk | % |Wygrana|Inwestycja| Zysk | % |
-------------------------------------------------------------------------
| 792,5o| 10150 |-9357,5o| -92,19 | 3450 | 3100 | 350 | +11,29 |
-------------------------------------------------------------------------
[/CODE]


...100% finałem byłoby jakby jeszcze juan_carlos pokazał nam rzeczywiście że jest w stanie wyciągnąć te 350zł na tydzień Trzymam za niego kciuki iwo:
Pozdrawiam.
Posted by: juan_carlos

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 16/09/2002 00:37

:eek:
jestem pod wrażeniem
Posted by: juan_carlos

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 16/09/2002 00:41

i jeszcze w sumie nie zauważyłem tego ale miałem dostać 1 słowo czy 8 słów bo pomyłka ośmiokrotna to nawet w przedszkolu nie zdarza się często
Posted by: RAFTER

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 16/09/2002 01:53

...Acli dzieki za "pokazowke" sam nie zrobil bym tego lepiej.Ale zapomnijmy o tym wszystkim co mialo miejsce.Teraz kilka slow co dalej z moja gra.Otoz panowie tak mam dla was ciekawostke.Posiadam budzet na odrobke dokladnie 5100zl.Z tych pieniedzy bede wszystko odrabial i jeszcze sie utrzymywal i to na dobrym poziomie.Od jutra zaczynam powazny etap w zyciu.Jesli odegram taka strate to sam przerosne siebie.Wierze w to mocno...I tu was zaskocze ale "zatrudnilem" do pomocy mi bardzo dobrego matematyka ktorego pasja jest oprocz swietnego znastwa matematyki teoria gier i rachunek prawdopodobienstwa.Jest to moj przyjaciel i jego pomoc w tym momencie jest niezbedna.Zapytal on mnie wczoraj"czemu tak angazujesz sie w to forum,skoro tylko czas tracisz i nic z tego nie zyskujesz".Powiedzialem bo chce cos udowodnic ludziom i zrobie to.Wiec od jutra mozecie byc pewni iz przynajmniej zrobie co w mojej mocy by to odegrac i byc na plusie.Moj przyjaciel bedzie planowal mi finanse i liczyl prawdopodobienstwo jak i wyliczal procenty.Czemu ja sie tym nie zajme?Po ostatniej porazce dowiedzialem sie o sobie ze brakuje mi cierpliwosci a z jego pomoca bede musial byc cierpliwy.Majac pewnosc schematu matematycznego czuje sie pewniej.Od jutra bede podawal typy.Wszystko mam juz przygotowane do rozpoczecia dalszej walki o swoje i ich pieniadze wiecie co mam na mysli.
P.s acli naprawde mimo ze tyle przegralem twoje szkice troche mnie ulagodzily dobra robota.Juan carlos mam nadzieje ze przyjmujesz moje wyzwanie i od jutra razem ze mna pokazesz co potrafisz.Mysle abys na sucho gral i wszystko pokazywal.Bede rad gdy wpadniesz w wieksze bagno niz ja z tym ze ty na sucho,wiec nie bedziesz plakal.Nie szpanuj kolego bo wiem ze jestes cieniak.Jesli masz dosc odwagi do graj dalej z tym ze zysk tygodniowy to 450zl a i mozesz wystartowac z kasa ktora do tej pory na such ugrales w tym temacie.Mysle ze przegrasz szybciej i wiecej niz myslisz.OK ide spac i do zobaczenia.
Posted by: Adpal

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 16/09/2002 01:59

Brawo za odwagę i inicjatywę RAFTER będziesz miał się okazję wykazać ,ale warto żebyś nowy temat założył bo ten przekroczył 200 postów.
Posted by: RAFTER

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 16/09/2002 02:02

...AHA i jeszcze slowo do dwuch wielkich madrali.Jeden stary cap drugi kosmiczny popapraniec.SET fischer idz kolego sie powies bo jestes zalosny i co ty tu robisz w tym temacie przeciez robisz kase na swoich pickach.Wykresy chyba ci poszly w gore bo przytoczyles moje slowa.Brawo idioto tak trzymaj idz pisz te swoje picki by set fiszer he.Ufo a szkoda slow poprostu dwuch wielkich graczy dolozylo swoje 3 grosze.Jednym slowem duzo mowicie gowno wiecie.
Posted by: Kura

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 16/09/2002 02:07

Jako że temat przekroczył 200 postów proponuje założyć nowy :

RAFTER SZTUKA GRY "Wielki koniec"
Posted by: Acli

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 16/09/2002 02:07

...wow.. wow.. wow...
RAFTER... pomalutku...
To chyba Ty uważałeś za stosowanie matematyki i rachunku prawdopodobieństwa za wielką głupotę (jeśli nie to sorrki). Widzę że się jednak uczysz...

Jeśli chodzi o juan_carlosa to wydaje mi się iż on powinien planowo "zarabiać" 350zł tygodniowo, to on nic nie wtopił i wywiązał się jak narazie z planu :zobacz:

Pozdrawiam i życzę powodzenia.
Posted by: twist

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 16/09/2002 02:13

Czy konsekwencja w s****ysyństwie ew dyslekcji może być wartością? (Za Kisielem)
Posted by: Galimatias78

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 16/09/2002 02:23

No temat staje się epopeją polskiego bukmacherstwa heh. Czyta się jak Mickiewicza
TOM II :RAFTER SZTUKA GRY "Odzrodzenie" aż nie mogę się doczekać.

Nie serio jak to jest sztuka gry to musi być plan chyba że zakładasz że twoje single czy inne tam będą od teraz bezbłędne a wyczucie stawki na dany zakład proroczy to luzik tak tez można.

TO jaki to plan no dawaj...

Pozdrawiam
Posted by: juan_carlos

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 16/09/2002 02:24

ja mam zamiar nadal zarabiać 350 zł/tyg bo jestem przyzwyczajony do skromnego życia
rafter czemu będziesz rad jak wpadnę w bagno?
piszesz że przerośniesz sam siebie...
zobacz kolego... miałeś już tyle szans wszystkie przewalileś... czy forum da ci kolejna? sam jestem ciekaw
wg mnie nie potrzeba ci matematyka tylko kogoś kto się zna na sporcie bo obliczenia jakie w przypadku takiej gry jak prezentujemy trzeba zrobić wykonuje średnio bystry drugoklasista :zobacz:
Posted by: juan_carlos

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 16/09/2002 02:27

aha i kasy mam 10 000 bo tamte 350 zł posłużą mi na przeżycie tygodnia tak jak w założeniach gry
cieniak
Posted by: wuzz

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 16/09/2002 04:18

Jeżeli ten kolega-matematyk jest naprawdę dobry w teorii gier i rachunku prawdopodobieństwa, to na dzień dobry powinien powiedzieć:
1. NIE GRAJ PROGRESJĄ !
2. Graj tylko single i tylko z takich dziedzin na których się znasz lepiej niż zdecydowana większość graczy i buki -> sławne p*k > 1 (w życiu nie tykaj siatkówki) !
3. A jeżeli masz niezawodny sposób na odegranie kasy , to graj w ten sposób od początku a nie cuduj.

Żeby cokolwiek z tego wyszło, to do pomocy potrzebny jest jeszcze kolega-psycholog.

A co z "kolegą-super znawcą od siatkówki", który się nie sprawdził?
Żyje jeszcze?
Posted by: Ufo

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 16/09/2002 04:45

[QUOTE]Oryginalnie wysłał RAFTER:
[qb]...AHA i jeszcze slowo do dwuch wielkich madrali.Jeden stary cap drugi kosmiczny popapraniec.SET fischer idz kolego sie powies bo jestes zalosny i co ty tu robisz w tym temacie przeciez robisz kase na swoich pickach.Wykresy chyba ci poszly w gore bo przytoczyles moje slowa.Brawo idioto tak trzymaj idz pisz te swoje picki by set fiszer he.Ufo a szkoda slow poprostu dwuch wielkich graczy dolozylo swoje 3 grosze.Jednym slowem duzo mowicie gowno wiecie.[/qb][/QUOTE]"Kosmiczny popapraniec" Podoba mi sie, nawet bardzo. "Stary cap" troche mniej, ale to nie moje zmartwienie (sorry Set). Jestes jak Czarny Rycerz z Monty Pyton'a; bez raczek, nozek - sam tulow, ale dalej nie chcesz nikogo przepuscic. Nic to - szkoda mi "matematyka", bo twoim typom co pokazuja i konkursy i fajne tematy, ktore zawsze konczyly sie rozpoczeciem nowego czegos brakuje. Chyba sa po prostu nioplacalne, takze bedzie ciezko. "Kosmicznemu popaprancowi" tez jest ciezko, bo przez 3/4 sezonu ugrywa (np. w MLB tu na forum) ledwie pol tego co ty lekka reka prze******lasz w 4 dni na 3 typach. Duzo mowicie ?! My podajemy typy i bilans mowi za nas. U ciebie Rafter duzo gatki , a bilansu robic nawet nie ma z czego.

PS. Madrala pozdrawia Mesjasza (Falszywego do tej pory i to strasznie)
Posted by: Set Fisher

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 16/09/2002 06:52

Odwołuję ignora z tytułu jawnej prowokacji .

Wiesz kmiotku na czym polega różnica między nami ? Nie wiesz, bo i skąd . Jest ich więcej a własciwie cała masa ale skupię się wyłącznie na jednej , zasadniczej - na grze .

Jak sobie przypominam w roku 2000 startowaliśmy z różnych poziomów . Ty już grałeś od lat a ja zaczynałem dopiero swą zabawę . Przez prawie 3 lata nie wyniosłeś ze swych doświadczeń niczego co wskazuje na Twój rozwój. Właściwie jest odwrotnie - swym aroganckim zachowaniem oraz grą pokazujesz że wręcz cofasz się w rozwoju . Już niektórzy nazywają Cię czubkiem . Czy to nic dla Ciebie nie znaczy ? Czy jesteś do tego stopnia ignorantem ? Masz tyle samo lat co ja a śmieją się z Ciebie gówniarze ( bez urazy dla małolatów ) . Najgorsze jest to, że mają rację . Jesteś pośmiewiskiem tego forum na własne życzenie .
Niech ten Twój matematyk wyjaśni Ci podstawową zasadę gry. Musisz mieć przewagę właśnie matematyczną bo inaczej d_u_p_a zbita i będziesz trwonił każdą pulę prędzej czy później . To już słyszałeś przecież ale olałeś to. A dlaczego ? Bo masz małą wyobraźnię albo niskie IQ - jak wolisz .

Co do mojej osoby .
Nazwanie mnie "starym capem" przez chorego człowieka nie jest obelgą, wszak można wszystkiego się po takim spodziewać . Co do mej gry to w przeciwieństwie do Ciebie nauczyłem się sporo , głównie od ludzi będących tu na mecz.pl . Forum a właściwie me typy traktuję tu trochę jak poligon doświadczalny . Są to moje pomysły, które mam zamiar wdrożyć w życie i gram je owszem ale za symboliczne stawki. To co puszczam w rzeczywistości za normalne stawki nie oglądają widzowie . Dlaczego ? Z różnych powodów , m.in. dlatego że jest tego dużo i nie sposób umieszczać i podliczać to wszystko.

I na zakończenie przydługiego postu możesz obejrzeć sobie jak po cichu i bez nadmiernego rozgłosu zarabia się Twoje "tygodniówki" ... http://www.sportstouts.com . Moja w tym tygodniu wyniosła 300$ choć będzie to widać dopiero jutro . Jak dobrze popatrzysz to znajdziesz znajomego nicka , który w zeszłym miesiącu zrobił pełną nagrodę czyli 1000$, nie wspominając o "tygodniówkach" .
A to wszystko kmiotku są tylko konkursy gdzie nie zainwestowaliśmy ani jednego , własnego centa. Widzisz jaki mały jesteś ? O czym ja mam z Tobą rozmawiać ?

Jesteś pierwszą osobą , która sprowokowała mnie do tego tonu . Nie mam w zwyczaju wrzucać ludziom ale jeżeli trzeba to nie mam nic przeciwko .

Obudź się Rafter - Fisher.
Posted by: Kubi

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 16/09/2002 07:12

Fisher jestem pod wrazeniem konstruktywnej krytyki. Tobie Rafter nic nie pozostaje tylko sie uczyc, ponoc na to nigdy nie jest zapozno.
Pozdrowiam
Posted by: Anonymous

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 18/09/2002 18:09

hmm... przeczytałem cały temat... jest to wielce pasjonująca lektura z gatunku "od milionera do pucybuta"... tak w ogóle to jestem w szoku, nie wiedziałem, że pacjenci szpitali psychiatrycznych mają dostęp do internetu... rafter zdradź mi swój niewątpliwie genialny sposób na oswobodzenie się z kaftanu... bo pisać jakoś musisz, chyba, że robi to jakiś pielęgniarz humorysta...
Posted by: Betsa vel L1n0

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 18/09/2002 18:18

[QUOTE]Oryginalnie wysłał pablo_:
[qb]hmm... przeczytałem cały temat... jest to wielce pasjonująca lektura z gatunku "od milionera do pucybuta"... tak w ogóle to jestem w szoku, nie wiedziałem, że pacjenci szpitali psychiatrycznych mają dostęp do internetu... rafter zdradź mi swój niewątpliwie genialny sposób na oswobodzenie się z kaftanu... bo pisać jakoś musisz, chyba, że robi to jakiś pielęgniarz humorysta...[/qb][/QUOTE]Ktos o skomentuje? Bo ja nie mam juz sil...
Posted by: juan_carlos

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 18/09/2002 18:29

lino przeczytaj na spokojnie temat to ci siły wrócą
nie samym chlebem żyje człowiek czasem potrzebuje też trochę pożywki duchowej
Posted by: savio

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 18/09/2002 19:15

Jak dla mnie komentarz pablo do zywotu Raftera jest jak najbardziej na miejscu tylko dlatego ze po przeczytaniu tutaj zamieszczonych jego wypowiedzi widac co porabia.
Posted by: RyanGiggs

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 19/09/2002 06:14

a ja powiem że kolejny temat z cyklu Rafter i nie tylko schodzi na "psy" a todlatego że zamiast typów jest za dużo *******enia , wyzywania i tym podobnych syfów i jak tu forum ma mieć renomę, proponuję kasowac takie tematy z syfami (bez urazy dla tych co meczyli palce przy klawiaturze piszac takie długie posty cho RAFTER i tak przebija tylu linijek to ja nawet nie umiem napisac )
P.S. Rafter trzymaj sie, moze passa sie odwróci
co do twojej osoby zaczynam byc powoli obojętny bo meczenie klawiatury na posty tego typu nie ma sensu.
jak ktos kiedys mówił
"Brud smród i ubóstwo" :stop:
Posted by: twist

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 19/09/2002 18:34

Posted by: Anonymous

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 29/10/2002 05:28

Przeczytałem cały temat, chociaż jest już 1:25 a o 6 wtsac muszę, ale to jest jak książka od której się nie można oderwać i tylko krótko skomentuje: żal mi tego całego Raftera, chociaż jest chamskim, aroganckim s****ysynem to c***owo że tyle kasy stracił i mu się pewnie coś z psychiką z****ło, bo szok na pewno przeżył, co oczywiście nie znaczy ,że go bronie, bo s****iel z niego nieprzeciętny!
Posted by: skottie

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 29/10/2002 06:21

heh, jako że poprzednik wrzucił temat na górę też go przeczytałem i ciągle głupio wyglądam śmiejąc się do wkranu kompa
faktycznie prawdziwa epopeja
jeszcze tylko to (cytuję za Ufo):
[QUOTE] Jestes jak Czarny Rycerz z Monty Pyton'a; bez raczek, nozek - sam tulow, ale dalej nie chcesz nikogo przepuscic. [/QUOTE]Ufo - a może Rafter zgodzi się na remis?
scottie
Posted by: Gabriel

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 03/11/2002 02:21

Znalazł sie biedacek!
http://rafter.%20.aresztowany.com/m/spam.php

Tak to jest dzieci jak sie siedzi na pieniądach w samochodzie z laptopem i zaduzo postów wysyła !
Posted by: Anonymous

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 07/11/2002 05:50

[QUOTE]Oryginalnie wysłał gabriel_f:
[qb]Znalazł sie biedacek!
http://rafter.aresztowany.com/m/spam.php**poprawiony**

Tak to jest dzieci jak sie siedzi na pieniądach w samochodzie z laptopem i zaduzo postów wysyła ![/qb][/QUOTE]poprawiam koledze URL'a bo się źle wpisało mu, już jest spoko, można klikać
Posted by: szutek

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 11/11/2002 09:03

Muszse przyznac ze bardzo ciekawa lektura. Tylko szkoda ze tak czasochłonna. Zreszta zobaczcie do ktorej godziny to czytalem .
Posted by: Big_star

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 11/11/2002 16:24

Hehe, WIELKI RAFTRE DALEJ BĘDZIE NAS UCZYŁ GRY!!

Zainteresowanych zapraszam do lektury: RAFTER I JEGO SZTUKA GRY :5gw:
Posted by: juan_carlos

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 11/11/2002 17:48

rafter jestem szczerze rozgoryczony że już nie chcesz się z nami dzielić swoimi typami i przeniosłeś się na inne forum
a tam... niespodzianka rafter ty jesteś słynny
Posted by: Anonymous

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 11/11/2002 18:37

sam- daruj sobie te animowanki, to temat z postami, a nie kreskówka którą rano oglądasz pijąc mleko. Ortografii się lepiej poucz, ale sorry tego uczą dopiero w szkole

:5gw:

Ortografii się lepiej poucz <rotfl> pewnie ze słownikiem całą noc tego posta edytował na tamtym forum;)
Posted by: kuba81

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 11/11/2002 18:41

Heheh no i znowu mialem sie z czego smiac Rafter chlopcze ty na kazdym forum jestes wysmiewany!!!!Daj juz sobie spokoj czlokieku .Ale znowu rozbroiles mnie piszac"spotykam sie z moimi kolegami z Los Angeles "buahahahahahahahaahahaahahahhahahahahahaah Z Kobe Bryantem w kosza pograsz sobie? I oczywiscie musiales zaznaczyc ze z Laptopa pisac nie bedziesz Zapraszam ciebie i twoich kolegow z Bronxu( ) do Poznania.Jestes cwaniaczek widze tylko na forum nawet nie wiesz jak chcialbym by byl zlot jakis ludzi z mecz.pl i bys tam byl...Ale nie przyjedziesz bo mocny to tylko w gebie jestes i na forum...Daj juz spokoj czlowieku bo nudne na kazdym forum sie robia twoje teksty.Oddaj Tatusiowi Laptopa ,sprzedja kompa i graj sobie ile chcesz i jak chcesz.

Pozdrawiam iwo: Aha pozdrow Bryanta ode mnie

P.S Na tym forum juz widze nie odpisujesz kazdemu z osobna tak jak tam bo bys musial tysiace postow wysylac
Posted by: xeo

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 11/11/2002 19:21

Przeczytałem posty na forum bukmacher i mam pytanie czy na forum jest jakiś doktor od głowy ? Wg. mnie Rafter cierpi na jakąś chorobe psychiczną lub po prostu jest jeszcze niedojrzały emocjonalnie - to nie jest smieszne lecz smutne inajlepszym wyjściem było by ignorowanie go bo kazdy kolejny post nakreca go coraz bardziej i może przyczyniamy się do pogłębiebia jego choroby .
Posted by: skala

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 11/11/2002 19:36

Na jakim to forum mozna teraz spotkac naszego przyjaciela - Raftera?
Posted by: Betsa vel L1n0

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 11/11/2002 19:42

[QUOTE]Oryginalnie wysłał skala:
[qb]Na jakim to forum mozna teraz spotkac naszego przyjaciela - Raftera?[/qb][/QUOTE]bukmacherzy.com

---

Nie wysilajcie sie, tego Rafter nie czyta, a na pewno nie odpisze, tak wiec pozwolcie pierwszoplanowej postaci juz zejsc ze sceny i odejsc w wieczny odpoczynek
Posted by: bArTess

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 11/11/2002 19:48

[QUOTE]Oryginalnie wysłał xeo:
[qb]Przeczytałem posty na forum bukmacher i mam pytanie czy na forum jest jakiś doktor od głowy ? Wg. mnie Rafter cierpi na jakąś chorobe psychiczną lub po prostu jest jeszcze niedojrzały emocjonalnie - to nie jest smieszne lecz smutne inajlepszym wyjściem było by ignorowanie go bo kazdy kolejny post nakreca go coraz bardziej i może przyczyniamy się do pogłębiebia jego choroby .[/qb][/QUOTE]obecnie nie, ale chyba rzeczywiście trzeba będzie kogoś zatrudnić

zachowanie tego kolesia jest jego komentarzem samego siebie, ja myślę że nie ma żadnych wątpliwości w tej kwestii

jakby to powiedziała Ania Przybylska:

"mała rzecz, a cieszy"


swoją drogą to tak wesoło jeszcze nie było na naszym forum al:

pozdrawiam
Posted by: bArTess

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 11/11/2002 19:52

[QUOTE]Oryginalnie wysłał skala:
[qb]Na jakim to forum mozna teraz spotkac naszego przyjaciela - Raftera?[/qb][/QUOTE]forum: http://www.bukmacherzy.com/modules/phpBB2/index.php

wątek:
http://www.bukmacherzy.com/nowe!!!/phpBB2/viewtopic.php?t=172&start=0

enjoy
Posted by: tyler

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 11/11/2002 20:30

pozwoliłem sobie zrobić 'wybór najnowszych tekstów raftera':
1.To żałosne żeby banda nieudaczników, którzy biegną do STS żeby postawić kupon za 2 zł ukradzione w nocy z portfela mamy miała mnie pouczać.
2. a jutro lecę się spotkać z moim kumplem z Los Angeles i będę dopiero w czwartek rano, a z laptopa nie będę do was pisał bo nie jesteście tego warci.
3.Co tu jest na tym temacie "Zlot bydła" czy co? Dyskusje sobie dzieci zrobiły, a przy okazji od kiedy w przedszkolu przeklinać uczą??
4.Dżinsowy popaprańcu - s****ysynka to se znajdź w domu, mój idol to Rafter bo to człowiek sukcesu, a co do kurdupla to może był twój tato?
5.UWAGA TERAZ NAJLEPSZE:
Żegnam pajacernie, bo przelatuję właśnie nad oceanem i widok za oknem jesto wiele bardziej zajmujący niż rozmowa z wami
Posted by: szutek

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 11/11/2002 20:55

Dzieki ci RAFTER. JEdnak na coś sie przydałeś. Dzieki tobie nie jest juz najbardziej jeżdżoną osobą prez ludzi na forum .
Posted by: Conrad

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 12/11/2002 06:18

Tyler, dobra robota.
Posted by: volsung

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 13/11/2002 12:32

od wczoraj śledzę to co dzieje się na www.bukmacherzy.com a to za sprawą Raftera. On jest boski!!! postawił 3200 zł (pożyczka z banku jak twierdzi) na LAKERSÓW z ATLANTĄ bo...miał cynk od dziennikarza sportowego (trzeba wam wiedzieć że pan Rafter jest właśnie w LA)i co? wynik 83:85....trzeba będzie wziąść nową pożyczkę..
Posted by: oli

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 13/11/2002 12:47

heheh ja *******e lałem ze śmiechu
Posted by: Conrad

Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" - 13/11/2002 16:15

Temat zamknięty - wątek przekroczył 200 odpowiedzi a Rafter zapowiada powrót (dopiero) na przełomie grudnia.