Błedy buków przy ustalaniu kursów

Posted by: rider

Błedy buków przy ustalaniu kursów - 03/01/2006 14:59

Witam,
chcę sie zająć takim tematem. Czasem bukmacherzy popełniają błąd przy ustalaniu kursów na konkretne zdarzenie. Np. mecz druzyn A i B
jeden buk daje na A-2,05, a na B-1,8
drugi na A-1.8, a na B-2,05

tak więcobstawiajac u jednego na A a u drugiego na B jesteśmy na + 0,05.
Trzeba tylko wyszukac takie zdażenie, a jak wiadomo jest tego od diabła. Czy ktos sie juz tym zajmował ? Chodzi mi głównie w jakich dyscyplinach najczesciej mozna takie coś wyszukać no i czy zdażają sie na tyle czesto, że jest to warte wysiłku przeglądania setek jak nie tysięcy zdarzeń.
pzdr
Posted by: SenDPL

Re: Błedy buków przy ustalaniu kursów - 03/01/2006 15:02

Sure betting, sprawdź inne tematy zanim otworzysz nowy.

Pozdrawiam

SenD
Posted by: Zagłębiak

Re: Błedy buków przy ustalaniu kursów - 03/01/2006 15:59

Quote:

Witam,
chcę sie zająć takim tematem. Czasem bukmacherzy popełniają błąd przy ustalaniu kursów na konkretne zdarzenie. Np. mecz druzyn A i B
jeden buk daje na A-2,05, a na B-1,8
drugi na A-1.8, a na B-2,05

tak więcobstawiajac u jednego na A a u drugiego na B jesteśmy na + 0,05.
Trzeba tylko wyszukac takie zdażenie, a jak wiadomo jest tego od diabła. Czy ktos sie juz tym zajmował ? Chodzi mi głównie w jakich dyscyplinach najczesciej mozna takie coś wyszukać no i czy zdażają sie na tyle czesto, że jest to warte wysiłku przeglądania setek jak nie tysięcy zdarzeń.
pzdr





no właśnie o to chodzi w całym graniu aby być sprytniejszym od nich, tak mozna tylko ich ograc
Posted by: nowy WK

Re: Błedy buków przy ustalaniu kursów - 03/01/2006 18:30

Jak sie cos takiego zdarza to zwykle dlatego, ze ktorys buck przez pomylke zamienil kursy. Zagrasz to - dostaniesz zwrot a czasem i blokade konta.

Wojtek
Posted by: Logan

Re: Błedy buków przy ustalaniu kursów - 03/01/2006 18:36

riderowi nie chodzi chyba o zamiane kursow tylko o roznice w oszacowaniu prawdopodobienstwa zajscia okreslonego wyniku u roznych bukow czyli surebety
Posted by: nowy WK

Re: Błedy buków przy ustalaniu kursów - 03/01/2006 18:43

Pewnie tak ale takie roznice jakie przedstawil to na 80% zamiana kursow i nie ma co tego ruszac.

Wojtek
Posted by: rider

Re: Błedy buków przy ustalaniu kursów - 05/01/2006 21:09

Tak, teraz juz wiem ze to sa surebety i rzezywiscie, nie ma co tego ruszac. ;-) Dzieki