Konkurs hokejowy XV edycja - regulamin, zapisy dyskusja

Posted by: Gadzina

Konkurs hokejowy XV edycja - regulamin, zapisy dyskusja - 05/01/2009 16:14

Witam, myslę że nadszedł odpowiedni czas na rozegranie kolejnej tury naszego hokejowego konkursu.
Posted by: Vader

Re: Konkurs hokejowy XV edycja - regulamin, zapisy dyskusja - 05/01/2009 21:04

Może niech któryś mod zorientowany w konkursie edytuje post i zarzuci "uaktualniony" regulamin. Bo od kilku edycji jest zmieniony a czasami brak wzmianek. Choćby o bonusie za komplet w podstawie.

No to dorzucę się do puli smile
Może tym razem uda się Was oskubać wink
A jak nie to zabawa i tak dobra.
Posted by: vonseb

Re: Konkurs hokejowy XV edycja - regulamin, zapisy dyskusja - 06/01/2009 06:16

NO ja standartowo jestem ! Ale trzech to nas malo .
Choc ostatniemi czasy jakby lekkie ozywienie w tematach hokejowych - moze jakies nowe narybki.
Posted by: vonseb

Re: Konkurs hokejowy XV edycja - regulamin, zapisy dyskusja - 06/01/2009 06:19

OTO regulamin staralem sie go poprawic ale powiedzcie gdzie jeszcze cos jest nie tak, a co ustalilismy

1. W każdym tygodniu gramy 7 spotkań hokejowych + 8 i 9 spotkanie tzw. UNDERDOG .
- typujemy maksymalnie 4 typy dziennie - łącznie z UNDERDOGIEM
- mecze wpisujemy w tych samych dniach w których dane spotkanie ma się odbyć- nie dotyczy to NHL.
- UNDERDOGA podajemy w dowolnym dniach w tygodniu przy czym wolno podać tylko 1 UNDERDOGA dziennie, 2 razy w tygodniu, ma być to jednak wyraźnie zaznaczone, iż to jest ten typ (najlepiej Boldem zaznaczyć, ze jest to UNDERDOG)
- buki (STS, Fortuna , Toto-Mix, Milenium, Bwin, Unibet, Expekt, Centrebet, Nordicbet, GB - bez P2P, Bet365, Pinnacle, Sportingbet, Olympic, Ladbrokes )
- mecze, które obstawiamy mogą pochodzić z 1 i 2 lig światowego hokeja(NHL, Eliteserien, DEL, SM, Extraliga itd.), turnieje międzynarodowe i pucharowe, puchary kraju
- nie gramy meczow z lig nizszych niz 2-ga w danym kraju
- mecze obstawiamy w systemie 1X2 gramy też totale, handicapy i poszczególne tercje, gramy tez H2H miedzy dwoma zawodnikami ( punkty w klasyfikacji kanadyjskiej , gole )
- jażdy z uczestników może "zastopować" typ maxymalnie 3 razy w tygodniu.

2. Kurs granego meczu musi być powyżej 1.5 (1,5 też może być)
- przy podawaniu spotkań od "uliczników" (STS, Profesjonal, Toto-Mix, Millenium )musimy uwzględniać podatek "w zaokragleniu" (czyli typujemy kursy większe/równe 1,60)
- kursy mają być podawane aktualne (raczej nie korzystajcie z ze starych ulotek STS czy Profesjonala)
- UNDERDOGI podajemy po kursie większym/równym 2,2 natomiast od "uliczników" kurs musi być większy/równy niż 2,4
- nie istotna jest wysokość kursu, liczy się sam mecz.
- nie wolno podawać typów na mecze które już trwają, lub które się skończyły, pomimo podawanej innej godziny, bądź daty rozpoczęcia spotkania w ofertach buków
-typy podajemy do momentu przyjmowania zakladow przez danego buka (naziemni do rozpoczecia spotkania gdyz np sobota niedziela wczesniej zamykaja).
- nie wolno grac ewidentnych pomyłek buków
- typ podany niezgodnie z regulaminem ale nietrafiony traktowany jest jako nietrafiony natomiast jesli typ byl trafiony trzeba go powtorzyc.Poprawki i uzupelnienia do chwili zakonczenia przyjmowania zdarzen

3. Trafione i niecelne typy są sumowane (np. 5 trafionych 2 nietrafione 5-2)
- jeśli uczestnik konkursu podał typ , na ktorego zgodnie z zasadami bukmachera przysluguje ZWROT moze on powtorzyc dany typ ( musi to tylko dokladnie opisac za co jest zagrany ten zwrot)
- trafiony typ za UNDERDOGA (UD) jest liczony jako +2, niecelny jako 0.
- trafienie bilansu typów podstawowych 7-0 daje 2 dodatkowe punkty
- wszystkie typy zamieszczane są w dziale KONKURS-HOKEJ (Europa-NHL)- XV edycja
- edytowanie postów jest zabronione .

4. Wybrany mecz może typować maksymalnie 3 uczestników konkursu, po podaniu zdarzenia jako 3 osoba należy zaznaczyć przy nim stop =
- UNDERDOGA mogą typować 2 osoby jednakowo (sytuacja ze znakiem również obowiązkowa)
- czyli np. spotkanie drużyny A z drużyną B może postawić na A - 3 osoby (UNDERDOG 2)
- jeśli ktoś będzie typował ten mecz jako 4 osoba z kolei i jego typem będzie B, X, lub XB może to spotkanie zagrać.
- UNDERDOGÓW nie można grać z tym samym spotkaniem, które mamy w typowaniu podstawowym
- z JEDNEGO meczu JEDNA osoba moze podac tylko 1 zdarzenie ( ( over/under , 1,X,2 , strzelenie gola przez druyzne itp )na mecz poza pojednykami H2H graczy , badz strzelaniem goli przez graczy z danego pojedynku


5. Wpisowe do wzięcia udziału w konkursie wynosi 50 PLN
- pieniądze należy przelać na konto skarbnika do dnia ...... roku włącznie
- po w/w terminie, Ci którzy nie wpłacili wymaganej sumy zostają wykreśleni z konkursu
- numer konta będzie przesłany każdemu uczestnikowi na maila.
- przy przelewie należy zaznaczyć nicka, który będzie brał udział w konkursie
- Podział puli: 50-30-20 % dla pierwszej trojki w konkursie
- W przypadku równej ilości punktów na koniec konkursu to nagrody sa proporcjonalnie dzielone pomiedzy zainteresowanych.

6. Czas trwania konkursu
- konkurs zaczyna się z dniem ...... (poniedziałek).
- definitywny koniec XIII edycji konkursu hokejowego będzie miał miejsce po pełnych 10 tygodniach gry
- możliwość tygodniowego lockoutu w konkursie w razie gdyby była mała ilość meczy do typowania (ogłaszane zaraz na początku tygodnia)


WAZNE INFORMACJE:
1. Mozna podac do 4 typow jednego dnia ( lacznie podstawowe z dogiem) przez danego uczestnika.

2. W przypadku zwrotu za jakies wydarzenie( asian handicup, czy total na linii 5,0 postepujemy zgodnie z zasadami dangeo buka gdzie bylo grane ) czyli najczescij powtorzenie typu na ogolnych zasadach.

3. Z JEDNEGO meczu JEDNA osoba moze podac tylko 1 zdarzenie ( over/under , 1,X,2 , strzelenie gola przez druyzne itp )na mecz poza pojednykami H2H graczy , badz strzelaniem goli przez graczy z danego tego pojedynku - a wiec nie mozna juz grac ponizej 1,5 i np remis w tercji lub bramka do 9 min i over w meczu.

NOWINKI:
a) Obnizamy UD do kursu 2,20 - buki netowe 2,40 - buki "uliczne"
b) Każdy z uczestników może "zastopować" typ maxymalnie 3 razy w tygodniu.
Posted by: vonseb

Re: Konkurs hokejowy XV edycja - regulamin, zapisy dyskusja - 06/01/2009 06:22

Start - mysle ze realny termin 19 stycznia za dwa tygodnie
Wplaty po 50 zl wiadomo do 19.01 po ustaleniu szczegolow.
Posted by: vodzior

Re: Konkurs hokejowy XV edycja - regulamin, zapisy dyskusja - 06/01/2009 13:16

no to bede czwarty do pokera wink
Posted by: royalflush

Re: Konkurs hokejowy XV edycja - regulamin, zapisy dyskusja - 06/01/2009 17:01

Ja sie zdecyduje przed 19.01 nie wiem czy w tym okresie będe miał okazje do systematycznej gry
Posted by: colaczek

Re: Konkurs hokejowy XV edycja - regulamin, zapisy dyskusja - 06/01/2009 20:18

Jestem ooo
Posted by: Gutek84

Re: Konkurs hokejowy XV edycja - regulamin, zapisy dyskusja - 06/01/2009 21:27

Witam wszystkich. Ja też się chętnie przyłączę do konkursu smile.
Prosiłbym o informację w jaki sposób i komu mam przelać kaske.
Posted by: Valverde

Re: Konkurs hokejowy XV edycja - regulamin, zapisy dyskusja - 07/01/2009 01:30

Jestem smile
Posted by: hotdog

Re: Konkurs hokejowy XV edycja - regulamin, zapisy dyskusja - 07/01/2009 02:04

A ja mam pytanie, czy wchodzi w gre ewentualna zmiana w regulaminie dotyczaca podawania typow tylko w ten sam dzien. Czy bylo by mozliwe podawanie z jednodniowym wyprzedzeniem.
Posted by: piotrpe

Re: Konkurs hokejowy XV edycja - regulamin, zapisy dyskusja - 07/01/2009 04:56

A ja mam propozycję zmiany polegającej na możliwości oddawania jednego dnia większej ilosci typow niz jest to w tej chwili
Posted by: Gadzina

Re: Konkurs hokejowy XV edycja - regulamin, zapisy dyskusja - 07/01/2009 05:02

Co do propozycji podawania typów z jednodniowym wyprzedzeniem mógłbym ją poprzeć ponieważ minął juz czas kiedy kilka minut po północy wszyscy rzucali sie na kilka najlepszych spotkań, co do podawania większej ilości typów jednego dnia uważam, że nie ma to sensu, i tak możena rozegrać tydzień w 2 dni.
Posted by: g00niek

Re: Konkurs hokejowy XV edycja - regulamin, zapisy dyskusja - 07/01/2009 05:40

Jestem i ja oczywiscie..

A teraz kwestie regulaminowe:

Od dawna juz myslalem o ilosci typow w jeden dzien i podawania ich tylko w dniu meczu.. Podam argumenty za... wiaza sie one ze soba.. Gdy znieslibysmy dzienny limit + pozwolili typowac dowolnie czyli typuje mecz piatkowy w poniedzialek.. Ja jestem na tak, wychodze z zalozenia ze wszyscy staraja sie sledzic tematy konkursowe dokladnie, sam gram typy wielu userow, powinnismy konkurs sprowadzic do czerpania pelnymi garsciami typow a nie sporowadzac go tylko do rywalizacji, w drodze konkursu mamy sobie pomagac, wylapywac perelki kursowe, underdogi...

Przy kilkunastu userach uczestniczacych temat tygodniowy ma kilka podstron wiec sledzenie i stopowanie nie byloby takie trudne.. poza tym wprowadzic zapis w regulaminie brak stopu lub podanie typu zastopowanego rowna sie jego strata czyli typ od razu przegrany, troche dyscypliny sie przyda moim zdaniem.

Reasumujac - zniesc limity typow dziennych, wprowadzic mozliwosc typowania z wyprzedzeniem, wprowadzic kary dla niesledzacych tematow konkursowych (brak stopu, umieszczenie typu juz zastopowanego) Czekam na kontre smile
Posted by: hotdog

Re: Konkurs hokejowy XV edycja - regulamin, zapisy dyskusja - 07/01/2009 07:02

Widze ze czesc osob nie miala by nic przeciwko mojej propozycji. W takim razie rozwine troche temat ktory mialem na mysli.
Od razu przyznam, ze chodzilo mi na poczatku o myslenie czysto egoistyczne. Ale moze jednak nie do konca... Z tego co widze, to znaczna czesc bioracych udzial w konkursie pracuje,oczywiscie nie ma to znaczenia kto jak i co robi, ale moze jest jeszcze ktos, kto ma nieregularny tryb pracy(np.tak jak ja), to znaczy ze czasem wstaje wczesniej a czasem wraca pozniej, i nie zawsze ma ochote/sile czekac do polnocy lub wstawac wczesniej tylko dlatego zeby podac typ w konkursie, a zlecanie komus zeby co chwile to robil bylo by..bez sensu...
Pytalem o jednodniowe wyprzedzenie, z tego wlasnie wzgledu. Ale nie mial bym nic przeciwko tak jak wspomnial goniek co do wiekszej rozpietosci. Z tym ze raczej nie byl bym tak drastyczny w egzekwowaniu pomylek(przegrany typ), gdyz przy wiekszej ilosci dni nie jest tak bardzo trudno o nie postawienie znaku stop a teraz tez sie to czesto zdarzalo. Ale przy jednym dniu wyprzedzenia moze bylo by to sensowne, skoro juz sie cos zaczyna, dobrze jest jednak zwracac uwage nie tylko na siebie...
Posted by: vonseb

Re: Konkurs hokejowy XV edycja - regulamin, zapisy dyskusja - 07/01/2009 17:05

Okej czemu nie zrobic "rewolucyjnych" zmian zobaczymy jak bedzie dzialac ta formula.
Ja bym jednak byl za projektem hotdoga czyli:
1. Typy z maksymalnym wyprzedzeniem 1 dniowym
2. Zniesc limit typow dziennych
Posted by: vonseb

Re: Konkurs hokejowy XV edycja - regulamin, zapisy dyskusja - 07/01/2009 17:46

Originally Posted By: Gutek84
Witam wszystkich. Ja też się chętnie przyłączę do konkursu smile.
Prosiłbym o informację w jaki sposób i komu mam przelać kaske.


Skarbnikiem jestem ja, ale chyba wszyscy ktorzy grali wczesniej wiedza ze wszystko jest OK i na czas .
a namiary na wplate beda jak juz ustalimy szczegoly terminu rozpoczecia i regulaminu.
A co ze startem konkursu 19-tego ?! Pasi data
Posted by: hotdog

Re: Konkurs hokejowy XV edycja - regulamin, zapisy dyskusja - 07/01/2009 18:22

"1. Typy z maksymalnym wyprzedzeniem 1 dniowym
2. Zniesc limit typow dziennych "

Mnie te zmiany jak i data odpowiadaja.
Jezeli tak zostanie to chetnie znowu wezme udzial w konkursie.
Posted by: mopsiq

Re: Konkurs hokejowy XV edycja - regulamin, zapisy dyskusja - 08/01/2009 08:05

Te dwie poprawki byly by bardzo dobrym posunieciem, a co do nr. konta gdze go mozna nabyc
Posted by: hotdog

Re: Konkurs hokejowy XV edycja - regulamin, zapisy dyskusja - 08/01/2009 08:31

Pozwolilem sobie zobaczyc jak sytuacja wyglada w tej chwili i :

1.Gadzina
2.Vader
3.vonseb
4.vodzior
5.colaczek
6.Gutek84
7.Valverde
8.hotdog
9.piotrpe
10.g00niek
11.mopsiq ?(wydaje mi sie ze pytanie o konto bylo zgloszeniem)


12.royalflush ?

Zostalo jeszcze kilkanascie dni, byla by niezla zabawa przy zgloszeniu sie jeszcze podobnej ilosci.
A co do zmiany w regulaminie, to nie bylo zadnych protestow, wiec znaczy to ze te dwa punkty zostaja wprowadzone ?
Posted by: vonseb

Re: Konkurs hokejowy XV edycja - regulamin, zapisy dyskusja - 08/01/2009 15:24

REGULAMIN Raczej tak wink Mysle ze na poczatek dzien wyprzedzenia starczy. Zobaczymy jak to bedzie funkcjonowac. Sam teraz mam czasami problemy z czasem.
Numery konta rozesle dzis wieczorem zainteresowanym na prive'a.

PS. Pamietajcie o jednej rzeczy LISCIE BUKMACHEROW z ktorych mozna grac - ewentualnie prosze o PROPOZYCJE nowych ale z drugiej strony nie chcialbym grac w 100 durnych bukmacherach , ale jak macie jeszcze jakies SOLIDNE grane buki to dolaczymy. Trzeba miec i na tym kontrole.
Posted by: vodzior

Re: Konkurs hokejowy XV edycja - regulamin, zapisy dyskusja - 08/01/2009 15:46

popieram wieszkosc chociaz jestem przeciwny grania na zas smile
apropo prosba taka aby kazdy uczestnik podawal aktualny bilans granych typow z danego tygodnia
Posted by: guardian

Re: Konkurs hokejowy XV edycja - regulamin, zapisy dyskusja - 08/01/2009 16:39

Cześć Panowie, dawno mnie tu nie było ale chętnie wrócę do gry w tak zacnym gronie. Dopiszcie mnie do listy. Jest tylko jedno ale w dniach 25.01-10.02 jestem w Kanadzie i przypuszczam, że nie będę miał szansy na typowanie. Plusem jest to, że zaliczam mecz NHL w tym czasie smile Czy będę mógł nadrobić te 2 tygodnie w póxniejszym czasie podając typy za brakujące tygodnie???
Posted by: Gadzina

Re: Konkurs hokejowy XV edycja - regulamin, zapisy dyskusja - 08/01/2009 17:49

Ok więc wiekszość poparła podawanie typów z jednodniowym wyprzedzeniem , więc mozna wprowadzic ten punkt do regulaaminu.

Poza tym trzeba lepiej egzekwować podawanie bilansów na bieżąco podczas typowania kolejnych spotkań, bo to znacznie ułatwia rywalizację.

Co do zwiększenia ilosci typów w jedeń dzień proponuje głosowanie .

Ja jestem na nie
Posted by: vonseb

Re: Konkurs hokejowy XV edycja - regulamin, zapisy dyskusja - 08/01/2009 18:11

Guardian - mysle ze spokojnie da sie te twoje 2 tygdonie twojego pobytu w Kanadzie da sie zalatwic - bedziesz przez 2 tygodnie typowal po dodatkowym tygodniu.
Posted by: g00niek

Re: Konkurs hokejowy XV edycja - regulamin, zapisy dyskusja - 08/01/2009 23:56

Dobra to wprowadzamy podawanie typow niekoniecznie tego dnia co mecz, ale jedned dzien wyprzedzenia jest mozliwy (argument--> mozna znalezc lepsze kursy i zwrocic uwage pozostalych na ten mecz i dzieki temu pieniadze smile

Co do zniesienia limitow zdecydowanie jestem na tak..

Vonseb jesli bedziesz mial czas to edytuj pliz regulamin smile

Pozdr
Posted by: vonseb

Re: Konkurs hokejowy XV edycja - regulamin, zapisy dyskusja - 09/01/2009 00:17

TAK wieczorem to zrobie .
Posted by: Vader

Re: Konkurs hokejowy XV edycja - regulamin, zapisy dyskusja - 09/01/2009 01:02

Ładny ruch w temacie się zrobił.

Ja także jestem za zmianą aby można podawać typy w jednodniowym wyprzedzeniem.

Co do limitu typów jest mi to obojętne.

Także popieram aby każdy uczestnik podawał swój aktualny bilans. Sam to robię. I dzięki temu liczący szybciej może wyłapać błędy, wątpliwości.

Co do buków to chyba wszystkie solidne buki już są w regulaminie. Tylko chyba buk "Olympic" jest "martwy". Od dawna nie widziałem, żeby ktoś podał typ z tego buka.
Można by wyrzucić go i dać jakiś nowy. Ale sam zaznaczam, że nie mam pojęcia jaki można by dodać.

Aha... Przypominam, że tydzień konkursowy zaczyna się po 24;01 w poniedziałek czasu polskiego. Typy na mecze po 24ej są już na "nowy" tydzień. Bo ostatnio kilka osób podawało na poprzedni tydzień a ja ten sam mecz typowałem na kolejny tydzień...
Posted by: Baqu

Re: Konkurs hokejowy XV edycja - regulamin, zapisy dyskusja - 09/01/2009 01:26

witam serdecznie
też chętnie zgłoszę swój udział, ale mam kilka pytań.

1) co do spotkań NHL jeżeli grane są dziś w nocy to podajemy dszisiejszy dzień a nie jutrzejszy ?

2) czemu konkurs jest w dziale "Lodowisko do Hokeja" a nie tak jak inne konkursy w dziale "Inne Konkursy" ?

3) również jestem za tym, aby była możliwość podania dzień wcześniej typu, aczkolwiek będzie problem z tym zapisem zapewne ( Wybrany mecz może typować maksymalnie 3 uczestników konkursu, po podaniu zdarzenia jako 3 osoba należy zaznaczyć przy nim stop ) gdyż każdy będzie musiał przeglądać więcej typów innych ze względu na zwiększoną rozpiętość czasu podania typu i tu rodzi się moje pytanie - czy nie będzie można otwierać tematu konkursowego na dany dzień a nie na tydzień ? w takim wypadku wszystko by było czarno na białym... ?

4) sam jestem przeciwny zwiększeniu ilości podawania typów w jeden dzień, 4ry to i tak bardzo dużo, nawet zmniejszyłbym do trzech... w tym konkursie chyba chodzi o sumienność i regularność a nie o to aby w jeden dzień podać 9 typów smile przynajmniej tak sądzę.

5) jedna rzecz w regulaminie mnie bardzo irytuje:
"z JEDNEGO meczu JEDNA osoba moze podac tylko 1 zdarzenie ( ( over/under , 1,X,2 , strzelenie gola przez druyzne itp )na mecz poza pojednykami H2H graczy , badz strzelaniem goli przez graczy z danego pojedynku", zniósł bym to kompletnie, nie widzę sensu dlaczego tak ograniczać ramy konkursu.

pozdrawiam i czekam na odpowiedź.
Posted by: hotdog

Re: Konkurs hokejowy XV edycja - regulamin, zapisy dyskusja - 09/01/2009 01:48

Originally Posted By: Baqu

5) jedna rzecz w regulaminie mnie bardzo irytuje:
"z JEDNEGO meczu JEDNA osoba moze podac tylko 1 zdarzenie ( ( over/under , 1,X,2 , strzelenie gola przez druyzne itp )na mecz poza pojednykami H2H graczy , badz strzelaniem goli przez graczy z danego pojedynku", zniósł bym to kompletnie, nie widzę sensu dlaczego tak ograniczać ramy konkursu.


Rzeczywiscie, w koncu jezeli dam "jedynke" to dlaczego nie moge dac tez "overa". Mozna by to jakos zmodyfikowac.

Jestem za zniesieniem limitow, gdyz z tego co pamietam, to czasem jednak zdarzalo sie ciekawych kilka spotkan, wiec po co rzucac moneta...
Posted by: vonseb

Re: Konkurs hokejowy XV edycja - regulamin, zapisy dyskusja - 09/01/2009 02:47

Originally Posted By: Baqu
witam serdecznie
też chętnie zgłoszę swój udział, ale mam kilka pytań.

1) co do spotkań NHL jeżeli grane są dziś w nocy to podajemy dszisiejszy dzień a nie jutrzejszy ?

2) czemu konkurs jest w dziale "Lodowisko do Hokeja" a nie tak jak inne konkursy w dziale "Inne Konkursy" ?

3) również jestem za tym, aby była możliwość podania dzień wcześniej typu, aczkolwiek będzie problem z tym zapisem zapewne ( Wybrany mecz może typować maksymalnie 3 uczestników konkursu, po podaniu zdarzenia jako 3 osoba należy zaznaczyć przy nim stop ) gdyż każdy będzie musiał przeglądać więcej typów innych ze względu na zwiększoną rozpiętość czasu podania typu i tu rodzi się moje pytanie - czy nie będzie można otwierać tematu konkursowego na dany dzień a nie na tydzień ? w takim wypadku wszystko by było czarno na białym... ?

4) sam jestem przeciwny zwiększeniu ilości podawania typów w jeden dzień, 4ry to i tak bardzo dużo, nawet zmniejszyłbym do trzech... w tym konkursie chyba chodzi o sumienność i regularność a nie o to aby w jeden dzień podać 9 typów smile przynajmniej tak sądzę.

5) jedna rzecz w regulaminie mnie bardzo irytuje:
"z JEDNEGO meczu JEDNA osoba moze podac tylko 1 zdarzenie ( ( over/under , 1,X,2 , strzelenie gola przez druyzne itp )na mecz poza pojednykami H2H graczy , badz strzelaniem goli przez graczy z danego pojedynku", zniósł bym to kompletnie, nie widzę sensu dlaczego tak ograniczać ramy konkursu.

pozdrawiam i czekam na odpowiedź.

ad 1) Jesli sa grane dzis w nocy to nalezaly do dnia dzisiejszego
ad 2) Bo konkurs ma WIELOLETNIA TRADYCJE i wydaje mi sie ze jest NAJSTARSZYM REGULARNYM konkursem na mecz.pl ( nawet przed tenisowym i byc moze nawet przed PLAY-OFFami ale to moze CONRAD by wiedzial)
ad 3) Po pierwsze w konkursie zapewne bedzie kilkunastu uczestnikow , wiec jednorazowo bedzie do przelecenia maksymalnie ze dwie strony mysle ze to nie jest takie trudne
ad 4) Z tym sie tez i ja zgadzam ale jestem w stanie przychylic sie do wiekoszosci - mozemy zobaczyc jak to bedzie funkcjonowalo
ad 5) Ja uwazam ze czesto sa zdarzenia lekko podpierajace sie ( np jedynka w 1 tercji jako UD i 1-ka w calym jako typ normalny )
Posted by: hotdog

Re: Konkurs hokejowy XV edycja - regulamin, zapisy dyskusja - 09/01/2009 03:01

Originally Posted By: vonseb

ad 5) Ja uwazam ze czesto sa zdarzenia lekko podpierajace sie ( np jedynka w 1 tercji jako UD i 1-ka w calym jako typ normalny )


Oczywiscie, i wiem ze moglo by to prowadzic do konfliktow. Chodzilo mi tylko o to ze np.mozna podac dwa zdarzenia z tego samego spotkania, z tym ze jedno z nich to u/o. Ale na pewno nie bede sie upieral.
Posted by: travis

Re: Konkurs hokejowy XV edycja - regulamin, zapisy dyskusja - 09/01/2009 03:36

Witam wszystkich
Przyłączę się do konkursu jesli można.
Co do regulaminu typy dzień wcześniej jak najbardziej,jeden mecz jeden typ,reszta obojętne.
Pozdrawiam
Posted by: Domingos

Re: Konkurs hokejowy XV edycja - regulamin, zapisy dyskusja - 09/01/2009 03:51

Ze tak sie wtrące odnosnie podawania typow z jednego spotkania , zapis ten zostal wprowadzony wlasnie dlatego bo bylo duzo konfliktow w tej kwestii
Piszesz hotdog ze under/over i cos jeszcze a ja ci podam nastepny przyklad ze to wspomagacze a wiec bramka po 10min i under 5,5 lub na odwrot bramka do 10 min i over , albo ze gospodarz strzeli wiecej niz 2,5 bramki i do tego bedzie 1 w meczu
Poprostu za duzo jest kombinacji aby to wszystko poukladac co mozna a czego nie mozna laczyc
Starsi uczestnicy konkursu pamietaja ze bylo duzo niejasnosci ,a po co to komu ,jesli teraz jest bezkonfliktowo z tego co zauwazylem przez 3,4 ostatnie edycje , nie to co kiedys :):) prawda terrorist :):)
Posted by: blackjack

Re: Konkurs hokejowy XV edycja - regulamin, zapisy dyskusja - 09/01/2009 03:56

Tutaj mnie nie było jeszcze więc trzeba spróbować
Jestem za tym aby można było podawać typy z jednodniowym wyprzedzeniem
Posted by: hotdog

Re: Konkurs hokejowy XV edycja - regulamin, zapisy dyskusja - 09/01/2009 04:01

No i wszystko jasne, jestem za tym zeby byl jeden mecz=jeden typ piwo
Posted by: piotrpe

Re: Konkurs hokejowy XV edycja - regulamin, zapisy dyskusja - 09/01/2009 04:39

glosuję za mozliwoscią oddawania typow dzien wczesniej no i za zniesieniem dziennego limitu
Posted by: colaczek

Re: Konkurs hokejowy XV edycja - regulamin, zapisy dyskusja - 09/01/2009 06:06

Mogą być typy dzień prędzej i zniesienie limitów ale za stop nie chcę ponosić odpowiedzilności:) Mogą być kłopoty z wyłapaniem 3 takich samych typów.
Zdecydowanie NIE dla więcej typów na ten sam mecz.
Posted by: vonseb

Re: Konkurs hokejowy XV edycja - regulamin, zapisy dyskusja - 09/01/2009 07:08

OTO regulamin NOWY

Posted by: vonseb

Re: Konkurs hokejowy XV edycja - regulamin, zapisy dyskusja - 09/01/2009 07:17

Mam problemy male z netem - jutro jeszcze zedytuje ten regulamin bo tam jeszcze pozostal mi tekst o Underdogu i jutro wysle namiary na wplate uczestnikom. Bardzo przepraszam.
Posted by: vonseb

Re: Konkurs hokejowy XV edycja - regulamin, zapisy dyskusja - 10/01/2009 04:35

NO TO lista uaktualniona

1.Gadzina
2.Vader
3.vonseb
4.vodzior
5.colaczek
6.Gutek84
7.Valverde
8.hotdog
9.piotrpe
10.g00niek
11.guardian
12.Baqu
12.travis
14.blackjack
15.mopsiq
NIEPEWNI:
1.royalflush ?
Posted by: vonseb

Re: Konkurs hokejowy XV edycja - regulamin, zapisy dyskusja - 10/01/2009 05:13

Originally Posted By: Gutek84
Witam wszystkich. Ja też się chętnie przyłączę do konkursu smile.
Prosiłbym o informację w jaki sposób i komu mam przelać kaske.

Mam problem z wyslaniem Ci Prywatnej wiadomosci albo masz skrzynke zapelniona albo za malo masz postow na forum -w razie czego podaj swoj email albo GG
Posted by: hotdog

Re: Konkurs hokejowy XV edycja - regulamin, zapisy dyskusja - 10/01/2009 06:08

- UNDERDOGA podajemy w dowolnym dniach 2 razy w tygodniu, ma być to jednak wyraźnie zaznaczone, iż to jest ten typ (najlepiej Boldem zaznaczyć, ze jest to UNDERDOG)

A tu nie zostal zniesiony limit ? Bo mnie akurat chodzilo o dogi.
Posted by: Gutek84

Re: Konkurs hokejowy XV edycja - regulamin, zapisy dyskusja - 10/01/2009 06:20

Originally Posted By: vonseb
Originally Posted By: Gutek84
Witam wszystkich. Ja też się chętnie przyłączę do konkursu smile.
Prosiłbym o informację w jaki sposób i komu mam przelać kaske.

Mam problem z wyslaniem Ci Prywatnej wiadomosci albo masz skrzynke zapelniona albo za malo masz postow na forum -w razie czego podaj swoj email albo GG


Spoko już mi Vader przekazał namiary crazy
Posted by: vonseb

Re: Konkurs hokejowy XV edycja - regulamin, zapisy dyskusja - 10/01/2009 06:26

Originally Posted By: hotdog
- UNDERDOGA podajemy w dowolnym dniach 2 razy w tygodniu, ma być to jednak wyraźnie zaznaczone, iż to jest ten typ (najlepiej Boldem zaznaczyć, ze jest to UNDERDOG)

A tu nie zostal zniesiony limit ? Bo mnie akurat chodzilo o dogi.

Tu nastal blad w skladnii polskiej mowy - chodzilo ze podaje 2 underdogi w tygodniu ( czyli inaczej mowiac 2 razy w tygdoniu )
Posted by: Sturmwind

Re: Konkurs hokejowy XV edycja - regulamin, zapisy dyskusja - 12/01/2009 02:55

vamos
Posted by: vonseb

Re: Konkurs hokejowy XV edycja - regulamin, zapisy dyskusja - 12/01/2009 03:59

Originally Posted By: Sturmwind
vamos

A co to ma oznaczac ?! Oprocz zwyczajowego hiszpanskiego bodajze naprzod ?! Chec uczestnictwa czy podbicie tematu do gory ?!
Posted by: vonseb

Re: Konkurs hokejowy XV edycja - regulamin, zapisy dyskusja - 12/01/2009 04:04

Baqu zwrocil mi uwage na kilka drobnych bledow wiec wkleilem jeszcze raz.

1. W każdym tygodniu gramy 7 spotkań hokejowych + 8 i 9 spotkanie tzw. UNDERDOG .
- typujemy BEZ LIMITU DZIENNEGO TYPOW
- mecze MOZNA PODAWAC na DZIEN WCZESNIEJ przed DATA jego rozegrania
- dla ujednolicenia - NHL nalezy do dnia w ktorym jest wystawione w ofercie bukmacherow naziemnych
- UNDERDOGA podajemy w dowolnym dniach moze byc NAWET tego samego dnia - 2 razy w tygodniu, ma być to jednak wyraźnie zaznaczone, iż to jest ten typ (najlepiej Boldem zaznaczyć, ze jest to UNDERDOG)
- buki (STS, Fortuna , Toto-Mix, Milenium, Bwin, Unibet, Expekt, Centrebet, Nordicbet, GB - bez P2P, Bet365, Pinnacle, Sportingbet, Ladbrokes )
- mecze, które obstawiamy mogą pochodzić z 1 i 2 lig światowego hokeja(NHL, Eliteserien, DEL, SM, Extraliga itd.), turnieje międzynarodowe i pucharowe, puchary kraju
- nie gramy meczow z lig nizszych niz 2-ga w danym kraju
- mecze obstawiamy w systemie 1X2 gramy też totale, handicapy i poszczególne tercje, gramy tez H2H miedzy dwoma zawodnikami ( punkty w klasyfikacji kanadyjskiej , gole )
- każdy z uczestników może "zastopować" typ maxymalnie 3 razy w tygodniu.

2. Kurs granego meczu musi być powyżej 1.5 (1,5 też może być)
- przy podawaniu spotkań od "uliczników" (STS, Profesjonal, Toto-Mix, Millenium )musimy uwzględniać podatek "w zaokragleniu" (czyli typujemy kursy większe/równe 1,60)
- kursy mają być podawane AKTUALNE (raczej nie korzystajcie z ze starych ulotek STS czy Profesjonala)
- UNDERDOGI podajemy po kursie większym/równym 2,2 natomiast od "uliczników" kurs musi być większy/równy niż 2,4
- nie istotna jest wysokość kursu, liczy się sam mecz.
- nie wolno podawać typów na mecze które już trwają, lub które się skończyły, pomimo podawanej innej godziny, bądź daty rozpoczęcia spotkania w ofertach buków
-typy podajemy do momentu przyjmowania zakladow przez danego buka (naziemni do rozpoczecia spotkania gdyz np sobota niedziela wczesniej zamykaja).
- nie wolno grac ewidentnych pomyłek buków
- typ podany niezgodnie z regulaminem ale nietrafiony traktowany jest jako nietrafiony natomiast jesli typ byl trafiony trzeba go powtorzyc.Poprawki i uzupelnienia do chwili zakonczenia przyjmowania zdarzen
- jeżeli typ zawiera jakiś błąd (brak kursu, zły zawodnik, brak znaku stopu itp.) to uczestnik przed rozpoczęciem spotkania powinien w kolejnym poście zacytować swój typ i poprawić błąd

3. Trafione i niecelne typy są sumowane (np. 5 trafionych 2 nietrafione 5-2)
- jeśli uczestnik konkursu podał typ , na ktorego zgodnie z zasadami bukmachera przysluguje ZWROT moze on powtorzyc dany typ ( musi to tylko dokladnie opisac za co jest zagrany ten zwrot)
- trafiony typ za UNDERDOGA (UD) jest liczony jako +2, niecelny jako 0.
- trafienie bilansu typów podstawowych 7-0 daje 2 dodatkowe punkty
- wszystkie typy zamieszczane są w dziale KONKURS-HOKEJ (Europa-NHL)- XV edycja
- edytowanie postów jest zabronione .

4. Wybrany mecz może typować maksymalnie 3 uczestników konkursu, po podaniu zdarzenia jako 3 osoba należy zaznaczyć przy nim stop =
- UNDERDOGA mogą typować 2 osoby jednakowo (sytuacja ze znakiem również obowiązkowa)
- czyli np. spotkanie drużyny A z drużyną B może postawić na A - 3 osoby (UNDERDOG 2)
- jeśli ktoś będzie typował ten mecz jako 4 osoba z kolei i jego typem będzie B, X, lub XB może to spotkanie zagrać.
- UNDERDOGÓW nie można grać z tym samym spotkaniem, które mamy w typowaniu podstawowym
- z JEDNEGO meczu JEDNA osoba moze podac tylko 1 zdarzenie ( ( over/under , 1,X,2 , strzelenie gola przez druyzne itp )na mecz poza pojednykami H2H graczy , badz strzelaniem goli przez graczy z danego pojedynku


5. Wpisowe do wzięcia udziału w konkursie wynosi 50 PLN
- pieniądze należy przelać na konto skarbnika do dnia 19.01.2009 roku włącznie
- po w/w terminie, Ci którzy nie wpłacili wymaganej sumy zostają wykreśleni z konkursu
- numer konta będzie przesłany każdemu uczestnikowi na maila.
- przy przelewie należy zaznaczyć nicka, który będzie brał udział w konkursie
- Podział puli: 50-30-20 % dla pierwszej trojki w konkursie
- W przypadku równej ilości punktów na koniec konkursu to nagrody sa proporcjonalnie dzielone pomiedzy zainteresowanych.

6. Czas trwania konkursu
- konkurs zaczyna się z dniem 19.01.2009 (poniedziałek).
- definitywny koniec XV edycji konkursu hokejowego będzie miał miejsce po pełnych 10 tygodniach gry
- możliwość tygodniowego lockoutu w konkursie w razie gdyby była mała ilość meczy do typowania (ogłaszane zaraz na początku tygodnia)


WAZNE INFORMACJE:
1. W przypadku zwrotu za jakies wydarzenie( asian handicap, czy total na linii 5,0 postepujemy zgodnie z zasadami dangeo buka gdzie bylo grane ) czyli najczescij powtorzenie typu na ogolnych zasadach.

3. Z JEDNEGO meczu JEDNA osoba moze podac tylko 1 zdarzenie ( over/under , 1,X,2 , strzelenie gola przez druyzne itp )na mecz poza pojednykami H2H graczy , badz strzelaniem goli przez graczy z danego tego pojedynku - a wiec nie mozna juz grac ponizej 1,5 i np remis w tercji lub bramka do 9 min i over w meczu.
Posted by: vonseb

Re: Konkurs hokejowy XV edycja - regulamin, zapisy dyskusja - 12/01/2009 04:12

Dokonane wplaty - stan na 16.01.2009 godz 22.00

1.Gadzina - 50 zl
2.Vader - 50 zl
3.vonseb - 50 zl
4.vodzior - 50 zl
5.colaczek - 50 zl
6.Gutek84 - 50 zl
7.Valverde - 50 zl
8.hotdog - 50 zl
9.piotrpe - 50 zl
10.g00niek
11.guardian
12.Baqu - 50 zl
12.travis - 50 zl
14.blackjack - 50 zl
15.mopsiq

NIEPEWNI:
1.royalflush ?
Posted by: vonseb

Re: Konkurs hokejowy XV edycja - regulamin, zapisy dyskusja - 12/01/2009 15:22

Jakby do kogos nie dotarla informacja o namiarach na wplate na konkurs hokejowy prosze do mnie napisac private message.
Posted by: Sturmwind

Re: Konkurs hokejowy XV edycja - regulamin, zapisy dyskusja - 13/01/2009 06:23

Originally Posted By: vonseb
Originally Posted By: Sturmwind
vamos

A co to ma oznaczac ?! Oprocz zwyczajowego hiszpanskiego bodajze naprzod ?! Chec uczestnictwa czy podbicie tematu do gory ?!


gram mistrzu - jestem pod wielkim wrazeniem gry Rafy, codziennie trenuje wyciagnie majtek z dupy dlatego tak tez sie zapisuje smile
Posted by: Vader

Re: Konkurs hokejowy XV edycja - regulamin, zapisy dyskusja - 13/01/2009 08:30

To jest konkurs hokejowy wink
Tutaj są ludzie pod wrażeniem Oviechkina, Jagra czy może braci Abbott smile
Rafa, Fedex, Djoko to może Ty chcesz piętro wyżej się zapisać?
Ja 2 razy w tygodniu chodzę pojeździć sobie na łyżwach na lodowisko smile
Posted by: g00niek

Re: Konkurs hokejowy XV edycja - regulamin, zapisy dyskusja - 13/01/2009 09:05

Originally Posted By: Vader
To jest konkurs hokejowy wink
Tutaj są ludzie pod wrażeniem Oviechkina, Jagra czy może braci Abbott smile
Rafa, Fedex, Djoko to może Ty chcesz piętro wyżej się zapisać?
Ja 2 razy w tygodniu chodzę pojeździć sobie na łyżwach na lodowisko smile


Ovechkin jak najbardziej smile Jest w mojej druzynie fantasy.. ale o braciach Abbott nic nie pisz bo mnie doprowadzili do placzu chociazby podczas meczu Rogle - HV71 (6-5 Cameron 1G1A Chris 4G1A (!!!!)) laugh
Posted by: Vader

Re: Konkurs hokejowy XV edycja - regulamin, zapisy dyskusja - 13/01/2009 09:55

Originally Posted By: g00niek
Ovechkin jak najbardziej smile Jest w mojej druzynie fantasy.. ale o braciach Abbott nic nie pisz bo mnie doprowadzili do placzu chociazby podczas meczu Rogle - HV71 (6-5 Cameron 1G1A Chris 4G1A (!!!!)) laugh
Właśnie dlatego ich rzuciłem tutaj laugh
Oglądałeś może ten mecz? Gol na 6:5 Abbott wbił łyżwą. Ale mimo undereview uznali gola. Hala cała "odleciała" wink

Mały off topic tongue
Posted by: hotdog

Re: Konkurs hokejowy XV edycja - regulamin, zapisy dyskusja - 14/01/2009 23:20

Czyzby to byli wszyscy na forum mecz.pl ktorzy typuja hokej ?
Bo jakos nie chce mi sie wierzyc zeby 50PLN wpisowego bylo az taka bariera zaporowa... A moze brak wiary we wlasne mozliwosci/wiedze/szczescie... ?

Jeszcze mozna sie zapisywac hura piwo
Posted by: Valverde

Re: Konkurs hokejowy XV edycja - regulamin, zapisy dyskusja - 16/01/2009 05:29

Sianko w drodze smile

Śmiało forumowicze, zwiększać szeregi konkursu smile

Pozdrówki piwo
Posted by: Valverde

Re: Konkurs hokejowy XV edycja - regulamin, zapisy dyskusja - 16/01/2009 05:31

Originally Posted By: g00niek
Originally Posted By: Vader
To jest konkurs hokejowy wink
Tutaj są ludzie pod wrażeniem Oviechkina, Jagra czy może braci Abbott smile
Rafa, Fedex, Djoko to może Ty chcesz piętro wyżej się zapisać?
Ja 2 razy w tygodniu chodzę pojeździć sobie na łyżwach na lodowisko smile


Ovechkin jak najbardziej smile Jest w mojej druzynie fantasy.. ale o braciach Abbott nic nie pisz bo mnie doprowadzili do placzu chociazby podczas meczu Rogle - HV71 (6-5 Cameron 1G1A Chris 4G1A (!!!!)) laugh


Zaiste niesamowity był to mecz smile
Co chwilę z piekła do nieba i na odwrót.

Choć też zaliczyłem wtopę, to wiem że będę długo wspominał to starcie wink

Sorki za post pod postem wink
Posted by: hotdog

Re: Konkurs hokejowy XV edycja - regulamin, zapisy dyskusja - 16/01/2009 17:34

Originally Posted By: royalflush
Ja sie zdecyduje przed 19.01 nie wiem czy w tym okresie będe miał okazje do systematycznej gry


Pasowalo by juz sie zdecydowac.
Posted by: vonseb

Re: Konkurs hokejowy XV edycja - regulamin, zapisy dyskusja - 18/01/2009 06:42

Dokonane wplaty - stan na 16.01.2009 godz 22.00

1.Gadzina - 50 zl
2.Vader - WYCOFAL sie
3.vonseb - 50 zl
4.vodzior - 50 zl
5.colaczek - 50 zl
6.Gutek84 - 50 zl
7.Valverde - 50 zl
8.hotdog - 50 zl
9.piotrpe - 50 zl
10.g00niek
11.guardian
12.Baqu - 50 zl
12.travis - 50 zl
14.blackjack - 50 zl
15.mopsiq
16.Sturmwind

NIEPEWNI:
1.royalflush ?

PS.1. Niestety z przyczyn wyzszych Vader musial sie wycofac z konkursu

PS.2. Chetni wciaz maja jeszcze szanse zagrac - MOZNA sie zglaszac
Posted by: travis

Re: Konkurs hokejowy XV edycja - regulamin, zapisy dyskusja - 18/01/2009 07:11

Vader to chyba całkiem olał mecz.pl z tego co widziałem na forum i wcale się nie dziwię bo czy miał rację czy nie nie ma znaczenia ale zachowanie conrada i jego pokazanie co on może,gdy go o to nikt nie prosił,to granie poniżej pasa.Nikt nie lubi jak mu ktoś włazi z buciorami w jego intymne sprawy.Czy ściemniał czy nie obojętne,nic nie usprawiedliwia ujawniania danych.Takie moje zdanie.
Posted by: vonseb

Re: Konkurs hokejowy XV edycja - regulamin, zapisy dyskusja - 18/01/2009 07:14

Dostal bana i tyle, ale to jest konkurs hokejowy i tym sie bedziemy zajmowac w tym temacie.
Posted by: travis

Re: Konkurs hokejowy XV edycja - regulamin, zapisy dyskusja - 18/01/2009 07:19

ok ja swoje zdanie mam
Posted by: colaczek

Re: Konkurs hokejowy XV edycja - regulamin, zapisy dyskusja - 19/01/2009 04:44

Może nie na temat ale musicie to zobaczyć.
http://video.interia.pl/obejrzyj,film,104841
Posted by: Valverde

Re: Konkurs hokejowy XV edycja - regulamin, zapisy dyskusja - 19/01/2009 06:57

Originally Posted By: colaczek
Może nie na temat ale musicie to zobaczyć.
http://video.interia.pl/obejrzyj,film,104841


O fuck mocne. Stu Barnes taki doświadczony zawodnik i taki numer laugh No chyba, że ze starości zawał miał przed pustą bramką laugh
Posted by: Baqu

Re: Konkurs hokejowy XV edycja - regulamin, zapisy dyskusja - 19/01/2009 07:17

Originally Posted By: colaczek
Może nie na temat ale musicie to zobaczyć.
http://video.interia.pl/obejrzyj,film,104841



zapraszam do odpowiedniego tematu smile
Posted by: vonseb

Re: Konkurs hokejowy XV edycja - regulamin, zapisy dyskusja - 20/01/2009 05:50

Dokonane wplaty - stan na 20.01.2009 godz 22.00

1.Gadzina - 50 zl
2.Vader - WYCOFAL sie
3.vonseb - 50 zl
4.vodzior - 50 zl
5.colaczek - 50 zl
6.Gutek84 - 50 zl
7.Valverde - 50 zl
8.hotdog - 50 zl
9.piotrpe - 50 zl
10.g00niek
11.guardian - WYCOFAL SIE
12.Baqu - 50 zl
12.travis - 50 zl
14.blackjack - 50 zl
15.mopsiq
16.Sturmwind - 50 zl

NIEPEWNI:
1.royalflush - NIE WEZMIE UDZIALU

PS. Czesc wplat mam zapewnienie ze idzie.
Posted by: Baqu

Re: Konkurs hokejowy XV edycja - regulamin, zapisy dyskusja - 20/01/2009 07:02

Cytat:
- każdy z uczestników może "zastopować" typ maxymalnie 3 razy w tygodniu.


może mi ktoś wyjaśnić o co dokładnie chodzi, gdyż nie pojmuję tego smile
Posted by: Gutek84

Re: Konkurs hokejowy XV edycja - regulamin, zapisy dyskusja - 20/01/2009 07:41

Originally Posted By: Baqu
Cytat:
- każdy z uczestników może "zastopować" typ maxymalnie 3 razy w tygodniu.


może mi ktoś wyjaśnić o co dokładnie chodzi, gdyż nie pojmuję tego smile


Zapewne chodzi o to że maksymalnie 3 razy w tygodniu możesz być trzecią osobą podającą jakiś typ. Chodzi o to żeby nie kserować typów od innych.
Posted by: Baqu

Re: Konkurs hokejowy XV edycja - regulamin, zapisy dyskusja - 20/01/2009 08:04

dzięki, już "zajarzyłem" smile
Posted by: Baqu

Re: Konkurs hokejowy XV edycja - regulamin, zapisy dyskusja - 22/01/2009 09:44

pytanko smile

Originally Posted By: g00niek
Witam wszystkich bardzo serdecznie smile

#1 Phila - Atlanta 1 @1,699 pinnacle


można tak podawać typy ? nie trzeba zaznaczać czy regular czy ot ?
Posted by: Gadzina

Re: Konkurs hokejowy XV edycja - regulamin, zapisy dyskusja - 22/01/2009 13:33

Przy takim zapisie to regular, jak z dogrywką trzeba zaznaczyć.
Posted by: vonseb

Re: Konkurs hokejowy XV edycja - regulamin, zapisy dyskusja - 22/01/2009 15:39

Dokladnie jak napisal Gadzina , jesli napiszesz 1, X, 2 ZAWSZE to bedzie dotyczyc czasu regularnego , jesli ma dotyczyc wyniku meczu z dogrywka badz np zwrot przy danym rezultacie NALEZY TO ZAZNACZYC.
Posted by: vonseb

Re: Konkurs hokejowy XV edycja - regulamin, zapisy dyskusja - 27/01/2009 02:00

DOSZLY wszystkie wplaty - gramy w 14 osob

1.Gadzina - 50 zl
2.vonseb - 50 zl
3.vodzior - 50 zl
4.colaczek - 50 zl
5.Gutek84 - 50 zl
6.Valverde - 50 zl
7.hotdog - 50 zl
8.piotrpe - 50 zl
9.g00niek - 50 zl
10.Baqu - 50 zl
11.travis - 50 zl
12.blackjack - 50 zl
13.mopsiq - 50 zl
14.Sturmwind - 50 zl

PULA WYNOSI wiec 700 zl
Posted by: Valverde

Re: Konkurs hokejowy XV edycja - regulamin, zapisy dyskusja - 31/01/2009 21:51

Hejka!

Wczoraj powtórzyłem typ na Spartę czwarty raz, gdyż nie zauważyłem znaku stop .
Jak postępujemy w takim przypadku?

Typ nietrafiony, czy do powtórki.

Z góry dzięki za odpowiedź.
Posted by: vonseb

Re: Konkurs hokejowy XV edycja - regulamin, zapisy dyskusja - 31/01/2009 22:01

1. PONIEWAZ TRAFILES TO MOZESZ POWTOZRYC:
- typ podany niezgodnie z regulaminem ale nietrafiony traktowany jest jako nietrafiony natomiast jesli typ byl trafiony trzeba go powtorzyc.Poprawki i uzupelnienia do chwili zakonczenia przyjmowania zdarzen

2. Hotdog zdazyl sie poprawic czytaj anulowac
Posted by: Baqu

Re: Konkurs hokejowy XV edycja - regulamin, zapisy dyskusja - 09/02/2009 08:37

witam
teraz dopiero zauwazylem, że walnąłem babola, postawiłem:

Cytat:
#6 NAS Predators v DAL Stars => 1 ; 1.6 ; GB ; ot


i z tego typu jednoznacznie widać, iż niby gram 1, natomiast po kursie widać, iż chciałem zagrać Dallas... i teraz co ? zwrot = przegrana ? sama przegrana ?

pozdr,
Posted by: vonseb

Re: Konkurs hokejowy XV edycja - regulamin, zapisy dyskusja - 09/02/2009 14:20

NIestety przegrana , jesli nie zdazyles sie poprawic, nam ciezko nadazyc za autorem ze piszac 1 de facto chcial zagrac na gosci, a nie zzawsze jest czas sprawdzac po kursach.
Posted by: hotdog

Re: Konkurs hokejowy XV edycja - regulamin, zapisy dyskusja - 16/02/2009 04:58

Mam pytanie, mialem problem z netem w tym tygodniu i w tej chwili mam stan 1:1/0:0. Czy jest mozliwe zebym podal zalegle typy w przyszlym tygodniu czy zaliczy mi sie jako minus ?
Od razu sie zgadzam z werdyktem.
Posted by: Sturmwind

Re: Konkurs hokejowy XV edycja - regulamin, zapisy dyskusja - 16/02/2009 05:01

jako niedecydujacy mysle ze hotdog moze podac typy - to elitarny konkurs i sa rzeczy czesto niezalezne od nas:>
Posted by: vonseb

Re: Konkurs hokejowy XV edycja - regulamin, zapisy dyskusja - 16/02/2009 20:02

Originally Posted By: Sturmwind
jako niedecydujacy mysle ze hotdog moze podac typy - to elitarny konkurs i sa rzeczy czesto niezalezne od nas:>

JA tez sie moge ZGODZIC ( prywatnie ) bo mnie zalezy na rywalizacji, a nie na sprawach technicznych ale:
1. nie bardzo chcialbym robic za bardzo precedensu, bo w czasie tygodnia hot-dog nic nie zglaszal na forum ( wiadomo ze jak mial problemy to mial utrudnione, ale mimo wszystko )
2. nie wiem co powiedza na to INNI ( procz Sturmwind-a ) uczestnicy

PS. Jakby pare osob moglo sie wypowiedziec jak to widza ? Ja bym sie zgodzil
Posted by: Gadzina

Re: Konkurs hokejowy XV edycja - regulamin, zapisy dyskusja - 16/02/2009 21:59

Zgadzam się, choć na przyszlość zdecydowanie lepiej takie sprawy zgłaszać wczenieśniej a nie ostatniego dnia.
Posted by: travis

Re: Konkurs hokejowy XV edycja - regulamin, zapisy dyskusja - 16/02/2009 22:01

Zgoda.Na przyszłość hotdog wal do kawiarenki internetowej albo dzwoń do kumpla,który ma internet.
Posted by: g00niek

Re: Konkurs hokejowy XV edycja - regulamin, zapisy dyskusja - 17/02/2009 00:49

Ja tez na tak, ale z tym samym zastrzezeniem zeby starac sie to napisac wczesniej...

Pozdro
Posted by: blackjack

Re: Konkurs hokejowy XV edycja - regulamin, zapisy dyskusja - 17/02/2009 03:41

Liczy się fair play niech typuje
Posted by: vonseb

Re: Konkurs hokejowy XV edycja - regulamin, zapisy dyskusja - 17/02/2009 05:03

OKEJ hotdog to podawaj zalegle i biezace TYPY

Tabele zrobie jutro bo dzis mam tylko momentami mozliwosc pisania.
Posted by: hotdog

Re: Konkurs hokejowy XV edycja - regulamin, zapisy dyskusja - 17/02/2009 07:37

Dzieki, naprawde fajnie wyglada takie podejscie. To jest naprawde zupelnie inny konkurs niz wszystkie...
piwo
Posted by: Baqu

Re: Konkurs hokejowy XV edycja - regulamin, zapisy dyskusja - 31/03/2009 23:18

mopsiq - kiedy mogę oczekiwać przelewu ? czy już "poszedł" ?
Posted by: vonseb

Re: Konkurs hokejowy XV edycja - regulamin, zapisy dyskusja - 01/04/2009 03:58

Przelewy wysylam JA .Pula 700 zl
Sturmwind 50%=350 zl
mopsiq 30%=210
vonseb 10%=70 zl
Baqu 10%=70 zl
Posted by: Sturmwind

Re: Konkurs hokejowy XV edycja - regulamin, zapisy dyskusja - 01/04/2009 04:08

pieniazki u mnie juz są. podziękował za nagrode i dobra zabawe smile
Posted by: Baqu

Re: Konkurs hokejowy XV edycja - regulamin, zapisy dyskusja - 01/04/2009 04:21

Originally Posted By: vonseb
Przelewy wysylam JA .Pula 700 zl
Sturmwind 50%=350 zl
mopsiq 30%=210
vonseb 10%=70 zl
Baqu 10%=70 zl



ok, nie wiedział smile wyslalem nr konta na priv peace