Liga fińska - SM Liiga cd.

Posted by: _arturek25

Liga fińska - SM Liiga cd. - 09/02/2004 22:52

jutro zaczyna się znowu po krókiej przerwie

na jutro tak sobie patrze i myśle, że może by zagrać 2 dwójeczki a mianowicie TPS i Lukko oraz Oulu bo HPK raczej nie powalczy
ale to jeszcze do przemyślenia
Posted by: Anonymous

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 09/02/2004 22:53

ja jednak zaryzykuje HPK mysle ze oulu nie moze wygrywac nonstop a HPK ostatnio w niezlej formie i maja jeszcze niejasna sytuacja playoffowo. ale zdecyduje jutro.
Posted by: _arturek25

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 09/02/2004 22:58

HPK ostatnio:
Pelicans - HPK 1 - 4
HPK - Blues 4 - 2
Ässät - HPK 4 - 6
ale trzeba przyznać, że z potęgami to oni nie grali
no ale nie raz już bywało, że w fińskim hokeju był same 2
tylko z Oulu to raczej nie przejdzie, chłopaki są na fali
Posted by: _arturek25

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 09/02/2004 23:01

nie wiem jeszcze jak zagra Lukko 11.02 mają mecz u siebie z Assat i nie wiem czy bardziej nie skoncentrują się na tym meczu żeby ściągnąc łatwiejsze 3 punkty, JYP jak gra tak gra ale czasami potrafi zawalczyć, a Lukko ma jedno spotkanie zaległe i 1 punkt straty do fazy play off, który może właśnie nadrobić w meczu z Assat
Posted by: vonseb

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 09/02/2004 23:44

W Karpatach, ktore sa jednak faworytem - najprawdopodobniej nie zagra kontuzjowany (na turnieju Eurohockey) 1-szy bramkarz Backstroem.
Moje typki na jutro:
Karpat - HPK jednak chyba 1
Jokeit - TPS 1 i under 5,5
( Czas by Jokerit zaczal cos grac, mysle ze wlasna hala zadecyduje o zwyciestwie, nad 7 miejscem w tabeli maja tylko 4 pkty przewagi )
JYP - Lukko no bet
Posted by: jimol

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 11/02/2004 01:45

WITAM
PANOWIE JESTEM FIOLETOWY Z HOKEJA
A TYM BARDZIEJ Z FINSKIEGO JEDNAKZE DZIEKI WASZYM TYPO UDAJE MI SIE CO NIECO WYCIAGNAC OD BUKOW MAM TYLKO TAKIE MALE PYTANKO
ILE ZESPOLOW GRA W PLAY OFF-ACH I PO ILU KOLEJKACH ONE SIE ZACZYNAJA?
I JESZCZE JEDNA PROSBA OZE KTOS MI WYTLUMACZY DLACZEGO W TABELI FINSKIEJ JEST KRESKA ODDZIELAJACA ZESPOLY OD1-6MIEJSCA A POZNIEJ OD7-10?
DOMYSLAM SIE ZE TE PIERWSZE 6GRA W PLAY OFFACH NATOMIAST OSTATNIA 4KRA WALCZY O SPADEK
A TE ZESPOLIKI Z MIEJSC7-10?
DZIEKI
Posted by: SR

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 11/02/2004 02:02

w playoffach gra pierwsze osiem zespolow 1 z 8, 2 z 7 , 3 z 6 , 4 z 5-tym , a po kolejkach chyba 57 ale nie jestem pewien ( cos kolo tego )
iwo:
Posted by: _arturek25

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 11/02/2004 15:42

nie do końca to jest tak:
w play off pewne miejsce ma pierwsze 6 zespołów, 4 kolejne grają baraż o 2 dodatkowe miejsca w play off
Posted by: jimol

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 11/02/2004 18:59

witam
wielkie dzieki chlopaki
Posted by: jimol

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 12/02/2004 16:04

witam
panowie a co powiecie o dzisiejszym JYP
macie jakies info?
chcialbym postawic ten meczyk dzisiaj na kuponie i berdzo niechcial bym sie zdziwic
dzieki
Posted by: Maniek@

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 12/02/2004 16:15

ja mysle nad tps i tappara a wy co o nich myslicie
Posted by: edson

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 12/02/2004 17:10

Pelicans - HIFK 2 :5gw: SaiPa - TPS 2 :5gw: iwo:
Posted by: kampus

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 12/02/2004 19:22

Moje dzisiejsze typy i oczywiście analiza:
lahti-hifk 2 :5gw:
bardzo rzadko daję 5 gw, ale w tym przypadku nie ma się co zastanawiać. Lahti juz pogodzone z ostatnim miejscem, ostatnio nieźle dostało od karpat (3:9). Hifk zaś w czołówce, ostatnio nie najlepiej, ale cieszy wygrana z saipą 4:1, hifk z drużynami z dołu tabeli radzi sobie znakomicie. Po prostu 2 bez żadnych wątpliwości.
saipa-tps 2 :4gw:
Mecz podobny do tego wyżej z paroma "ale". Saipa jest zespołem słabym (przedostatnia w tabeli) ale walecznym, jednak z drużynami z góry rzadko ma jakiekolwiek szanse. Dla przypomnienia tps to po prostu rewelacja, kandydat do mistrzostwa, ostatnio zaskakująca wygrana na wyjeździe z jokeritem, po prostu świetna forma. Nie ma się co zastanawiać, spokojna 2.
tappara-jyp 1 :4gw:
Tappara musi walczyć o miejsca w playoffs, zwłaszcza trzeba wygrywać u siebie i zwłaszcza z takimi zespołami jak jyp. Ostatnio tappara nie najlepiej, ale mięli dobrych przeciwników. Pora wygrać u siebie, zwłaszcza, że jyp to zespół słaby z dołu tabeli, ostatnio seria niezłych meczów, największy sukces 3:3 z lukko. Tappara powinna ten mecz bez problemu wygrać i pokazać, że też będą się liczyć w playoffs.
assat-ilves 2 :4gw:
Dlaczego 4 gw?? Assat nie dość tego, że jest w tym sezonie słabiutki (ostatnio 3 przegrane, 3 miejsce od końca w tabeli) to na dodatek wczoraj grał wyczerpujący mecz z lukko (3:2 w plecy). Ilves zaś, objawienie tego sezonu, miejsce w playoffs ma raczej pewne, ale trzeba to potwierdzić i nie tracić dystansu. Ostatnio świetna forma (7 meczów - 6 wygranych), powinni dzis pokazać, że w playoffs łatwo skóry nie sprzedają.
Posted by: Mregal

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 12/02/2004 21:09

[QUOTE]Oryginalnie wysłał edson:
[qb]Pelicans - HIFK 2 :5gw: SaiPa - TPS 2 :5gw: iwo: [/qb][/QUOTE]Bardzo sie zdziwię jeśli to niewejdzie...

Pozdro
Posted by: Majestra

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 12/02/2004 21:33

Dzisiaj zagrałem po dłuzszej przerwie, tradycyjnie trochę ryzyka bo bez niego nie ma dobrej zabawy a czasem wpadnie jakaś sumka:)
ESPOO-KARPAT 2 PO KURSIE 2,0
SAIPA-TPS TURKU 1/3 2,0 PO KURSIE 2,0
TAPPARA-JYVASKYLA 1/3 1 PO KURSIE 2,1
CAŁOŚĆ UZUPEŁNIŁEM MECZYKIEM Z LIGI SZWEDZKIEJ DJURGARDEN-BRYNAS 1/3 1 PO KURSIE 2,0
Teraz poczekamy pożyjemy zobaczymy.
Karpat ostatnio niefortunie wtopiło pora odkuć się, TPS raczej solidna firma a dzisiaj grają u siebie, Tappara pokazuje w tym sezonie że nie bez kozery jest w najlepszej lidze kraju, a jeżeli chodzi o mecz z ligi szwedzkiej to Djurgarden ostatnio w dobrej dyspozycji mam nadzieję że krótka przerwa im nie zaszkodziła. Pozdr.
Posted by: gregorrr

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 12/02/2004 21:35

troche jestem spozniony przez tenis:

tappara-jyp 1 1.7 /unibet/
Posted by: Majestra

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 12/02/2004 23:46

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Majestra:
[qb]Dzisiaj zagrałem po dłuzszej przerwie, tradycyjnie trochę ryzyka bo bez niego nie ma dobrej zabawy a czasem wpadnie jakaś sumka:)
ESPOO-KARPAT 2 PO KURSIE 2,0
SAIPA-TPS TURKU 1/3 2,0 PO KURSIE 2,0
TAPPARA-JYVASKYLA 1/3 1 PO KURSIE 2,1
CAŁOŚĆ UZUPEŁNIŁEM MECZYKIEM Z LIGI SZWEDZKIEJ DJURGARDEN-BRYNAS 1/3 1 PO KURSIE 2,0
Teraz poczekamy pożyjemy zobaczymy.
Karpat ostatnio niefortunie wtopiło pora odkuć się, TPS raczej solidna firma a dzisiaj grają u siebie, Tappara pokazuje w tym sezonie że nie bez kozery jest w najlepszej lidze kraju, a jeżeli chodzi o mecz z ligi szwedzkiej to Djurgarden ostatnio w dobrej dyspozycji mam nadzieję że krótka przerwa im nie zaszkodziła. Pozdr. [/qb][/QUOTE]ESPOO-KARPAT 2 PO KURSIE 2,0
SAIPA-TPS TURKU 1/3 2 PO KURSIE 2,0
TAPPARA-JYVASKYLA 1/3 1 PO KURSIE 2,1
DJURGARDEN-BRYNAS 1/3 1 PO KURSIE 2,0
Naszczęście zagrane w systemie 3z4 pare złociszy ale do przodu iwo:
Posted by: RoYeK

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 13/02/2004 21:58

A w sobotę?
Ja widzę to tak:
Karpat - SaiPa 1 (1.2)
HIFK - Assaet 1 (1.4)
Ilves - Blues 1 (1.75)

Co Wy na to?
Pozdrawiam
Posted by: Majestra

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 13/02/2004 21:59

[QUOTE]Oryginalnie wysłał RoYeK:
[qb]A w sobotę?
Ja widzę to tak:
Karpat - SaiPa 1 (1.2)
HIFK - Assaet 1 (1.4)
Ilves - Blues 1 (1.75)

Co Wy na to?
Pozdrawiam[/qb][/QUOTE]Popieram al:
Posted by: _arturek25

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 14/02/2004 01:03

a ja tam same 1 walne i bedzie ok mam nadzieje
Posted by: maniek2002

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 14/02/2004 15:56

Tak wychodzi, że będą same jednynki ale....
Dla mnie najlepszym meczem dzisiaj do zagrania będzie:
HPK - Tappara 1x-1,25 Expekt
Pokusiłbym się o jedynkę po ostatniej wtopie Tappary ale statystyki pomiędzy nimi mogą sugerować też remis. Obie druzyny walczą o play off więc według mnie 1x powinno być bezpieczne.
Posted by: _arturek25

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 14/02/2004 17:33

fińskie buki wycofały karpaty z oferty ciekawe czemu? czyżby jakiś wałek się szykował
Posted by: SR

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 14/02/2004 17:44

[QUOTE]Oryginalnie wysłał _arturek25:
[qb]fińskie buki wycofały karpaty z oferty ciekawe czemu? czyżby jakiś wałek się szykował[/qb][/QUOTE]Z tego co widze w ostatnich sezonach fińskie buki zawsze zaniżają kursy na "faworytów" i sądze że wygrana Karpat dzisiaj jest tak oczywista ze nie ma sensu wystawiac na to kursu , chociaz wątek o wałku tez moze sie okazać prawdziwy al:
Posted by: gregorrr

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 14/02/2004 19:50

ilves-blues 1 1.8 /unibet/ (stan 25:15;)
Posted by: RoYeK

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 17/02/2004 01:31

Panowie!
204 17:30 Assaet - Karpat 3.50 4.50 1.60 1.97 1.18
205 17:30 Blues - HIFK 2.40 4.10 2.15 1.51 1.41
206 17:30 Lahti - Ilves 4.45 4.70 1.45 2.29 1.11
207 17:30 SaiPa - Lukko 3.50 4.50 1.60 1.97 1.18
208 17:30 Tappara - Turku 2.45 4.10 2.10 1.53 1.39
Co warto zagrać tutaj???
Pozdrawiam
Posted by: abs

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 17/02/2004 01:46

[QUOTE]Oryginalnie wysłał RoYeK:
[qb]
Co warto zagrać tutaj???
[/qb][/QUOTE]no na pewno nie Ilves bo SACHI to stawia
Posted by: damian1

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 17/02/2004 02:01

Ta fińska liga ostatnio robi się banalna i dlatego chyba trzeba uważać na tą kolejkę, ale zakładając, że nie będzie samych bombeczek to widzę to na dziś wieczór tak:
Ilves :4gw: , mają duże szanse na 3 miejsce po tej kolejce a chyba po wynikach widać, że im zależy, a Lahti chyba się już odechciało grać
Karpat :4gw: , no to jest chyba jedyny zespół, który jak na razie nie zawodzi i pewnie dąży do wywalczenia 1 miejsca, a Pori chyba nie jest zespołem, który może ich powstrzymać. Karpaty w tym sezonie już wygrały dwa razy u nich.
I dwa meczyki, gdzie widzę potencjalne bombeczki :
SaiPa :2gw: , nie wiem jakim cudem, ale od ponad 2 lat (dokładnie od 29.11.2001) każdy mecz między tymi drużynami wygrywa gospodarz!!! Więc obawiam się, że siła i chęci Lukko na kolejne zwycięstwo mogą nie wystarczyć...
Tappara :1gw: , tutaj Tappara chimeryczny zespół, gra dziwnie, a do tego sytuacja podobna do SaiPy-Tappara wygrywa każdy mecz z Turku u siebie od 23.09.2001!!! Szok, ale to prawda. A TPS czasami potrafi wtopić mecz. A Tapparze ucieka Play off...
To moje dzisiejsze analizy, co wy na to?
Pozdrawiam.
Posted by: okan

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 17/02/2004 02:14

Lahti - Ilves 2 :3gw:
mecz najgorszej drużyny jaka jest w lidze fińskiej z zespołem z czołówki, który potrzebuje punktów. Ilves ma dokoła siebie w tabeli trzy zespoły które mogą go dogonic i dwa, które może przegonic, więc potrzebuje punktów. Natomiast Lahti gra praktycznie o nic. Ilves od 4 kolejek odnosi same zwycięstwa (pięć kolejek temu przegrali z Tapparą na wyjeździe 2:1 po dogrywce). Natomiast Lahti od 7 kolejek dostaje baty od każdego. Osiem kolejek temu zremisował 1:1 z HPK (nie rozumiem teog jak taki słaby zespół potrafi zremisować na lodowisku, HPK ) Doradzam ten mecz jako dorzut do kuponów, powinien wejść.
Posted by: okan

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 17/02/2004 02:32

Saipa - Rauma 2 :3gw:
Nie rozumiem wypowiedzi mojego poprzednika co do tego meczu. Co z tego, że Saipa wygrywa u siebie z Raumą od 2 lat ??? Teraz jest taka sytuacja, że Rauma naprawde potrzebuje punktów a Saipa gra o nic. Rauma ma jeden punkt straty do HPK i mecz mniej. Przez wygranie tego meczu, zwiększą swoje szanse na zajęcie miejsca w pierwszej szóstce (co to oznacza to każdy chyba wie). Saipa od pięciu kolejek przegrywa mecz za meczem, natomiast Rauma od dwóch kolejek wygrywa (wcześniej remis z JYP na wyjeździe 2:2) Uważam, że historia tutaj odegra mniejsze znaczenie od motywacji, zmotywowany zespół Rauma odniesie pewne zwycięstwo. Takie jest moje zdanie na temat tego meczu.
Pozdrawiam
Posted by: falubazik

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 17/02/2004 02:41

Jak dla mnie to we wszystkich meczach oprócz Blues - HIFK zwycięzą goscie i tak postawie. pozdrawiam
Posted by: damian1

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 17/02/2004 02:50

[QUOTE]Oryginalnie wysłał okan:
[qb]Saipa - Rauma 2 :3gw:
Nie rozumiem wypowiedzi mojego poprzednika co do tego meczu. Co z tego, że Saipa wygrywa u siebie z Raumą od 2 lat ??? Teraz jest taka sytuacja, że Rauma naprawde potrzebuje punktów a Saipa gra o nic. Rauma ma jeden punkt straty do HPK i mecz mniej. Przez wygranie tego meczu, zwiększą swoje szanse na zajęcie miejsca w pierwszej szóstce (co to oznacza to każdy chyba wie). Saipa od pięciu kolejek przegrywa mecz za meczem, natomiast Rauma od dwóch kolejek wygrywa (wcześniej remis z JYP na wyjeździe 2:2) Uważam, że historia tutaj odegra mniejsze znaczenie od motywacji, zmotywowany zespół Rauma odniesie pewne zwycięstwo. Takie jest moje zdanie na temat tego meczu.
Pozdrawiam [/qb][/QUOTE]Sorki, ale po przeczytaniu twojej analizy utwierdzam się w przekonaniu, że tu będzie fikołek i ta SaiPa naprawdę wygra. Gram w hokeja od paru sezonów i SaiPa jak grała tak grała, ale u siebie to potrafiła wygrywać różn, dziwne mecze, a Lukko wcale nie jest takie mocne... Na pewno w ciągu tych kilkunastu meczy, w których historia się powtarzała dużo stawiających twierdziło tak jak ty, ale ja wolę podtrzymywać historię niż ją łamać...
Ale w sumie każdy z nas tak postawi jak mu ołówek napisze , a my jesteśmy tu po to, żeby polemizować i wspólnie dojść do konsensusu, który nas doprowadzi do fortuny (w którą chyba nikt z nas nie wierzy, bo jakby nie patrzeć to nie wierzę, że jest na świecie ktoś kto jakby zliczył swoje całe granie wyszedł by na PLUS).
Pozdrawiam. al:
Posted by: damian1

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 17/02/2004 02:53

[QUOTE]Oryginalnie wysłał falubazyzy:
[qb]Jak dla mnie to we wszystkich meczach oprócz Blues - HIFK zwycięzą goscie i tak postawie. pozdrawiam[/qb][/QUOTE]Oj, oj, oj, nie rób tego, przeczytaj moje pierwsze słowa w poscie z analizą...
Posted by: falubazik

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 17/02/2004 02:57

damian, no to zrobie tak, rozbie te mecze na dwa kupony, na pierwszym dam zwyciestwo Karpatu i Ilves a na drugim, mniej pewnym zapodam na Lukko i Turku oraz na Toronto z Bostonem pierwszym raczej wejdzie, nie wiem jak z drugim, pozdro
Posted by: damian1

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 17/02/2004 03:12

[QUOTE]Oryginalnie wysłał falubazyzy:
[qb]damian, no to zrobie tak, rozbie te mecze na dwa kupony, na pierwszym dam zwyciestwo Karpatu i Ilves a na drugim, mniej pewnym zapodam na Lukko i Turku oraz na Toronto z Bostonem pierwszym raczej wejdzie, nie wiem jak z drugim, pozdro[/qb][/QUOTE]Postawisz, jak ci ołówek napisze , mi chodziło tylko o to, że stawianie po raz kolejny na faworytów jest mi po prostu śmierdzące, bo w ostatnich kolejkach fińskiego są za proste wyniki, ale kto go tam wi jak będzie...
Posted by: Rossman

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 17/02/2004 03:16

03.01.2004

Kärpät - Ässät 2 - 6

więc radziłbym mimo wszystko uważać na ten mecz;)
Posted by: abs

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 17/02/2004 03:24

Jak to mówia : na wlasnym podworku to byle kundel mocny.
Posted by: kampus

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 17/02/2004 13:06

Moje typy na dziś:
lahti-ilves 2 :5gw:
Nie ma co dużo pisać, lahti grają już o nic, ostatnie meijsce gwarantowane, ilves w świetnej formie, walczą o dobre miejsce w playoffs, nie powinno w tym meczu zdarzyć się nic złego
saipa-lukko 2 :4gw:
Saipa ciągle potwierdz że jest jednym z najsłabszych zespołów w lidze i mimo waleczności jaką prezentują u siebie, lukko, które walczy o miejsca w playoffs i nie może sobie pozwolic na stratę punktów powinno bez problemu wygrać. Jednak nie jest to mecz dla mnie dziś najpewniejszy.
assat-karpat 2 :4gw:
Pamiętny mecz z karpatem (2:6 dla assat) powinien tylko zmotywować hokeistów karpat. Są oni w wyśmienitej formie, pretendują do mistrzostwa i nie powinni tracić punktów z outsaiderami, zwłaszcza, że rywale depczą po piętach...
tappara-tps 2 :3gw:
Tappara ostatnio straciła formę i miejsce w playoffs wciąż niepewne. Na pewno w tym meczu powalczą, jednak faworyt rozgrywek-tps, który goni w tabeli karpat powinien i ten mecz wygrać. Ostatnia wygrana z jokeritem tylko to potwierdza, że tps jest w znakomitej formie.
blues-hifk ??
Dla mnie no bet, blues u siebie mocni, błyskotliwa wygrana z jokeritem, mają o co grać. Hifk też złapał formę, dlatego nie wiadomo co z tego wyniknie.
Posted by: kampus

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 17/02/2004 13:13

[QUOTE]Oryginalnie wysłał damian1:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał falubazyzy:
[qb]damian, no to zrobie tak, rozbie te mecze na dwa kupony, na pierwszym dam zwyciestwo Karpatu i Ilves a na drugim, mniej pewnym zapodam na Lukko i Turku oraz na Toronto z Bostonem pierwszym raczej wejdzie, nie wiem jak z drugim, pozdro[/qb][/QUOTE]Postawisz, jak ci ołówek napisze , mi chodziło tylko o to, że stawianie po raz kolejny na faworytów jest mi po prostu śmierdzące, bo w ostatnich kolejkach fińskiego są za proste wyniki, ale kto go tam wi jak będzie...[/qb][/QUOTE]Oczywiście masz rację już nie raz były różne fiołki np. karpat-assat. Ale nie wiadomo czy akurat będą w tej kolejce... i w tym cały problem. Treba też pamiętać, że jest to już finisz finlandzkiej i każda drużyna mająca szanse grania w playoffs będzie walczył o jak najlepsze miejsca.
A zresztą zobaczymy jak będzie, pozdroovka dla wszystkich!
Posted by: zajek

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 17/02/2004 15:57

siema na dzisiaj :
lahti-ilves 2(1.44)
pzdr
Posted by: cambiar

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 17/02/2004 18:17

[QUOTE]Oryginalnie wysłał sancho:
[qb]siema na dzisiaj :
lahti-ilves 2(1.44)
pzdr [/qb][/QUOTE]chce cie zmartwic sachi to gral ,wiec lepiej odpuscic
Posted by: ketjow

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 17/02/2004 18:34

[QUOTE]Oryginalnie wysłał cambiar:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał sancho:
[qb]siema na dzisiaj :
lahti-ilves 2(1.44)
pzdr [/qb][/QUOTE]chce cie zmartwic sachi to gral ,wiec lepiej odpuscic[/qb][/QUOTE]cambiar mozesz wytłumaczyć co to znaczy że sachi to grał
Pozdrawiam i stawiam wirtualne iwo: aby wszystkim dzisiaj udały meczyki :zobacz: i zarobili kupę kasy.
Posted by: cambiar

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 17/02/2004 18:43

[QUOTE]Oryginalnie wysłał ketjow:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał cambiar:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał sancho:
[qb]siema na dzisiaj :
lahti-ilves 2(1.44)
pzdr [/qb][/QUOTE]chce cie zmartwic sachi to gral ,wiec lepiej odpuscic[/qb][/QUOTE]cambiar mozesz wytłumaczyć co to znaczy że sachi to grał
Pozdrawiam i stawiam wirtualne iwo: aby wszystkim dzisiaj udały meczyki :zobacz: i zarobili kupę kasy.[/qb][/QUOTE]poszukaj temat dj sachiego i se poczytaj (po prostu nie graj tego co gra sachi lub graj ale odwrotnie) ale mysle ze i tak bedzie czysta 2
Posted by: Pitersz

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 17/02/2004 19:41

:5gw: Lahti-Ilves 2
Mysle ze nie musze tego typu uzasadniac, wystarczy popatrzec na forme tych druzyn i cele w lidze. Ilves ma ciagle realna szanse na 3 miejsce przed play off, a Lahti ten sezon ma juz z glowy, tymbardziej sa spokojni o by gdyz SM-Liga towrzy podobna organizacje jak NHL, od 4 sezonow liga gra w tym samym skladzie personalnym (13 zespolow), nikt z tej ligi nie spada, wiec nie ma powodow do robienia ukladow i walkow

:4gw: Pori-Oulu 2
uzasadnienie podobne jak wyzej, Oulu chce utrzymac 1 miejsce przed play off, a Pori raczej juz bez szans (teoretycznie jeszcze sa) na zalapanie sie do barazy o play off, strat do 10miejsca to 3 wygrane spotkania, a kazda druzyna w lidze rozgrywa 56 meczy, choc z drugiej strony to ich ostatnia szansa na mozliwe jeszcze dogonienie JyPa lub Blues. Ale z taka druzyna jak Oulu sobie nie poradza.

:1gw: SaiPa-Lukko no bet
podzielam zdanie damiana1, i odradzalbym grac to spotkanie, a dodatkowo motywujac to indolencja strzelecka Lukko i ostatnio dosyc wymeczonym wygranymi u siebie z najslabszymi druzynami (z Pori 3:2 i z Lahti 3:1 ostatnia bramka strzelona w ostaniej minucie gdy byl wycofany bramkarz gosci). Wiec na wyjezdzie Lukko moze miec jeszcze wieksze problemy, choc nie wykluczam wygranej Lukko
Posted by: gryzonko

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 17/02/2004 21:17

w tej sytuacji finlandzkie remisowe 2/3 za niską stawkę
Blues - HIFK x 4.55
SaiPa - Lukko x 4.95
Tappara - TPS x 4.65
+jako pewniak Pelicans - Ilves2 1.25
Posted by: Pitersz

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 17/02/2004 23:43

No i ZONG , po tylu fadnych kolejkach ligi finskiej. Szukalem go w meczu Lahtu-Lukko, a Zong wyskoczyl w Pori-Oulu 2:2, chce mi sie tylko uke: uke: uke:
Posted by: okan

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 18/02/2004 00:22

Lahti-Ilves 2:5
Saipa-Rauma 2:5

Na szczęście Karpat sobie odpuściłem, ale wspułczuje tym co postawili.

Pozdrawiam iwo:
Posted by: falubazik

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 18/02/2004 00:47

no ja niestety postawiłem cztery mecze na jeden kupon, 3 weszły i Karpat niespodziewanie przegrał uke: . No nic, przed nami nastepne kolejki, jak bedzie jutro?? Jokerit - JYP mysle ze zwyciestwo gospodarzy nie jest przesądzone, Jyp ma jeszcze realne szanse na PO a Jokerit udział w nich ma zapewniony, stawiam na JYP gdyż ostatnio mogli odpocząc od rozgrywek a w ostatnich spotkaniach prezentowali dosc dobrą forme w przeciwinstwie do Jokerit. A wy jak stawiacie??
Posted by: okan

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 18/02/2004 00:57

Według mnie ten mecz jest NO BET. Jokerit jeszcze nie ma pewnego miejsca w play-offach. W lidze finlandzkiej duże znaczenie ma czy zajmiesz miejsce 1-6 czy też 7-10. A jak wiadomo Jokerit może jeszcze spaść na 7 lokate. JYP również musi walczyć aby zapewnić sobie miejsce 10 a może nawet 9. Jokerit pod względem gry u siebie zajmuje wysoką trzecią lokatę w lidze, jednak ostatnio nie pokazują nic wielkiego, a JYP gra ostatnio nie najgorzej. Jednak obydwa zespoły muszą walczyć o punkty. Jeden zespół dobrze gra u siebie, jednak jest bez formy, drugi natomiast gra nienajgorzej ale ma gorszy skład. Obydwa zespoły zmotywowane. Według mnie jest to typowy mecz NO BET, ale to tylko moje zdanie.

Pozdrawiam.
Posted by: Pitersz

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 18/02/2004 18:20

:1gw: Jokerit-JyPa no bet
obie druzyny jeszcze o cos walcza, niby Jokerit jest faworytem ale patrzac na ich bardzo himeryczna forme w ostatnich spotkach, radzilbym sobie ten mecz sobie dzis odpuscic, tymbardziej ze JyPa w ostatnich meczach punktowala i grala dosyc przyzwoicie.
Posted by: RoYeK

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 18/02/2004 18:56

Pieprzony KARPAT! uke:
Taki fajny miałem kuponik!

A tu sie szykuje cieżkie typowanie!
CZWARTEK:
668 17:30 Blues - Tappara 2.00 4.10 2.60 1.34 1.59
669 17:30 Ilves - HPK 1.90 4.10 2.80 1.30 1.66
670 17:30 JYP - HIFK 2.45 4.10 2.10 1.53 1.39
671 17:30 Lukko - Karpat 2.25 4.00 2.25 1.44 1.44
672 17:30 SaiPa - Assaet 2.60 4.10 2.00 1.59 1.34
673 17:30 Turku - Lahti 1.15 7.00 9.00 0.00 3.94

Kursy są z STS...
Albo kursy niskie, albo wynik nieprzewidywalny...

Pozdrawiam
Posted by: Rossman

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 19/02/2004 02:55

a na TPS w Expekcie juz 1.05
Posted by: Pitersz

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 19/02/2004 04:25

:5gw: Turku-Lahti 1 (prof-1,16)
Tego typu nie potrzeba nawet uzasadniac, dodam tylko ze Turku, po stracie punktu przez Karpat w ostatniej kolejce, nie zmarnuje szansy na latwe punkty potrzebne w drodze po 1 miejsce (Turku ma 2 spotkania mniej niz Karpat).

:4gw: Lukko-Karpat X2-1,5-expekt, 2-2,55-expekt
Karpat w tym sezonie nie ma zwyczaju notowac 2 wtop pod rzad, a punkt mu sa bardzo potrzene w walce o jakze wazne 1 miejsce przed PO (Karpat nie moze sobie pozwolic strate punktow w tym spotkaniu gdyz wiadomo ze Turku zdobedzie latwe punkty w meczu z Lahti). Mimo dobrej pasy w ostatnich spotkanich Lukko, kiedys ona musi sie skonczyc, licze ze w tym meczu, ja osobiscie nie mam przekonania do nich. Mysle ze typ X2 jest dosyc pewny, a i kursy bardzo wysokie jak na Karpat.

:3gw: Ilves-HPK 1X, 1
Trudne spotkanie dla Ilves, ktore ma bilans w ostatnich 10 meczach (8zw. i 2remisy), HPK tez w dobrej formie. Ale mysle ze Ilves wykorzysta atut swojego boiska. Typ 1X wydaje sie dosyc pewny natomiast kurs dla tego typu juz nie bardzo (1,35-expekt, 1,27-expekt). Typ o duzym ryzyku, co o nim sadzicie?
Posted by: Anonymous

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 19/02/2004 13:04

Kupon na 19.II.04:

Blues - Tappara 1 2,00
SaiPa - Assat 2 2,00

AKO 4,00
STAWKA 3
EWK 12,00
----
Analiza: Wygrana Blues z HIFK, przegrana Tappary, myślę że nie dadzą rady .
Ostatnio remis Assat - Karpat, Assat i SaiPa obok siebie lecz jest przewaga Assat, tu się może wydarzyć wszystko lecz ja zaryzykuje .

Pozdrawiam,
Posted by: kampus

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 19/02/2004 14:04

Moje typy i analiza:
blues-tappara 1 :3gw:
Napewno będzie to zacięty mecz, blues potrzebują punktów, tappara też. Po ostatnich meczach widać jednak, że blues są w dobrej formie, tappara w fatalnej. Chociaż tappara jest dobra drużyną myślę, że w tym meczu się nie przełamią, a blues zdobędą jakże ważne dla nich punkty. Mają jesazcze atut swojego lodowiska...
jyp-hifk 2 :3gw:
Tutaj napewno niełatwą wygraną zaliczyć powinien hifk. Z parun powodów. Aspiracje ma wieksze niż jyp, jest w lepszej formie, jyp grał wczoraj ciężki mecz z jokeritem. Hifk jako drużyna która będzie się liczyła w playoffs powinien tu wygrać.
lukko-karpat 2 :3gw:
Lukko jest w super formie, która jednak spada z meczu na mecz. W tym meczu wygra karpat, którego forma tez jest niezła, będą chcieli tez zrewanzowac się z aporażkę z assat, nie mogą też tracić punktów, ponieważ zależy im na 1szym miejscu przed playoffs.
saipa-assat 2 :3gw:
Będzie to ważny mecz dla assat, podbudowani wygraną z karpatem napewno bedą chcieli potwierdzić to w meczu ze słabą saipą. Saipa ostatnio gra fatalnie, nawet gorzej od lahti. Assat jeżeli mysli o jakimś korzystnym miejscu powinien ten mecz wygrać
Przy meczu ilves-hpk bym uważał, dla mnie no bet, z kolei tps-lahti, bez komentarza
Posted by: ketjow

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 19/02/2004 14:22

[QUOTE]Oryginalnie wysłał kampus:
[qb]Moje typy i analiza:
blues-tappara 1 :3gw:
Napewno będzie to zacięty mecz, blues potrzebują punktów, tappara też. Po ostatnich meczach widać jednak, że blues są w dobrej formie, tappara w fatalnej. Chociaż tappara jest dobra drużyną myślę, że w tym meczu się nie przełamią, a blues zdobędą jakże ważne dla nich punkty. Mają jesazcze atut swojego lodowiska...
jyp-hifk 2 :3gw:
Tutaj napewno niełatwą wygraną zaliczyć powinien hifk. Z parun powodów. Aspiracje ma wieksze niż jyp, jest w lepszej formie, jyp grał wczoraj ciężki mecz z jokeritem. Hifk jako drużyna która będzie się liczyła w playoffs powinien tu wygrać.
lukko-karpat 2 :3gw:
Lukko jest w super formie, która jednak spada z meczu na mecz. W tym meczu wygra karpat, którego forma tez jest niezła, będą chcieli tez zrewanzowac się z aporażkę z assat, nie mogą też tracić punktów, ponieważ zależy im na 1szym miejscu przed playoffs.
saipa-assat 2 :3gw:
Będzie to ważny mecz dla assat, podbudowani wygraną z karpatem napewno bedą chcieli potwierdzić to w meczu ze słabą saipą. Saipa ostatnio gra fatalnie, nawet gorzej od lahti. Assat jeżeli mysli o jakimś korzystnym miejscu powinien ten mecz wygrać
Przy meczu ilves-hpk bym uważał, dla mnie no bet, z kolei tps-lahti, bez komentarza [/qb][/QUOTE]jyp-hifk 2 dla mnie OT myślę iż jyp nie może pozwolić sobie na porażke ponieważ zepchneła by ją do stesy baranżowej więc będą walczyć jak lwy natomist hpk narazie może kontrolować swoją stabilną pozycję przed play off
Posted by: edson

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 19/02/2004 16:26

JYP Jyvaskyla v HIFK Helsinki 2 :4gw:
Lukko Rauma v Karpat 1x :3gw:
Ilves Tampere v HPK Hameenlinna I tercja (1) :3gw:
PZDR iwo:
Posted by: łezka

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 19/02/2004 19:23

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Rossman:
[qb]a na TPS w Expekcie juz 1.05 [/qb][/QUOTE]A może TPS odpusci i wygraja niezła kase
Ja stawiam 100 zeta na Pekicans
2200 do przodu iwo:

co wy na to??? al:
Posted by: kondziu

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 19/02/2004 19:52

Po co szukasz wałów przecież TPS napewnno wygra i to wysoko.Łezka wez sobie ta 100 i lepiej idz na piwko.
Posted by: łezka

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 19/02/2004 19:59

[QUOTE]Oryginalnie wysłał kondziu:
[qb]Po co szukasz wałów przecież TPS napewnno wygra i to wysoko.Łezka wez sobie ta 100 i lepiej idz na piwko. [/qb][/QUOTE]a za 2 200 zł
piw może być iwo: iwo: iwo: iwo: iwo: iwo: prawie do konca karnawału
Posted by: Bron

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 19/02/2004 20:21

Tez dzis jestem za Pelikanami. Przy takich kursach. A TPS tak naprawde to czy bedzie 1 czy 2 przed play-off dalej zostaje sprawa otwarta i na dodatek nie wiem czy az tak wazna.
Mocniej jednak na OT licze a czysta 2 na dokladke.
W historii juz roznie bywalo a Pelikany to od lat potrafia przy ciekawych kursach cos pograc.

Pozdrawiam
Posted by: gregorrr

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 19/02/2004 21:38

juz zaczeli, ale jeszcze chyba bez bramek wiec:

ilves-hpk 2 2.85 /unibet/ - ilves ostatnio i przedostatnio imponuje forma, ale hpk jakby zaczeuo uapac wiatr w zagle, a poza tym ma wiecej do zyskania, a jeszcze poza tym to derby wiec taki kurs po prostu trzeba skontrolowac
Posted by: Pitersz

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 19/02/2004 22:11

Normalnie podziwiam tych co typowali zwyciestwo Pelicans, co z tego ze kurs na nich taki duzy byl, byl tak duzy bo sa tak slabi i tyle.

Po 1 terci TPS-Pelicans 3:1
a bilnas oddanych strzalow to 17:3 i o czym tu gadac?
Posted by: marcuss

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 19/02/2004 22:36

[QUOTE]Oryginalnie wysłał łezka:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał Rossman:
[qb]a na TPS w Expekcie juz 1.05 [/qb][/QUOTE]A może TPS odpusci i wygraja niezła kase
Ja stawiam 100 zeta na Pekicans
2200 do przodu iwo:

co wy na to??? al: [/qb][/QUOTE]Chłopcze,jeśli chciałeś "zaistnieć" na forum to Ci się udało!!!Ale w to że postawiłeś 100zeta na Pelikans-po prostu nie wierzę!!!
Posted by: kondziu

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 20/02/2004 12:33

Mowiłem chłopaku idz sobie na piwko za ta 100 zł jak wogule postawiłes TPS hehehhehe iwo:
Posted by: gregorrr

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 20/02/2004 14:34

[QUOTE]Oryginalnie wysłał gregorrr:
[qb]juz zaczeli, ale jeszcze chyba bez bramek wiec:

ilves-hpk 2 2.85 /unibet/ - ilves ostatnio i przedostatnio imponuje forma, ale hpk jakby zaczeuo uapac wiatr w zagle, a poza tym ma wiecej do zyskania, a jeszcze poza tym to derby wiec taki kurs po prostu trzeba skontrolowac [/qb][/QUOTE]2:4 - lubie te lige
Posted by: Pitersz

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 20/02/2004 15:46

W Finlandii liga SM-Liga jest podobna organizacja jak NHL, ten poglad opieram na tym ze od 4 sezonow gra ta liga w tym samym skladzie druzyn, a nie slyszalem aby byly rozgrywane jakies baraze o utrzymanie w ostatnich sezonach, terminarz rozgywek jest bardzo analogiczny jak w NHL, nie ma w tej lidze kolejek tak jak w innych ligach europejskich, zdarza sie sytuacje ze druzyna rozgrywa 3 spotkania w ciagu 4 dni. Wyciagajac wnioski z tej sytuacji to nikt nie spada z tej ligi, mozna ja tylko opuscic nie spelniajac wymagan finansowych lub organizacyjnych. Ja jezyka finnskiego nie potrafie moze ktos rozszyfruje to na stronce: http://www.sm-liiga.fi/sivu.asp?show=smliiga i mam nadzieje potwiedzi moje wnioski.

Co do czego mam pewnosc 100% jest to ze; kazda druzyna rozegra w sezonie zasadniczym 56 spotkan, miejsca 1-6 gwarantuja pewny udzial w PO, a miejsca 7-10 uprawniaja do gry w barazach o gre w PO.
Posted by: Rossman

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 20/02/2004 17:31

HPK - SAIPA 1 1.34
Tappara - Pelicans 1 1.29

W necie kursy juz na te mecze w granicach 1.10-1.18 :] Obie druzyny graja z odpadami wiec nie powinno byc tu problemow kursy promocyjne:]

Karpat -JYP 1 1.36

A tu z kolei niby "pewniak" jednak Karpat ostatnio gra w kratke wiec lepiej na nich uwazac a u netowuch bukow kurs 1.40 podejrzane i to bardzo;)
Posted by: Pitersz

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 21/02/2004 14:33

:5gw: HPK-Saipa 1 (prof-1,27)
HPK walczy o pewny udział w PO, a SaiPa to w tej chwili najgorsza druzyna w lidze, według mnie grająca w ostatnich spotkaniach gorzej niż Lahti

:2gw: Assat-Jokerit 2 (1,91prof, 1,65expekt)
Bedzie to mecz walki, gdzyż Assat z szansami na baraże w PO, a Jokerti musi obronic swoja wysoka pozycje w lidze. Najbardziej mnie zastanawia tak różnica w kursach między tym co daje prof a expekt. Dlatego jestem skłonny zaryzykować gre na Jokerit po krsie 1,91 z profa.
Posted by: edson

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 21/02/2004 19:41

Pori-Jokerit 1 :2gw:
Rauma-Ilves 2 :3gw:
Karpat-Jyp x2 :2gw:
PZDR iwo:
Posted by: Jaross

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 23/02/2004 22:06

Na jutro typuje:
Färjestad BK - Djurgarden IF 2
HV 71 - Lulea HF 1
Linköping H - Södertälje SK 1
Brynas - Frolunda 2
Posted by: Jaross

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 23/02/2004 22:09

Na jutro typuje:
TPS v Espoo Blues 1
Posted by: Jaross

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 23/02/2004 22:19

Dokładam jeszcze;)
HIFK Helsinki v Jokerit Helsinki 1;)
Posted by: Pitersz

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 24/02/2004 02:30

:5gw: HPK-Pelicans 1 (1,24prof)
Wydaje mi się że tego typu nie musze reklamować. HPK walczy o pewny udział w play off (czyli miejsca w pierwszej 6), Pelicans najsłabsza drużyna w lidze i nie zmienia tego ostatnia wygrana wyjazdowa z Tapparą, która ostatnio wszystko przegrywała.

:5gw: Ilves-Tappara 1 (2,03prof 1,95expekt)
Mogą martwić 2 ostatnie porażki Ilves, a szczególnie gładka porażka z Lukko, jeżeli Ilves chcą mieć pewny udział w PO, to muszą to spotkanie wygrać, a z kim mają wygrywać jak nie z będącym bez formy Tappara, a uwidoczniła to aż zanadto ostatnia porażka Tappary u siebie z słabiutką Pelicans.

:3gw: Turku-Blues 1 ?? (1,58prof 1,75expekt)
Niby typ łatwy prosty i przyjemny, bo jakby nie patrząc to jest faworytem tego spotkania, w dodatku miesiąc temu Turku na własnym boisku wygrału z Blues 8:0.
Ale ja mam pare wątpliwości, pierwsza to że Blues w 3 ostatnich spotkaniach zdobyła 5pkt. Podejrzany jest kurs w expekcie 1,75, który zawsze zaniżał kursy na faworytów, a w tym spotkaniu prof daje dużo niższy kurs, co nie zdaża się często, a jeżeli się zdażało to tzw. faworyt nie wygrywał. Kolejną wątpliwością jest to iż Turku byćmoże przystąpi do tego spotkania osłabione personalnie, pisze byćmoże gdyż nie znam fińskiego a znalazłem takiego informacje na http://www.sm-liiga.fi :
"SM-liigan kurinpitäjä on HIFK:n pyynnöstä käsitellyt TPS:n Antti Hulkkosen kyynärpäätaklauksen otsikossa mainitussa ottelussa.
Kurinpitäjä antoi Hulkkoselle yhden ottelun pelikieltoa. Hulkkonen on pelikiellossa ottelussa 24.2. TPS - Blues.
TPS:n Mikko Elorannan samassa ottelussa saaman ottelurangaistuksen johdosta annettava päätös annetaan tiistaina 24.2."
Na czuja dla mie to Turku przystąpi do meczu z Blues w osłabieniu, tymbardziej żę expekt nie dawałby bez powodu takiej promocji 1,75. Przeglądając statystyki z meczu niedzielnego Helsinki-Turku to po ilości kar musiał to być brutalne spotkanie w którym to zawodnicy musieli troszke sił stracić. Sam nie wiem co z tym typem zrobić, jakie jest wasze zdanie?

A co do meczu Helsinki-Jokerit to no bet, gdyż jest to mecz w tym sezonie dwóch najbardziej himerycznych drużyn w finlandi.
Posted by: kondziu

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 24/02/2004 06:41

Zgadzam się z Tobą " Pitersz" myślę że w końcu
Ilves Tampere - Tappara Tampere - pewna - 1 z takimi cieńkaczami trzeba w końcu wygrywać pozdrawiam al:
Posted by: Barca

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 24/02/2004 14:49

A ja bym sie bardziej skłaniał aby postawić w meczu Ilves - Tappara 02 po kursie 1,58.

Pozdro
Posted by: retoox

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 24/02/2004 18:21

Info z fomum stronki bettingadvice podane przez Beezeri z Finlandii:

TPS - Blues

First of all this looks a game to avoid from betting point of view I think. Both teams have changed a bit from last rounds because of injuries and suspensions and it's hard to say who will find the play faster...

TPS had a disastrous game on Sunday against HIFK but not because of their playing. TPS lost Mikko Eloranta(clearly the best player) to suspension, Ville Vahalahti(misses rest of the season) and Antti Hulkkonen(suspension from a clean checking). Goal scorer Kai Nurminen & center Antti Aalto both will return to lineup which is very good news for TPS.

Like told before Blues' key player Jan Caloun has told that his season is over. And for personal reasons :-O. Looks like his career in Espoo Blues will be over as well but Caloun hasn't been at his best in latest games and for sure he hasn't helped the teams at all with his undisciplined playing.

Last time in Turku TPS won 8-0 and after that Blues won 1-0 at home. Generally quite low-scoring matches all meetings and I think that this will be another same sort of...

Injuries:
TPS - Mikko Eloranta(susp.)***, Antti Hulkkonen(susp.)**, Jiri Vykoukal***, Ville Vahalahti**, Mikko Kankaanperä* and Jani Kiviharju*
Blues - Jan Caloun***, Kari Kalto**, Miika Elomo** and Niko Nieminen*

Clearly NO BET I think...or Under5.5
Posted by: Anonymous

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 24/02/2004 18:25

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Barca:
[qb]A ja bym sie bardziej skłaniał aby postawić w meczu Ilves - Tappara 02 po kursie 1,58.
Pozdro[/qb][/QUOTE]a cos wiecej? bo ani to pewne, ani logiczne, ani nawet kurs nie jest kuszacy.
Posted by: Jaross

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 24/02/2004 19:28

Ilves - Tappara 1 :5gw:
Chociaż są to derby Tampareen i bedzie to trudny mecz. Z drugiej jednak strony Ilves ma realne szanse na zajecie miejsca 3 a Tappara nie ma juz o co grać. Do tego ich forma jest niska i mimo tego że są to derby przegrają w regulaminowym;)
Posted by: Pitersz

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 24/02/2004 20:16

Dzięki retoox za potwierdzenie moich domysłów co do meczu Turku-Blues, w takim osłabionym składzie nie ma co ryzykować zakładu na Turku
Czyli NO BET
Posted by: siara111

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 24/02/2004 23:33

chyba ilves po dupie przegrałem ostatnie 200 zł (
Posted by: Jaross

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 24/02/2004 23:51

Całe szczęście, że w ostatniej chwili nie zagrałem Ilves Co to Ilves wyprawia
Posted by: Maniek@

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 24/02/2004 23:59

jeee losie tak ilves wygra gladko dobrzeze niesugeruje sie wqszymi typami tylko patrze ii mam nadzije ze inni taz tak robia bo to co wyprawiacie to az sie plakac chce
bez obrazy

pozdro :zobacz:
Posted by: Barca

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 25/02/2004 01:19

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Gimlak:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał Barca:
[qb]A ja bym sie bardziej skłaniał aby postawić w meczu Ilves - Tappara 02 po kursie 1,58.
Pozdro[/qb][/QUOTE]a cos wiecej? bo ani to pewne, ani logiczne, ani nawet kurs nie jest kuszacy.[/qb][/QUOTE]Ilves - Tappara [2-5] iwo:
ani pewne ani logiczne?no nie wiem,zastanow sie co ty piszesz czlowieku.
Posted by: JiroJiro

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 25/02/2004 18:37

góra
Posted by: Gregov

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 25/02/2004 23:49

26.02

Lahti - Pori typ: 2 :4gw:

Chociaż kurs niespecjalny ( 1.66 prof ) to wydaje się pewna dwója. Pori walczy o 10 miejsce, które daje baraż o playoff z drużyną z 7 miejsca. No i ostatnie mecze niezłe: z Jokeritem 3-1, Saipa 4-1, Oulu 2-2. A Lahti poza wyskokiem na Tapparze wszystko w plecy. W tym sezonie 3 razy wygrywało Pori.

Z innych spotkań chyba Espoo i HPK.

pozdro
Posted by: Pitersz

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 26/02/2004 05:05

:4gw: Pelicans-Assat 2 (1,66 prof) (1,3expekt)
Opłaca się to puścić w profie bo expekt jak zawsze zaniża kursy do granic możliwości. Assat musi to wygrać aby nie stracić możliwoći walki w barażach o PO, a w pozostałych 3 meczach w tym sezonie gra z drużynami z którymi walczy o PO (JYP-w Tappara-w Blues-d).

:4gw: Saipa-Blues 2 (1,59prof) (1,4expekt)
Saipa to w tej chwili chyba jeszcze słabsza drużyna niż Pelicans, natomiast Blues ciągle nie jest pewne utrzymania miejsca w barażach w PO, a przyglądając się ich dobrej grze w ostatnich spotkanich to faworyt tego spotkania jest tylko Blues. Blues po tym spotkaniu gra jeszcze 3 spotkania (Pelicans-d Lukko-d Assat-w), i wygranymi nad Saipa i Pelicans zaewni sobie miejsce w barazach i uniknie niepotrzebnej nerwówki która by mogła być w ostatniej kolejce w spotkaniu z Assat.

:3gw: Jokerit-Tappara 1 (1,71prof 1,7expekt)
Patrząc na tabele to to spotkanie powinno wygrać Joketit, tylko żeby Tappara nie wywinęła takiego zonka jak z Ilves. Jokerit jest bardzo himeryczną drużyna ale jeżeli chce uniknąc baraży o PO to musi to wygrać (gorzej jak wygra po dogrywce, bo dla nich to bez różnicy gdyż zwycięstow po dogrywce jest tak samo punktowane jak zwycięstwo w regulaminowym czasie gry). Jokerit po tym spotkaniu gra kolejno z Saipa-w Pelicans-d Ilves-w i to ostatnie spotkanie chyba będzie decydować o tym kto będzie w pierwszej szóstce.
Posted by: Anonymous

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 26/02/2004 14:52

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Barca:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał Gimlak:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał Barca:
[qb]A ja bym sie bardziej skłaniał aby postawić w meczu Ilves - Tappara 02 po kursie 1,58.
Pozdro[/qb][/QUOTE]a cos wiecej? bo ani to pewne, ani logiczne, ani nawet kurs nie jest kuszacy.[/qb][/QUOTE]Ilves - Tappara [2-5] iwo:
ani pewne ani logiczne?no nie wiem,zastanow sie co ty piszesz czlowieku.[/qb][/QUOTE]heh. nadal uwazam ze nie bylo to logiczne, a ze Ci weszlo to gratulacje, ale podales suchy typ i liczysz na oklaski. jak by nie weszlo to powiedzialbys ze grales fuksa za mala strawke, a ze weszlo to zgrywsz wielkiego znawce. sam sie zastanow co piszesz.
Posted by: Pitersz

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 26/02/2004 15:10

TPS Turku-Lukko

Do składu TPS w porównaniu z meczem z Blues powraca tylko jedne kluczowy obrońcy Antti Hulkkonen (po zawieszeniu przez federacje po meczu z Helsinakmi). Nadal nieobecni w tym spotkaniu a wartościowi gracze to: Mikko Eloranta, Jiri Vykoukal, Ville Vahalahti, Jani Kiviharju i Mikko Kankaanperä.

W składzie Lukko tylko wystep jednego kluczowego zawodnika stoi pod znakiem zapytania : Joe Murphy.

TPS w tym sezonie nie wygrał z Lukko, bilans to 2 remisy (1:1 1:1) i 1 porażka (1:4)

Czyżby typ X2 ???
Posted by: Girencjusz

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 26/02/2004 16:42

Hehe, to samo wyczytalem na innym forum, po angielsku. ;]
Posted by: Barca

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 26/02/2004 16:55

Gimlak jakby cię to interesowało to ja nie gram meczy których sam nie analizowałem,aż że nie podałem uzasadnienia to już moja sprawa,poprostu nie ma narazie zbyt dużo czasu żeby się rozpisywać.A że ty dałeś 1 i ci nie weszło to już twoja strata i nie zgrywaj mi tu cwaniaka.
Posted by: Anonymous

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 26/02/2004 16:59

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Barca:
[qb]Gimlak jakby cię to interesowało to ja nie gram meczy których sam nie analizowałem,aż że nie podałem uzasadnienia to już moja sprawa,poprostu nie ma narazie zbyt dużo czasu żeby się rozpisywać.A że ty dałeś 1 i ci nie weszło to już twoja strata i nie zgrywaj mi tu cwaniaka.[/qb][/QUOTE]owszem dalem 1. nie weszlo mi. ale jesli ktos tu zgrywa cwaniaka to WLASNIE TY. po prostu zapytalem sie wtedy dlaczego sadzisz ze X2 bo ja nie widzialem ku temu przeslanek, a Ty nic. rozumiem ze brak czasu, ale teraz zachowa sie na tyle godnie i nie naskakuj na mnie ze podwazylem ten typ. bo gdyby wszedl to bys milczal cichutko.
Posted by: gregorrr

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 26/02/2004 21:25

jyp-hpk 2 2.2 /unibet/
Posted by: Jaross

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 27/02/2004 05:52

IFK Helsinki - Ilves 1
HIFK walczy o utrzymanie 3 pozycji w lidze i ze słabiutko ostatnio spisującym sie Ilves wygra pewnie. Dla mnie :5gw:
Posted by: BOSSJAR

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 27/02/2004 14:43

tak tylko ze na hifk cos jest za duzy kurs w sts 1.80
Posted by: gregorrr

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 27/02/2004 14:45

[QUOTE]Oryginalnie wysłał gregorrr:
[qb]jyp-hpk 2 2.2 /unibet/[/qb][/QUOTE]0:5 - mowilem juz, ze bardzo lubie te lige?
Posted by: proZZac

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 27/02/2004 19:09

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Jaross:
[qb]IFK Helsinki - Ilves 1
HIFK walczy o utrzymanie 3 pozycji w lidze i ze słabiutko ostatnio spisującym sie Ilves wygra pewnie. Dla mnie :5gw: [/qb][/QUOTE]Mam pewne zastrzeżenia, czy to będzie taki spacerek. Na pewno dla HIFK szanse na zwycięstwo są niemałe, ale Ilves się nie da łatwo. Walczą z Jokeritem o miejsce w pierwszej szóstce. Moze być różnie.. Dla mnie NO BET.

Za jutro Jokerit ma okazję się wykazać i uważam, ze szansy nie zmarnuje. Zwłaszcza jeśli Ilves się potknie. A zresztą.. kto chce niech czyta TUTAJ
Pozdro!
Posted by: brokstar

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 28/02/2004 03:12

Także jutro zagram Jokerit, którzy mają realną szanse na pierwsza "6"
SaiPa - Jokerit 2 :4gw:
Posted by: SR

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 28/02/2004 03:24

jednak zachowam ostroznosc co do Jokeritu
ostatnie mecze i bilans na wyjezdzie mowia : nie stawiaj
to ze jokerit moze byc poza pierwsza 6 jest dla mnie malo prawdopodobne czyli no bet
Posted by: Pitersz

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 28/02/2004 03:53

SaiPa-Jokerit no bet
W ostatnich 10 spotkaniach te drużyny grał bardzo słabo, Saipa zdobyła tylko 4 pkt na 20 możliwych natomiast Jokerit niewiele lepiej bo tylko 5pkt. To że Jokerit walczy o 6 to nie jest przekonywujący dla mnie argument, gdyż ich forma to poprostu katastrofa, a tymbardziej kurs jaki proponują buki około 1,5 to poprostu się nie opłaca ryzykować. Choć Jokerit ma tylko 1 pkt straty do 6miejsca, to awansować na nie będzie miał bardzo trudno , no chyba że Ilves dokońca będzie przegrywał, które też w ostatnich meczach rozczarowywuje.

W finlandi o kolejności drużyn przy równej ilości punktów decyduje lepszy bilans bramek w całym sezonie.
Posted by: buubi

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 28/02/2004 18:56

Zastanawiam się dość mocno nad Ilves - TPS 1x
Kurs dość ładny, Ilves musi się w końcu opamiętać, a TPS jest w komfortowej sytuacji i może czasami odpuścić ten mecz. W końcu gospodarze bardziej potrzebują punktów.
Posted by: Girencjusz

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 28/02/2004 19:36

Ja bym sie bałstawiac 1x tutaj. Ilves troche zasysa ostatnio, oni nigdy nie potrafili zbyt duzo strzelac, ale teraz w ogole im nie wychodzi. Aczkolwiek x jest troche prawdopodobny.

Wg mnie HPK powinno podtrzymac serie zwyciestw, i bluesi wygraja z pelicansami.
Posted by: gregorrr

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 28/02/2004 19:57

saipa-jokerit 2 1.4 /unibet/ - bez komentarza
Posted by: Jaross

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 02/03/2004 05:12

Rauma-IFK Helsinki 1 :5gw:

Lukko Rauma ostatnio prezentuje swietną formę nie tylko grając u siebie(rewelacyjne wyniki), ale również na wyjazdach. Wygrywając ten mecz przeskakują HPK i zajmują lepsze miejsce przed PO. Moim zdaniem czysta 1

Ilves-Oulu 2 :5gw:

Po pierwsze Oulu walczy o pierwsze miejsce przed PO z TPS mają po 77pkt. Po drugie Ilves prezentują niską formę. I chociaż marzy im sie w tym meczu zwyciestwo i przeskoczenie Jokeritu to trzeba trzeżwo postawić czystą 2 , bo Oulu ich rozniesie!!


TPS Tur. - Jyvaskyla 1 (2* :5gw: )
Pewniak!!! TPS jak napisałem powyżej walczy o 1 miejsce. TPS musi to wykorzystać bo inaczej będą frajerami(ps. jak Groclin okrutne ale prawdziwe) Czysta jedyneczka!!!
Posted by: sebkos

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 02/03/2004 11:46

Co ty wygadujesz. HIFK nie ma jeszcze nic pewnego. W Finlandii gra się 56 spotkań sezonu zasadniczego. Też stwierdzenie że JYP bez szans jest bzdurą. Do końca zostało 2-3 spotkań zależy od drużyny. Prawdą jest jedynie że TPS i Karpat walczą o 1 msc. przed play-off.
Może grasz dla buków

Aktualna tabela:/ilość spotkań, punkty na końcu/

1. Kärpät 53 29 13 11 6 187 117 70 77
2. TPS 53 29 14 10 5 164 107 57 77
3. HIFK 53 28 9 16 3 171 135 36 68
4. HPK 54 25 12 17 3 157 119 38 65
5. Lukko 53 24 13 16 3 150 121 29 64
6. Jokerit 54 22 14 18 4 128 119 9 62

7. Ilves 53 23 11 19 4 153 141 12 61
8. Tappara 54 22 9 23 2 150 144 6 55
9. Blues 54 16 15 23 5 130 138 -8 52
10. Ässät 54 17 12 25 4 138 180 -42 50

11. JYP 53 17 12 24 2 129 160 -31 48
12. SaiPa 54 11 11 32 2 124 185 -61 35
13. Pelicans 54 7 11 36 0 106 221 -115 25
Posted by: Jaross

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 02/03/2004 16:00

Masz rację Sebkos gram dla buków buhahahaha al: Jak mnie rozgryzłeś??
A tak powaznie to z tym HIFK masz racje mają o co grać, ale nie w tym meczu i nie z LUKKO!!!
Posted by: sebkos

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 02/03/2004 19:01

Żartowałem stary. Poważnie to nie wiem co zrobi dzisiaj JYP Niby TPS bardzo pewny ale coś kurs za wysoki
Posted by: Jaross

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 02/03/2004 19:12

Spox. Poczucie humoru jest bardzooo potrzebne podczas takiego stresującego zajęcia jakim jest typowanie
Posted by: gregorrr

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 02/03/2004 21:28

[QUOTE]Oryginalnie wysłał sebkos:
[qb]Co ty wygadujesz. HIFK nie ma jeszcze nic pewnego. W Finlandii gra się 56 spotkań sezonu zasadniczego. Też stwierdzenie że JYP bez szans jest bzdurą. Do końca zostało 2-3 spotkań zależy od drużyny. Prawdą jest jedynie że TPS i Karpat walczą o 1 msc. przed play-off.
Może grasz dla buków

Aktualna tabela:/ilość spotkań, punkty na końcu/

1. Kärpät 53 29 13 11 6 187 117 70 77
2. TPS 53 29 14 10 5 164 107 57 77
3. HIFK 53 28 9 16 3 171 135 36 68
4. HPK 54 25 12 17 3 157 119 38 65
5. Lukko 53 24 13 16 3 150 121 29 64
6. Jokerit 54 22 14 18 4 128 119 9 62

7. Ilves 53 23 11 19 4 153 141 12 61
8. Tappara 54 22 9 23 2 150 144 6 55
9. Blues 54 16 15 23 5 130 138 -8 52
10. Ässät 54 17 12 25 4 138 180 -42 50

11. JYP 53 17 12 24 2 129 160 -31 48
12. SaiPa 54 11 11 32 2 124 185 -61 35
13. Pelicans 54 7 11 36 0 106 221 -115 25[/qb][/QUOTE]co masz na mysli piszac, ze hifk nie ma jeszcze nic pewnego bo chyba nie miejsce w play-off?

lukko-hifk 1 1.9 /unibet/
Posted by: Jaross

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 02/03/2004 21:35

Sebkos'owi chodzi o to że HIFK nie ma pewnego 3 miejsca przed PLAY OFF.
Posted by: gregorrr

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 02/03/2004 21:37

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Jaross:
[qb]Sebkos'owi chodzi o to że HIFK nie ma pewnego 3 miejsca przed PLAY OFF. [/qb][/QUOTE]acha wyglada na to, ze lukko jednak odrobine bardziej zmotywowane
Posted by: Jaross

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 03/03/2004 17:28

Wczoraj LUKKO przegrało ważny mecz, to dziś w równie ważnym meczu zrehabilituje się i wygra z Blues!!

Jak nie wygrają mogą stracić 5 pozycje w lidze co stawia ich w gorszej sytuacji przed PO.
Posted by: ketjow

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 03/03/2004 18:41

Kärpät - TPS Dziś mecz na szczycie o pierwsze miejsce przed PO. Trudny do typowania. A stawki wysokie co oty myślicie?
Pozdrawiam
Posted by: Majestra

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 03/03/2004 19:34

Ja postawiłem:
KARPAT-TPS 1/3 1 PO KURSIE 2,70
TAPPARA-ASSAT 1/3 1 PO KURSIE 2,1O
JAK MAJĄ GRAĆ TO NIECH ZACZNĄ OD PIERWSZYCH TERCJI:) POZDRAWIAM al:
Posted by: Domingos

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 03/03/2004 20:01

Witam , w Totomix wycofali mecz Tappary , ciekawe co im do glowy uderzylo
Posted by: gregorrr

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 03/03/2004 20:20

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Jaross:
[qb]Wczoraj LUKKO przegrało ważny mecz, to dziś w równie ważnym meczu zrehabilituje się i wygra z Blues!!

Jak nie wygrają mogą stracić 5 pozycje w lidze co stawia ich w gorszej sytuacji przed PO.[/qb][/QUOTE]chyba im remis wystarczy
Posted by: Jaross

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 03/03/2004 20:55

Dwie kolejki do końca!! Nie sądze żeby bawili sie w jakieś kalkulacje. Będą grali o zwycięstwo w regulaminowym czasie.
Posted by: gregorrr

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 03/03/2004 20:59

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Jaross:
[qb]Dwie kolejki do końca!! Nie sądze żeby bawili sie w jakieś kalkulacje. Będą grali o zwycięstwo w regulaminowym czasie.[/qb][/QUOTE]chodzi o to, ze blues tez remis wystarczy
Posted by: Jaross

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 03/03/2004 21:07

[QUOTE]Oryginalnie wysłał gregorrr:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał Jaross:
[qb]Dwie kolejki do końca!! Nie sądze żeby bawili sie w jakieś kalkulacje. Będą grali o zwycięstwo w regulaminowym czasie.[/qb][/QUOTE]chodzi o to, ze blues tez remis wystarczy [/qb][/QUOTE]Do czego im ten remis wystarczy??? Moim zdaniem na remisie stracą obydwie ekipy!!!! Jak już coś to Blues wygra z Lukko!!!
Posted by: gregorrr

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 03/03/2004 21:15

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Jaross:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał gregorrr:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał Jaross:
[qb]Dwie kolejki do końca!! Nie sądze żeby bawili sie w jakieś kalkulacje. Będą grali o zwycięstwo w regulaminowym czasie.[/qb][/QUOTE]chodzi o to, ze blues tez remis wystarczy [/qb][/QUOTE]Do czego im ten remis wystarczy??? Moim zdaniem na remisie stracą obydwie ekipy!!!! Jak już coś to Blues wygra z Lukko!!![/qb][/QUOTE]jeden punkt gwarantuje im miejsce w pierwszej fazie play-off.
Posted by: Jaross

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 03/03/2004 21:23

Racja!!! No cóż może sie nie dogadali I Lukko wygra!!! Wierze w to. Podobno te dwie drużyny sie za bardzo nie lubią al:
Posted by: Pitersz

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 03/03/2004 21:34

Posted by: gregorrr

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 03/03/2004 21:49

mysle, ze delikatny remisik mozna sprobowac:

blues-lukko x 4.49 /unibet/
Posted by: Majestra

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 03/03/2004 22:16

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Majestra:
[qb]Ja postawiłem:
KARPAT-TPS 1/3 1 PO KURSIE 2,70
TAPPARA-ASSAT 1/3 1 PO KURSIE 2,1O
JAK MAJĄ GRAĆ TO NIECH ZACZNĄ OD PIERWSZYCH TERCJI:) POZDRAWIAM al: [/qb][/QUOTE]KARPAT-TPS 1/3 1
TAPPARA-ASSAT 1/3 1
Posted by: Jaross

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 03/03/2004 22:28

No Gregorrr narazie wszystko idzie po twojej myśli . Ciekawe czy był układ czy nie??
Blues - Lukko 0:0
Posted by: gregorrr

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 04/03/2004 14:36

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Jaross:
[qb]No Gregorrr narazie wszystko idzie po twojej myśli . Ciekawe czy był układ czy nie??
Blues - Lukko 0:0[/qb][/QUOTE]ehh, wiele nie brakowauo..
Posted by: grajekkk

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 04/03/2004 16:24

HPK- HIFK 1 @2,07 prof.2,15 mix,2,0 sts
HPK dzisiejszym zwycięstwem zapewni sobie udział w play off.HIFK nie nie ma szans na poprawe ani opuszczenie dotychczasowego 3-go miejsca.
Posted by: m_a_Ł_y

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 04/03/2004 16:35

grajekkk czy HPK musi to wygrac zeby byc w play-off?Bo jesli tak to mozna spokojnie postawic nato duza kase.To jest spotkanie takie jak w lidze szwajcarskiej Fribourg-Zug (z niedzieli29 lutego)gdzie Fribourg wygral 3:1 tez musial jezeli marzyl o play-off.Wypowiedz sie jesli mozesz wiecej o tym spotkaniu
Posted by: grajekkk

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 04/03/2004 16:49

Sarjataulukko
O +/- P
TPS 55 58 80
Kärpät 55 68 78
HIFK 54 37 70
HPK 54 38 65
Lukko 55 27 64
Ilves 54 13 63
---------------------------
Jokerit 54 9 62
Tappara 55 8 57
Blues 55 -7 54
Ässät 55 -44 50
---------------------------
JYP 54 -31 49
SaiPa 55 -62 36
Pelicans 55 -114 27

Jokerit gra dzis z Lahti trudno przypuszczac by sobie nie poradziło, Ilves na wyjeżdzie z JYP-ciężki mecz ale nie mozna wykluczyć ich zwycięstwa.
Liga składa się z 56 kolejek, więc jeśli HPK dzis wygra wchodzi do szóstki co automatycznie daje prawo gry w play-off.
Istnieje tez ryzyko ze moga np. wygrać w dogrywce, i tez zainkasuja 2 pkt.
Posted by: danka

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 04/03/2004 17:06

[QUOTE]Oryginalnie wysłał grajekkk:
[qb]Sarjataulukko
O +/- P
TPS 55 58 80
Kärpät 55 68 78
HIFK 54 37 70
HPK 54 38 65
Lukko 55 27 64
Ilves 54 13 63
---------------------------
Jokerit 54 9 62
Tappara 55 8 57
Blues 55 -7 54
Ässät 55 -44 50
---------------------------
JYP 54 -31 49
SaiPa 55 -62 36
Pelicans 55 -114 27

Jokerit gra dzis z Lahti trudno przypuszczac by sobie nie poradziło, Ilves na wyjeżdzie z JYP-ciężki mecz ale nie mozna wykluczyć ich zwycięstwa.
Liga składa się z 56 kolejek, więc jeśli HPK dzis wygra wchodzi do szóstki co automatycznie daje prawo gry w play-off.
Istnieje tez ryzyko ze moga np. wygrać w dogrywce, i tez zainkasuja 2 pkt.[/qb][/QUOTE]HPK MA PEWNY AWANS DO PO ZALEZY TYLKO Z KTOREGO MIEJSCA A MAJA JESZCZE MECZ Z TURKU iwo:
Posted by: Pitersz

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 04/03/2004 17:10

Dla przypomnienia (tylko niektórym)
Każda drużyna rozgrywa 56 spotkań.
Przy równej ilości punktów o pozycji w tabeli. decyduje lepszy stosunek bramek w całym sezonie.
miejsca 1-6 to pewny udział w play off
miejsca 7-10 to prawo gry w barażu o udział w play off

Baraże zostają rozegrane do 2 zwycięstw (best of 3). Przydział par według schematu:
7m. - 10m.
8m. - 9m.

Przydział par w play off według schematu:
1m. - 8m./9m.
2m. - 7m./10.
3m. - 6m.
4m. - 5m.

Aktualna tabela:
1.TPS 55 +58 80 - 1pkt potrzebny do utrzymania 1m.
2.Kärpät 55 +68 78
3.HIFK 54 +37 70 - 3miejsce w PO
4.HPK 54 +38 65
5.Lukko 55 +27 64
6.Ilves 54 +13 63
---------------------------
7.Jokerit 54 +9 62
8.Tappara 55 +8 57 - 8miejsce i baraże o PO
9.Blues 55 -7 54 - 9miejsce i baraże o PO
10.Ässät 55 -44 50
---------------------------
11.JYP 54 -31 49
12.SaiPa 55 -62 36 - 12 miejsce
13.Pelicans 55 -114 27 - 13 miejsce
Posted by: grajekkk

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 04/03/2004 17:19

FAKT: W ostatniej kolejce mecz Ilves- Jokerit, co powoduje że HPK chcąc niechcąc musi byc w 6-ce.
Tak więc dzis tylko w miare Jokerit pewne ale kurs 1,15 nie zachęca
Posted by: maslo22

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 04/03/2004 17:25

Jokerity pewniaki, myśle ze JYP tez da rade. HIFK odpuści chyba HPK.
Posted by: Pitersz

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 04/03/2004 17:29

a co do dzisiejszych meczy:
Jokerit-Lahti 1
Jokerit dziś wygra i bedzie to chciał zrobić jak najwyżej, aby być w lepszej sytuacji w jutrzejszym meczu Ilves-Jokerit decydującym o 6 miejscu. O miejscu w tabeli w końcowym rozrachunku może decydować lepszy stosunek bramek

HPK-Helsinki 1, dla mniejszego ryzyka 1X
Napewno nie można porównywać tego meczu do meczu Fribourg-Zug, tutaj jet zupełnie inna sytuacja i nie radziłbym stawiać zbyt dużych pieniędzy. Helsinki mają zapewnione już 3miejsce i mogą potrenować ustawienia taktyczne na play off. Natomiast HPK ma 2 mecze (jutro z Turku na wyjeździe), jeśli zdobędzie w nich 2 punkty to ma pewne 4miejsce i nikt go z niego nie zepchnie. Gdyby w tych 2 meczach zdobył 1pkt, to 4miejsce też ma praktycznie pewne, chyba że Ilves zdobędzie w 2 meczach 4 punkty i zepchnie wtedy HPK na 5miejsce. W praktyce HPK miejsce w pierwszej 6 ma pewne, nawet przy 2 porażkach, istnieje teoretyczna możliwość aby HPK zajął 7miejsce (HPK-dwie porażki; Lukko jutro wygrywa z JYP, Jokeri wygrywa z Lahti; Ilves wygrywa dziś z JYP, a w jutrzejszym meczu Jokerit wygrywa z Ilves ale po dogrywce, przy innym wyniku jakiegoś meczu napewno HPK zajmie miejsce w pierwszwj 6). Biorąc natomiast forme w ostatnich meczach HPK to powinno sobie poradzić z Helsinkami grającymi w tym meczu tylko o prestiż.

JYP-Ilves no bet
w tym meczu każdy wynik możliwy
Posted by: maslo22

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 04/03/2004 18:51

JYP-Ilves rzeczywiscie ciezki mecz. Obydwie drużyny o cos graja. Biorąc pod uwage bilans w meczach bezposrednich miedzy tymi druzynami mozna by przypuszczac ze wygra gospodarz. Oczywiscie typowanie tego meczu jest bardzo ciezkie i niepewne. Zarowno 1 X 2. (4.12.2003 w meczu tych druzyn gospodarz wygral 3:0). osobiscie typuje 1. chcialbym poznac opinie innych. pozdrow
Posted by: buubi

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 04/03/2004 18:57

Jyp - Ilves - dla mnie byłby to x2 z uwagi na to że Ilves chce być w jak najlepszej sytuacji przed nadchodzącym meczem o wszystko z Jokerit, gdyby nie marna ostatnio forma Ilves. No bet.
Posted by: maslo22

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 04/03/2004 20:11

Ilves Tampere Jyp Jyväskylä 2:1ot 1.86 4.70 4.05 details 15.01.2004

Jyp Jyväskylä Ilves Tampere 3:0 2.21 4.65 2.55 details 04.12.2003

Ilves Tampere Jyp Jyväskylä 7:3 1.95 4.85 2.91 details 14.10.2003

Finnish hockey SM-Liiga 2002/2003 1 0 2
Ilves Tampere Jyp Jyväskylä 4:3ot 3.70 5.20 1.88 details 11.02.2003

Jyp Jyväskylä Ilves Tampere 5:4ot 1.55 4.85 5.00 details 04.01.2003

Ilves Tampere Jyp Jyväskylä 0:5 2.25 4.77 2.65 details 02.11.2002

Jyp Jyväskylä Ilves Tampere 3:2 2.00 4.99 3.15 details 12.10.2002

Finnish hockey SM-Liiga 2001/2002 1 0 2
Jyp Jyväskylä Ilves Tampere 3:2ot 2.10 4.70 2.65 details 28.02.2002

Ilves Tampere Jyp Jyväskylä 2:2 1.90 4.70 3.60 details 29.12.2001

Jyp Jyväskylä Ilves Tampere 2:4 2.05 4.60 2.65 details 03.11.2001

Ilves Tampere Jyp Jyväskylä 5:2 1.58 4.85 4.25 details 20.09.2001

jak widac dosyc wyrownane pojedynki. w tym sezonie padły juz wszytkie mozliwe wyniki.
jak dzis?
ciekawe.... 1 czy 2, a moze remis?

Ja stawiam jedyneczke
Posted by: Pitersz

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 05/03/2004 03:48

No i przed nami ostatnie spotkania i dwa bardzo ciekawe mecze:

Assat Pori - Blues 1
Mecz troche podobny do spotkania Fribourg-Zug w zeszłą niedziele, choć nie do końca ,gdyż zawodnicy Assat muszą liczy na pomoc Lukko, natomiast losy Friburga zależały tylko od niego samego. Dla Blues to spotkanie ma znaczenie tylko treningowe, gdyż swojej 9 pozycji już nie zmienią. Natomiast dla Assat jest to mecz o wejście do barazy o mozliwość gry w PO. Aby ten cel zrealizować muszą to spotkanie wygrać (mam nadzieje że nie pod dogrywce) i liczyć na to że w meczu Lukko-JYP wygrają gospodarze, ale w regulaminowym czasie gry. Mam nadzieje żę gospodarze bedą mieć wiare i będą za wszelką cene walczyć o zwycięstwo, gdyż istniej możliwość gdy będą do nich dobiegać np. wiadomości o niekorzystnym wyniku dla nich w spotkaniu Lukko-JYP (zdecydowane prowadzenie JYP), mogą stracić ambicje i wiare w zwycięstwo.

Lukko - JYP X (jeżeli będzie układ, to Lukko wygra po dogrywce)
W tym meczu możlwy jest układ, no chyba że górą wezmie rywalizacja sportowa. Gdyż do utrzymania 10 miejsca przez JYP potrzebny jest jej 1 pkt, przy jego zdobyciu nie musi się martwić wynikiem Assat-Blues. Natomiast Lukko potrzebuje 1pkt do tego aby nie wylądować ostatecznie na 7miejscu i nie martwić się wynikiem spotkania Ilves-Jokerit.
Gdyby Lukko tego punktu nie zdobyło a w meczu Ilves-Jokerit gospodarze wygraliby po dogrywce, Lukko wypada poza pierwszą szóstke i czeką ją perspektyw gry w barażach o PO. Przy zdobyciu 1 punktu przez Lukko istneje mozliwość spadku jej na 6 pozycje przy równoczesnym zdobyciu przez Jokerit 2pkt. Gdy Lukko zdobędzie 2pkt, nie musi się martwić innymi wynikami spotkań, gdyż wtedy ma zapewnione 5miejsce.

Ilves-Jokerit no bet
Mecz decydujący o tym kto wejdzie do PO, a kto będzie musiał grać w barażach do niego. Jokert aby być w pierwszej 6, musi zdobyć 1pkt. Natomiast Ilves musi wygrać w regulaminowym czasie gry aby tego dokonać, chyba że Lukko nie zdobędzie punktu w spotkaniu Lukko-JYP, wtedy Ilves do pewnego udziału w PO wystarczy zwycięstwo po dogrywce.
Dla mnie osobiście tu może paść każdy wynik, dlatego no bet. No chyba że dowiem się o jakiś poważnych osłabienaich w danej drużenie, tylko to może mnie skłonić do obstawienia tego spotkania.

Turku-HPK 1X
Turku aby zapewnić sobie 1 miejsce i nie martwić się wynikiem spotkania Helsinki-Karpat musi zdobyć 1 punkt. Dla HPK jest to spotkanie o charakterze treningowym, gdyż po dzisiejszym zwycięstwie nad Helsinkami zapewnili sobie już 4 miejsce i myśle że potraktują to spotkanie do potrenowania ustawiń taktycznych. Turku nie zwykłu u siebie przegrywać w regulaminowym czasie gry dlatego typ na 1X.

Helsinki-Karpat no bet
Dla Helsinki jest to tylko mecz o prestiż, natomiast Karpat mają jeszcze teoretyczne sznase na 1 miejsce, ale tylko przy zdobyciu przez nich 2punktów i braku ich zdobycia prze Turku, co wydaje mis ie mało prawdopodobne. Myśle że obie drużyny potraktują to spotkanie treningowo, dlatego no bet

SaiPa - Tappara no bet
Maecz o tzw. pietruszke, dlatego no bet, chyba że SaiPa pokusi się o zwycięstwo w swoim ostatnim meczu w tym sezonie, gdyż Tappara będzie musiał oszczędzać siły na mecze barażowe decydujące o ich grze w PO. Być może zwycięstwo gospodarzy?
Posted by: grajekkk

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 05/03/2004 12:41

Wydaje miei sie że w ostatniej kolejce nie beą ryzykować. LUKK- JYP czysty X
Posted by: jarko 33

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 05/03/2004 13:12

assaet - blues w profie 2.29 na 1 w finlandi na to spotkanie tylko 1.45 czyzby promocja w polsce
Posted by: Pitersz

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 05/03/2004 13:54

Prof daje taką promocje na Assat (2,29), chyba dla tego bo są nie doinformowani, w swojej gazetce napisali że do play off w finlandii awansuje 8 drużyn, nic nie wspominając o barażach, czyli według nich ten mecz to jest o pietruszke, a tak nie jest.
Posted by: jarko 33

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 05/03/2004 14:53

w profie juz 1.71 na assaet udalo mi sie wyslac jeszcze po 2.29 teraz czas na zwycieswo
Posted by: damian1

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 05/03/2004 16:17

Mam prośbę, może mi ktoś podać nr zdarzenia meczu Asaet Pori w Totomixie, bo na stronie w necie nie ma na to kursów, a ja nie mogę teraz wyjść. I jaki jest na to kursik. Z góry dzięki.
Posted by: jarko 33

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 05/03/2004 16:25

w toto mixie zablokowana jest cala kolejka nie ma kursow na nia
Posted by: Pitersz

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 05/03/2004 16:27

he he, w profie na Asaat już tylko 1,56, a na remisik w meczu Lukko-JYP tylko 3,5
Posted by: shiza

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 05/03/2004 16:27

LUKK- JYP rano 4,55 na x obecnie 3,5
Posted by: shiza

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 05/03/2004 16:28

Udalo sie wyslac x 4,55 i 1 2,29
Posted by: m_a_Ł_y

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 05/03/2004 17:04

jaki jest nr zdarzenia na assat i lukko-jyp w profie z gory dziekuje.
Posted by: BOSSJAR

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 05/03/2004 17:30

assat-blues-1x
turku-hpk-1
Posted by: Radek___

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 05/03/2004 17:45

ja dzisiaj stawiam na TPS z kursem 1.4 i mam nadzieje ,że nie bedą mieli problemu , kilka dni temu wygrali u siebie z pierwszym w tabeli Karpatem...i teraz tps jest 1 Grają u siebie, wiec jest to dodatkowy +
Posted by: jazdagz

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 05/03/2004 18:00

kurs w sts dalej wynosi 4.2 jesli chodzi o X w meczu lukko-JYP ? czy obnizyli juz tak jak w profie?na papierze to faktycznie jest najbardziej prawdopodobny wynik i mam nadzieje ze lukko nie bedzie gralo dla assat pori
Posted by: grajekkk

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 05/03/2004 20:27

Ja łyknąłem jeszcze w profi x za 4,55 i 1 za 2,29-żeby tylko ****a teraz to weszło...
Posted by: JiroJiro

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 05/03/2004 22:52

Na bettingadvice napisał to fin

[QUOTE] Where is a game there are always rumours and especially betting. I don't remember how many times I have said this but there are no fixed games in Scandinavia's top leagues for sure! The consequences from getting caught are way too big for any team.
[/QUOTE]Lukko 2:0 i dobrze że dałem 1X chociaż po lekturze ich przewidywań miałem dać czystą jedynkę :rolleyes:

----

edit.

Już 2:1 , a może jednak są
Posted by: lichwiarz

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 05/03/2004 23:48

****a mac ! no zwyczajnie brak mi slow ! asset 1:3 blues (mialem 1x)! i co wy na to ??
Posted by: grajekkk

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 05/03/2004 23:49

X wszedł 2 sec przed koncem , ale ****NY assat dał dupy
Posted by: jazdagz

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 05/03/2004 23:51

haha..to jest niepreawdopodobne!!! 3-3...na 2 sekundy przed koncowa syrena
Posted by: jazdagz

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 05/03/2004 23:54

assat chyba sie dogaduje..jak tu strzelic 3 bramki ...bo mecz od dluszego momentu zatrzymal sie na 59 min..
Posted by: JiroJiro

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 05/03/2004 23:54

No chłopaki dobrze że miałem jednak 1X

Sam Spielberg by się takiej końcówki nie powstydził - reżyseria genialna, tylko scenariusz trochę za drastyczny ale dobrze się kończy.
Posted by: muppet

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 05/03/2004 23:55

Ten X mi uratował dupe, dzieki panowie iwo:

A Assat? No comment uke:
Posted by: jazdagz

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 05/03/2004 23:58

oni chyba naprawde robia wszystko zeby ..albo dupnac te bramki 3 ...albo nie dokoncza tego meczu
Posted by: boca juniors

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 06/03/2004 00:01

zastanawiam się czemu oni tak tępo te mecze ustawiają,przecież to jest żywiecki beszczelny wałek,mogli te bramki wcześniej strzelić tumany
Posted by: grajekkk

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 06/03/2004 00:03

Dokładnie Boca Juniors po c*** tak ludzi stresować
Posted by: grajekkk

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 06/03/2004 00:06

I jeszcze jedno znając wynik ASSAT druzynie Jyp ten remis nie był potrzebny, ale widocznie hokeiści obu druzyn zadbali aby tem mecz obstawic u buków
Posted by: _arturek25

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 07/03/2004 13:10

dzisiaj tak sobie myśle, że dwie 2 w fi.ńskich barażach o play off to nie głupi pomysł a ako całkiem niezłe
Posted by: jarko 33

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 07/03/2004 13:13

chyba dwie jedynki
Posted by: kondziu

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 07/03/2004 13:58

:eek: Gdzie ty chłopie widzisz dwie 2 .Raczej dwie -1 nie pomyliłeś się czasami?
Posted by: Gregov

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 07/03/2004 14:06

Każdy ma swoje przemyślenia, a w sporcie wszystko możliwe, szczególnie w fińskim hokeju
Posted by: maslo22

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 09/03/2004 16:53

Witam! moje typy na dzis:
JYP-Jokerit2
Espoo-Tappara2
co myslicie o tych typach?
Posted by: gregorrr

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 10/03/2004 15:38

odpoczalem troche od finskiej ligi, dzis wracam i mam nadzieje, ze w niezuej formie

tappara-blues 1 1.9 /unibet/
Posted by: mil F1 expert

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 10/03/2004 16:01

no dzisaj tappara powinna pokonac espoo co
myslicie??????????????
Posted by: Marszal

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 10/03/2004 19:24

dzis w Finlandii pada jedynka. Choc nie za duza kase. moze byc remis.
Posted by: kampus

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 10/03/2004 20:02

typowy mecz no bet.
1 mecz - tappara-blues 1:2 ot
2 mecz - blues- tappara 1:4
3 mecz - tappara-blues ??
Dzisiaj może zdarzyć sie wszystko, przypominam, ze są to playoffy, zresztą wczoraj tappara wygrala niezbyt zaslużenie, powiini wygrać jak juz to 1 bramką. Dziś blues podejdą do tego meczu zmotywowani. Może nawet paść 2, ale no bet.
Posted by: maslo22

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 10/03/2004 20:13

witam, jak widac wczorajsze moje typy weszly.
jezeli chodzi o dzisiejszy typ w meczu tappary uwazam ze gospodarze mimo wszytko piwinni wygrac. chocby spogladajac na zeszly sezon kiedy to tappara - sredniak z rundy zasadniczej (bodajze 6 miejsce)siegnela pa mistrzostwo. Dzis wierze w gospodarzy, stawiam gola jedynke. nie wykluczam dogrywki.
opinie?
Posted by: klatronik

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 10/03/2004 20:41

W dzisiejszym meczu Tappara wystąpi bez osłabień (powrót 35-cio i więcej latków) Epsso kilka miej ważnych (ale zawsze) osłabień
Myślę, że gospodarze wygrają, choć zgodzę sie że może być dogrywka.
Posted by: lichwiarz

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 10/03/2004 23:39

s****iele jedne !!!!!! 0:2 !!!! sram na tych finow !!
Posted by: kampus

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 11/03/2004 01:38

[QUOTE]Oryginalnie wysłał kampus:
[qb]typowy mecz no bet.
1 mecz - tappara-blues 1:2 ot
2 mecz - blues- tappara 1:4
3 mecz - tappara-blues ??
Dzisiaj może zdarzyć sie wszystko, przypominam, ze są to playoffy, zresztą wczoraj tappara wygrala niezbyt zaslużenie, powiini wygrać jak juz to 1 bramką. Dziś blues podejdą do tego meczu zmotywowani. Może nawet paść 2, ale no bet.[/qb][/QUOTE]tak jak ostrzegałem, to są panowie PLAYOFFY!!!
Posted by: gregorrr

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 11/03/2004 14:07

[QUOTE]Oryginalnie wysłał gregorrr:
[qb]odpoczalem troche od finskiej ligi, dzis wracam i mam nadzieje, ze w niezuej formie

tappara-blues 1 1.9 /unibet/[/qb][/QUOTE]a juz myslauem, ze tappara podniesie sie z kolan, a oni nadal dziaduja ;/
Posted by: gregorrr

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 11/03/2004 14:08

[QUOTE]Oryginalnie wysłał kampus:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał kampus:
[qb]typowy mecz no bet.
1 mecz - tappara-blues 1:2 ot
2 mecz - blues- tappara 1:4
3 mecz - tappara-blues ??
Dzisiaj może zdarzyć sie wszystko, przypominam, ze są to playoffy, zresztą wczoraj tappara wygrala niezbyt zaslużenie, powiini wygrać jak juz to 1 bramką. Dziś blues podejdą do tego meczu zmotywowani. Może nawet paść 2, ale no bet.[/qb][/QUOTE]tak jak ostrzegałem, to są panowie PLAYOFFY!!![/qb][/QUOTE]nie, no cos ty?!
Posted by: Barca

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 13/03/2004 14:23

Na dzis widze takie rozwiazania:
IFK - Ilves 1 1,74 /Profesjonal
Hammenlina - Lukko 10 1,35 /Profesjonal
TPS Turku - Espoo 1 1,51 /Profesjonal

Mysle jeszcze tylko nad Turku czy czasami jakiegos wała nie wyjebia
Posted by: _arturek25

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 13/03/2004 15:33

ja dzisiaj zagrałem na TPS i Oulu, HIFK mnie nie przekonuje za bardzo a jeżeli chodzi o mecz HPK to całym sercem jestem za Lukko i mam nadziej, że wygrają ten mecz
Posted by: Manjak01

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 13/03/2004 16:27

Witka!!

17:25 HIFK - Ilves
Best of 7 Fin.Playoff 1.25 3.40
17:25 TPS - Blues
Best of 7 Fin.Playoff 1.10 5.25
17:25 Kärpät - Jokerit
Best of 7 Fin.Playoff 1.25 3.40
17:25 HPK - Lukko
Best of 7 Fin.Playoff 2.00 1.70

Panowie, a w sumie wystarczy mi jeden dobrze poinformowany - co jest z Best off seven najpewniejsze??
Posted by: buubi

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 13/03/2004 16:31

Ja też własnie zastanawiam się nad :

HIFK - Ilves 1 best of 7 (awans) 1,25
TPS - Blues 1 best of 7 (awans) 1,10
Kärpät - Jokerit 1 best of 7 (awans) 1,25
AKO: 1,72 za grubszą kasę

Jest duża możliwość żeby to nie weszło ? Oczekuje pomocnej opinii eksperta w tej lidze
Posted by: peter83

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 13/03/2004 16:50

Jesli chodzi o moje typy na pierwsza runde play off to zdecydowanie stawiam na Karpat w rywalizacji z Jokerit oraz na TPS Turku w meczach z Espoo Blues. Zastanawiam sie ciagle nad HIFK- jednak sa to play off'y a forma tej druzyny i jej ostatnie wyniki raczej mnie nie przekonywuja...
Posted by: gregorrr

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 13/03/2004 18:05

karpat-jokerit 1 1.75 /unibet/ - w pozostalych moze tez 1, a moze nie
Posted by: typer21

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 13/03/2004 18:22

Co tu mozna mowic,faworyci graja na swoich lodowiskach i nie moga sobie pozwolic na porazki. Dlatego:

Tps- 1,51
HIFK - 1,74
Oulu - 1.76

Jak bedzie niespodzianka to plyniemy, jak nie to zbijamy hajs. Nie ma co analizowac takie mecze sa bezkompromisowe, wkoncu to offy.
Posted by: BOSSJAR

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 13/03/2004 18:33

ja też dzisiaj tu widze wygraną turku no i można dorzucić zawsze dobre hpk na 1x
Posted by: mac42

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 13/03/2004 22:33

Dziś w p-o same jedynki. Mnie najbardziej cieszy wygrana Karpat-dla nich iwo:
Posted by: peter83

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 13/03/2004 22:59

No i potwierdzily sie moje przewidywania ) Faworyci wygrali, chociaz Karpat wygral po ciezkiej przeprawie z Jokerit. Nie podejrzewam jednak, aby w kolejnych spotkaniach udalo im sie ponownie wygrac. Szkoda mi tez Lukko Rauma, ktore blisko bylo wygranej z HPK ... no ale wszystko przed nimi w poniedzialek
Posted by: DAREK 07

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 14/03/2004 00:01

Dzisiaj wszystkim faworytom duze iwo:
Posted by: gregorrr

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 14/03/2004 17:19

[QUOTE]Oryginalnie wysłał gregorrr:
[qb]karpat-jokerit 1 1.75 /unibet/ - w pozostalych moze tez 1, a moze nie [/qb][/QUOTE]cztery jedyneczki iwo: a pomyslec, ze kiedys byuem bliski odpuszczenia finskiej ligi al:
Posted by: meler

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 14/03/2004 20:31

na jutro jakie typy?
Posted by: m_szostak

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 15/03/2004 15:44

A co byście powiedzieli na takie typki, myslę, że warto zaryzykować:
Blues - TPS 2
Lukko - HPK 2
Posted by: peter83

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 15/03/2004 16:17

Moim zdaniem na TPS Turku zdecydowanie mozna postawic... jednak Lukko Rauma - HPK moj typ to 1 .
Posted by: Anonymous

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 15/03/2004 16:33

Elosss Wszytkim!!! DZisiaj jest 1 Pewny meczyk !!! Ktory wchodzi na bank!!

ESPOO - TPS TURKU 2.40 4.10 2.20 :5gw: Zobaczycie kto nie postawi Pozałuje!!! Pozdro
Posted by: Anonymous

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 15/03/2004 16:35

Oczywiscie ze TPS TURKU 2.20

ps Zapomnialem odpisac:(
Posted by: ketjow

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 15/03/2004 17:02

[QUOTE]Oryginalnie wysłał *Danielosss*:
[qb]Elosss Wszytkim!!! DZisiaj jest 1 Pewny meczyk !!! Ktory wchodzi na bank!!

ESPOO - TPS TURKU 2.40 4.10 2.20 :5gw: Zobaczycie kto nie postawi Pozałuje!!! Pozdro [/qb][/QUOTE]Skąd się urwałeś kolego?
Pewniaków nie ma przekonasz się jeśli pograsz dłużej.
A stwierdzenia Zobaczycie kto nie postawi Pozałuje!!! są nie na miejscu. To nie bazar nie sprzedajesz zieleniny!
Posted by: Amkwish

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 15/03/2004 18:01

[QUOTE]Oryginalnie wysłał ketjow:

ESPOO - TPS TURKU 2.40 4.10 2.20 :5gw: Zobaczycie kto nie postawi Pozałuje!!!

[/qb][/QUOTE]Skąd się urwałeś kolego?

Ostatnio widziany byl na NBA-forum ,gdzie rowniez wypasil "pewniaka",ale...tam przynajmniej nie straszyl
/end off-topic/

Dzis mam zamiar puscic double'a :
Jokerit - Karpat over 4,5
Ilves - HIFK 1X
(calkiem przyzwoite ako=3,20 ,expekt)

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City
Posted by: vonseb

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 15/03/2004 18:20

Moje typki na dzis /kusy z profa):
Ilves - HIFK 2 2,27 ( HIFK wygralo ostatnie 9 meczow - i to bez dogrywek z Ilves i do tego z reguly dosyc pewnie sadzac po wynikach!! - wynikaloby z tego ze styl HIFK nie za bardzo pasuje Ilvesowi. Sadze ze po kursie 2,27 mozna to zagrac)
Blues - TPS Turku 2 2,13 ( Nie przekonuje mnie forma Blues w tym roku, choc wynik zapewne bedzie oscylowal wokol remisu i raczej malej ilosci bramek under )
poza tym:
Jokerit - Karpat X2
Lukko - HPK 1X
Posted by: McTyp

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 15/03/2004 19:12

ja w expekt gram takie cus:

Ilves - HIFK over 4.5 goals 1.75
Blues - TPS under 4.5 goals 1.75
Blues - TPS 2 1.90

szkoda ze niemam konta tam gdzie linia jest 5.5 w przypadku meczu TPS under byloby pewniejszy a over HIFK z wiekszym kursem, ale nie trzeba sie martwic, i tak dobrze bedzie. Nie wiem czy dobrze ale gram to wszystko osobno oraz razem combo za mala stawke al:
Posted by: Blackjack7-7

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 15/03/2004 20:11

Przy wyrównanych pierwszych spotkaniach dzisiaj gram rozpis na remisy i głęboko wierzę że kilka wejdzie.
Posted by: _Goldi_

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 15/03/2004 21:10

Jokerit-Karpat over 4.5 gamebookers 2.05
Posted by: siwylubin

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 15/03/2004 22:01

hehe widze że sprawdza sie wasz typ hehe Ja postawiłem na Espoo i raczej nie pożałuje bo jest 2:0
Posted by: McTyp

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 15/03/2004 22:05

no z moich typow jakby kto odwrotnie zagral to by kasy troche przygarnol: dalem over4.5 Ilves a narazie 0-0, under TPS a 1tercja i 2-1 , i wygrana TPS , na finskim froncie ponise dzis porazke
Posted by: Amkwish

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 15/03/2004 22:18

[QUOTE]Oryginalnie wysłał McTyp:
[qb]no z moich typow jakby kto odwrotnie zagral to by kasy troche przygarnol: dalem over4.5 Ilves a narazie 0-0, under TPS a 1tercja i 2-1 , i wygrana TPS , na finskim froncie ponise dzis porazke [/qb][/QUOTE]Jeszcze nic nie wiadomo,nie poddawaj sie za szybko
Dla mnie najwiekszym zaskoczeniem jest,jak do tej pory,wysokie prowadzenie HPK.

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City
Posted by: Fozzie

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 15/03/2004 22:44

[QUOTE]Oryginalnie wysłał *Danielosss*:
[qb]Elosss Wszytkim!!! DZisiaj jest 1 Pewny meczyk !!! Ktory wchodzi na bank!!

ESPOO - TPS TURKU 2.40 4.10 2.20 :5gw: Zobaczycie kto nie postawi Pozałuje!!! Pozdro [/qb][/QUOTE]I jak tam błaźnie TPS ????
Posted by: raki

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 15/03/2004 22:47

[QUOTE]Oryginalnie wysłał *Danielosss*:
[qb]Elosss Wszytkim!!! DZisiaj jest 1 Pewny meczyk !!! Ktory wchodzi na bank!!

ESPOO - TPS TURKU 2.40 4.10 2.20 :5gw: Zobaczycie kto nie postawi Pozałuje!!! Pozdro [/qb][/QUOTE]No wiesz... jakoś tego nie postawiłem... powiedzmy sobie szczerze nie przekonałeś mnie... i nawet wyobraź sobie że nie żałuje swojego wyboru...

Życzę powodzenia w dalszym typowaniu

P.S. Kredyt w PKO 13,8%
Posted by: KOZAK

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 15/03/2004 23:50

gzien jest ten cwaniak co polecal turku al: widac ze chlpo ma rozeznanie ...ale chyba w ...hokeju na trawie
Posted by: Amkwish

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 15/03/2004 23:58

Dzis mam zamiar puscic double'a :
Jokerit - Karpat over 4,5
Ilves - HIFK 1X
(calkiem przyzwoite ako=3,20 ,expekt)

Przyznam,ze nie czuje sie specem od hokeja,tym bardziej finskiego.
Dzis stawialem przede wszystkim na wyczucie,ale bardzo duzo skorzystalem,czytajac Wasze posty i bardzo dziekuje wszystkim ,ktorzy dziela sie na tym forum swoja rzetelna wiedza

Nie dokuczajcie Koledze ,ktory szantazem (hehe) domagal sie stawiania na TPS,niech dalej podaje swoje typy i ... wystarczy obstawiac na odwrot

BTW jak slysze TPS ,to nieodparcie nasuwa mi sie porownanie do szwedzkiego HV (vide mecze z Modo),coz w kazdej lidze sa waly,wazne by pod nie nie wpasc.

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City
Posted by: peter83

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 16/03/2004 21:42

Jakie sa wasze przewidywania co do jutrzejszej kolejki play off ? Warto postawic na faworytow? chcialbym postawic za wieksze pieniadze... w pierwszej rundzie moje przewidywania sie sprawdzily.. jednak jesli chodzi o poprzednie mecze to totalna klapa :/ czekam na wasze opinie. pozdrawiam
Posted by: peter83

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 16/03/2004 21:55

Szczegolnie chodzi mi tutaj o 2 mecze : TPS Turku - Espoo Blues (1 ??) oraz HPK - Lukko Rauma (1 ??). Czy wygraja gospodarze ? Czekam na wasze opinie
Posted by: typer21

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 17/03/2004 14:22

HEJ:)
Ja tez myle zeby dzisiejsze m eczep ostawic za duza kase, ale mysle ze dobry tu bedzie system 3 z 4 lub zagrac 3 mecze z finskiej o dolozyc tenisa. Jesli chodzi o moje typy to podam wam jak typuja finscy bukmacherzy.
1 x 2
TPS - Blues 1,45 4,40 4,55
Kärpät - Jokeri 1,60 4,00 3,80
HIFK - Ilves 1,55 4,15 4,00
HPK - Lukko 1,85 4,00 2,85

Tak wiec nawet w samej finl;andii wszyscy typuja gospodarzy przyzam ze osatnio sie nie pomylili.Zastanawia mnie tylko wysoki kurs na HPK ktore przeciez osatnio wygralo awey az 5:0 a to wlasnie ten mecz wydaje mi sie najpewniejszy bo z tego co czytam hokejiscu Lukko sa kompletnie zalamani.Zastanawiaja mnie tazke skoki formy Blues i to zarowna teraz w meczach z Tps jak i wczesniejszych z Tappara - przegrali u siebie 1:4 by dwa dni pozniej wygrac na awey 2:0 by i teraz wygrac z TPS 4:2 to nie sztuka.Powiem szczerze ze korci mnie zagranie 3 z 4 ale za jeden meczyk wymienie na Swindon:Grimsby z ligi angielskiej.Mysle ze ten wysoki kurs na hpk wziol sieparadoksalnie z tego ze hpk ma juz 2 zwycistwa i jezli sa pewni swojej przewagi na Lukko moga sobie poprostu odposcic by zgarnac kase za bilety z netepnego meczu - takie jest moje zdanie.Jezeli zagram wzystkie 4 mecze to raczej systemem 3 z 4 za 48 zl tez wyjdze ladna wygrana choc nie tak wysoka jakby zagrac czyste 4 lecz nie badzmy pazerni beda jeszcze lepsze mecze .pozdawiam
Posted by: Daffy

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 17/03/2004 14:52

dzis mozna zagrac na gospodarzy ale moim zdaniem to zbyt proste. Daltego nie gram na TPS-Blues po pierwsze ze niski kurs a po drugie ze Blues ma jak to powedzal typer21 skoki formy.
Najpeniejszym meczem wydaje mi sie tu zarowno
Oulu-Jokerit :4gw:oraz Hameenlinna-Rauma :4gw:
(SQ)
Posted by: Jaross

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 17/03/2004 19:33

TPS-Blues 1

TPS w tym meczu nie może sobie pozwolić na przegraną, gdyż stan rywalizacji to 1:1. Wyjazd do Espoo przy stanie 1:2 nie wchodzi w grę!! TPS wygra to spotkanie w regulaminowym czasie gry, ponieważ tylko przekonująca wygrana podniesie ich morale i poprawi nastroje przed meczem wyjazdowym!! Statystyki też przemawiają na korzyść TPS. Oto ostatnie 5 spotkań pomiedzy tymi drużynami na lodowisku TPS:

2004-03-13 TPS 3 2 Blues
2004-02-24 TPS 2 1 Blues
2004-01-17 TPS 8 0 Blues
2003-11-11 TPS 2 1 Blues
2003-10-07 TPS 2 1 Blues

HIFK-Ilves 1

Podobna sytuacja ma sie z zespołem HIFK. Tu też stan rywalizacji to 1:1.I też HIFK nie może sobie pozwolić na porażke w tym spotkaniu ze wzgledu na nastepny mecz wyjazdowy. HIFK gra na własnym lodowisku co zawsze jest plusem dla tej drużyny. Z Ilves nie powinni mieć problemów w tym spotkaniu. Dlaczego w regulaminowym czasie? Ponieważ taka wygrana wzmocni morale i utwierdzi ich w przekonaniu, że są mocni!!!
Oto bilans ostatnich 5 spotkań pomiedzy tymi drużynami:

2004-03-13 HIFK 3 1 Ilves
2004-02-27 HIFK 6 2 Ilves
2003-11-11 HIFK 8 2 Ilves
2003-02-23 HIFK 5 4 Ilves
2002-11-21 HIFK 5 0 Ilves
Posted by: kampus

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 17/03/2004 19:45

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Daffy:
[qb]dzis mozna zagrac na gospodarzy ale moim zdaniem to zbyt proste. Daltego nie gram na TPS-Blues po pierwsze ze niski kurs a po drugie ze Blues ma jak to powedzal typer21 skoki formy.
Najpeniejszym meczem wydaje mi sie tu zarowno
Oulu-Jokerit :4gw:oraz Hameenlinna-Rauma :4gw:
(SQ) [/qb][/QUOTE]Hehe, dziwne, że wszyscy skreślają lukko!!! Dla mnie dzisiaj wygrają. Nie po to grali bardzo dobrze w sezonie żeby teraz odpaść pechowo z playoffs. Dla nich dzisiaj to najważniejszy mecz, nie mogą sobie pozwolić, żeby było 3:0!!! Po drugie 1szy mecz 3:2 dla hpk był bardzo wyrównany, a hpk strzeliło 2 bramki na 4 min przed końcem. 2 mecz te 5:0 to po prostu pech lukko. Dostali 2 bramki w pierwsze 2 minuty i po prostu się załamali. Dziś dla mnie można postawić spokojnie (albo niespokojnie ) dwójeczkę lub x2. Przypominam, że są to playoffs, a zresztą zobaczymy.
Posted by: gregorrr

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 17/03/2004 20:46

tps-blues 1 1.55 /unibet/
Posted by: gregorrr

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 19/03/2004 19:22

raz tps zawioduo, dzis nie przewiduje:

blues-tps 2 1.85 /unibet/
Posted by: lichwiarz

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 19/03/2004 23:48

****aa mac !! ja zwyczajnie nie moge , *******one w dupe jokerit , dalem 1x , to s****iele musieli prze****c bo naprawde brak mi slow i sil zeby wyraz swoje wqrwienie !! w grudniu 2003 wygralem okolo 8000 i od tego czasu nic ****a nic !! bog mnie chyba opuscil !! nawet takie posrane kursy jak henman 1.07 mi wypadaja !! za*******ilbym tych pajacow z jokerit !! chyba swoje w zyciu juz wygralem , sorki ze zasmiecam forum ale musialem znalezc ujscie mojemu wkurieniu !
Posted by: ketjow

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 21/03/2004 02:49

TPS - Blues 1? :4gw:
Kärpät - Jokerit 1? :3gw:
Co myślicie o jutrzejszych meczach?
Pozdrawiam
Posted by: typer21

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 21/03/2004 16:00

Tak jak osatnio typowalem nie ma co sie zastanwaiac TPS: Blues 1 tercja 1
Posted by: goodtyper

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 21/03/2004 16:06

dzis same 1 - nie ma innej mozliwosci
a sam zagralem Turku + HIFK + Plzen grubo
Posted by: pawcio1

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 22/03/2004 22:49

ma ktoś może linka do 2 ligi fińskiej??live>>
Posted by: lichwiarz

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 22/03/2004 23:02

http://www.finhockey.fi/tulospalvelu/ - moze tu
Posted by: pawcio1

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 22/03/2004 23:24

[QUOTE]Oryginalnie wysłał lichwiarz:
[qb] http://www.finhockey.fi/tulospalvelu/ - moze tu[/qb][/QUOTE]DZIĘKI.....JESTEŚ WIELKI..
Posted by: damian1

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 23/03/2004 02:54

Jutro szóste mecze:
Blues Espoo - TPS Turku, myślę, że już czas żeby faworyt wreszcie skończył tą zabawę z siódmym po Reg. Seas. Espoo. W Espoo było najpierw 4:2, potem 3:2 więc teraz będzie co najmniej zwycięstwo po dogr. TPS . Mam trochę opory żeby zagrać na nich bez dogr., ale z dogrywką daje :4gw:
Jokerit Helsinki - Kärpät, oj ci są najlepsi, sam jestem ciekaw co tu będzie, brakuje im już tylko dogrywki, ale jak Karpaty to jutro przegrają to skończom u siebie.
Ilves Tampere - IFK Helsinki, nie wiem jak to się stało, że tu jest 3:1 dla Ilves, toć Heslinki w RS i w poprzednim sezonie nie mieli z nimi problemu. I jakoś mi się nie chce wierzyć, żeby mieli już teraz odpaść i to z Ilves, więc można Medium zagrać na HIFK.
Wysokich wygranych iwo:
Posted by: goodtyper

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 23/03/2004 03:31

[QUOTE]Oryginalnie wysłał goodtyper:
[qb]dzis same 1 - nie ma innej mozliwosci
a sam zagralem Turku + HIFK + Plzen grubo[/qb][/QUOTE]Turku 4:2
HIFK 3:0
Plzen 3:2
Posted by: fart?

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 23/03/2004 03:47

[QUOTE]Oryginalnie wysłał goodtyper:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał goodtyper:
[qb]dzis same 1 - nie ma innej mozliwosci
a sam zagralem Turku + HIFK + Plzen grubo[/qb][/QUOTE]Turku 4:2
HIFK 3:0
Plzen 3:2 [/qb][/QUOTE]dopse ze dzis nie grales grubo na plzen bo wtopa 3-0
Posted by: gregorrr

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 23/03/2004 20:03

blues-tps 2 1.9 /unibet/ - zgadzam sie z damianem. na drugim kuponie gram 2, ale lacznie z dogrywka bo zanosi sie na zaciety mecz.
Posted by: m_szostak

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 23/03/2004 21:39

no ja niestety mam nadzieje że Blues wygra !!!
Dałem tutaj przez pomyłkę 1 no i nie pozostaje mi nic innego jak liczyć na zwycięstwo Blues
Posted by: m_szostak

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 23/03/2004 21:52

no i stało się Blues - TPS 0-1.
Myślę, że ta pomyłka będzie mnie sporo kosztować
Posted by: damian1

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 24/03/2004 02:44

[QUOTE]Oryginalnie wysłał damian1:
[qb]Jutro szóste mecze:
Blues Espoo - TPS Turku, myślę, że już czas żeby faworyt wreszcie skończył tą zabawę z siódmym po Reg. Seas. Espoo. W Espoo było najpierw 4:2, potem 3:2 więc teraz będzie co najmniej zwycięstwo po dogr. TPS . Mam trochę opory żeby zagrać na nich bez dogr., ale z dogrywką daje :4gw:
Jokerit Helsinki - Kärpät, oj ci są najlepsi, sam jestem ciekaw co tu będzie, brakuje im już tylko dogrywki, ale jak Karpaty to jutro przegrają to skończom u siebie.
Ilves Tampere - IFK Helsinki, nie wiem jak to się stało, że tu jest 3:1 dla Ilves, toć Heslinki w RS i w poprzednim sezonie nie mieli z nimi problemu. I jakoś mi się nie chce wierzyć, żeby mieli już teraz odpaść i to z Ilves, więc można Medium zagrać na HIFK.
Wysokich wygranych iwo: [/qb][/QUOTE]No ładna analiza , szkoda, że dałem ostatecznie tylko Turki z remisem, bo grubo a HIFK było ewnetualnie za Medium, ale w sumie dziś ładne wyniki w naszej kochanej bukmacherce i 100zł na plusie (straty odrobione) iwo:
Posted by: gregorrr

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 24/03/2004 16:48

[QUOTE]Oryginalnie wysłał gregorrr:
[qb]blues-tps 2 1.9 /unibet/ - zgadzam sie z damianem. na drugim kuponie gram 2, ale lacznie z dogrywka bo zanosi sie na zaciety mecz.[/qb][/QUOTE]ostroznosc byua zbedna
Posted by: damian1

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 25/03/2004 04:11

Jutro (a właściwie dziś ) ostatni, decydujący mecz HIFK - Ilves i moim skromnym zdanie buki dają promocję na Helsinki (1,7 w moim kochanym Totosrixie ). Jak pisałem ostatnio (w sumie popełniłem błąd pisząc, że jest 3:1, a było 3:2) prowadzenie Ilves w tej konfrontacji to jakaś pomyłka i decydujący siódmy mecz pokaże, kto jest lepszy. Jak dla mnie nie ma tu innego rozwiązania jak pewne "jeden", a przegrany trzeci mecz w Helsinkach przez gospodarzy wyglądał w strzałach bodajże 43:18, czy jakoś tak, więc jaki może paść jutro wynik jak nie zwycięstwo i awans HIFK!!!
Pozdrawiam.
Posted by: prezess

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 25/03/2004 17:17

Mam znajomego w Hesinkach i napisał mi dziś że w Finlandii typuja wszyscy wygrana HIFK-ów! Ale dla bezpieczeństwa można dać z 1x, jest to mecz ostatiej szansy dla obu ekip i każdy scenariusz może mieć miejsce !
Posted by: Radek___

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 25/03/2004 18:31

a co myślicie o under 4.5 ? Bo jak sledze mecze w playoFF to nie pada wiecej niz 2-3 bramki...

w meczu HIFK - ILVES
Posted by: kuharo

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 25/03/2004 20:48

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Radek___:
[qb]a co myślicie o under 4.5 ? Bo jak sledze mecze w playoFF to nie pada wiecej niz 2-3 bramki...

w meczu HIFK - ILVES[/qb][/QUOTE]wlasnie o tym mysle od wczoraj, tez spostrzeglem ze na 10 ostatnich meczy playoff w 7 meczach bylo under 4.5
Posted by: Radek___

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 25/03/2004 21:07

mimo wszystko trzeba spróbować tego underka !
Posted by: SR

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 25/03/2004 21:07

hifk strzela na 2-0 i w tym momencie Ilves stawia wszystko na jedna karte
gk out
3-0
pozniej 3-1 pp
gk out 4-1
moze byc roznie panowie
to ostatni mecz!
powyzszy scenariusz jest tylko jednym z mozliwych na przełamanie undera
Posted by: Radek___

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 25/03/2004 21:09

zawsze jest ryzyko...ale miejmy nadzieje, że bedzie około 2-4 bramki na cały mecz
Posted by: juve25

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 25/03/2004 21:46

HIFK przegrywa 0-1!!!!!Panowie co się dzieje??????!!!!!!! :eek:
Posted by: juve25

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 25/03/2004 21:50

Już troszke lepiej 1-1. :rolleyes:
Posted by: Radek___

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 25/03/2004 22:37

znow przegrywa 2-1
Posted by: juve25

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 25/03/2004 22:53

naszczęście znów remis 2-2.Czy oni mają jaja?????????????????? :rolleyes:
Posted by: zbykap

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 25/03/2004 23:01

No pewnie mają jaj, tylko że ...to fiński hokej tzn gorzej niż w czechach, a tam i tak jest żle bo, nikt nic nie wie!!!!!
Posted by: Animal

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 25/03/2004 23:15

Panowie HIFK wreszczie wygrywa jak długo???? zobaczymy mam nadzieje że dowiozą to do końca!!!!!!!!!
Posted by: damian1

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 25/03/2004 23:24

Ludzie, czy wy jesteście nienormalni!? Skończcie to pier...lenie i idzie na Quasi Czata, toć to do tego zostało stworzone! Tu się tylko analizuje mecze a nie je relacjonuje!!!
Posted by: terrorist

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 25/03/2004 23:34

[QUOTE]Oryginalnie wysłał damian1:
[qb]Ludzie, czy wy jesteście nienormalni!? Skończcie to pier...lenie i idzie na Quasi Czata, toć to do tego zostało stworzone! Tu się tylko analizuje mecze a nie je relacjonuje!!![/qb][/QUOTE]damian well said iwo:
Posted by: Radek___

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 27/03/2004 12:48

co dzisiaj myślicie o :

TPS - HPK
Karpat - HIFK

jak dla mnie to narazie TPS i chyba under na nich...
Posted by: SR

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 27/03/2004 17:12

KARPAT-HIFK 1 1.8
HIFK to druzyna wlasnego lodowiska , z Ilves toczyli bardzo wyrownane boje ale Karpat to nie Ilves i dzisiaj przewiduje czystą jedynke.
Myśle że zespół z Oulu po meczach z Jokeirtem wyciągnie wnioski i będzie sie mocno starał wygrywać u siebie bo w hali HIFK-u jest niezywkle ciężko.Jeżeli Karpat zagra tak jak na to ich stać to o wynik możemy być spokojni.
Posted by: gregorrr

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 27/03/2004 19:57

3 polfinalowe singielki z unibetu:

karpat-hifk 1 1.75
tps-hpk 2 3.25
tps-hpk 2 (zawierajac dogrywke) 2.45
Posted by: SR

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 27/03/2004 22:10

3 słowa o meczu:
Karpaty to szmaty

pieprzone imbecyle w dupe *******one mam nadzieje ze odpadna
prowadzili juz 2-0 i zamiast skontrolowac sytuacje , zeby miec inauguracje u siebie w polfinale na 1-0 w serii to oni nie wiem co zrobili
przegrali druga tercja 0-2 a i przez 40 min nie potrafili nic strzelic
c*** mi po ich przewadze w strzalach uke:
hokejowi w tym sezonie juz mowie gromkie "nie"
za 2 sezony to bedzie gorsze niz NHL uke:
ciekawostka- w 2 polfinalowych meczach w ostatnich tercjach nie padła żadna bramka uke:
Posted by: gregorrr

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 27/03/2004 22:19

[QUOTE]Oryginalnie wysłał gregorrr:
[qb]3 polfinalowe singielki z unibetu:

karpat-hifk 1 1.75
tps-hpk 2 3.25
tps-hpk 2 (zawierajac dogrywke) 2.45[/qb][/QUOTE]podwojna dupa tym razem ;/
Posted by: cyrkluS

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 29/03/2004 14:57

[QUOTE]Oryginalnie wysłał SR:
[qb]3 słowa o meczu:
Karpaty to szmaty

pieprzone imbecyle w dupe *******one mam nadzieje ze odpadna
prowadzili juz 2-0 i zamiast skontrolowac sytuacje , zeby miec inauguracje u siebie w polfinale na 1-0 w serii to oni nie wiem co zrobili
przegrali druga tercja 0-2 a i przez 40 min nie potrafili nic strzelic
c*** mi po ich przewadze w strzalach uke:
hokejowi w tym sezonie juz mowie gromkie "nie"
za 2 sezony to bedzie gorsze niz NHL uke:
ciekawostka- w 2 polfinalowych meczach w ostatnich tercjach nie padła żadna bramka uke: [/qb][/QUOTE]SR ... Pozdrawiam i dołanczam się do życzeń ... P.S Z jakiej dzielnicy jesteś?
Posted by: _arturek25

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 29/03/2004 15:22

nie widziałem jeszcze żadnych waszych typów na dzisiejsze mecze
karpatów raczej nie rusze ale myśle, że czysta 2 w meczy TPS może wejść bez większych nerwów
HPH - TPS ... 2 :4gw:
Posted by: tomiw

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 29/03/2004 15:38

[QUOTE]Oryginalnie wysłał _arturek25:
[qb]nie widziałem jeszcze żadnych waszych typów na dzisiejsze mecze
karpatów raczej nie rusze ale myśle, że czysta 2 w meczy TPS może wejść bez większych nerwów
HPH - TPS ... 2 :4gw: [/qb][/QUOTE]A dlaczego
Posted by: Jaross

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 29/03/2004 16:22

Dzisiejsze mecze to czyste jednynki. Zastanawiam się czemu są na nie takie wysokie kursy!!!!

HPK to nie jakaś cieńka drużyna, a z TPS wygrała już w tym roku dwukrotnie. Teraz grają u siebie i liczą na zwycięstwo. Z kolei TPS zrobił co miał zrobić wygrał pierwsze spotkanie to teraz nie musi im zależeć tak bardzo jak HPK. TPS meczył się z BLUES a HPK gładko pykneło LUKKO 4:0. Tak , że moim zdaniem zdecydowanym faworytem jest HPK i dziś wygra!!!! Bez dogrywki(to nie Norwegia )

Drugi mecz HIFK z KARPATEM to dla mnie również pewna wygrana gospodarzy. HIFK gra u siebie bardzo dobrze i myśle że jeśli chcą coś osiągnąć w tym PO to nie mają innego wyjścia jak tylko wygrać dziś w regulaminowym czasie!!!

P.S Zabawa w dogrywki kończy sie w tym sezonie żle dla spekulantów. Już nie jedna drużyna w lidze europejskiej w tym sezonie sie o tym boleśnie przekonała!!!!
Posted by: ketjow

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 29/03/2004 16:26

W meczach o finał najczęściej padają undery więc zamiast czystej 2 bezpieczniej jest stawiać na ilość bramek. Najczęściej wyniki oscylują w granicy remisu więc mówienie o czystej 2 czy 1 jest bardzo odważne.
Pozdrawiam
Posted by: Daffy

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 29/03/2004 17:18

HIFK-KARPAT typ:X :2gw: al:
Posted by: Daffy

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 29/03/2004 17:19

Tps dzis w plecy!! powodzenia all
Posted by: gregorrr

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 29/03/2004 19:57

konsekwentnie:

hifk-karpat 2 (lacznie z dogrywka) 2.05
hpk-tps 1 (lacznie z dogrywka) 1.75

/unibet/
Posted by: _arturek25

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 29/03/2004 21:23

ja zagrałem dzisiaj na TPS X2 mam nadzieje, że chłopaki mnie zawiodą i kuponik wejdzie
iwo: dla TPS ale po meczu
Posted by: _arturek25

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 29/03/2004 21:25

[QUOTE]Oryginalnie wysłał _arturek25:
[qb]ja zagrałem dzisiaj na TPS X2 mam nadzieje, że chłopaki mnie zawiodą i kuponik wejdzie
iwo: dla TPS ale po meczu [/qb][/QUOTE]oczywiście nie zawiodą wcześniej wkradł się błąd
Posted by: Jaross

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 29/03/2004 21:51

Widze, że dziś większość typuje inaczej niż ja. Ciekawe jaki bedzie wynik rywalizacji ??
Obstawiam 10:1 na moja korzyść!!! al: hehehe
Nie wierzycie w HIFK i HPK bez dogrywki???
Posted by: szczeniak

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 29/03/2004 21:58

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Jaross:
[qb]Widze, że dziś większość typuje inaczej niż ja. Ciekawe jaki bedzie wynik rywalizacji ??
Obstawiam 10:1 na moja korzyść!!! al: hehehe
Nie wierzycie w HIFK i HPK bez dogrywki??? [/qb][/QUOTE]ja wierze iwo:
Posted by: m_szostak

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 29/03/2004 22:43

zaczęło się dobrze:
HIFK - Karpat 1-0
Posted by: m_szostak

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 29/03/2004 23:05

no i mozna bylo stawiac dwie 1 po pierwszej tercji
Posted by: damian1

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 29/03/2004 23:17

[QUOTE]Oryginalnie wysłał m_szostak:
[qb]zaczęło się dobrze:
HIFK - Karpat 1-0[/qb][/QUOTE]Człowieku! co ty od******lasz!? Do komentowania meczy jest Quasi Czat!!! Czy ciągle musi być ktoś, kto robi bałagan!?
Posted by: gregorrr

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 30/03/2004 01:15

[QUOTE]Oryginalnie wysłał gregorrr:
[qb]konsekwentnie:

hifk-karpat 2 (lacznie z dogrywka) 2.05
hpk-tps 1 (lacznie z dogrywka) 1.75

/unibet/[/qb][/QUOTE]w skrocie: zesz qrva mac!
Posted by: _arturek25

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 31/03/2004 13:30

dzisiaj też 2 remisy? hehe
kurs na TPS bardzo niski nie wiem czy opłaca się grać chyba, że właśnie X
Posted by: gregorrr

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 31/03/2004 13:51

[QUOTE]Oryginalnie wysłał _arturek25:
[qb]dzisiaj też 2 remisy? hehe
kurs na TPS bardzo niski nie wiem czy opłaca się grać chyba, że właśnie X [/qb][/QUOTE]czy nie pora, zeby hpk wreszcie cos wygrauo, chocby i po dogrywce? no i skoro w meczach przedwczorajszych byly dwa overy, moze dzis warto obstawic undery...
Posted by: gregorrr

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 31/03/2004 13:53

Posted by: gregorrr

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 31/03/2004 22:29

ostatecznie poszuo tak:

karpat-hifk 1 (lacznie z dogrywka) 1.45
tps-hpk under 4.5 1.9

a za mniejsze stawki tps-hpk 2 4.0, tps-hpk x 4.2
Posted by: _arturek25

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 31/03/2004 23:32

tps idzie na remis
Posted by: Aras

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 06/04/2004 09:32

no chlopaki co myslicie tpsa wygra pierwszy mecz z karpatem u siebie??
Posted by: Aras

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 06/04/2004 13:40

inaczej.. Postawilem na TPS i musza wygrac..
Posted by: Klon007

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 06/04/2004 16:42

Aras zkąd jesteś??
Posted by: gregorrr

Re: Liga fińska - SM Liiga cd. - 06/04/2004 16:50

temat dawno przekroczyl 200 postow, zapraszam wiec do czesci finauowej:

http://www.mecz.pl/cgi-local/ultimatebb.cgi?ubb=get_topic;f=10;t=000214