Re: Konkurs VI edycja - czy startujemy wnet ??

Posted by: vonseb

Re: Konkurs VI edycja - czy startujemy wnet ?? - 31/08/2004 03:01

Hej male pytanie czy w tym roku beda chetni na wystartowanie w VI edycji konkursu hokejowego ?!?
Jakie zasady ? - dyskusje czas zaczac
Posted by: Bron

Re: Re: Konkurs VI edycja - czy startujemy wnet ?? - 31/08/2004 04:09

Witam !

Jak jak zawsze, zwarty i gotowy do startu.
Posted by: Animal

Re: Re: Konkurs VI edycja - czy startujemy wnet ?? - 31/08/2004 14:32

Witam!

Chętnie, przyłącze się do zabawy.
Posted by: vonseb

Re: Re: Konkurs VI edycja - czy startujemy wnet ?? - 31/08/2004 15:08

Pozwolilem sobie skopiowac ostatnio obowiazujacy regulamin aby powiedzmy byl on punktem wyjscia do dyskusji:
1. W każdym tygodniu gramy 7 spotkań hokejowych + 8 spotkanie tzw. UNDERDOG .
- typujemy maksymalnie 3 typy dziennie - łącznie z UNDERDOGIEM
- mecze wpisujemy w tych samych dniach w których dane spotkanie ma się odbyć- nie dotyczy to NHL.
- UNDERDOGA podajemy w dowolnym terminie, raz w tygodniu, ma być to jednak wyraznie zaznaczone, iz to jest ten typ (najlepiej Boldem zaznaczyc, ze jest to UNDERDOG)
- buki (STS, Profesjonal, Toto-Mix, B&W, Unibet, Expekt, Centrebet, Nordicbet, GB - bez P2P, Bet365)
- mecze, które obstawiamy moga pochodzic z 1 i 2 lig swiatowego hokeja (NHL, Eliteserien, DEL, SM, Extraliga itd.), turnieje międzynarodowe i pucharowe
- mecze obstawiamy w systemie 1X2 gramy też totale, handicapy i poszczególne tercje.

2. Kurs granego meczu musi być powyżej 1.5 (1,5 też może być)
- przy podawaniu spotkań od "uliczników" (STS, Profesjonal, Toto-Mix) musimy uwzględniać podatek (czyli typujemy kursy większe/równe 1,60)
- kursy mają być podawane aktualne (raczej nie korzystajcie z ulotki STS czy Profesjonala)
- UNDERDOGI podajemy po kursie większym/rownym 2,4. Kursy na to zdarzenie bierzemy TYLKO od buków netowych.
- nie istotna jest wysokosc kursu, liczy się sam mecz.
- nie wolno podawać typów na mecze które już trwaja, lub które się skonczyły, pomimo podawanej innej godziny, badz daty rozpoczęcia spotkania w ofertach buków.

3. Trafione i niecelne typy sa sumowane (np. 5 trafionych 2 nietrafione 5-2)
- jesli uczestnik konkursu podał totala nierozstrzygniętego (np. under 5 a mecz się zakończył rezultatem 2-3) to typ uznany jest jako przegrany.
- trafiony typ za UNDERDOGA jest liczony jako +2, niecelny jako 0.
- wszystkie typy zamieszczane są w dziale KONKURS-HOKEJ (Europa-NHL)- VI edycja
- edytowanie postów jest zabronione.

4. Wybrany mecz może typować maksymalnie 4 uczestników konkursu, po podaniu zdarzenia jako 4 osoba należy zaznaczyć przy nim
- UNDERDOGA mogą typować 3 osoby jednakowo (sytuacja ze znakiem również obowiązkowa)
- czyli np. spotkanie drużyny A z drużyną B może postawić na A - 4 osoby (UNDERDOG 3)
- jesli ktos będzie typował ten mecz jako 5 osoba z kolei i jego typem będzie B, X, lub XB może to spotkanie zagrać.
- UNDERDOGÓW nie mozna grać z tym samym spotkaniem, które mamy w typowaniu podstawowym.

5. Wpisowe do wzięcia udziału w konkursie wynosi 30 PLN
- pieniądze należy przelać na konto skarbnika do dnia ............
- po w/w terminie, Ci którzy nie wpłacili wymaganej sumy zostają wykresleni z konkursu
- numer konta będzie przesłany każdemu uczestnikowi na maila.
- przy przelewie należy zaznaczyć nicka który będzie brał udział w konkursie.

6. Czas trwania konkursu
- konkurs zaczyna się z dniem .................
- definitywny koniec VI edycji konkursu hokejowego będzie miał miejsce .............
- przewiduje się przerwę, która będzie zależna od ilosci głosów by ją wprowadzić musi byc "za" min 25% uczestników.
Posted by: vonseb

Re: Re: Konkurs VI edycja - czy startujemy wnet ?? - 31/08/2004 15:10

Aha jeszcze trzeba wspominiec o bardzo realnej grozbie lokautu w NHL-u - ale mimo wszystko konkurs z chwila ruszenia wiekszosci lig europejskich powinnismy zaczac.
Posted by: lucAs

Re: Re: Konkurs VI edycja - czy startujemy wnet ?? - 31/08/2004 18:49

Oczywiscie ja takze wchodze do zabawy jak w tamtym roku
Posted by: M3mb3r

Re: Re: Konkurs VI edycja - czy startujemy wnet ?? - 31/08/2004 20:20

jesli mozna to tez jestem chetny
Posted by: Domingos

Re: Re: Konkurs VI edycja - czy startujemy wnet ?? - 31/08/2004 22:12

Witam uczestnikow poprzedniej edycji jak rowniez przyszlych grajacych w konkursie, mysle ze warto byloby zaczac nawet od 20 wrzesnia gdyz zaczyna sie niemiecka i szwedzka a rosyjska juz leci wiec powinno byc co nieco do typowania ale moze wypowiedza sie bardziej doswiadczeni gracze z poprzednich konkursow i wtedy ustalimy konkretny termin, na pewno biore udzial i mam jeszcze dwoch graczy czyli razem 3 osoby , pozdrawiam
Posted by: lucAs

Re: Re: Konkurs VI edycja - czy startujemy wnet ?? - 31/08/2004 22:45

Hmm mysle ze 20 wrzesnia to za wczesnie moze poczatek pazdziernika lub pozniej.
Posted by: kuba81

Re: Re: Konkurs VI edycja - czy startujemy wnet ?? - 01/09/2004 03:52

Uczestniczylem w kazdej edycji i takze w tej edycji wystapie iwo:

Co do terminu to uwazam , iz mozna by zaczac od pazdziernika i proponuje deliaktnie podwyzszyc wpisowe .Jesli nie bedzie akceptacji to i z wpisowym 30 zl zagram aczkolwiek wolalbym troszke wyzsze

Pozdrawiam iwo:
Posted by: Adolf 88

Re: Re: Konkurs VI edycja - czy startujemy wnet ?? - 01/09/2004 14:15

Nie wiem jak będzie ze mną i z moim dostępem do netu, ale myślę żeby poczekac do października z rozpoczęciem konkursu. Niestety nie moge obiecać że w nim wezme udział (wyjazd)
Posted by: The Boss

Re: Re: Konkurs VI edycja - czy startujemy wnet ?? - 02/09/2004 06:34

ja tradycyjnie tez zglaszam moj udzial al:
Posted by: citas1

Re: Re: Konkurs VI edycja - czy startujemy wnet ?? - 02/09/2004 17:10

Siema! Też w to wchodze
Posted by: dominix

Re: Re: Konkurs VI edycja - czy startujemy wnet ?? - 17/09/2004 17:21

hej

a jakie jest wpisowe? i komu przesyłamy?
Posted by: Minucia

Re: Re: Konkurs VI edycja - czy startujemy wnet ?? - 17/09/2004 20:08

Czemu nie, gramy!!!
Posted by: terrorist

Re: Re: Konkurs VI edycja - czy startujemy wnet ?? - 21/09/2004 05:53

no i co z tym bedzie? zasady do zachowania, ja nawet bylbym za jeszcze jednym lub dwoma dogami (zeszla edycja pokazala ze to one przynosily najwiekszy zysk), i podniesieniem wpisowego do 50zl... ale w kwestii regulaminu trzeba zrobic sondaz wsrod wszytskich graczy bo poptem bedzie znow ze komus sie regulamin nie podoba

kase zbieral Adolf, ale jesli go teraz nie ma moze zajac sie tym jakis inny sprawdzony uczestnik forum - moze vonseb albo Ksuba
Posted by: Domingos

Re: Re: Konkurs VI edycja - czy startujemy wnet ?? - 21/09/2004 14:35

witam,no w koncu ktos pisze o konkretach, czas zaczynac, ligi juz ruszyly a my czekamy , zbieramy ekipe, ludzi odpowiedzialnych za zliczanie typow, wplacamy kase i start
Posted by: vonseb

Re: Re: Konkurs VI edycja - czy startujemy wnet ?? - 21/09/2004 21:24

Ja mam okresowo duzo czasu, a jeszcze czesciej malo czasu - kase moge oczywscie pozbierac, badz rownie dobrze moze to robic Ksuba czy Adolf88 jak by sie zgodzil (ale cosik cicho siedzi ostatnio ). Co do podliczania typow to moge pomagac, ale nie zawsze dysponuje czasem wiec jesli spadloby to tylko na mnie to moga byc nie raz opoznienia.
Regulamin zeszloroczny byl raczej OK. Na razie gra bylaby bez NHL-a wiec proponuje zachowac zeszloroczne zasady. Ja tez jestem za wpisowym podniesionym do 50 zl. Widze ze co raz wiecej jest niezlych typerow hokeja to moze daloby sie cos poskubac bukow i po przez kokurs.
Posted by: vonseb

Re: Re: Konkurs VI edycja - czy startujemy wnet ?? - 21/09/2004 21:28

Otwieram liste startowa :
1. Bron - stara gwardia nie umiera nigdy.. nawet za Cesarza
2. barrney
3. vonseb
4. lucAs - a jakze
5. M3mb3r
6. Domingos30 - tez pytanie zwarty i gotowy
7. kuba81 - jak zawsze w czolowce zgloszen
8. Tigeer
9. citas1
10.dominix
11.Minucia
12.terrorist - ekspertos los szwedos
13.rafal003- mam nadzieje ze numer ci nie przeszkadza
14.KsUBA - stara gwardia
15.mongrita - j.w.
16.Gimlak - j.w.
17.klopsikus - no i mistrzuniu sie znalazl
18.Drzalik
19.edson
20.el_macho
21.Gregov
22.MaStyl
23.John Travolta
24.macorgan
niepewni:
25.Adolf 88 (???) - jak sie wyrobi - odezwij sie czy dasz rade
26.viva
Posted by: vonseb

Re: Re: Konkurs VI edycja - czy startujemy wnet ?? - 21/09/2004 21:34

Mysle ze start od 4 pazdziernika (poniedzialek) bylby realny. Do konca tygodnia nalezaloby uzgodnic do konca regulamin i ewentualne wpisowe - a potem tydzien na wplaty i mozna grac. Potrzebna by byla osoba, ktoraby pomogla przy sporzadzaniu tabeli.
Posted by: terrorist

Re: Re: Konkurs VI edycja - czy startujemy wnet ?? - 21/09/2004 21:56

no ja bylbym miniumum za 2 dogami, chociazby dlatego ze przynosily najwiekszy zysk i dlatego ze pamietam jaki dylemat miewalem mogac wybrac tylko 1 trudniejsze spotkanie

vonseb zrobilbys jakas ankiete odnosnie wpisowego, bo nie wiem czy 50zl bedzie ok dla wszytskich

odonsnie dogow rowniez, uwazam ze sprawdzily sie i to duzo bardziej niz normalne typy i mozna by dac jeszcze choc jednego, ale tez ankieta....

cos malo chetnych na ten konkurs

ja na razie powrocilem do poland i 9 egzaminow do zdania z sesji letniej zostalo i 1 jeszcze z zimy zalegly, wiec na razie nie moge za bardzo pomagac i udzielac sie bo po prostu mam prze****ne
Posted by: vonseb

Re: Re: Konkurs VI edycja - czy startujemy wnet ?? - 21/09/2004 22:07

[QUOTE]Oryginalnie wysłał terrorist:
[qb]

cos malo chetnych na ten konkurs
[/qb][/QUOTE]Zauwaz ze jeszcze troszke brakuje chocby i ze starej gwardii - gorzej ze wogole nie udziela sie m.in. superexpert klopsikus (ale w sumie o NHL-u na razie cisza - lockout- wiec moze sam europejski hokej mu nie lezy ). Poza tym licze ze zglosza sie jeszcze inni zwlaszcza ze teraz wszystkie tematy o ligach pieknie zyja.
Posted by: rafal003

Re: Re: Konkurs VI edycja - czy startujemy wnet ?? - 21/09/2004 22:09

wchodze jesli mozna
Posted by: KsUBA

Re: Re: Konkurs VI edycja - czy startujemy wnet ?? - 21/09/2004 22:38

Oczywiscie gram i postaram sie obronic tytul kampiona W razie czego moge prowadzic tabele, z tymze dopiero od listopada, wczesniej brak czasu...Co do regulaminu to bym go nie zmienial z wiadomych wzgledow
Posted by: Domingos

Re: Re: Konkurs VI edycja - czy startujemy wnet ?? - 22/09/2004 02:11

hej , jesli bedzie taka potrzeba to ja moge pomoc w prowadzeniu tabel i wynikow , mam sporo czasu, zony brak a wieczory dlugie wiec nie widze problemu
Posted by: klopsikus

Re: Re: Konkurs VI edycja - czy startujemy wnet ?? - 22/09/2004 02:12

Witam wszystkich
Ja jak zawsze jestem, spróbuje powalczyć o trzeci z rzędu Apertura Title , a co mi tam, nawet bez nhla
Posted by: Drzalik

Re: Re: Konkurs VI edycja - czy startujemy wnet ?? - 23/09/2004 10:58

Witam wszystkich jak stara gwardia jest to i ja chyba się skuszę chociaż NHL-u nie ma:)
Posted by: Minucia

Re: Re: Konkurs VI edycja - czy startujemy wnet ?? - 23/09/2004 13:23

Panowie już przegraliście na starcie , mam gaz, tak poważnie 50 PLN to nie dużo więc chyba każdy to zaakceptuje, proponuję też aby ktoś jednoznacznie spisał zasady /mini regulamin/ i przesłał wszystki uczestnikom na maila. Tak czy inaczej pora się rozgrzać idę coś poszukać i skreślić, iwo:
Posted by: terrorist

Re: Re: Konkurs VI edycja - czy startujemy wnet ?? - 23/09/2004 13:33

stare zasady moim zdaniem sa bardzo dobre, niepotrzebne calkiem jest tylko sumowanie typow nie trafionych, tak jak mowil w ostatniej edycji klopsikus po prostu sumujemy tylko punkty 1 za spotkanie z kursem mimimum 1.50 dwa za kurs 2.40

no i ja na prawde bylbym za tym drugim dogiem, bo zawsze mialem dylemat na poczatku tygodnia czy juz pozybywac sie tego jednego doga czy czekac do weekendu bo moze tam cos sie pojawi, co prawda brak teraz NHL i mniej spotkan, ale 2 trudniejsze spotkania zawsze sie znajda, ewnetualnie mozna zmniejszyc ilosc typow prostych do 5 lub 6, bo faktycznie moze byc z nimi problem w przypadku braku NHL

jesli jest ktos przeciwko temu drugiemu dogowi niech napisze wtedy porzuce ten pomysl
Posted by: Anonymous

Re: Re: Konkurs VI edycja - czy startujemy wnet ?? - 23/09/2004 14:24

mi sie nie usmiecha drugi. gdyby nie bylo jednego to bylbym w poprzedniej edycji w trojce bodajze (czy jakos tak), a przez dogi bylem troche nizej. no ale moze w tym sezonie przelame sie i bede czesciej trafial kursy >2.40 ..

suma sumarum (czy jak to sie pisze) - jak beda dwa dogi plakac nie bede, choc optuje za jednym.
Posted by: edson

Re: Re: Konkurs VI edycja - czy startujemy wnet ?? - 23/09/2004 14:43

gram w konkursie tenisowym zagram(jesli mozna) w hokejowym
Posted by: vonseb

Re: Re: Konkurs VI edycja - czy startujemy wnet ?? - 23/09/2004 16:52

Przypomnialo mi sie jedno i lepiej sie zabezpieczyc przed tym - w zwiazku z tym ze nie wiadomo jak dlugo bedzie trwal lockout w NHL-u to np. podczas gdy beda graly reprezentacje moze byc malo meczy do typowania (przerwy w ligach) wowczas nalezy chyba takze oglaszac tygodniowe lockouty w konkursie (oglaszane zaraz na poczatku tygodnia).

Ps. Wypowidajcie sie dalej o konkursie jak dla was wyglada sprawa np. 2 Underdogow - ja glosuje za 1
Posted by: MaStyl

Re: Re: Konkurs VI edycja - czy startujemy wnet ?? - 23/09/2004 20:11

Jeśli można, to bardzo chętnie przyłączę się do konkursu. Wpisowe ok, co do underdogów - również jestem za możliwością wybrania dwóch tygodniowo.
Posted by: el_macho

Re: Re: Konkurs VI edycja - czy startujemy wnet ?? - 23/09/2004 20:26

Oczywiście wchodzę. Jestem zdecydowanie za jednym dogiem!
I myślę, że dobrze jeśli ustalimy czy kasa będzie do podziału dla pierwszej 3. czy zwycięzca zgarnia wszystko (bo powyższy regulamin nie odnosi się do tego). Ja nawet przychyliłbym się do opcji drugiej...

Pzdr.
Posted by: John Travolta

Re: Re: Konkurs VI edycja - czy startujemy wnet ?? - 23/09/2004 20:44

Zgłaszam się również
Posted by: macorgan

Re: Re: Konkurs VI edycja - czy startujemy wnet ?? - 23/09/2004 21:18

jezeli mozna to rowniez bym sie pobawil, tylko mam pytanie? wystarcza jedynie typy czy analiza tez jest potrzebna? pozdrawiam
Posted by: macorgan

Re: Re: Konkurs VI edycja - czy startujemy wnet ?? - 23/09/2004 21:23

a jezeli idzie o kwote to moze byc 50 zl
Posted by: Domingos

Re: Re: Konkurs VI edycja - czy startujemy wnet ?? - 23/09/2004 22:58

[QUOTE]Oryginalnie wysłał macorgan:
[qb]jezeli mozna to rowniez bym sie pobawil, tylko mam pytanie? wystarcza jedynie typy czy analiza tez jest potrzebna? pozdrawiam[/qb][/QUOTE]Witam, no jasne ze suche typy ,natomiast wedlug mnie podium powinno byc trojkowe w stosunku 50,30,20%(tak jak w poprzedniej edycji konkursu),zwiekszy to rywalizacje chec doskoczenia do pierwszej trojki tym bardziej ze zapowiada sie spora liczba grajacych ok 20-25 osob,ale musimy zaczac pisac o konkretach i ustalic kto zbiera kase, tabele zliczanie i cos w rodzaju komisji 3-4 osobowej w razie niejasnosci i sporow co zreszta mialo miejsce w poprzedniej edycji tak wiec zacznijmy cos robic bo narazie nic konkretnego sie nie dzieje
Posted by: Minucia

Re: Re: Konkurs VI edycja - czy startujemy wnet ?? - 23/09/2004 23:16

No to koniec gdybania tylko gramy. Podajcie konto, wypiszcie konkretnie zasady /wcześniej nie grałem/ no i od 1 października możemy ruszać. To nie sejm przecież jesteśmy NORMALNI /hazardziści/. Przypominam 3 rzeczy:
1. gdzie wpłacamy i do kiedy /50/
2. przypomnienie regulaminu
3. data pierwszego typowania.
CHŁOPAKI GRRRRRRRRRRAMY!!! al:
Posted by: KsUBA

Re: Re: Konkurs VI edycja - czy startujemy wnet ?? - 24/09/2004 02:32

Witam. Razem z terroristem postanowilismy ufundowac NAGRODE DODATKOWAw wysokosci 200 zlotych dla uczestnika konkursu, ktory zanotuje najwyzsza skutecznos trafionych UNDERDOGOW!!! (pod "warunkiem" ,glupio to brzmi...ze bedziemy podawac, po dwa dogi tygodniowo. Mamy nadzieje, ze dzieki temu konkurs stanie sie jeszcze atrakcyjniejszy i przyciagnie nowych uczestnikow .

ps gdyby sie znalazla osoba ktora ufunduje nagrode za "normalne typy" tez bylo by fajnie

Pozdrawiam.
Posted by: vonseb

Re: Re: Konkurs VI edycja - czy startujemy wnet ?? - 24/09/2004 11:57

Liste startowa wyglada na razie imponujaco :
1. Bron - stara gwardia nie umiera nigdy.. nawet za Cesarza
2. barrney
3. vonseb
4. lucAs - a jakze
5. M3mb3r
6. Domingos30 - tez pytanie zwarty i gotowy
7. kuba81 - jak zawsze w czolowce zgloszen
8. Tigeer
9. citas1
10.dominix
11.Minucia
12.terrorist - ekspertos los szwedos
13.rafal003- mam nadzieje ze numer ci nie przeszkadza
14.KsUBA - stara gwardia
15.mongrita - j.w.
16.Gimlak - j.w.
17.klopsikus - no i mistrzuniu sie znalazl
18.Drzalik
19.edson
20.el_macho
21.Gregov
22.MaStyl
23.John Travolta
24.macorgan
25.RafalTS
28komisarz80
29.Januch
niepewni:
26.Adolf 88 (???) - jak sie wyrobi - odezwij sie czy dasz rade
27.viva
Posted by: vonseb

Re: Re: Konkurs VI edycja - czy startujemy wnet ?? - 24/09/2004 12:11

Czas powoli na male podsumowanko:
1. Start konkursu: 4 pazdziernik (poniedzialek)
2. Wpisowe: wiekszoscia przeglosowane 50 zl
3. Podzial puli: 50-30-20 % dla pierwszej trojki
4. Czas trwania 11 tygodni: to do 19 grudnia (niedziela) wychodzi
5. Tabele beda tworzyc ja pomoze mi Domingos30
ewentualnie ktos jeszcze
6. Mozliwosc tygodniowego lockoutu w konkursie w razie gdyby byla mala ilosc meczy do typowania (oglaszane zaraz na poczatku tygodnia)
7. Rzeczywiscie w zwiazku z brakiem NHL-u oraz iloscia osob przekraczajaca 20 osob dany typ bedzie moglo powtorzyc 4 osoby ( sorry Winnetou )

Ps. Jesli nikt nie ma przeciwko to zostane skarbnikiem tej edycji ( bo Adolf 88 nic nie pisze)- w weekend wyslalbym namiary - czas wplat do poniedzialku

Ps2. Sprawa underdogow - z tych co sie wypowiedzieli:
1: vonseb,el_macho,Gimlak, kuba81
2: terrorist,Gregov,MaStyl,KsUBA,RafalTS,Drzalik,Domingos30, mongrita

Na razie wygrywa opcja 2 underdogow.
Posted by: RaFaŁ TS

Re: Re: Konkurs VI edycja - czy startujemy wnet ?? - 24/09/2004 12:22

No to i ja sei zgłąszam...

Głosuej na wpisowe 50 zł! i min 2 undergdogi;-)
Posted by: Anonymous

Re: Re: Konkurs VI edycja - czy startujemy wnet ?? - 24/09/2004 12:30

ja juz pisalem w temacie zapisow ze za 1 underdogiem jestem.
Posted by: Drzalik

Re: Re: Konkurs VI edycja - czy startujemy wnet ?? - 24/09/2004 21:29

Po ostatniej edycji kiedy underdogi dały mi już nawet nie pamiętam które miejsce 2 albo 3 to logicznym się wydaje że jestem za dwoma dogami

Ps.
Pozdrowienia dla mistrzunia Rzeszów górą iwo:
Posted by: Domingos

Re: Re: Konkurs VI edycja - czy startujemy wnet ?? - 24/09/2004 22:48

Hej, no w koncu jakies konkrety ,moj udzial i pomoc w zliczaniu i opisie tygodniowym gwarantowana,na 100% bedzie jeszcze moj koles "komisarz80" jak rowniez nasza kobitka(chyba jedyna w tej edycji) "mongrita", chwilowo ich nie ma ale mam z nimi kontakt i jestesmy za opcja 2 dogow tygodniowo, dobrze byloby wybrac ze 3 osoby ktore beda decydowaly o niejasnosciach i sporach w konkursie, trzeba rowniez pomyslec o zwiekszeniu limitu osob typujacych to samo zdarzenie gdyz zapowiada sie wiecej ludzi a w dodatku nie mamy NHL ,to narazie tyle co mi sie przypomnialo z poprzedniej edycji.

ps. Juz 26 09 Stocznia gra z Cracovią, moze stara ekipa z poprzedniej edycji pojawi sie na meczu to wypijemy iwo: , choc wolalem spotkania przyjazni pomiedzy Arką a Cracovią ale coz pasy uciekly do ekstraklasy a i w hokeju duzo juz namieszaliscie wiec musze powalczyc z wami chociaz w konkursie pozdrawiam krakusow
Posted by: klopsikus

Re: Re: Konkurs VI edycja - czy startujemy wnet ?? - 25/09/2004 03:55

Z przykrością zawiadamiam, że z powodu bana Gimlak nie da rady wystartować w konkursie, tak więc niestety jeden uczestnik nam ubył.
Posted by: kuba81

Re: Re: Konkurs VI edycja - czy startujemy wnet ?? - 25/09/2004 04:59

heh vonseb ladne opisy co do wpisowego 50 zl zaden problem co do underdogow....no coz trzeba sie podporzadkowac wyjscia nie ma Aczkolwiek jakos nie przemawia to do mnie i obawiam sie roznych nieporozumien ale moze sie wszystko uda Dlatego jestem za 1 underdogiem ale jesli beda 2 to plakac nie bede Co do starej gwardii...To wypada sie tylko cieszyc ze tak twardo sie trzymamy i tak dobrze sie rozumiemy , fajnie ze jest tylu nowych uczestnikow poniewaz ten konkurs zawsze ma dobry klimat i oby tak dalej pozostalo

Pozdrawiam i prosze o namiary na konto
Posted by: vonseb

Re: Re: Konkurs VI edycja - czy startujemy wnet ?? - 25/09/2004 20:15

Robocza wersja regulaminu - poprawki jeszcze przez 2 dni:
1. W każdym tygodniu gramy 7 spotkań hokejowych + 8 i 9 spotkanie tzw. UNDERDOG .
- typujemy maksymalnie 3 typy dziennie - łacznie z UNDERDOGIEM
- mecze wpisujemy w tych samych dniach w których dane spotkanie ma się odbyć- nie dotyczy to NHL.
- UNDERDOGA podajemy w dowolnym dniach w tygodniu przy czym wolno podac tylko 1 UNDERDOGA dziennie, 2 razy w tygodniu, ma być to jednak wyraznie zaznaczone, iz to jest ten typ (najlepiej Boldem zaznaczyc, ze jest to UNDERDOG)
- buki (STS, Profesjonal, Toto-Mix, B&W, Unibet, Expekt, Centrebet, Nordicbet, GB - bez P2P, Bet365)
- mecze, które obstawiamy moga pochodzic z 1 i 2 lig swiatowego hokeja(NHL, Eliteserien, DEL, SM, Extraliga itd.), turnieje międzynarodowe i pucharowe
- mecze obstawiamy w systemie 1X2 gramy też totale, handicapy i poszczególne tercje.

2. Kurs granego meczu musi być powyżej 1.5 (1,5 też może być)
- przy podawaniu spotkań od "uliczników" (STS, Profesjonal, Toto-Mix)musimy uwzględniać podatek (czyli typujemy kursy większe/równe 1,60)
- kursy mają być podawane aktualne (raczej nie korzystajcie z ulotki STS czy Profesjonala)
- UNDERDOGI podajemy po kursie większym/rownym 2,4. Kursy na to zdarzenie bierzemy TYLKO od buków netowych.
- nie istotna jest wysokosc kursu, liczy się sam mecz.
- nie wolno podawać typów na mecze które już trwaja, lub które się skonczyły, pomimo podawanej innej godziny, badz daty rozpoczęcia spotkania w ofertach buków.

3. Trafione i niecelne typy sa sumowane (np. 5 trafionych 2 nietrafione 5-2)
- jesli uczestnik konkursu podał totala nierozstrzygniętego (np. under 5 a mecz się zakończył rezultatem 2-3) to typ uznany jest jako przegrany.
- trafiony typ za UNDERDOGA jest liczony jako +2, niecelny jako 0.
- wszystkie typy zamieszczane są w dziale KONKURS-HOKEJ (Europa-NHL)- VI edycja
- edytowanie postów jest zabronione.

4. Wybrany mecz może typować maksymalnie 4 uczestników konkursu, po podaniu zdarzenia jako 4 osoba należy zaznaczyć przy nim
- UNDERDOGA mogą typować 3 osoby jednakowo (sytuacja ze znakiem również obowiązkowa)
- czyli np. spotkanie drużyny A z drużyną B może postawić na A - 4 osoby (UNDERDOG 3)
- jesli ktos będzie typował ten mecz jako 5 osoba z kolei i jego typem będzie B, X, lub XB może to spotkanie zagrać.
- UNDERDOGÓW nie mozna grać z tym samym spotkaniem, które mamy w typowaniu podstawowym
- ta sama osoba moze laczyc wynik meczu,lub tercje z under/over- nie wolno jednoczesnie podac typ na 1 tercje i na caly mecz w tym samym spotkaniu bo sa to zdarzenia wspomagajace sie
- mozna dac typ na UNDERDOGA na wynik typu 1x2 a w typach podstawowych typ under/over
- typ na UNERDOGA mozna grac na zwyciestwo, a w typach podstawowych under/over LUB NA ODWROT

5. Wpisowe do wzięcia udziału w konkursie wynosi 50 PLN
- pieniądze należy przelać na konto skarbnika- vonseb do dnia 4 pazdziernika wlacznie
- po w/w terminie, Ci którzy nie wpłacili wymaganej sumy zostaja wykresleni z konkursu
- numer konta będzie przesłany każdemu uczestnikowi na maila.
- przy przelewie należy zaznaczyć nicka który będzie brał udział w konkursie
- Podzial puli: 50-30-20 % dla pierwszej trojki w konkursie
- W przypadku równej ilości punktów na koniec konkursu o wyższej pozycji decyduje dogrywka miedzy zainteresowanymi - dodatkowy tydzien rywalizacji na ogolnych zasadach - co do terminu ( w zwiazku ze wypadaloby to na tydzien swiateczny to zainteresowani dograliby sami miedzy soba)

6. Czas trwania konkursu
- konkurs zaczyna się z dniem 4 pazdziernika (poniedzialek).
- definitywny koniec VI edycji konkursu hokejowego będzie miał miejsce 19 grudnia(niedziela)
- mozliwosc tygodniowego lockoutu w konkursie w razie gdyby byla mala ilosc meczy do typowania (oglaszane zaraz na poczatku tygodnia)
Posted by: Domingos

Re: Re: Konkurs VI edycja - czy startujemy wnet ?? - 25/09/2004 23:57

[QUOTE]Oryginalnie wysłał vonseb:

- W przypadku równej ilości punktów na koniec konkursu o wyższej pozycji decyduje lepszy bilans poszczególnych tygodni, w drugiej kolejności lepszy bilans ostatniego tygodnia ; wieksza ilosc trafionych underdogow

Witam,nie trybie o co chodzi ze o pozycji w przypadku remisu decyduje lepszy bilans poszczegolnych tygodni(przeciez ten bilans musi byc remisowy jesli mamy remis ), a po drugie dlaczego nie mialoby byc dogrywki dla pierwszej trojki czy czworki jak bylby remis?? dlaczego o miejscu ma decydowac ostatni tydzien ??
Posted by: Domingos

Re: Re: Konkurs VI edycja - czy startujemy wnet ?? - 26/09/2004 00:06

Trzeba rowniez ustalic i zapisac w regulaminie czy mozna np dac w typach podstawowych ten sam mecz ale raz na zwyciestwo a drugi typ np under/over, to samo odnosnie underdoga i mieszany typ czyli podstawowy oraz underdog gdyz w poprzedniej edycji byly nieporozumienia , powinnismy wybrac ze 3 osoby rozstrzygajace spory i nieprawidlowosci bo pozniej jest pospolite ruszenie i uczestnik sie stresuje bo kazdy pisze inaczej
Posted by: Domingos

Re: Re: Konkurs VI edycja - czy startujemy wnet ?? - 26/09/2004 00:25

Czy mozna podac dwa dogi w jednym dniu , czy mozna podawac typy w imieniu innego uczestnika konkursu?
Konkretnie trzeba ustalic czy typ podany np minute po rozpoczeciu zdarzenia jest uznawany czy anulowany,to samo tyczy sie z osobą ktora np nie zauwazyla :stop: lub nie przeliczyla typow na dane spotkanie i podala je jako piąte
Posted by: terrorist

Re: Re: Konkurs VI edycja - czy startujemy wnet ?? - 26/09/2004 01:29

jesli ktos poda typ jako 5 jest on niewazny, poza tym 4 osoba powinna zablokowac typa i licze ze bedzie to robione, na prawde dbajmy o porzadek

optowalbym za tym by nie mozna podawac 2 dogow jednego dnia

podobnie z podawaniem spotkan, konkurs jest po to by typy uczestnikow pomagaly innym w walce z bukami (to moim zdaniem glowne zalozenie), dlatego moze wyznaczyc wczesniejsza godzine podawania spotkan, co myslicie? z ksuba fundujemy nagrode 200zl osobie ktora wygra klasyfikacje dogow, dlatego ze chcemy by ludzie sie do nich bardziej przykladali i by mozna grac je w "realu", dlatego jesli ktos poda typa 2 minuty przed meczem nikt go nie zagra...

poza tym wcale nie uparlem sie przy tych 2 dogach, jesli jest wiecej przeciwnikow grajmy z 1 dogiem

dalej szukamy sponsora klasyfikacji typow normalnych, nawet te 100zl to zawsze cos

poza tym moze napisac do kilku bukmacherow, wprowadzic w regulaminie zapis ze mozna korzystac tylko z tych kilku bukmacherow podajac typy i moze rowniez ufundowali by jakas nagrode dodatkowo, w koncu bedzie bardzo duzo graczy i duze zainteresowanie, co o tym myslicie

vonseb tylko nie zainwestuj zle tej kasy bo potem z Ksuba na pewno Cie dorwiemy
Posted by: Domingos

Re: Re: Konkurs VI edycja - czy startujemy wnet ?? - 26/09/2004 01:44

Terrorist ty juz startuj do Trojmiasta na meczyk Stocznia-Cracovia a tak na powaznie to wszystkie moje pytania i uwagi wiążą sie z poprzednią edycją bo bylo z tym troszke niejasnosci i trzeba to teraz ustalic aby nie bylo pozniej problemow , tak wiec wyrazcie swoja opinie na temat laczenia tych samych zdarzen i przypadku remisu uczestnikow konkursu bo ja nie rozumie pierwszego zdania.
Posted by: terrorist

Re: Re: Konkurs VI edycja - czy startujemy wnet ?? - 26/09/2004 02:19

no ja mysle ze powinna byc dogrywka, zasady dogaduja miedzy soba zainteresowane osoby, czy do pierwszego bledu czy okreslona ilosc typow

no tylko ze ja nie za cracovia, za wisla rowniez... :rolleyes: no ale pasiaka KSUBE moze sciagniesz
Posted by: vonseb

Re: Re: Konkurs VI edycja - czy startujemy wnet ?? - 26/09/2004 23:18

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Domingos30:
[qb][QUOTE]Oryginalnie wysłał vonseb:

- W przypadku równej ilości punktów na koniec konkursu o wyższej pozycji decyduje lepszy bilans poszczególnych tygodni, w drugiej kolejności lepszy bilans ostatniego tygodnia ; wieksza ilosc trafionych underdogow

Witam,nie trybie o co chodzi ze o pozycji w przypadku remisu decyduje lepszy bilans poszczegolnych tygodni(przeciez ten bilans musi byc remisowy jesli mamy remis ), a po drugie dlaczego nie mialoby byc dogrywki dla pierwszej trojki czy czworki jak bylby remis?? dlaczego o miejscu ma decydowac ostatni tydzien ??[/qb][/QUOTE]Tu chodzilo mi o lepsze bilanse poszczegolnych tygodni czyli im wiecej bilansow: 11-0, potem 9-1 itp - tym wyzsze miejsce w tabeli moze nie precyzyjnie to napisalem.
Dla mnie oczywiscie moze byc dogrywka - po prostu nie pamietalem jak bylo.
Mozna podac typ na wynik + typ under/over na ten sam mecz - to nie przeszkadza.
Okej tylko 1 underdog na dzien mozna podac.
Posted by: vonseb

Re: Re: Konkurs VI edycja - czy startujemy wnet ?? - 26/09/2004 23:24

Juz wprowadzilem poprawki, ale jak cos to dajcie znac co poprawic - z rana wysle namiary.
Posted by: terrorist

Re: Re: Konkurs VI edycja - czy startujemy wnet ?? - 26/09/2004 23:32

vonseb nie wiem po co sumowac typy niecelne, po prostu sumujmy punkty za typy trafione 1 za normalny 2 za doga
Posted by: Domingos

Re: Re: Konkurs VI edycja - czy startujemy wnet ?? - 26/09/2004 23:59

Hej, mysle ze podanie typu na 1 tercje i na caly mecz w tym samym spotkaniu jest bez sensu, przeciez to sa zdarzenia wspomagajace sie , no jeszcze under/over i typ na spotkanie mozna zaakceptowac
Posted by: Domingos

Re: Re: Konkurs VI edycja - czy startujemy wnet ?? - 27/09/2004 00:08

Z tymi punktami za nietrafiony typ tez trzeba cos ustalic bo zliczanie ich mialoby sens jakbysmy obliczali procentowo stosunek trafionych do nietrafionych typow a jesli liczy sie tylko trafione to przynajmniej nie bede musial z Vonsebem tego zliczac i bedzie mniej roboty w dodatku bezsensownej
Posted by: Domingos

Re: Re: Konkurs VI edycja - czy startujemy wnet ?? - 27/09/2004 00:12

Ja jestem za typowa dogrywka gdy uczestnicy beda remisowi , ewentualnie mozna podzielic kase przeznaczona np za 3 miejsce na 2 uczestnikow ktorzy mieli tą sama ilosc trafionych typow i po klopocie
Posted by: Domingos

Re: Re: Konkurs VI edycja - czy startujemy wnet ?? - 27/09/2004 00:16

jeszcze ustalmy czy mozna dac doga na wynik typu 1x2 a w typach podstawowych np overa
Posted by: terrorist

Re: Re: Konkurs VI edycja - czy startujemy wnet ?? - 27/09/2004 00:20

ja nie widze problemu
Posted by: vonseb

Re: Re: Konkurs VI edycja - czy startujemy wnet ?? - 27/09/2004 00:33

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Domingos30:
[qb]Hej, mysle ze podanie typu na 1 tercje i na caly mecz w tym samym spotkaniu jest bez sensu, przeciez to sa zdarzenia wspomagajace sie , no jeszcze under/over i typ na spotkanie mozna zaakceptowac[/qb][/QUOTE]Ok !
Posted by: vonseb

Re: Re: Konkurs VI edycja - czy startujemy wnet ?? - 27/09/2004 00:40

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Domingos30:
[qb]jeszcze ustalmy czy mozna dac doga na wynik typu 1x2 a w typach podstawowych np overa[/qb][/QUOTE]w punkcie 4 podkpunkt 4 jest to napisane ze: UNDERDOGÓW nie mozna grać z tym samym spotkaniem, które mamy w typowaniu podstawowym - wiec to chyba wyklucza takie granie ale mozna to zmienic.
Posted by: terrorist

Re: Re: Konkurs VI edycja - czy startujemy wnet ?? - 27/09/2004 00:43

[QUOTE]Oryginalnie wysłał vonseb:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał Domingos30:
[qb]jeszcze ustalmy czy mozna dac doga na wynik typu 1x2 a w typach podstawowych np overa[/qb][/QUOTE]w punkcie 4 podkpunkt 4 jest to napisane ze: UNDERDOGÓW nie mozna grać z tym samym spotkaniem, które mamy w typowaniu podstawowym - wiec to chyba wyklucza takie granie ale mozna to zmienic.[/qb][/QUOTE]no wlasnie byl z tym maly problem w zeszlej edycji, i mysle ze warto zmienic to ze ktos zagra powiedzmy linkoping - hv 2 w dogach i under 5,5 w podstawowych to wcale nie sa zdarzenia wspomagajace sie

chodzi tylko i wylacznie o to by blokowac gre x2 w podstawowych i 2 na dogu (bo to sa zdarzenia wspomagajace sie)
Posted by: vonseb

Re: Re: Konkurs VI edycja - czy startujemy wnet ?? - 27/09/2004 00:48

OKEJ zgadzam sie
Posted by: Domingos

Re: Re: Konkurs VI edycja - czy startujemy wnet ?? - 27/09/2004 01:00

dokladnie Terrorist ma racje , wlasnie o to mi chodzilo , poprostu nie mozna laczyc tercji handicapow i calych meczy bo te zdarzenia wspomagaja sie ,tak wiec doga mozna dac np overa a typ podstawowy na zwyciestwo w calym meczu
Posted by: Domingos

Re: Re: Konkurs VI edycja - czy startujemy wnet ?? - 27/09/2004 01:17

Vonseb dopisz w punkcie 4 , ostatni podpunkt ze doga mozna grac na zwyciestwo a w podstawowych under/over LUB NA ODWROT
Posted by: Bron

Re: Re: Konkurs VI edycja - czy startujemy wnet ?? - 27/09/2004 05:15

[QUOTE]Oryginalnie wysłał terrorist:
[qb]vonseb nie wiem po co sumowac typy niecelne, po prostu sumujmy punkty za typy trafione 1 za normalny 2 za doga[/qb][/QUOTE]Tez tak uwazam , juz w poprzedniej edycji za tym bylem. Uprosci to prowadzenie bilansu i tabelka bedzie jasna i prosta do interpretacji dla kazdego. Nie tylko dla nas konkursowiczow ale i dla wszystkich uzytkownikow, ktorzy tu zagladaja w ciagu tych kilku miesiecy sporadycznie, szukajac jakiegos typu, czy upewnienia sie w swoim pomysle itp.

Reszta jest OK
Posted by: vonseb

Re: Re: Konkurs VI edycja - czy startujemy wnet ?? - 27/09/2004 12:39

Co do sumowan punktow tez sie zgadzam jednakze w nawiasie bedzie sie podawalo dodatkowo info o punktach zdobytych na Underdogach.
Posted by: vonseb

Re: Re: Konkurs VI edycja - czy startujemy wnet ?? - 27/09/2004 13:08

Wyslalem do wszystkich zglaszajacych chec zagrania w konkursie hokejowym w VI edycji - info o namiarach - oprocz KsUBA (masz zapchana skrzynke "... Sorry, that member's private message mailbox is currently full. ....") - jakby ktos nie otrzymal, czy nowa osoba jeszcze chcialaby uczestniczyc prosze o info.

PS. Ciebie KsUBA tez
Posted by: KsUBA

Re: Re: Konkurs VI edycja - czy startujemy wnet ?? - 27/09/2004 13:29

Nie wiem czemu, ale do Ciebie tez nie moge wyslac???
Posted by: terrorist

Re: Re: Konkurs VI edycja - czy startujemy wnet ?? - 27/09/2004 13:43

a no ty tez masz pelna skrzynke Vonseb
nagrode 200zl ode mnie i Ksuby tez wplacac na to konto czy po prostu ktos z nas przeleje pozniej zwyciezcy klasyfikacji dogow?

wplace za Ksube 50zl, pozniej sie z nim jakos rozlicze

vonseb moze napisalbys do expekta czy gdzies czy nie zasponsorowalby dodatkowo konkursu?
Posted by: vonseb

Re: Re: Konkurs VI edycja - czy startujemy wnet ?? - 27/09/2004 13:55

[QUOTE]Oryginalnie wysłał terrorist:
[qb]a no ty tez masz pelna skrzynke Vonseb
nagrode 200zl ode mnie i Ksuby tez wplacac na to konto czy po prostu ktos z nas przeleje pozniej zwyciezcy klasyfikacji dogow?

wplace za Ksube 50zl, pozniej sie z nim jakos rozlicze

vonseb moze napisalbys do expekta czy gdzies czy nie zasponsorowalby dodatkowo konkursu?[/qb][/QUOTE]Pozniej ta nagrode przelejecie chyba ze inni konkursowicze beda sie bali
Co ze skrzynka to nie wiem - bo np. wczoraj od Domingosa doszla wiadomosc.
Co do pisania do expekta moj angielski jest very bad i mimo ze maja polski support nie chcialbym polec w braku niemoznosci pisania w pozniejszym stadium.
Posted by: terrorist

Re: Re: Konkurs VI edycja - czy startujemy wnet ?? - 27/09/2004 14:09

no a ja nie palam do nich sympatia bo mnie kilka razy w****ili probujac robic ze mnie debila

moze ktos z grajacych napisalby do kilku bukow czy nie zasponsorowaliby dodatkowo konkursu
Posted by: edson

Re: Re: Konkurs VI edycja - czy startujemy wnet ?? - 28/09/2004 15:19

Mam taka propozycje.....chyba bedzie ciekawiej kiedy za nietrafionego UD odliczymy 1 pkt.........moim skromnym zdaniem kazdy sie zastanowi przed jego podaniem czy ryzykowac i miec 2 pkt czy tez nie podawac i nie tracic wczesniej zdobytych punktów,co wy na to ?
Posted by: Januch

Re: Re: Konkurs VI edycja - czy startujemy wnet ?? - 29/09/2004 05:35

jeżeli są jeszcze jakieś wolne miejsca to ja chętnie pogram z Wami. dalsze wskazówki proszę na priv
pozdrawiam
Posted by: vonseb

Re: Re: Konkurs VI edycja - czy startujemy wnet ?? - 29/09/2004 11:25

[QUOTE]Oryginalnie wysłał edson:
[qb]Mam taka propozycje.....chyba bedzie ciekawiej kiedy za nietrafionego UD odliczymy 1 pkt.........moim skromnym zdaniem kazdy sie zastanowi przed jego podaniem czy ryzykowac i miec 2 pkt czy tez nie podawac i nie tracic wczesniej zdobytych punktów,co wy na to ?[/qb][/QUOTE]Zauwaz edson ze w tym konkursie w przeciwienstwie do tenisowego UNDERDOGI sa OBOWIAZKOWE - ma to generalnie:
1. Dawac mozliwosc szybkiej pogoni za czolowke
2. Przede wszystkim - w realu dawac lepsze zyski - w zeszlym roku skutecznosc dogow byla wysoka i granie typow uczestnikow konkursu b.oplacalne.
Posted by: rafal003

Re: Re: Konkurs VI edycja - czy startujemy wnet ?? - 29/09/2004 12:07

Mam pytanko.
Czemu UNDERDOGI maja byc podawane tylko od buków netowych?
Posted by: vonseb

Re: Re: Konkurs VI edycja - czy startujemy wnet ?? - 29/09/2004 12:21

[QUOTE]Oryginalnie wysłał rafal003:
[qb]Mam pytanko.
Czemu UNDERDOGI maja byc podawane tylko od buków netowych?[/qb][/QUOTE]Chodzi o zle szacowanie bukow naziemnych - szczegolnie w pierwszych chwilach - czesto kursy u naziemnych sa mocno nieadekwatne do rzeczywistej oceny szans.
Posted by: rafal003

Re: Re: Konkurs VI edycja - czy startujemy wnet ?? - 29/09/2004 12:33

[QUOTE]Oryginalnie wysłał vonseb:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał rafal003:
[qb]Mam pytanko.
Czemu UNDERDOGI maja byc podawane tylko od buków netowych?[/qb][/QUOTE]Chodzi o zle szacowanie bukow naziemnych - szczegolnie w pierwszych chwilach - czesto kursy u naziemnych sa mocno nieadekwatne do rzeczywistej oceny szans.[/qb][/QUOTE]OK.W takim wypadu poprosze o jakis namiar na buka netowego,ktory posiada wszystkie ligi hokeja.
Moga byc 2 UNDERDOGI.
Posted by: Gregov

Re: Re: Konkurs VI edycja - czy startujemy wnet ?? - 29/09/2004 12:48

vonseb : opróżnij sobie skrzynke bo nie można wysłać priva

właśnie wpłaciłem kase . Przez PKO więc powinno spoko dojść przed 4.X
Posted by: vonseb

Re: Re: Konkurs VI edycja - czy startujemy wnet ?? - 29/09/2004 17:48

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Gregov:
[qb]vonseb : opróżnij sobie skrzynke bo nie można wysłać priva

właśnie wpłaciłem kase . Przez PKO więc powinno spoko dojść przed 4.X[/qb][/QUOTE]Oki - skrzynka juz pusta
Posted by: vonseb

Re: Re: Konkurs VI edycja - czy startujemy wnet ?? - 30/09/2004 04:35

W zwiazku z tym ze czasem moga byc problemy, a ja nie zawsze jestem i moga byc jakies problemy do rozstrzygniecia natychmiastowego to wyznaczylem ( z tych co sie najwiecej "udzielali" ) taka Rade Starszych w skladzie: Domingos30 , terrorist, kuba81.
Posted by: terrorist

Re: Re: Konkurs VI edycja - czy startujemy wnet ?? - 30/09/2004 14:01

proponuje wprowadzic do regulaminu zapis o mozliwosci podawania typow przez kogos innego w zastepstwie, jesli komus wypadnie jakis wyjazd lub p[rzez kilka dni bedzie mial utrudniony doestep do forum, a tak telefon do kogos i zaraz obstawia za niego

co prawda wydaje sie to oczywiste ale ktos zawsze moze robic problemy
Posted by: MaStyl

Re: Re: Konkurs VI edycja - czy startujemy wnet ?? - 28/10/2004 03:09

Wow! Very fun!
Posted by: MaStyl

Re: Re: Konkurs VI edycja - czy startujemy wnet ?? - 28/10/2004 03:13

Cześć!
Pozdrawiam wszystkich i mam tylko nadzieję, że pierwszy nie będzie ostatni.
Posted by: vonseb

Re: Re: Konkurs VI edycja - czy startujemy wnet ?? - 28/10/2004 03:13

Hello witam - mam nadzieje ze teraz forum bedzie dzialac.
Oto lista tych ktorzy wpalcili:
Rafal 003
MaStyl
Gregov
Edson
Terrorist
Ksuba
Mongrita
Domingos
Komisarz80
Bron
Drzalik
Vonseb
Posted by: vonseb

Re: Re: Konkurs VI edycja - czy startujemy wnet ?? - 28/10/2004 03:16

Trzeba sie bedzie zabrac za start konkursu . Na pewno trzeba bedzie zmienic termin - przedluzyc termin z przerwa na Swieta i Nowy Rok (ach to chlanstwo ).
Posted by: The Boss

Re: Re: Konkurs VI edycja - czy startujemy wnet ?? - 28/10/2004 03:41

no wlasnie bo ja nawet wplacic nie zdazylem:(
prosze jeszcze raz o przeslanie nr.konta
Posted by: MaStyl

Re: Re: Konkurs VI edycja - czy startujemy wnet ?? - 28/10/2004 04:13

Moim zdaniem dobrze by było zacząć od początku przyszłego tygodnia - już od 1 listopada.
Posted by: MaStyl

Re: Re: Konkurs VI edycja - czy startujemy wnet ?? - 28/10/2004 04:16

Tylko martwi mała ilość wpłat i podejrzewam, że pozostali chętni nie wyrobią się do tego czasu z wpłatami. I znowu trzeba będzie przesunąć start o kolejny tydzień.
Posted by: Bron

Re: Re: Konkurs VI edycja - czy startujemy wnet ?? - 28/10/2004 05:55

Witam ja i Drzalik juz gotowi, ale z tym 1 listopada to chyba za wczesnie. Zanim wszyscy sie dowiedza ze forum ruszylo ( poza tym nie wiadomo czy za chwilke nie padnie jak to nowe rzeczy lubia) 1 listopada prawie cala Polska gdzies wyjezdza.
Posted by: terrorist

Re: Re: Konkurs VI edycja - czy startujemy wnet ?? - 28/10/2004 06:02

no jesli zaczyanamy to mysle ze dopiero 8 listopada, gdyz pasuje poczekac na wplaty i deklaracje ludzi czy dalej chca brac udzial w konkursie

poza tym nie wiem jak bedzie z moim udzialem bo mysle o 2 tygodniowych wczasach w jakims cieplym zakatku grudzien - styczen, no i tez sylwester raczej w norwegii

przerwa swiateczno - noworoczna musialalby byc napewno obowiazkowa
Posted by: vonseb

Re: Re: Konkurs VI edycja - czy startujemy wnet ?? - 28/10/2004 09:35

Przerwka swiateczno-noworoczna to pewniak w zwiazku z napieta sytuacja ( czytaj brakiem forum).
Mysle ze tak wlasnie start od 8 listopada bedzie ok - gdyz zanim sie zwiedza minie czasu troszke.
Co do tych co nie wplacili - to prosze zglaszac sie to wysle namiary jeszcze raz.
Posted by: MaStyl

Re: Re: Konkurs VI edycja - czy startujemy wnet ?? - 28/10/2004 10:17

Ja też w sumie jestem za tym aby ruszyć 8 listopada
Posted by: Minucia

Re: Re: Konkurs VI edycja - czy startujemy wnet ?? - 28/10/2004 19:59

vonseb przyślij mi raz jeszcze dane na przelew OK?
Posted by: Domingos

Re: Re: Konkurs VI edycja - czy startujemy wnet ?? - 28/10/2004 21:18

witam wszystkich, no w koncu cos zrobili z tym forum, tak wiec niedlugo trzeba bedzie zaczac i faktycznie 8.11 bedzie oki a na wplaty mozna poczekac do piatku 12.11, najwyzej ci uczestnicy zostana skresleni z konkursu
Posted by: klopsikus

Re: Re: Konkurs VI edycja - czy startujemy wnet ?? - 29/10/2004 01:49

A może tak 1-7 XI bysmy zrobili tydzień rozgrzewkowy? Poza tym, ze potraenujemy przed konkursem, to temat "Konkurs hokejowy - rozgrzewka" czy jakos tak ma niewątpliwie wartośc marketingową (czyt. może komuś sie jeszcze spodoba i bedzie chcial dołączyć, a jak nie, to choć przypomni może tym co zapomnieli). No i nowi regulamin sobie przećwiczą, dotrą się :). Oczywiscie wyniki bez konsekwencji dla konkursu wlaściwego który ruszy 8.
Posted by: vonseb

Re: Re: Konkurs VI edycja - czy startujemy wnet ?? - 29/10/2004 02:37

Jestem za zeby potrenowac - pomysl bardzo dobry z reklama wlacznie
Posted by: terrorist

Re: Re: Konkurs VI edycja - czy startujemy wnet ?? - 29/10/2004 04:03

panowie dupa bedzie z tym 8mym, bo z tego co mi sie wydaje II tydzien listopada to przerwa dla reprezentacji.......... no a wtedy lockout musi byc bo bedzie za malo typow do gry
Posted by: terrorist

Re: Re: Konkurs VI edycja - czy startujemy wnet ?? - 30/10/2004 06:14

no nie wiem co robimy z tym konkursem bo jest wtedy przerwa na reprezentacje i np szwecja rusza dopiero 18 listopada, podobnie przypuszczam bedzie z innymi ligami...

moze w tyg kiedy graja reprezentacje wprowadzic typowanie (3 typy podstawowe i 1 dog) w reprezentacjach tez mozna ustrzelic jakies typy i po prostu nie bedzie przerw

vonseb wklej moze w nowym poscie liste osob ktore sie zadeklarowaly i nie wplacily i niech kazda z nich zadaklaruje sie czy graja czy rezygnuja bo jesli rezygnuja to moze i mozna zaczac gre 1 listopada, szkoda tracic czasu skoro potem jest az 10-12 dni przerwy dla reprezentacji
Posted by: komisarz

Re: Re: Konkurs VI edycja - czy startujemy wnet ?? - 30/10/2004 07:33

czesc! Potwierdzam chec wziecia udzialu w konkursie. Jestem gotow wiec do dziela.Z tego co wiem kasiorka dotarla wiec wszystko,jest ok. Pozdrawiam.
Posted by: Domingos

Re: Re: Konkurs VI edycja - czy startujemy wnet ?? - 30/10/2004 12:43

witam,powinnismy zaczac od 1 listopada , a te osoby ktore chca wziac udzial beda graly i maja czas np do 10 aby pieniadze dotarly i po klopocie,fakt ze troszke malo ludzi siedzi na forum i jeszcze swieto ale innym sposobem to my zaczniemy prawie w grudniu.
Komisarz a ty spij o tej porze bo masz flaszke do postawienia za pierwszy post haha
Posted by: Domingos

Re: Re: Konkurs VI edycja - czy startujemy wnet ?? - 14/11/2004 22:17

hejka, no w koncu wrocilo forum ,ale widze ze cos cichutko wszedzie , czyzby nie wszyscy mieli juz dostep do stronki?? oby juz sie skonczyly te problemy bo nigdy nie zaczniemy konkursu, pozdrawiam
Posted by: Domingos

Re: Re: Konkurs VI edycja - czy startujemy wnet ?? - 15/11/2004 14:13

hejka, ludzie odezwijcie sie, szczegolnie Ci co wplacili kase na konkurs bo czas zaczynac a widze ze tylko terrorist jest widoczny
Posted by: Minucia

Re: Re: Konkurs VI edycja - czy startujemy wnet ?? - 15/11/2004 14:44

Ruszamy od dziś
Posted by: Gregov

Re: Re: Konkurs VI edycja - czy startujemy wnet ?? - 15/11/2004 15:36

ja jestem
Posted by: kuba81

Re: Re: Konkurs VI edycja - czy startujemy wnet ?? - 15/11/2004 16:44

Ja tez jestem ,ale widze ze niewielu jak narazie nas jest i mysle ze trzeba sie wstrzymac z rozpoczeciem do przyszlego tygodnia.
Posted by: edson

Re: Re: Konkurs VI edycja - czy startujemy wnet ?? - 15/11/2004 18:39

jestem
Posted by: komisarz

Re: Re: Konkurs VI edycja - czy startujemy wnet ?? - 15/11/2004 18:45

ja rowniez czuwam!!!